VLIERKOUTER HAMME WON SPANNENDE FINALE BADMINTONSPORTKAMP IN LOKEREN NICO OTT EN GUIDO DE BLOCK OP HET PODIUM UWAIKtW' URSA INE Tafeltennis. Kleine Kouter B uit Lede (c) TAFELTENNIS Derde KWB-tafeltennistornooi PATRO'S KLUBKAMPIOENSCHAP Tafeltennis. KWB Sint-Gillis B (c) 38 - 7.6.1985 - De Voorpost kouter. Memoduel, Immerseel en Teneramunda. Vlierkou ter haaldeTiet van Im merseel met overtuigende 7-3 cijfers en Memoduel verloor tegen Teneramunda met 2-8. De finale die een spannend verloop kende werd gewonnen door Vlierkouter dat Tenera munda versloeg met 6-4. De beker voor de fair-play werd gaschonken door hat Gilden huis Sint-Gillis en werd gewon nen door Memoduel. BAC Sint-Gillis en Schepen Van Gucht zorgden eveneens voor trofeeën. Uitslagen derde KWB-tafeltennistornooi Schiftingsreeksen Vlierkouter Hamme 6 Immerseel Aalst 4 Quintclier - Arijs 0-2 Van den Bossche - Robyns 1-1 Temmerman- De Smedt 1-1 Van den Berghe - De Deyn 2-0 De Ridder - Baeyens 2-0 Dynamica A 1 Kleine Kouter Lede B 9 Van Melc P. - De Mo! J. 1-1 Van Mcle K. - De Mol H. 0-2 De Backer - Adams 0-2 Beeckman F. - Lambrechts 0-2 BeeckmanG. - Meert 0-2 Dynamica B 0 KWB Sint-Gillis A 10 Mannacrt - Van Dievoort 0-2 Yvens- Van Driessche 0-2 Gillis - De Kinder 0-2 Waterschoot - Schollaert 0-2 Vermeir - De Smedt 0-2 Teneramunda 5 Kleine Kouter Lede A 5 Waterschoot - Van Mol 0-2 Steiger - Pieters 1-1 De Proft - Degusseme 1-1 Lcrmytte - De Mol G. 2-0 De Saedelcir - Degrez 1-1 KAJ Zelf 1 Memoduel Oudegem 9 Van de Velde - Van Rossem 0-2 Van Driessche - Sempcls 0-2 Vermeir - Quinteyn 1-1 Verhaeghe - Lung 0-2 Van Acker - Blindeman 0-2 Vlierkouter Hamme 8 KWB Sint-Gillis A 2 Quintclier - Van Dievoort 1-1 Van den Bossche - Van Driessche 1-1 Temmerman - De Kinder 2-0 Van den Bergh - Schollaert 2-0 De Ridder - De Smedt 2-0 Dynamica A 0 Immerseel Aalst 10 Van Mele P. - Arijs 0-2 Van Mele K. - Robyns 0-2 De Backer - De Smedt 0-2 Becckman F. - De Deyn 0-2 Beeckman G - Baeyens 0-2 Teneramunda 9 Kleine Kouter Lede B 1 Waterschoot-De Mol J. 1-1 Steiger-De Mol H. 2-0 De Proft - Adams 2-0 Lermyttc - Lambrechts 2-0 De Saedeleir - Meert 2-0 Dynamica B 0 Memoduel Oudegem 10 Mannaert - Van Rossem 0-2 Yvens-Sempcls 0-2 Gillis - Quinteyn 0-2 Waterschoot - Lung 0-2 Vermeir - Blindeman 0-2 KI. Kouter Lede A 10 KAJZele 0 Van Mol - Van De Velde 2-0 Pieters - Van Driessche 2-0 Degusseme - Vermeir 2-0 De Mol G. - Verhaeghe D. 2-0 Degrez - Van Acker 2-0 Vlierkouter Hamme 10 Dynamica A 0 Quintclier - Van Mele P. 2-0 Van den Bossche - Van Melc K. 2-0 Temmerman - De Backer 2-0 Van den Berghe - Beeckman F 2-0 De Ridder - Beeckman G 2-0 KI. Kouter Lede B 10 Dynamica B 0 De Mol J. - Mannacrt 2-0 De Mol H. - Yvens 2-0 Adams - Gillis 2-0 Lambrechts - Waterschoot 2-0 Meert - Vermeir 2-0 Immerseel - Aalst 8 KWB Sint-Gillis A Arijs - Van Dievoort Robyns - Van Driessche De Smedt - De Kinder De Deyn - Schollaert Baeyens - De Smedt Teneramunda KAJZele Waterschoot - Van de Velde Steiger - Van Driessche De Proft - Vermeir Lermytte - Verhaeghe De Saedeleir - Van Acker Kleine Kouter Lede A Memoduel Oudegem Van Mol - Van Rossem Pieters - Sempels Degusseme - Quinteyn De Mol G. - Lung Degrez - Blindeman Halve finales Vlierkouter Immerseel Aalst Quintelier - Arijs Van den Bossche - Robyns Temmerman - De Smedt Van den Berghe - De Deyn De Ridder - Baeyens Memoduel Oudegem Teneramunda Van Rossem - Waterschoot Sempels - Steiger Quinteyn - De Proft Lung - Lermyttc Blindeman - De Saedeleir Finale Vlierkouter Teneramunda Quintclier - Waterschoot Van den Bossche - Steiger Temmerman - De Proft Van den Berghe - Lermyttc De Ridder - De Saedeleir Eindstand 1. Vlierkouter Hamme 2. Teneramunda 3. Immerscel Aalst 4 Memoduel Oudegem 5. Kleine Kouter Lede A 6. Kleine Kouter Lede B 7. KWB Sint-Gillis A 8. KAJ Zcle 9. Dynamica A 10. Dynamica B Tafeltennis. De ploeg van Immerseel uit Aalst (c) Tafeltennis. De Dendermondenaars van Teneramunda (c) DUggCiniuui wc. Voor het derde tafeltennistor nooi georganiseerd door KWB Sint-Gillis-Centrum schreven elf ploegen in. waarvan KWB Sint-Gillis B uiteindelijk zou forfait geven om praktische redenen. In de eerste wedstrijd nam Vlierkouter Hamme het op te gen Immerseel Aalst en won met 6-4. De volgende match had plaats tussen Dynamica A en Kleine Kouter B waarbij laatstgenoemde het gemakke lijk haalde met 1-9. KWB Sint- Gillis A won tegen Dynamica B met 10-0. De volgende wed strijd tussen Teneramunda en Kleine Kouter Lede A werd een spannende aangelegenheid en eindigde op 5-5. KAJ Zele, een nieuwkomer op het tor nooi verloor tegen Memoduel Oudegem (het vroegere Filo soof) met 0-10. De wedstrijd tussen Vlierkouter en KWB Sint-Gillis A werd gewonnen door Vlierkouter met 8-2. Im merseel Aalst won gemakke lijk tegen Dynamica A met 10- 0. Teneramunda won met 9-1 tegen Kleine Kouter Lede B. Memoduel had geen moeite met Dynamica B en won met 10-0. Kleine Kouter Lede A won eveneens met overtuigende 10- 0 cijfers tegen KAJ Zele. Vlierkouter won tegen Dyna mica A met 10-0. Kleine Kou ter Lede B had geen moeite met Dynamica B en won met 100 cijfers. Immerseel Aalst had eveneens geen last met KWB-Sint-Gillis A en won met 10-2. KAJ Zele verloor met 2-8 tegen Teneramunda en als afsluiting van de schiftingen speelde Kleine Kouter A tegen Memoduel, wedstrijd die ein digde op een 5-5 stand. Voor de halve Gnales waren volgen de ploegen geplaatst: Vlier- Traditiegetrouw worden na het seizoen de klubkampioen- schappen van Patro georgani seerd. Bij de jeugd in de eerste reeks ging het vooral tussen Danny Ruys en Herman Van Houte. Het was duidelijk dat dit de beslissende wedstrijd zou worden. Toen Van Houte het haalde met een mooie 2-0 was men zeker dat hij naar de finaleronde ging. In de tweede poule werd Luc Van Moeseke, zonder neder laag, nummer één. Verrassend mee vooraan waren de onbe kenden Guido Heirwegh en Dirk Van den Berghe. Tenslotte kwamen in de derde poule toevallig een paar kans hebbers samen. Uiteindelijk werd Nico Ott de laureaat, nadat hij in de finalewedstrijd gewonnen had met 2-0 tegen Wim Van den Berghe. Poule 1:1. Herman Van Hou te 8, 2. Danny Ruys 6, 3. Nico Schelfhout 5, 4. Koenraad Barbiers 3, 5. Peter Schouppe 0. Poule 2: 1. Luc Van Moeseke 8, 2. Guido Heirwegh 6, 3. Dirk Van den Berghe 5, 4. Geert Everaert, 5. Serge Claeys. Poule 3: 1. Nico Ott 6, 2. Wim Van den Berghe 4, 3. Mario De Smet 2, 4. Benny De Man 0. De drie eerstgeklassearden moesten dan tegen mekaar uit komen. De finale tussen Her man Van Houte en Nico Ott was bijzonder spannend en in de belle stond Van Houte en kele keren aan de winst, maar verloor toch de eindspurt. Ni co Ott werd Patro's jeugdkam pioen voor Herman Van Hou te en Luc Van Moeseke. Bij de seniores was er een handikapformule ingebouwd, opdat de kansen voor iedereen vrijwel gelijk zouden zijn. Poule 1:1. Guido De Block, 2. Stefaan Goossens, 3. Rudy Claeys, 4. Erik De Keyser, 5. Frans Messanie Poule 2: 1. Dirk Stallaert, 2. Jozef Van Couwenberghe, 3. Leo De Schoesitter, 4. Patrick Glas, 5. Jozef Caljon. Poule 3: 1. Pierre De Schoesit ter, 2. Mare De Keyser, 3. Hilaire Straetman, 4. Thomas Behiels, 5. Paul De Schoe sitter. Poule 4: 1. Peter Van Caute- ren, 2. Carl Goossens, 3. Erik Verdonck, 4. Johan Van Hec- ke, 5. Jan Waterschoot. In de halve finale versloeg Dirk Stallaert met 2-0 Pierre De Schoesitter en op de ande re tafel was het Guido De Block die Peter Van Cauteren ook met 2-0 klopte. In de finale was het uiteinde- We zyn aan een vierde uitgave van de Lokerse sportkam pen toe, organisaties waaraan het badminton evenveel ke ren met sukses heeft deelgenomen, een sukses dat tot stand kwam dankzij de inzet van de lokale sportfunktionaris. Lokeren beschikt wel over een rekreatieklub, maar een kompetitieklub is er nog niet. De bestaande klub beschikte immers over voldoende leden zodat er geen interesse be stond om badminton te promoveren en de wachtlijst nog langer te maken. BADMINTON Tafeltennis. De bekende formatie Vlierkouter uit Hamme (c) Sportfunktionaris Luc Kesbe- ke was het met deze gang van zaken helemaal niet eens en begon zelf een kursus voor beginners, een initiatiekursus die bij de jeugd in goede aarde viel, zodat behalve aan een zomersportkamp ook aan een chrysanten- en krokuskamp werd gedacht. Maar hoe de jongeren nu op gevangen na die kampen. Dat blijkt een onoverkomelijk pro bleem omdat de stedelijke sporthal werkelijk overbezet is. De scholen huren de zaal tot 17 uur en de avondaktivi- teiten beginnen reeds om 18 uur, behalve op woensdag dan en dat spoorde de heer Kesbe- ke ertoe aan om begin dit jaar met een kursus voor half-ge- vorderden te starten, een les senreeks waar vooral de klem toon op het vrij spelen ligt, terwijl terloops enkele bijzon dere slagen aangeleerd worden en_dfi. deelnpmfrs enlr»!»» nn. ties over taktiek bij het dub belspel krijgen. Deze kursus is nu ten einde, maar zal waarschijnlijk vanaf volgend schooljaar weer elke woensdagnamiddag worden georganiseerd. Alras werd de sportfunktiona ris gekonfronteerd met de vraag van de half-gevorderde jongeren om iets te organise ren, waarin ze hun krachten konden meten t.o.v. jongelui uit andere klubs. Gesteund door de resultaten van vorig jaar in de provinciale schiftingen van de nationale jeugdtrofee van het Gemeen tekrediet, waar een ploeg van het Sint-Lodewijkscollege doorstoote tot de halve finale, zocht de heer Kesbeke kontakt met enkele Oostvlaamse klubs die eveneens over jeugd be schikken. Het resultaat was enorm want vrijwel elke klub die over jeugdspelers beschikt, Lokerse sportfunktionaris. Het seizoen is nu ten einde, maar ook tijdens de maanden juli en augustus blijft Lokeren toonaangevend voor andere sportieve gemeenten en plant verschillende sportkampen, kampen waarvan er enkele voor het eerst kunnen gekom- bineerd worden: o.a. en zwem men. Tussen 29 juli en 2 augustus kan je van 10 tot 12 uur zwem men en in de namiddag van 14 tot 16 uur aan badminton doen. Het kombineren is even wel niet verplicht Het bad- mintonkamp kost 250 fr. per persoon, maar je moet ouder zijn dan 12 jaar. Inlichtingen en inschrijvingen gebeuren bij de sportdienst van de stad Lokeren in het Durmebad of in de sporthal aan de Sportlaan. Tel.: 091/ 48.31.99. De eerste veertien dagen van de maand augustus zijn er geen kampen omdat de sportvloer dan grondig wordt gereinigd en nieuwe belijningen worden aangebracht. Misschien een tip voor het stadsbestuur om aan de vraag van de heer Kesbeke tegemoet te komen en het aantal bad- mintonterreinen van vier op acht te brengen. Misschien zal de bestaande klub dan een he leboel leden aannemen en zul len eindelijk de pogingen van een eenzaat resultaat opleve- Op zaterdag en zondag 8 en 9 steenweg 185. Terzclfdertijd juni van 14.00 tot 18.30 u. wordt er een tentoonstelling houdt de Nationale Maat- gehouden van «werken uit de schappij van Buurtspoorwe- vrije tijd», uitgevoerd door de gen, groep Oost-Vlaanderen, personeelsleden van de opendeurdagen in haar stel- NMVB. plaats en werkhuizen te Des- telbergen, Dcndermondse- Tafeltennis. Kleine Kouter A uit Lede (c) lijk Guido De Block die Dirk Stallaert in de derde set klopte. Eindstand: 1. Guido De Block, 2. Dirk Stallaert, 3. Peter Van Cauteren, 4. Pierre De Schoesitter, 5. Stefaan Goossens, 6. Jozef Van Cou wenberghe, 7. Carl Goossens, 8. Mare De Keyser. (HVC) Tafeltennis. Memoduel uit Oudegem (c) Tafeltennis. KWB Sint-Gillis A (c) Tafeltennis. Een ploeg van de Dynamicadeelnemers c

De Voorpost | 1985 | | pagina 38