Hamse gemeenteraad protesteert tegen afschaffing vredegerecht Veertig jaar chirowerking in Moerzeke JAN VERRIEST UIT MOERZEKE-KASTEL VOOR DERTIGSTE KEER NAAR LOURDES Kwist het wel wint Hamse kwistornooi Dringend gezocht: vrijwilligers voor de Bouworde Werkgroep Oost-Europa van Vlaamse Bouworde Nieuwe sportkampen in Hamse Gemeentelijke Sporthal Aktiviteiten P.V.V. Grembergei 8 - 24.5.1985 - De Voorpost t Zondag 26 mei vertrekt Jan Verriest voor de dertigste keer naar Lourdes. Hij gaat op bedevaart, voor één week. Jan Verriest is ondanks zijn blind zijn, een optimist. In de parochie Kastel is iedereen begaan met zijn jaarlijkse reis, want hij is een graaggeziene figuur. Jantje noemt Lour des, de stad zijner dromen. Hy schreef zelfs de tekst voor een liedje «Ik ben verliefd op Lourdes Stad». Dertig keer Door een ernstige ziekte op jonge leeftijd, werd Jantje I Verriest blind. Hij verbleef ve le jaren in verschillende klinie ken, maar toen hij 18 jaar was, in 1954, liet hij zich overhalen om op bedevaart te gaan naar 1 Lourdes. Bij zijn thuiskomst werd hij verwelkomd door de ganse parochie. Het was feest en de processie ging uit. Dit was hem zo goed meegevallen dat hij besloot om het jaar nadien terug te keren naar Lourdes. Hij maakt nu reeds dertig jaar deze trip met de vrienden van de Nationale Bel gische Lentebedevaart, uit Leuven, een groep van onge veer 140 zieken. Hij ontmoet in Lourdes opnieuw dezelfde mensen. Jan is niet ziek, maar omdat hij blind is, heeft hij toch begeleiding nodig van een verpleegster, die hem overal vergezeld. Over de verpleeg sters en de ziekenhelpsters vrienden en kennissen. De kaarsenprocessie is voor hem de hemel op aarde. Dit is het mooiste ogenblik van de ganse reis. «De sfeer die er heerst is onbeschrijfelijk en onvergete lijk, dat moet ge meemaken». Hij kan ook genieten van een ganse dag te zitten aan de grot of deelnemen aan de sacra mentsprocessie of de kruisweg. Als hij terugkomt van zijn reis vertelt hij aan de kinderen zijn belevenissen. Voor Jan Ver riest is Lourdes inderdaad dc stad van zijn dromen. spreeKt hij met lovende woor den. Deze mensen, vertelt hij, komen uit rijkelijke adelijke families. In deze dertig jaar is er in Lourdes heel wat veranderd. Vroeger was alles godsvruch tig. «Wij deden niets anders dan bidden. Nu hebben wij soms vrije tijd en dan gaan wij een pintje of een tas koffie drinken. Vroeger moesten wij te biechten gaan, nu mogen wij het doen. Deze versoepeling is veel beter.» Jantje Verriest ontpopt zich als animator van de groep. Hij heeft vele jaren geijverd voor de vervlaamsing van de missen in Lourdes en dat werd sinds een drietal ja ren ingevoerd. «Nu kunnen wij meewerken in de Eucharistie viering, wij doen de voorgebe den, wij voelen er ons bij be trokken. Vroeger was alies in het Frans en daar verstonden wij niet veel van». Door zijn reizen heeft Jan Verriest veel Na drie van de vier kwisavon- den van het Hamse kwistor nooi, dat jaarlijks wordt geor- ganizeerd door de Kulturele Raad, lag Kwist het wel afge scheiden aan de leiding. De finale die plaats had in sporthal De Wuitcn en waarvoor een ruime belangstelling werd vast gesteld, zou voor de leiders maar een formaliteit meer zijn, zij hadden immers bijna tien punten voorsprong op hun naaste rivalen. Maar toch werd deze laatste kwisavond bijzon der spannend, vooral voor de avondoverwinning werd het een nek aan nek race. Een 10- tal ploegen dongen naar de avondzege. Uiteindelijk was het De Molen, dat won met één punt voorsprong op vijf andere ploegen. «Kwist het wel» eindigde op de zevende plaats en moest slechts twee punten prijs geven op zijn naaste belagers, Sint Renilde en TC 78. De schepen van kuituur over handigde de prijzen van het gemeentebestuur. Ook de ver schillende rubrickwinnaars mochten een prijs in ontvangst nemen, die geschonken waren door verschillende Hamse middenstanders. Uitslagen: laatste kwisavond: 1. De Molen 19 p., 2. H.H.I. TC Lelie, K.B. Hammc, Sint- Renilde en TC 78 elk 18 p., 7. AC Hamme, oudercomité H.H.I. en Kwist het wel 16 p., 10. Filmliga 14 p., 11. T.C. Galenus en B.G.J.G.-jeugd elk 13 p. Einduitslag: 1. Kwist het wel 81 p., 2. Sint Renilde 73 p., 3. TC 78 70 p., 4. Ouderkomitee H.H.I. en Filmüga 68 p., 6. K.B. Hamme, AC Hamme en 't Klokhuis 66 p., 9. De Molen en TC Lelie 62 p. Rubriekwinnaars: Aktualiteit: BGJG-jeugd; Klassieke mu ziek: TC Lelie; Sport: Vigor- Wuiter.s; Aardrijkskunde: Knots: Kunst: Kwist het wel; Spervuur: Klokhuis; 1984: Ge meentelijke Akademie; Ken je dorp: K.B. Hamme; Weten schap en techniek: TC Gale nus; Lichte Muziek: De Mo len; Denkspelletjes: Sint Renilde Aan dit kwistornooi namen 24 ploegen deel. De leiding van deze kwis was in handen van Domien De Smedt en de vier kwisavonden werden gepre senteerd door Willy D'havé. De jury zetelde onder voorzit terschap van Walter Van den Berghe. Hoofdsponser was Sporthal De Wuiten. bd Hamme. De Chiro Knudde van Moerzeke vierde zijn 30-jarig beslaan, (vh) Vóór de zenden jongeren uit Slovenië en Kroatië, die heel wat gc- trotseerd hebben om aan de jeugdbedevaart naar Rome te kunnen deelnemen, kon dc^ Bouworde voor zeven katedra-* H len en meer dan dertig paro- ..^aug chies, waar Vlaamse Bouwge- zeilen gewerkt hebben, het Vlaams prachtdoek «Johan- nes-Paulus 2» aanbieden als «geschenk uit Vlaanderen». V Er zijn veertig kampen voor- ■A. zien dit jaar in drie Oostblok- landen: samen met de andere kampen in binnen- en buiten- j land van de Bouworde (Tiense Hamme. Voor de 30e maal naar Lourdes. Jan Verriest, al stecnweg 145, 3200 Kessel-Lo) vele jaren blind, vertrekt op 26 mei voor dertigste maal zovele kansen voor honderden naar Lourdes op bedevaart (vh) Vlaamse jongeren om zich be- „„rlr „,,»r nn„ /lp ynroP» "fr" fff '"f,.- nu 2ÜÜ mtmm langeloos in te zetten geduren de hun vakantie. Maar voor Oost-Europa, kreeg men reeds het aanbod van een groep koorleden, van twee gebedsgroepenvan ver schillende christelijke fami lies... Zo'n mensen vooral zijn er welkom om hun getuige nis... voor hén wordt het zeker een geven... en krijgen! En buiten de vakantiemaanden kan geregeld één of ander «jonge» gepensioneerde zo'n drietal weken er honderden reuze-werkjes gaan op knappen... Meer inlichtngen «Werkgroep Oost-Europa van dc Vlaamse Bouworde», Begijnhof 1, 9330 Dendermonde De «Werkgroep Oost-Europa» van de Vlaamse Bouworde zoekt een zwerm vrijwillige me- dewerk/st/ers voor de werk kampen van deze zomer. Men zoekt mensen met evan gelische inspiratie, die van aanpakken weten, om puinen van kerken, pastorieën en ka- techeselokalen weer bruikbaar te maken. Leeftfjd: jongens minimum 18 jaar, meisjes minstens 20 jaar (begeleiding) Prijs: naast het forfaitaire in- schrijvings- en verzekerings geld van 400 F, moet men rekenen met de werkelijke reiskosten die variëren tussen 6.000 en 9.000 F, naargelang de afstand van het projekt, en de leeftijd van de kandidaat 21 betaalt méér). Indien deze werkkampen je interesseren: schrijf dan drin gend een briefje met je naam. adres, leeftijd, stdie of werk, en motivering voor je aanbod. Per kerende krijg je antwoord. Je kan dan gaan praten met één van de verantwoordelijken in je streek, om nadien met grondige kennis van zaken het intekenformulier in te vullen. Ook mensen zonder werk kun nen desgevallend mee, waar de plaatselijke RVA zijn akkoord wil geven en als ze in staat zijn om met jonge mensen samen te leven en te werken. Een bijzondere oproep voor men sen met stielkennis van bouw, schrijnwerk, elektriciteit, sani tair. Zelfs gepensioneerden kunnen in aanmerking komen, wanneer ze zich nog gezond en ondernemend voelen om in een jongerengemeenschap groep te vormen. Ook gezin nen kunnen in bepaalde geval len mee. Er zijn 3 perioden voorzien van telkens drie weken: 6-28 juli, 3-25 augustus en van 31 augustus tot 22 september. Voor alle inlichtingen of aan melding «Werkgroep Oost-Eu ropa van de Vlaamse Bouwor de», Begijnhof 1, 9330 Den dermonde, tel. 052/21.93.37. Voor juli, augustus en septem ber zijn zo'n 200 vrijwiilig/st/ ers nodig! Wie interesse heeft voor de andere takken van de Vlaamse Bouworde: Telebouworde, werkkampen in eigen land, kampen in Zuid- en West-Eu- tit ropa, dc LangerblijvendcnJ*' het Seculier Instituut. DicnsW Overzee, neme rechtstreekse kontakt op met het Nationaal Sekretariaat van de VlaanuS>j Bouworde: Ticnsesteertweg 145, 3200 Kt sel-Lo (Leuven), tel. Oh 25.91.44 Het gemeentebestuur van Hamme, heeft in samenwer king met de gemeentelijke sportraad, de vzw Sportinstel lingen en Bloso, opnieuw het initiatief genomen om twee nieuwe sportkampen te organi seren in de gemeentelijke sporthal Meulenbroek tijdens de grote vakantie. Deze sportkampen zullen plaatsvin den van maandag 8 juli tot en met vrijdag 12 juli en van maandag 19 augustus tot en met vrijdag 23 augustus, elke dag van 9 uur 's morgens tot 12 uur en van 13 tot 16 uur. Deze beide sportkampen staan open voor kinderen van 6 tot 12 jaar. De jongsten van 6 tot 8 jaar krijgen spelvorming, de kinderen van 9 tot 12 jaar initiatie gericht naar de diverse sporttakken. Onkosten: 500 fr. per deelnemer voor een ganse week, verzekering inbegrepen. Men kan inschrijven via de school vóór 16 juni e.k. of op het sekretariaat van de ge meentelijke sportraad, ge meentehuis, Markt 1, Hammc. De eerste 90 ingeschrevenen kinderen die 's middags nie per sportkamp hebben voor- naar huis gaan voor het mid® rang. Men kan voor beide dagmaal, zullen in de cafétari sportkampen inschrijven, doch van de sporthal hun boterham bij te veel inschrijvingen, meer men kunnen opeten, onde dan 90, zal dan de aangeduide toezicht, voorkeurperiode gelden. De BP De P.V.V. afdeling Grembergen organiseert de komende weken een aantal aktiviteiten. Op vrijdag 14 juni heeft het jaarlijks zomerfeest plaats met eetmaal in het lokaal Oude Molenstraat 5. Ter gelegenheid van het feest wordt er tevens een kwis op touw gezet. Wie aan het feest wenst deel te nemen, dient zich in te schrijven voor 6 juni bij Gerard D'Hollander tel. 052/22.30.52. In de zaal Casino te Dendermonde wordt op maandag 3 juni om 20 u. een film vertoond over «toeristisch Dendermonde». Op woensdag 12 juni gaan de liberale vrouwen op reis naar Lesswe waar ze een bezoek zullen brengen aan het grondstation van de R.T.T. Die dag wordt er ook een bezoek aan de stad Dinant in uitzicht gesteld. Het vertrek met autocar is rond halfacht voorzien op het dorpsplein in Grembergen. Inschrijvingen op hoger geciteerd telefoonnummer. Dinsdagavond vergaderde de Hamsè gemeenteraad. Verschillende raadsleden waren afwezig, w.o. schepen De Geyter en senator Peeters. Na de goedkeuring van het proces verbaal van de vorige zitting, besliste de gemeenteraad leningen aan te gaan voor de aankoop van toeristische bewegwijzering (69.000 fr.), de aanleg van voetpaden in de Slang- en Plezantstraat (1,4 miljoen), erelonen voor riool- en wegenwerken in Neerstraat en Broekstraat (304.000 fr.), erelonen voor de riool- en wegenwerken in de Hooirt, Damstraat en Loystraat (245.000 fr.) en voor aanpassingswerken aan het jeugdcentrum in de Nieuwstraat (2,3 miljoen). Politiereglementen Ingevolge wegenwerken in de Plezantstraat en Slangstraat (Centrum van de gemeente) werd éénrichtingsverkeer inge voerd voor autovoertuigen in bepaalde centrumstraten. Te vens werd er op bepaalde plaatsen parkeerverbod opge legd en dit met het oog op een vlotte en veilige regeling van het verkeer in het Centrum. De gemeenteraad besüste om ook het éénrichtingsverkeer te behouden, nadat de werken zijn beëindigd. Burgemeester Baert beklemtoonde dat de grote massa, zich kan verzoe nen met de nieuwe ingevoerde verkeersregeling. Er zal wel getracht worden om zoveel mogelijk parkeermogelijkhe- den te scheppen. Vooral rond het postgebouw bestaan er nogal wat problemen dienaan gaande. De beslissing van de burge meester waarbij alle verkeer verboden werd in de Bloemen- straat en waarbij parkeerver bod werd opgelegd in de Sint Martensommegangstraat, in gevolge riool- en wegenwerken in de Bloemenstraat werd door de gemeenteraad bekrachtigd. Op 19 december 1984 besliste de raad om parkeerverbod in te voeren in de Strijderslaan, met uitzondering voor perso nenauto's en motorvoertuigen bestemd voor vervoer van za ken, en waarvan het hoogst toegelaten gewicht niet meer dan 3,5 kg bedraagt. Het Mi nisterie van Verkeer was hier mede niet akkoord. Daarom zal over de ganse lengte en langs beide zijden van de Strij derslaan, het parkeren voorbe houden worden voor voertui gen, waarvan het maximumge wicht 3,5 t. niet overschrijdt. Huren en verhuren, kopen en verkopen Nadat het investeringspro gramma van de gemeentelijke brandweer was vastgesteld en het retributiereglement op het gebruik van de gemeentelijke ambulantieauto was gewijzigd, ingevolge nieuwe onderrichtin gen en tarieven van het Minis terie van Volksgezondheid, besliste de gemeenteraad om een stukje landbouwgrond te verkopen gelegen in het Ak- kershoofd te Moerzeke, voor de som van 86.850 fr. Een gedeelte van het gemeen tehuis van Moerzeke wordt nog gebruikt voor de dagelijk se stempelkontrole, zitdagen van de gemeenteontvanger en politiekommissaris, huwelij ken, vergaderingen. Maar het rechtergedeelte stond leeg. Daarom vroeg de Posterijen om dit deel te mogen huren van de gemeente, om er een postkantoor in onder te bren gen. De gemeenteraad was hiermede akkoord, voor een jaarlijkse huurprijs van 60.000 fr. en een forfaitaire vergoe ding voor water, elektriciteit en verwarming van 48.000 fr. Een huurkontrakt werd afge sloten. Raadslid Willaert zeg de dat het gemeentehuis, bin nen enkele jaren zal gedegra deerd zijn tot de post. Raads lid Huylebroeck die in Moer zeke woonachtig is, zegde dat de inwoners tevreden zijn. De gemeente Hamme huurt een sport- en speelterrein te Zogge, waar de voetbalploeg Sierra gehuisvest is. Met de eigenaars werd onderhandeld over de nieuwe huurvoorwaar den. De eigenaars wilden het in eerste instantie niet meer verhuren. Dan zou de voetbal ploeg volgend seizoen geen terrein meer hebben. Men heeft nu verkregen dat de ploeg volgend seizoen nog kan spelen en dit tot 30 juni 1986. Nadien moet het chalet wor den afgebroken. De huurprijs bedraagt nu 20.000 fr. per jaar. i.p.v. 15.000 fr. Dit is veel geld, zegde de burgemeester, die mededeelde dat de betrok ken voetbalploeg reeds werd ingelicht en dat zij en de ge meente moeten uitzien naar een ander terrein. Voor het GITO 'Burgemeester Van Driessche', werd beslist om een hydraulische guilloti- neschaar aan te kopen, voor de afdeling mechanica en electro- mechanica waar ook een deel plaatbewerking is ingelast. De ze aankoop kan afgesloten worden onder gunstige voor waarden. Vredegerecht Door de Minister van Justitie werd aan het gemeentebestuur van Hamme medegedeeld dat in het kader van de gerechter- lijke hervorming, diverse vre degerechten zullen worden af geschaft, waaronder deze van Hamme en Zele. Zij zouden opgenomen worden in het vre degerecht van Lokeren. Dit zou een verarming betekenen van ons patrimonium en van de dienstverlening voor de be volking, stelde de burgemees ter, daarom werd er al kontakt opgenomen met de bevoegde minister. Ook de gemeente Zele heeft geprotesteerd tegen de afschaffing van het vredege recht. Het Hamse Vredege recht heeft immers een cen- trumfunktie in het arrondisse ment Dendermonde en biedt een belangrijke dienstverle ning. De burgemeester wees op de vlotte kontakten, de plannen die er bestaan voor het bouwen van een vredege recht in het kompleks van het Rijksadministratie! Centrum in het Meulenbroek en vroeg aan de gemeenteraad om zijn vraag voor behoud van het vredegerecht te steunen. Raadslid Goossens zegde dat het aangeraden is een lijst over te maken aan de minister van het aantal behandelde zaken op het vredegerecht. Alle aan wezige raadsleden waren ak koord om voor het behoud van het Hamse vredegerecht te pleiten. Jeugdcentrum Raadslid Ediers had twee pun ten aangevraagd. Hij vroeg naar de kriteria waarop de bur gemeester zich steunde om wo ningen krot te verklaren. Hij wees op een woning die vol gens hem niet krot is, maar die krot werd verklaard om de eigenaar een plezier te doen en om hem zo 50.000 fr. in zijn zakken te helpen. Hij noemde het een politiek cadeau. De schepenen Van Couwenberghe en Van de Casteele die beiden deze woning goed kennen, on derstreepten dat de -woning krot is en vochtig. Nadien kwam opnieuw het jeugdcentrum ter sprake. Raadslid Ediers noemde het kontrakt dat was afgesloten met de jeugdclub Den Trap een miskraam. Deze jeugd- klub voelt zich bedrogen, zeg de hij. Schepen van de jeugd, Greta Van Avermaet wees erop dat het een jeugdclub is en geen jeugdbeweging. Deze jeugd club gebruikt al vele jaren gra tis de kelder van het gemeen tehuis, zij heeft een tapkraan en krijgt subsidies, wat niet het geval is voor de jeugdbewegin gen. De jeugdclub heeft zelf gevraagd om naar het jeugd centrum te worden overge plaatst. Zij zou zelf instaan voor de verbouwingskosten. Zij weet dat zij niet meer in de kelder van het gemeentehuis mag blijven, omwille van vei ligheidsredenen. De schepen beloofde dat de gemeenteraadsleden zullen uitgenodigd worden voor de volgende vergadering van de jeugdkommissie en er een plaatsbezoek zal gebracht wor den aan het jeugdcentrum, voor diegenen zich daaraan in teresseren. Reeds na anderhalf uur verga deren verlieten de gemeente raadsleden de raadzaal, het was een gemeenteraadszitting om vlug te vergeten en mis schien hadden voor éénmaal de afwezigen wel geen onge lijk. bd Hamme. De Chiro Pimpernel van Moerzeke mocht met zijn 40 jaar ook aan de feesttafel aanzitten, (vh) Zondag 19 mei vierde de Chiro Knudde (jongens) en Pimpernel (meisjes) hun 30 en 40 jarig bestaan. Om 10 uur was er een jubelmis in de Sint-Martinuskerk, die werd opgedragen door de proost, E.H. Verhelst. Daarna gingen de jubilerende jeugdbewegin gen, in stoet en begeleid door het muziekkoprs van de Hamse chiro, naar de zaal De Vier Gekroonden, waar alle chiroleden, ouders, oud-leiders en oud chiroleden, een glaasje kregen aangeboden. Historiek Kort na de oorlog werd onder impuls van E.H. Claus, Suzan ne Smid en toenmalige lands bondsleidster Clara Verbist, gestart met de chirowerking voor meisjes in Moerzeke. Het waren aanvankelijk vooral 11 en 12 jarigen die zich tot de groep aangetrokken voelden. Door een stevige, speelse en kristelijk geïnspireerde wer king, kwamen zich bij de kris- tiemiesjes ook kroonmeisjes, zonnetjes en sterretjes voegen. Enkele jaren na het stichting waren er al 80 leden. Toen kreeg Pimpernel problemen met de huisvesting. Het was E.H. Claus, die in de beginja ren een speelterrein wist te bemachtigen in de omgeving van de huidige schipperskapel. Bij slecht weer kon men te recht in de lokalen aan de pastorie. De chiromeisjes en hun leiding traden op regelma tige tijdstippen naar buiten, de jaarlijkse meivaart, het zomer feest en det onaelopvoeringen in de winter. Omdat ook jongens geïnteres seerd waren in de chirower king, werd er in 1955, of 10 jaar na de meisjesafdeling, de jongensafdeling opgericht. Vooral E.H. De Beule legde de basis van wat een jaar later al zou uitgroeien tot een bloei ende Chiro-groep met 87 le den. Jongknapen, burchtkna pen, knapen en kerels konden iedere zondag terecht in het in 1956 gebouwde heem in de Ommegangstraat Ook een nieuw speelterrein werd in ge bruik genomen dat bijna 30 jaar dienst heeft gedaan. Drie jaar geleden werd dit pleintje oefenterrein voor Robur Moerzeke. Werking Iedere zondagnamiddag ko men een 80-tal chiromeisjes samen iri de loods in de Om megangstraat. Deze mooie lo kalen, samen met een ruime speelweide, werden enkele ja ren geleden door het gemeen tebestuur van Hamme. in sa menwerking met E.H. Ver- helst, de proost, aangekocht. Twaalf leidsters staan hier, sa men met de proost en volwas sen-begeleide Roland Meire- sonne in voor de begeleiding van Pimpernel. Bij de jongens is de leiding in handen van Geert Descamps. Alle kinde ren van 6 tot 16 jaar zijn wel kom bij Knudde of bij Imper- nel, om samen elke zondagna middag, als spelend, door te brengen in moerzeke. Op de feestzitting wees de volwassen- begeleider Geert Descamps naar de moeilijke opdracht die de huidige chiroleiding te ver werken krijgt. De jongeren hebben in deze krisistijd wei nig toekomst en stellen zich vragen. Er wordt door de jeugd gereageerd tegen datge ne wat in onze maatschappij onrechtvaardig is. De chiro wil de kinderen begeleiden in het leven, hen helpen bij de stap naar zelfstandigheid en verant woordelijkheid. De chiro moet betrokken worden in het paro chieleven. Wij willen van de jongeren gelovige mensen ma ken, met het evangelie als in spiratiebron, zegde de begelei der van Knudde maar de reali satie hiervan vraagt inzet en energie, maar het schept bele venissen die bij blijven in het leven. Schepen Paula Van Couwen berghe, die bij afwezigheid van de schepen van de jeugd. Greet Van Avermaet, het woorde voerde namens het ge meentebestuur, feliciteerde de chiro jongens enmeisjes met hun werking. Zij wees op moeilijke taak van de leidi en leidsters. Zij verwees 0 naar het Pausbezoek in h; toespraak en de massale b: eenkomsten van de jeugd. E schepen dankte de ouders voi het vertrouwen dat zij stellj in de chirowerking. Zij noet de deze viering een rustpauz waarop men moet denken ai wat komen zal, de toekomst. E.H. Verhelst zegde dat jeugd de zondag helpt hei gen. De begeleiders offert hun zondag op om de jongen te begeleiden, zegde. hij. C kinderen leren in de chii mens zijn. Zij leren het goet zoeken, wat zij voor zichze willen. Nadien volgde de uitreikic van de prijzen van de tekei wedstrijd voor de kinderen t» 12 jaar van Moerzeke en Ka tel, die georganiseerd was nai aanleiding van dit jubelfees Wonnen een prijs: Huyget Vanessa, Claus Koen, D Bondt Caroline, Van Hot Gert, Van den Berghe J< Claessens Elke, De Corte AMI Vermeir Vicky. Steven GeeP" rinck, P. De Lamper, Stuyvi Jan, J. De grauwe, De Clen Bart, Rombout Jessie, rghmans A. en Anja Gerincl Op een tentoonstelling, krei men een beeld van 30 en jaar chirowerking in Moei ke. 's avonds was er een ka: en wijnavond voor de oudei en een dansavond voor de joi geren.

De Voorpost | 1985 | | pagina 8