Hamme isf terrasdecor 42 - 14.6.1985 - De Voorpost AANNEMER Klaplopers». k» in de Postal n|< tentoon' HEB STEEDS BIJ DE HAND UWftftJUVAN TELEFOONNUMMERS V EN ADRESSEN j De specialist in Schuimrubber Bergemeersen Staalveren. Super-Bulten IB. AALST Wieze Vlaamse Klub Wieze Wieze, dorp van bier... maar weet U ook wat U drinkt? Op vrijdag 14 juni om 20 u. krijgt U de gelegenheid om bien proeven en te leren kennen aan de hand van een diama en voordracht. Toegang 150 fr Plaats: Muziekzaal. Wieze) De vieze gasten Op vrijdag 21 juni stelt Vuile Mong en zijn vieze gasten opri zijn tent op achter de O.L.Vrouwkerk, Te 17 u. wordt het kinderprogramma «I love Ikke» gebrac toegang is dan 50 fr. Om 20 u. kunnen de volwassenen tent terecht. Geprogrammeerd staat dan «Soep zonder bi rond het thema «de nieuwe armoede» De toegang bet 100 fr. (deuren 120 fr.). Kaarten zijn te bekomen 1 Volkshuis, Dendermondsesteenweg en bij leden van de a serende CSC. Lebbeekse Fochelfeesten Vorige zaterdag hadden in en om het RBS-wijkscho< de Fochelstraat opnieuw de Fochelfeesten plaats. Alvorerj feest van stapel liep bracht Fons Vermeulen hulde aan Tha Wiest, voorzitter van de vriendenkring van het schooltje. 8 toespraak werd de figuur van de onlangs overleden Tha Wiest in herinnering gebracht: een aktief en steeds blijg voorzitter en vriend, telkens de sympatieke, onvervaij animator van het feest. Voor zijn jarenlange inzet t welgemeende dankbaarheid werd ter nagedachtenis v overleden voorzitter één minuut stilte in acht genomen. Het feest zelf werd weliswaar geplaagd door een paarï regenbuien maar-die konden de pret die ouders en kindl beleefden aan het optreden van goochelaar Al ParkerJ bederven. Juffrouw Laurette zorgde met haar kleuters bif Buggenhout. Schapen, geiten, kippen en andere huisdieren zullen de kinderboerderij van Buggenhout. Blijdorp kreeg er een kinderboederij bij, althans men is druk bezig met de jjXouw' Laurette"we^^cw' deTvriendenkrino van de J Blijdorp bevolken (v) oprichting ervan (v) wijkschool Fochelstraat overigens in de bloemen gezet haar inzet en toewijding. Kinderweizijn Op dinsdag 18 juni van 13.30 tot 16 u. kosteloze raadpl voor kinderen tot 3 jaar, met gelegenheid tot inenting kinderverlamming, kinkhoest, klem en kroep. Hamme. Ziekenzorg op boottocht. Deze groep mensen van ziekenzorg uit Kastel ging Dendermonde. De bouw van het rijksadministratief centrum ligt voorlopig stil. Reden op boottocht op de Schelde (vh) genoeg om nu al een aantal geruchten te horen over gebrek aan financiële middelen en bedrijven die over de kop zijn gegaan (v) Op reis De Koninklijke Fanfare St. Cecilia organiseert een reis Veume-Bachte de Kupe op zondag 30 juni De stad e> omtrek worden bezocht onder leiding van een gids. Nadien* gelegenheid tot amusement. Men kan inschrijven in het Af lokaal aan het Wiezeplein. Buggenhout Voor de 20* maal op bergkamp in Italië Onder impuls van Paul De Decker trokken twintig jaar geleden voor het eerst eerstejaarsleerlingen van het Buggenhoutse St.- Michielscollege en van de technische school op bergkamp naar Italië. Sindsdien is men elk jaar teruggekeerd naar dezelfde berghut in Ollomont, een deel van de Aostavallei De jongelui worden in Italië vergast op bergtochten, tweedaag se tochten onder leiding van de befaamde berggids Pipi, terreinspelen, ontspanningsavonden, een bezoek aan de 2000 jaar oude stad Aosta enz. De leerkrachten en erkende jeugdlei ders staan in voor de begeleiding, hun echtgenotes staan aan de kookpot. Ook dit jaar wordt een bergkamp georganiseerd. Deze keer worden echter ook de leerlingen van het St.-Vincentiusinstituut uitgenodigd. Dit twintigste Italiëkamp, het eerste met een gemengd publiek, zal geleid worden door Luc Mannaert. Dit kamp loopt van 10 juli tot 21 juli en heeft opnieuw de Aostavallei als bestemming. Tijdens die periode zullen 120 jongeren in Ollomont verblijven. Dit jaar houdt men een bus ter plaatse om de jongeren makkelijker met de regio bekend te maken De voorbije twee decennia hebben reeds 2000 jongelui uit Buggenhout en omgeving deelgenomen aan een berakamn Kantwerk Van 11 tot 29 juni loopt in het B.A.C.-kantoor, kasteelstraat 4 te Buggenhout een tentoonstelling van kantwerk. De buggenhout se kantklossters o.l.v. Rita Thienpont stellen hun kreaties ten toon van hun laatste werkjaar. Ter gelegenheid van kermis, op zondag 16 juni zal het kantklossen gedemonstreerd worden tussen 14 en 18 uur. Vrijdag 14 juni 20 u.: Verenigde Hamse boogschutters: schieting. Den Bond. Zaterdag 15 juni 15 u.: Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. Bastianen, St. Annastraat. 18.30 u.: «Reuze-barbecue» in de Kring. Zondag 16 juni P.V.V. Vrouwenbond Het Korenbloempje: Reis naar Antwerpen en omstreken Vlaamse Ardennen. 15 u.: Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. Abdijstraat Kastel. Maandag 17 juni 12 u.: K.B.G. Rust na Arbeid H. Hart: Reis naar Kortrijk. Geleid bezoek aan het vlasmuseum en andere bezienswaardigheden. 13.45 u.: Vrouwenhuis. Vertrek Neerstraat 98. 14 u.: K.B.G. Centrum wandelen en fietsen op de Scheldedijk. Vertrek aan de St. Pieterskerk. 20 u.: Fotokring Imago reproduceren van dia's door de h. L. Thoen. Lokaal Kulturele Raad: algemene vergadering. Feestzaal Gemeen tehuis. 20.15 u.: Kreatief dansen, 't Klokhuis. Dinsdag 18 juni 13.30 u.: K.A.V. Moerzeke. Praktische les «Aanleren lintjes kant». Vier Gekroonden. Woensdag 19 juni 't Klokhuis: kursus yoga. 19.30 u.: 't Fortuintje: werkvergadering natuurmarkt. Zouaaf. Donderdag 20 juni Kristen Middenstandsbond voor gepensioneerden: 2de uitstap voor een ganse dag naar Lier. 13.45 u. Vrouwenhuis, kreatief dansen, 't Klokhuis 19 u.: De Trouwe Hond: hondenschooloefeningen. Veldstraat. Vrijdag 21 juni 19 u 't Klokhuis: «Holiday-party». 't Vremd zaalken. 20 u.: Verenigde Hamse Boogschutters schieting. De Wuitens, Stationsstraat. C.B. Hamme. Gespreksavond. Café Wembley. Kristen Middenstandsbond voor Gepensioneerden Op donderdag 20 juni, 2de uitstap voor een ganse dag naar Lier. Bezoek stadhuis, Zimmertoren, vrij winkelen. In te schrijven bij de wijkmeester. Ook de niet-leden mogen mee. Het bestuur verwacht u allen in groot aantal. 't Vremd Zaalken organiseert «Holiday Party» De laatste examens zijn achter de rug en je hoofd doet nog pijn van de stress, de slapeloze nachten en alle opwinding van het afleggen van goede of slechts examens. Tegen dit verschijnsel heeft 'Vremd Zaalken' een afdoende remedie. Een burleske Holiday Party wordt daar georganiseerd op 21 juni. Er wordt geen inkom betaald en de deuren gaan open om 20 uur. Allen welkom in 't Vremd Zaalken op 21 juni, De Ring 65 te Hamme. Opendeurdag op het gemeentelijk sportterrein Op 23 juni is er opendeur op het gemeentelijk sportterrein aan de kaai. Op die dag zullen enkele nieuwe of vernieuwde sportterreinen in gebruik worden genomen: Basketbalplein, volleybalplein, kaatsplein, tennisterrein en in- diaceterrein. Op die dag zal ook de nieuwe mikstand officieel worden ingeschoten door de schepen van sport de h. Paul Van de Casteele. Wandelpaden te Kastel Op initiatief van de schepen van toensme, Paul Van de Casteele en op vraag van plaatselijke middenstanders, zullen er op de parochie Kastel twee wandelpaden worden uitgestippeld en bewegwijzerd. Het parcours staat reeds op papier. Wanneer deze wandelingen officieel zullen worden ingewandeld is nog niet gekend, maar het staat vast dat er uiteindelijk op Kastel toch bewegwijzerde wandelpaden zullen komen. Het is alleen maar een kwestie van enkele weken geduld. Durmedijk hersteld Door de Dienst der Zeeschelde werden er gedurende een tweetal jaren werken uitgevoerd aan de Durmedijk, vanaf de Mirabrug over een afstand van 300 meter, richting Driegoten, Deze werken zijn nu voltooid en de wandelaars en fietsers zullen opnieuw gebruik kunnen maken van deze geasfalteerde dijk. Wie met de wagen naar Hamme komt kan zijn auto parkeren op de grote parking aan de Mirabrug, om dan in een oase van groen en water, de door de V.V.V. uitgestippelde wandelpaden te volgen. Vertrek om 14 u. kategorie B en C - 8 ronden - 60 km. Vertrek te 16 u. kategorie A - 11 ronden - 80 km. Alle formaliteiten in café 't Eiland, Kleinbroeckstraat 29, Moer zeke. Zondag 16 juni Baanloopwedstrijd Bootdijk - A C. Hamme Kampioenschap Moerzeke N.A. - alle kategoneën - pup., min., kad., schol., jun., sen., vet. - H D Maandag 17 juni Grote kaarting met 1.500 fr. gratis bij Frans Ost. Aanvang om 17 u. Reglement ter plaatse Duivensport te Moerzeke Zondag 16 juni uitzonderlijke jaarlijkse Bonserievlucht voor jonge duiven uit Quiévrain in het Drieverbond St.-Gillis - Baasrode - Moerzeke. Bonseries 4 aangeduid aan 300 fr. per bon: 7000 - 5000 - 3000 - 2000 - 1500 en 6 x 1000 gewaarborgd. Serie 2 aangeduid aan 50 fr. p.d.: 2000 - 1500 - 2 x 1000 - 700 - 4 x 500. Serie 2 onaangeduid aan 30 fr. p.d.: 2000 - 1500 - 3 x 1000 - 2 x 750 - 2 x 500 - 2 x 400 - 5 x 300. Aangeduid, rakend en onaangeduid tot 50. Voor Moerzeke inkorving bij Frans Ost, Kleinbroeckstraat 29. Los om 8 uur. Lokeren Kruibeke Bij KAV en KWB Vrijdag 14 juni om 20 u. in Het Volk wordt de filmj Klaplopers» vertoond. De KAV van Lokeren-Center o zeert. Het gaat over het engagement in de samenle Zondag 16 juni gaat KWB-Sint-Jozef fietsen op de h Waasmunster. Kontakteer Cyriel De Wilde. Vierschai 19 in Lokeren. Woensdag 19 juni om 19 u. heeft KAV-H. Hart het «Weet wat je slikt» in de basisschool. KAV Sint Laurentius Op vrijdag 14 juni. algemene vergadering rond het tema kleinen recht verschaffen» met de film «De met een sober maal, in de zaal van «Het Volt om 19 uur. Postzegelkring De Lokerse Postzegelkring zit niet stil: tentoonstelling in het Centrum Tema van deze Modem Oostenrijk door A. Verschraegen. CMBV Lokeren Sluit op dinsdag 18 juni het werkjaar af met een waarbij ook het nieuwe jaarprogramma wordt voorgestel r «Het Volk» in de Poststraat om 14.30 u. Naar Wachtebeke Zondag 16 juni om 9.30 u. vertrekt Vakantiegenoegens vanuit Kruibeke naar het provinciaal domein in Wachtebeke. Wande len, zwemmen, etc. Bloemschikken Woensdag 19 juni in de bovenzaal van het Gildenhuis van Bazel, 19.30 u., demonstratie bloemschikken op uitnodiging van de KAV Bert Peieman-hulde Zaterdag 15 juni wordt de zeventigjarige Bert Peleman door de Kruibeekse overheid gehuldigd. Om 16 u. in het vroegere gemeentehuis, Mercatorplein, opening van de expo «Varen bij vóór- en tegenspoed», over leven en werk van de schrijver. Om 17 u. feestzitting in open lucht op het Mercatoreiland of in de Spaanse watermolen. KAV Heiende Geeft op woensdag 19 juni een gespreksavond, gegeven Mevr. Van Vlierberghe, met als thema «Weet wat je slikt». I school van Heiende om 19 u. Lebbeke Moerzeke Bootdijkkermis Zaterdag 15 juni '85 Wielerwedstrijden Vlaamse Wielrijdersbond (V.W.B.) Grote prijs Norbert Thierens P.V.B.A. Beiottersclub Madeion Uitslag van de belotwedstrijd van 8 juni in zaal Madeion: 1. Alex Pannekoek 4442 punten. 2 Marcel Eloot 4379 p., 3. Isidoor De Smedt 4305 p., 4. Maria Van den Abbeele 4279 p., en 5 Louis Vemimmen 4170 p. De volgende wedstrijd heeft plaats op zaterdag 13 juli om 20 uur Demonstratie KAV-H. Kruis organiseert op dinsdag 18 juni te 19.30 u. in de parochiale feestzaal een demonstratie. Gedemonstreerd wordt hoe eigen fruit en groenten te benutten in crisistijd, ledereen is welkom. Bloemen in vazen KVLV-Center belegt op woensdag 19 juni, te 19 u. in zaal Ons Huis, een demonstratieavond omtrent «Bloemen in vazen», 052-21.37.94 'O-SPORT 052-21.17.59 oto's Holman Tel. 053/70.33.95 Gekend voor de laagste prijzen Gespecialiseerd in de beste merk, Alle benodigdheden en kleding IEUWLANOT Woonverbouwmg v; 053-70.28.61 .11116 9100 AALST J UBLICITEIT PUANDO 052-21.40.60 053-21.40.66 053/70.09.59 052-21.40.60 Lokeren. Vorige week was het opendeurdag in het kinderdagverblijf 't Patjoepelken aan de Sport/aan. Binnen was er een tentoonstelling met kinderposters, terwijl buiten allerlei aktiviteiten plaats vonden^f Polo Diskussie-avond Op maandag 17 juni organiseert KAV, te 20 u„ in zaal Ons een diskussieavond omtrent «Als liefde zoveel iaren duren» Lokeren. In de wijk van Onze Lieve Vrouw Presentatie hield men een opendeurdag. Een barbecue en allerlei volksspelen zorgden er voor de ontspanning (Polo)

De Voorpost | 1985 | | pagina 42