I C. TROMP WINT HET JUBILEUMTORNOOI VLAAMS SPORTVERBOND AFDELING WAASLAND WALIVO IN DE STARTBLOKKEN... ^(liefhebbersvoetbal( WEDSTRIJDEN WEEK-END VAN 31.08 EN 01.09.85 t IC. SPORT BLIJFT WINNEN! WALIVOTHEEK Wedstrijden van zaterdag 31 aug. en zondag 1 sept. 1985 De Voorpost - 30.8.1985 - 33 !N JAAR F.C. FAVO IN BELSELE tiental jaren terug werd avo in Belsele geboren, ifc de wieg van die voetbal- familieploeg stonden ^HUFons De Vlieger, Gode- Van Osselacr en Gerard ^^nerman. De aktiviteiten ^HFC Favo beperkten zich nkelijk tot het spelen van denwedstrijden en enkele joien. De resultaten daar- jaren echter bijzonder po- Êp* en FC Favo schakelde naar kompetitie voetbal, ■if' I79 werd bij 't Sportver- Waasland aangesloten en elseelse familieploeg werd middellijk vice-kampioen tweede reeks van het namiddagvoetbal, •avo scoorde tijdens dat :n 124 doelpunten en een twaalftal speeldagen leiding. Het jaar nadien topreeks, werd FC Favo vice-kampioen. Onbe- iar een van de betere voor het seizoen was FC Favo de algeme- ivoriet voor de titel. De Iers van Fons De Vlie- ■uden niet ontgoochelen het einde van het kam- :hap stond FC Favo op tdeelde eerste plaats met üna Boys. Een testmatch moeten beslissen en is de verlengingen inkas- FC Favo één doelpunt. sbloti Joende echter om naast de te grijpen en voor de der- laal in evenveel seizoenen, FC Favo.vice-kam pioen. Het jaar nadien werd^ het een derde plaats en tijdens dat kampioenschap in april 1983, zou Gerard Temmerman de aanvoerder en één der be zielers van FC Favo overlij den. Een bijzonder zware slag voor de Belseelse voetbalploeg die nadien een herdenkingstor- nooi Gerard Temmerman or ganiseerde. Het eerste in de klubgeschiedenis van FC Favo en het werd een geweldig suk- ses. FC Favo won toen en tijdens het seizoen 83-84 ein digde de ploeg in kompetitie als vierde. Een hernieuwing van de spelerskern werd toen noodzakelijk en dat gebeurde niet zonder bijval. FC Favo werd onlangs nog vice-kam pioen in één der zondagvoor middagreeksen van 't Sportverbond Waasland. Tot de vernieuwde kern van FC Favo behoren Frans De Vlie ger, Oswin Hoffmann, Eddy De Vlieger, Luk Smet, Patrick De Vlieger, Walter Thijs, Erik De Vlieger, Jos Thijs, Mark Cordeel, Francois Thijs, Luk Van Mcle, Patrick Beynens, Gerry Van Gheem, Alain Van Steenkiste, Erik Van Puyvel- de, Eddy Lenjov en Raf Clayé. Klubvoorzittcr is nog altijd Fons De Vlieger met als raads leden Frans en Eddy De Vlie ger en met Willy Van Bossche als de public-relation. Die ploeg wordt gesponsord door slagerij Peter en juwelen Etienne Heirman, beiden uit Belsele en bouwonderneming Dirk Temmerman uit Stekene Tijdens het vorige weekend werd op het terrein in de Berg straat te Belsele het jubileum- tornooi 10 jaar FC Favo ge speeld. Ondanks de minder gunstige weersomstandighe den werd er nog een degelijke publieke belangstelling geno teerd. Vooral 's zondags dan en het optreden van de Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia uit Belsele en de warme luchtballon van Cock's vleeswaren, waren voor de massa evenveel bijkomende attrakties. Attraktief verliep het voetbaltornooi dat met Willy Van Bossche, Antoine Boenne en Omer Van Doors- selaer, over een degelijk scheidsrechterstrio beschikte. Ondanks een tweetal gele kaarten en één rode, werd het nog een sportief tornooi met meestal bijzonder spannende matchen. Zes deelnemende ploegen in twee reeksen van drie en in de eerste hiervan, speelden Real Witte Pen en FC Favo gelijk (1-1). Toen kwam FC Tromp tussen de krijtlijnen en FC Real Witte Pen was eraan voor de moeite (1-3). Hardnekkig en onbeslist werd de strijd nadien tussen FC Tromp en FC Favo (2-2). Voldoende echter voor FC Tromp voor een finaleplaats en deze werd tenslotte ook door de Hamse Bouwcentrale bereikt. Eerst speelden de Hammenaars gelijk tegen FC Luitentuit uit Sinaai (0-0). De ze laatsten namen ook een op tie voor de finale door een nipte overwinning tegen FC Masta (3-2). Tegen hetzelfde FC Masta won de Hamse Bouwcentrale echter met over tuiging en was meteen voor de finale geplaatst (4-0). Voor de vijfde en zesde plaats in dit jubileumtornooi van FC Favo, won FC Real Witte Pen pro bleemloos tegen een nochtans moedig FC Masta (5-0). Al hoewel FC Favo als de betere ploeg kon worden beschouwd, had FC Luitentuit aan een vroeg doelpunt van Jaak Van Belleghem genoeg om als der de ploeg in dit tornooi te eindi gen (0-1). Voor de finale FC Tromp, een ploeg die onlangs nog in de zaterdagse derde afdeling van 't Sportverbond Waasland als vice-kampioen eindigde en thans, na enkele jaren onderbreking, terug bij Walivo aansloot. Al een twee tal seizoenen is Frans Van Royen daar de nieuwe coach van een degelijke ploeg. Aan de andere kant een enigszins gehandikapt FC Hamse Bouw centrale met slechts vier basis spelers, stelt «patron; Willy Van den Broeck. Desondanks We komen nog even terug op de laureaten. Kampioenen Zat.: 1: FC Laar (Zwijndrecht) 2: Moderne (Zcle) 3-A: Celtic (Kallo) 3-B: De Pekton (Stekene) Zon. 1: Los Amigo's (Zwijndrecht) 2-A: VK Nopri Temse-Zele (Zele) 2-B: Jong Bijlken (Lokeren) Zonna. 1; Hamse Bouwcentrale (Hamme) 2: Bridge (Nieuwkerken) Bekerwinnaar Zat.: 't Hoekske (Burcht) Zon.: Hamse Bouwcentrale (Hamme) t Hoekske (Burcht) Algemeen kampioen FC Laar (Zwijndrecht) Beker van Vlaanderen 1. Ons Heem (Zwartberg) 2. 't Hoekske (Burcht) 3. Termolenheide (Zonhoven) 4. Real Witte Pen (Waasmunster) Fair Play Zat.: Scoutshuis (Sint-Niklaas) Zon.: KWB St. Anna (Lokeren) Zonna.: Cocktail (Zwijndrecht) Algemene sportiviteit Zat.: FC Klapperbeek (Sint-Niklaas) Zon.: Shell Boys (Rupelmonde) Zonna.: Rupelboys (Rupelmonde) Moedigste ploeg Zatcrdagsploegen: Alu De Cauwer Klinge) Zondagsploegcn: De ^on (Sint-Niklaas) Beste administratie Zaterdagsploegen: Celtic (Kallo) Zondagsploegen: KWB Kruibeke (Kruibekc) Kombinatie fair play-algemene sportiviteit VK Herleving (Melsele) (De Zat. 1 VK Audi-FC Laar, Govaert Roland Mocrctraat-Den Builen, D'Hollander Herwig Modcrne-Luilcntuit, Peersman André Sportief Stccndorp-Klein Sinaai, Vcrcauteren Ronald VK 3M Zwijndrecht-VK Club '66, De Groote Roger Shell Boys-Wembley, 14 u. Windey Roland SV Metcoor-'t Hoekske, Buytacrt Jozef Vriendenkring (vrij) 2-A Welvaart-Golden Eagles, Cool Omer AFC Woodstock-RBS Hoger Op, Peersman Achiel KWB Kniibckc-Soulfingcr, De Hert André Celtic-Sportief Kruibeke, Van Daelc Werner Vlicrkouter-Onder Ons, Buytacrt Alfons VK Frema-VK Bmkw. De Wolf, Meersman Roger De Pckton-Ecndracht Sport, Van Bossche Willy Pylonen De Kerf (vrij) 2-B Dckpriem-Valan Spor, uitg. Akai Boys-Tip Top, Bruggcman Walter De Nieuwe Sportvriend-SK Elverselc, Vermeirc Richard Castor-VK Veile, Cousin Armand Zcemccrmin-SK Mocrheidc VH. Peersman Achiel Vlaams Huis-Scoutshuis, Uytdenhouwcn Michel VC Klappcrbcck-Sport, Smet Guido Altodic-Rcal Witte Pen, Van Bogaert Freddy 1 Real Witte Pen A-Jong Bijlken, De Hert André VK Nopri Tcmse Zelc-KWB Kruibekc, Backc Hilaire Los Amigo's-Van Hocckc, Hcrremans Franky SK Glazenleeuw-Moerstraat, Verstrepen Julicn VK Frema-Van De Voorde, Cool Omer Kommersanten-VK Gavcrland, Huys Manu Spaans Kwartier (vrij) 2-A Blue Boys-Pompstraat, Polflict Lucicn VK Vellc-Hoop en Vreugd, Walschacrts Francois Den IJzer-VK 't Vlietjc, Van Doorsclaerc Omer Luitentuit-Kockock, Boenne Antoine Zillebeek-Jong KWB Elverselc, Vermeire Richard Scoutshuis en Shell Boys (vrij) 2-B SK Bclselc-Favo, Windey Roland Oud KWB Elversclc-Real Witte Pen B, Debbaut Jaak Belseelse SV-Sporting St. Anna, Van Bossche WiUy KWB St. Anna-SK Moerheide VH, Van Boxelacr Julicn Zeemeermin-Sportief Waasmunster. Yzewijn Renaat Rompu Zaffelarc en 't Klokhuis (vrij) VK Club '66-Uil Temsc, Cool Omer Thor Veldeken-De Bever, Pcersman Achiel 't Fort-AFC Cocktail, Windey Roland Hamse Bouwccntrale-Dcn Buiten, Van Doorselacre Omer Fina Boys-Dry Boeren, Van Uytvange Georges De Zon (vrij) 2 Hudino Boys-VK Herleving, Van Vlicrberghe Johan Hoop en Vreugd-Wijkagenten, Van Daele Werner Terlocht-Dcn Appel, Smet Guido RC Raap-Staticvrienden, Huys Manu Gülspor-Rupclboys, Bruggcman Walter VK Frema (vrij) RIENDSCHAPPELIJK VOETBAL C. SPORT D'MONDE 4 - F.C. MODERNE ZELE 2 orig seizoen speelden beide lbs in dezelfde reeks. Mo- tme pakte de titel, FC Sport Best zich tevreden stellen et een plaats in de midden- oep. seizoen is FC Sport echter erker en daarvan weten de elenaars nu ook mee te spre- tn. F.C. kwam er heel goed I, van achteren opbouwend In zo voorin met verschillen- mannetjes klaar te staan om laatste voorzet in ontvangst nemen. FC Sport, het meest balbezit moest toch wachten een geschenkje van een eels verdediger. Toen die im- te kort terugspeelde was Jauwe daar om dat af te straf st: 1-0 bezoekers werden toen lakker en poogden ook even evaarlijk te zijn. Dat lukte, et bracht hen zelfs de gelijk maker op. Bij een strakke Oorzct kon de enige spits on- oudbaar binnenschieten: 1-1. Maar amper vijf minuten later "ad FC Sport opnieuw voor- Rong genomen. Dauwe legde e bal simpel terug. Van Heek Bakte, zonder het zelf te we ten!, met een schijnbeweging uit en de inlopende Mare De Boeck knalde onhoudbaar in: 2-1 Dat was ook de stand bij de rust. Jaspaert zou trouwens in de kleedkamer blijven, zijn vervanger was Jacobs. FC trok zich niets aan van de neerval lende regen en ging op zoek naar de derde treffer. Die kwam er dan ook na een prachtige aanval. De Boeck had Staclens weggestuurd, die ging zijn lijn af, trok voor en aan de tweede paal stond Van- der Straetcn volledig vrij om de bal in doel te deponeren: 3- 1 De Zeelse formatie kon nog even terugkomen toen Sport- doelman Van Hoomissen een flater beging: 3-2. Maar der tien minuten voor tijd werden alle twijfels weggenomen. Ja cobs had Staclens weggestuurd langs de linkeikant, deze zette voor. Dauwc liet de bal lopen voor De Boeck die keihard inschoot: 4-2. De Dender- mondse "klub beheerste de wedstrijd en kon zonder verde re moeilijkheden de wedstrijd beëindigen. De ploeg: Van Hoomissen Ka- rel, Walraevens Arthur, Van de Wiele Patrick, Van Geert Dirk, Collewaert Nino, Van Heek Filip, Jaspaert Renaat (46' Jacobs Rudy), Van der Stracten Peter, De Boeck Marc, Staelens Frank en Dau we Pierre. Zaterdag 31 augustus begint de kompetitie met een verplaat sing naar VC Klapperbeek (Stekene). Kalender FC. Sport 31-08 V.C. Klapperbeek - F.C. Sport 11-01 07-09 F.C. Sport - Altodie SNS 18-01 14-09 F.C. Sport - Vlaams Huis (Bekerwedstrijd) 21-09 Zeemeermin - F.. Sport 25-01 28-09 F.C. Sport - Vlaams Huis 01-02 05-10 De Nwc Sportvr. - F.C. Sport 08-02 12-10 F.C. Sport - Cascor 15-02 19-10 F.C. Sport - Dckpriem 22-02 26-10 Vlaams Huis - F.C. Sport (terugwedstrijd beker) 02-11 F.C. Sport - Akai Boys 01-03 09-11 Elversele - F.C. Sport 15-03 16-11 F.C. Sport - V.K. Vei le 22-03 23-11 eventueel 1/16' finale Beker 30-11 Vaten Spor - F.C. Sport 05-04 07-12 F.C. Sport - Tip Top 12-04 14-12 Moerheide - FC Sport 26-04 21-12 F.C. Sport - Scouts huis 03-05 28-12 F.C. Sport - Real Witte Pen 10-05 08-03 eventueel 1/8* finale Beker 19-04 eventueel 1/4* finale Beker 08-05 eventueel 1/2' finale Beker 25-05 Finale 08-06 Supcrfinalc De thuiswedstrijden worden gespeeld op het terrein «Zand- stuivers», gelegen in de Bevrij dingslaan te Appels (aan de hoogte, 250 m. vóór DDS). J.R. zouden de Hammenaars tij dens de eerste helft meestal aandringen. Veel doelkansen werden er echter niet geno teerd en de wederzijdse verde digingen waren blijkbaar het beste onderdeel van de ploeg. Slechts een tweetal noemens waardige kansen en tussen de beide ploegen broederlijk ver deeld: Bert Van Campenhout voor FC Tromp en Benny Met- tepenningen voor FC Hamse Bouwcentrale, hopeloos over. Bij de rust een logische 0-0 stand en de kampwisseling werden de pionnen bij FC Tromp verschoven. Blijkbaar met sukses en die mannen do mineerden enigszins de wed strijd. Langs Hilaire Kindt werd de score voor FC Tromp geopend en Jo Rombouts ver dubbelde enkele tijd later deze voorsprong (2-0). Een goede poging van Erwin Van Royen van FC Tromp werd nadien dan nog verijdeld door Dirk Vergeylen de doelman van FC Hamse Bouwcentrale. Tijdens het laatste kwartuur zouden de Hammenaars het geweer van schouder veranderen. Er werd nu duidelijk aangedrongen en dat resulteerde in meerdere doelkansen langs Rudy De Bruyne, Benny Mettepennin- gen en Ronny Van Brussel. Telkens onvoldoende voor een doelpunt en uiteindelijk werd FC Tromp de verdienstelijke winnaar van het jubileumtor nooi van FC Favo. Tijdens de trofeéenuitreiking nadien wer den Fons De Vlieger en Gode- lieve Van Osselaer of de pio niers van FC Favo nog met een aandenken en een bloemstuk bedacht, een herinnering aan het tienjarig bestaan van de "ifi I twin Liefhebbersvoetbal. FC Tromp speelde ook de finale van het tornooi in Belsele (dw) Liefhebbersvoetbal. De finalisten van de Hamse Bouwcentrale c (dw) het tornooi in Belsele voetbalklub en het jubileum- tornooi met Willy Van Bos sche als koördinator. Technische uitslagen: Reeks 1: Real Witte Pen-FC Favo 1-1 Real Witte Pen-FC Tromp 1-3 FC Tromp-FC Favo 2-2 Eindstand: 1. FC Tromp 3 2. FC Favo 3. Real Witte Pen Reeks 2: Luitentuit-Hamse trale Luitentuit-Masta Masta-Hamse Bouwc. Eindstand: 1. Hamse Bouwc. 2. Luitentuit 3. Masta Bouwcen- 0-0 Voor de vijfde en zesde plaats; Real Witte Pen-Masta 5-0 Voor de derde en vierde plaats: Favo-Luitentuit 0-1 Finale: Tromp-Hamse Bouwc. 2-0 Fair-playbeker: Masta. Roger Van Laere Zaterdag (telkens om 15 u.) l'afd. Habotim - Avanti: Van Steelant R. Sparta - V.K.W. 70: Van Hoornijck Drie Linden - Jacky Boys: Boone 14.30 u.: Temsica - 1000 Appels: De Bock Inter - Raap: Van Micghem De Zwervers - Boemerang: Van Royen Bondgalm - Comer: Vergauwcn. 2* afd. 14.30 u.: Herten Aas - Siera: Bals Wijnveld vrij Milano - Doregem: Van de Voorde F. 14.30 u.: Puyvelde - Rodeo: Plaquet N Marokko - Vivak: Brijs Hemelaer - Motoreco: Moortgat Club 69 - Bristol: Kindcrs. 3' afd. reeks A 14.30 u.: Zw. Parels - Tromp: Boddacrt Landhuis - L.V.K.: Van de Voorde A. 14.30 u.: Novelty - Ankerhof: Van Gcem 14.30 u.: Familia - Eendracht: Wijmcersch Rony's Travel - El Aiyoune: Felix De Strijders vrij. 3* afd. reeks B 14.30 u.: Bazel - Hassania: Heirbaut Wazoo - Kcsteloot: Steeman 14.00 u.: Steels - Hof V. Grembergen: Michiels Coulier - Dino Boys uitgesteld Back-Home - Nantes: De Rudder De Cock - Volksunie: Van Stcelandt Luc. Beenhouwerken - Sparta: Van Brussel Wijnveld - Drie Linden: Van Hoornijck Troch Textiel - Sanicentral: Van De Voorde F. Gcywa - Bonaparte: Plaquet Bondgalm - Slachthuis: Van Mieghem. Desfo vrij. 2* Afd. Hemelaer - Ruitershoeve: Brijs Habotim - Siera: De Dobbelaere Metallo's - Centrumvrienden: Smet Post - Klub 65: De Pcrmenüer Were Di - Studio 69: De Bock VK Fan - Wijnveld: Van Steelant Ludo 9.45 u.: Van Gavere - Rode Duivels: Oostberg - Den Bolhoed: Van de Voorde A. Damesreeks (telkens om 15 u.) Bonte Girls - Anker Girls: De Dobbelaere Goalgetters - Siera: Van Steelant Ludo Zillebeck - Wijnveld: De Bock Raapse Girls - Wepogro: Felix Luitentuit - J.M. Pfaff: Plaquet Super Stars - VK Hamme: Van Geem Op dé vooravond van Walivo's nieuwe voetbalkampioen schappen wordt er zoals gewoonlijk een algemene troe- penschouw gehouden. Dan staan de meeste ploegen al ongeduldig in de startblokken voor een maandenlange spannende voetbalstrijd. Hoofdzaak wordt dan het verwe zenlijken van de eigen klubbetrachtingen. Deze doelstel lingen zijn nochtans onderhevig aan zovele faktoren en die onberekenbaarheid, maakt voetbal daarom zo aantrekke lijk. Straks ook in Walivo's nieuwe kompetitie waar de laatste dagen nog enkele wijzigingen werden aangekon digd. Door spelersgebrek hebben in laatste instantie ook nog enkele ploegen afgehaakt en werden ontbonden: de zondagse ploeg van FC 1000 Appels uit Sinaai wat eigenlijk ook al geen geheim meer was en het Sint- Niklase FC Roma een verrassing evenwel die vorige week hier nog als primeur werd doorgespeeld. Een gebrekkige administratieve instelling ook nog bij enkele ploegen en dan wordt een gemiste kompetitiestart niet eens denkbeeldig. Nochtans en om de ontelbare suppor ters in de doolhof der Wase speelvelden wegwijs te maken, worden hier traditioneel alle Walivoploegen en de ligging van hun thuisterrein gepubliceerd. Zaterdagse eerste afdeling: FC Avanti, Pastoor Stepmanlaan Haasdonk (achter Red Star) FCR Sparta, Passtraat Sint-Niklaas The Jacky Boys, Kruisstraat, Puivelde (Belsele) RC Raap, Passtraat, Sint-Niklaas VKW 70, Breedstraat, Sint-Niklaas FC Drie Linden, Koutcrstraat, Belsele FC Temsica, Parochiaal terrein Hollebeek, Temse FC 1000 Appels, Grote Baan, Waasmunster (rijksweg 14) FC Bondgalm, Driegotenkouter, Hamme FC Habotim, Noordstraat, Hamme FC Corner, Verzek. Baert, Landbouwstraat, terrein C VW Hamme VK Inter, Van Den Brande, Vrasenestraat, Nieuwkerken FC Boemerang, Kerkhofstraat, Hamme FC De Zwervers, Nieuwstraat, Stekene (sporthal) Zaterdagse tweede afdeling: FC Milano, Houtvoort Sint-Gillis (gemeenteterreinen) FC Puivelde, Kruisstraat, Puivelde (Belsele) FC Vivak, Kleine Breedstraat Sint-Niklaas PW Hemelaer, Tulpenlaan, Temse (wijk Cauwenberg) VK Rodeo, Bergstraat, Belsele FC Herten Aas, Meesterstraat, Nieuwkerken VK Siera, Zoggestraat (achter de kerk Den Bos), Hamme FC Motoreco, Meesterstraat, Nieuwkerken Club 69, Landbouwstraat terrein C VW Hamme FC Bristol, Sporthal Azalealaan, Sint-Niklaas FC Nieuw Marokko, Lange Rekstraat, Sint-Niklaas FC Wijnveld, Wijnveld, Sinaai AC Doregem, Recreatie-oord 't Breven, Bornem Zaterdagse derde afdeling A: FC Zwarte Parels, Sporthal Azalealaan. Sint-Niklaas VK Ankerhof, Meesterstraat, Nieuwkerken FC Rony's Travel, Lange Rekstraat, Sint-Niklaas FC Familia, Meesterstraat, Nieuwkerken FC Novelty. Meesterstraat, Nieuwkerken W Eendracht, Meesterstraat, Nieuwkerken LVK, Van Den Brande, Vrasenenstraat, Nieuwkerken FC El Aiyoune, Lange Rekstraat, Sint-Niklaas FC De. Strijders, Meesterstraat. Nieuwkerken FC 't Landhuis, Witte Staak, Valk, Belsele FC Tromp, Bosstraat, Stekene Zaterdagse derde afdeling B: FC Dino Boys, Hogen Heirweg, Sint-Niklaas FC Fortune-Nantes, Lange Rekstraat, Sint-Niklaas VK Trappen Steels, Bergstraat, Belsele VK Sporting Bazel, Heirstraat, Bazel FC Wazoo, Wazoo Dierenpark, Dendermondsestwg, Sint Niklaas CF Hassania Temse, Sportcentrum, Schoolstraat, Temse FC Drukkerij Kesteloot, Kouterstraat, Belsele FC Hof Van Grembergen, Oud Kerkhofstraat, Dender- monde FC Coulier, Coulier Industriepark Zwaarveld, Hamme FC Back-Home, Breedstraat, Sint-Niklaas Zondagse eerste afdeling: FC De Cock, Hogen Heirweg, Sint-Niklaas FC 't Beenhouwerken, Kleine Breedstraat, Sint-Niklaas SK Slachthuis, Meesterstraat, Nieuwkerken VK Troch Textiel, Breedstraat Sint-Niklaas VK Volksunie, Heihoekstraat, Nieuwkerken FC Bondgalm, Driegotenkouter, Hamme FC Desfo, Heimolenstraat, Sint-Niklaas FC Geywa, Coulier, Industriepark, Zwaarveld, Hamme FCR Sparta, Breedstraat, Sint-Niklaas FC Bonaparte, Bospark, Nachtegaallaan, Lokeren FC Drie Linden, Kouterstraat, Belsele FC Sanicentral, Van Den Brande, Vrasenestraat, Nieuw kerken FC Wijnveld, Wijnveld, Sinaai Zondagse tweede afdeling: FC Oostberg, Kouterstraat, Belsele Sportklub Post, Grote Baan, Waasmunster (rijksweg 14) Klub 65, Meesterstraat, Nieuwkerken VK Siera, Zoggestraat (achter de kerk Den Bos), Hamme VK Fan, Kleinzandstraat, Grembergen FC Van Gavere, Meesterstraat, Nieuwkerken PW Hemelaer, Tulpenlaan, Temse (wijk Cauwenberg) VK Ruitershoeve, Hoek Bergstraat en Wildernis, Stekene FC Centrumvrienden, Schrijbergstraat, Belsele VK Habotim, Noordstraat, Hamme FC Metallo's, Lange Rekstraat, Sint-Niklaas FC Wijnveld, Wijnveld, Sinaai FC Den Bolhoed, Dendermondsestwg, Sint-Niklaas Studio 69, Sportcentrum Schoolstraat, Temse VK Were Di, Noordgaever Hellestraat, Stekene Damesreeks: FC Anker Girls, Meesterstraat, Nieuwkerken FC Goalgetters, SK Beervelde Station, Beervelde FC Zillebeek Girls, Klein Laar Beekstraat, Vrasene RC Raapse Girls, Passtraat, Sint-Niklaas SV Wepogro Dames. Sousbeekstraat (wijk De Ruiter), Waasmunster VK J.M. Pfaff, Gemeenteterrein Poerdam, Zandstraat, Haasdonk FC Bonte Girls, Bospark Nachtegaallaan, Lokeren FC Super Stars, Breedstraat, Sint-Niklaas FC Luitentuit Girls, Haneweestraat, Sinaai VK Hamme Lady's. Moerheide, Hamme VK Siera Lady's, Zoggestraat (Kerk Den Bos), Hamme FC Wijnveld Giris, Wijnveld, Sinaai. Roger Van Laere

De Voorpost | 1985 | | pagina 39