M w&m Dendermondse kunstenares Huguette De Wil] expozeert in Frankrijk ■Hl Hl Schilderijen van Martial Nijs in Hof Ten Dale te Mere Affligems kultureel Centrum Muzikaal tuinfeest in Sint-Niklase stadspark 18 - 9.8.1985 - De Voorpost Zelfstandigen uit de voedingssektor Op verzoek van de Belgische Nationale Bond tegen Tuberculo se, deelt het schepencollege mede dat een radiologische wagen 2al opgesteld worden op navolgende dagen, uren en plaatsen, voor het jaarlijks verplicht longonderzoek voor de zelfstandigen uit de voedingssektor, zoals kruideniers, been houwers. bakkers, caféhouders, restaurantpersoneel, landbou-' wers, enz. Plaats en uren van het onderzoek Hamme-Markt dinsdag 27.8.'85 van 10 tot 12 u.. Moerzeke-dorpsplein donder dag 29.8.'85 van 11u15 tot 12 u. Diegenen die met aanwezig kunnen zijn op die dagen, kunnen hun verplichting nakomen in het Dispensarium te Dendermonde of Sint-Niklaas Sportkampen Vanaf 19 tot 23 augustus organiseert de gemeentelijke sportraad haar tweede sportkamp in de grote vakantie en dit voor kinderen van 6 tot 12 jaar in de gemeentelijke sporthal Meulenbroek. Opnieuw kan men al spreken van een sukses qua aantal deelnemers. Meer dan 100 kinderen zullen gedurende die derde week van augustus kennis kunnen maken met verschillende sporttakken en er de beginprincipes van aanleren. De kinderen van 9 tot 12 jaar werden ingedeeld in zes groepen Op hun programma: tafeltennis, judo, atletiek, minivoetbal, turnen, volleybal, handbal en basketball. De kinderen uit het eerste en tweede studiejaar krijgen spelvormingsoefeningen. Na het sportkamp zal aan de deelnemers een herinneringsdi ploma aangeboden worden door Schepen Paula Van Couwen- berghe. Nieuwe kursussen in gemeentelijke avondleer gangen Op aanvraag van verschillende oudleerlingen van de gemeen telijke avondleergangen achterthof, zal vanaf het schooljaar 85- 86 een kursus kleding met één jaar worden uitgebreid dat er in de eerste plaats op gericht is de persoonlijke behoeften van de leerlingen en hun families voorop te stellen. Kledij voor feestelij ke gebeurtenissen, bruiloft, kofnmunie, jubileum. Nieuw zai ook de versnelde opleiding Frans elementaire kennis zijn Deze. kursus richt zich tot al diegenen die reeds vroeger een zekere kennis van het Frans hebben verwon/en en die kennis nu willen opfrissen en uitbreiden. De opvattingen van de kursus elemen taire kennis worden doorgetrokken naar een hoger peil Deze kursus omvat, een uitbreiding en een praktische verwerking van de woordenschat, rond een aantal praktische zaken van het dagelijks leven. Voor meer inlichtingen over deze nieuwe kursussen kan men terecht in de gemeentelijke avondleergan gen Achterthof, op maandag 2 september, vanaf 19 u. de oorkonden overhandigen aan de betrokken landbouwers. Op de bedrijven zelf zullen de namen in smeedijzer uitgewerkt, of in hout gebrand, aangebracht worden. Om alle inwoners van de stad een kans te geven met deze namen kennis te maken organiseert de landelijke Raad van Lokeren op 15 augustus een groot «Auto- en fietsenzoektocht» Deze hoevenroute wordt een leerzame tocht voor de deelne mers, afgewisseld met ontspannende, praktische proeven. De inschrijvingen gebeuren op het bedrijf Van Damme-Ernalsteen, Hillare 22 te Lokeren tussen 13.30 en 14.30 u. Voor een geringe deelnamekost (100 fr.) ligt een mooi prijzenpakket te wachten ter waarde van 25.000 fr. ledereen kan meedoen! Bezoekerscentrum Molsbroek Zoals bekend is het bezoekerscentrum bij het reservaat Mols broek te Lokeren nog niet geopend voor het publiek. Ondertus sen biedt de beherende V.Z.W. Durme tijdens de zomer 1985 een voorlopige service aan de talrijke wandelaars: verhuur van verrekijkers, openhouden van een infostand met posters, bro chures, etc. en het aanbieden van een drankje op het terras. Naast enkele algemeen gangbare dranken kan men er ook het onlangs voorgestelde streekbier voor Lokeren en het Waasland, het «Dobbelken» proeven. Om tegemoet te komen aan de vraag van de bezoekers worden de openingsuren voor het verlenen van deze voorlopige service verruimd. Tot 15 september zal men van deze diensten kunnen gebruik maken van 14 tot 18 uur Gedurende 5 dagen per week, namelijk van woensdag tot en met zaterdag. Ook wordt een gratis geleid bezoek aangeboden elke eerste zondag van de maand van 9.30 tot 12 u. Vertrek aan het bezoekerscentrum in de Molsbergenstraat te Lokeren. Voor individuele bezoekers is het wandelpad omheen het reservaat steeds vrij toegankelijk. Fietsen naar Etboshoeve Donderdag 15 augustus fietst Vakantiegenoegens naar Wach- tebeke-Moerbeke, bestemming Etboshoeve. Vertrek om 14u30 aan de kerk van Sint-Anna (Heirbrug, Gentsesteenweg). Info bij Marcel Vervaet op tel. nr. 091-48.41.70. Wandelen rond de Peperbus Zondag 11 augustus organizeert de Lokerse VW een toeristi sche wandelzoektocht «rond de Peperbus». Men doet het centrum van Lokeren, het Verloren Bos en het Hof ter Beuken aan. Inschrijven tussen 13u30 en 15 u. aan de Oude Vismijn. Huguette De Wit uit Dendermonde expozeert van 23 augustus tot 15 september haar skulpturen in Saint-Emillion. Voor deze Dendermondse kunste nares is dit meteen een internationale erkenning, nadat ze in eigen streek en in eigen land reeds heel wat lof had gekregen voor haar werken. Galerie «Le Clocher» in een rood-bruine kleur heb- Saint-Emillion, geniet de ben meegekregen, eer deze tentoonstelling op te zetten, een expositie Lijken op het eerste gezicht waarvoor zeker en vast een de houten planken en ande- grote belangstelling zal be- re verhevenheden in de staan. De vooropening er- skulptuur. doelloos en zon- van heeft plaats op 23 au- der preciese bestemming, gustus om 18.00 uur. Net door en over elkaar heen te zoals op andere tentoonstel- liggen, dan is dat bij nader lingen van Huguette De Wit inzien toch niet zo. De wer- kan men er ook luisteren ken zijn immers zeer even- naar de liederen en medita- wichtig opgebouwd en ma- tieve muziek «Voix-la» die ken dat ze een harmonie en Herman Elegast kompo- rust uitstralen, zodat ze neerde en die geïnspireerd best passen in een eigen zijn door de werken van de tijds interieur. Dat geldt kunstenares Huguette De vooral voor de kleinere Wit maakt skulpturen met skulpturen De grotere eenvoudige materialen, met werken vragen natuurlijk dingen die anderen zouden een ruimte die wel buiten de wegwerpen. Zo maakt ze maat van de gewone leefka- vaak gebruik van eenvoudi- mer valt, maar ook daar ge houten plankjes die men bestaat er steeds de verbin- A10HI 1116 L lGHt>OOIlSLGllirig' aantreft in de wijnkistjes, ding tussen het doek en de Ook de ruwe stof van jute is andere materies die worden een dankbaar element in gebruikt, net zoals de kleu- haar kunstwerken die ook ren op elkaar inspelen. Sint-Niklaas Barbierbeekwandeling Zondag 11 augustus wandelt CVN langs de Barbierbeek. Afspraak om 14u30 aan het Kerkplein in Bazel. En zondaq 18 augustus trekt Vakantiegenoegens erop uit langs de Barbier beek, dan wordt om 14 u. gestart aan sporthal De Dulpop. Grote voetbalkwis In zaal Prado in de Kerkstraat te Lebbeke wordt de «Grote voetbalkwis» voor het kampioenshap van Vlaanderen georgani- zeerd. De schiftingen hebben plaats op vrijdag 16 augustus om 19u30 en finale op 23 augustus eveneens om 19u30 Op beide avonden is er na de kwis een groot voetbalfeest waaraan verschillende figuren uit het Belgisch voetbal hun medewerking verlenen. Kaarten in voorverkoop kosten 50 fr. en aan de kassa 60 fr. HANDBALINITIATIEWEEK Van maandag 26 tot en met vrijdag 30 augustus organiseert Handbalclub Avanti in het Gemeentelijk Sportkomplex langs de Albert l-straat, telkens van 15 tot 16 u. een handbalinitiatieweek. Wie zestien is of jonger, meisje of jongen, kan aan deze week gratis deelnemen. Wie geïnteresseerd is, schrijft zich in voor woensdag 21 augustus bij Barl Van Ransbeeck, Baasrodestraat 31, 9370 Lebbeke. Tel.: 052/21.28.06. TWEEDE TENNISKAMPIOENSCHAP VAN LEBBEKE De Gemeentelijke Sportraad en de Sportdienst organiseert, voor de tweede maal overigens, het kampioenschap van Lebbeke tennis. De schiftingen van dit tomooi gaan door van 23 augustus tot 1 september. De finalewedstrijden worden betwist op 7 september. Telkens op de tennisterremen van het Hof ter Burst Informatie omtrent dit kampioenschap kan verkregen worden bij de diverse Lebbeekse tennisclubs en bij de Gemeentelijke Sportdienst (21.84.22). De wedstrijdleiding berust in handen van Rik Moortgat en Roland D'Hondt. Jeugduitwisseling De jongeren uit diverse zustersteden van Sint-Niklaas toeven vrijdag 9 augustus in Antwerpen Vrijdagavond wordt in zaal Kriko, Heistraat, een kaas- en wijnavond aangeboden, als afscheid. Zaterdag 10 augustus vertrekken de diverse delega ties weer huiswaarts, na een verkwikkend ontbijt in de gastfami- lies. Moederdensdagkampen Wavaka, de Wase Kampeerklub Vakantiegenoegens, organi zeert van 14 tot 18 oogst een «moederkensdagkamp» op het provinciaal domein Zilvermeer in Mol. Info via tel. 772.35.32 van Astrid Smet. Kampeerklub Sint-Niklaas gaat van 14 tot 18 oogst op kamp naar Kasterlee (kamping Houtem). De kampeerklub viert tege lijk haar vijfjarig bestaan. Info via tel. 772.43.85 van Marcel Rooms. Klimmen in Dave De ATB-Natuurvriendenafdeling «bergsport» organizeert op 15 oogst een klimdag in Dave. Daar is men om 9u30 aan de rotsen. Inschrijven via tel. 777.09.48 van Mare D'Hanens Hallebedevaart en viering N.a.v. de bedevaart naar O.L.Vrouw van Halle en het feit dat het driehonderd jaar geleden is dat de eerste begankenis uitging wordt op Hemelvaartdag, 15 augustus, een eucharistieviering opgedragen in de hoofdkerk van Sint-Niklaas, om 10 u. Daarna gaat het in processie naar de kapel op Tereken, en het O.L.Vrouwbeeld wordt door die gelegenheid uit de schatkamer gehaald. In de kapel op Tereken aan der Kapelstraat-Dender- mondsesteenweg) wordt een gedenksteen aangebracht. KWB-O.L.Vrouw Zaterdag 17 oogst verzamelt KWB-O.L.Vrouw aan Huize De Meerleer om 9u15 en men fietst dan naar het Orgelmuseum in het Oostjachtpark. Zaterdagmiddag 17 augustus om 13u30 wordt naar het Donkmeer gereden, met eigen auto's, en in Overmere staat een wandeling op het programma. Zondag 18 augustus vanaf 14 u. in Huize De Meerleer oude volksspelen en vanaf 18 u. avondmaal. Expo Oud Wezenbond Van 30 augustus tot en met 7 september wordt in de mall van het Koopcentrum een tentoonstelling van de Oud Wezenbond georganizeerd, en zulks n.a.v. het honderdjarig bestaan van die bond. Wie foto's, kleren of ander materiaal in zijn bezit heeft (en dat met het weeshuis te maken heeft) kan kontakt opnemen met Willy Van Boven, Moleken 89, tel. 776.97.48, of Werner De Cauwer, Brugsken 6 in Sint-Niklaas Het geleende materiaal wordt in goeie staat terugbezorgd. over leefmilieu te Erpe-Mere Onder impuls van de over- in de gemeenteschool vi S, koepelende organisatie Ral- Mere. Het geheel heeft ni des. werd een paar jaar te- alleen betrekking op alg rug in Erpe-Mere een Ak- meen gebied inzake leefm 1 tiegroep Leefmilieu in het lieu maar heeft voor |s ,nü leven geroepen. Met zowat groot deel betrekking op d rdf dezelfde doelstellingen, plaatselijke toestanden v maar dan op lokaal vlak, het milieubeleid en hebben de leden intussen al wordt vooral sterk be lie heel wat gepresteerd en in een videofilm die kunnen zij reeds op enige rende drie dagen dc samenwerking met het ge- pend vertoond wordt, meentebestuur rekenen. Deze tentoonstelling v.. Om met hun aktie meer verwezenlijkt dankzij naar buiten te treden en medewerking van Stii hun bedoelingen aan een ting Leefmilieu, Natuj Van 15 tot 22 oogst zal de in 1948 te Lede geboren ruimer publiek kenbaar te 2000 ende Bond Beter kunstschilder Martial Nijs zijn werken tentoonstellen in maken organiseren zij op ven en is drie dagen oi het Hof ten Dale te Mere. Meerdere schilders zijn er reeds 17, 18 en 19 oogsteen ten- van aan bod gekomen en telkens heeft men kunnen kennis instelling «Leefmilieu maken met kunstenaars die een verschillend penseel driedaagse» die plaats heeft gebruiken, een eigen stijl hebben. De laatste jaren heeft men veel moderne schilderijen of etsen kunnen bezichti- rin„ afdwineen Bii dndere g .«maar d. doek.,, M. Nlj. bm*™ on. ton* to. de sThflde^n k™ l-uu loltDoho vertrouwdo sfeer van het «begrijpbare», een realistische voorstelling van het onderwerp. vergeet de schilder zijn nutieus gevoel voor del niet zodat elke schild* een verfijnde indruk w< geeft en men het geve heeft dat het «afgewerkt, en bijgevolg optimaal gi nietbaar. pieën van bekende persona- ges, zeer precies weergege- Zoals velen jonge schilders uitputtelijke inspiratie ver- ven uiteraard, of balletster- is hij de kunst gaan beoefe- eist. Hij heeft geen krach- ren waarvoor hij een zwak nen als hobby, wat dus ten gespaard om het waar blijkt te hebben maar ook slechts als vrijetijdsbeste- te maken in de schilder- de kunst verstaat om de ding mocht beschouwd kunst en dit is dan ook zijn dansers of danseressen «le- worden. Zijn lotsbestem- nieuwe levensadem gewor- vendig» te maken, ming. om als bediende door den, een hobby als beroep Juist in deze laatste doeken de wereld te komen, weer- mogen uitoefenen. ontdekken we het on verza meld hem om een akademi- Bij een bezoek aan zijn ate- digd verlangen van M. Nijs sche opleiding te genieten; lier komt men onvermijde- om een onstuitbare drang uit zijn werk blijkt echter lijk onder de indruk van de naar schoonheid en vol- dat hij ook zonder dit diplo- speciale effekten. die een maaktheid te perfektione- ma kan stellen en een stuk groeiproces ondergaan ren. Maar tevens zien we papier is nog altijd geen hebben in de rijke fantasie hem hier als de echte «ro- referentie voor kunde of van M. Nijs. Opvallend is de mantieker» door het ge- kennis. Maar juist die lots- lichte roestkleur die als een bruik van romantische ~m«. TO1 UUULl bestemming zou hem naar soort omlijsting gebruikt kleuren voor zijn idyllische kere waas waarmee hij zijl zijn grote liefde, de schil- wordt voor een helkleurig personages en de poëtische droombeelden in bedwi derkunst, voeren: ziekte centraal gedeelte van de voorstellingen De schilder verhinderde hem zijn be- schilderij. Het essentiële zoekt zijn thema's trou- trekking te behouden en wordt sterk belicht terwijl wens in zijn omgeving en bijgevolg moest hij zich de droomwereld het geheel zijn dus meestal ontleend noodgedwongen uit het in een wazige atmosfeer tot aan het dagelijks leven steeds sneller draaiende le- ons brengt. maar dan toch nooit echt vensritme terugtrekken. Het ia nu een zëstal jaai realistisch daar alles steeds Zijn job verliezen, zou voor geleden dat voor de eerst* met een bepaalde nostalgie velen een drama betekenen keer, in een kollektieve ten omweven is wat niet het geval was voor toonstelling, enkele wer We kunnen het zo stellen M. Nye. Integendeel, nu ken van deze jonge kunste- dat M. Nijs zijn werken zeer zou hij noodgedwongen naar uit Lede getoond wer- aanschouwelijk weergeeft zijn levensdroom kunnen den. Dit was het begin van en bijgevolg begrijpelijk waar maken en zich volle- een bewonderenswaardig voor de tentoonstellingbe- dig wijden aan de schilder- proces dat thans een posi- zoeker die «weet wat hij be- kunst. een kunsttak die tief resultaat oplevert. De kijkt» en er niet moet naar hem passioneerde. Wat meeste schilderijen vertol- raden. Vooral het poëtische eens als vrijetijdspassermg ken als het ware een droom spreekt aan met de prachti- g°ld, werd nu gepromo- waarvan bij het ontwaken ge kleurschakeringen, die veerd tot vrij beroep dat van alleen de meest aanspreek- dromerige beelden en de hem een totale inzet en on- bare elementen bewonde- sfeervolle hoekjes. Daarbij Ko M. Nijs gebruikt de fantasi y, van zijn droomwereld, gt kombineerd met diepmea selijke en fijngevoelige el* menten waarachter niet d schilder maar wel de men schuilt. Met een meesterlij r palet laat hij zijn eige ue droomwereld spreken maa r< hij geeft zich niet totaaff1 bloot want zijn schilderijei zijn omsloten door een don houdt, ze belet van het do* weg te lopen. Door de- dromen vast te leggen ii 11 zijn kunst wil M. Nijs zijl B,.s leven verrijken en een o*k aan de liefde en de aanhan kelijkheid van het leva brengen. De wonderbar* wereld van M. Nijs is a h w l een spirituele boodschap aan de romantische mens, een boodschap schilder-dromer die zijn J werk nog meer genietbaai K'^' maakt en een bezoek aai t zijn tentoonstelling tijdeni de kermisdagen te Mere j' terecht verantwoordt. A L Negentiende Dorpsfeesten in Wanzele De 19* Wanzeelse dorpsfeesten hebben plaats in een tent in de Watermolenstraat te Wanzele. De opbrengst komt ten goede aan het Gemeentelijke Sport- en Speelplein en de vakantiewer king «De Speelmolen». De feesten worden ingezet op vrijdag 16 augustus in de namiddag met een kindertrefdag. Er is ook een schieting op de liggende wip. Zaterdag 17 augustus heeft het 20* bal van burgemeester Grepdon plaats.Er is een optre den van de Belgische kampioen play-back Patrick De Coninck. Op zondag 18 augustus is er in de voormiddag een kindermarkt en in de namiddag een kunst- en ambachtenmarkt met een buitengewone attraktie: de man met de wonderfietsen Maurice Carion uit Geraardsbergen-Wanzele. Op maandag 19 augustus volgt de traditionele dag voor senioren. Grote viswedstrijd Donderdag 15 augustus heeft de eerste grote viswedstrijd plaats georganizeerd door «de kleine Koutervissers». Meer informatie in het lokaal van de Nachtegaallaan te Lede (053- 77.04.78). De wedstrijd duurt de hele dag: van 8u30 tot 11u30 en van 13u30 tot 16u30. Er zijn voor 20.000 fr. geldprijzen voorzien en de inleg bedraagt 200 fr. per persoon. «ZES UREN VAN LEDE» WTC «Grimsbyvrienden» organiseert morgen zaterdag 10 oogst de «Zes uren van Lede», fietstocht die te 10 u. start aan de Kasteeldreef. Geen wielerkoers. Wel een tocht langsheen mooie hoekjes Zes uur rijden aan een tempo van zowat 22 km./ u. over ronden van 6 km. Dit m.m.v. gemeentebestuur, politie en civiele bescherming. Herinnering voor elk deelnemer plus trofee voor de jongste, de oudste en de verstkomende vrouwelijke of mannelijke deelnemer. Elke ploeg van 10 deelnemers die de tocht uitrijdt bekomt een palm. Deze tocht is reeds aan de zevende editie toe en met goed weder wordt het andermaal een succes. Didier zocht het best Didier Thielens is dinsdag 13 augustus jarig, hij wordt dan twaalf. Géén nieuws, of toch niet meteen. Maar de jongeman slaagde erin, samen met twee anderen, de vijf vragen van de derde zoekwedstrijd van het Gemeentemuseum korrekt te beantwoorden en is de gelukkige winnaar van de derde wedstrijd. Didier woont in de Oeverstraat 18 te Temse Kermis op de Veile N.a.v. de kermis op de Veile organizeert SOS Veile een hele resem aktiviteiten: volksspelen, bloemenshow, Spellen Binnen de Vellese Grenzen, enz. Van 15 tot 18 augustus. Meer informatie op een andere plaats in dit blad. Hoevebenamingen Het jaar 1985 staat voor de landelijke Raad van Lokeren in het teken van de «Hoevebenamingen». In samenwerking met de Heemkring van Lokeren, werden passende streeknamen opgediept en een veertigtal bedrijven werden bereid gevonden hun hoeve een (nieuwe) naam te geven Deze gebeurtenis kan niet ongezien voorbijqaan en op 11 aiinnclnc hoof. nr.r> r.l De voorlopige planning ziet eruit als volgt: Poppenspelen Woensdag 25.9: de schat van Beatrijs Woensdag 16.10: Larie en apekool. Woensdag 13.11: Rikske en Fikske in Kabouterland Woensdag 19.03: Koning van andere planeet op aarde Woensdag 25.04: Pallieter Telkens begin te 14.30 u. Godsdienstige voordrachten Maandag 2 12: Adventsverwachting door L. Ghyse s.j. Woensdag 11.12: Adventsgedachten door Kardinaal Godfried Danneels Maandag 17.02: Waarom Kerk? door prof. E. Henau Maandag 3.03: Mensen zonder toekomst door E.P. De Maeseneer. Vrijdag 7.03: Elly en Rlckert zingen over hun geloof. irer eigen Maandag 7.10: Yatra, Himalaya's geheim Maandag 11.11: Kamiel Dhooge over Bach (met orgelspel) Maandag 24.02: Dom Toris Vertongen o.s.b. over achtergronden van milieubewegingen. Maandag 24.10: Prof. dr. E. Voordeckers over Lijde en Verrijzenis. Door het stadsbestuur van Sint-Niklaas werd in sche Muziek (terras Wal- 21.15-22.00 u.: Edelweia september 1984 n.a.v. de Vredefeesten een muzi- burg); Blaaskapel (terras kaal tuinfeest georganizeerd in het stadspark. Dit 19 30-20.30 u.: Ensemble burg), tuinfeest kende een enorme publieke belangstel- Parisians (terras Walburg) ling en er heerste een fantastisch gezellige avond- 119 ^0"20 ^0 u;,:W®-6, A*' tuinfeest wordt aang» afeer^Voor deze nuudfestatie deed het ataSbes.uur (1"osk - een beroep op de medewerking van v.z.w. Muzop. 2030-21.15 u. Ensemble terdag 7 en zondag 8 sew Gezien het sukses van de eerste uitgave wordt ook Parisians (terras Walburg); tember worden verderge» dit jaar, en wel op zaterdag 31 augustus in het 20.30-22 00 u.: Blue Birds met gas-en warmeluchtbal stadspark een muzikaal tuinfeest georganizeerd. Big Band (kiosk stads- lons en een grootse muzik» In tegenstelling met vorig Blaaskapel (terras Wal- jaar werd het voorziene burg); programma uitgebreid en 17.30-19.30 u.: Mechani- de eerste muzikale tonen zullen al vanaf 16 u. weerklinken. De stedelijke kommissie voor feestelijkheden heeft opnieuw een beroep gedaan op de v.z.w. Muzop om borg te staan voor de diversiteit van muzikale groepen. Ook dit jaar wordt rondom kas teel Walburg en de prachti ge kiosk, gelegenheid gebo den om typische streekbie- ren te proeven terwijl men ook lekkere snacks zal kun nen verbruiken. De toe gang tot dit muzikaal tuinfeest in het groene ka der van het stadspark is volledig gratis Het historische kasteel Walburg en het terras zul len feeëriek worden ver licht en de bezoekers zullen er getuige kumien zijn van een aangename en volkse sfeer en een hoogstaand muzikaal amusement. Het programma voor dit tuinfeest ziet eruit als volgt: park); le show op het groots# 2115 u.: feestvuur (san «an oiu land kiosk stadspark); M Vo. Hi Tentoon in Beveren. In kasteel Cortewalle expozeert de Hongaarse kunstenaar RtfP Kovacs, op uitnodieine van de Piet Stauikrino 7Hn i„., »»<lL

De Voorpost | 1985 | | pagina 18