eranda's M terrasdecor 18 - 23.8.1985 - De Voorpost gelegenheidsba Lokeren zaterds ad Lokc worder HEB STEEDS BIJ DE HAND 10. AALST op Okkevoorde, op 15 Vras ene- Sint- Gillis. wortel INSPRAAKAVOND KVLV-Denderbelle belegt op maandag 26 augustus te 19 j het speelplein te Denderbelle een inspraakavond met barbd Aanvang te 19 u. Belottersclub Madeion Uitslag van de belotwedstrijd van zaterdag 10 augustus. Ea Isidoor De Smedt 4.249 p., 2. Marcel Eloot 3.989 p., 3. Van Den Abbeele 3.980 p., 4. Etienne Van Weyenberg 3.78( en 5. Maurice Colson 3.730 p. De volgende wedstrijd j plaats op zaterdag 14 september om 20 u. RIJSCHOOL 052-21.37.94 Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde O-SPORT 052-21.17.59 Alles maar dan ook alles van sportartikelen als sporlkledi) en campmg Slal«straal 21 LeObeke Krocsi Gezinszegels 30 026( oio's Holman Oiensl na verkoop Tol. 053/70.33.95 Schoolstraat 48 Aalst Gekend voor de laagste pri|zen Gespecialiseerd in de beste merken Alle benodigdheden en kleding '633 IEUWLANDT 053-70.28.61 ouwing van de keldor lol hel dak ook onderhoud UBLICITEIT 052-21.40.60 Ieen groot woord, dat door Groep t)e Cuyper in een eenvoudig begnp wordt omgezel Raadpleeg naar speoa UflNDO 053-21.40.60 om de reeks moeiii|ke Latitnse woordies vo"edig te ma.cn quis quid quo quando quomodo enz wie wal waai wanneer en hoe' Het antwoord op de vragen m verband met uw advertenties wprdi U gegeven door G-eep De Cuyper De betere veranda s ook op maat 053/70.09.59 Gratis prijsbestek f Roger De Wolf, Schoolstraat 25. Wleze ,36/189-AS +y n 052-21.40.60 een toverformule7 Neen een vergelijking Uw inbreng en Berlare Zesde volleybaltornooi in Overmere Zondag 25 augustus heeft op het terrein van SK Overmere van 9 tot 19 uur een volleybaltornooi plaats voor rekreatieploegen. Organizatie KWB en KAV Overmere. Fotozoektocht Zondag 25 augustus organizeert jeugdhuis Joko Berlare een fotozoektocht per fiets. De tocht is ongeveer 20 kilometer lang. Onderweg dienen vragen opgelost. Start aan het Jokolokaal tussen 14 en 14.30 uur. Voor 30 fr. kan men meedoen. Zesde ientkwis bij Joko Vrijdag 30 augustus orgaoneert Jotao te Bartare in een tent zjjn zesde lertais. fcadtfiai kar? oen tog -h»r* De Ptrhm. BUrderdreef 6 te Berlare «aar ook affe Mdfnpen tonnen bekomen worden. Inschrijven voor 26 augustus en voor een ploeg betaalt men 150 fr. (3 tot 5 leden per ploeg) Wipschietingen Vrijdag 23 augustus om 15 uur bij De Kermisvogels Uitbergen en om 19.30 uur bij Black Gold te Berlare Donk. Zaterdag 24 augustus bij de Blauwe Duivels Overmere en bij Strijpwegel te Uitbergen, telkens om 15 uur. Zondag 25 augustus om 9.30 uur bij Weekendschutter Sint-Hubertus te Berlare Donk en om 15 uur bij Ons Vermaak Uitbergen en SK Klappel te Overmere. Maandag 26 augustus om 15 uur bij Vrijschutters Uitbergen en dinsdag 27 augustus om 14.30 uur bij SK Klappel voor schutters van het verbond Overmere (55-plussers). Interclub viswedstrijd De vier Donkse vissersclubs organizeerden een viswedstrijd op het Donkmeer. Winnaar werd Raf Weseur voor Andre Moreels, Peter Roelandt, Jeaninne De Vetter, Emiel Smekens, Yvan Van Migrode, Danny Sigin, Frank Van Geluwe, Daniel Van Geluwe, William Eeckhout, Rudy Scholiers, Octaaf D'Haese, Raf De Vleeschouwer, Jozef Coppieters, Andre De Schrijver, Hilde De Kocker, Frans De Kocker, Octaaf Spaenhoven, Rudy Philips, André Foselle en Benoit Sigin. Club De Donkvissers won het ciubklassement met 25 punten. Tweede waren de Eendenkooivrienden Donkvissers Zaterdag 24 augustus wordt de voorlaatste wedstrijd voor het clubkampioenschap van de Donkvissers georganiseerd. In schrijven in het lokaal vanaf 13.30 uur. De wedstrijd vangt aan om 15 uur. meentefeesten den vorige editie belichtten wij uitvoerig het programma van e Beverse feesten. Hoofdattrakties zijn: vrijdagavond 23 lustus verlichte avondfeestmarkt met verkiezing van de te standwerker - 3 dagen Blau-Kettent met elke avond eden, zaterdag 24 augustus volksjogloop op de Grote Markt prijsuitreikingen te 16 u. en te 17u30. Zondag 25 augustus erpolotornooi in het zwembad te 14u30 en boogschieting op liggende wippen op de Grote Markt. Verder is er in het steel Cortewalle een tentoonstelling gewijd aan China met ;rse attrakties. -bieststichtlng ?rda£ 24 augustus richt de Ferdinand Verbieststichting te 30 in het kasteel Cortewalle een akademische zitting in ter jgenheid van de oprichting van een afdeling te Beveren en Chinees weekend dat op 23, 24 en 25 augustus plaatsvindt en om het kasteel Cortewalle. Pater Jerome Heyndrickx en burgemeester Van Der Aa voeren er het woord. Ook de aanwezigheid van prof. De Broek en de KU Leuven wordt er verwacht. Opening «De Kleine Reet» Gisteren werd in de Kloosterstraat 24 te Beveren, officieel het winkel- en animatiehuis De Kleine Reet, geopend, een initiatief van de vzw Missiezorg. Er vond een perskonferentie plaats. Meer nieuws hierover uitgebreid in volgende editie. Feest in Beveren Enkele manifestaties in het kader van de Beverse Feesten. Van 23 tot 25 oogst Chinees weekend, op Cortewalle en ook (misvieringen) in de Sint-Martinuskerk. Vrijdag 23 oogst avond feestmarkt. Vorige week kon u in De Voorpost het volledige programma lezen. Aquaklub Atlantis In de bovenzalen van het Gildenhuis aan de Ciamberlanidreef expozeert van 23 tot 25 augustus Aquaklub Atlantis. Jeugdhuis Djem Dinsdagavond 27 augustus organizeert jeugdhuis Djem in Melsele aan de Kersenlaan vanaf 19.30 u. wijkspelen Achtdorpentocht Zondag 1 september achtste «Achtdorpentocht» in groot- Beveren. Je kan wandelen over 50, 30 en 20 km en zelfs over de mini-afstanden 5 of 10 km. De Beverse sportraad richt in. Straks komt Sefken Het massaspel «Sefken en de Geuzen» wordt opgevoerd op 6, 7, 8, 13, 14 en 15 september bij kasteel Cortewalle en telkens om 21 u. Erpe-Mere Gepensioneerden van Mere op reis De gepensioneerden van Mere kunnen zich onmogelijk verve len want minstens driemaal per week is er een of andere aktiviteit. Ook gaan zij daarenboven zeer dikwijls op reis en zeker een kleine uitstap is zeer geschikt voor deze mensen die de lange en moeizame trajekten niet af kunnen. Op woensdag 28 oogst a.s. blaast men om 13 u. verzamelen voor een uitstap naar het kasteel van Laarne. Vandaar gaat het naar Overmere-Donk waar men kan rondkuieren (of eten) naar eigen keus. Inschrijvingen bij het bestuur aan de prijs van 180 fr. Op donderdag 29 oogst vertrekken de fietsers om 14 u. aan de kerk voor een van hun regelmatige tochten door Erpe-Mere o.l.v. Frans Wijnant. Hobby beurs De jaarlijkse hobbybeurs, georganiseerd door het Vlaams Centrum en Gudrun van Mere gaat dit jaar op 31 oogst, 17 en 8 september in de lokalen van het Hof ten Dale. De vooropening gebeurt op vrijdag 30 augustus om 19.30 u. Net zoals de vorige jaren kan men er allerhande technieken van de ambachtelijke kunst zien toepassen. Meer details worden verschaft in een volgende uitgave. Hamme Tentoonstelling Ter gelegenheid van de heropening van het vernieuwde BAC- kantoor te Moerzeke, stellen enkele plaatselijke kantwerksters hun werken tentoon. De tentoonstelling is te bezichtigen tijdens de openingsuren van 24 tot en met 6 september, en ook op de kermisdagen en jaarmarkt zullen de deuren geopend zijn. Omleiding Wegens rioleringswerken in de Hamme- en Neerstraat, is een gedeelte van de Hammestraat, vanaf de Boonstraat en een gedeelte van de Neerstraat vanaf rijksweg 60 voor alle verkeer, «uitgezonderd plaatselijk verkeer», verboden. Het verkeer wordt omgeleid langs de Broekstraat - Wielstraat - Bootdijk- straat en langs de nieuwe Rijksweg 60 en Hebbestraat om zo het dorp van Moerzeke te kunnen bereiken. De werken zullen vermoedelijk enkele maanden duren. Zomerfeest Meulenbroek In het OCMW Rustoord Meulenbroek heeft nu reeds voor de vierde maal het zomerfeest plaats. De organisatoren stelden opnieuw een feestelijk programma samen. Aanvang 14 uur met een groot volleybaltornooi, met deelname van zes Hamse ploegen. Vanaf 15 uur optreden van de volksdansgroep van de Zouaaf op diverse plaatsen van het terrein. Animatie in het restaurant door het orkest «De Mercators». Doorlopend tombo la, wedstrijd «raad het gewicht», viskraam, rattenspel, fietsen op rollen, frieten, ijs, wafels en pannekoeken. Eerste zomervolleybalbeker In de gemeentelijke sporthal Meulenbroek wordt het eerste zomervolleybaltornooi georganiseerd op zondag 25 augustus a.s. Aanvang te 10 uur. Hieraan nemen acht ploegen deel: St. Ham, BGJG (2 ploegen), Zwivoba, TC 78, OCMW, The Old Chap en Sint-Renilde. Prijsuitreiking omstreeks 17 uur. Moerzeke Zaterdag 24 augustus a.s. gaat het basketbalseizoen opnieuw van start. Bavo Geywa Moerzeke speelt zijn eerste wedstrijd in het kader van de beker van België tegen Wezenvrienden Geraardsbergen. De opworp vind plaats in sporthal «De Wuiten» om 20 uur. De nieuwe aanwinsten, Hedwig Verstappen (van Hemaco Dendermonde) en Eric Van Loey (terug na 1 jaar Panters Baasrode) zullen, bijgestaan door de gevestigde waarden Van Haute, Van Riet, Verbeeck, Persiaux, Van Cleemput, Simard en De Clercq, onge twijfeld willen doorstoten naar de volgende ronde. Supporters allen op post! Duivensport Maatschappij «De Verenigde Vrienden» lokaal Frans Ost. Drieverbond St. Gillis - Baasrode - Moerzeke uit Quiévrain van Donderdag 15 augustus. Er waren 355 deelnemende duiven! Oude: 1Leonard Windij, 2. Georges De Backer, 3. Cyriel Smet, 4. en 5. Van Riet De Ridder, 6. Marc Costers, 7. Michel Van Damme, 8. Aloïs Vera, 9. Jozef Debbaut, 10. Gilbert V.D. Ede. Jaarlingen: 1. Van Landegem - De Proft, 2. Cyriel Smet, 3. en 4 Van Riet - De Ridder, 5. en 8. Jozef Debbaut, 6. Oscar V.D Bossche 7. Frans Hermans, 9. Michel Van Damme, 10. André Van Haute. Jonge duiven: 1. Willy Vercauteren, 2. Albert Quisquater, 3. J.P. De Blezer, 4. Armand Rochtus, 5. Remy Verhelst, 6. Gebr. Boon, 7. Cyriel Smet, 8. Lucien De Blezer, 9. Frangois Saerens, 10. Gebr. Van Keer. Horlogewedstrijd Ten voordele van de wielerclub «De Vlaamse Pedaalridders. De uitslag van de trekking: 1Dameshorloge: 31' 60» winnaar Viviane De Clercq op lijst R. Van Nuffel 2. Herenhorloge: 23' 01» winnaar Roger V.D. Heyden op lijst O.V.D. Heyden 3. Dameshorloge: 17' 60» winnaar Yvonne De Ligne op lijst J. Moortgat 4. Herenhorloge 14' 08» winnaar Josepha De Smedt op lijst Fr. Hermans 5. Herenhorloge 22' 60» winnaar Yvonne V.D. Heyden op lijst E. Van Riet. Prijzen af te halen vóór 15 september 1985 bij Emiel Van Riet, Boonstraat 15. Beverse Feesten. Op de OLVrouwparochie opende fanfare De Wase Werkers de Zestig jaar getrouwd in Melsele (Beveren). Ivo Brijs en Maria Peeters wonen aan de gemeentefeesten. Het duurde wel een poosje eer men de Pastoor Steenssensstraat Parmaslraat 12. Ze hebben één dochter, twee kleinkinderen en één achterkleinkind. Een verkeersvrij kon kri,gen (Iv, doWkune van het 053-70.02.93 Berlare. De half oogst processie kende weer heel wat bekijks op de Hogeweg (jj) Berlare. Interclub viswedstrijd. Raf Wesuer werd algemeen winnaar van deze wedstrijd. Roger De Bruyne was de beste Donkvisser en Hilde De Kocker de jongste vrouwelijke deelneemster (jj) Similes-zomerf eesten Zestiende Similes-zomerfeesten in het psychiatrisch «Zoete Nood Gods», Reymeerschstraat 13. Similes vormt de vereniging van leden en simpatisanten psychiatrische patiënten en volwassen Op zondag 25 vanaf 11 u. kan men in de terecht en vanaf 11.30 u. kan men tafelen. Vanaf 14 u. opendeuraktiviteiten in het ziekenhuis en Vlaamse Kermis en expo met expressiewerk van wandelconcert door de Leedse Harmonie St.-Cecilia, en dans in de tent. Kursus Nijverheidshelper Het Vlaamse Kruis Het Vlaamse Kruis Gewest Aalst start op 7 september een kursus nijverheidshelper in «De Leeuwerik» te Lede. kursus loopt t/m 2 november, telkens een zaterdag van 9 u. Inschrijven voor 26 augustus! Adres: Het Vlaamse Rozendreef 165, bus 30, te 9300 Aalst. Similes - zomerfeesten met «open deur» dag Zondag 25 augustus rond het Psychisch Ziekenhuis, meersstr. 13: - bodega open vanaf 11 u. - vanaf 11u30: feestmaaltijd op inschrijving (450 fr. of kindermenu) vanaf 14 u.: open-deur namiddag, Vlaamse kermis, stelling Vrije Expressie, attrakties, wandelkoncert, - vanaf 16 u.: snackbar - vanaf 17 u.: muziek en dans in de feesthalle. toegang: 30 fr. ledereen hartelijk welkom! Superteam 1985 De Stedelijke Sportraad van de stad Lokeren wil op september vanaf 13 u. het «Superteam van de stad 1985» aanduiden. Ploegen: Kunnen deelnemen: elke bestaande sportvereniging sportgroep Deze verenigingen of groepen dienen niet sloten te zijn bij de Stedelijke Sportraad. Vrouwelijke mers zijn eveneens toegelaten Elke deelnemende klub wordt verzocht om op te treden kledij eigen aan de klub. Men dient zich te voorzien turnpantoffels. Worden uitgesloten, leden van diverse sportverenigingen zich okkassioneel verenigen voor deze sportmanifestatie. De ploegen tellen 6 leden, doch er kan voorzien eventuele vervanging. De ploeg dient aan alle proeven nemen. De hoogste en de laagste score worden geschrapt, deelnemers dienen de beslissing van de scheidsrechte aanvaarden. Bij eventuele kwetsuur wordt door loting vervanger aangeduid. Proeven: 1. Voetbal: 3 koppels nemen 2 strafcorners (minivoetbal) koppel mag men onderling verwisselen. Het aantal strafcorners van de volledige ploeg bepaalt de plaats. 2 Basket: 2 volledige ploegen (aanduiding door loting) een basketwedstrijd van 5 miniuten. Het aantal korven de plaats. 3. Atletiek: 6 x 100 m. estafette-lopen. TE KOOP GEVRAAGD: vleugelpiano in okkasie. 051/30.78.23. Vrasene-Sint-Gillis. Op Okkevoorde werd op en deken Geilleit van Sint-Gillis ging daarbij het programma dat door een komité werd gedenken (Iv) 15 oogst een eucharistieviering opgedragen voor. Een huldeplechtigheid die kadert in opgezet om 'zalige' Broeder Isidoor te van Broeder Isidoor (Iv) uts

De Voorpost | 1985 | | pagina 18