'E VEEL TEGENSLAGEN VOOR ONZE WAASLANDERS NKEL EEN OVERWINNING VOOR PATRICK BOESMAN KASH-INFO tl AGO KOMT ONDER STOOM OTOCROSS IN BEVEREN-WAAS MOTORCROSS De Voorpost - 19.7.1985 - 21 wedstrijd in Beveren werd voor onze streekpiloten D groot sukses want de meeste van onze kanshebbers door een val of defekt van hun ereplaatsen jlrhouden. Een zware en wat verraderlijke omloop e eneens voor heel wat plaatsverschuivingen. Pa- k Boesman was de enige van onze piloten die met een rwinning de omloop kon verlaten, tweede werden Gino Jonghe en Luc Verbraecken en een derde plaats ging :n< r Omer en Luc Van Vlierberghe by de zyspannen. 1 nnky Apers kon in de M.C.B.-wedstryd in Passendale tweede plaats ryden. Van Clapdorp was een van moest hij van een tiental plaat- grote kanshebbers bij de sen verder komen, maar het cc ers waar er terug ruim lukte hem toch om naar een rtig aan de start kwamen vijftiende rang te rijden waar- ir in deze eerste start werd mee hij uiteindelijk een veer- ingesloten en hij moest tiende plaats had in de eind rond een twintigste plaats stand. igkomen. Na enkele ron- Ronny Heyrman zorgde hier was hij reeds negende en voor eigen volk voor een ver- Ie voorlaatste ronde toen betering waarin hij in deze gro- J naar een vierde plaats wou te bezetting halfweg de groep j icn, kwam hij ten val en zat en in de eerste reeks als 23' »t vrede nemen met een eindigde. In de herneming was tiende plaats. Ook in de hij niet zo goed weg als in de ede serie was hij niet zo eerste serie en hij maakte ook I weg en moest van een nog een slippertje maar wist p ilfdc plaats komen maar uiteindelijk nog veel goed te U1 tenslotte een derde plaats maken en eindigde op een 24* t voor zijn rekening en plaats, met eenzelfde rang in d hiermee zevende in de de eindstand. Nieuweling Ru- klassering dy De Groote eindigde in beide va ny Vertenten is de laatste reeksen op een 35' plaats, wel m co wat in minder goede niet direkt om naar huis over le n maar teveel werk thuis in te schrijven maar alle begin is ij nieuwe garage zal wel een moeilijk en leergeld moet door Tde redenen zijn. De eerste iedereen betaald worden. 3 was hij niet zo goed uit Patrick Van Vlierberghe kwam tart gekomen, werd op een na de start der eerste reeks tot tiende plaats genoteerd en stilstand en werd met mechani- inks een val eindigde hij %he moeilijkheden uitgescha- als dertiende. In de heme- keld. Ook in de tweede serie ging het wel beter. Hij kon hij niet meer aan de start 'JJm van een negende naar komen. vijfde plaats maar een Bij de juniors 250cc werd een lal ronden voor het einde titelproef gereden voor het 4 hij opnieuw negende B.L.B. kampioenschap waarin een val. In de eindstand Gino De Jonghe nu eindelijk gj hij tiende. Ingmar Smet wat meer sukses kende dan in seerdc zich ook behoorlijk zijn vorige wedstrijden waarin eze 40-koppige groep met hij steeds door moeilijkheden goede start in de eerste een reeks werd uitgeschakeld. s en een elfde plaats bij de De eerste reeks kwam hij van Imcet. In de herneming een zesde plaats en hij kon in de laatste ronden harde strijd leveren tegen Goethals waarin hij zelfs in de beslissende eind fase aan de leiding kon komen. De tweede reeks moest hij ook meerdere eindfase aan de lei ding kon komen. De tweede reeks moest hij ook meerdere tegenstrevers remonteren, kwam tot een tweede plaats maar had voor de eindzege sek. tekort om de overwinning te behalen. In de tussenstand van het kampioenschap komt hij nu naar een zesde plaats met nog alle kansen om binnen de eerste drie te eindigen. Les lie Van Puyvelde ging het hier niet zo goed als in Zomergem waar hij omzeggens iedereen naar huis reed, maar voor ei gen volk krijgen de zenuwen het harder te verduren en wordt men sneller in een hape ring betrokken. De eerste reeks was hij niet zo best ge start en moest na een ronde van een vijftiende plaats terug komen. Hij kende wel geen al te vlotte remonte maar finishte uiteindelijk op een negende plaats. De tweede reeks werd hij in de start bij een val be trokken cn moest van dc laat ste plaats met een achterstand terug achtervolgen. Van de veertig piloten kon hij uitein delijk nog dertiende worden en was negende in de eind stand. Voor het kampioen schap moest hij hierdoor wel wat punten prijsgeven naar zijn tweede plaats wordt toch nog niet bedreigd. Gian Franckaert kreeg zeker geen grotere dons geluk mee want ook hij moest heel wat punten prijsgeven. De eerste reeks kwam Gian van rond een twaalfde plaats en wist uitein delijk vijfde te worden bij de eindmeet maar in de herne ming waar hij terug van rond een twaalfde plaats moest op zetten, kwam hij op een vijftal min. van het einde op een vierde plaats, maar werd nog getroffen door een lekke ach terband en moest vrede nemen met een 24' plaats of veertien de in de eindstand. Hierdoor is hij ook (voorlopig) zijn derde plaats kwijt in de tussenstand van het kampioenschap (zes punten verschil) maar met nog wedstrijden te Brakel, Gooik en Semmerzake kan nog van alles gebeuren. Peter Hemelaer had in de eerste reeks een tiende plaats in handen maar in de tweede wedstrijdshelft werd hij nog door tegenslagen uitgeschakeld. De tweede serie gaf hem dan een vijftiende plaats. Broer Luc Hemelaer behaalde in de eerste reeks een achttiende plaats maar werd in de herneming na een betere start toch veertiende en had in de eindklassering een zestien de plaats op zijn naam staan. Dirk Raman kende in beide reeksen meerdere haperingen waardoor hij telkens verschil lende plaatsen moest prijsge ven. Tweemaal eindigde hij op een dertigste plaats en werd 26' in de eindstand. Het onge luksbulletin van onze Wase fa vorieten werd nog langer bij de juniors 500cc waar Herman Le- naerts als zegekandidaat getipt werd. Een wat te snelle start in de eerste reeks zorgde al voor een eerste hapering en hij moest terugkomen van een twintigste plaats. Na enkele ronden was hij reeds heelwat dichter gekomen maar hij werd terug door tegenslag ge troffen en mocht van een zes tiende plaats hernemen. Uit eindelijk eindigde hij nog op een negende plaats alhoewel hij verschillende ronden de snelste tijd gaf. De tweede reeks was hij als zesde vertrok ken, kwam direkt naar een vierde plaats maar in de twee de wcdstrijdshelft was hij wat tuurs wijzigingen bij de tvlaum.se ploegen Hcrzele: Sekrctaris dt Alfons De Vuyst, Kou- Iraat 23, 9550 Herzele E Sport Baasrode: Dhr. >nl nanucl Buys wordt de ?h iwe sekretaris. Zijn adres: 'k Ursmarusstraat 80, 9350 tfttodc. Arboflora Schellebelle: Bogacrt doet zijn intrede ^kersverse voorzitter. Men hem bereiken op volgend s: Nieuwstraat 34, 9390 Sj4kamp of telefonisch op I tmer 091/69.23.63. |CI ittaris wordt Ann Moustie, les Josephine Charlottc- i 95 9200 Wetteren. De ttaris kan men ook kon- :rcn op het volgende tele- 'ionummer: 091/69.39.45. E Jl toenlngskommissie BLOSO verzoeningskommissie It ons mee, dat de zittingen betrekking tot de inge- ;1 tde vrijheidsaanvragen ein- augustus, begin september cn doorgaan. inccr betrokken partijen in voorgaande periode toch een onderling akkoord ko- dan dient de volgende «dure te worden toege- VOLLEYBAL afstanddoende klub ,n ;t haar verzet in via het "j Duren van een aangeteken- ending aan het VIV en aan BLOSO (belangrijk het is ilicht aan beide adressen aangetekende brief te la- jeworden) )c nieuwe kring stuurt een mning op naar het VIV Dc afstanddoende klub it de oude vergunning op het VTV-sekretariaat. 3e rzicht van de transferten Jeroen 1985 .Definitieve transferten b(j Afleren Vijdt van Vitesse Kruibe- laar VC Mortsel. jiic Thyssen van Sigivok St. is Waas naar Oud-Tum- Deschutter van Hades naar Lovendegem A' an Roovers gaat van VK tnbodegcm Blomberg naar ris Denderleeuw Burm van Nilco Lebbeke Osiris Denderleeuw ly Cassiman van Nilco Leb- Ie naar Osiris Denderleeuw Cooreman, eveneens Nilco Lebbeke naar Osiris iderleeuw itian Dc Keukelaerc van Erembodcgem Blomberg Osiris Denderleeuw De Clercq van VK iberg naar Osiris Dender- De Beer van VC Temse Vitesse Kruibeke Iwig Van Hecke van VC nsc naar Vitesse Kruibeke Van De Velde van VC se naar Vitesse Kruibeke rick Van Eynde van VC n»e naar Vitesse Kruibeke Van Fracyenhove vah Ha- Temse naar Kontakt Har1<-s Temse naar Kontakt Temse Mare Blyweert gaat van Hades Temse naar Sigivoc St. Gillis Waas Jan Rombaut gaat van VC Temse naar Vitesse Kruibeke Dirk Liesscns van Unie Herze le naar Borsbeke Albert Tock gaat van VC Schelle naar A dcc Baasrode Peter Rodcns eveneens van VC Schelle naar Baasrode Adec Laurent Eeraerts gaat van M. Siks Blaasvcld naar Adec Baasrode Erik Demayer van Vitesse Kruibeke naar Martinus Melsele Kurt Heyrman van Hamvoc Hamme naar Melsele Christiaan Loyez van Real Testa Lokeren naar Melsele Edmond Moreels van VC Temse naar Rcmbert Torhout Dany Claus van VC Temse naar VBK Elverselc Guido Deblock van VC Temse naar VBK Elversele Dirk Vermcir van VC Temse naar VBK Elversele Filip Vermeulen van VC Tem se naar VBK Elversele Luk Vandenbosschc gaat van Sigivok St. Gillis Waas naar VC Kcmzekc Ronny Vandermeulen gaat van Martinus Melsele naar Stekene Danny Vacrcndonck van VC Temse naar Kontakt Temse Marc Van Wouwe gaat van Kontakt Temse naar ATB St. Niklaas Ronny Martens van Sigivok St. Gillis Waas gaat naar VK St. Gillis Dirk Verhoeven van Juvenes Zele naar Real Testa Lokeren Francis Van Lindt van Ruvok naar Schellebelle Paul Van Malderen van Danny Hofstadc naar Schellebelle Geert De Jaeger van Unie Herzele naar Ajax Aaigcm Jan Van Huffcl van VC Kem- zeke naar Kruikenburg Jozef Vervaet van Rumbac Waasmunster naar Beerveldc Arnold Van Der Vreken van Rapid St. Niklaas naar Spec trum Moerbeke-Waas Danny Poppe van Rapid St. Niklaas naar Spectrum Moer- beke-Waas Philip Van Neer gaat van VC Temse naar Spectrum Moer beke-Waas Jan Flics van VC Temse naar Vitesse Kruibeke Raf Lemmens gaat van Noliko naar VC Rotcm Kurt De Waele van Vitesc Kruibeke naar Kontakt Temse Bart Riske van VC Steendorp naar Kontakt Temse Marc Coeck van VC Schelle naar Rapid St.-Niklaas Peter Speckstadt van VC Schelle naar Rapid St. Niklaas Walter Claymans van Hades Temse naar Pardaf Kruibeke Mare Hofman Hades Temse naar Nederland B. Definitieve transferten b(j de dames: Rita Fontijn van Jong Edegem naar Kabaz Bazel Nicole Van Urscl naar Nivok Mocrbeke Waas Rita Verlakt van Spectrum Moerbeke Waas naar Nivok Nieuwkerken Anneliese Brijs van Pardaf Kruibeke naar Nivok Nieuw kerken Chantal Coppens van DVC St. Niklaas naar Cactus Dc Klinge Linda De Cock van Modema Lebbeke naar Juvenes Zele Clara Los van Modema Leb beke naar Juvenes Zele Marleen Van Hecke van Sigi vok St. Gillis Waas naar VC Kemzeke Rita Steyaert van DVC Ek- saarde naar Real Testa Lokeren Kathleen Fruytier van DVC Eksaarde naar Real Testa Lokeren Sonia Van H^tc van DVC Eksaarde naar Real Testa Lokeren Hilde Van Keymeulcn van Unic Herzele naar VBT Machelcn Katrien Sey van Stekcnse Da mes naar DVC Eksaarde Kathy Lapeer van Spectrum Moerbeke Waas naar DVC Eksaarde Marianne Stevens van Spec trum Mocrbeke Waas naar DVC Eksaarde Godelicve Gallc van Vrovo Deinze naar Unic Herzele Trees Scheirc van DVC Ek saarde naar Beervclde Rudy Van Hoyweghen van VC Temse naar Temse Dames Conny Borms van Moderne Lebbeke Dames naar Dilbcck Itterbeek Kristel Moens van Temse Da mes naar Pardaf Kruibeke C. Transferten voor de duur van één jaar (heren) Danny Vergauwen van Bor- ncm naar Vitesse Kruibeke Filip D'Hoore van Juvenes Ze le naar Jong Wethra Yves De Cocker van Juvenes Zele naar Jong Wethra Wetteren Kris De Wolf van Oltisj Bazel naar Rapid St. Niklaas Ivo De Mulder van Nivok Nieuwkerken naar Sigivok St. Gillis-Waas Wilfried Piasmans van Pardaf Kruibeke naar Hervoc Patrick Eekhaut van Unic Her zele naar Vokwa Wetteren Peter Vergauwen van Rapid St. Niklaas naar Nivok Nieuw kerken Karei Schack van Spectrum Moerbeke Waas naar Nivok Nieuwkerken Raymond De Gcyndt van Ra pid St. Niklaas naar VK Ninove Hendrik Goiris van Kontakt Temse naar Elversele Peter Vervaet van Real Testa Lokeren naar Rumbac Waas munster Koen Lauwerijs van VK Aalst naar Kruikenburg D. Transferten voor één jaar bij de dames: Hilde De Lamper van Kabaz Bazel naar VC Hadcs Temse dra St. Niklaas naar Libera St. Niklaas Ann Lcrminaux van Unic Her zele naar Borsbeke Ann Bosman van Kangeroes Aalst naar Borsbeke Mia De Brabander van Nivok Nieuwerken naar Stekense Dames Marina Hoffelinck van Kange roes Aalst naar Scorpio Aaigem Hilde De Cooman van Scorpio Aaigcm naar Kangoeroes Aalst Romy Borms van Modema Lebbeke naar Unic Herzele Kris Vckcman van Hillegem naar Unic Herzele Ann Verstichelen van Eine naar Unic Hcrzele Anneke Hamelinck VC Ste kense naar Asterix Kieldrecht Els De Bruycker van Unic Hcrzele naar Huizingen Gudrum Vergauwen van Wet teren naar Arboflora Schelle belle Nadine Heirbaut Arboflora Schellebelle naar Real Wetteren Regine Hofman van Modema Lebbeke Dames naar VK Aalst E. Vrijheidsaanvragen (Op basis van artikel 27 A: +35 jaar, - 16 jaar, eerste jaarslid) Heren Francois Bcyens van Hades Temse Freddy Brys Nilco Lebbeke Petrus Vcrcauteren ATB St. Niklaas Mathias Vangestel Pardaf Kruibeke Julicn De Saegher Nilco Lebbeke Bob Lapraille Real Testa Lokeren Steven De Baer VC Temse Frank De Vuyst Unic Herzele Werner Callebout Hades Temse Herman Van Hoeylandt Ha dcs Temse Marcel Blyweert Hades Temse Jozef Lyssens Hades Temse Romain Vermeulen VC Temse Patrick Ghys Unic Herzele Gerard Verhaert Ekeren te vroeg uitgeput en hij moest vrede nemen met een vijfde plaats. In de eindstand werd hij zesde. Geert Brugge man nam op deze wat ven-aderlijke omloop geen risico's en verde digde enkel zijn ingenomen plaatsen na de start. De eerste reeks werd hij dertiende, had een achttiende rang in de twee de serie en was hiermee veer tiende in de eindstand. Bij de nationalen wou Luc Verbraecken voor eigen volk een mooie prestatie brengen en kreeg dan toch het geluk mee. In de eerste reeks was hij wel niet te best gestart en moest van een dertiende plaats komen, maar half wedstrijd nam hij een zevende plaats in, alhoewel hij na een hapering als negende finishte. In de her neming reed hij van een acht ste naar een vierde plaats, kwam hierbij in de laatste ron den in een spannende strijd: maar kon toch zijn plaats be houden. Hij werd telkens der de 250cc met een tweede plaats in de eindstand. Franky Van Clapdorp was in de eerste reeks als tiende uit de start gekomen, maar in de derde ronde kwam hij ten val waarbij het stuur werd geplooid en hij teveel terrein verloor. Ook in de laatste ronde maakte hij nog een slippertje en hij zag het voor bekenen. Hij werd uiteindelijk nog als 23' geno teerd. In de tweede reeks wist hij de wedstrijd wat beter te beheersen en die kende dan ook een gunstiger verloop. Te rug moest hij van rond een tiende plaats komen, maar kon elke ronde terrein winnen om bij de finish derde te worden als tweede 250-cc-er. In de eindstand had hij nog een zes de plaats. Bij de 500cc-ers behaalde Pa trick Boesman zijn negende overwinning van het seizoen. Patrick was voor deze wed strijd uit vakantie gekomen, én had er zelfs dc hele nacht auto rijden opzitten om toch tijdig aan de start te komen voor deze wedstrijd. De eerste reeks was hij als vijfde gestart, nam snel een derde plaats in en wist deze te behouden tot de finish. In de herneming lag de omloop er heel wat zwaarder bij hetgeen voor Patrick in de ze omstandigheden geen voor deel was. Na enkele ronden was hij aan de leiding kunnen komen maar in de tweede wed strijdshelft moest hij zeker wat terrein laten gaan en Gnishte hij op een zesde plaats, het geen dank zij een goede tijd nog voldoende was om de eindzege te behalen. Peter Dhauwe was in de eerste reeks terug veruit de beste met van bij de start een eerste plaats en hij werd ook niet bedreigd voor zijn reeksoverwinning. In de tweede serie nam hij terug een snelle start, was een drietal ronden aan de leiding maar bij een zware val verloor hij bijna een ronde en moest uiteinde lijk vrede nemen met een zes tiende plaats, als zevende 500 cc-er en werd nog vierde in de eindstand. Ronny Volckerick had in de eerste reeks direkt een hapering en hij moest van een laatste plaats remonteren om nog na een hele reeks tegenslagen als twintigste te eindigen als negende 500cc-er. In de herneming kon hij van een twaalfde naar een vijfde plaats komen, als tweede 500cc-er en werd in de eind stand achtste. Ronny Vercauteren kwam aan de start met een duimkwet- suur, opgelopen tijdens de trainingen (in de week) alhoe wel hij in de voormiddagtrai ningen een goede indruk gaf. In de eerste reeks toen de omloop reeds een zware dob ber werd was hij nochtans goed gestart cn hij kon tot half wedstrijd binnen de eerste tien blijven maar hij moest later door teveel pijn aan de duim toch de wedstrijd stoppen en kon ook in de tweede reeks niet meer aan de start komen. Bij de zijspannen moesten we het lokale duo Werner Lau- wers met Dominique Maerten missen die wegens kwetsuur niet aan de start kwamen. Hier kon het duo Omer en Luc Van Vlierberghe onze Wase eer hooghouden door nogmaals de ereplaatsen in te nemen. De eerste reeks konden ze op de eerste plaats uit de start komen om geruime tijd de leiding te Motorcross. Patrick Boesman behaalde vorige zondag zijn negende overwinning in Beveren-Waas bij de nationalen BLB-SOOcc. (dirk) bezetten maar ze moesten uit eindelijk in Ramon-Goethals hun meerderen zien en in de herneming namen ze ook een goede start; eindigden op een derde plaats en werden ook derde in de eindstand, op gelij ke punten met de tweede ge klasseerde. Luc Fruytier met André Van den Bossche had den een veertiende en een der tiende plaats en waren ook dertiende in de reeksen. Bij de inters 250cc zag het er voor Lieven De Vyider naaruit dat hij terug op weg was naar een overwinning toen hij in de eerste reeks door moeilijkhe den werd uitgeschakeld na een vijftal ronden. De tweede reeks nam hij vrede met een tweede plaats na zijn teamge noot Johan Scheele. Bij de inters 500cc zag het er ook naar uit dat Edward Van De Klooster op weg was naar een ereplaats maar tegenslagen de den het wedstrijdsverloop an ders draaien. In de eerste reeks was hij als achtste ge start, werd na enkele ronden reeds tweede, werd door een hapering naar een vierde plaats verwezen en moest uit eindelijk toch vrede nemen met een vijfde plaats bij de eindmeet. In de tweede reeks had hij geruime tijd een derde plaats in handen maar in de laatste ronden moest hij afzak ken naar een achtste plaats en was zevende in de eindstand. Peter Dhanis moest in de eer ste reeks vanuit de tweede groep komen na de start maar slaagde er toch in om nog naar een zevende plaats te komen bij de eindmeet. In de herne ming ging het voor Peter zelfs nog beter op de inmiddels zeer zwaar geworden omloop en kon hij van een achtste plaats naar een vijfde komen waar mee hij zesde werd in de eind stand Stilaan toch betere re sultaten voor Peter waarbij we ons, met wat geluk, aan een podiumplaats mogen verwach ten in de komende weken. Dit weekend wordt de grote prijs van de Westkust gereden te MIddelkerke met tevens kam pioenschappen van West- Vlaandercn. Te bereiken langs E5 tot Jabbeke, richting Nieuwpoort. Voor piloten afrit Middelkerke en het publiek neemt afrit Oostende-Gistel. Verder ook kampioenschaps- proeven voor inters 250cc en zijspannen. D.H. KORFBAL plaats bij een dokter. Het be- in het stadspark gehouden drag dat qien betaalt is gelijk jeugdhappening. i dat wat men van de zie- Trainingen Korfbalklub AGO-Aalst, is een der jongste klubs uit de streek, maar daarom zeker niet de minst dynamische. Jongeren kunnen er de laatste tijd terecht voor initiatie- kursussen korfbal en al wie geïnteresseerd is in deze sport kan daaraan deelnemen. Dat deze kennismakingen be- hoorlijk sukses kennen, bewijst het aantal deelnemers op kenkas terugkrijgt. Uiteraard De"*trainingen hebben plaats de foto. Uiteraard wordt er ook naar gestreefd om enkele is dit een initiatief op vrijwilli- Qp dinsdag en vrijdag van 19 aansluitingskaarten te slgten. ge basis. tot 2o.30 uur in het sportkom- Barbecue pleks Osbroeck in Aalst. In- Korfbalklub Ago is gesticht op Konditietest De tweede barbecue zal plaats lichtingen zijn bijvoorbeeld te 11 juli 1982. Aan de basis er- Gedurende de maanden au- hebben in en rond de kantine verkrijgen bij Martine Philips, van liggen zeker de vroegere gustus en september kan van van het Osbroekstadion op za- St. Jobstraat 71, Aalst, tel voorzitster Leslie Goossens, iedereen een test afgenomen terdag en zondag 7 en 8 sep- 053-21.53.90. die echter met haar gezond- worden. Deze tests hebben tember. Dat valt samen met de heid sukkelde en dc eerste se kretaris ad interim, Joris Cop pens, die zich beiden voortref felijk van hun taak hebben gekweten. Toen het vorige be stuur kollektief ontslag nam omdat er nogal wat kritiek loskwam, werd een nieuw be stuur gevormd en dat vooral onder impuls van de uittreden de penningmeester Mare De Mil, die nu sekretaris werd. Martine Philips wordt pen ningmeester, Jan De Roeck is wedstrijdsekretaris, Steven Daelman verzorgt de public- relations, Eric Stevens fun geert als trainer en Rik Dael man is verantwoordelijk voor de sponsoring. Op woensdag 7 augustus heeft de eerste be stuursvergadering plaats, maar voor volgend seizoen werd al vast beslist om in de veldkom- petitie met twee ploegen aan te treden, zodat er gerust nog wat leden (vooral dames) mogen Korfbal. Ago Aalst geeft trainingen aan degenen die belangstelling hebben voor kolfbal. bijkomen. (fa) Dames De Gendt Katrijn VC Temse Dames Dc Gendt Rcnildc VC Temse Dames Ann Ghys Unic Herzele Pascale Van Dijck Libera St. Niklaas Nadine De Cauwer Kontakt Temse Marianne Willeman Pardaf Kruibeke De algemene vergadering van dc Koninklijke Belgische Tou ring Club stond in het teken van dc 9* verjaardag van de club. De vergadering werd bij gewoond door verkeersminis ter Dc Croo. De Touring Club

De Voorpost | 1985 | | pagina 21