IG ONVERHOOPTE KOMPETITIESTART MOEIZAAM MAAR VERDIEND KAVD: AANVAL BIJWERKEN HET HEROPTREDEN VAN PAUL VERMEIR BIJ VWHAMME VW HAMME MOET NU GROEIEN (^Bevordering OERDEGELIJKE BEZOEKERS WHITE BOYS MET EIGEN MENSEN NAAR DE TOPVIJF K.A.V. DENDERMONDE OPTEERT VOOR VOETBAL ONDER KUNSTLICHT WHITE STAR MEERDONK MOET VERZWAKT VAN START EXCELSIOR MET GEMENGDE GEVOELENS VAN START De Voorpost - 6.9.1985 - 31 DIEGEM SPORT - EENDRACHT ZELE 3-4 Eendracht Zele is met allure de kompetitie ingestapt. De s- verplaatsing naar Diegem dat vorig seizoen hoge toppen scheerde boezemde de Zeienaars begrijpelijk enige schrik in. Deze eerste klip werd door een kollektief sterk spelend Eendracht met een overtuigende zege omzeild. VOETBAL 3' Nationale Van bij de aanvang nam het rozen, tot Jan Pieters knap een Cooreman en Peersman met echter een gewillig toegestane len", aldus een tevreden Een duo Van den Broeck-Pieters dieptepas van Cneudt in één een schot tegen de staander de strafschop nodig en een fel drachttrainer. "De sterkte van doelman De Bouw geregeld op tijd in doel verlengde. De be- kans liggen om er 0-5 van te betwiste treffer van Ledens Diegem dat toch enkele merk- de korrel, echter zonder het zoekers claimden kort voor maken. Diegem dat nauwelijks toen hij de bal met de hand waardige transfers afsloot was verhoopte sukses. Met twee rust om strafschop toen Pieters jn het scenario voorkwam mil- kontroleerde en vanuit een ons bekend. In deze optiek doelpunten van Van den alleen voor doel foutief werd derde in vijf minuten tijd tot 2- schrijnend buitenspel naar de betekende een puntendeline Broeck zat Eendracht vlug op afgeremd. Na de pauze lieten 3. 0m dit te realiseren was er Zeelse doclmond kon opruk- een sukses. Nu het een over- ken. Ondanks de onrust bij de winning geworden is, mogen gasten om deze plotse wending we spreken van een onver- ^veUa Melsele zal het moeten waarmaken in eerste provinciale. De ploeg heeft vrij JONG LEDE - NINOVE 1-0 bleven de doelkansen niet uit hoopt resultaat. De score is de lucht via Cooreman en Van zelfs niet overdreven. Kansen den Broeck. waren er in overvloed. Enkel Vijf minuten voor tijd leek pech in de afwerking hield ons de beslissing gevallen wanneer van een nog ruimere zege. De ordui een vrijschop recht- ploeg heeft een kollektief ster- Jong Lede heeft de kompetitiestart alvast niet gemist. De een verdiende overwinning na streeks binnentrapte. In die- ke prestatie neergezet en voor- Ledenaars wisten meteen in de roos te mikken. In het een wedstrijd zonder Loop- zelfde minuut sloeg de vlam al spelmaker Goethals uit de Oostvlaamse derby behaalde Lede de overwinning nadat ma"s' Yan Tilburgh, Verhelle opnieuw in de wedstrijd. Die- wedstrijd gehouden. Dit was Ninove meer in balbezit was geweest. De bezoekers 's dis duidelijk gem liet zich een nieuwe straf- een klus voor Cneudt en Peers- konden echter niet gevaarlijk rijn zodat Lede aan een th08.1"*! S°P "1 V 88 le" Zod" ma? Toch sl°«S Pa' ip c»L„Jwat materiaal achter de hand het voor de Zeienaars nog een mek in onze rangen toen Die- .r K U- - Schueren genoeg had om de hebben. Nu de verplaatsing zenuwachtig einde werd. Net gem met twee betwiste doel- voue buit binnen te rijven. naar Harelbeke op het pro- zoals in Herstal kon het team punten terug in de wedstrijd gramma staat, is de overwin- van trainer Pfaff uiteindelijk kwam. Gelukkig hebben deze Ninove begon echter fors sprong alvast voor Lede dat n'n8 ,en nadele van Ninove die verdiende winst veilig omstandigheden ons niet van aan de partij. Trainer Mergeay met zijn krachtvoetbal erin een extra stimulans om stellen... de zege gehouden"... veel gekwetsten zodat reservetrainer Bob Rogiers opnieuw de shoes aantrok. (Iv) j had geopperd voor een voor- slaagde om al de bezoekende een 8oed resultaat bijeen te zichtige start aan Leedse kant initiatieven te fnuiken. shotten in West-Vlaanderen. Zo kreeg Ninove in het aan- In de tweede helft kregen Trainer Mergeay was na afloop vangskwartier de beste kan- wij hetzelfde voorgeschoteld zeer tevreden over de partij en sen. Moock nam het eerst Vijt als in de eerste periode. Nino- wees er vooral op dat het dui- onder vuur en even later moest ve bleef het meest bij de bal de'ijk was gebleken dat Lede de Leedse portier al zijn talen- maar wist geen doelkansen af in staat 's om via een grote ten aanspreken om een kopbal te dwingen. Een sterke De werklust een voorsprong te van Roelands uit het doelvlak Bruyne teisterde wel vaak de verdedigen. Dit dan nog tegen te ranselen. Lede was nu dui- flanken maar de spitsen bleven een P'oe8 die goed staat aange- delijk verwittigd. De thuis- onbereikbaar. Zelfs Van der schreven in derde klasse, ploeg wist nu zelf het initiatief Weeën wist zijn reputatie als Scheidsrechter: Blareau in handen te nemen. De be- vrijschopnemer niet te bevesti- JopS Lede: Vijt, Baten. De zoekers werden om de minuut gen. Énkel in de slotfase van Rijck. Bettens, De Winne, slordiger zodat Lede nu vaak de wedstrijd kwam Ninove erg Mertens (85' Verhelle), Lorré, in de buurt van Herssens gevaarlijk opzetten. Lede Eeckhaudt, Geeraerts, Franky kwam opzetten. Frank Van kwam goed weg na kansen Van der Schueren, Van der der Schueren liep tegen een voor Kambala en Moock. De Schueren Frans (73' Loop kans aan maar dit was maar kans van de wedstrijd kwam er mans) en Van Tilburgh. het aperitief van wat volgen echter twee minuten voor af- Ninove: Herssens, Moock, zou. fluiten. Een onzichtbare Raes Beeckman, Bakali, Naudts, Rond het halfuur slalomde besloot echter naast op aange- Ge Bruyne, Van der Weeën, een bedrijvige Danny ven van de hard werkende De Raes, Van Santen, Roelandts Eeckhaudt door de Ninoofse Bruyne. Ninove was er meteen ^an de Meersche), verdediging en bediende op aan voor zijn moeite. Vooral D'Herde (60' Kambala), Ton- ideale wijze de vrijstaande de bezoekende verdediging liet ne'ier. Franky Van Der Schueren. geen grote indruk na. Er was al Doelpunt: 1-0 Franky Van der Deze aarzelde niet om doel- te vlug paniek te bespeuren in Schueren (32') man Herssens het nakijken te de rangen achteraan bij 'dc Ni- Geel: Al3'" De Rijck (47'). geven. Een verdiende voor- novieters. Zo behaalde Lede (g.d.t.) WINNIK - KAV DENDERMONDE 0-0 "Defensief hebben we in Winnik op alle troeven een Winnik een gunstige indruk beroep doen. Guy Rodrigo gelaten. Tijdens de eerste was paraat. Zijn gewone ren- helft, een periode waarin de dement bereikte hij nog niet, Met één punt is KAVD niet thuisploeg het offensief voer- maar dat is normaal na een geheel ontevreden terugge- de, zijn we overeind gebleven, kwetsuur en een lange periode keerd uit Winnik. Een hoog- Wel heeft keeper Verstrepen van inaktiviteit. staande wedstrijd is het niet tot twee keer toe moeten tus- Met Evergem krijgt KAVD geworden. Trouwens, om senbeide komen. Maar dat is een sterke tegenstander op be- vaardig voetbal te presenteren de rol van een doelman. zoek. Dc wedstrijd wordt za- moet je in Winnik niet zijn. Na de hervatting zijn wc terdag om 20 uur gespeeld. Daarvoor zijn er andere terrei- offensief van stapel gelopen en Trouwens, de vier eerste thuis- nen. Toch hebben de Ros hebben het meesterschap afge- matchen worden allen onder Beiaardzonen tijdens de eerste dwongen. In de middenlinie kunstlicht betwist, helft gelegenheden gehad om had men het moeilijk om op- de lokale defensie te ontman- bouwend werk te verrichten, telen en naar een overwinning Dat kwam omdat de tcgenstre- te streven. De opbouw vanuit ver een taktiek ontwikkelde de middenlinie verliep echter waarbij met verre voorzetten te stereotiep en vooraan had gewoon het middenveld werd men te weinig ideeën om de overgeslagen. Vooraan verliep tegenstrever in een valstrik te het niet zoals ik had verwacht tókken en gewenjt. Er werden Ie wer- SK AALST - ST. WETTEREN 1-4 In ieder geval moet er iets nig kansen afgedwongen. Op veranderen wil KAVD in deze dat vlak zal er in de komende kompetitie een toonaangeven- wedstrijden uit een ander vaat- de rol spelen. Die mening je moeten worden getapt." deelt oefenmeester Borré: 'Ik kan me moeilijk een be ter kompetitiedebuut voorstel- (a.j.z.) <1 Provinciale (E.O.M.) Franco Pirelli heeft zijn belofte gehouden. Hij ver scheen dinsdagavond op de training bij VW Hamme. Zaterdag speelt hij met de invallers en het wordt niet uitgesloten geacht dat hij zondag over acht dagen als titularis zal postvatten. VW Hamme krijgt het Westvlaamse Wielsbeke als tegenstrever. De wedstrijd, wordt zaterdag om 17 u. gespeeld. Algemeen wordt verwacht dat het een moei lijke opgave zal worden. Oefenmeester René Verniers: "Wielsbeke versloeg Sint-Lievens-Houtem. Dat zegt genoeg. Wat niet wil zeggen dat we ons vooraf verloren geven. Het zal moeilijk worden. Daarvan is iedereen overtuigd. Het komt er opaan om meer diepgang in de ploeg te brengen. Daar hebben we deze week speciaal op getraind. Tegen Tubantia Borgerhout is gebleken dat de spitsen te weinig werden gesteund. Vandaar dat er zelden doelgevaar werd geschapen. Paul Vermeir treedt opnieuw aan. Hij zal een centrale rol vertolken in de middenlinie. Wie de plaats zal moeten ruimen kon de Hamse trainer ons voorlopig niet zeggen, hoewel algemeen wordt verondersteld dat Frank Van Goethem het 'slachtoffer' zal worden. Van een heroptreden van Ronny Lambrechts is voorlo pig geen sprake. Hij blijft last ondervinden in de lies en had deze week weer medische verzorging nodig. De vierdeklasser mag in de eerste weken niet al te veel punten prijsgeven, wil hij niet gedegradeerd worden tot figurant. De verwachtingen van de klubleiders blijven, voorlopig althans, hoog gespannen. Vermelden we nog dat tijdens de invallerswedstrijd Marc D'Hondt en Dirk Vael van het veld werden gestuurd. Hen wacht allicht een schorsing van een paar weken. (e.d.m.) 4«.0_AaD Voetbal. Herleving Vrasene treedt aan in tweede provinciale, (v) HAMME - TUBANTIA BORGERHOUT 0-0 Franco Pirelli is opnieuw ter beschikking van VW Ham me. Na een gesprek met de klubleiding beloofde hij de trainingen te zullen hervatten. VW Hamme kan Franco Pirelli met al zijn eigenschappen best gebruiken. Tot die vaststelling kwamen we zondagna middag tijdens de wedstrijd tegen Tubantia Borgerhout. lieskwetsuur." Enkele spelers verdienen toch een vermelding. Dat is In de middenlinie had de spelers. Ik besef dat er nog bet 8eva' met Dirk Van Buy- vierdeklasser in vergelijking moet geschaafd worden en dat ten> bÜ evolueerde vóór de met vorig seizoen duidelijk de ploeg in de komende weken defensie. Een voor hem onge- minder talent aan boord, zal moeten groeien willen we wone funktie die hij behoorlijk Naast Pirelli ontbrak ook Paul in staat zijn om een hoofdrol te vertolkte. Vermeir. Hij was geschorst, vervullen. De puntendeling te- Patrick Dullaert deed het Toch verdienen een aantal jon- gen Tubantia Borgerhout be- voor zijn eerste kompetitie- geren krediet. Dat is zeker het schouw ik geenszins als een wedstrijd in vierde klasse bij geval met Patrick Dullaert als verliespunt. Op grond van de 'a"8e niet slecht. Hij vatte post flankverdediger en Rik omstandigheden meen ik dat a^s flankverdediger. Patrick D'Haen die na de rust werd we zelfs van een winstpunt m'st no8 wel lef. Bovendien ingehaald en een offensieve rol kunnen gewagen. Het gaat m?et hij leren bij de opbouw, kreeg toegewezen. momenteel niet op om het elf- Hij verdient krediet. Je mag tal dat thans aan het werk is, te niet vergeten dat hij als voet- "Ik moet rekening houden vergelijken met de ploeg van baller uit de tweede provincia- met de omstandigheden", zeg- vorig seizoen. Pas wanneer alle 'e afdeling plots twee reeksen de oefenmeester René Ver- troeven voorhanden zijn, kun- hoger werd geparachuteerd, niers. "Kende de wedstrijd "en er besluiten worden ge- Dat hij een aanpassingspe- geen aantrekkelijk verloop, trokken. Naast Pirelli en Ver- ri°de nodig heeft, is de nor- dan ben ik toch tevreden over meir ontbrak ook Ronny Lam- faalste zaak van de wereld, de inzet en de werklust van de brechts. Hij sukkelt met een (e.d.m.) Voor beide ploegen was er en Van Bel zorgden voor de machteloze D'Herde. De mannen van de Puitvoet van dc verwijderde pionnen en Jan Van Lierop. In het hebben onder het nieuiVe kom- eigen mensen aan bod komen middenveld is het voorlopig mando van Willy De Meyer en nu blijkt dat een goeie zaak nog zoeken geblazen voor trai- eigenlijk een best aardige voor én de klub in zijn alge- ner De Meyer maar op gevaar voorbereidingsperiode op het meen én het sportieve pres- af dat we niet volledig zijn of komende voetbaljaar achter de teren. er een verkeerde naam uitpik- rug. Enkel zondag laatstleden Als de verwachtingen voor het ken houden wij het op Vereec- werd met meer dan twee doel- komende jaar aan bod komen ken, Van Immerseel en Moer- De Pinten verschil verloren en is men aan de Puitvoetwegel loos. Vooraan dringt Ronny unnrABrMiUM .j Bressinck zich niet zonder sue- K.A.V.. Dendermonde heeft de vier eerste thuiswed strijden van de kompetitie op een zaterdagavond geprogrammeerd. Het verleden heeft bewezen dat de belangstelling voor avondvoetbal hoger ligt. Boven dien is ook de kantine rendabeler. Evergem is zaterdagavond om 20 u. de eerste gast in het stadion te Grembergen. Het wordt voor paarsblauw geen gemakkelijke opdracht. Wij moeten onverwijld naar een overwinning stre ven», zegt oefenmeester Borré. Vandaar dat we alle aanvalsregisters zullen opentrek ken. Toch zullen we op onze hoede moeten zijn voor een opponent, die wanneer hij ruimte krijgt, handig het wapen van de tegenaanval kan hanteren. Evergem, vorig seizoen de openbaring, voetbalde vorige zondag behoudend. Waarschijnlijk zullen zje bij ons ook die taktiek toepassen. Het komt er vooral op aan om geen risico's te nemen en te vermijden dat de tegenstander tot scoren komt». K.A.V. Dendermonde verschijnt «au grand complet» tussen de lijnen. Met Verstrepen, Segers, Poppe, Maris, Michelet, De Schrijver, De Wolf, Waegeman, Franssens, Rodrigo en De Baere. Vercauteren werd aangeduid als wissel speler. E.D.M. ,u.„ alvaJt veel belangstelling na de geruststellende ruststand. thuisploeg had wel de verdien" voor de rest hield men meestal op zijn qui-vive en beklem- KAV Dendermonde kon in 8?c Prestaties uit de voor- Na de koffie bleef Wetteren stc om verder te strijden, ook gelijke tred met hogergeklas- toont men alleen dat er beter ces op alseen niet te passeren bije oefenwedstrijden. Dit ga- de betere ploeg. Pas rond het bij die grote achterstand. Zo «eerde opponenten. Tegen Ba- wordt verwacht dan vorig jaar. man en zal er wellicht ook een randeert echter niet alles. Zo uur kwamen de Ajuinen ge- slaagde Karei De Jaegher erin ze' g'.n8 het zoals gezegd wel Volgens ons kan dat ook niet plaatsje zijn voor aankomend bleek dit ook in Aalst het ge- vaarlijk opzetten langs De om een eerreddend doelpunt eventjes fout maar daar zat de anders want de White Boys talent Peter Gilibert. Laatstge- I k neo ,et"cersteProv'n" Jaegher en de ingekomen te netten zeven minuten voor ijzigheid van voorstopper waren toen werkelijk rond de noemde is een man die vorig cia'er heeft ruim het onderspit Waegeman. Ondertussen was affluiten. SK Aalst is dus niet -Jan Van Lierop en rots in de jaarwisseling, niet voor niets seizoenen bij S.K. Sint-Niklaas moeten delven voor een fris en Wetteren wel uitgelopen tot 0- geslaagd in zijn eerste test. De branding Ronny Colman na- dcrdelaatste. Langzaamaan aktief was in de jeugdploegen krachtig spelend Wetteren. De 3 via Schepens Achteraan bezoekers wonnen al te ge- *uurlijk een pak voor tussen. herstelden ze zich en tot ieders en inmiddels aan zijn klub van bezoekers waren reeds duide- bleek Aalst onvoldoende geor- makkelijk na een wedstrijd Inmiddels is wel duidelijk dat vreugde legde men uiteindelijk herkomst heel wat goeie dien- lijk beter van meet af aan. gamseerd te zijn om doelpun- waarin Aalst te slordig was de groen-witten hun woord ge- beslag op een zesde plaats in sten kan bewijzen. Of dat alles Aalst was niet in staat om het ten te vermijden. De bezoe- geweest om de overwinning te houden hebben sekretaris het eindklassement met zelfs ook effektief zal gebeuren le- opgelegde tempo te volgen kers bleven azen op doelpun- kunnen bemachtigen. De William Thomaes met de gan- evenveel punten als stadsge- ren ons de volgende maanden, omdat men bij de thuisploeg te ten. Zo mocht Verhoeven in Ajuinen zullen dus duidelijk se bestuursploeg achter zich noot Gerda. al is de eerste opdracht een slordig wa«m het kombineren. de 65ste minuut aan een raid uit een ander vaatje moeten koos er immers voor de zoge- Een typeploeg konden we niet verplaatsing naar het onbe- Zo kwam Wetteren reeds voor door de Aalsterse rangen be- tappen wil men punten "aamde vreemde mensen die vastkrijgen maar voorlopig is kend Wachtebeke zeker geen de koffie aan een komfortabe- ginnen Hij plaatste de bal oogsten. v°ng jaar vooral in de heen- de jonge Van Kerckhove wel makkie voor de Boys. Ie 0-2 voorsprong. Moerman mooi c (g.d.t.) ronde voor zo een slechte sfeer eerste keeper, zullen ook de zorgden, buiten te werken, gebroeders Vcrschaffelt vaste Resoluut liet men in de plaats pionnen zijn net als Spiessens De mannen van voorzitter via weten dat hij liever in eigen te zijn door een misverstand. Vonck hadden voor het sei- Nieuwkerken aan dc slag ging Geen echte targetman dus zoen 1985-86 eigenlijk grootse bij een amateurploeg. Nu was voor de wit-gelen die blijkbaar plannen Afgaande op hun niet dc voormalige Klein Laar-spe- wel geluk hadden met hun an- verwachte maar toch behaalde Ier natuurlijk dé man die door dere transfers (tot op heden derde plaats in het cindklasse- oefenmeester Marin en maats toch). De gebroeders Johan en ment van voorgaande kompe- als goalgetter was verwacht, Luk Dc Wrede zetten zich in- titie werd er immers spelers- getuige zijn 20 doelpunten van derdaad door in de formatie en materiaal aangeworven om vorig seizoen. moeten voor de hoogstnodige WHfi» „,v. met sukses een gooi hogerop te Naargelang we verjonging zorgen in de af- 8aa"de weken aan de Hei- Roger Van Dael dan ook de noeg en vooraan moet ze met kunnen doen. een en ander informeerden weer. Raf Nonneman kon zich s,raat heers,e door de positie- dwingende plicht om een en een forme verkerende Het noodlot sloeg echter blijkt dat De Paradé persoon- Van zijn kant als nuttig speler ve Prestaties en resultaten in ander te bespreken en hun spe- Deckmiun, de van Gerda ge- toe: de van SK Bevcren defini- lijkc voorwaarden had gesteld doen opmerken in de voorbe- de Beker van het Waasland Iers voor hun verantwoorde- komen Karei Van Poecke en tief overgenomen Dirk De Pa- aan zijn al dan niet spelen bij reidingsmatchcn en ook aan- hebben de laatste twee weken lijkheid te plaatsen Sinaainaar Patrick Van Mele radé stuurde vanaf de eerste Meerdonk en schijnt het uit- gaande Bert Cappaert was al Plaats gemaakt voor enige ver- Naast deze minder fraai notiti- wel voldoende trefkracht Het entoesiasme dat de voor- trainers Guido Bryssinck en naert het voorlopig sterk ge- paanrlr vvcl-pn nan Hp LI.'Dnnpr \/nr» Inni, .4.. trainingen zjn kat en liet via- eindelijk akkoord verhinderd voldoende bekend! Vaste eerste doeman Theo Voetbal. KSV Temse is pas gepromoveerd, maar maakte een formidabele entree met 4-0 legen Haalter (dw) holen onstemming omdat de tie moet ook vermeld worden het vooruitzicht gesteld, dat ploeg dan wel goed blijft spe- dat Excelsior nog nooit met alles indien men het belang len maar plots in de afwerking zijn volle mansterkte heeft van de ploeg laat primeren. I faalt. Dat was ook het scenario kunnen aantreden: Patrick A"derc jongeren zijn totnog- van de match tegen Red Star Vandenbrande viel een tweetal toe weinig berekenbaar maai Haasdonk voor twee weken, weken terug uit met een rede- staan wat hen betreft te sprin Door al e" dat herhaalde zich zo"dag lijk ernstige kwetsuur maar zal gen langs de lijn om hun kans tegen Herleving Sinaai. De naar alle waarschijnlijkheid je waar te nemen, twee 0-0 eindstanden spreken dinsdag de training hervatten OprHa kiikt men <tan nnk"* in wat dat betreft duidelijke taal. en zondag ook beschikbaar Zondag aanstaande tegen Een- Mecrdonkse voetbalmiddens °nze ,zcSsrnan -terrcinveran- zijn. Verder blijkt ook Firmin dracht Bazel - een beruchte twoordelijke Frans Dc Cock Heirbaut eindelijk volledig be- tegenstander sedert jaren wijt die kentering voorname- schikbaar al weet iedereen wel reeds - staat Excelsior dan wer- lijk aan het al te nadrukkelijk al dat de cx-Sportkringer nogal kelijk voor de vuurproef en persoonlijk succes dat de gauw de pootjes laat hangen dan zal al duidelijk worden meeste van de voorspelers na- bij elke denkbeeldige blessure, welke weg groen-zwart ondei streven, als er een ongedekte Toch is op hem een erg grote nieuwe kommando van voor maat voorin meekomt krijgt hoop gesteld om in de verdedi- zitter Cools en de beide voor die zelden of nooit het leder ging midden jonge ploegmak- melde trainers inslaat... toegespeeld van een kollega kers de kommando's op het die dan zelf vanuit een moeilij- veld te geven. In het midden- ker hoek inschiet of een node- veld doen Kleber Maes, Dan- (m.n.) loze solotocht inzet. Aan beide ny Vergauwen cn Alain Audc- (mr De Cock raakte inmiddels uit de ploeg omdat hij zijn kamp moest doen en dus moest in vallerskeeper Mare Van Re- moortere opdraven. de voorgaande zaken mislukte ouverture tegen met een scheef oog tegen dit voetbaljaar aan. Wellicht wordt voor de bestaande pro blemen dan wel een oplossing uitgedacht, maar de titel be hoort voorlopig alleen nog maar tot de vele luchtkastelen van Egide en zijn volgelingen. Or wordt het onmogelijke toeh vanuit' bewaarheid?..

De Voorpost | 1985 | | pagina 31