DE NIEUWE MEUBELZAAK VAN WULPEN- BLOND EEL: UNIEK T E V A oen in 1982 de meubelzaak Van Wulpen-Blondeel in de Hoogstraat van Schellebelle een volledig vernieuwde zaak opende, kon niemand vermoeden dat amper drie jaar later iedereen opnieuw feestelijk zou verenigd zijn om samen met Ronny en Daisy Van Wulpen de opening bij te wonen van een fraai komplex in de Wettersestraat 64. Deze snelle evolutie is een duidelijk teken van het dynamisme die de zaakvoerders kenmerkt. Deze inzet en de voortdurende zorg om de zaak is gestoeld op een traditie van meer dan dertig jaar degelijkheid, kwaliteit en service. l^^e afdelingen van de tapijten, het beddegoed en de geschenkartikelen zijn gevoelig uitgebreid. e volledige salons, eetkamers en slaapkamers worden nu gepresenteerd in een aangepast maar neutraal kader en vervolledigd met allerlei kleinmeubelen en dekoratieartikelen. Het vormt een verrassend geheel, waarvan we zeker de afdeling van kunstige tapijten niet mogen overslaan. Let er ook even op de integratie van het tapijt in het ganse leefgeheel. Wonen is een belangrijke uiting van onze kuituur en beïnvloedt dikwijls onze manier van leven. ■L4r is bovendien een enorme keuze van lampadaires en een brede waaier van uitgekiende geschenkartikelen, zodat jonge trouwers er niet alleen kwaliteitsmeubelen kunnen aanschaffen, maar ook hun huwelijkslijst kunnen aanvullen met praktische zaken zoals bijvoorbeeld lakens en dekbedden. Meubelen Van Wulpen-Blondeel: topklasse Het gemeentebestuur kwam de zaakvoerders gelukwensen. A ot eind juni krijgt elke koper een leuk geschenk, een fles van de lekkerste champagne, een leuk hangertje in ivoor of gewoon iets voor op de kast die net werd gekocht. Dit is een klassezaak, handig dicht bij huis, goed van prijs, met veel keuze en de hartelijkste bediening door mijnheer en mevrouw. Ook op zondag open. w oor Ronny en Daisy Van Wulpen- Blondeel is blijkbaar geen moeite te veel om het peil en de kwaliteit van de aangeboden produkten steeds te verbeteren en het gamma te vervolledigen. Het is écht pure klasse. Als je hoort met hoeveel enthousiasme Ronny en Daisy over een nieuw assortiment meubelen spreken, dan besef je hoeveel ze voor hun zaak overhebben. Daarbij komt nog dat ze beiden de evolutie in binnen- en buitenland van nabij volgen. Experten dus en steeds bereid om een passend woonprogramma te bespreken. Burgemeester Taylor van Wichelen kwam de nieuwe meubelzaak Van Wulpen-Blondeel officieel inpraten. fcieven jaar geleden hebben Ronny en Daisy de taak van haar ouders overgenomen en in die periode is alles duidelijk geëvolueerd naar het smaakvolle interieur. Op 25 mei werden de deuren van de nieuwe zaak wijdopen gezet om er kennis te maken of hernieuwd kennis te maken met de interieurs die steeds met veel zorg worden gekozen. m gemakkelijk te kiezen is het nieuwe pand zeer ruim en door de volledige opstelling van de meubel-gehelen kan de bezoeker zich een idee vormen van hoe de meubelen de eigen woning gezellig kunnen maken. De oppervlakte van de nieuwe zaak is zo'n viermaal groter dan die van vroeger en dat biedt uiteraard meer mogelijkheden zodat er nu ook een afdeling hedendaagse design werd aan toegevoegd. Ook deze meubelen zijn met _TT_T T t t* veel zorg gekozen en de naam Van Wettersestraat 64 - SCHELLEBELLE Wulpen-Blondeel staat garant voor de Tel. 091/69.09.30 kwaliteit. Van bij de ingang wordt men ondergedompeld in de ware sfeer.

De Voorpost | 1985 | | pagina 7