8ÜS2 jaf M flSSg jaf M Sint-Niklaas Sint-Gillis-Waas 46 - 7.6.1985 - De Voorpost Lebbeke Etentje Alle jonge KAV-leden worden op maandag 10 juni in zaal Ons Huis verwacht voor het jaarlijks etentje. Eerste hap: 20 u. Plastic en Zwarte Lola De PVV-gepensioneerden brengen op dinsdag 11 juni een bezoek aan een plasticfabriek te Erpe-Mere. In de namiddag wordt een show bijgewoond, tijdens dewelke Zwarte Lola en andere «vedetten» zullen optreden. Gemeenteraadszitting Op dinsdag 11 juni te 19.30 u. gemeenteraadszitting in de raadszaal van het kultureel centrum. Op de agenda installatie van een nieuw raadslid, kasnazicht Sint-Niklaas. Verdienstelijke leden bij de jubilerende pronostiekmaatschappij Mickey 2de kwartaal, lening Gemeentekrediet, overname van de weg- Mouse, die vijftig jaar bestaat en gesticht werd door Hector Waterschoot, Leon Spitaels, zate van de Banbochtweg, ontwerp tot verbetering van de Marcel Says, Henri Wauters en René Thielemans. U herkent van links naar rechts op de verbindingsweg Watermolen - en Rijstsraat: goedkeuring van voorste rij Tony Elinck, 35 jaar lid; Alfons De Bruyne, voorzitter en 25 jaar bestuurslid Sint-Niklaas. De VTB-VAB demonstreerde op het marktplein hoe je met een karai om 0~MW"r®ke"'n9 84, vaststellen van de gemeenterekning en Henri Van Vlierberghe, keizer omdat hij al vier keer na elkaar kampioen speelde, moet leren rijden. Zinvol initiatief in het vooruitzicht van de vakantie (Iv) 9emeen,ell|ke en Georges Audenaert, ook 35 jour lid. staa, niet op de foto. Wél in beeld schepenen Van Daele, Lenaerts en Anthuenis (Iv) Telefooncentrale Lede krijgt een gloednieuwe digitale telefooncentrale met ruim 6000 lijnen wegens het voortdurend stijgend aantal telefoon- abonnenten kwam er inderdaad een netsplitsing voor Lede en een voor Haaltert. Realisatie is voorzien aan de Ommegangweg tegen 1987. Tentoonstellingen Tijdens «de novene» nog toegankelijk op zaterdag 8 en zondag 9 juni is de expo in de bovenzaal van de Volkskring van werken van Odile D'Haese - De Geyter. In «den Bonten os» stelt Martial Nijs portretten, landschappen, bloemstukken en stillevens tentoon en in het Hof te Puttens kan U tot einde maand terecht voor werken van Chris De Bruycker, Jo Walkiers en Jaak Van Driessche. Struktuurplan Voor de verdere uitbouw van het structuurplan acht kuituursche pen Toon Mertens een projektleider met universitair diploma noodzakelijk. Na één jaar werking rond een BTK-projekt kwam 's heel wat uit de bus. Lokeren Kreatieve gepensioneerden Zaterdag 8 juni van 14 tot 19 u. in de vroegere gemeenteschool van Daknam werkjes van gepensioneerden te kijk onder het motto «Vreugde in vriendschap». Broodjes en smoutbollen Maandag 10 juni om 13.30 u. bij KAV-Centrum in Lokeren, in lokaal Het Volk, demonstratie i.v.m. het maken van broodjes en smoutbollen. Dirk en Tars Zaterdag 8 juni zijn in de Lokerse Jazzklub Dirk De Caluwe en het Tars Lootens Kwartet te gast, vanaf 21 u. Stedelijke Feestkommissie - Kermisprogramma De stedelijke feestkommissie van de stad Lokeren verzoekt de Lokerse bevolking hun aanvragen voor opname in het kermis programma vóór 15 juni 1985 te willen overmaken aan het secretariaat, p.a. Werner De Nul, Koning Albertlaan 2W4 te Lokeren (tel. 091/48.33.88). Na deze datum zal geen enkele aanvraag meer aanvaard worden. Koncert en turndemonstratie Op zaterdag 15 juni 1985 om 15 uur op de Markt te Lokeren en dat met medewerking van de Koninklijke Harmonie St.-Cecilia- Lokeren, de Koninklijke Turnkring «Voor Geest en Lichaam» en de Stedelijke Feestkommissie. Op het programma: 1. Marche du Souvenir (R. Cardon) 2. Turnkring «Voor Geest en Lichaam» met gecombineerde oefening. 3. Ballet Egyptien (A. Luigini) 4. Turnkring «Voor Geest en Lichaam»: Acro Geert en Eveline. 5. Three Inventions (Pi Scheffer) 6. Turnkring «Voor Geest en Lichaam» met Jazzdans 7. Manoeuvre-Marche (P.A. Stenz) 8. Door Eendrachrsamengebracht (Roger Verstuyft) 9. Turnkring «Voor Geest en Lichaam» met Trumbling. 10. Evergreen-Grüsse (Walter Tuschla) 11. Turnkring «Voor Geest en Lichaam»: Acro, door leden van de Turnkring. 12. Défilé des Cols bleus (Jos Hannekin). Herman Gortergezelschap Lokeren Een nieuw initiatief is gestart: «Der Gorterkens»! Iedere wqens- dagnamiddag samenkomst voor kinderen van 7 tot 15 jaar in de bovenzaal van het Volkshuis op de Markt te Lokeren. van 14 tot 16 uur. Het worden gezellige namiddagen en wie weet. door het doen van spel en woord komen wij tot de oprichting van een jeugdtheater «De Gorterkens» Deze namiddagen hebben plaats onder leiding van Francine De Canne. Inlichtingen te verknjgen bij Roger Bussens, bureau Bond Moyson op de Grote Dam (tel. 091/48.11.19). Het Herman Gortergezelschap verwacht een heel legertje van toekomstige acteurs en actrices. -. Sint-Niklaas. Op het speelplein van de normaalschool, op Heimolen, bracht volkskti Sint-Niklaas. Open deur in de Sint-Camillusschool aan de Oude Molenstraat. Een groep Lange Stien uit Beveren een evokatie van dans en muziek, n.a.v. de open deur (aandachtige) kleuters (Iv) rft bisschoppelijke normaalschool (Iv) Stekene. Bij kaartersklub Drieschouwen werd Alois De samen met de andere klubleden (gremar) Amerika te kijk Vrijdag 7 juni in het parochiecentrum van Sint-Pauwels om 20 u. voorstelling van een diareeks in overvloeiing over «Het Verre Westen van Amerika» op initiatief van de KWB. Avondwandeling Zaterdag 8 juni organizeert Vakantiegenoegens een avondwan deling van zowat 6 km. Men vertrekt om 20 u. aan café De Molensteen op Hoogeinde. Jonge KA V-vrouwen Dinsdag 11 juni om 20 u. in de Parochiale Werken te Sint- Pauwels gespreksavond voor jonge vrouwen rond «Sexuele en affektieve opvoeding». Fietsen in Waasmunster Sint-Gillis, pilootgemeente voor de sport. De sportieve nen gaan zaterdag 8 juni fietsen aan de heide in Waasmunster. KA V-Don Bosco fietst Maandag 10 juni onderneemt KA V-Don Bosco een fietstocht. Vertrokken wordt om 9.30u., men is terug rond 16 u. Verkoopsaktie Anker- en Truweelstraat Zaterdag 8 juni wordt door de middenstanders van de Anker- en Truweelstraat en Klein Hulst een Topdag' georganizeerd. Op 15 juni is de Kokkelbeekstraat aan de beurt, op 22 juni de Nieuwstraat en op 28 en 29 juni zijn er in de Stationsstraat Rock kampioen. Hij poseert Kemzeke (Stekene). Bij pronostiekklub Rock Ola werd Freddy De Beleyr kampioen i £e het zopas afgesloten seizoen (gremar) Missietentoonstelling Kruidenwandeling In zaal Familia, Truweelstraat 146, expositie van een reeks Zonda9 9 juni om 10 u start op het VP-plein, Industrie? Oosterse kunstartikelen tijdens het weekend van 7 tot 10 juni Noord' een kruidenwandeling die wordt ingericht door De opbrengst komt ten goede aan de opleiding van Francis- Ver®ni9'n9 voor Ekologische Leef- en Teeltwijze. kaanse roepingen (het werk van Sint-Niklazenaar pater Omer Tlanrio, Van Hoye). Tiende lente-biomarkt De Vereniging voor Ekologische Leef- en Teeltwijze vzw üe Vieze Gasten richt zondag 9 juni van 9.30 u. tot 18 u. haar tiende «Le Vrijdag 7 juni optreden, op de Grote Markt van De Vieze Biomarkt» in op het VP-plein aan het industriepark (fl Gasten, Om 17 u. kinderprogramma «I love Ikke» Om 20 u Ko°Pcen«rum), 'n'o via tel. 776.84.24 of 779.95.59. ■Soep zonder ba,len... ,„lo vla ,el. 777.47.08 ol 776.35.14. Synd||<a|a Kam0r Harmonieën koncerteren Zaterdag 8 juni vanaf 19.30 u. in hotel Serwir, onder het m Plaatselijke gesubsidieerde harmonieën en fanfares koncerte- "ln ,he Mood"' 'zesde nacht' van de Juniorskamer van ren ook dit weekend in Sint-Niklaas. Zaterdag 8 juni, 19 u., Souwbedrijf Waasland. Muzikale omlijsting door Ludwigs' Sinte-Cecilia Belsele in Belseledorp. Zondag 9 juni om 16 u. De ,heek en als attraktie de aloude Wase formatie Bluebirds Kunstvrienden in het stadspark van Sint-Niklaas en ook om 16 Band u., Sint-Cecilia-Sinaai op de Dries in Sinaai i Toneeloptocht ATB-ers fietsen Zondag 9 juni (opnieuw) feest bij toneelvereniging (hoofdred Zaterdag 8 juni start om 8.30 u. een fietstocht van ATB-De karskamer) De Goudbloem, ter gelegenheid van het eeuwfs In de centra van de deelgemeenten wordt om 13 u. vertrokken 'vakantiekoopjesdagen'. Een en ander brengt mogelijk enige en in Sint-Gillis zelf om 13.30 u. verkeershinder met zich. Regentiestraat 57. Natuurvrienden over 65 km. Het gaat richting Wachtebeke en 0m 9 30 u- draa9< superior-kultuurraadvoorzitter Daan De S Koewacht. een plechtige gregoriaanse mis op; het koor wordt geleid Paul Opsomer. Uitkijken is het naar de optocht in historis Nog ATB-nieuws kledij die om 10.30 u. start en waaraan meewerken volkstal Na De bergbeklimmers van ATB-De Natuurvrienden klimmen op 8 9roep Boerke Naas en de Kriko-scoutstrommelband. Om en 9 juni in Goyet (overnachting in Godinne). De wandel- en ontvangst ten stadhuize en feestrede door RUG-prof« kampeergroep neemt zondag 9 juni deel aan de wandeltocht Mar,cel Van Spaendonck Na de receptie volgt, om 14 u.. «Wase Kampeerroute» (Waasmunster, Heidebloem) waarover Jublleumbankat 'n t Begijnhofken en wordt Dré Poppe, we 't vorige week in onze sportrubriek hadden. Én maandag 10 kwar,eeuw huisregisseur bij De Goudbloem, gevierd. Mndfh 20.30 u. is het bestuursvergadering van ATB in de Playbackshow Zondag 9 juni in De Panda, Grote Markt, finale van playbackwedstrijd die door De Panda wordt georganizeerd. KBG-ers kaarten Maandag 10 juni prijskaarting voor gepensioneerden in Gildenhuis, Heymanplein. Inschrijven vanaf 14 u. De K Kristelijke Bond voor Gepensioneerden, organizeert KAV-aktlviteiten Maandag 10.6 om 20 u. in Ons Huis op Tereken KAV-! *e' Jozef over de beste manieren om je vakantietijd met kk bel kinderen door te brengen Dinsdag 11.6 om 20 u. in Familia, Truweelstraat, KA* Hart over het maken van een zonnekleedje. Woensdag 12 juni om 19.30 u. in het ontmoetingscert van de Baenslandwijk KAV-Sint-Jan over 'voetreflexz massage'. Woensdag 12 juni om 20 u. in het parochiaal centrum Belsele info over mode en mooi zijn. Fotografie op reis Dinsdag 11 juni om 19.30 u in het Dobocentrum, Gladlo straat, Ronald Cop over «Fotograferen op reis», een initif van foto- en diaklub Don Bosco. De toegang is gratis Zoektochten Eerste Reinaert-, auto- en wandelzoektocht. Deelnemen ka 1 september. Er zijn voor zowat honderdduizend frank Sinl-Rochus, het schooltje van Klein Hulst. Het ging er prijzen te winnen. Inschrijven via tel. 777.26.81 of 776.34.3 bij het toeristisch informatiekantoor aan de Grote Markt 46 het infokantoor zijn deelnemingsformulieren verkrijgbaar. fcdc

De Voorpost | 1985 | | pagina 46