- f Examenuitslagen Examenuitslagen Examenuitslagen Examenuitslagen Heilige Familieinstituut Sint-Niklaas Sint-Carolus Sint-Niklaas !N Broederschool Sint-Niklaas Land-en tuinbouwcentrum Sint-Niklaas Sint-Vincentiusinstituut Dendermonde 2 - 19.7.1985 - De Voorpost Zesde Wetenschappelijk Ba Getuigschrift H.S.O. Met grote onderscheiding: Nancy De Witte. Met onderscheiding: Carine Verdickt, Carine Meul, Els Beek, Christel Maes, Joke Cornelis en Kristicn Laureys. Op voldoende wyze: Marleen Blanquaert, Karine De Raedt, Hilde Peirsman, Hilde Smet. Heidi Stuer. Greet Van Leuven. Met vrucht: Marianne Blij- weert en Ingrid Maes. Zesde Wetenschappelijke Bb Getuigschrift H.S.O. Onderscheiding: Nele De Kim- pe. Mieken Van Egghen, Cari ne Van Breuseghem, Nadine Daelman en Kris Deges. Op voldoende wijze: Katrien Callens, Ann Coppens. Mireil le De Planter. Heidi Koppen, Martine Lesandré, Lucie Smet en Kristien Van Daele. Bekwaamheidsdiploma dat toe gang verleent tot de universi teit: Beek Els. Blancquaert Mar leen, Blijweert Marianne, Cal lens Katrien, Coppens Ann. Cornelis Johanna. Daelman Nadine. Deges Kris. De Kim- pe Nele. De Planter Mireille. De Raedt Karine. De Witte Nancy, Koppen Heidi, Lau reys Kristien, Lesandré Marti ne, Maes Christel, Maes In grid, Meul Carine, Peirsman Hilde, Smet Lucie, Stuer Heidi, Van Breuseghem Cari na, Van Daele Kristien. Van Egghen Mieken. Van Leuven Greetje, Verdickt Carine. Pryzen Wetenschappelijke b. - De prijs voor sociale inzet werd door de school toege kend aan Heidi Koppen. - De prijs voor regelmatige studie-inzet werd door de Spaarkas geschonken en be haald door Nele De Kimpe. - De prijs'voor wiskunde werd door de Generale Bank toege kend aan Nancy De Witte. - De prijs van het Ouderkomi- tée werd verdiend door Chris tel Maes voor sociale inzet. - De school schenkt een prijs voor godsdienst aan Joke Cor nelis. - De prijs voor de Nederland se taal, geschonken door de school werd toegekend aan Els Beek. - De prijs voor wetenschap pen, geschonken door het in stituut werd verdiend door Nancy De Witte. - De prijs van geschiedenis, geschonken door de school, werd toegekend aan Carine Van Breuseghem. - De prijs voor sport, geschon ken door de school, werd ver diend door Mieke Van Egghen. Iedere leerlinge ontvangt de prijs van het Instituut H. Fami lie. als blijvend aandenken. Zesde jaar kantoorwerken Behaalden het studiegetuig schrift Met grote onderscheiding: Pau wels Sabine, Fierens Els en Crève Annelies. Met onderscheiding: Rossaer Ilse, Praet Emmy. Van De Voorde Martine, Philips Regi- ne. Cramer Tanja. Vercaute- ren Katty, Van Raemdonck Ann, Claus Carine. Van Himst Katty, Piessens Nadine. Sy- moens Marita. Van Hove Vé- ronique, Cornu Regina, Van Buynder Sabine, Bal Anja, Verschueren Sindy, De Meule- neir Regina en Maes Marleen. Op voldoende wijze: Aps Pat sy, Heerwegh Christel, Piepers Nadine en Smet Carine. Kwalifikatiegetuigschrift: Aps Patsy. Bal Anja, Claus Kanne. Cornu Regina. Cra mer Tanja, Crève Annelies. De Meuleneir Regina. Fierens Els, Heerwegh Christel, Maes Marleen, Pauwels Sabine. Phi lips Regine. Piepers Nadine, Piessens Nadine, Praet Emmy, Rossaer Ilse, Segers Marianne, Smet Carine, Symoens Marita. Van Buynder Sabine, Van De Voorde Martine. Van Himst Katty, Vaq,Hove Véronique, Van Raemdonck Ann, Ver- cauteren Katty, Verschueren Sindy. Prijzen afdeling kantoor werken - De prijs van het ouderkomi- tée. geschonken voor uitmun tendheid aan Sabine Pauwels. - De prijs van de Kredietbank, spaarboekje van 1000 fr., werd toegekend aan Katty Vercau- teren voor het beste ekono- misch inzicht. - Een prijs voor regelmatige studie en inzet wordt door de school toegekend aan Emmy Praet. - De prijs voor godsdienst ge schonken door de school werd behaald door Els Fierens. Beveren. Twee leerlingen van de gemeentelijke sekundaire vak- en nijverheidsleergangen kregen een speciale vermelding. Kris Bosman en Siegfried Rotthier. Ze pozeren in gezelschap van burgemeester, schepen en direkteur. (Iv) - De prijs voor sociale inzet van het instituut aan Annelies Crève en Katty Vercauteren. - De prijs voor steno-daktylo, geschonken door de Bank Brussel Lambert, werd ver diend door Ilse Rossaer. - De prijs van het Davidsfonds voor de beste stage werd ver diend door Véronique Van Hove. - De prijs voor sport, geschon ken door het instituut, werd weggekaapt door Véronique Van Hove. - De prijs voor vreemde talen, van de Generale Bank. ver diende Els Fierens. Iedere leerlinge ontvang een kleine attentie van het instituut als blijvend aandenken. Zesde jaar moderne talen Behaalden het diploma H.S.O. Met grote onderscheiding: Ka- tlijn Van Acker. Met onderscheiding: Terry Verbeke. Sabine Van Cleem- put. Hilde Vaerewijck. Op voldoende wijze: Ann Bats, Michel D'Hondt. Sylvie D'Hooge. Kristicn Smet. Nan cy Smet. Met vrucht: Christine Cap- paert en Sabine Van Der Linden. Prijzen moderne talen - De prijs van de Rotary-Club voor Katlijn Van Acker. - De prijs voor sociale inzet werd door de school toege kend aan Sabine Van Der Linden. - De prijs voor regelmatige studie-inzet werd door het ou- dercomitée geschonken en be haald door Terry Verbeke - De school schenkt een prijs voor godsdienst aan Miche Dhondt. - De prijs voor de Nederland se taal. geschonken door de Generale Bank. werd toege kend aan Katlijn Van Acker. - De prijs voor sport, geschon ken door de Generale Bank- maatschappij. werd verdiend door Hilde Vaerewijck. - De prijs voor Duits, ge schonken door het konsulaat van Duitsland in België, werd verdiend door Katlijn Van Acker. - Iedere leerlinge ontvangt de prijs van het Instituut H Fami lie. als blijvend aandenken. Behaalden het bekwaam- heidsdiploma dat toegang ver leent tot de universiteit: Bats Ann. Cappaert Christine. Dhondt Micheline. D'Hooge Sylvie. Smet Kristicn. Smet Nancy. Vaerewijck Hilde. Van Acker Katlijn. Van Cleemput Sabine, Van Der Linden Sabi ne, Verbeke Terry. Afdeling V er pleegaspi ran ten Behaalden het getuigschrift H.S.O. Met onderscheiding: Verstrae- tcn Hilde, Van Buynder Hilde, Bruggeman Johan, Van Royen Ilse, Van Cauwenberghe Christien, Slabbaert Carine. Colman Greta, Van Cleemput Vera, Aerssens Christel, Deck Sabine. Van Poeck Lieven, Vincke Sofie. De Bruyne Kathleen. Verbelen Koen, Van Vlierberghe Leentje. Macs Karine. Heirman Anne- Maric. Vaneetvelde Els. De Mulder Sonja, D'Eer Marie- Christine, Bogaert Kristien, De Block Martine. Saman Kristel. Van Duyse Els. Met voldoening: Lepouttre Tanja, Maes Anne, Ruys Raoul, De Wilde Ann, Van Vlaenderen Elsie. De Boe Chantal, Van Daele Ilse, De Bock Martine, Van Lombcr- gen Hilde. Vergauwen Marti ne. Piasmans Nadia. De Smedt Cindy, Rottiers Peter. Van Audenaerde Annick, Polfliet Kristien, De Baere Christel. Onghena Carine, Maes Tanja, De Smet Veerle. Merckx Mi reille. De Meulenacre Ilse, Hulstaert Sabine. Van Vlier berghe Els. Behaalden het bekwaam heidsdiploma dat toegang verleent tot het hoger on derwijs Bogaert Kristien, De Bruyne Kathleen, D'Eer Maric-Chris- tine, Heirman Anne-Maric, Lepouttre Tanja, Macs Kari ne, Rottiers Peter, Slabbaert Karine. Van Cauwenberghe Christien, Van Duyse Els, Vaneetvelde Els. Van Poeck Lieven. Van Royen Ilse, Ver- stracten Hilde Afdeling bijzondere jeugd zorg Behaalden het getuigschrift H.S.O. Met grote onderscheiding: Van Kacr Martine. Met onderscheiding: Temmer man Annemieke, De Bock Pe ter, Claus Ilse, Slcebus Lieve, Kras Hilde, De Wilde Sabinc. Blyweert Katrine. Nys My- riam, Raes Kathleen. Rous seau Nicole. Vercauteren Lut- garde. Steenwegen Ina. De Coninck Ingeborg, Van Schaussclen Cindy, Vercaute ren Debby, Callebaut Kristel, Van Hecke Ann. Met voldoening: Van Steelandt Hilde, Vermeirsch Greet, Joos Ria, De Rijbel Hilde. Bal Ka rin, Paniez Inge, Van De Vel de Gracy. Burm Martine, Mussche Nadine. Rooms Kris- ta. Van Damme Anja. Meert Nancy, Baert Hilde. Met vrucht: Weyers Anne. Behaalden het kwalifikatie getuigschrift: Baert Hilde. Bal Karin. Bly weert Katrine, Burm Martine, Callebaut Kristel. Claus Ilse. De Bock Peter, De Coninck Ingeborg. De Rijbel Hilde. De Wilde Sabine, D'Haese Pa trick. Heyman Katrien, Joos Ria, Kras Hilde, Meert Nancy, Nys Myriam. Paniez Inge. Raes Kathleen. Rooms Krista. Rousseau Nicole. Sleebus Lie ve, Steenwegen Ina. Temmer man Annemieke, Van Damme Anja. Van De Velde Gracy, Van Dyck Brigitte. Van Hecke Ann. Van Kacr Martine, Van Schaussclen Cindy. Van Stee- landt Hilde. Vercauteren Deb by. Vercauteren Lutgarde. Vermeir Johan. Vermeirsch Greet. Behaalden het bekwaam heidsdiploma dat toegang verleent tot het hoger on derwijs Bal Karin, Callebaut Kristel, De Wilde Sabinc, Nys My riam, Raes Kathleen. Slcebus Lieve, Steenwegen Ina. Van Hecke Ann, Van Kaer Marti ne. Van Steelandt Hilde. Afdeling sociaal technische Behaalden het getuigschrift H.S.O. Met onderscheiding: De Vree Natasja. Macs Martine. Ros kam Pascale. Met voldoening: Nijs Martine. Aelbrecbt Greet, Kcstcloot Birgit. De Wilde Marleen, Vandenbosch Hilde. Behaalden het kwalifikatie getuigschrift Aelbrecht Greet, Cool Domi nique. Dccoster Greet, De Wilde Marleen, De Wree Na tasja. Kesteloot Birgit, Maes Martine, Nijs Martine. Van denbosch Hilde. Behaalden het bekwaam heidsdiploma dat toegang verleent tot het hoger on derwijs. De Wilde Marleen. Roskam Pascal Afdeling: scheikunde Behaalden het getuigschrift H.S.O. Met grote onderscheiding: Van Eyndc Kristel. Tempels Patri cia, Van Hecke Ria, Vergau wen Ilse Met onderscheiding: Rooms Martine, Van Landcghem Twiggy. Met voldoening: Van Rumst Stcphan. Van Hecke Dirk, Goycns Stefan. De Cock Ma rie-Christine. De Kimpe Ma rianne. Van Den Branden Kathleen. Dierick Nadine Met vrucht: Bolssens Katha- rina. Behaalden het kwalifikatiege tuigschrift Bolssens Katharina. De Cock Marie-Christine. De Kimpe Marianne. De Sacgher Véroni que. Dierick Nadine, Goycns Stefan. Macs Margo. Rooms Martine, Tempels Patricia. Van Borm Marleen. Van Den Branden Kathleen. Van Eynde Kristel. Van Hecke Dirk. Van Hecke Ria. Van Lacre Kath leen, Van Landeghcm Twiggy, Van Rumst Stephan, Vergau wen Ilse. Behaalden het bekwaam- heidsdiploma dat toegang ver leent tot het hoger onderwijs: De Kimpe Marianne. Goycns Stefan. Van Eyndc Kristel. Van Hecke Ria, Vergauwen Ilse. Prijs Rotary-Club: Van Eynde Kristel. Afdeling kinderverzorgster Behaalden het brevet van kin derverzorgster: Met grote onderscheiding: Van Beveren Ann. Met onderscheiding: Maes Veerle. Andries Carine, Van Gassc Nancy, Van Moer Mari na, Wauman Patricia, Broeken Annemieke, Van Bogaert Ria, Bcirnaert Ingrid, Van Den Bossche Ann, De Boeck Nan cy, Verbustel Chantal. Ongens Rita, Geerinck Karin. Dt Clercq Ingrid, Ivens Chantal, Hoog! De Cock Linda. Met voldoening: Moens Veer- rtijd et grol •hers titeyn Ie. Smet Krista, De Kimpe rsteïle Nadine, Blommaert Sabina, Ruys Catherine, Thibau ger! Greet. De Spicgcleer Annick. ïgardi De Bock Chantal. Sack Anne Lena, Polfliet Katrijn. Van Der Borght Brigitte. Smet Pa tricia, Van Royen Martine. Nemegeer Heidi. De Smet Ve- ronik, Demul Christine. De Schepper Marleen. Van Steen un, Ilse. Mariman Diane. Van Gij- sel Els. Peelman Ann. Ap: «ren ehou Van ■del. se; P kslaf El. 1 Afdeling: gezins- en sanitai re hulp Behaalden het studiegetuig schrift van het H.S.B. Met grote onderscheiding: Van Bunder Patricia. De Vylder Nadia, Heirman Veerle, Pies sens Christel, Smet Hilde. Stalpaert Betty. Serwir Hanne- lore. Met onderscheiding: Van Goe- l^nc| them Christel. Van Lysebett Lucretia, Dehertog Anne. Ds lemans Catharina. Van Der lbies Jeugt Christine. Van Mullem Hilde. Janseehers Mireille. lne Hilde. Janseghers Mireille, Van Damme Ann. Wille Linda. indei Met voldoening: Van Meer- beeck Pia. Verbeke Livy, sle" Ouintclier Sylvie. De Kerf Els, Smet Sabine. Thysscn Katrien. "oni Van Overmeircn Nancy. Van Steirteghem Karin. Behaalden het kwalifikatiege tuigschrift Batens Annick. Dalemans Ca tharina. Dehertog Anne, De Kerf Els, De Roover Ingrid, De Vylder Nadia, De Wcste- linck Ingrid. Heirman Veerle. Janseghers Mireille. Piessens pjn, Christel. Quintelicr Sylvie," Serwir Hannelorc, Smet Hil de. Smet Sabinc. Stalp; Betty, Thyssen Katrien. Vanl Bocxlaer Christel, Van Bunder Patricia, Van Damme Ann, Van Der Jeugt Christine, Van Gijscl Anne. Van Goethem Christel, Van Lysebcttcn Lu cretia, Van Mccrbeeck Pia, Van Mullem Hilde, Van Over meircn Nancy, Van Steirte ghem Karin, Verbeke Livy, Wille Linda. Krtha ens ipelm jer-s| irwcj •Nd ►line, beirs I H Desk Jcrd Behaalden het getuigschrift van Hoger Secundair Onderwijs: Oude Humaniora Latijn-Grieks Veerle Aelbrecht, Opwijk; Kristin Ardyns. Lebbeke; Ma rijke Aubroeck. Moerzeke- Castel; Bieke Baert, Grember- gen; Lia Buys. St -Gillis-Den dermonde; Gisela Caers, Den dermonde; Isabcllc Coore- man, Merchtem; Katelijn Deknopper, Lippclo; Els De Koek, Lebbeke: An De Wilde, Zele; Kristel Gcvaert, Den derbelle: Els Janssens, Den derbelle; Katrien Mertens, Appels; Veerle Pas. Londer- zeel; Nancy Steenackers, Lon- derzeel; Karine Tollenaere. Uitbergen; Veronique Van Baeveghem. Denderbelle; Christine Van den Steen. Den dermonde; Lieve Verhelst, St -Gillis-Dendermonde; Griet Willocx, Grembergen Latijn-Wetenschappen Kristel De Leeneer. Dender belle; An De Man. St.-Gillis- Dendermonde; Hilde De Rid der, Appels; An Lcroy, Mal- deren; Conny Macharis, St - Gillis-Dendermonde; Nancy Macharis, Baasrode; Elke Ne vens, Appels; Veerle Van Riet, Buggcnhout Moderne Humaniora Wetenschappelijke A Christel Baert. Hamme: Ann De Boeck, Baasrode; Nikie De Bondt, Hamme; Bcrnadet- te Deschepper. Dendermon de; Cristien De Vis, Opwijk; Marleen De Wolf. Wieze, Els D'Hollander, Moerzeke; Els Huyck, Lebbeke; Annelies Laemers, Moerzeke-Castel; Linda Mannaert, Lebbeke: Hilde Mijs, Moerzeke; Els Temmerman, Zele; Hilde Temmerman, Zele; Yvette Van Boven, Grembergen; Na ncy Van den Broeck, Baasro de; Elfriede Van Limbergen, Appels; Ann Van Riet, Bug- genhout; Marleen Van Schoor, Lebbeke; Sandie Van Waeyenbergh, Opwijk. Wetenschappelijke B Ann Bernaert. Sint-Gillis- Dendermonde; Els Cooreman, Sint-Gillis-Dendcrmonde Christine De Clercq. Grem bergen: Claudine De Clercq, Moerzeke-Castel; Hilde Dc Smedt. Mazenzelc: Annc-Ma- rie De Smet. Lebbeke; Hilde De Smet, Baasrode; Nancy De Valck. Lebbeke; Els D'Heer. Zele; Mireille Groessens, Leb beke; Caroline Kochuyt, Den dermonde; Claudine Mijs, Moerzeke; Kristin Moens, Baasrode; Kristine Raem donck. Oudegem; Ann Vande- puttc, Grembergen; Christel Van De Sijpe, Erpc-Mcrc; Emmy Van de Steen. Appels. Griet Van Gyseghem. Schoon- aardc: Danielle Vanheule. Ze le; Leen Van Leuven. Wiche-, len: Kristine Van Wiclc. Zele; An Vercauteren. Baasrode; Nancy Vermeir. Grembergen; Lieve Vertonghen, Steenhuffel Ekonomische Marysc Aerts. Grembergen; Kristien Callaert. Lebbeke; Christel Cool, Grembergen; Christine De Bondt, Marickcr- ke; Lieve De Cock. Lebbeke; Ann Dcplancke, Oudegem; Karin Janssens. Appels; Sigrid Lelie. Appels; Nadine Moe renhout. Wichelen; Conny Pictcrs, Lebbeke: Nadine Pop- pe, Zele; Regina Spiesscns. Marickcrkc. Tine Van Hoy- weghen. Sint-Gillis-Dendcr monde; Lieve Verbeken. Zele; Mireille Verlinden. Londcr- zeel; Annemieke Wiersema. Moerzeke Menselijke Wetenschappen Sofie Bactens. Dendermonde. Hilde Bonami. Bornem; Ingrid Callaert. Wieze; Kathleen Ca- mi, Wieze; Karin Carleer, Londerzecl; Hilde Dc Backer, Denderbelle; Natacha De Bie, Zele; Anne-Marie De Decker, Lebbeke; Petra De Martclaer, Uitbergen; Nadine De Roos, Malderen; Kris De Rybel, Berlare, Tessa De Sacdclecr, Moorscl; Kristine De Vriendt, Sint-Gillis; Sabine D'Herdc, Baasrode; Chantal Duerinck, Dendermonde; Margo Hers- sens, Sint-Gillis; Trees Herwe- ge. Zele; Hildeke Merckx. Schoonaarde; Katleen Mi- Ott. Hamme: Christine Plas, Baardegem; Nancy Roclandt, Wichelen; Kathlijn Tilley. As- se; Hilde Van Caekenberghe. Hofstade; Ria Van Dender, Hamme; Sabinc Van Erde- ghem. Hamme; Veerle Van Evelghem. Baasrode; Christel Vanhavermact. Dendermon de; Kristel Van Lembcrgen, Oudegem: Griet Van Weycn- berg, Lebbeke; Isabcllc Ver cauteren, Dendermonde; Vera Vergauwen. Bornem; Els Vlaeminck, Dendermonde Technisch Secundair Onder wijs Handel Sabine Bonnaerens. Dender monde; Marleen Cornelis. Dendermonde: Veerle Daele- mans. Baasrode: Ann De Boeck. Dendermonde: Marti ne De Clercq, Hamme: Marij ke De Mey. Zele: Ann De Rop. Dendermonde; Sandra De Smet. Dendermonde; Ma rina Groessens. Lebbeke: Ann Huylebroeck. Grembergen; Marleen Janssens, Hamme: Hilde Keppcns, Dendermon de; Liliane Moens, Bornem: Els Pieters, Berlare; Anja Ruys, Wichelen. Rita Van Avermact. Zele; Katleen Van Bulck. Lippclo; Martine Van Damme. Lebbeke; Annemarie Vanden Brandc. Dendermon de; Hilde Van Geyte. Baasro de; Marleen Windey. Moerzeke Sekretariaat-T alen Carla Asselman, Merchtem: Nadine De Cock. Dendermon de; Sabine Deleencr. Buggen- hout: Dominique De Pieker. Zele; Helga Dc Wit, Hamme; Karin D'hauwe, Hamme; Els Macsschalck. Lebbeke; Mag gie Mecus, Temsc; Chantal Van Cauter. Lebbeke; An Van De Perre. Wichelen; Els Van Haver, Moerzeke-Castel Bedrijfsekonomische Informa tica Muriel Bosman. Lebbeke; An nie Colman. Hamme; Carine De Clercq, Zele, Anja De Volder. Berlare: Els Dienckx, Opwijk; Marleen Joos. Den dermonde; Marianne Lens- Moerzeke-Castel; Annick Oosterlinck. Moerzeke: Karin Tassent. Hamme; Rita Van Aken. Malderen; Annick Van de Velde. Dendermonde: Pet ra Van Kampen. Hamme; In grid Wacgcman. Moerzeke; Marita Wuytack. Moerzeke- Castel; Dannie Ydens, Den dermonde Kleding Marleen Coppens. Dender monde; Mireille Dc Backer, Lebbeke; Venita De Brandt, Dendermonde; Veronique Dc Cortc, Zele; Rita Dc Donckcr, Hamme; Katleen Dc Gols. Dendermonde: Gcrda De Macsschalck. Oudegem: Cari ne De Man. Hamme: Monique De Visscher. Dendermonde; Hilde De Wit. Dendermonde: Veerle D hollander. Dender monde; Elsje Sinnaeve. Bug gcnhout: Cierda Tieleman. Baasrode: Machteld1 Turnecr, Buggcnhout; Christel Van Dam. Buggcnhout; Heidi Van Dam. Buggcnhout; Margarcta Van Hemelrijk. Marickcrkc; Kristiane Van Roy, Sint- Amands Beroepssecundair Onderwijs Kantoorwerken Martine Aubroeck. Moerzeke- Castel; Hilde Bettcns, Bug gcnhout: Katty De Meersman. Lebbeke; Ria Dc Proft, Leb beke; Patricia Derweduwen, Grembergen; Maritta Hen- drickx. Wieze; Hilde Ledegen. Wieze; Annie Maes. Moerze ke; Katrien Mertens, Grem bergen: Veerle Nclis, Hamme; Anja Ophalvens, Lebbeke; Hilde Van dc Voorde, Lebbe ke; Marleen Willaert, Moerzeke Kleding Fanny Biescman, Malderen; Greta Biescman, Buggcnhout; Anja Heirman, Berlare; Kari ne Hermans, Dendermonde; Hilde Laureys, Bornem, Rah- ma Sekkouri, Dendermonde; Pascale Van Eetvelde. Schoonaarde; Cassandra Van Ovcrmcirc, Oudegem. Ann Vertruyen, Dendermonde Zesde Wetenschappelijke A Behaalden het einddiploma: Smet Jurgcn. laureaat Neder lands, Frans, Engels. Duits, Wiskunde. Wet. Tekenen. Wetenschappen katcchcse. Geschiedenis. Aardrijkskun de, Esthctika. Huygcns Christophe, Van Stccnlandt Kris. De Cock Dirk. Blommaert Mare. Nocns Danny, D'Eer Patrick. Dcrijc- ke Jan. De Wilde Chris. Van Beek Peter, Elegeert Luc. lau reaat Lichamelijke Opvoe ding. Schelfaut Tom. Lahousse Pascal, Grisar Michel. De Fre Tonny Zesde Wetenschappelijke Ba Behaalden het einddiploma: Smet Pascal, Laureaat Neder lands, Engels 2e taal. Frans 3e taal. Wetenschappen, Weten schappen Literatuur. Cateche se. Geschiedenis, Aardrijks kunde. Dclodder Tony, Laureaat Frans 2c taal. Engels 3c taal, Duits, Aardrijkskunde. Ver- hofstede Gert, laureaat Wis kunde. De Sacgher Kris. Mi- chiels Koen, laureaat Weten schappelijk Tekenen. Licha melijke Opvoeding. Van Gij scl Marc, Van Royen Filip. laureaat 2e taal. Antieke Cul tuur. Steels Danny, Van Duy se Geert laureaat Catechese. Clarissc Joris, Hemclaer Joris. Veldcman Johan. Busschaert Carl, Crcve Bert, Godts Eddy, Pccters Serge, Van Den Eyn- den Filip. Worden toegelaten tot een bij gevoegd examen: Middernacht Luc. Persoon Gcrry (wegens ziekte). Zesde Wetenschappelijke Bb Behaalden het einddiploma: Rooms Erik. Van Pottelber- ghe Stefan, laureaat Engels 3e taal. Dc Smedt Bart. laureaat Wetenschappen, Wetenschap pelijke literatuur. Lintacker Peter, laureaat Wiskunde, We tenschappelijke Tekenen, Fy sica, Rumes Herbert. Laureaat Duits, Wetenschappelijke, Li teratuur; Van Couwenberghe Kurt, laureaat Frans 2c taal, Duits, Geschiedenis, De Sac- ghert Geert, laureaat Fysica, Vcrcccken Jan, De Meulcnaer Patrick, De Kerf Koen, lau reaat Lichamelijke Opvoe ding, De Schrijver Filip, Hof man Dimitri. laureaat Aar drijkskunde. Van Landeghcm Patrick, Bader Chihar, Cop- pictcrs Johan. laureaat Cate chese, Hemclaer Alain. gevoegd examen: Goiris Jo han. laureaat Nederlands, Antieke kuituur. Van Eyndc Joris. Zesde Ekonomische Behaalden het einddiploma: Blommaert Dirk, laureaat Ne derlands. Frans, Engels, Duits, Economische Weten schappen. Esthetica. Lichame lijke Opvoeding, Van Bclle- ghem Danny, laureaat Wis kunde. Nys Filip. Barcntscn Carlo laureaat Wetenschap pen. Moorthamcrs Gino. lau reaat Catechese, Aardrijks kunde, Van Der Borght Jo han. laureaat Geschiedenis, De Doncker Johan, Hcirbaut Filip, De Backer Erwin. Zesde Moderne Talen Behaalden het einddiploma: Dc Vriendt Jan, laureaat Ne derlands, Frans 2c Taal, Duits, Audenacrt Peter, laureaat En gels 3e taal. Economische We tenschappen, Esthetica, Pcn- ncman Wim. laureaat Frans 3c taal. Wiskunde. Wetenschap pen, Dactylo. Van Britsom Danny. Dc Wolf Lieven, lau reaat Engels 2e taal. Van Bocxlaer Lieven. Van Vlier berghe Bart. laureaat Licha melijke Opvoeding, Wittock Frcderik. laureaat Aardrijks kunde. Catechese, Geschiede nis, Van Ovcrschclde Mare, Van Vlierberghe Mare, Kinct Dirk, Engelen Pascal. Gee rinck Peter Zesde landbouw technisch: Behaalden het getuigschrift H.S.O. en het kwalifikatiege tuigschrift: Beek Wim, Dc Loor Mare, Dc Macsschalck Mare. D'Heer Jan, Hillart Danny, Lanckpaep Kris, Mariman Geert. Ruys Gino. Taelman Dimitri. Van Acker Marc. Van Eyck Johan. Van Malderen Geert en Van Puyvelde Peter. Behaalden het kwalifikatiege tuigschrift: Coeckelbcrgh Koen, Dc Cock Erwin. Lem- mens Juliaan en Malisart Geert. Behaalden dc ereprijs voor de meest verdienstelijke leerling: Ruys Gino en Van Puyvcldc Peter. Behaalde dc ereprijs voor so ciale houding: Van Malderen Geert. Zesde landbouw beroeps: Behaalden het studiegetuig schrift B.S.O cn het kwalifi katiegetuigschrift: Bryssinck Ronny, Buytacrt Fi lip. Ccrpcntier Dirk, Coppic- ters Alain, Diclcman Tom, Franckacrt Wilfried, Herman Hcdwig, Puylaert Johan, Raes Dirk. Stuer Gerry. Van Eynde Bruno. Van Moer Eric, Van Raemdonck Boudewijn cn Vereist Peter. Behaalden het getuigschrift van erkend gebruiker en ver koper van fytofarmaccutischc ë'c ckt. produkten: Herman Hcdwig, Van Raemdonck Boudewijn' cn Vereist Peter. Behaalde de ereprijs voor vol hardende ijver: Herman Hcdwig, Zesde tuinbouw technisch Behaalden het getuigschrift H.S.O het maturitcitsdiplo- Ks| ma en het kwalifikatiegetuig-1 schrift: Felix Werner. Janssens Peter. Roggeman Tom. Van Bicsen Peter cn Van Dooren Jos. Behaalde het gctuigschrif H.S.O cn het maturiteitsdi-l l|| ploma: Vermeulen Leon Behaalden het getuigschrift! H.S.O. cn het kwalifikatiege-" tuigschrift: Boone Alain, Dc Wachter Jan, Mccrsschacrt Bcrtcn en Van Moere Marc. t Behaalden het ge tuigschrift H S.O.: Dias Hans en Vandc- loock Danny. Behaalden het kwalifikatiege-' tuigschrift: Segers Johan en Van Raemdonck Rita. «w Behaalde de ereprijs voor Je tt meest verdienstelijke leerlin- jjj gc: Van Raemdonck Rita. Behaalde de ereprijs voor vol hardende ijver Van Dooren t Jos. j I i trd trk, Zesde tuinbouw beroeps: Behaalden het studicgctuig- fcntc schrift B.S.O. en het kwalifi katiegetuigschrift: C'anten^^ Erik. De Groot Dietcr. Dl Wreede Luc, Lissens Paul Meessens Bart, Raes Walter Van Royen Daniël. Behaalde dc ereprijs voor dl meest verdienstelijke Iccrlinflj De Groot Dietcr. Zesde biotechniek tech nisch: Behaalden het getuigschril^^ H.S.O.. het maturitcitsdiplo*m ma en het kwalifikatiegetuig^ ÉÉL^ÉHÜ schrift: Buytacrt Danny, Dela-1 ruellc Filip. De Maeycr Cor-f neel. De Maeyer Joris, Rottier® Mario cn Van Geldorp Wim.JP Behaalden het getuigschrift] H.S.O. cn het maturiteitsd' ploma: Herman Lieven cn Smet Frank. Behaalde het kwalifikatiege-] tuigschrift: Vervoort Bert. Behaalde de ereprijs voor meest verdienstelijke leerling:! Buytaert Danny. Behaalde de ereprijs van de I Rotary Club Sint-Niklaas, Sint-Niklaas. Dit is de jury die een oordeel vellen moest voor 'eerlmg met het hoog- 15,f over het gehalte van de openbare examens in de akademie ^^^ereentage: ^an^Gcldorp^

De Voorpost | 1985 | | pagina 2