3 K.W.B.-DENDERMONDE SMASHINFO WINT VETERANENT0RN00I Sintham wint Hamse zomervolleybalbeker C. lAU OS MODERNA LEBBEKE: GESLAAGDE TEST het tomooi "A. Schockaert" (c) 30 - 30.8.1985 - De Voorpost Scheidsrechterskursus 1985-1986 De scheidsrechterskursus, ge organiseerd door de provincie Oost-Vlaanderen, vindt plaats in het Stedelijk Atheneum, Wispelbergstraat 8, 9000 Gent. De lessen hebben plaats op de volgende data en uren: Zondag 1 sept. '85 van 9 tot 12 Maandag 2 sept. '85 van 19 tot 22 u. Zondag 8 sept. '85 van 9 tot 12 Maandag 9 sept. '85 van 19 tot 22 u. Zondag 15 sept. '85 van 9 tot 12 u. Maandag 16 sept. '85 van 19 tot 22 u. Datum, plaats en uur van het aanwervingsexamen zullen tij dens de kursus rechtstreeks aan de kursisten medegedeeld worden. Om toegelaten te worden tot het examen moet men steeds aanwezig zijn op elk der zes kursusdagen. De kursisten moeten zich de eer ste kursusdag aanbieden met een kopie van hun officiële aansluitingskaart. De algemene leiding van de cursus berust bij Werner Calle- baut. Alle kandidaten voor de kursus moeten ingeschreven zijn (schriftelijk) bij de voor zitter van de PSC voor 25 au gustus. Algemene scheidsrech tersvergadering 1985-1986 De jaarlijkse algemene verga dering en verplichte scheids- rechtersvergadering zal plaats vinden op vrijdag 20 septem ber 1985 om 19u30 in het sportcentrum Latem-Deurle, Hoge Heirweg 64 te St.-Mar- tens-Latem. Melding van tornooien en vriendenwedstrfjden: A. Tornooien 10 augustus Ename: Heren re- kreatie 11 augustus Ename: Dames en Heren provinciaal 24 augustus Temse: Dames provinciaal 31 augustus St.-Niklaas: Da mes landelijke 7 september Appelterre: He ren provinciaal 8 september Nieuwerkerken: Heren provinciaal 14 en 15 september Schellebel- le: Dames en Heren rekreatie en provinciaal B. Oefenwedstrijden: 30 augustus Kruibeke-Lennik (le nat. Heren-Ere afdeling) Hades Temse: algemeen forfait De provinciale ontmoetings kommissie ontving een brief van Hades Temse, dat alge meen forfait meldt voor zijn herenploeg. Hierdoor stijgt Melsele naar eerste provincia le, Lebbeke A naar tweede en Lebbeke B naar derde provin ciale. Provinciale Beroepskommissie Teneinde twee ontslagnemen de leden te vervangen, doet men een beroep op belangstel lende kandidaten om lid te worden van de voornoemde kommissie. Kandidaten stellen zich het best in verbinding met de voorzitter, dhr Vivien Baets, lohn Schenkelstraat 9, 9060 Zelzate. Verantwoordelijke ontmoetingen Na het ontslag van P.O.C.- voorzitter Robert De Meyer komt de plaats voor «verant woordelijke ontmoetingen» vrij. Dhr. Peelman, die tot op he den de leiding van het P.O.C.- secretariaat waarneemt, stelt zich uiteraard kandidaat voor deze funktie. Ander eventuele kandidaten kunnen hun kandidatuur rich ten tot de provinciale secreta ris J. Herman, Europalaan 190, 9000 Gent. Uiterlijk op 30 augustus. Tornooi Nilco Lebbeke Volleybalklub Nilco Lebbeke organiseert haar jaarlijks tor nooi op zaterdag 7 september voor rekreatieploegen. Zon dag 8 september voor dames- en herenploegen uit provincia le en landelijke afdelingen. In lichtingen bij Robert De Meyer, Onze Lieve Vrouw straat 38, 9370 Lebbeke. Tel. 052-21.53.83. Voorpost Volleybal Ploegverantwoordelijken, die graag nieuws willen inzenden omtrent hun klub en dit ook graag in ons weekblad zien verschijnen, kunnen steeds kontakt opnemen met de koor- dinator van de sektie volleybal op tel. 052-21.73.55. Tornooien: jeugd en rekreatie 24 augustus: Ajax Aaigem He ren provinciaal en jeugd 25 augustus: Ajax Aaigem He ren provinciaal en jeugd 31 augustus: Grembergen He ren rekreatie en Dames pro vinciaal 1 september: Grembergen He ren rekreatie en Dames pro vinciaal Propagandawedstrijd: VC Lennik-Vitesse-Kruibeke Volleybalklub KVB Beveren nodigt u uit ter gelegenheid van haar twintigjarig bestaan op vrijdag 30 augustus 1985 om 20 u., in de sporthal van de Broederschool Statiestraat 5, te Beveren, voor de propagan dawedstrijd Lennik (Beker winnaar) tegen Vitesse Krui- beke (Winnaar van de V.I.V. Beker). De toegangsprijs be draagt 150 fr. aan de kassa. In voorverkoop kosten de tickets 130 fr. Kaarten zijn te verkrij gen bij het bestuur van KVB Beveren of door het storten op rekeningnummer 001-0297378- 52. Nieuwe wedstrijdbladen De klubverantwoordclijken werden tijdens de kalenderver gadering via een bericht in kennis gesteld, dat vanaf het eerste kompetitieweekend (21 en 22 sept.) alleen nog wed strijdbladen volgens het laatste nieuw model mogen gebruikt worden. Dit zowel voor jeugd- als seniorenwedstrijden. Voor de eerste ronde van de O.V.V.-Beker mogen nog de oude modellen gebruikt wor den (opleidingsvergadcringen voor gebruik van de nieuwe modellen moeten nog plaats vinden). Voor alle andere dokumenten waarvan nieuwe modellen voorhanden zijn (schutblad, rotatieblaadjes, enveloppes voor wedstrijdbladen) mogen de klubs hun bestaande voor raad opgebruiken. Wellicht door het archi-slechte zaterdagweer hadden zich za terdag slechts zes veteranen- ploegen aangemeld voor het 12e volleybaltomooi van K.W.B. Dendermonde-cen- trum. Tomooileider Em. Ros- seel moest dan noodgedwon gen met een gewijzigd tomooi- verloop uitpakken. Dank zij de sportieve inge steldheid van de deelnemers kende het tomooi toch nog een aantrekkelijk verloop. Toch viel het op dat het spelniveau bepaald lager lag dan tijdens de voorbije jaren, de spekglad de ballen benadeelden onge twijfeld de technisch sterkere spelers. Dat uiteindelijk K.W.B. Dendermonde-Cen- trum tornooiwinnaar werd door in de finale Falos Keur te verslaan, lag enigszins in de liin van de verwachtingen. V.C. Machelen, vorige jaren steeds in de finale, speelde bepaald zwak in de eerste schiftingswedstrijden maar ging duidelijk beter spelen naar het tomooieinde toe. Voor de 3e en 4e plaats won nen de Brabanders dan ook overtuigend van K.W.B. Wil lebroek. K.W.B. Denderbelle en K.W.B Dendermonde 2, res- pektievelijk 5e en 6e waren beslist geen figuranten maar kwamen juist dat tikkeltje te kort om een betere plaats af te dwingen. K.W.B.-Voorzitter H. Ver- haevert was terecht fier op zijn mooie prijzentafel, met niet minder dan 3 wedstrijdballen en prachtige trofeeën. De prijs voor de sportiefste ploeg ging naar K.W.B. Willebroek. Uitslagen Dendermonde I-Denderbelle 2-0 Machelcn-Falos Keur 0-2 Dendermonde-Willebroek 2-0 Denderbelle-Willebroek 2-0 Dendermonde 2-Falos Keur 1-1 Machelen-Dendermondc 2 2-0 Willebroek-Falos Keur 0-2 Dendermonde 1-Machclen 1-1 Falos Keur-Denderbelle 1-1 Machelen-Willebroek 0-2 Dendermonde 2-Dcndermonde Dendermonde 2-Dcndcrbelle 1-1 Machelen-Denderbelle 2-0 Dendermonde 1-Falos Keur 2-0 3e en 4e plaats: Machelen-Willebroek 2-0 Finale: K.W.B. Dendermonde-Falos Keur 24) Ranga-hilHng 1. K.W.B. Dendermonde 1 2. Falos Keur 3. V.C. Machelen 4. K.W.B. Willebroek 5. K.W.B. Denderbelle 6. K.W.B. Dendermonde 2 EVA Zomervolleybalbeker in Hamme. De ploeg van The OU Chap uit Hamme vh) Volleybal. Falos Keur verloor de finale van het tomooi A. Schockaert in Dendermonde (c) Zomervolleybalbeker in Hamme. De mannen en dames van de BGJG (vh) Zondag 25 augustus werd door de gemeentelijke sportinstel lingen vzw de eerste Hamse zomervolleybalbeker georga niseerd in de gemeentelijke sporthal Meulenbroek. Hier voor schreven acht ploegen in: OCMW, Sint-Renilde, Sint ham, Old Chap, TC 78, BGJG 1, Zwivoba en BGJG 2. De leiding van het tomooi was in handen van Eddy Moer- naut. De acht ploegen werden onderverdeeld in twee reek sen. De winnaars van beide reeksen speelden tegen de tweede uit elke reeks de halve finale. De twee winnende ploegen hiervan kwamen in finale. In de eerste reeks werd het een overwinning voor Sintham, tweede werden het OCMW en de BGJG 2. Hierin moest ge loot worden, het OCMW mocht voor de halve finale spe len. In de tweede reeks werd Old Chap winnaar voor Sint- Renilde en TC 78. Voor de vijfde, zesde, zevende en acht ste plaats ging het tussen de beide ploegen van de BGJG en Zwivoba en TC 78. In hierin werd TC 78 winnaar, voor BGJG 1, Zwivoba en BGJG 2. Vooral de wedstrijd tussen de beide ploegen van BGJG was bijzonder spannend, tweemaal haalde de eerste ploeg het met 15-14. In de halve finale moest het OCMW de duimen leggen voor The Old Chap en Sint- Renilde werd verslagen door Sintham. Eerst werd gespeeld voor de derde en vierde plaats tussen het OCMW en Sint- Renilde, het werd een span nende partij recreatievolley bal. Laatstgenoemden haalden het tenslotte, maar zeer nipt, met 2 sets tegen één. De finale was niet zo span nend. The Old Chap was de kadans kwijt en voor Sintham leek het maar een formaliteit. De finale was vlugger afgelo pen dan de kleine finale voor de derde en vierde plaats. Sintham versloeg The Old Lomervolleybal in Hamme. De-ploeg Sint-Ham uit Hamme (vh) Chap met 2-sets tegen nul. het gemeentebestuur Burgemeester Bacrt kwam de Uitslag: 1. Sintham, 2. Old trofeeën overhandigen aan de Chap, 3. Sint-Renilde, 4. winnaars. Ook de tweede en OCMW, 5. TC 78, 6. BGJG 1, derde kreeg een mooie trofee Zwivoba, 8. BGJG 2. aangeboden. De overige ploe gen kregen en aandenken van De F 1 •mbode lem Martei •mbodi trein 2 Künge rendeg 1) Marti rendeg rrtin 1 urle-SI idinge urle - trein 2 idinge .00 u. ttshou rrein 1 tkene IC Ee kene rri'in taai - ■rsch Uo - jac fleyb ren I satic iding kdclij aal I vers ie m ■le dd Ji Hts alc tan itriii! tke-N l-Gil irp-N St. tke-E erelt aas- kreli Kt-1 kik oeri llis- lerell elc-ï s Volleybal. KWB Denderbelle is voortdurend aktief in het rekreatievolley. We zien hen hier Zaterdag was de Lebbeekse Volleybalklub aan de slag op het tornooi van Juvenes Zele. Het werd in alle opzichten een geslaagde test. Voor trainer Etienne Van Uytfang was het vooral uitkijken naar de jeugd met het oog op het eventueel opstellen van enkele speelsters in het eerste team. Het werd dan ook een zware dobber voor de oefenmeester om vooral de jeugdige speelsters met het opgelegde systeem vertrouwd te maken. Hierbij werd hij echter uitstekend bij gestaan door de kapitein van de ploeg, Carol Segcrs die door haar inzet het goede voorbeeld gaf en op het terrein aan de speelsters de nodige richtlijnen gaf waardoor zij al les bij elkaar haar ploeg naar een behoorlijke prestatie hees. Er waren nog andere licht punten: Iris Ravijts, terug uit vakantie, liet zich opmerken. Fel in de kijker speelde zich ook Liliane Sues, die zich meteen op het voorplan nes telde. In de verschillende wedstrij den kreeg de jeugd haar kans om te bewijzen, maar ook om te leren. Want voor een derge lijk ploegspel is aanpassing en oefening nodig. Ann Van den Steen, die ook vorig jaar reeds een paar wedstrijden mee speelde, stak wel iets boven de anderen uit en dat zowel inza ke verdediging als in de aanval. Het was tevens een plezier om Laila Steppé met een nooit geziene inzet aan het werk te zien tussen de lijnen terwijl Zomervolleybalbeker in Hamme. Het personeel van het OCMW (vh) Volleybal. Het kermistomooi van Dendermonde werd gewonnen door de KWB van Dendermonde (c) Zomervolleybalbeker in Hamme. De ploeg van TC 78 (vh) Volleybal. Etienne Van Uyt- fangh is de nieuwe trainer van Moderna Lebbeke. ook Nancy Verheyden Kathleen Van Biesen zich be hoorlijk uit de slag trokken samen met Linda Van Opdorp die vorig jaar reeds uitkwam bij de reserven. En dan waren er nog de meisjes uit Buggen- hout die men bij Moderne voor het eerst aan het werk zou zien. Die test was goed. Ann Tïlley en Conny Vrancken samen met de jonge re Katrien Stilten bewezen uit het goede hout te zijn gesne den. Zowel in de verdediging als in de aanval lieten ze zich opmerken zodat voor trainer Van Uytfang de slapeloze nachten wel voorbij zullen zijn. Zaterdag krijgen wc een volgende tornooi in Grembe- ren (Snuffel VC) en kan de lijn verder worden doorgetrokken om in de schiftingen uiteinde lijk een tiental speelsters aan te wijzen die het nieuwe sei zoen zullen inzetten in het eer- y0ueybal. Bij Moderna Lebbeke werden de trainingen hen-at en de opkomst is een sukses. Zomervolleybalbeker in Hamme. Sint-Renilde i ste team van Moderna. Bij deze oefening kijkt kapitein Segers aandachtig toe hoe Lieve De Man de bal toetst sporthal Meulebroeck vh) t Hamme stuurde ook een t i naar de

De Voorpost | 1985 | | pagina 30