I QUIEVRAIN HALVE FOND 32 - 7.6.1985 - De Voorpost JOZEF DEBBAUT, ALBERT LIEVENS, ADOLF HEIRWEG, PAUL SETMORTIER, GILBERT KLUSKENS, HUBERT VERCAUTEREN, OSCAR VINCKE, ADAM DHEER, FRANS SANTON, GILBERT TONNELIER, GUSTAAF ONGENA, FRANCOIS MARIEN, FRANS VAN DER STRAETEN, GASTON DE VOS, MICHEL VAN HAUWE EN PIET MARIMAN In Lebbeke Zes verbond was Jozef Debbaut paraat om een grote uitslag te verwezen lijken met de 1ste, 5de en 8ste als eerste aanmeldingen. Vroe ge duiven voor Jozef Van Bel le, Emiel Meirte, Francois Vermeiren, Henri Verdoodt, Roger Meskens (Buggenhout), Pierre Van Heyghem en Jozef Van Gucht. Domein Groes- sens was de nummer één bij de jaarlingen en voor Emiel Meir te, Alfons De Mulder, August Callaert, Jozef Uyttersprot, Richard Van den Broeck (6de en 9de), Robert Mannaert, Philip en Jozef Debbaut. Bij de jonge duiven deed Achiel Vermeir de beste zaak met de lste en 5de prijs. Vroege dui ven voor Alfons Vermeir, Pe trus Van de Velde, Louis De Ridder, Pierre Stallaert, J. en zoon Van de Vondel, Paul en zoon Maes, Gaspard Van Hout en Roger Meskens (Leb beke). In Door Eendracht Sterk Lede klokte Albert Lievens de snelste oude duif voor Willy Lemmens, August Nijs, Jozef D'Haese, Jan Van Nieuwen- hove, Emiel Van den Abbeele, Désiré Derick, Octaaf Boe- laert, André Govaert, Gustaaf zijn piepers weer snel naar huis met de 7de, 9de, 11de en 13de. Te Hamme Sint-Anna was de ereprijs bij de oude duiven voor De Brouwer-Peelman, Roger De Poorter, Lucien Lauwaert (7de, 8ste en 11de), Jozef Quintelier. Bij de jaar lingen was Jozef Quintelier de nummer één voor Lucien Lau waert (2de en 4de), Frans Thierens, Remi De Brouwer, Herman Eeckhoudt, Alfred Verschelden, Willy De Maer- schalck, Roger De Poorter, Marcel Van Uytfanghe. In de reeks jonge duiven stond Mau- rits Heirwegh op kop voor Hu- go Van Overloop (2de en 4de), Robert Van den Broeck, Gus taaf Van Avermaet (5de en 10de), Willy Van Uytfanghe (6de, 14de en 15de), Willy De Maesschalck (7de en 8ste), Leon Boschman (9de en 11de). In de Sint-Niklase Verbroe dering noteerden we een prachtige overwinning voor Gilbert Kluskens. Op de ere plaatsen toonden Jozef Luyckx, Rudolf Adriaenssen, Theo Jacops, Vereecken en Duivensport. Alfons Cool, sterke prestatie in het verbond Hamme-Appels-Grembergen-Zogge (bvw) Cornu. Maurice Vlaeminck was de primus bij de jaarlingen met daar nog de 6de, 10de en 14de prijs bovenop Vroege duiven voor Octaaf Boelaert, Hubert Matthijs, Maurice en zoon De Dijcker, Macharis- Leus, R. en zoon De Troyer, Gerard Beerens en Roger De Meersman Bij de jonge dui ven zwaaide Franqois Piscador de scepter voor De Dijcker- D'Haeseleer, Willy Rogiers, Frans Van der Straeten, Frans en zoon Daelman, André Go vaert, Francois Tombeur, R. en zoon De Troyer, Mare Lal- mant en Adolf Van Wesemael. Te Zele Hui velde speelde Adolf Heirweg sterk met de lste, 5de en 7de prijs. Vroege duiven voor André Van Aver maet, Alois Temmerman (3de en 4de), Philemon Staes, Frans De Kinder, Pol Van Lember- gen. Bob De Brabander Bij de duivinnen was de hoofdprijs voor Remi Geerinck voor Adolf Heirweg (2de en 5de), Danny Van Puyvelde, André Bruynooghe, André Van Avermaet. Gilbert D'Heer, Van Driessche en zoon, Guido Roels, Hubert Temmerman. De jaarlingenvlucht was voor Pol Van Lembergen voor Re- my Geerinck, Adolf Heirweg (3de, 6de en 9de), Cyriel Ver- stuyft, Gilbert Temmerman, Antoine en zoon De Corte, Bob De Brabander en Maunts Meys. Bij de jonge duiven mikte Hubert Temmerman in de roos voor Leon Smekens (2de en 7de), Van Winckel- Van Herreweghe, Jozef en zoon Roels (4de en 5de), Gil bert Roosenboom. Henri De Backer (8ste en 9de), Gregoire Bocklandt, Georges Roels. Te Zele Eerlijk Duurt Langst maakte Paul Seymor- tier een goede beurt met de lste en 9de prijs. Gilbert De Witte klokte de 2de en 3de prijs. Kopduiven voor Petrus Steeman, Hubert Vercaute- ren, Leon Smekens, Emiel Haentjens, Leopold Van Lem bergen en Raymond Goos sens. Leon Smekens was de sterke winnaar hij de jaarlin gen voor William Verlaeckt, (2de en 8ste), Hubert Vercau- teren, Raymond Goossens, Alois Bracke, Theo Van Elsu- weghe, Raymond De Donder, Prosper De Backer, Peter Quintelier. Bij de jonge dui ven kregen Quintelier en zoon hun deel met de lste en 4de prijs. Goede resultaten voor Luc Van Elsuweghe, Franqois De Brandt, Louis D'Hondt, Jos Vercauteren, Jos D'Hol- lander. Gilbert De Witte kreeg zonen. Van den Bossche en zoon (5de en 13de), A. Van Den Broeck, gebroeders Fie- rens, Alfons Pieters, Omer Steur, Simon Steur). Bij de duivinnen was de zege voor August Van Wiele voor Ru- dolf Adriaensens, Van Puym- broeck-Van Acker, Pollijn- Mets (4de en 11de), Van Lan- deghem en zoon, André Torfs, Van den Bossche en zoon, Luc Roggeman, Van Bogaert-De Bakker, Roger Van Goethem. De jaarlingenvlucht was even eens voor August Van Wiele voor Rudolf Adriaensse, Van Puymbroeck-Van Acker, Pol- lijn-Mets (4de en 12de), A. Steenweghe. Omer Andries, Van den Bossche en zoon, Luc Roggeman, Van Bogaert-De Bakker, Roger Van Goethem, Hubert De Smet. Jozef Van Raemdonck klokte de snelste piepers tegen 826 konkurren- ten. Vroege meldingen op de hokken bij Francois Geers, André Torfs, Luc Roggeman (4de en 13de), Freddy De Cock, André De Ridder, Pol- lijn-Mets, Leon De Kraey, Van den Bossche en zoon, Jo ris en zoon, Benny Van Bo- gaert, Luc Audenaert, Louis Ebetens en Kosteloos-Samson Te Stekene was Hubert Vercauteren de laureaat bij de oude duiven voor Petrus De Macyer, Albert Hesters, Ka- micl De Wilde. Albert Baert, gebroeders Merckx, Armand Van Himste, Kamiel De Wil de, Henri Persoon en Freddy Van Gijsel. Bij de jaarlingen zwaaide Albert Hesters de scepter voor Serafien Janssens (2de en 8ste), Hubert Vercau teren (3de en 5de), Van Wae- beke en zoon. Van Hoye en zoon, Henri Persoon, Frans Van Peteghem en Remi Cap- paert. Bij de duivinnen won Albert Hesters voor Henri Persoon, (2de en 4de), Frans Van Peteghem (3de en 7de), Albert Meesscns (5de en 6de), Willy Van Goethem en August D'Hollander. Bij de jonge dui ven mikte Jozef Neve in de roos voor August De Hollan der, Roger D'Hooghe, Julien Van Doorslaer, De Smcdt en dochter, Alfons Kiekeman. Albert De Block, Remi Ver- straeten, Rcné De Paepe en Theo De Waal In de Verenigde Maat schappij Temse stelde Oscar Vincke elkeen voor een vol dongen feit met de zege bij de oude duiven voor Remi Heyr- man (2de en 6de), Livien Van Raemdonck, Karei Veyt, Ro ger en zoon Mees, Raymond De Maere, Roger De Buyser, Frans Troubleyn en Albert Verleyen. Bij de jaarlingen was het nog maar eens Oscar Vincke die zegevierde voor uitblinker Raymond De Maere (2de, 3de, 9de), René Van de Walle, Roger De Gendt, Raoul Bollaert, Jozef De Jon- ghe. Jozef Busschaert, Robert Heirbaut, Albert De Cauwer. Rudy Van Buynder speelde zich met de jonge duiven in de kijker met de lste en 2de prijs. Vroege duiven voor Roger en zoon Mees, Oscar De Kerf, Michel Van Assche, André Van Mele, Raoul Bollaert, Jo zef Verheyen, Albert Schel- tens. Alfons De Roeck en Al fred Rilke. In De Eendracht Moerzeke won Adam Dheer voor Louis Van Vossel, Jozef Jacob, Hu- bert Ost (4de, 7de en 11de), Petrus Bergmans, Jozef Col man, Petrus Van den Broeck, Robert Rogiers, Gilbert Wil- laert. Bij de jaarduiven klokte Jozef Colman de hoofdprijs voor Jozef Jacobs (2de en 3de en 6de). Vroege duiven voor Marcel Peelman, André Thie rens, Hubert Ost, Henri Gos- selin. Petrus Bergmans. De jonge duivenvlucht ging op het palmares van Cyriel Smet voor uitblinker Bernard Huyle- broeck (2de, 3de, 5de, 9de, 10de, 11de, 17de), André Van Geyte, Frederik Peelman, Hector Geerinck (7de en 8ste), winnaar Smet klokte 6 prijzen van 8 duiven. Zeer knap. Te Zele De Snelvuegers was Petrus Van Kerckhove de. nummer 1 bij de oude duiven voor Vercauteren-Moeren- hout, Pierre De Vijlder, Jules Christiaens, Leonard Mari- man, Tackaert en zoon, André Van Puyenbroeck, Marcel Van den Berghe (8ste en 9de) Bij de jaaringen won Gustaaf Van Hespen voor Dierickx-Vissers, Luc De Maesschalck, Jules Christiaens (4de en 7de), Paul Christiaens, Cyriel Van der Haeghen, André Van Puyen broeck. Marcel Van den Berghe (9de, 10de en 11de) Bij de duivinnen was Leo De Schrijder kopman voor August De Backer, Achiel Van Winckel, Achiel De Caluwé, Georges Christiaens (5de en 7de), August Van Mieghem, G. en A. De Maesschalck. De bonvlucht bij de jonge duiven was een sukses voor Roger en Zoon Van Laerc met de lste, 3de, 7de, 9de, 17de als vroeg ste aanmeldingen. Vroege dui ven voor Clement Philips. A- chiel De Caluwe, Marcel Van den Berghe (5de en 10de), Adolf Baetens, Kamiel Fa- maey. DUIVENSPORT ven voor J. Van Overmeiren, Armand De Smedt, Frans Van Cauter en Guido Roels. Etien- ne Smet, Van Malderen- Merckx. A. Van Malderen, Frans Sichien, Baziel Wante. Te Denderbelle was het Franqois Marien die sterk speelde bij de oude duiven met de lste en 5de prijs. Alfons Van den Broeck, A. Hofman, Benoit Pieters (4de en 7de), Fr. Robberecht, R. De Saeger hadden vroege prijzen. Bij de jaarlingen won Louis Van den Abbeele voor A. Hofman (2de en 4del. Benoit Pieters, Etien- Duivensport. Alfons Verlee klokte de snelste jaarduif uit Etampes in het Verbond Ber- lare-Dendermonde-Zele (bvw) ne De backer, Jos Scholliers, Amedé Vera (7de en 9de), Willy Van den Broeck. Julien Van den Bouwheede won bij de jonge duiven met de lste en 8ste prijs. Vroege duiven voor H. Wauters, Omer De Feyter, (3de, 7de en 10de), Robert De Cock (4de en 9de), W, Van Dooren, Eugeen Van Malder. Te Uitbergen won Michel Van Hauwe voor Henri Pie ters, Maurits Van Acker, Paul Christiaens, Robert Lauwaert, Emiel Van de Wiele, Remi Van Hauwermeiren, De Maes- schalck-D'Hondt, William Boone en Marcel Van den Berghe. De jaarlingenvlucht ging naar Paul Christiaens voor Remi Van Hauwermei ren, Frans Stevens (3de en 8ste), Gilbert Van Gendt, Wil ly en zoon Roelandt, Emiel Van de Wiele, De Maes- schalck-Dhondt, Marcel Van den Berghe, Gustaaf Dauwe. De jonge duiven was een suk ses voor Remi Van Hauwer meiren met de lste, 3de, 4de, 15de, 19de, 26ste, 29ste, 30ste, 31ste, 35ste en 36ste. Vroege duiven voor Fruythof-Deolet (2de, 5de, 11de en 12de), Al bert De Maetelaere, Jozef Bayens en sterke uitslag voor Willy Van de Wielle 6de, 8ste en 9de. Te Eksaarde-Doorslaer klokte Gaston De Vos de ere prijs voor Maurice Demeyter, Maurice Aper, Verniers en zoon, Verlaeckt-Van Aerde, Prosper Cerpentier, Richard Aper, Leon Winne, Albert De Maesschalck. gebroeders Min- nebo. Ronny Van de Putte kreeg de beste jaarling thuis en won daarmee de lste prijs. Hij werd ook nog vierde. Vroege duiven voor Maurice Aper, André De Smedt, André Gen- brugge, Verniers en zoon, Ric hard Aper, Marcel Aper. De duivinnenvlucht ging naar Walter De Roos voor Roger Stevelinck (2de en 6de), Petrus Hoogewijs, Robert De Roos, Leon Taelman. Verniers en zoon, René De Cock (8ste en 9de), Prosper Van Daele. Bij de piepers kwam Prosper Cer pentier met de lste en 6de goed aan zijn trekken. Vroege meldingen voor Verlaeckt-Van Aerde. Remi De Soomer, Maurice Aper (4de. 9de en 10de), Ronny Van de Putte (5de en 7de), Gaston en zoon Verniers). Te Baardegem stond er bij de oude duiven en de jaarlin- Duivensport. Jozef Debbaut, Baasrode - Boonwijk. (c) gen geen maat op Frans Van der Straeten met de lste, 2de, 12de bij de oude duiven van drie getekende en de lste en 3de en 7de van dezelfde drie ingekorfde. Het waren gedub belde jaarduiven. Vroege oude duien voor Petrus Goossens, Laurent en zoon, De Plecker- Plas, Jan van den Ede, Xavier Van de Meersche, M. Beeck- man. Marcel Joostens, G. Van Ransbeeck en De Koker. De ereplaatsen bij de jaarlingen gingen naar S. Coppens, Fr De Koker, P. Goossens, F. Van Malder, H. Van de Mee rsche, Gaston Van Biesen. Met de lste en 4de maakte Petrus Goossens bij de jonge duiven een goede beun Goe de uitslagen met de jonge dui ven voor Marc Van den Eede, Andy Hofman, P. Schelle- mans, De Plecker-Plas, Pierre Buyl, G. Uyttersprot, Fr. De Backer. Te Lokeren was het nog maar eens Piet Mariman die een knaluitslag neerzette met de lste, 3de, 5de, 9de, 18de en 9 prijzen van tien duiven. Een kopduif voor Etienne Van Miegerode, Charles Colle- waert. Marcel De Schepper, gebroeders Minnebo, Philips en zoon, Remi Van de Putte. Bij de jaarlingen de lste prijs voor Omer Verlee, en de 2de en 3de prijs voor Chris en Marcel Valck. Goede resulta ten voor Ronny De Canne, Theo Verniers, Piet Mariman, Charles Collewacrt, Aimé Van de Putte, Eric De Witte, Gus- Quiévrainwinnaar in Lebbeke Verbroedering en St.-G taaf Van Roye, Gaston Van Rysselberghe. Aimé Conser- rière kreeg de snelste duivin op zijn hok voor Marcel De Schepper, Remi Van De Put te, Willy Van de Velde, Omer Baete, Gaston Van Ryssel berghe, Petrus Van Hecke, Hubert Anthuenis. De jonge duivenvlucht was voor Etienne Van Migerode voor René Van Bastelaere, Leonard Van den Berge, Omer Verlee, Charles Collewaert, Rudy Coonserriè- rc (6de en 9de), André De Clercq, Emiel De Vreese, Leon De Rooze. In het Verbond Sint-Gillis- Baasrode - Moerzeke scheer de Jozef Debbaut hoge toppen met de lste, 4de, 12de. Vroege duiven voor Wilfried Costers, Van Landeghem-Jacobs, Van Riet-De Ridder (5de en 10de), Mechant-Van den Driessche, Hendrik Claes. Michel Van Damme, Hendrik Quisquater, Albert Quisquater, Michel Van Damme stond op de meest begeerde plaats bij de jaarlingen voor Jozef Debbaut (2de en 12de), Van Schoor- Dierickx, Van Riet-De Rid der, Jean Van Cleempoel, An dré Van Haute, Roger De Maesenecr, André De Landts- hcer, Frans Spiessens, Me- chant-Van den Driessche. Bij de jonge duiven toonden Jan en André Spittael zich de bes ten met de lste en 3de prijs. Vroege duiven voor Van Kceri°P! Erpels, Robert VerdickjP"® Francois Meersman, Henri Keersmaecker, Jozef Ringw. Van Landeghem-De PiJd? (9de en 13de), Leopold Ridder. Duivensport. Michel Hauwe, Quiévrainwin in Uitbergen (arch.) Te Melsele was de meest begeerde prijs bij de oude dui ven voor Frans Santon voor Freddy Lysen, Armand Van Hoorick (3de, 6de en 11de), Troch-Kiekens, Omer Gcleyn, Gaby Van den Bossche, René Smet, Louis Fobé, Gustaaf Martens. Bij de jaarlingen klokte Luc Van Bergen de snelste duif voor Willy Heir- man, Armand Van Hoorick (3de, 6de en 9de), Frans San- ton, Gerard Vercauteren, Bulckmans-Van Campen, Ro ger Verhoeven, (8ste en 10de). De jonge duiven was een zege voor Alex Maes voor Leon Staes (2de en 12de), Franky De Schepper, Geert De Co- ninck, Roger Verhoeven, (5de en 10de), Henri De Baere, Richard Van den Broeck, O- mer Geleyn, René Van Lierop. Te Hamme-Zogge maakte Gilbert Tonnelier een goede beurt bij de oude duiven met lste, 8ste, 10de en 12de) van vier duiven. Vroege duiven voor Adolf Heirweg, Hofman- Driege, Alfons Moens, Con stant Van den Nest, Jozef Ronsmans, Edward De Waele (7d en 9de). Oscar Symoens maakte de beste uitslag bij de jaarlingen met de lste en 5de prijs. Bovenaan de klassering noteerden we ook Gustaaf De Brabander (2de en 8ste), E. De Cock, Pol Van Lembergen, Gustaaf Anthuenis, A. Bug genhout, A. Thcunis en Luc Dieleman. Bij de jonge duiven speelde A. Van den Broeck sterk met de lste, 2de, 12de, 14de en 15de. Adolf Heirweg, L. Van Raemdonck, F. Ver meir zaten in de eerste tien en Pol Van Lembergen kreeg zijn jonge duiven goed naar huis met de 4de, 5de, 6de, 8ste en 9de prijs als vroegste aanmel dingen Te Berlare was Gustaaf Ongena bij de oude duiven goed voor de lste en 4de prijs. Goede prestaties voor Patrick Hillaert, Cesar Dauwe, Albert Pletinckx, Aimé Van Aver maet, Raoul Hcirman (7de en 9de), R. Vercouteren, Van Malderen-Merckx Bij de jaar lingen de lste, 4de, en 8ste prijs voor Edward De Brandt en vroege duiven op de hok ken van Gaston Colman, Vic tor Sigin, Gilbert Vergeylen, Arthur Van Malderen, Alfons Goossens, Leo Cattoir, Jozef Matthieu. Bij de jonge duiven speelde Victor Sigin sterk met de lste, 6de en 15de. Kopdui- JEAN VAN DEN BOSSCHE, OMER VANHAUTTE, GILBERT VAN MIEGROET, HERMAN RUTSAERT EN OMER BOGAERT In De Ware Dendervallei zwaaide Oostvlaams kampioen Jean Van den Bossche op nieuw de scepter met de 1' en 3' prijs bij de oude duiven en de eerste duif was de eerste afgegeven en dat betekent de mieze tot 1000. Paul De Meer leer kreeg ook ruim zijn deel met de 2', 4', 5', 8*. 9«, 19% 25' of 7 op 8. Cyriel Poppe was de andere blikvanger met de 6', 10", 11', 12', 13', 16' en 13 prijzen van 18 duiven. Vroege duiven voor Frans Pauwcis, André Van Damme, Mare Beerens, P. en zn. Boeman. Bij de jaarlingen nam Paul De Meerleer de 1' prijs voor zijn rekening met de 5' en 19* prijs. Jean Van den Bossche was nu tweede. Een goede uitslag voor Jozef Ponnet met de 3', 5', 7', 9*. 13'. Vroege duiven voor August Matthijs, Jozef Boelaert, Van Geert en zn. In de St. Niklase Verbroede ring won Omer Bogaert die Etampes vlucht met 721 oude duiven. Gebroeders Van Hille met de 2' en 11' onderscheiden zich en dit deden ook Willy De Potter, Jozef De Coster, Omer Maes, Willy Van Vlierberghe, Paul Plasuaert, Raes en zn. Jo ntheunis, René De Backer, Coppens-De Schepper, Geor ges De Guchtenacre. Aan de 25' prijs won Walter Van Puyenbroeck de eerste mieze tot 2000. Anthuensi - Van Goethem wonen de volgende mieze tot 2000 en aan de 8' prijs wonnen de superseric Georges Roels won de tweede aan de 87* prijs. Bij de jaarlin gen klokte de tanden An thuensi - Van Goethem de 1' prijs voor Raes en zn, Jo An- theunis, Omer Bogaert, Ge rard Scrrarens, Gerard Van de Wiele, Omer Bogaert. Jozef en zn De Cock, Julien Raem donck, Martin De Geest, Raf Luyckx, K. Van Raemdonck, Eric Van de Putte, Gebroeders Van Hille (14' en 15'). Raes en zn waren de nummer 1 bij de duiven voor Omer Bogaert, Gerard Van de Wiele, Omer Bogaert, Jozef en zn De Cock, Raf Luyckx, Johnny De Crae- ne, Eric Van de Putte, gebroe ders Van Hille en Ward Van de Vijver. Te Zele - Berlare - Dendermon- de klokte Gilbert Van Mie- groet op de Etampes vlucht met oude duiven de 1' en 3' prijs. Vroege bestatigingen bij Duivensport. De Dijcker en zoon wonnen Dourdan in Aalst - Baardegem - Hof stade, (bvw) André Van Hecke, Antoine Van Langenhove. Jan Schatte- man (5* en 9*), Gilbert Van Assche, Georges De Wilde, Petrus Melis. Verbracken - Bauwens. Bij de jaarlingen de 1' en 6* prijs voor Alfons Ver lee en verder kopduiven bij André Van Hecke. Jules Van Hese, Florent Walgraeve, Al fons Ediers, Roger Thierens, Casat Dauwe, Georges Roels en Gilbert Vanasschc. Te Elversele - Temse - Bornem klokte Omer Van Hauttc de 1* rpijs bij de oude duiven voor Vcrbraeckcn - Bauwens, Van Winckel - Van Herreweghe (3* en 4'), Rogier Thierens, Frans De Schrijver (6', 9*, 10*), Frans Pauwels, Eddy Van den Bran- dc. Bij de jaarlingen de 1' prijs voor Van Winckel - Van Her reweghe, voor Bulteel - Ver eecken, Roger Thierens (3* en 5') De Clercq - Van Keer. De Dourdan vlucht te Aalst - Baardegem - Hofstade werd bij de oude duiven gewonnen door Herman Rutsacrt, die ook nog de 8' prijs klokte. Vroege duiven voor Herman Goevaerts, Roger De Geyter, Maurice Luyckx, Marcel Mars- schalck, Leon en zn. Bruy- landt. Jozef D'Haese. Bij de jaarlingen de 1' prijs voor Maurits en zn. De Dijcker met een goed resultaat voor Roger De Geyter (2'. 4', 7', 10') en vroege duiven voor Legicst- Tondeur, Etienne Uytterhae- gen, Dirk Willox en Herman Goevaerts. In het Widea ver bond won Paul De Meerleer bij de oude duiven de Dourdan vlucht voor Brondecl en zn, Paul D'Haeselecr, Maurice Neuten. Bij de jaarlingen de 1' en 4' voor Jean Van den Bos sche, de 2' en 5' voor Maurice Neuten en de 3' voor Yvonne Poelman. Te Schellebclle - Kalken stond er een Etampes op het pro gramma en die werd gewonnen door Gaston Bettens, die met de 1', 3', 5', 7', 10" goed uit de verf kwam Goede prestaties ook van Willy Van der Hae ghen, Alfons De Colman, Da niel De Pauw, Cyriel Van Hoorde, Adrien De Pelsmaec- ker. Bij de jaarlingc was An dré Vermaercke de winnaar voor Leon en zn. De Corte, Gebroeders Van der Gucht, Michel Dricghe (5' en 6'), Dirk Galle, Gebroeders Renne- boog, Julien Drapier, Adrien De Pelsmaecker. BENO Duivensport. Gilbert en Walter Van Miegroet wontm Etampes in het Verbond Berlare-Dendermonde-Zele (bvw) Duivensport. Willy Van Vlierberghe is uitblinker ui Etampes in de Sint-Niklase Verbroedering (bvw)

De Voorpost | 1985 | | pagina 32