Examenuitslagen Examenuitslagen Examenuitslagen Examenuitslagen !MO-Waasland lister direktrice Anita verlaat Stekene tekene-Heikant bracht hulde I an pioniers wijkschooltje Don Bosco Instituut Aalst reikte diploma's uit Een weekje vrijaf Vijftien jaar Puiveldse gepensioneerdenbond De Voorpost - 19.7.1985 - 3 haalden het getuigschrift trtijd tl grote onderscheiding 'hantal, Hooghe Gino, garagchou- •hersteller. Sint-Pauwels; iteyn Dirk, garagehouder- k Nan- Jngena Dt Veer- Kimpt steller. Sint-Niklaas; De iabina, tpper Geert, slager-spek Thibau ger. Lokeren; Robberecht nnick, igarde. kleinhandel, Ham- Aps Edith, dameskapper, reren; De Rijck Geert, ga- ehouder-hersteller, Kruibe- Van Haute Katrien, klein- idel, Hamme; Wijckmans e. Dt taa, naaister. Asse; Moens Anne- Van iet Pa artine. iet Ve- Steen in Gij- initai- groothandelaar. Leb- ei Pierssens Danny, slager- kslager, Stekene; Belien lil, herenkleermaker, Ha- Vermassen Benny, othandelaar, Haaltert; ens Carien. kleinhandel, pelmonde; Janssen Ludo, er-spekslager. Lokeren; rweg Dorine, kleinhandel, -Niklaas; Mettepenningen dine, kleinhandel, Hamme; leirs Christel, groothande- r, Hamme; Van Goethem Goe. dine, kleinhandel. Sint-Ni- De Maeyer Micheline. neskapper. Waasmunster; Dj, rbiest Yvan, fijnmanden- Ier, Bornem; Heyndrickx kleinhandel Sint-Ni- as; Verspecht Anne-Marie ikapper, Hamme. De tk Ferdi, garagehouder- Heller, Temsc; Jansegers n, slager-spekslager, Zele; Hond! Martinc, damcskap- r, Sint-Niklaas; Roef Inge inhandel, Dendermonde: rmeir Luc, restauranthou- Berlare, Cappendijck Su- kleinhandcl, Sint-Niklaas; Prez Helga. kleinhandel, ndermonde; Aclbrecht Ti- restauranthouder. Tielro- Dc Pauw Gert, san. inst.- 1 xigicter. Temse; Macs Dirk, ',sem ninwerker. Sint-Niklaas ylvie. Met onderscheiding De Donder Larry, huisschil der, Hamme; Van Cronenburg Peter, meubelmaker, Oostak ker; Ivens Hilde, dameskap per, Melsele; De Spiegeleir Berny, schrijnwerker, Berlare; Vermeulen Els, kleinhandel. Sint-Gillis; Van Walle Natha lie, kleinhandel, Sint-Niklaas; Uyttendaele Marianne, da meskapper, Schoonaarde; Heylen Nicole, naaister. Kes- sel; Smet Katrien. inlijster. Hamme; Van Holderbeke Hans, huisschilder. Waar schoot; Aps Sabine, kleinhan del, Beveren; Van Den Bos sche Christel, Kleinhandel, Bevcrcn; Van Hoyweghen An ne-Marie, dameskapper, Tiel- rodc: De Mey E^win; huis schilder, Eeklo; Beck Rudy elektr. installateur. Sint-Gillis: Van Hoyweghen Suzy. klein handel. Sint-Niklaas; Verbrae- ken Gino, huisschilder. Sint- Gillis; Tournez Frank, dames kapper, Hamme; Smet Veerlc, dameskapper, Kemzeke; De Craecker Rita, slager-speksla ger. Lokeren; Degermenci Sa- lim. garagehouder. Sint-Ni klaas; Van De Voorde Kris- tien. kleinhandel. Sint-Pau- wels; Trienpont Chris, klein handel, De Reu Koen, huis schilder. Oudenaarde; Rocls Hilde, kleinhandel. Lokeren; Van Guyse Kathleen, klein handel. Stekene; Impens Peg gy, dameskapper. Lokeren; Van Puymbroeck Miranda, da meskapper, St.-Niklaas; Van Haver Peggy, dameskapper, Sint-Niklaas; Beirnaert Eric, slager-spekslager, Zele; Smet Gracicnne. dameskapper. Temse; Schattcman Domini que. slager-spekslager. Loke ren; Ronsmans Nicole, dames kapper, Dendermonde; Ecckhout Bart. huisschilder. Wondelgem; DHeer Jan, Kleinhandel, Zele; De Causse- maeker Ann, kleinhandel, Dendermonde; Mannacrt Marleen, slager-spekslager, Hamme; De Laender Annita, groothandelaar. Zeveneken, De Smit Chris, slager-speksla ger, Verrebroek; Loir Gunter. inst. Gasverwarming, Sint- Niklaas; Meersman Ben, pu- bliciteitstekenaar, Temse; De Lintdecker Dirk, restaurant houder, Zele; Pieters Erard, garagehouder, Stekene; Tem merman Eddy, slager-speksla ger, Overmere; Vioen Kurt, slager-spekslager, Overmere; Loir Gunther. san. inst.-lood gieter. St.-Niklaas; Pauwels Robert, metaalkonstrukteur, Beveren; De Cauwer Philip, offsetdrukker, Sint-Niklaas, Luyckx Anneke, kleinhandel. Sint-Niklaas; Peeters Marline, dameskapper, Sint-Niklaas: De Vos Luc, elektr. installa teur. Sint-Niklaas; Mathys Jo- han. garagehouder, Temse; Van Den Broeck Peter, elektr. installateur; Coppieters Guy, inlijster. Lokeren; Van Aver- maet Roland, garagehouder. Zele; De Witte Mario, brood- en banketbakker. Vrascne; Bessems Pascal, restaurant houder, Lier; Noens Christel, kleinhandel, Tielrode: De Clercq Gino, restauranthou der, Waasmunster; De Kegel Luc, garagehouder. Zele; Cor nells Wim, garagehouder. Melsele; Van Goethem Gino, verzckcringmakclaar, Sint- Niklaas; Van Overtveldt Patri cia, kleinhandel. Temse; Rey- niers Pascal, elektr. installa teur, Wichelen; Van Lande- ghem Kristine, dameskapper, Sint-Niklaas: De Munck Jo- han. slager-spekslager. Beve ren: Smet Peter, garagehou der. Sint-Niklaas; Luyckx Car- la. restauranthouder. Sint-Ni- klaas, Bernaerens Karina, leinde van het schooljaar in Stekensc vrije lagere meis- il van het centrum had iets heel speciaals dit jaar. ïrdaad, naast de bijzonde- eindcjaarsaktivitciten was een groots afscheidsfeest Xganiseerd voor zuster Ani- gedurende 17 jaar de tkt.'ce van de school was. kec.' nu terug naar het ostcr in Maarkedal. waar ze met hu'shoudclijk werk bczighoudc.v volledige laai. te schooldag ad in het teken van dit af- eid. In de voormiddag werd prachtige eucharis'ievie- t gehouden. verzorgd en {efleurd door de leerlingen het zesde jaar. Deze vie- was naast de dankzeg- ig aan de scheidende zuster trouwens ook de afsluiting een vormingsperiode voor meisjes van het zesde Iccr- i die de school eveneens mvel zeggen. "oral het slotmoment was roerend alle leerkrachten, het onderhoudspcr- natuurlijk zuster lila kregen van de leerlingen rode anjer aangeboden. Feestnamiddag Na het middagmaal zetten alle leerlingen hun beste beentje voor. Ook de allerkleinsten, de kleuters van Stckenc-cen- trum en die van Bosdorp, wa ren van de partij. Deze «bon te» namiddag werd afgerond met een toepasselijk lied: aan gepaste teksten op de tonen van «Daar bij die molenIn die teksten, opgesteld door de oudste leerlingen, werd het le ven van zuster Anita in Steke ne beschreven. Tot slot werd natuurlijk een afscheidsbrief voorgelezen, waaruit vooral de zorg voor de natuur, de liefde voor «haar» leerlingen, haar kunstige manier van lesgeven en haar interesse voor het wel zijn van de leerlingen bleek. Het deed niet MIeen zuster Anita naar de troost-zakdoek grijpen... Omdat zuster Anita zoveel van lelies houdt kreeg ze van een kindje van elke klas één lelie- aangeboden. Een symbool van dankbaarheid: indrukwekkend eenvoudig. Later op de avond werd «in beperkte kring» nog afscheid ne 'Sremar' smakelijk «af- Zuster Anita verlaat Steke- «ktle tijd geleden was hel wjjkschooltje aan de Stekensc jk «Den Heikant» in feeststemming. De inrichtende frheid vierde samen met de kinderen, de oud-leerlin- de ouders en sympatisanten het 25-jarig bestaan van Be Mariaschool in de Verkenstraat. Voor dit lustrum trd het jaarlijks schoolfeest wat meer luister bijgezet: M ondermeer een eucharistieviering gevolgd door een •We en receptie ter ere van de «vijfentwintigjarigen», de tt werd één grote belijdenis van dankbaarheid en ijdschap omwille van 25 jaar kristelijk onderwijs in deze tkense wijk. t jubilerende komitéleden Mariaschool. Door omstandig- dc speciaal genodigden heden (op doklersbcvel!) kon 'ioniers, werkcrs-door-dc-ja- de nu 93-jarige stichter, n-hccn) kregen een mooie pastoor-met-rust e.h. Wcyn, intekening aangeboden: de niet aanwezig zijn. Ook e.h. wijkkapelletje én de Matthccuws liet zich veront schuldigen. De reeds overle den pioniers en/of verdienste lijke mensen werden in de hul de betrokken: zuster Imacula- ta, Louis Vierstraeten en Eu- geen Jansscns. De pentekening werd aange boden door een kleuter. Mét de bijhorende «klinkende zoen» natuurlijk. Werden al dus gehuldigd: zuster Inés. juf frouw Danny (de eerste onder wijskrachten). Magda Vier straeten. Erna Cortebeeck. Annemie Provo. Albert Merckx, zuster Anita, pastoor Vermcersch. Etienne De Cock. Lutgart Linthout, zuster Florine, Vera Van der Gucht. kleinhandel, Zele; Van Rooy Georges, slager-spekslager, Dendermonde, Heyndrickx Peter, groothandelaar, Deur- ne; Timmerman Anne. Klein handel, Dendermonde; Smet Martin, slager-spekslager, Sint-Niklaas; Peelman Marijke kleinhandel. Hamme; Ver meulen Mare, schrijnwerker, Sint-Gillis; Martens Mario, ga ragehouder, Wachtebeke; Se- ghers Pascal, brood- en bank etbakker. Temse; Schiettecat Canne. dameskapper. Zele: Willemsens Yolanda. groot handelaar. Antwerpen; Sigin Guido, restauranthouder. Denderbelle; D'hanis Jean- Marie, brood- en banketbak ker; De Tender Kristien, da meskapper. Belsele; De Wilde Dirk, garagehouder, Destel- bergen. De Loore Mare. groothandelaar. St.-Amands- berg; Audenaert Alain, metse laar. Sint-Niklaas; Cardon To ny. san. inst.-loodgieter. Lokeren. Met voldoening Smet Filip. garagehouder. Temse; Van Thcemsche Filip. slager-spekslager. Lokeren; Milo Mario, metaalkonstruk teur. Gent; Van Assel Claudi- ne. dameskapper. Lokeren; Van Overtveldt Gunther, schrijnwerker. Beveren; De Schepper Conny, kleinhandel, Beveren; Van Moortel Patri cia. inlijster. Hamme; Van Damme Mariette. dameskap per. Waasmunster; Ost An- nick. dameskapper, Moerze- ke; Baert Frederik, slager spekslager, Sint-Gillis; De Wilde Ronny, restauranthou der. Zele; Van Kerckhove Ivan, garagehouder. Lokeren; Huysveld Patrick, brood- en banketbakker. Lokeren: Ver- cauteren Sabina. dameskap per. Sint-Niklaas; Dierens Ivan. elektr. installateur, Moerbeke; Van Drom Chan- tal. kleinhandel. Sint-Niklaas; Vermeulen Mare. slager- spekslager. Sint-Gillis; Peeters Paul. groothandelaar. Schelle; Goossens Johan. kleinhandel. Hamme; Van Mcirvenne Mar.s. schrijnwerker. Temse; De Smet Luc. san. inst.-lood gieter. Sinaai; Renodcyn Christophc. restauranthouder, Sint-Niklaas; Hcyrman Kristi ne. kleinhandel. Beveren; Baert Wim. schrijnwerker, Hamme: Massagie Gunther. san. inst -loodgieter. Nicuw- kerken: Heylen Johny. inlijs ter. Poederlee; De Cock Ron ny. metselaar. Sint-Gillis: Rot tier Anja. kleinhandel. Ham me; Maas Guy. restauranthou der. Beveren: Van Hccke Ann. kleinhandel. Lokeren; Rogiers Sabien. dameskapper. Lokcren; Jaspers Nadia. res tauranthouder. Kieldrecht; Verbraeken Gino, wand-vloer- bckl Sint-Gillis; De Mcule- meester Damicn. meubelma ker. Zingcm; De Smet Luc, inst. gasverwarming. Sinaai; Wautcrs Sabine, dameskap per. Beveren: Van Der Ha Brigitte, kleinhandel. Stekene; Van Reck Beatrice, naaister, Hemiksem; Smet Claudia, kleinhandel. Haasdonk; Van Goethem Nancy, dameskap per. Beveren. Van Dossclaer Carine. kleinhandel. Beveren; Hcrbosch Isabellc, kleinhan del. Lokeren; Geeraert Dirk. schrijnwerker. Stekene; Mel- lacrts Christiaan, metualkon- strukleur. Loir Gunther, e.h Honoré Verhelst (allen leerkrachten en/of als inrich tende macht) en de jubileren de komïtélcden Angele Van Wabeke (25 jaar voorzitster), mevrouw Louis Vierstraeten en mevrouw Eugeen Jansscns, Cyrile Van Moutte, Licsbeth Thuy, Philomena Poppe, broe der Angelicus, Henri Van Wa beke, Dolf Stroobandt. Willy De Meyer, de familie Roger Martens. Rcné Heyndrickx. Omer Martens, Ivo De Wulf. Christiane Blommaert, An drea Verschraeghe. Achiel de Sutter en het gemeentebe stuur. Gremar 'ne-Heikant bracht hulde aan de verdienstelijke voortrekkers van het Mariaschooltje (gremar) zinkwerker, Sint-Niklaas; Smet Eric, san. installateur, Temse; Vandergucht Ann, res tauranthouder, Zele; Duffoor Ronny. huisschilder. Gent; Coene Astrid. kleinhandel, Sint-Niklaas; Moens Franky, slager-spekslager. Temse; Ste vens Frank, meubelmaker. Gent: Moens Johan. slager spekslager, Baasrode; Vaere- wijck Kris. garagehouder, Nieuwkerkcn; De Wolf Sam my. garagehouder. Zele; Ros kam Danny, schrijnwerker, Beveren; Claessen Dirk, brood- en banketbakker. Bel sele; Everaert Reggy. brood- en banketbakker, Hamme; De Witte Dirk, san. inst.-loodgie ter. Lokeren; Schol Christine, kleinhandel. Bornem; Waem Werner. slager-spekslager, Kruibeke; De Meyer Patrick, brood- en banketbakker. Zele; Van De Perre Johan, brood- en banketbakker; Van Minge- roet Annick, kleinhandel, Ze le; Piens Claudia, kleinhandel, Moerbeke; De Bock Sabine, dameskapper. Lokeren; Van Eyck Jacques, metaalkon strukteur, Sint-Niklaas; Van Walsem Paul. metaalkonstruk teur. Sint-Niklaas; Audenaert Peter, slager-spekslager, Ham me; Beirnaert Kristien. klein handel, Belsele; Kommatas Evangelos. restauranthouder, Temse; De Lcntdecker Johan, garagehouder. Grembergen; Martens Klaartje, kleinhandel. Waasmunster, Van Achter Nancy, kleinhandel. Buggen- hout; Vercruyssen Ronny, me taalkonstrukteur, Belsele; De Laender Ronny, garagehou der, Zaffelare; De Wan Dirk, marmerbewerker, Sint-Ni- klaas; Vandenbussche Jan, schrijnwerker. Vrasene; Borm Rudy, slager-spekslager. Lo keren; Wittock Peggy, klein handel, Melsele; Van Hoywe ghen Franky. garagehouder, Kruibeke; Verhelst Ge.ry, san. inst.-loodgieter, Temse; Tinck Wanda. kleinhandel. Kemzeke: Smet Eric, zinkwer ker. Temse. Meiresonne Jo han. schrijnwerker, Sint-Ni klaas: Van Buynder Gerry, brood- en banketbakker; De Ben Erik, brood- en banket bakker, Kruibeke; De Cock Nadine. Kleinhandel. Dender monde: Geers Didicr; Groot handelaar. Gent: Vemeir Hans, slager-spekslager. Bug- genhout: Ysewijn Patrick, sla ger-spekslager. Dendermon de: De Clercq Franky, slager spekslager, Waasmunster; Timmermans Benny, brood- en banketbakker. Hamme; Coen Geert, elektrotechnisch installateur: Boonen Jean-Ma- rie. slager-spekslager. Temse; Van Kerschaver Ronny. schrijnwerker. Lokeren; De Rop Gerry, groothandelaar, Oppuurs; Christiaens Rudy, Ver. veren, kunstbloemen; Smet Benny, garagehouder. Beveren; Van Den Broeck Luc, schrijnwerker. Hamme; Windey Luc. san. inst.-lood gieter, Steendorp; Nijs Luc. san. inst.-loodgieter, Sint-Ni klaas; Vcrswalm Johan. slager- spekslager. Zele; Van Hoy weghen Dirk, brood- en ban ketbakker. Bazel; Van Baste- larc Dirk. brood- en banket bakker: Van Bogaert Kurt, san. inst.-loodgieter; Wittoeck Jan. brood- en banketbakker. Lokeren; Pocck Nancy, da meskapper. Temse; Van Buynder Benny, garagehou der. Sint-Niklaas; Aesaert Ste- faan, groothandelaar, Grem bergen; De Smet Luc, zinkwerker. Sinaai; Willaert Rcnata. dameskapper. Temse; Herreman Hilde, kleinhandel. Hamme; Verhelst Gerry, zinkwerker, Temse; Wecmaes Karei, garagehouder, Sint- Niklaas: Matthicu Kathy, da meskapper, Dendermonde; Macs Michel, schrijnwerker. Sint-Niklaas; Smet Geert, huisschilder. Kemzeke; De Meismaecker Patrick, restau ranthouder; Vijdt Filip, ver vaardiger keukenmeub.; Ille- gems Diane, dameskapper, Puurs; Bacycns Frank, garage houder, Overmere: Cleymans Patrick, groothandelaar; Van Audekerke Christine, klein handel. Beveren; De Dijcker Mare, brood- en banketbak ker, Melsele; Van Avermaet Paul, brood- en banketbakker, Elversele; Vertenten Kathy, kleinhandel. Sint-Niklaas: Dc Ridder Wim. schrijnwerker. Grembergen; De Smedt Brvan. kleinhandel. Sint-Gil lis. Van Dam Karl, schrijnwer ker. Kruibeke; Quintelier Ma rianne, restauranthouder; Van Sleenland. garagehouder. Lo keren; Bracm Yvan, slager- spekslager. Sint-Gillis; Nicque Tamara, dameskapper. Tem se; Vandenbosch Annick, kleinhandelaar. St.-Niklaas: Vanhoyweghcn Michel. Gara gehouder. Steendorp; Rottier Martipe, kleinhandel. Kruibe ke; De Schepper Kurt, garage houder. Lokeren; Collaert Sin- grid. kleinhandel. Dender monde; Van de Velde Didier, metaalkonstrukteur. Van Goe them Gino. brood- en banket bakker; Duym Jean-Paul. res tauranthouder, Berlare; Ruymbceck Danny, brood- en Aalst. De leerlingen van het Don Bosco instituut ontvingen hun kwalifikatiegetuigschrift Zaterdag had in het Don Bosco Instituut te Aalst de uitreiking plaats van de getuigschriften buitengewoon secundair onderwijs aan een aantal laatstejaars. Behaalden het kwalifikatiege- king: Annick Spinette uit tuigschnft en/of het getuig- Aalst, Paul De Ridder uit schrift van de afdeling metaal- Erembodegem. Alain Ghijsels bewerking, kwalifikatie auto- uit Aalst, Patrick Mertens uit onderhoud: Miguel De Craim Haaltert, Haili Oz uit Aalst, uit Denderleeuw, Alfons De Kris Raes uit Herdersem en Wulf uit Aalst, Patrick Mas- Karei Van den Bossche uit saer uit Kerksken en Filip Stas- Aalst, sijns uit Moorsel. Behaalde het kwalifikatiege- Behaalden het kwalifikatiege- tuischrift en/of het getuig- tuigschrift en/of getuigschrift schrift in de afdeling gezins- en van de afdeling houtbewer- nijverheidstechnieken, kwalifi- king, kwalifikatie houtbewer- katie gezinstechnieken: Dora De Kuiper uit Hofstade, Anny De Ridder uit Erembodegem, Rita Du Bois uit Meldert, Marleen Langendries uit Wel le, Fanny Tanghe uit Aalst, Nancy Van Caelenbergh uit Erpe, Veerle Van den Borre uit Roosdaal en Kathleen Van de Velde uit Oordegem. Behaalde het getuigschrift en/ of het kwalificatiegetuigschrift in de afdeling schilderen-be hangen - garnerei.-stofferen, kwalifikatie schilderwerk: Guy De Boitselier uit Aalst, Dirk De Ridder uit Aalst en Frank Van den Bremt uit Aalst. JM Heyman banketbakker; Maes Dirk, ga ragehouder. Bazel: Laureys Karine. kleinhandel. Baasro de; Cool Franqoise. dameskap per. Sint-Niklaas; Rombaut Dirk. br.-banketbakker, Sint- Niklaas; Franqois Frans, gara gehouder. Dendermonde; Joos Geert, schrijnwerker. Sint-Amands; De Witte Mare. garagehouder. Sint-Niklaas; Boni Patricia, dameskapper. Sint-Niklaas; Moens Marijke, kleinhandel, Temsc; Colman Leopold, schrijnwerker. Sint- Niklaas; De Ridder Nancy, kleinhandel. Dendermonde; Buzeijn Filip. groothandelaar, Bredene: De Vlaminck Erik. meubelmaker. Oudenaarde; Vernimmcn Alain, brood- en banketbakker. Temse; Van De Velde Filip, brood- en banket bakker. Behaalden het diploma ondernemersopleiding Met grote onderscheiding Geert Huys. auto-expert. Wil lebroek; Emiel Van der Aa, verzekermingsmakelaar. Sint- Niklaas; Peter Ott, schrijnwer ker-timmerman, Stekene. Luc Smet, beleggings- en krediet- makelaar, Bazel; Josée Marckx, kleinhandelaar in handwerken. Sint-Niklaas: Martine Speelman, dames kapster. Sinaai: Carina Huy- brechts, verzekeringsmake laar, Sint-Niklaas. Met onderscheiding Rudi Laureys, traiteur-banket- aannemer, Vrasene; Eddy Van der Linden, auto-expert, Sint- Niklaas. Geert Meul. carrosse riehersteller. Belsele; Bernard Botterman. kocltechnicus, Eksaarde; Francois De Leeuw, ijsbcrcider, Sint-Niklaas; Pas cal Van Acker, metselaar-be tonwerker, Bazel; Ann Van Hove, dameskapster, Elverse le; Veerle Todts. dameskaps ter. Bornem; Gaston Aude naert. beleggings- en krediet- makelaar. Sint-Niklaas; Clo- taire Gijscl, verzekeringsma kelaar, Kemzeke; Eddy Van Mcle, slager-spekslager, Beve ren; Luc Maes, metselaar-be tonwerken, Hingene; Theo Van Acker, koeltechnicus. Lo keren. Bea Duinkerker, sla ger-spekslager. Berlare; Johan Malfliet. beleggings- en kre- dictmakclaar, Hamme-Zogge; Mare De Witte, begrafenison dernemer, Hamme. Joannes More. auto-expert. Antwer pen; Berlinde De Maerc. ver zekeringsmakelaar. Sint-Ni- klaas; Bea Luyckx, traiteur- banketaanncmcr. Sint-Ni- klaas; Marga Van Overmeire, kleinhandelaar in gordijnen, Vrasene; Joris Van Mulders, begrafenisondernemer, Lon- derzeel; Etienne Van Goe them. beleggings- en krediet- makelaar. Buggenhout: Peter Verstraeten. restauranthou der. Beveren; Peter Van Re- moortere, traitcur-banketaan- ncmer, Sint-Pauwels; Heidi Van Gaeverc. dameskapster, Kemzeke; Greta Van Boven, kleinhandelaar in meubelen, Berlare; Renaat Heyndrickx. restauranthouder. Sint-Ni klaas; Eddy Van Mosscvelde, beleggings- en kredietmake laar, Hamme: Rita Kegels, traiteur-banketaannemer, Sint-Niklaas; Andre Van Uyt- vange. traiteur-banketaanne- mcr, Grembergen; Anne-Ma rie De Clercq. verzekerings makelaar. Lokeren; Ludwig Ptcssens. beleggings- en kre- dietmakelaar. Elversele; Dirk Fontcyn, carrosseriehersteller, Sint-Niklaas; Patrick Luyckx, slager-spekslager, Sint-Ni- klaas; Franijois Schitrmann. traiteur-banketaannemer. As- se: Martin De Maeyer, garage houder-hersteller. Beveren; Geert De Caluwe. verzeke ringsmakelaar, Wachtebeke; Marc Van Bruyssel, verzeke ringsmakelaar, Eksaarde; Jac- ki Van Raemdonck, verzeke ringsmakelaar, De Klinge; Dirk De Smet. slager-speksla ger. Hamme Sint-Anne: Guy Moortgat. tegelzetter, -Melse le; Ilse Raes, dameskapper, Kemzeke; Eddy Merckx. be grafenisondernemer. Grem bergen; André Buyl, metse laar-betonwerker. Beveren; Dirk Fonteyn, garagehouder- hersteller, Sint-Niklaas; Dirk Van Stappen, installateur cen trale verwarming, Vrasene; Willy De Wael, koeltechnicus, Haasdonk; Anne-Marie De Belie, kleinhandelaar in le vensmiddelen. Belsele; Jan Meert, kleinhandelaar in fruit en groenten. Haasdonk: Rita Vandromme. kleinhandelaar in kranten, Stekene; Ann Stoop, verzekeringsmakelaar. Sint-Niklaas; Lucia Verbrug- gen. offsetdrukker. Bazel; Raoul Vehent, electrotech- nisch installateur, Zele. Met voldoening: René De Permentier, beleg gings- en kredietmakelaar. Sint-Niklaas; Johan Poppe. pe dicure. Sinaai; Jan De Blende, sanitair installateur-loodgieter, Hamme, Joris De Maerc, ver zekeringsmakelaar. Sint-Ni klaas; René De Troch, trai teur-banketaannemer. Zele: Jan De Blende, zinkwerker- plaatser van metalen dakbe dekkingen. Hamme: Kurt Ver- meir, traiteur-banketaanne mer, Elversele; Johan Van Keer. auto-expert. Denderbel le; Freddy Hoens. verzeke ringsmakelaar. Hamme; A- driën Van Hecke, carrosserie- hersteller. Lokeren; Danny Deham, sanitair installateur loodgieter. Temse; Renaat Reyns, brood- en banketbak ker, Vrasene; Johan De Mei- richy, brood- en banketbak ker, Eksaarde; Karei Stuer, auto-expert. Beveren: Paul D'Hollander. auto-expert, Sint-Gillis-Waas: Peter Firle- fijn. schrijnwerker-timmer man. Sint-Niklaas, Patricia Van Driessche. dameskapper. Zele; Rudi Van Puyvelde, schrijnwerker-timmerman. Sint-Pauwels; Patrick Wuy- tack, verzekeringsmakelaar. Sint-Niklaas; Rudy Lensscns. begrafenisondernemer. Gent, Carina Van der Straeten, da meskapper. Lokeren; Pascal Van Raemdonck, garagehou der-hersteller, Beveren; Belin- de Dc Vogel, dameskapper, Tielrode; Danny Deham. zinkwerker. Temse; Omer Geltmeyer. beleggings- en kre- dietmakelaar. Waasmunster; Nicole Michtels, manegehou der. Aartselaar: Ludo Her mans. koeltechnicus. Puurs; Danny De Witte, tegelzetter. Kapellen; Danny Deham, in stallateur gasverwarming, Temse; Patrick De Loor, gara gehouder-hersteller, Sint-Gil lis-Waas; Hans Van der Poor ten. slager-spekslager, Lo- christi; Yvan Vercauteren, ga- ragehouder-hersteller. Sint-Ni klaas; Filip Van Waelvelde, garagehouder-hersteller, Lo keren. Behaalden een deelgetuig- schrift ondernemersopleiding: Met grote onderscheiding: Herman Vanden Bergen, in stallateur centrale verwar ming, Zwijndrecht; Mare Rub- bens, traiteur-banketaanne mer. Sint-Niklaas; Greta Van Overstveldt, begrafenisonder nemer, Vrasene; Mare Maes, begrafenisondernemer. Gent Met onderscheiding: Kathy De Rozze. bedrijfsbe heer. Lokeren; Willy Van den Bossche, installateur centrale vcrwaming, Belsele. Madelena Verbist, trniteur-banketaanne- mer. Axel, Nederland; Johan nes Dc Rijck. tegelzetter. Ho boken: Herman De Kerf. car rosseriehersteller. Vrasene; Reginald Lambin. bedrijfsbe heer, Meerdonk; Benny Van Royen. bedrijfsbeheer. Den dermonde; Maria Celen, trai- tcur-banketaanncmer, Belse le; Beatrijs Cole, traiteur- banketaannemer. Vrasene: Karei Fonck, installateur cen trale verwarming, Elversele. Met voldoening: Jan Van Vossel. electrotech- nisch installateur, Kruibeke; Edgard Dc Clerck, begrafenis ondernemer, Lokeren; Philip Cools, begrafenisondernemer. Zelzate: Jan Cappaert, trai- teur-banketaannemer, Vrase ne; Olivier Van Laere-Hu- waert. bedrijfsbeheer, Waas munster; Katrien Maes. elec- trotechnisch-installateur, Waasmunster: Dirk Piasmans, electrotechnisch installateur. Sint-Niklaas; Roland Tinde- mans, electrotechnisch instal lateur. Melsele; Maria Fou- bert. traiteur-banketaanne mer. Kemzeke: Helena Van Rcmortel, pedicure, Beveren; Patrick Dc Buck, begrafenis ondernemer, Evergem; Vera Van der Heyden, bedrijfsbe heer, Sint-Gillis-Waas. Volgende week zijn we er niet. De redaktie en de medewerkers van «De Voorpost» knijpen hem voor een weekje om op adem te komen en natuurlijk om vanaf 2 augustus weer een aantal nieuwe nummers klaar te maken die U naar waarde zult weten te schatten. Mocht ook U klaar staan met pak en zak om er enkele dagen op uit te trekken, dan wensen we U ook het allerbeste toe. Aan de thuisblijvers, de noeste werkers en de dagjestoeristen een allerzon- nigste week met niets dan blije dagen. Woensdag 31 juli wordt in de Belseelse parochie Puivelde het vijftienjarig bestaan gevierd van de Kristelijke Gepensioneer denbond. Vanaf 14 u. begint het feest. Eerst is er een eucharistieviering, waarin nationaal KBG-proost Bonte voorgaal, de homilie houdt en de vlaggewijding doet. Dan overhandigt gewestelijk sekreta- ris Siegfried Buytaert de vlag. De Belseelse Sint-Ceciliafanfare luistert de mis op In het parochiecentrum aan de Kemzekestraat is er vanaf 15 u. koffietafel, houdt Siegfried Buytaert een feestrede en zorgt de groep van Paul De Greyt vanaf 17 u. voor ontspanning. Getracht wordt, mindervaliden en zieken zo intens mogelijk bij het feest te betrekken. (wv)

De Voorpost | 1985 | | pagina 3