mez KAATSEN a r; KAATSEN IN BAASRODE ZONNIG KAATSWEEKEND TEGELS RIK WINT OP TOYOTA KAATSEN IN BUGGENHOUT T GEEMZICHT KRIJGT ER SMAAK IN Kaatskalenders van zondag 28.07.1985 KAATSEN IN AALST RODANIA WINT KAATSBEKER VAN HAMME 22 - 19.7.1985 - De Voorpost i Kaatsen. Rodania won de Beker Van Hamme. Het zowel Van Malderen als Rodania Kaatsen. Toyota uit Kastel werd tweede in de Beker van Hamme. Het Rodania is een formatie die de laatste jaren al heel wat ontgoochelingen heeft moeten slikken. Ieder jaar opnieuw wordt ze aangestipt als de grote favoriet voor een plaatsje in de bekerfinale en als kandidaat-eindoverwinnaar van de kompetitie. Elk jaar opnieuw mislukte het. Het faalde op de meest onwaarschijnlijke ogenblikken. Het is om er ontmoedigd van te worden. Zaterdag heeft het wellicht die onheilscirkel doorbroken. Nu het de 23e Kaats beker heeft binnengehaald voor zo'n 250 kijkers zal Rodania weer boordevol vertrouwen naar de toekomst kunnen kijken. Van Malderen/Sneeuwwitje - Rodania/Banden De Keersmac- ÉÊËÊh -w ker werd uitgeloot als eerste WÉT «B wedstrijd. Een boeiend kijk- VVV? stuk is het geworden. Zoals trouwens de hele bekerfinale boeiend was. Er werd flink K,. *- J i ^H| gekaatst. Beide ploegen losten x t- er." elkaar van geen vin en dat slVttBf i/l» a betekende dat de zenuwen in 9Af Mil deze wedstrijd van overwe- Wk V ttfOBf K" fcsBPv Mftlöiwlf gend belang waren. Uiteinde- .1 lijk ging de overwinning met 5- f Vvcl y'SSMV - ^<4mE| 7 naar Rodania dat meteen een c optie nam op de eindoverwin- m W ning. lui fêi?.--' ^/fT~ •Van Malderen/Sneeuwwitje moest nu de laatste kans be nutten tegen Toyota/Le Patri- moine. Aanvankelijk scheen het de goede richting uit te gaan want Van Malderen deed het goed. Toch zou het na een 6-6 score in het laatste spel de overwinning aan de Toyota/Le Patrimoine jongens moeten la ten: 6-7. In de derde en laatste wed strijd moest het dan gebeuren Wie won was laureaat. Een zware opgave die Toyota/Le Patrimoine vorig jaar prachtig uitvoerde en dat het weer een gooi zou doen naar de eind overwinning was duidelijk bij de aanvang van de ontmoe ting. Een sterk spelend Roda nia kon toch de bakens naar zijn kant zetten. Na een harde kamp was het Rodania dat het haalde met 5-7. De routine had het gehaald op de jeugd. Het was burgemeester Baert die Rodania van harte geluk wenste voor deze prachtige overwinning die voor deze for matie ongetwijfeld een forse stimulans zal betekenen om verder te gaan. Dank ook aan de drie deelnemende formaties voor hun sportieve inzet in deze eindfinale. DENDERZONEN NIEUWERKERKEN - STEVEN MOORSEL 4-15 Malderen met 7-6 maar verloor de finale tegen Rodania met 7-5. (vh) Kaatsen. In de Beker van Hamme verloor Van Malderen tegen Rodania met 7-5 en tegen Toyota met 7-6. Deze ploeg werd dus derde, (vh) Technische gegevens: Van Malderen-Rodania Van Malderen-Toyota Toyota-Rodania Eindstand: 1. Rodania/Bandencentrale De Keersmaecker 14 p. 2. Toyota/Le Patrimoine 12 p. dat Rodania herboren is. Mis- 3. Van Malderen/Sneeuwwitje schien lukken ze dit seizoen P- wel de dubbelslag! Met knappe opslagen en ver bluffende terugslagen van het duo Huys-Steels namen de gas ten in deze goed bijgewoonde streekderby een blitzstart: 0-5! De thuisploeg, met een nog steeds knap akterende Ray mond Cooreman liet zich met pramen en kwam via puike terugslagen terug tot 2-5. Daarna verkwanselde ze ech ter twee spelen bij een 40-0 voorsprong en Steven maakte via een attente Van Hoey uit: 2-8 rustscore. Na de welgekomen verfrissin gen schreef Denderzonen al vast het eerste spel op zijn rekening omdat Huys driemaal naeen faalde in het keren. Toen het 3-8 geworden was, toonde de gastploeg dat ze top- ploeg uit de reeks waard is. Onder impuls van een uitste kende Van de Velde liepen de sterkspelende bezoekers uit tot 3-12. De lokalen eigenden zich nog wel een vierde spel toe, maar een sterk spelende Huys nu op de plaats van achter man en het duo Steeis-Van de Velde lieten de driepunten zege niet meer uit hun handen glippen: 4-15. Een kollektief goed draaiend Steven won oververdiend deze streekderby en bewees nog steeds een ernstig kandidaat te zijn voor een zeer dichte ere plaats... of meer? Een speciale vermelding voor Eddy Huys met twaalf overge- keerde ballen. Opstal Pelote zorgde voor de verrassing van de dag door leider Baasrode VA op nederlaag te trakteren. Een knappe zege ook va eet jonge team uit Denderbefl E gen Hoké (15-14) en eet |t. merkelijke driepuntenzegc Dp een sterk in opmars zi '8 Puurs Excelsior (4-15). ft titelkandidaat Terjoden iem won met zware 3-15 score He derby en profiteert nu van de nederlaag die Ba VA kreeg aangesmeerd. Uitslagen Dendcrz Niewerk -St. Moors Opstal Pelote-Baasrode VA Kerksken-Terjoden SV Denderbellc-Hoké Eremb. Gijzegcm-Puurs Exc. Zele Lois-Herdersem SK (reeds gespeeld op 29 juni) Klassering 1. Baasrode VA 17 17 2. Terjoden SV 15 14 3. St. Moorsel 16 12 4. Opstal Pel. 16 12 5. Herderscm SK 6. Puurs Exc. 7. Zele Lois 8. Denderbelle 9. GijzegemSp. 10. Hoké Eremb. 11. Denderzonen 12. Kerksken Vakantie Alle spelers, bestui scheidsrechters en hebbers kunnen nu gei van een wel verdiende We wensen hen een uit de en zonnige vakantiej en spreken meteen af op dag 28 juli voor het van deze spannende eii petitie. Rodania met Burille Francois, 5-7 Marien Arthuur, Segers Rob- 6-7 by. De Malsche Luc, Verhey- 5-7 den Johan, De Clercq Mauri ce, Van den Bossche Rudy. Proficiat aan Rodania! Spelers en bestuur hebben nu getoond en neemt nu eindelijk het begeerde kleinood mee naar huis. vh) Bevordering gewest Aalst-Dendermonde Opstal - VA Baasrode: 15-9 In de Hamse Kaatskompetitie zijn behalve Rodania al de an dere ploegen aan nederlagen toe. Deze week kwam er de verrassende nederlaag van Toyota - Le Patrimoine dat in eigen midden een voetje werd gelicht door Tegels Rik uit Baasrode. Het is een boeiend kijkstuk geworden waarin bei de ploegen nooit ver van el kander wegliepen. Naar het einde toe kon Tegels Rik met Guido De Valck, Mark Rens, Constant Force ville, Rudy Blommaerts en Danny Blom- maerts het laken lichtjes naar zich toe trekken en winnen met 10-12 KWB/Vadebo - 't Vissershof 9- 12 In de start van deze wedstrijd scheen de lokale formatie er maar voor spek en bonen bij te lopen. De bezoekers hadden al een forse 0-4 score vastgelegd. Toen kon de KWB/Vadebo voor het eerst milderen 1-4. Dat bracht een opflakkering teweeg en vanaf dat moment kon het regelmatig scoren. Vooral in het tweede stuk van de ontmoeting. Van een 1-6 ging het naar 4-7. De thuis ploeg met Georges Walschap, Jacques Baert, Marc Van Buy- ten, Roger Everaert, Eddy De Malsche, en Antoine Goossens bleef zowat op die drie punten verschil hangen 6-9 en 7-10. Toen scheen de thuisploeg voor een stunt te zullen zor gen: 9-10. Jammer genoeg viel ze dan stil en waren het de bezoekers die de twee laatste spelen inpalmden. Rodania - Bandencentrale De Keersmacker - Ons Vermaak 12-3 De thuisploeg won met grote cijfers. De twee spelen die de bezoekers konden verwerven stonden de eerste helft al op het bord. In het tweede stuk kwam er nog een derde bij. Rodania kon aan een 8-3 al overgaan tot applausvervan- gingen. Rodania - 't Vissershof 7-12 De bezoekers begonnen goed en lieten dra een 0-2 score optekenen. Toen Rodania de score gelijk gezet had (2-2) waren het weer de jongens van Moerzeke-Kastel die aan de haal gingen: 3-5. Met een 5-6 aan de rust kon de wedstrijd nog alle kanten uit. Maar na een 6-7 stand begonnen de be zoekers aan een recital dat hen meteen op een afgetekende winst bracht. Voor Rodania een eerste nederlaag. Maar de ze formatie heeft onder voor behoud gespeeld omdat een speler van 't Vissershof onder een andere naam zou gespeeld hebben. Wedstrijden voor deze week KWB/Vandebo - Brielvrienden 't Vissershof - Van Malderen/ Sneeuwwitje 5. Van Malderen/Sneeuwwitje 7. Toyota/Le Patrimoine 6 63 7 67 8. Ons Vermaak 8 23 6 KWB/Vadebo 9 65 Miniemen Herdersem - Buggenhout 8-10 Zeer matte wedstrijd van Buggenhout. Uitgenomen een sterk spelende Danny Marivoet, speelden de Buggenhout- se jongens onder hun mogelijkheden. Herdersem bood goed weerstand en kon zo gans de wedstrijd aanklampen. Buggenhout haalde het tenslotte met verdiende cijfers. Juniors Grote Prijs van Thieulain schifting Buggenhout - Thieulain 7-4 De Buggenhoutse juniores spelen dit jaar al hun derde Grote Prijs en dat is niet niks, want aan elke Grote Prijs wordt deelgenomen naargelang de prestaties in de kompe titie. Het werd een zeer aangename wedstrijd met ploegen die aan mekaar gewaagd waren. Buggenhout liep uit tot 4- 2, maar Thieulain sloeg terug tot 5-4 en 40-40. Een zeer sterk spelende Rik Bourgeois (Buggenhout) won de zeer belangrijke 15 om de wedstrijd af te sluiten met een 7-4 zege. Halve finale Buggenhout - Hellebecque 1-7 Overdreven cijfers, maar de ploeg van Hellebecque was zeker sterker in de op- en de terugslag. De cijfers zeggen genoeg en Buggenhout behaalde een vierde plaats in dit tomooi, wat toch een flinke prestatie is. Miniementomooi in Mignault Danny Marivoet, een talent voor de toekomst Danny Marivoet (Bugg.) was uitgenodigd om met de ploeg van Kastel mee te spelen in Mignault. Hij speelde er een sterke partij met enkele overgekeerde ballen. Danny bezit een zeer sterke opslag en dat heeft hij ginds ook bewezen. Velen zien in hem een belangrijk talent voor de toekomst. Hij speelde vorig jaar ook bij de miniemen en won vier tornooien, de Beker van België, het kampioen schap van Vlaanderen en werd finalist in het kampioen schap van België. Hij was toen koordspeler. Dit jaar speelt hij groot-midden en kwam op die plaats volledig tot ontplooiing. Klassementen Kastel Buggenhout Kerksken Opwijk Hamme Merchtem Herdersem Kadetten Kaste! Buggenhout Baasrode Wieze Merchtem Miniemen Baasrode Zele Wieze A Hamme Buggenhout Kastel Herdersem Wieze B Brussegem Pupillen Baasrode Buggenhout Kastel A Kastel B Brussegem 10 9 1 117 65 22 9 7 2 113 56 22 9 6 3 103 71 18 10 6 4 104 95 17 10 4 6 91 106 12 9 1 8 64 110 5 9 0 9 44 117 3 9 8 1 112 49 23 9 8 1 115 50 22 9 3 6 86 96 10 8 3 5 71 81 10 8 0 8 22 104 1 12 12 0 120 27 34 12 11 1 117 37 32 12 10 2 109 44 31 13 6 7 98 97 19 13 7 6 88 90 19 13 6 7 80 82 17 12 3 9 65 103 12 12 1 11 38 108 2 13 0 13 31 130 2 12 12 0 120 20 35 12 8 4 101 55 25 12 9 3 102 60 25 12 3 9 46 109 8 12 4 8 55 99 8 22. 012. 19 190 4 Eerste ploeg Okegem - Rap en Vlug: 7-15 Met een strakke wind in het voordeel van de opslag bleek alras dat de keerders niet aan hun trekken gingen komen en dat het opslaan tussen de lij nen bepalend ging zijn voor de wedstrijd. Kastel met vijf sterke opsla- gers profiteerden hier maximaal van en joeg alle bal len naar de meet, waar de Okegem-keerders alle kleuren van de regenboog zagen. Na een 1-0 voorsprong van Okegem, met 4 afgeleverde ballen van Vermeer Luc nam Kastel het commando over 1-2, daarna 1-3 en aan de rust 4-8. Kastel dat uitmuntend kaatste en dit ook na de rust bleef doen, liet Okegem met een abnormaal zwakke Verstre pen, nooit meer terugkomen en had een gemakkelijke drie puntenzege binnen het bereik. Okegem knaagde moedig aan haar achterstand en bij 6-13 werd dan vrij onverhoopt het puntje binnengerijfd. Kastel maakte daarna in een ruk uit. Eindstand: 7-15. Bij Kastel mag gans de ploeg op een goeie wedstrijd terug blikken. Bij Okegem speelde alleen Rudi van Lierde enig zins op peil. Goede leiding van de Heer André Vieuvalet. Juniors: Rap en Vlug - Kerk sken: 13-11 De uitslag van deze wedstrijd diende als dubbel gebruik. Voor de competitie bracht dit twee punten op. Ook voor de finale van de beker van Vlaan deren telde deze wedstrijd en hier is dus nog niets gezegd, vermits Kastel voor deze schif ting nog een terugwedstrijd op Kerksken moet afhaspelen. Deze wedstrijd werd een nek aan nek race, waarbij Rap en Vlug na het eerste spel te heb ben behaald, voortudurend op achtervolgen werd aange wezen. Kerksken was in goeie doen en Kastel vond hierop maar moei lijk een passende tegenzet, vooral omdat de tegenwind de normaal sterkere opslag van Kastel neutraliseerde. Ruststand: 6-8. Na rust hetzelfde spelbeeld. Kerksken voortdurend een twee spelen voorop. Dit ging zo door tot 10-11. Toen wijzig de gelegenheidscoach Tony Baert zijn opstelling met een wissel waarbij Rudy De Clercq op groot-midden kwam en ka- det Hans Aubroeck op klein midden. Deze wijziging bleek voldoende om Kerksken ter plaatse te laten. Het wordt in ieder geval hard knokken in de terugwedstrijd met een plaats in de Beker Van Vlaanderen als inzet. Tweede ploeg: Kastel R.V. - Baardegem 13-15 De Baardegcmse kampioen in spé, heeft het aardig lastig ge had met een jong Kastel, groot in grote dagen. Vooral soldaat Frankie Vermachelen voor het eerst in zijn jonge kaatsloop- baan op groot-midden, flink hiipf-st.ian rlunr liminr PinHi brachten de sterke tiaarde- gemse vesting aan het wanke len. Ruststand 6-8. Maar na de koffie kwam Kastel sterk terug en liep uit 10-9. Toen men het volgende spel bij 40-15 voor sprong, de kloof wou maken liep het mis en kwam Baarde gem terug, om uiteindelijk als rijpere ploeg, enigszins onver diend, het laken naar zich toe te halen. Eindstand 13-15. Vermelden wij nog dat bij Kastel aan de rust De Bock vervangen werd door de jonge Eric De Decker die het zeer goed deed. Andere uitslagen Kadetten: Kastel R.V. - Baas rode VA.: 13-4. De Kastelse kadetten verstevi gen hun leidersplaats, zijn ge kwalificeerd voor de Beker van België op zondag 25 oogst en spelen op 21 juli de grote prijs Jan Wiilems. Miniemen: Zele Durmen - Kastel: 10-1 Goede wedstrijd van Durmen tegen een uitermate zwak kaatsend Kastel. Eerste ploeg Grimminge - Kastel Rap en Vlug: 15-11 Het zwakke klein-midden Luc Vermeer, kon in de Kastelse ploeg door de andere spelers gedurende de eerste helft vol doende worden verdoezeld, zodat Kastel aan de rust met 5-8 voorstond. Ongeveer 100 Kastelse suppor ters kregen opnieuw uitzicht op een overwinning van hun favorieten. De tweede helft gaf echter een volledig ander spelbeeld. Grimminge was nu volledig al leen meester op het terrein en haalde 6 punten na mekaar op, vooraleer Kastel iets kon tegen doen. Bij 11-9 stand kwamen zij op nieuw in de wedstrijd maar dit bleek niet voldoende, Grim minge ging uiteindelijk door en won verdiend deze voor Kastel toch cnigsins ontgoo chelende partij. Het was zeer duidelijk dat Luc Vermeer van in de beginne. Réné Van Duysen in het begin van de tweede helft en Fran cois Burill een stuk later, wer kelijk doorheen hun krachten zaten, dit was te wijten aan de zware bekerfinale die zij daags voordien op het Hamse Tweebruggeplein hadden ge speeld. De Wilde en Vemim- men 't zaterdags niet gespeeld, akteerden op hun volle waar de, maar dit bleek uiteindelijk niet voldoende om tegen een sterk Grimminge het laken naar zijn kant te halen. Met de driepunt nederlagen van koplopers Hamme-Zogge en Zele Durmen, de schrik om te promoveren, is de jaarlijkse competitie vervalsing opnieuw gestart. Een open vraag: wat is Kastel zinnens te doen en hoever rei ken de ambities van Brus segem? •Viering 25 jarig bestaan Kaatsclub Mignault Zaterdag 13 juli was Kastel Rap en Vlug met haar jeugd- ploegen: miniemen, kadetten en juniors uitgenodigd om de feestelijkheden in Mignault in te spelen. Voor de Kastelse jeugd een onverhoopt algeheel daverend succes. Onze ploegen dienden telkens aan te treden tegen de gewes telijke Kampioenen van het «Centre». Wij hadden hiervoor wel een beroep gedaan op een verster king in de persoon van Bug- genhoutenaar Danny Mari voet. Een werkelijke belofte voor de kaatssport Er stonden alleen Kastelse spelers op het terrein en het was werkelijk al Kastel wat de klok sloeg, ook inzake suppor ters die met een bus van 50 man waren opgetrokken. .Tenslotte werd alles afgewerkt 'in het teken van vriendschap tussen de twee kleine dorpen Kastel en Mignault. Uitslagen Miniemen: Donstiennes - Rap en Vlug Kastel: 3-10 Kadetten: Villc-sur-Haine - Rap en Vlug Kastel: 0-10 Juniors: Fayt - Rap en Vlug Kastel: 2-10 Vermelden wij tenslotte nog dat onze juniors zich geplaatst hebben voor de Beker Van Vlaanderen op 17 augustus in Halle en dat de Kadetten zich eveneens opnieuw plaatsten voor de Finale van de Beker van België, te betwisten in het Naamse op 25 augustus a.s. Voor de kadetten wordt het dus een verdedigen van Beker en titel, die momenteel in hun bezit zijn en vorig jaar gewon nen werd in Graty. De leiders uit Baasrode dien den een uiterst gevaarlijke ver plaatsingswedstrijd naar Op stal af te werken. Meer dan honderd toeschouwers en sup porters vergezelden vanuit Baasrode hun ploeg. De VA Baasrode-spelers vertrokken geheel optimistisch. Maar... vanaf het startsignaal bleek al gauw, dat Baasrode niet in zijn gewone doen verkeerde. Op stal haalde het eerste spel bin nen. Bij het volgende spel liet VA een 40-0 voorsprong door de vingers glippen De thuis ploeg kwam zodoende op een 2-0 voorsprong. Opstal draaide voor een groot gedeelte rond de zeer sterk akterende De Kinder, die zelfverzekerd met alle ballen afrekende. De thuisploeg liep uit, via 5-2 tot 6-3. Tot op dit moment had VA Baasrode reeds tot drie maal toe een 0-40 stand zien verloren gaan. Dit was van het goede teveel! De Baasroodse spelers keerders De Clercq, Verheyden en Hcndrix waren duidelijk niet in hun clement. Ze waren zelfs zo slecht, dat VA Baasrode zich gelukkig mocht achten dat de kloof niet groter werd dan 8-3. Met deze cijfers op het bord trokken beide teams naar de kleedka mers om tijdens de pauze even af te koelen. Enkel koordspe ler Claes en Cassiman waren in staat tegenstand te bieden. Maar ze kregen te weinig hulp van hun medespelers. De op slag van Baasrode was even eens erbarmelijk. Na de rust waagde Baasrode de gok: het was alles of niets. Van Kerckhoven werd in de ploeg ingeschakeld, voor de eerste maal dit seizoen op grootmidden. Kapitein Claes offerde zijn positie op (noch tans speelde hij een voortreffe lijke eerste helft). De keerders Verheyden en De Clercq kwa men aan de koord postvatten en Cassiman ging op zijn beurt op kleinmiddcn spelen. Via een sterk wederoptredende Van Kerckhoven kwam VA beter in de wedstrijd. Het ie wc werd eerst 10-5 en daarna l| Van Kerckhoven bleef r matig keren en hij haaldt een 11-7 stand een punt I zijn ploeg binnen: zo een 11-8 opgetekend Danè speelde Baasrode echter gemakkelijk spel door slee leveren. Dit aspekt liep als! rode draad doorheen het spel van de bezoekende p Het werd 12-8. Opstal I toen zijn tweede adem tel gevonden. En het maakt/ wedstrijd kompleet met cijfers op het bord. Verdi overwinning, vooral te d aan het goede spel van L Kinder, die met de regeliT van de klok de bal overkeel Bij VA Baasrode keerde leen Van Kerckhoven maal, maar hij kreeg te v assistentie van zijn colic) Dit was alvast de slee wedstrijd die Baasrode s. de. Wanneer men zijn basi stelling door mekaar gooien, zodat de keerders armoede» aan de koord n ten aantreden, hoeft de i strijd en het bijhorende re taat geen verdere komn taar. Hcndrix, die een gewei seizoenaanhef kende, zijn wegdeemstering in de ste helft genoodzaakt aan t 1 koord post te vatten. Deze nederlaag kan voor Baasroodse ploeg, leider i de aanvang van de wedst tegen Opstal, verstrekkc gevolgen hebben voor de t Het bestuur en de mee i reisde schare supporters w, cer ten zeerste ontgoocheld, i vonden (terecht trouwens) htm ploeg tot heel wat bc prestaties in staat is dan op Opstal heeft laten zien. Zondag 21 juli 1985: teif" van VA Baasrode, Broekkantstraat. Zesde G Pr(js van Jan Wiilems 1 kadetten. Wedstrijd tussen ver, Idegem, Kastel en B rode. 3 Begin is voorzien om l^hiei K.N.K. LIGA VLAANDEREN Zondag 21.07.1985 is cr geen kom petitie in onze gewesten. De kam- pioensschapswcdstrijdcn hervatten op 28.07.'85 Kalenders van 28.07.1985 Hogere Hl Overboelare - Okegem Grimminge Zandbergen Hamme - Zele Durmen Kastel - Baasrode Wieze - Busscgcm Appelterre - Merchtem SV Herdersem - Opstal Hokc - Kerksken Nieuwerk. - Ter joden Puurs - Moorsel Steven Denderbelle - Gijzegcm Lagere - Gewest. Aalst - D'rnc Wieze - Kastel (27.7) Hamme St. Anna - Hamme S Niel - Duvel Opdorp - Aalst Baardegem - Brussegem Dorp - Haaltert In de tweede reeks van het Kaatsverbond Hamme schijnt 't Geemzkht nu maar pas op volle toeren te draaien. Van Gaeveren uit Mocrzeke met een grote 12-8 nederlaag De thuisploeg, gestart met Eric Moemout, Frans Van Gaeve ren, Eddy Christiaens, Dirk Boon, en Eddy Moemout, kon van in het begin de bezoekers van 't Geemzicht niet temmen Halfweg-wedstrijd al een 4-6 winst voor de bezoekers. Tij dens de rust hebben de lokalen dan wat pillen geslikt. Maar dat bracht niet veel op. Van Gaeveren kon de kloof niet meer dichten. Wellicht heeft Francois verkeerde pillen ge geven. Slaappillen mis schien...? Boemerang kreeg thuis een van de betere ploegen te bekam pen: Wembley. Dat het een moeilijke opgave zou worden lag voor de hand. Toch hebben ze zich dapper teweer gesteld. Maar tegen de overmacht is geen verweer mogelijk. De thuisploeg, gestart met Leo en Serafien Schiers, had weg drie spelen achterstan 6. Na de rust waren het bezoekers die het hoge wo bleven voeren en meteen grote overwinning van konden vastleggen. Corner schijnt niem„ schuwen. Nu Gima er neergestreken heeft het gevlag weer aan de m: hangen. Nochtans en in het eerste stuk van de moeting hebben de kers zeer goed meegesp*., een 6-4 score kunnen lu. Dit scheen hoopvol te voor de bezoekers die nog verslagen schenen. Jammei noeg konden ze het ir tweede gedeelte niet me goed als als in de eerste en verloren met 12-5 cijfei Wedstrijd voor vrijdag: Wembley - Van Gaeveren 1. Gima 2. Corner 3. Wembley 4. Geemzicht GEWESTELIJKE BEVORDERING DENDERMONDE-AAL

De Voorpost | 1985 | | pagina 22