Sandra De Maayer (Kieldrecht! is een playbackkampioene Komt verbindingsweg Belsele-dorp - Populierenwijk er toch? Uitgebreid feestprogramma eeuwfeest Vestjes- en Molekenskermis te Waasmunster Beheerders weerleggen kritiek van waakgroep Voorontwerp voor dorpskern Belsele ter inzage S»T,^Sv„'.kkr,S; T\hV 2-T in„iere"houd'n fle'sé B' Herinrichting Belseledorp en omgeving 5 - 19.7.1985 - De Voorpost Tydens het derde weekend van september worden in de Neerstraat te Waasmunster de traditionele kermisfeesten beter gekend onder de naam Vestjens- en Molenkensker- mis georganiseerd. Het plaatselijk kermiskomitee wil dit niet ongemerkt laten voorbij gaan. Een sterk gevarieerd feestprogramma werd uitgedokterd. Het 100-jarig bestaan is gewoonlijk het voorwerp van een uitgebreide feestviering door het feit dat het een zeldzaamheid is in de tijd. Dit is meteen ook toepasselijk op de Vestjes- en Molekenskermis, die dank zij opeenvolgende generaties die het wel en het wee kennen van deze jaarlijkse aktiviteiten, ervoor zorgden dat telkenjare opnieuw een kermis op de wijk werd gehouden. De jaarlijkse grote attraktie is zeker het grote watertornooi dat heel wat belangstellenden naar de omgeving van de manta lokt. Korte historiek Tijdens de voorbije honderd jaar is er in de buurt veel veranderd, betreffende de be bouwing. het straatbeeld, de bevolking, de levensomstan digheden en de mentaliteit. Een aktiviteit is ongewijzigd gebleven in de Waasmunsterse Neerstraat-kermis. Het eeuwe- ling watertornooi is en blijft het topevenement in de Vest jes- en Molekenskermis Na een gebruik van acht decennia bevond de steenweg zich in slechte staat zodat het gemeen tebestuur de beslissing nam de ze buurtweg te laten herkas- seien. Dit in haar zitting van 10 april 1902. Pas in 1951 werden de hobbelige kasseistenen ver vangen door een betonkon- struktie. Door de aanbouw van de E-3 autoweg onderging de Neerstraat in 1970 een wijzi ging vanaf de Boudelodreef tot ongeveer de oude Riedreef aan de hoeve van Florimond Smet. Het oude straatgedeelte met inbegrip van de wijk Bon te Koe kreeg toen de naam Nederheirweg. Het Geltmeyer nakomelingschap heeft de be kende maalderij ruim ander halve eeuw in stand gehouden. Deze grote houten windmolen die reeds bestaat van in de 17de eeuw kreeg de naam van Nerenmeulen. Pas in 1928 kwam het einde van de laatste der eens zo talrijk aanwezige windmolens in de Roosenberg- gemeente De Nerenmeulen werd afgebroken, de Molen berg werd afgegraven en de eigenaar liet op die plaats drie nieuwe woningen bouwen. Gans deze wijk is steeds nauw verbonden geweest met de Durme. die een grote aantrek kingskracht uitoefende, ver mits deze zeer visrijk was Grote voetbalwedstrijd op ter rein Racing-Ruyter Ook op voetbalgebied was er destijds in de omgeving van de Neerstraat heel wat te beleven Zo stond op 25 oktober 1931 de grote derby op de affiche tussen Excelsior Vestje tegen Hardie-straatje. Op deze affi che stond te lezen: Sportman nen/Let op uw spel 't is van pasop hier. Voor het Vestjen speelden toen Louis Moens, Juul Van Belle. Desiré Van Mele. Albert Vernimmen. Re ne Van Grembergen, Flori mond Van Hemelrijck, Marcel Van Mele, Leon Van Puyvel- de. Alfons De Kimpe, Romain Vernimmen, Rafael De Kim pe, Benni Moens en Alfred Van Hemelrijck. Wie wordt nieuwe wijkburge- meester op 't Vestjen Zoals elk jaar starten de fees telijkheden met de verkiezing van de wijkburgemeester. Vol gens woordvoerder Rene Pau wels heeft men onvergetelijke mooie herinneringen aan de destijds tien jaar lange wijk burgemeester Kamiel Everaert die van ons veel te vroeg is heengegaan. In de volksmond noemde men hem Grote Miel. Momenteel wordt er op de wijk aan een reus gewerkt die de naam zal krijgen van Grote Miel en die zal gedoopt' wor den tijdens de opening van de Vestjes- en Molenkenskermis in Blauwendael op vrijdag 13 september. Op zaterdag 7 sep tember heeft in het P.O.C. Rivierstraat de verkiezing plaats van de nieuwe wijkbur gemeester tijdens een bal. Vanaf 21 u. speelt het orkest The Evergreens er ten dans. Iedereen die de wijk bewoont kan zich vanaf heden kandi daat stellen voor het wijkbur- gemeesterschap. De kandida ten dienen evenwel vijf jaar de wijk te bewonen Alleen de inwoners uit de Neerstraat en de Nederheirweg zullen op het bal van de verkiezing een stembriefje krijgen waarop ze hun kandidaat zullen kunnen aanduiden Inhuldiging van de Nieuwe Waasmunsterse Reus Grote Miel Op vrijdag 13 september wor den de 100-jarig bestaande feestelijkheden te Waasmuns ter ingezet met de inhuldiging van de reus en de aanstelling van de nieuwe wijkburgemees ter in kasteel Blauwendael. in aanwezigheid van burgemees ter Strobbe. het schepencolle ge, de raadsleden en andere genodigden. Nadien volgt er een ontvangst ten huize van de nieuw verkozen wijkburge meester. Praalstoet met 24 groepen De apoteose van de Neer straat-kermis heeft wellicht plaats op zaterdag 14 septem ber met de praalstoet die ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de wijkfeesten op het programma staat Niet minder dan 24 groepen, 15 praalwagens, met een totaal van een 800-tal deelnemers, zullen een unieke uitbeelding geven van het wijkleven van toen tot nu. Alles zal zowat in het teken staan van het hon derdjarig bestaan. aldus woordvoerder René Pauwels. Na de stoet volgt er een de monstratie van de paraclub uit Wetteren. waarbij acht para's naar beneden zullen komen in de feestvierende vestjeswijk. Nadien wordt de feestviering verder gezet in een reuzetent met disco-bar. Muzikaal zal deze praalstoet worden opge luisterd door de harmonie Sin- te-Cecilia uit Waasmunster, door de muziekmaatschappij Door Eendracht naar Kunst en Vermaak van Hamme Sint- Anna en door het trommel korps van turnkring De Ke rels. De Waasmunsterse Dur- meruiters openen en sluiten de stoet met een dertigtal paarden. 100* Watertornooi De fijnproevers van water sport komen aan hun trekken op zondag 15 september ter gelegenheid van het ÏOO1 tor nooi tijdens de kermisfeesten Te 14 u. is er een loopkoers voor niet-aangeslotenen Be langstellenden kunnen hier voor inschrijven vanaf 13 u. in café "t Schuurken. Voor het watersporttornooi dat start te 15 u. kunnen de inschrijvingen gebeuren in café Sole-Mio Een nieuwigheid is wel dat voor de mooist verklede deel nemer een speciale prijs wordt voorzien. Op maandag 16 sep tember is er verder nog een schieting op de liggende wip, een prijskaarting en te 21 u. een groot monstervuurwerk. Op zaterdag 21 september is er nog een gezellig samenzijn in de feestzaal van Manta voor de mensen van de derde leeftijd. Met daaraan gepaard een gra tis vieruurtje, een diamontage over 10 jaar wijkleven en een rii< te: 1 ijl' ite tombola. Momenteel het feestkomitee nog voorbereidingen om alli teiten te doen slagen Hei namisch feestkomitee is mengesteld uit voorzitter. Van Hese. secretaris F Pauwels. onder-voorzitter ly Vernimmen en bestuu den: Jean Mees. Rene 1 aa Haver. William Scott, Quintelier. Robert Sire: en Walter Van Gucht. Ter legenheid van het honder f rig bestaan van Vestjes- Molekenskermis werd er prachtig boekje uitgege van de hand van Bei Moens uit de Neerstraat hogervermelde bestuurde kan worden bekomen prijs van 100 fr. Een uiig van het Vestjes- en Molek< e kermiskomitee over het leven, de geschiedenis van straat, de wijken in de Ni straat, geïllustreerd met ta ke mooie foto's van hoe he vroeger aan toeging in Neerstraat. (Van Gendt Pieile De Maretak In Waasmunster Promotor Paul Keersmaekers en de beheerder van de N.V. Gerim zijn niet te spreken over de geruchten die de waakgroep van chaletpark Maretak liet verspreiden aan de hand van een persnota over mistoestanden en onrecht vaardigheden die er de jongste jaren zouden plaats gehad hebben. Volgens woordvoerders zijn deze ongegrond en onjuist. In 1975 werden de gronden waar nu het chaletpark is opge richt, aangekocht door de h. Keersmaekers, waarvan trouwens een notariële akte werd gemaakt. Het betreft hier gronden die eerst in optie wer den genomen Deze aange kochte gronden kregen als be stemming een weekendpark zoals op het gewestplan is aan geduid. Meteen kreeg Waas munster als eerste gemeente in Oost-Vlaanderen de toelating om een chaletpark op te richten. Nooit werd gezegd dat er cha lets voor vaste verblijven mochten gebouwd worden. Trouwens heel de konceptie van de chalets is uitsluitend voor tweede verblijven De verkaveling chaletpark De Ma retak werd in 1975 goedge keurd. Pas op 26 maart van datzelfde jaar werden de bouwvergunningen voor de eerste reeks chalets afgele verd. Er zijn 162 bouwtoelatin- gen, waarvan er momenteel 134 percelen verkocht zijn. Promotor de h. Keersmaekers stelde dat er geen enkele akte passeerde zonder bouwvergun ning, waarin duidelijk vermeld stond dat het voorgeschreven goed enkel deel uitmaakt van een weekendverblijf, zoals op het gewestplan in een oranje kleur is aangeduid als week endverblijfpark. Waakgroep over de nieuwe beheerder De waakgroep van Maretak was het niet eens met de aan stelling tijdens een algemene vergadering, die volgens hen niet zou verlopen zijn volgens de voorschriften van de basis akte. Dit is volgens de h. Keersmaekers volledig on juist. Het was moeilijk om be heerder en terzelfdertijd pro motor te zijn. Daarom en ook deels wegens gezondheidsre denen, besloot de h. Keers maekers ontslag te nemen als beheerder en dus nog enkel de taak van promotor op zich te nemen. Op deze algemene ver gadering werd er bij stemming met 89 tegen 54 de NV Gerim aangesteld als nieuwe beheer der. Meteen gebeurde alles statutair en juist, aldus de h Keersmaekers. Er is tevens ook een toezichtsraad die de NV Gerim op de voet volgt. Enkele mensen - eigenaars van een woning op het chalet- park - kwamen met vragen aan bod. Daar werd klare wijn geschonken en deze vragen kregen meteen een antwoord waarmee zich iedereen kon verzoenen. Dat er gronden van de gemeenschap werden ver kocht is niet juist, aldus de h. Keersmaekers. Drie landmeters van het ka daster hebben gedurende 2 maanden alles nagemeten en op kaart gebracht Wat met de bouwpremies? De mensen hebben wel gelijk wat betreft de reaktieis over het toekennen van een bouw- premie, aldus de h. Keersmae kers. «Het is eigenaardig dat sommigen daarvan kunnen ge nieten en anderen niet. Dit is echter een aangelegenheid waar wij als beheerder en pro motor niet verantwoordelijk voor zijn. Wat de wildbouw en wildgroei aangaat diende er echter eens opgetreden te wor den. Zonder vergunning of toelating werden er werkjes opgeknapt die volledig tegen strijdig waren met het regle ment terzake. Niet te verwon deren dat er tijdens een be paalde periode een 100-tal pro cessen werden gemaakt.» Hoe het allemaal is begonnen Naar ons door de h. Keers maekers werd meegedeeld staan de meeste eigenaars po sitief tegenover de NV Gerim. Het eerste jaar werden er op het chalctpark een dertigtal weekendverblijven opgericht. Alles verliep hierbij goed dank zij de medewerking van een goed milicu-architektenteam, die in zijn planning zoveel mo gelijk de natuur wist te vrijwa ren. Het is pas na het afbreken van het speelplein in 1978 dat er bij enkele bewoners van het chaletpark enige kritiek is ont staan De promotor die een klein zwembad had laten plaat sen, liet dit wegnemen, omdat het grotendeels werd bescha digd Ook een ezeltje dat ter beschikking van de kinderen op het park werd gesteld, werd er later weggehaald, omdat het dier werd mishandeld. Op het speelplein waren er trouwens meer kinderen van de Schrij- berg dan van het chaletpark zelf, zodat daar ook de beheer ders niet de minste voldoening kregen er een speelplein in te richten. Ook de beweringen dat de gemeenschappelijke kosten op De Maretak veruit de hoogste zijn. is de waarheid geweld aandoen, aldus de h. Keersmaekers. Volgens een woordvoerder van de beheer ders is deze vergoeding voor volgend jaar 6.000 fr.. wat ze ker niet als de duurste ver blijfsvergoeding kan aanzien worden. Inlichtingen die we daaromtrent kregen wezen er zelfs op dat op een chaletpark in het Waasland dit bedrag kan oplopen tot 20.000 fr. en meer per jaar en per chalet De Maretak staat niet op cijnsgrond Op de perskonferentie van de waakgroep waren vele eige naars de mening toegedaan dat hun chalet op cijnsgrond staat. Volgens de gegevens die we hieromtrent kregen is dit niet het geval. De Marctakbcwo- ners zijn dus op dit vlak wel gerustgesteld. Clubhuis krjjgt te weinig bezoekers Om de Maretakbewoners het zo aangenaam mogelijk te ma ken werd er tevens een club huis opgericht. Ook hiertegen had de waakgroep heel wat kritiek. Een storend clement, zo werd gezegd. Dit lijkt ech ter overdreven te zijn vermits er een sluitingsuur werd vast gesteld op zaterdag tot 24 u. en op zondag tot 22 u. Er wordt betreurd dat vele eigenaars het nochtans voor hen gebouwde prachtige clubhuis nooit of bij na nooit betreden, aldus de promotor. Een clubhuis dat 5,5 miljoen fr. heeft gekost en waar ook voor 180.000 fr. brandkranen werden ge plaatst, voor de veiligheid. De kosten van de exploitatie lopen anderzijds zeer hoog op. Een enquête die onlangs werd ge houden bracht met zich dat op de 27 ondervraagden - die er aanwezig waren - er 25 ver klaarden dat het in De Mare tak aangenaam is te verblijven tijdens de weekends. Beheer der en promotor leven voor het chaletpark De Maretak. Het is tevens hun bedoeling het zo schoon mogelijk te ma ken en te houden, waarbij aan dacht wordt geschonken aan de rust en het privé-karakter, (pvg) Grensgemeente Kieldrecht is een heuse playbckkampioene best op het playback! nik. De zeventienjarige Sanda De Maayer uit de Molen- Sandra «Dolly Dots en straat vult haar prijzenpakket nagenoeg wekelijks aan. J Hoeveel keer ze nu al eerste is geëindigd kan Sandra niet precies vertellen, maar ze houdt het (voorlopig) by al ruim een twintigtal overwinningen. Tydens de vakantiemaan den is het weliswaar iets rustiger op het play backfront, maar toch is er op 2 augustus een wedstryd met de 24 besten van ons land. Sandra is uiteraard ook van de party. Daags na een wedstryd voor eigen publiek te Kieldrecht, waar ze alweer eerste werd, hadden we een babbel met Sandra De Maayer. to Vanaf 1 augustus a.s. kunnen de inwoners van de Sint- Niklase deelgemeente Belsele in het gemeentehuis kennis nemen van wat de overheid precies van plan is met hun dorpskern. De realisatie van het herinrichtingsplan zou ingegeven zyn door de «vooral de laatste jaren» gegroeide bekommernis om «het verkeer in de stad veiliger te maken, zowel voor voetgangers, fietsers als voor gemotorizeerd vervoer». De inwoners hebben amper één maand, een vakantiemaand dan nog, de t(jd om hun schriftelijke reakties op een daartoe ontworpen formulier af te geven op de dienst ruimtelijke ordening, ten stadhuize. Van een hoorzitting is voorlopig geen sprake, terwijl er toch nogal wat mensen zijn die het moeilijk vinden zich in geschreven taal uit te drukken. leugenachtige beloftes werden geuit, maar uiteindelijk slaagde men er toch in een konsensus te bereiken: een zeldzaam inspraakproces was het. Dat de werken gefazeerd zijn ingeschreven en de straat als gevolg daarvan slechts een 40 van de geraamde 100 werkdagen onderbroken zal zijn, is te danken aan de alerte reaktie van een groep bewoners van Belseldorp. Ook nu is het nodig dat zij zich beraden over de plannen van het stadsbestuur; die zijn immers van zeer ingrijpende aard Belseledorp «en omgeving» Jawel, er is een globale vizie waaraan de konkrete tekening van de plannen ondergeschikt werd gemaakt. Zo wil het stadsbestuur het doorgaand verkeer zoveel mogelijk van de Tuinlaan naar rijksweg 14 (de oude baan Antwerpen-Gent) en dus via de Hulstendreef leiden, de ekonomische ttSiHlittUlfa De vraag is met name: wat denkt Belsele over de verbindingsweg die het stadsbestuur langs de Hulstendreef wil aanleggen tussen de Populierenwijk en Belseledorp? Verkeersdeskundige Fred Van Remoortel heeft nog niet zo lang geleden zijn scherpe uitvoerig gemotiveerde kritiek op dit plan geuit. Alerte reaktie De praktische herinrichting van een deel van Belseldorp zal men alvast in de loop van de maand september aanvatten. Gefazeerd, zo hadden de bewoners, vnl zelfstandigen, het ook gevraagd. Over dit plan werden de bewoners niet tijdig geïnformeerd, ze lazen erover in de Stadskroniek. De vaststelling werd ter plekke op enig protest onthaald, de bewoners verenigden zich, riepen bijeenkomsten samen, nodigden de bevoegde schepen Mare Huys uit, er was wat HWBWW^hk. behouden en zelfs stimuleren, de Populierenwijk een veilige ontsluiting geven richting Belseledorp en tenslotte heeft men ervoor gekozen, het gemotorizeerd vervoer zoveel mogelijk uit de woonstraten te bannen. Of de doelstellingen één, twee en vier door de uitvoering van het voorliggende plan zullen gediend worden, is de vraag. Sommigen vrezen er zelfs voor dat de voorgestelde verbindingsweg uiteindelijk weinig van zijn verbindingsfunktie zal blijken waar te maken. OETAILPLAN CENTRUM De ontsluitingsweg tussen de Populierenwijk en Belseldorp via de oude spoorwegbedding Sint-Niklaas - Dendermonde (Hulstendreef, een nu zeer landelijk weggetje) zal via een klavcrbladsystecm aansluiten op RW 14 en uitlopen in de smalle, rustige Gavermolenstraat. In de onmiddellijke buurt van dat eindpunt voorziet men de inplanting van een sport- en kultureel centrum. In zijn laatste nummer doet het Belseelsc VU-gezinde informatieblad Reinaert zeer misnoegd over het uitblijven van de bouw van dit centrum. De eerste steenlegging ervan werd door schepen van sport Lieven Lcnaerts beloofd voor 1983.Belsele heeft nog altijd géén trefpunt voor sportlui en evenmin een onderdak voor kulturele aktiviteiten, nadat het door de VU daarvoor luidkeels voorbestemde huis Van Geertruyen in privé- handen overging en de aanpassing van het bibiiotheckfiliaal blijkbaar niet kan. Het blad Reinaert is van mening dat Belsele de verliezer is binnen de fuzie. Maar goed. terug naar het donna zullen nog wel e> meegaan, ook de Star Sisl vallen erg in de smaak. Bijl heren is Michael Jackson ofl terugwweg en gaat men meer de komische toer op i immitatics van ondermeer I rus en Henk Helsink». Sandra repeteert elke dag z uur, zoekt haar nummers i uit, geeft nogal geld uit i kleren te laten maken. Ze t «Ik hou veel van popmuziek en Voor deelname aan wedstrij- dan aanzienlijk wat prijzen t— kan mijn favoriete nummers den wordt ze vaak opgeroepen de wacht slepen, globaal do moeiteloos meezingen. In ja- door een theater-bureau, voor ze n'ct dat ze er veel i Tei nuari van dit jaar heb ik een shows en optredens heeft ze overhoudt Haar ouders i wc eerste keer aan een play- ook een kontrakt. Door haar haar trouwste fans, zijn van backwedstrijd deelgenomen in hobby heeft Sandra al tal van partij bij elke wedstrijd. Moerbeke. Ik stond te trillen bekende artiesten kunnen ont- dat zal op 2 augustui op mijn benen, maar heb het moeten. Aan Will Tura en Luc Beveren ook zo zijn voor»# blijkbaar voortreffelijk ge- Appermont heeft ze de beste Belgisch kampioenschap I daan. Mijn eerste deelname herinneringen. Jimmy Frey dag wordt het duimen voor™ was al meteen goed voor een vond ze eerder een arrogant Kieldrechtse kampioene, eerste prijs. Ik ben toen opge- heerschap, treden als Boy George, met Welke artiesten doen het nu uiteraard speciale kleding voor de gelegenheid». De Kieldrechtse had overigens meteen de smaak van het play backen te pakken. Sinds die eerste overwinning heeft ze al tientallen wedstrijden afge werkt. Momenteel doet ze het wat rustiger aan en beperkt zich tot twee, drie per week. Met de verschijning van Boy George heeft ze dus haar de buut gemaakt, maar momen teel kent ze erg veel sukses met het imiteren van Pia Zadora en Bonny St. Clair. «Het komt erop aan de zaal mee te krijgen, te zorgen voor ambiance. Ik kies mijn num mers in funktie daarvan. 'Clap your hands and stamp your feet» is zo'n nummer waarmee ik het publiek warm krijg En zoiets ontgaat de jury niet», vertelt Sandra. Het Benelux-kampioenschap in Leest beschouwt Sandra tot dusver als haar mooiste over winning De playback-kam- pioene kan het zich al permit teren om selektief te werk te gaan Ze treedt dan ook dik wijls op buiten de Wase gren zen. Bij kleinere organisaties maken kandidaten van eigen bodem veelal meer kans om te winnen en Sandra heeft het daarop niet meteen begrepen. -De oranisatje moei ernstig Kieldrechtse Sandra De Maayer. één van de favorim,. Sanra play backkampioenschap. (Ivb) plan. Vanaf Belseledorp tot RW 14 overweegt men fietspaden, in een eerste faze alleen maar fietsstroken, aan te leggen Hof van Belsele en Kasteeldreef worden verkeersarm d.m.v. de invoering van een eenrichtingsverkeer en de «eventuele» herinrichting van de straatruimte. De parkeerplaats rond de kerk krijgt een nieuwe, optimalere struktuur en waar vroeger aan de Kasteeldreef het stadsmagazijn was en nu een lap grond braak ligt, plant men bouwpercelen om zo meer parkeerruimte vrij te maken. Het verkeer in de Eindestraat, Koutermolenstraat en Belseledorp zelf moet vooral voor fietsers en voetgangers veiliger worden dankzij de aanleg van een cirkulatielus (eenrichtingsverkeer) van Belseledorp, via de Eindestraat naar de Koutermolenstraat en de herinrichting zoals dat zo mooi heet van de kruispunten Belseledorp-Eindcstraat en Belseledorp-Vijverstraat- Kou termolenstraat. Zoals het stadsbestuur het ziet, wordt de Hulstendreef in de toekomst dus een drukke verkeersader. De omvorming van de dreef tot een twecvaksbaan met links en rechts een voet- en fietspad zal zo'n 30 miljoen frank kosten. Eerder door onder anderen Fred Van Remoortel geformuleerde bedenkingen houden verband met het her en der in slechte staat verkeren van de bestaande wegen, het nut en de objectieve wenselijkheid van de verb(l)indingsweg, de omweg t.o.v. andere routes die deze weg betekent en de te verwachten latere inname van landbouwgronden langs weerszijden van de Hulstendreef. De Jury voor Eerlijke Pral ken inzake reklame heeft jaarverslag 1984 voorgele Er werden 61 vragen om vt afgaand advies behandeld 23 dossiers die de jury t aanlegde. Daarnaast kwart* er nog 172 klachten binni Alles te samen ging het fl 162 verschillende reklam boodschappen. Het Sint-Niklasc stadsbestuur zal vanaf 1 augustus tot I september in het voormalig gemeentehuis te Belsele een voorontwerp-plan uithangen i.v.m. de herinrichting Belse ledorp en omgeving. Het gemeentehuis is toegankelijk elke werkdag van 8 u. tot 12 u. en van I3ul5 tot 16 u. Tevens zal een brochure ter beschikking liggen voor elke belangstellende waarin dit plan eveneens is opgenomen, alsook bijkomende informatie. Eventuele opmerkingen en suggesties i.v.m. deze plannen kunnen voor I september opgestuurd worden naar hel stadsbestuur, dienst ruimtelijke ordening te Sint-Niklaas, stadhuis. Grote Markt 1

De Voorpost | 1985 | | pagina 6