VIERENTWINTIG UREN VOOR WIELERTOERISTEN KAMWIELTJES Mark Dierickx stelt eerste zege veilig DANNY JANSSENS SNELLER DAN PETER VAN HUFF] WERKLUST VAN MARTIN SMET BELOONf; ZEVEN WIELERTOERISTEN VAN WTC BLUFT-FIT SINT-PAUWELS NAAR LOURDES RONNY WESTELINCK MET EEN BONUS VAN MEER DAN EEN MINUUT ÜttUHIÉiflH 16 - 19.7.1985- De VoorpostWIELRENNEN ZWIJNDRECHT HEEFT ER EEN JAARLIJKSE SPORTMANIFESTATIE BU! VS Meteoor en WTC San Marcovrienden, twee bloeiende klubs voor wielertoeristen, organiseren op 24 en 25 augustus a.s. de 24 uren van Zwijndrecht voor wielertoe risten. De voorbereiding tot deze grootse sportmanifestatie is zo goed als rond. Dank zij de bereidwillige medewerking van het gemeentebestuur en van de plaatselijke zelfstandigen kon een attraktief parcours uitgestippeld worden, te midden in bet centrum van Zwjjndrecht, met name Statiestraat, Fortlaan, H. Geesthoek en A. Borinstraat. 'arcoots en veiligheid Het parcours is ongeveer 2 km lang, geasfalteerd en zal ver keersvrij worden gehouden. De veiligheid van de deelne mers, toeschouwers en omwo nenden kwam uitvoerig aan bod tijdens verschillende ver gaderingen met het College van Burgemeester en Schepe nen, de politiekommissaris en 'e technische diensten van de emeente Zwijndrecht. i de straten, opgenomen in et parcours, zal een strook an 3 m door middel van radarafsluiting en stroblokken voor de wielertoeristen wor- ien afgezet. Er zal éénrich- ingsverkeer en parkeerverbod rp het resterend straatgedeelte gelden (uittreksel uit de notu len van de Gemeenteraad dd. 24,4.1985). De organisatoren zullen een inspanning leveren om de in woners en de overige wegge bruikers in kennis te stellen van dit tijdelijk gemeentelijk verkeersreglement. Er zullen mensen ter beschikking zijn om in dringende gevallen te helpen bij in- en uitrijden van garages. De Vlaamse Automo bilisten Bond (VAB) zal in staan voor het seingeven op de meest drukke punten, (onder instruktie van de gemeentelij ke politie). Het Rode Kruis zal permanent op de omloop aanwezig zijn. Ook zal in geval van ongeval of ziekte een geneesheer onmid dellijk te bereiken zijn. In het reglement voor deelne ming werden een aantal clau sules opgenomen die de veilig heid moeten bevorderen en CHRIS VAN DEN BERGHE Chris Van den Berghe uit St.-Gillis-Dendermonde liet in de wedstrijd voor juniores in Grembergen een meer dan behoorlijke indruk. Chris voerde geruime tijd het com mando. Later werd hij bij het nekvel gegrepen en door enkele renners voorbijgestoken. Daarop heeft de Dender- mondenaar verwoede pogingen ondernomen om toch maar weer de aansluiting te realiseren. Hij hoopte daarbij op de steun van zijn gezel, Mare Jacobs uit Schelle. Die liet het gewoon afweten en nam niet het minste werk op zijn schouders. Chris liet op een bepaald ogenblik aan éénieder die het wou weten verstaan dat er met die man geen land te bezeilen viel: in koerstermen noemt men gewoon zo iemand een wieltjeszuiger. EEN AMATEUR... Een bekend amateur uit het Waasland zou onlangs op doping zijn betrapt. Wij weten om wie het gaat, maar laten die «primeur» over aan het officieel orgaan van de Belgische Wielerbond, «Cy cl o-sprint». Raden wie het is en nieuwsgierig uitkijken naar wat hierover in Cydo-sprint zal verschijnen. BART HEIREWEGH Bart Heirewegh heeft er een supporter bijgekregen. Het is niemand minder dan de doelman van Sporting Lokeren, Danny D'Hondt. De Lokerse goalie kwam vorige zaterdag in Grembergen voor het eerst zijn «poulain» aanmoedi gen. Het viel mee, want Bart won de bloemen, 't Was plezant, zegde Danny achteraf en in de komende weken zul je me nog zien, daar waar Bart aan de start verschijnt. Tenminste wanneer er niet moet gevoetbald of getraind worden en wanneer ook de verloofde ermee akkoord gaat. GINO VERBRAEKEN Gino Verbraeken legde in Zele beslag op een zevende plaats. Hij kon derde zijn geweest, maar deze keer liet hij zich vloeren in de sprint. Het was de warmte die een nefaste rol speelde, zegde Gino. Mens toch, wat was het broeierig heet op die Zeelse wegen. Intussen is de renner uit St.-Gillis-Waas één en al aandacht voor de Ronde van Vlaanderen die komende week op het programma staat. GUY DE JONGHE Guy De Jonghe verscheen vorig weekeinde nergens aan de start. De junior had last van een kèélontsleking. Het is al een rotseizoen geworden voor de Waaslander. Anderhal ve maand lag hij stil door een spierscheuring. Nu staan nog ergere dingen op het programma. Op 1 augustus wenkt de legerdienst. De uniformen schrikken de junior af. Boven dien begrijpt hij geen snars van al die sterren en strepen. En wat gezegd van het eten in de kazerne? Kip waarvan je de pluimen mee in de mond krijgt en frikadellen die, wanneer je ze laat vallen, tot boven je hoofd botsen... Bah... geen spek voor een renners bek. Zeker niet voor Guy, die nog altijd door moeke wordt vertroeteld. DIRK DE CAUWER Bij de Wase juniores is Dirk De Cauwer momenteel de «crack». Vorig weekeinde proefde hij andermaal van de zegekussen. Dirk voelt zich momenteel de gelukkigste mens van de wereld. Hij is met vakantie en op de vraag op welke manier hij zijn vrije tijd doorbrengt, kregen we volgend antwoord, «'s Morgens gaan trainen en in de namiddag bij het lief. Soms trekken we al eens naar Blankenberge om er de maritieme lucht te snuiven.» Intussen blijft Dirk ambitieus en lonkt naar de Ronde van Vlaanderen, die volgende week op het programma staat. Daarin wil hij de beste Waaslander worden. GERRY VAN LIEROP De viering van Gerry Van Lierops nationale titel kreeg vorige zondagavond nog een verlengstuk. Gerry nodigde heelwat van zijn vrienden-renners uit op een wafelenbak. Ook heel wat liefjes waren te gast op de koekenmarkt. Het ging er plezant.aan toe. En of er gegeten werd? Mens toch. Heb je Peter Flach gezien? Die duwde wel tien goudgele wafeltjes achter de tanden. Gino De Munck had een opvallende voorkeur voor de crème-fraiche. Hij alleen maakte voorwaar de helft van het potje leeg. Wemer Wuyts belegde iedere wafel met een centimeter dikke laag bruine suiker. Danny Van Ovcrtvclt ikte zich lekker aan de cacao. Hij droop zelfs met een «buikje» naar huis. En de «Tistjes»? Voor hen was een dubbele portie besteld. Die hadden dat trouwens nodig. Moeder Van Lierop had intussen de handen vol met het bonte gezelschap. Uren heeft zij het wafelijzer gehan teerd. Gerry zelf heeft er het minst van geproefd. Hij durfde niet zo direkt. Stel je voor dat er tekort moest zijn, dacht hij bij zichzelf. Danny Van Overtvelt, Guy De Jonghe en Gerry Van Lierop wisten ons te zeggen dat ze komende zondag in Hamme aan de start zouden verschijnen, op Bart Heire- weghs koers. Bart mag dus gerust zijn. Alweer drie meer. WERNER WUYTS Wemer Wuyts' linkerpolleken zit nog stevig in het gips. Zoals iedereen weet tuimelde olijke Wemer enkele weken geleden tegen de Lokerse straatstenen. Dezer dagen wordt hij uit het gipsverband verlost. In augustus mag hij weer het stalen ros bestijgen en kan hij er de kilokes die er door de verplichte rust bijkwamen, weer gaan aftrainen. KAMWIELTJES Volgende week zijn er geen kamwieltjes. Dat komt omdat ons blad niet verschijnt in de vakantieperiode. Dat is telkenjare zo in de week van de «fête nationale». Maar geen nood. Over veertien dagen zijn we er weer. Al dan niet met kamwieltjes.-Dat hangt van onze koereurs zelf af. Ze kunnen ons gerust een kamwieltje bestellen. Telefone ren maar... (edm) ongelukken trachten te ver mijden. Inschrijvingen, prijzen en ak- komodatie De 24 uren voor wielertoeris ten is een proef voor ploegen van twee maats, die elkaar naar keuze aflossen. De snel heid, noch de afgelegde weg spelen een rol. De nadruk wordt gelegd op de uithou ding. Elke sportieve man of vrouw kan deelnemen. Voor inlichtingen en inschrij vingen kan men terecht in café «De 3 Jantjes», Statiestraat 163, 2730 Zwijndrecht of tele fonisch op het nummer 03- 252.66.86. Wie inschrijft vóór 19 augustus betaalt 150 fr per persoon. Daarna tot onmiddellijk voor de start bedraagt de inschrij vingsprijs 200 fr. De deelnemers die de 24 uren uitrijden, krijgen een medaille en een badge speciaal en als herinnering aan de 24 uren van Zwijndrecht. Deze zullen on middellijk na het einde van de proef aan de deelnemers wor den uitgereikt. Onder de deelnemers die de 24 uren uitrijden, zal een verras- singsreis voor 4 personen wor den verloot, aangeboden door de Vlaamse Toeristen Bond (VTB-Zwijndrecht). De deelnemers kunnen hun wagens, caravans en tenten plaatsen op het gemeentelijk sportplein (uitbreiding). Voor degenen die geen wagen, caravan of tent hebben, zullen een viertal grote tenten 25 personen per tent) worden op gesteld. Er is drinkwater voor zien, evenals openbare toi letten. Ontspanningsgedeelte Bij de organisatie van de 24 uren van Zwijndrecht wordt ook een belangrijk aksent ge legd op het ontspanningsge deelte. Het is de bedoeling van de organisatoren deze manifes tatie tot een groot volksfeest te laten uitgroeien. Gedurende geheel de manifes tatie zal de plaatselijke «Radio Randstad» er de muziek en informatie op de omloop ver zorgen. De uitzendingen van dit station zullen voor de gele genheid vanop de omloop ge schieden. Op het gemeentelijk sportplein wordt een gezellige de wandelaars. 20.00 u: Groot bal met disco bar Radio Randstad en zang vedetten «Les Anglaises» (Mo notone-Emotional Reaction), Trillion (Fred ex-Pebbles, Step by Step, Belgian Girl), Tony Mackenzie (Lolita), Michael Raven (It's you I want tonight Oochie coochie) en anderen. Inkom gratis. Zondag: 10.00 u: Demonstratie-wed strijd judo door de plaatselijke klub Ippon. 15.00 u: Discobar Radio Rand stad en Fifty-Fifty (Love me, touche me). 16.00 u: Aankomst van de 24 uren (A. Borinstraat). 17.00 u: Uitreiking van de me dailles, badges en prijzen. Nuttige inlichtingen: Bij het vertrek moeten alle deelnemers aan de start aan wezig zijn om gezamenlijk de omloop te verkennen (16 uur). De proef wordt op een geslo ten parcours van 2 km afge legd met ploegen van twee per sonen. Het is verplicht dat op elk moment één van de twee renners op het parcours aan de proef deelneemt. De aflossin gen kunnen gebeuren naar gelieve. Er zullen controles worden ge houden op onverwachte tijd stippen. In het geval voor een ploeg niet één renner aanwezig is en hiervoor geen aanvaard- teire reden bestaat, zullen de OTganisatoren beslissen over de verdere deelname van de ploeg. Iedere deelnemer is verplicht met het aan zijn ploeg toege wezen rugnummer te rijden, zoals aangegeven op het in schrijvingsformulier Tijdens de nacht zijn de deel nemers op politiebevel ver plicht de fiets van een degelij ke verlichting te voorzien. Er is slaapgelegenheid in ten ten voorzien (zie aanwijzingen ter plaatse). Slaapgerief (de kens, luchtmatras e.d.) moe ten worden meegebracht. Er is gelegenheid tot wassen en douchen (de vastgestelde uren zullen tijdens de manifestatie worden bekendgemaakt). Het opslaan van persoonlijke tenten en plaatsen van wagens en caravans is toegelaten tot zaterdag 15.00 u op de daar voor bestemde terreinen, (zie aanwijzingen ter plaatse). De organisatoren verzoeken u beleefd de parking, camping en parcours rein te houden. Eventuele afval dient in de voorziene vuilnisbakken te worden gedeponeerd. De jeugdige deelnemers moe ten tenminste 12 jaar zijn en door een volwassene begeleid zijn. De organisatoren behouden zich het recht voor elke renner die door zijn gedrag of rijstijl de eigen veiligheid en/of de veiligheid van de andere deel nemers in gevaar brengt, van verdere deelname uit te sluiten. De deelnemers moeten uiter aard eventuele aanwijzingen van de aanwezige politie-agen- ten, rijkswachters en seinge vers volgen. De laatste 30 minuten van de proef worden gezamenlijk gereden Ingeval van defekt aan het ma terieel, is er gedurende de 24 uren een deskundige fietsen maker op het parcours aanwe zig (zie aanwijzingen ter plaatse). De organisatoren kunnen niet aansprakelijk gesteld worden voor ongevallen tijdens de ma nifestatie, persoonlijke schade en schade aan derden, feesttent opgezet. Er zullen dranken te verkrijgen zijn te gen demokratische prijzen. Er is ook een barbecue. De inkom in de feesttent is op elk mo ment gratis. Voor de feesttent zal een kindermolen worden gezet. Het programma: Zaterdag: 15.00 u: Grote kaarting in de feesttent (bieden en wippen), 2 x 1.000 fr vooruit. 15.30 u: Demonstratie Roller skate Champions of New York, Didier De Radiguez (wereldkampioen moto snel heid). 16.00 u: Start van de 24 uren in aanwezigheid van ex-wielren- ner Herman Van Springel, burgemeester R. Duflou en schepen van sport F. De Gendt (Statiestraat). 16.00 u - 21.00 u: Verkeers vrije Statiestraat. De plaatse lijke zelfstandigen houden een gezellige avondmarkt met al lerlei standjes. Voor wie nog even inkopen wil doen of ge zellig langs de uitstalramen en standjes wil wandelen, is de Statiestraat volledig verkeers vrij gehouden, de helft voor de wielertoeristen, de helft voor Wielrennen. Dirk Heirwegh steekt voor de derde keer in evenveel seizoenen zijn arm i hoogte op zijn eigen wijk Hansevelde. Hij won na een knappe demarrage, (bvw) Profs in Beveren-Waas Het was in tegenstelling met de vorige jaren maar stilletjes rond de Nieuwkerkenaar Mark Dierickx. Hij was immers te recht gekomen bij de Safir- ploeg van Florent van Vaeren- bergh en brak binnen zijn nieuwe formatie weinig pot ten. Ook grote ronden kwa men er tot nog toe niet aan te pas en voor een man die sedert vele jaren reeds voorbestemd is om de rol van meesterkencht tot in de puntjes te vervullen veroorzaakt dat natuurlijk een leemte. Niettemin behaalde Mark naar eigen zeggen reeds ettelijke ereplaatsen dit sei zoen: onder andere de tweede plaats van vorige woensdag in Sint-Nildaas na de zegezekere Frans Van Vlierberghe. Nu snelde Dierickx naar de meet in het gezelschap van twee bui tenlanders en kon hij middels een ontsnapping in de laatste kilometers het pleit in zijn voordeel beslechten. Met 62 beroepsrenners aan de start mochten de Beverse organisa toren niet klagen en ook over melde trios welke uitein het verdere verloop van de in het voordeel van de d wedstrijd kon geen enkele aan- drie werd beslist. Mark] merking gemaakt worden, rickx betrouwde logi Door de hoge snelheid van de niet zo op zijn eindjui eerste wedstrijdhelft waren se- koos in de allerlaatste ii rieuze vluchtpogingen nauwe- het hazepad. Aldus plu) Iijks mogelijk en kon het niet zijn eerste tuil van het se verbazen dat de groep in twee maar daaraan wil hij 1 grote stukken uiteenviel. De daags nog enkele toevot voorwacht bestond dan nog uit Uitslag: 1Mark D 29 renners maar ook hierin (Nieuwkerken) de 147 k werd nog een verdere selektie u. 17»; 2. Joseph McLo doorgevoerd. Voorin nestel- (GB) op 5"; 3. Martin 1 den zich immers de Nederlan- (Ned); 4 Bert Van EnI der Martin Kemp, de jongste 45"; 5. Patrick Deneut;| weken erg aktief op Wase we- nan Onghena; 7. JacquetT gen, de Brit Joseph McLouglin bier; 8. Patrick Verslui en Mark Dierickx. Dit trio Dirk Heirweg, 10. Peteij werd op de voet gevolgd door ren (Ned.), 11. Roger Ud Patrick Deneut, Bert Van En- 12. Francois Van VlicrbJ de en Ronan Onghenae, Ver- 13 Michel Dean (GBjL derop fietsten dan nog Patrick Hennie Nieuwdorp (Nedl Versluys, Jacques Cambier, £ric Stevens. 16. Mare Francois Van Vlierberghen tens, 17. Frank Verleyet tlr Dirk Heirwegh, Roger lie- willy Teirlinck, 19. gems, Migel Dean, Peter Hee- Moens, 20. Rudy Dexten ren en Hennie Nieuwdorpm Het werd een ware close ach tervolging tussen de twee voor- AMATEURS IN WAASMUNSTER Negenennegentig renners waaronder niet minder dan vierenveertig Nederlanders, passeerden de inschrijvingsta fel in Waasmunster. De warm te en het hoge tempo waren er de oorzaak van dat een vijfen dertig renners vroegtijdig uit de wedstrijd verdwenen. Pas halfweg kwam er echt léven in de brouwerij toen Peter Van Huffel in de aanval ging. Dan ny Janssens uit Stekene heeft de uitdaging beantwoord. Bin nen de kortste keren realiseer den de twee leiders een voor sprong van ongeveer één mi- Intussen kwam er rcaktic in het peloton. Herman Van Lent, Luc Borms, Frans Van Nuffel, Gustaaf Van Leuven, Harry Platteau, Ronny Lem- mens en de Nederlander Van der Toren schoven in de ach tervolging. Ondanks een uit stekende samenwerking, slaag den zij er niet in van de achter stand af te knagen. Integen deel, naarmate de finale na derde, werd de voorsprong van de twee leiders nog groter. Die zou bij de aankomst zelfs meer dan twee minuten bedragen. Danny Janssens had hét daar niet moeilijk om Peter Van Huffel in de luren te leggen, voor Luc Borms en Fran 5rc Herman Van Lent won later Nuffel. A de spurt voor de derde plaats, at Martin Smet was vorig weekeinde de koning te rijk. InJ Ier Gillis-Waas stond hij voor het eerst op het hooj rd schavotje. De Waaslander was er zeer aktief en n lei bestendig initiatieven.'Op het laatst kon.hij zich lo6rukl en bereikte afgescheiden de finish. «Het g3at de laatste weken goed», zegt de nieuweling bt St.-Niklaas] z «In Aspelarc-Ninovc werd ik tweede. Gerry Van Lien 's lands nicuwelingcnkampioenwas er ,all«yi. yqoi geraakt. Ik was op achtervolging aa'ngewèzcnTot n eigen verrassing won ik de sprint voor de tweede plaali Het was de eerste keer dat ik mij in de spurt kon lal I gelden. In de meeste gevallen trek ik aan het kortste eitf* In St.-Gillis-Waas ben ik na 10 ktn wedstryd alleen in aanval gegaan. Geruime, tijd ]bcn ik voorop gcblevOt Gino Verberckmoes heeft mij komen vergezellen, rrt kort daama volgde een hergroepering. Toen heeft Kei Franssens initiatieven genomen. Hij spurtte weg. Ik I de aanval beantwoord. Gino Verberckmoes, Joeri V straeten en Joeri Verbrugeen zijn gevolgd. Wij sloe J een kloof. Op het laatst heb ik mij kunnen losrukken.' de finish bleef ik voorop. 1 Martin Smet blijft tot 30 juli nieuweling. Daama stapt over naar de juniores. Vooraleer het zover is, hoopt' nog een overwinning op zijn aktief te brengen. El 5Ï Wielrennen. Jos Caethoven uit Zele werd Oostvlaams bloemen hebben we Raoul Clercks en links Louis De Boeck uit Sint-Gillis, (c) We z(jn er ons van bewust dat het geen unicum nicer is in werdén enkele sponsors aange- onze streek maar toch blijft het de moeite om de «bede- trokken. Zo mag in de eerste vaarts» tocht van enkele Wase cyclotoeristen onder de £!aa,!i gar?gc ,acrts ,van j Sint-Pauwels vermeld worden, aandacht te plaatsen. yr,jdaBa™nd maakten m pak en Qok Coca.Co|a Vappe„a|on zak en zaterdagochtend 13 juli om 6 uur namen ze het pc witte en Olivetti le- vertrek voor een tocht van 1.300 km. verden een geldelijke bijdrage tot de tocht. Merkwaardig is Er werd voor deze lange tocht voetbalkringen wel genoeg- wel dat geen enkele van de een nauwkeurige planning ge- zaam gekend zijn als speler of deelnemers al enige ervaring maakt door vooral Wemer als trainer maar werd een goed heeft met zo een monsterrace Thiercns en Albert Piesscns jaar geleden voor het voetbal maar stuk voor stuk hebben ze waarin er op werd gelet om uitgeschakeld door een teen- er het volste vertrouwen in om dagelijks een 130 140 km blessure Op doktersadvies op zondag 21 juli de Zuidfran- door te malen. Voor logies liet stapte hij toen over naar het se bedevaartsstad te bereiken, men het oog vallen op jeugd- wielrennen en hij voelt zich al De grootste obstakels worden herbergen en ook voor bege- goed thuis bij Blijf Fit. natuurlijk de Aubisque en leiding werd gezorgd Rik verbljifVoslen en dereelii- T°ur™lc' de Wielrennen. Na zijn vijfde seizoen werd Dirk Heirweg door de organisalori Sterck is een 48-iange Nieuw- j1. J warmte en de zitvlakinfekties //„.„„u. j. 1J - .ip ke worden gedragen door de wor(jcn Kevreesd Hansevelae 1 n ae bloemen gezet. Ook fotograaf Cesar is van de partij, maar nu kerkenaar die in vele omstan digheden de steun en toever laat zal zijn voor het zevental maar die tegen deze taak wel opgewassen lijkt. Dan natuurlijk de namen van de acht Lourdestrekkers. Eerst en vooral Wemer Thierens (46 jaar) uit Sint-Pauwels en zijn zoon Kurt Thierens (23 jaar) Dan de gebroeders Omer (41 jaar uit Antwerpen), en Mare De Cauwer (38 jaar uit Sint- Gillis-Waas). Raoul Van Hoeyweghen is een 47 jarige Sintniklazenaar, Antoine Van Helden een 38-jarige uit Lim burg afkomstige Sintniklaze naar en last but not least Al- bert Piessens een 46-jarige Sintniklazenaar Laatstge- deelnemers zelf maar toch Mare Naudts AMATEURS IN BAASRODE andere kant van de lens. (bvw) Ronny Wcstelinck heeft in de nationale titciren moeten in binden. Hij was niet alleen. Weinigen bereikten de finish. Voor Ronny Westelinck was dat geen beletsel om vorige maandag in Baasrode tot het uiterste te gaan en eigenaar te worden van de bloemen. Voor de achttiende keer al kreeg hij een palm in zijn bezit. Qua overwinningen blijft hij met- ÉtfÉÉriiM aanvoeren. In de eerste wedstrijdhclft ge- beurdp cr maar weinig, op en kele schermutselingen na. Wel raakte een aantal renners vroeg in moeilijkheden. Dat had allicht met het hoge tempo te maken Mare Schelfout, Ro land De Smedt, Dirk Gille- macrc, Richard De Ridder, Jean Braem, Marc Idens, Fred Renneveld, Paul Mathy en tijdig de weg naar de douche inslaan. Pas in de achtste ron de kreeg men een eerste ern stige aanval. Negen renners sprongen toen weg. Peter Van Nuffel, Peter Michiels, de Australiër Bryan Tucker, Ron ny Westelinck, Ronny Len ders, Franky Wielandt, Danny Janssens en de Nederlanders Piet Van Rey en Tonny Griep. Later wisten Rudy Heyvaert, Hcymans de aansluiting te rea liseren, terwijl Peter Michiels op zijn beurt greep diende te lossen en opnieuw in de ach tergrond verdween. Franky Wielandt en Danny Janssens hebben toen nog ge poogd om weg te geraken uit het peloton. Die vrijheid werd hen niet gegund. Toen ver scheen Ronny Westelinck op de proppen. Twee keer plaat- MÉÉÉÉMÉiiÉMÉB op vijftien kilometer C finish. Spoedig had I |J voorsprong gerealiseerd verder opdreef waardl buiten schot bleef en finish zelfs een boni va dan één minuut liet afdt Later legde Ronny Lc n' beslag op een tweede voor Franky Wielandt, 1 1 Janssens, Rudy Heyva ft. trick Chevalier, PeK gü

De Voorpost | 1985 | | pagina 18