I s I sr: HANDBALTORNOOI VAN H.C. LOKEREN KONINGSVISSEN IN T MEIREGAT TE BAASRODE H.K. LOKEREN TORNOOIWINNAAR IN WAASMUNSTER SPARRINGPARTNER HANDBALTORNOOI VAN H.B.G. DENDERMONDE INTERNATIONAAL HANDBALTORNOOI VAN BRABO H.B.C. AJAX WINT TORNOOI IN MELVEREN STERKE EERSTE HELFT ZWAKKE BEZOEKERS S - 23.8.1985 - De Voorpost ZATERDAG OP DE MARKT Zaterdag wordt de Markt van Lokeren net als verleden jaar, het toneel waar H.C. Lokeren zijn tornooi organi seert. Voorzitter Fl. D'Hanis en zijn medewerkers zijn er opnieuw in geslaagd een aantrekkelijk deelnemersveld samen te brengen. Met Ajax Lebbeke, H.B.C. Dender- monde, At. Temse, D.B. Zwijnaarde, Willebroek, Groot- Bygaarden en Lokeren 1 en 2 zijn acht ploegen samengeb racht die borg staan voor tal van spannende wedstrijden. Ook wordt er een dameswedstrijd tussen het tornooi ingelast, hier debuteert de Lokerse meisjesploeg tegen het Squadra van Lebbekenaar W. Van Hove. De wedstrijden vangen aan te 9.30 u. en de dameswedstrijd is voorzien om 15.30 u. De finale wordt gespeeld rond 18 u. HANDBAL H.C. Lokeren met 5 ploegen in kompetitie Dat H.C. Lokeren zo zachtjes an uitgegroeid is tot een res- .■ctabele club, beseft men pas >ed als men weet dat het >mende seizoen 5 ploegen in zwart-witte kleuren zullen antreden. Naast het fanion- eam, opnieuw titelkandidaat 4e afdeling, speelt H.C. Lo eren met een 2e ploeg in de rovinciale reeks en ook een liniemen- en een kadetten- loeg treden aan in de Oost- 'iaamse kompetitie. De nieu weling in de schoot van de Lokerse club is het dames team. Fl. D'Hanis, die het ini tiatief (het zoveelste...) nam om met een damesploeg te starten, beseft wel dat zijn jon ge ploeg voor een seizoen staat waarin het er vooral op aan komt te leren. Zware nederla gen zijn onvermijdelijk maar het plezier bij een zege zal er alleen maar door vergroten. Dat koken geld kost is een van die oeroude gezegden die ook voor H.K. Lokeren van toe passing zijn. Het probleem stelt zich plotseling nog nijpen der daar de sponsor zich vrij onverwacht terugtrok. Maar ook hier zal H.K. Lokeren zich wel weten uit te redden, de club beschikt inderdaad over enkele bijzonder hardwerken de mensen, dat is ook in het verleden reeds bewezen. Trainer P. Vermeiren: titel kan Trainer P. Vermeiren, nu ook zo zachtjes aan een oude rat in het handbal, zit duidelijk op dezelfde golflengte als voorzit ter Fl. D'Hanis als het over de ambities gaat voor het komen de seizoen. Zegde D'Hanis ons dat de titel behalen bijzonder moeilijk gaat worden, ook trai ner P. Vermeiren was deze mening toegedaan. «Nadat wij het voorbije seizoen de titel op een haartje na misten, zijn wij wel verplicht dit jaar zekere ambities te koesteren maar het zal toch bijzonder moeilijk worden. Een vijftal ploegen lijken sterk aan elkaar ge waagd maar vooral het fel ver sterkte Izegem en het uit derde gedegradeerde Menen, kon digden zich als titelpretenden- ten aan. Ook Mechelse zal wel sterk uit de hoek komen maar ook Lokeren komt er sterker voor dan een seizoen geleden. De transfer van L. Van Cau- wenberghe lijkt mij een bij zonder goede zaak. Luc geeft blijk van heel wat ambitie en aan zijn ervaring kan Lokeren zich optrekken. Onze veelbe lovende jongeren zoals Van Hille, Verguit en anderen zijn ook weer een jaartje ouder en dat kan enkel een positieve invloed hebben op hun presta ties. Het zal niet gemakkelijk zijn maar de titel behalen, kan». Degelijke clubstructuren Voorzitter: Fl. D'Hanis Secretaris: A. D'Hanis Penningmeester: W. Verguit Leden: W. Van Pottelberghe, A. Vermoens, Gr. Van Puy- velde. Verantwoordelijken: Senioren: A. D'Hanis Jeugd: A. D'Hanis Dames: Fl. D'Hanis Trainers Senioren: P. Vermeiren Kadetten: A D'Hanis Miniemen: J. Van Hille Dames: Fl. D'Hanis Trainingen: Kadetten: dinsdag van 18 tot 19 u. Miniemen Pupillen: dinsdag van 18 tot 19 u. Senioren: dinsdag van 19 u. tot 20 u., donderdag van 21 u. tot 22 u. Dames: dinsdag van 19 tot 20 Hengelen. De deelnemers aan het viskampioenschap rond het Vissersholin het Baasroodse Meiregat. (vh) Ter gelegenheid van Meirgat- Kermis werd naar jaarlijkse gewoonte opnieuw een viswed strijd georganiseerd door De Biekens. Omdat het een lus trum was werd er over twee Van Beglen en zijn mede- erkers waren zondagavond terecht tevreden. Hun organi- tie, het tweede handbaltor- ooi van H.K. Waasmunster, erd zowel op organisatorisch als op sportief gebied een vol treffer. Als Burgemeester W. Strobbe en Schepen van Sport G. Phi lips de trofeeën uitreikten en H.K. Lokeren gehuldigd werd als laureaat waren er enkel glunderende gezichten in de verfraaide en goed aangepaste sporthal «Hoogendonck». Dat H.K. Lokeren op de eerste plaats eindigde, lijkt ons nor maal. Fl. D'Hanis en C8 speel den bijzonder sterk en enkel Ajax Lebbeke, op het laatste moment ingevallen voor het forfait gevende Eeklo en dus zeer onvolledig, kon Lokeren echt bedreigen in de reeks. Datzelfde Ajax, dat de dag voordien het tomooi van Mei veren had gewonnen, welis waar met een dan veel sterkere opstelling, won duidelijk van een stevig spelend H.B.C. Dendermonde de strijd om de 3e plaats. Zandvliet, de andere reekswinnaar, maakte het Lo keren in de finale wel moeilijk maar echt de Waaslandse club bedreigen zat er toch niet in voor de Antwerpenaars. Van de andere streekploegen ont goochelde enkel At. Temse, laatste, en het is duidelijk dat de jongens uit de Boelwerf gemeente het dit seizoen moei lijk zullen krijgen in 4e afde ling. H.K. Waasmunster werd ver dienstelijk 6e en behaalde daarmee zowat het maximum van hun mogelijkheden. Heel wat jeugdspelers komen dit seizoen in aanmerking voor een plaats in de basis en dit kan enkel maar positief uit draaien voor H.K. Waas munster De uitslagen - schiftingen: Reeks A Lokeren - Temse Ajax - Groot-Bijgaarden Groot-Bijgaarden - Temse Ajax - Lokeren Temse - Ajax Groot-Bijgaarden - Lokeren 1. Zandvliet 2. Dendermonde 3. Waasmunster 4. Zwijnaarde Finalewedstrijden 7e en 8e plaats: Temse - Zwijnaarde 5e en 6e plaats: Groot-Bijgaarden Reeks B Waasmunster - Dendermonde 4- Zwijriaarde - Zandvliet 2-1 Zandvliet - Dendermonde 11- Zwijnaarde - Waasmunster 6- Dendermonde - Zwijnaarde 6- Waasmunster - Zandvliet 6-1: dagen gevist met zaterdag het kampioenschap en zondag de koningsvissing. Op zaterdag werd er gevist in EVA. één reeks met 46 ingeschreven leden van 14.00 tot 18.00 uur. Tussenin werd een pauze ge houden van een half uur om de dorstigen de kans te geven om zich te laven. Na weging en zonder veel diskussie kwam het tot volgend resultaat, kam pioen der juniores werd Rik Van de Poortere, bij de vetera- q nen was het Francois Claes. Louis De Saeger werd alge- óp. meen kampioen. Deze laatste 4 p. mocht dan ook de trofee - ge- 2p schonken door volksvertegen- °P woordiger Norben De Batse- lier - in ontvangst nemen. Op zondag werd er gevist van 10.00 uur 's morgens tot 12.30 uur om volgende uitslag op het bord te zien verschijnen: Thea Van der Jeught werd koningin en dat leverde haar de beker op van volksvertegenwoordi ger Frans Verberckmoes, haar loors jooc 335,8 330,C loors rans oudi Ci 35,1 ert N jaar Ie Ni Jijzei Ouié> 05 ji Hengelen. In café het Vissershol werd het plaatselijk kampioenschap van Baasrode betwist. em Deze overgebleven kampioenen moesten nog kampen voorde koningstitel, (vh) overhandigd door diens zoon. prijsuitreiking de deelnemers, je». Na het uitreiken der prij-F Tweede was André Jacobs, de leden en het bestuur nog zen volgden nog veel leute en derde Louis Comelis en vierde eens extra in de bloemetjes plezier en werd er al gesproken ia Louis De Saeger. Fons Van gezet, deze keer gratis ge- over de festiviteiten van vol Schoor kreeg de rode lantaarn, schonken door Francine Er- gend jaar. 135< 's Avonds werden tijdens de pels van het «Stenen bloemp- (D(D)T) dcrs< Rangschikking 1. Lokeren 2. Ajax Lebbeke 3. Groot-Bijgaarden Eindrangschikking 1 Lokeren 2. Zandvliet 3. Ajax Lebbeke 4. Dendermonde 5. Groot-Bijgaarden 6. Waasmunster 7. Zwijnaarde 8. Temse B.C. ZELE - FRESNO STATE: 38 -102 Bert 1354 BASKETBAL ZATERDAG SPORTHAL P. VERHELST Zaterdag vanaf 9.30 u. pakt Dendermonde in de sporthal P. Verhelst, Van Langenhovestraat, St.-Gillis, uit met zijn jaarlijks handbaltornooi. Acht ploegen strijden om de eerste plaats, nl. Ajax Lebbeke, Buggenhout, Terneuzen, M. Gent, Ieperse, Menen, Groot-Bijgaarden en H.B.C. Dendermonde. Naast Terneuzen is Menen wellicht een kanshebber maar wij tippen toch op Ajax Lebbeke als Eddy De Vliegher inderdaad zijn sterkste ploeg opstelt. Ook kijkt men benieuwd uit naar Buggenhout dat na zijn moeilijkheden in de V.H.V. en de daaruit voortvloeiende interne wijzigingen voor de eerste maal opnieuw in het strijdperk komt. In ieder geval een tomooibezetting die borg staat voor een spannend verloop. Lelf Krogstrup speler-trainer Leif Krogstrup, de gewezen Deense jeugdintemationaal, zal vanaf het komende seizoen als speler-trainer fungeren bij de ploeg van voorzitter H. Van Damme. Samen met de van S.K. Grembergen overgekomen P. Impens, is Leif zowat de enige spelerswijziging die zich bij Dendermonde heeft voorgedaan. P. De Swaef zou wel - tijdelijk? - alle aktiviteit stoppen maar ook is het zo dat J Quisquater, nu verlost van zijn legerdienst, opnieuw volledig beschikbaar is. Trainer Krogstrup lijkt duidelijk te weten hoe hoog de ambities van H.B.C. mogen reiken. Zijn ambitie is het behalen van een plaats tussen de eerste vijf en hiermee lijkt hij ons zeker niet te hoog te willen grijpen. Enkel het probleem van de coaching moet nog opgelost worden, hiervoor hoopt voorzitter Van Damme ex-speler W. Timmerman te kunnen strikken. - H.B.C. Dendermonde dat met één senioren- en één kadettenploeg in kompetitie uitkomt, kampt uiteraard met het steeds weerkerende financiële probleem maar het bestuur maakt zich sterk ook hiervoor een oplossing te vinden. Het bestuur ziet eruit als volgt: voorzitter H. Van Damme, secretaris De Prijcker, leden: A. Quisquater, B. Vermei ren en P. De Swaef. EVA. preciese Marvin Carters zorg- pers 0-2. den voor te zware cijfers, en B.C. ZEle speelt op zaterdag j£ai Strain lukte de centurycijfers avond om 20u30 tegen Haant v. met 36-100. jes/Leupcgem, de ploeg diëj Punten: vorig seizoen kampioen ii Zele: Van Hulle 2-2, Vemim- de speelde. Zondag om 18 u j27< men 4-2, Blancquaert 0-0, Van speelt Zele dan een nieuw Den Brocck 8-7, Putteman 4- thuiswedstrijd tegen Hoger Oj 7, De Brauwer 2-0, Permentier Gent. Dinsdag 27 augustus o 0-0, Goetmaeckers 0-0. 20 u. geeft B.C. in sporthatiE Fresno State: Strain 2-6, V.H.V.D. de tweede klassef]^ Means 6-7, Cook 10-11, Emer- Castors Braine partij, son 6-6, Salone 2-0, Carter 2-1, - - - BEN0 1 Er waren dinsdagavond heel die toch al Ongenaet en Mer- wat belangstellenden afgezakt tens miste, te fel verzwakte, naar het Zeelse sportcentrum De Amerikanen bleven de- V.H.V.D. om de Amerikaan- monstreren en daar trokken de se topploeg Fresno State aan toeschouwers zich dan ook aan het werk te zien. Het was op. Klasbak Mitch Arnold met uiteraard logisch dat de plaat- driepunters, een snelle en v f., selijke derde afdelingsploeg veerkrachtige Ken Cook, een Arnold'9-7r,'Gimin^4X'Kin geen partij was voor de sterke Amerikanen, die alle onderde- len van het basketbal haast perfekt beheersten. DeUJnjke STERKE THUISAFWEER toeschouwers, ruim dnehon- amwxwaaa ,,UU1V dVTmo^Se "Z B-C- ZELE - OKAPI AALST 58-57 gangsprijs van 100 fr. Het team met tien volwaardige basisspe- 2x10 Wllde tcgen het hoger Blancquaert lukte enkele af- Het uitvallen van Carlo van Iers zette zich in van de eerste 8eklass?crdc Aalst ccn g°cdc standsworpen en aan de 13* Hulle voor fouten had gevol- tot de laatste minuut. Ze de- Prcs,atie weggeven. Het is minuut noteerden we 20-17. gen voor de thuisploeg. Er monstreren het ganse gamma daan" zckcr 8cluk'- mettegen- Voor Zele was dit de spring- volgde heel wat balverlies, van wat basketbal rijk is aan slaande het n,ct kon beschik- plank om bij de rust te leiden Okapi preste verwoed en Cor- Doo Noy taktische snufjes zowel verde digend als aanvallend. De thuisploeg had de verdien- ken over Dirk Ongenaet (hals- met 31-27. De thuisploeg n verwonding) en Benny Mer- tens (universitaire ploeg). Okapi nam de beste start. nand scoorde twee driepun- bij het begin van de tweede ters. Hij kreeg steun van Frank helft de beste start langs Ver- Van Impe, maar de bezoekers en 38-27 aan de 4* sneuvelden op 1 puntje. ZONDAG IN DENDERBELLE n - WW.- iiiiiiiii—ii —i, ju.aaii ut sneuvel ste zich voluit te geven. Na 0-6 Vooraleer de thuisploeg zich minuut. Okapi was daardoor Punten replikeerac Zele met vrijwor- aan de sjtuatjc |(0n aanpassen op achtervolgen aangewezen. Zele: Carlo Van Hulle 2-0, pen van Van Den Broeck en hadden Pat. Van Impe en De bezoekende dubbele me- Mare Vemimmcn 2-6, De een korf van Vernimmen. De Mare Minnebo reeds een 0-8 ters De Gcest-Veldeman zaten Brauwer 0-2, Blancquaert 6-4, thuisploeg had de grote ver- voorsprong genomen. Geen in de greep van een sluitende Van den Broeck 10-7. Putte- oioT' Ze k"n* verschillende panick b|j Ze,e dat rustig orde verdedigingsgordel, man 11-3, Permentier 0-5 Zondag 25 augustus vanaf 10 u. wordt op het Gemeentelijk speelplein te Denderbelle een internationaal handbaltornooi georganiseerd door Brabo, de plaatselijke klub. Brabo dat reeds jarenlang «Belle-Ker mis» opluistert met een hand baltornooi is er deze maal in geslaagd het tornooi een inter nationaal tintje te geven met de deelname van Aulnoy Ai- meries, uit Frankrijk en twee ploegen uit Nederland, Breda en Vlissingen. Samen met deze drie klubs nemen nog 7 Belgische klubs deel aan het Brabo tornooi dat simultaan op 2 terreinen wordt gespeeld. De tien ploegen werden inge deeld in 2 reeksen. Reeks A S.K. Grembergse Brabo Denderbelle Vlissingen (Ned.) Ajax Lebbeke Anderlecht Reeks B Aulnoy Aimeries (Fr.) Breda (Ned.) Mechelse Groot-Bijgaarden Lokeren. De schiftingswedstrijden wor den gespeeld van 10 u. tot 15 u. Vanaf 15 u. wordt er ge speeld voor de eindrangschik- king en de finale is voorzien om 19 u. De ganse dag is een reuze barbecue voorzien aan demo- kratische prijzen. Brabo met titelambities Brabo, ooit nog in le nationale spelend, wil dit seizoen aan vangen met titelambities. Na jarenlang ter plaatse trappe len, dus achteruitgaan, waait er blijkbaar een frisse wind in de Braborangen. Het bestuur werd aangepast en met de transfer van Michel Hendrickx hoopt Brabo erop meer routine te krijgen in de jonge ploeg. Trainer-coach blijft F. De Ridder die met een nu aangezwollen spelerskern - Brabo start met twee ploegen - wat meer mogelijkheden krijgt. In elk geval. Brabo- woordvoerder M Thollenbeek heeft er duidelijk goede moed op. Het Brabobestuur is als volgt samengesteld: Voorzitter: H. Verpoest, sekretaris: D. Uyt- tersprot, penningmeester: M. Van Vossole, leden: D. Van Goethem, A. Delannoy, M. Thollenbeek, W. Van Vossole. Naast wat men het dagelijks bestuur kan noemen, heeft Brabo nog tal van medewer kers die bij speciale gelegenhe den een handje komen toeste ken. Ja, Brabo ziet het komen de seizoen met vertrouwen te gemoet. EVA °P zaken zc,,e en langs Her" Aanvallend bleef de ex-Okapi- Okapi Aalst: Frank Van Impe goede aanvallen opzetten. Ge- man Van den Broeck en Rie speler een boeman voor zijn 0-10, Roger Veldeman 2-0. domineerd in de ucht, schrikte putteman aan de vijfde minuut ploegmaats. De thuisploeg liep Paul De Geest 0-2, Gunther dit de Zeelse spelers af om ook tot 7.8 milderde. De wedstrijd uit tot 56-38 aan de 14' minuut. Comand 3-6, Maak Elias 3-2, de passende Amerikanen van- werd hoofdzakelijk in verdedi- Aan de 18* minuut stevende Dirk Schcllinck 2-4, Chri» Saan- ging gespeeld. Aan de 10" mi- Zele naar een schijnbaar ge- WT nuut met 12-17 zaten de Aal- makkelijke overwinning. Per- stenaars nog altijd goed. mentier lukte een driepunter. Phlips 4-0, Pat Van Impe 6-2, Mare Minnebo 7-6 BENO op afstand hun kans te Van 8-18 aan de 10e" min. werd het 14-30 aan het kwartier. Bij de rust was het verschil reeds opgelopen tot 20-41. De lokale aanhang had evenwel een hardwerkende Vernimmen ge zien en Herman Van Den Broeck was de thuisspelcr die zich het best aanpaste en het B.C. ZELE voor elkaar bracht om tegen de veel grotere tegenstanders als De thuisploeg speelde een fektief grondig uit te testen, nimmen 10-6, Carlo Van Hulle Gustin en Kuipers een dakgoot stCrke eerste helft. Ze was be- Alhoewel Boom langs Dillen 4-0, te plaatsen. Ook Putteman voordceld in de lengte. Het nog wat dichter kwa6m, werd Blancquaert *5-4, Van den vocht goed onder de borden tno Van den Broeck (6 op 8), het een nieuwe lokale overwin- Broeck 14-0, Goetmaeckers 2- maar had weinig meeval bij de Putteman en Ongenaet drukte ning. Een sterke eerste helft 3. Moens 0-0, Permentier 0-3. atwenung. In de tweede neltt dit ook uit in korven. Boom waarin de aanvallende opties Boom: Verrept 2-4, Dillen 4- ging Zele dan totaal ten onder, dat aangezien wordt als een goed tot hun recht kwamen en 12, Verbruggcn 9-0, De Dec- ook al door de vele spelerswis- ploeg die aanvallend georiën- er goed basketbal werd gepre- selingcn, waardoor de ploeg, teerd is en in het verleden Zele senteerd. in dat onderdeel meerdere ke- Punten ren overklaste, werd zeer goed Zele: Putteman 7-6, Mare Ver- opgevangen door de lokale af weer. De Zeelse aanhang zag ook een goed spelende Mare Vernimmen, met een 5 op 9. Na 8-6 aan de 5' minuut liep de ren. Wij hebben de indruk dat thuisploeg dan ook via 24-16 Panterstrainer Walter De Ko- aan de 10" minuut uit tot 35-24 ning nog heelwat werk op de aan het kwartier. De bezoe- REKER HITST AREN winkel heeft om zijn ploeg te- kers konden geen direkt ant- AOuMMII gen de kompetitie klaar te woord geven, zodat bij de rust Beker Denderstreek stomen. met 48-35 de wedstrijd ge- Meerbekc-Welle Punten: speeld was. In de tweede helft Iddergcm-Hcldcrgem Zele: Van Hulle 4-0, Vemim- begon Zele zeer slecht met een Buggenhout-S. Moorsel men 10-7, Van den Broeck 0- 1 op 11 in de eerste vijf minu- M<jldert-Lutterzele 12, Blancquaert 4-0, Putteman ten, zodat Boom terugkwam £,inï£n 10-18, De Brauwer 4-8, Goet- tot 5)50-43. Putteman hervond yy Moorsèl-Appcls maeckcrs 2-0, Permentier 0-3, zijn trefzekerheid en Permen- sk Grcmbcrgcn-R. Lebbeke Moens 0-0. tier scoorde nog een driepun- Ercmbodegcm-SK Aalst Baasrode: Vcrmeersch 9-4, ter en 61-47 aan de 10* minuut. Lcttcrhouicm-Schoonaardc Guido Verstappen 8-0, Moens De vele spelerswissclingen Ovcrmerc-Bavcgcm 3-1, Goossens 3-1, Mathijssens stoorden de kohesie, maar Doggen-E. «outem 2-10, Meersman 0-0, Rudy De- voor het duo Piron - Van ralc QordcRcm cock 0-2, Karei De Cock 0-0. Hoeywcghcn komt het erop Boonwijk-Opstal BENO aan om het volledige spelersef- Gijzegcm-Oudcgem 5-4, ker 10-2, Coertjens 3-5, Hore- 3-2, Hertmans 4-4. B.C. ZELE - PANTERS BAASRODE 82-44 VOETBAL Het met 10 ploegen goed be zette tornooi van Meiveren is op een overtuigende manier gewonnen door Ajax. Ingedeeld in de zwakste reeks, konden de Lebbekenaars rus tig proefstomen om in finale organisator Meiveren (moeilij ke kwalifikatie ten koste van Unif Luik, Zicho en Turnhout) in bedwang te houden, uitslag 17-12 met 10-3, 16-9 als tussen standen. Het werd een kollektief goede prestatie tegen deze atletisch krachtige ploeg met Van Bos- beke prima in doel en een niet missende Johan Christiaens in aanval. Schiftingen: Ajax - Meiveren 2 Ajax - Roda (Nl.) Ajax - Kiewit Ajax - Ham Finalewedstrijden: 9c en 10e plaats: Eindhoven - Ham 7c en 8e plaats: Mclveren 2 - Turnhout 5e en 6e plaats: Unif Luik - Kiewit 3e en 4e plaats: Zicho - Roda le en 2e plaats: Ajax - Meiveren 1 12-3 12-8 15-8 16-3 17-12 EVA De bezoekers konden nooit voor enige afdoende repliek zorgen tegen een steeds beter ingespeeld gerakend Zele. Na 6-1 aan de 5* minuut was aan de 9* minuut de wedstrijd met 18-7 reeds gespeeld. Panters kon wel enigszins verzachten de omstandigheden pleiten. Het miste Stevens, Mark Ver stappen en Esseldeurs. Zele moest het doen zonder Mer- tens-Ongenaet. Eens de kloof gevallen, kregen de Zeelse in vallers ruime speelkans. De bezoekers bij Moens, de eerste helft 1 op 6, niet in zijn dag was. Nieuwkomer Matthijn- sens, kwam ook niet verder dan 1 op 5. Het was alleen Guido Verstappen, 4 op 6 en spelmaker Rudy Vcrmeersch, die zich het produktiefst aan stelden. Rust 34-25. In de tweede helft bleef het een kat en muis-spelletje. Van den Broeck, 5 op 7, Putteman 8 op 11 en De Brauwer 4 op 6 duwden de bezoekers op een steeds grotere achterstand. Mathijnsens, 5 op 9, hervatte zich enigszins, maar kollektief kwam Panters de tweede helft niet verder dan een 8 op 27 shotprestatie, tegenover 21 op 34 voor Zele. Bij de thuisploeg zijn er be stendig vorderingen te bespeu- Hofslade-Herdersem FC Wieze-TK Meldcrt Beker Groot-Wichelen 1_0 ScheUebelle-SK Ovcrmere O.5 Wichelcn-Serskamp 2-2 Beker Waasland 2-3 Beker Erpe-Mere Aaigem-Merc Burst-Bambmggc Erondcgcm-Erpc

De Voorpost | 1985 | | pagina 36