I TEMSE BIJ DE DAMES, BLAUWEN HOEK BIJ DE ÏREN LAUREAAT Reglement van de zevende beker van de Rozenstreek VIJFDE VOLLEYBALTORNOOI VOOR REKREATIEPLOEGEN IN BAASRODE SMASH-INFO BEKER VAN OQST-VLAANDEREN Modema Lebbeke: jongeren doen het uitstekend t «*- De Voorpost - 6.9.1985 - 43 VOLLEYBAL RSTE TORNOOI V.C. SNUFFEL EEN SUKSES Schellebelle-V.C. Kruibeke alleen leende de sportakkomodatie van de Gemeen- Snuffel B-K Temsc ie Jongensschool te Grembergen zich uitstekend voor v,C.Temse-V. Kruibeke teilukken van het tornooi, ook de organisatie verliep Kruiteke-STiuffcl'B inder vlot. Op sportief gebied werd er recht in de roos v'c. Temse-Schellebelle iten. Zowel zaterdag, bij het damestornooi, als lag op het herentornooi, werd op een bijzonder goed au volleybal gespeeld. Met V.C. Temse en Blauwen Hamme kreeg V.C. Snuffel twee laureaten die zeker R y.. Szullen misstaan op het palmares van het Snuffeltor- Reeks A In8 dat na deze geslaagde eerste organisatie beslist nog ilging zal krijgen. V. Kruibeke-K. Temse Schellebelle-Snuffel B K. Temse-V.C. Temse 1Snuffel A 2. Eksaardc 3. M Lebbeke Hamme j rdag werd met V.C. Tem- 2' en 3C wisten te plaatsen tus- lidelijk de beste ploeg van sen de ploegen uit 4e provincia- Reeks b H lamestornooi winnaar. De le. Verhasselt won van Juvenes 1 V.C. Temse tussen Vit. Kruibeke en Zele met 0-2 voor de derde en 2. V. Kruibeke Temse verliep erg span- vierde plaats en V.C. Snuffel 3- K- Temse Na een eerste set, waar- moest na een spannende finale Snuffel b mibeke er helemaal niet het onderspit delven voor e pas kwam, herpakten de Blauwen Hoek. Nadat Blau- Gekruiste 1/2 finales wen Hoek de eerste set won Snuffel A.v Kruibeke met 15-11 leidde Snuffel met 1- v. Temse-Eksaardc 11 en 3-12 in de tweede set 5' en 6e plaats: maar moest uiteindelijk inbin- K. Temse-Lebbeke den met 13-15 tegen de ploeg 3' en 4' plaats: die het komende seizoen in 3C provinciale speelt Een flink V.C. Tem*-V. Kmibeke gespijsde trofeeentafel viel de deelnemers te beurt. Bij de Eindrangschikking organisatie was inderdaad zo- iv.C. Temse ncMwiuuaai v wat aan alles gedacht maar dat 2. Vit. Kruibeke el met 2-0 uit te schake- de penningmeester van V.C. 3. Eksaarde n»> nrnanicnmnrin n,.K Snuffel de grootste overwin- 4 Snuffel A naar werd hoeft zeker niet J Modern. Lebbeke 6. K. Temse gezegd. *- -« Reeks A 1 Snuffel 2. Juvenes Zele B 3. Hamvoc i 4. Ploeg Mix Lebbeke i 5. V.C. Molen 1 Reeks B 1Blauwen Hoek Hamme 1 2. Verhasselt 1 3. R.T. Lokeren 1 4. Falos Keur 1 5. K.W.B. Grembergen Gekruiste 1/2 finales Juvenes B-BI. Hoek (26-28) 1-1 Snuffel-Verhassclt (29-25) 1-1 5C en 6e plaats: RT Lokeren-Hamvoc 2-0 3C en 4' plaats: Juv. Zele B-Verhasselt Finale: BI. Hoek Hamme-Snuffel Eindrangschikking 1. Blauwen Hoek Hamme 2. Snuffel Grembergen 3. Verhasselt Londerzeel 4 Juvenes Zele B 5. R.T. Lokeren 6. Hamvoc 7. Ploeg Mix Lebbeke 8. Falos Keur 9. V.C. Molen Grembergen 10. KWB Grembergen ssedametjes zich volledig, :n de 2' set met 11-15 moesten in de beslissen- set, na een hardnekkige stand toch hun meerdere nnen in het meer gerouti- de V.C. Temse. Vitesse v; beke werd ten andere zo- g dc openbaring van het tor- door ook in de gekruiste finale reekswinnaar V.C. (el met 2-0 uit te schake- De organiserende klub, weliswaar niet over al haar Keven beschikte en ook beetje in de war raak- :t het nieuwe spelsysteem, de 3C en 4C plaats nog buigen voor Ek- bij de heren was het allend dat de rekrea- loegen V.C. Snuffel en hasselt zich respektieveliik Uitslagen Dames Reeks A Mod. Lebbeke-Hamrae Snuffel A-Eksaarde Hamme-Eksaardc* Lebbcke-Snuffel A Eksaarde-Lcbbckc Hamme-Snuffel A Schellebefle 8. Hamme 9. Snuffel B 3-0 Reeks A 1-2 Snuffel-y .C. Molen 0-3 Juv Zele B-Ploeg Mix Leb. 0-3 Snuffel-Hamvoc 1-2 V.C. Molen-Ploeg Mix C JUVENES ZELE DRIEHOEKSTORNOQI E HAMME zondag 8 september orga- in de kompetitie debuteert in ert Juvenes Zele een drie- eerste landelijke. Het wed- ekstomooi in de gemeen- strijdprogramma: 14 u Juve- ijke sporthal te Hamme. nes - Diksmuide; 15.15 u.: telncmcrs aan dit tornooi Diksmuide - RS. Leuven; d Red Star Leuven (lc Na- 16.30 u.: Juvenes - Red Star oale), Diksmuide (1* Lande- Leuven, te) en gastheer Juvenes dat (Ajz) Hamvoc-Juvenes B Ploeg Mix-Snuffel V.C. Molen-JuvenesB Ploeg Mix-Hamvoc Juvenes B-Snuffel Hamvoc-V.C. Molen 2-0 Falos Keur-Verhasselt 0-2 BI. Hoek Hamme-RT Lok. (27-15) 1-1 KWB Gremb.-Verhasselt 0-2 R.T. Lokcren-Keur 2-0 Verhasselt-Bl. Hoek (28-29) 1-1 KWB Grembcrgcn-Keur £>2 Verhasselt-Lok. (22-19) 1-1 Kcur-Blauwen Hoek 0-2 RT Lokeren-KWB Grcmb. 2-0 Voor de vijfde keer in haar 15-jarig bestaan organiseert volleybalploeg Pletsers uit Baasrode een tornooi dat bestemd is voor rekreatieploegen, zowel heren- als ge mengde ploegen. Dit tornooi heeft plaats in de Sporthut van Baasrode die gelegen is langs de Scheepswerfstraat, dit op zaterdag 7 september vanaf 9.30 u. De Pletsers zijn lang geen onbekenden in het amateurvol- leybalwereldje. In de lange winterperiode treden zij reeds 15 jaar aan in een plaatselijke kompetitie die georgani seerd wordt door V.C. Adec. In de zomer nemen ze deel aan de gewestelijke KWB-kompetitie. Tussendoor werken ze nog een waslijst van tomooien af, o.a. de beker van de Rozenstreek. Nu is het eigenaardig dat in die zomerperio de weinig op eigen bodem gespeeld wordt. Om de vele ploegen die de Pletsers op vreemde bodem van repliek gediend hebben nu eens in eigen huis te kunnen ontvangen organiseren ze dit tomooi. Het dient gezegd dat er slechts plaats is voor 16 ploegen. Er wordt gespeeld op 4 terreinen, waarvan er 1 overdekt is. Kinderen kunnen gerust met ma of pa mee, want ze kunnen er een fijne dag doorbrengen in de kindvriendelij ke speeltuin die vlak naast de terreinen gelegen is. Ook supporters en kijklustigen die van (hoogstaand) volleybal houden zitten goed op zaterdag 7/9 in Baasrode. Dit jaar verwachten ze daar ploegen uit Wetteren, Kruibeke, Gent, Lokeren, evenals Brabantse ploegen die komen uit Opwijk, Wemmei, Londerzeel en Merchtem. Natuurlijk zijn de Dendermondse teams aanwezig. Erelijst 1981: 1. Verhasselt - Londerzeel, 2. KWB Baasrode, 3. Falos Keur 1982: 1. St. Donatus Merchtem, 2. Pletsers Smimof, 3. St. Jozef Londerzeel. 1983: 1. KWB Denderbelle, 2. Pleeboys, 3. KWB Baasrode 1984: 1. KWB Kruibeke, 2. St. Martinus Aalst, 3. KWB Baasrode Voor inlichtingen kan je steeds terecht bij Patrick Hers- sens, Dorpsplein 19, Baasrode. Tel. 052-33.58.00. Volleybal. V.C. Temse won het eerste tomooi van Snuffel Grembergen (c) Nieuw bondsgebouw fetaria is voorzien. de afstanddoende klub de oude vergunning opstuurt aan het adres van het V.l.V. sekre- tariaat. Het V.l.V. plant te Zemst de Om het geheel af te ronden bouw van een nieuw bondsge- wordt er ook voor slaap gele- Internationale Spelregels bouw, inklusief een sporthal genheid gezorgd. Twintig grote Deze zijn te bekomen op het met bijhorend sporthotel! De kamers volledig uitgerust met V.l.V. sekretariaat. Kostprijs: idee om dergelijk komplex te douche, toilet en lavabo, kun- 100 frank. Gelieve de som te realiseren rijpt reeds geruime nen zowat 60 sportievelingen storten op rekeningnummer tijd bij de bondsleiding. Het na het harde trainingslabeur in 068-0654810-87 van de V.l.V. huidige bondsgebouw voldoet de watten leggen. te 1030 Brussel. Bestellingen niet meer om goed werk te Het spreekt vanzelf dal deze door klubs zullen gefaktureerd presteren. Een verhuis naar een sportakkomodatie in eerste in- worden, ander administratief centrum stantie voor de voorbereiding drong-zich op. Zodoende werd van de zes Belgische ploegen Tomooimeuwtjes de mogelijkheid onderzocht zal gebruikt worden. Eveneens VC Nilco Lebbeke nodigt u uit bestaat de mogelijkheid dal de op: hun 7 september 1985: tomooi re- het kreatieploegen. Aanwezigheid eigen sportieve - nuwknoop te realiseren met het klubs bij de organisatie oog op de toekomst. Naast het voorbereidingsstages administratieve gedeelte, waar sportcentrum een beroep kun- van 2 dames verplicht. wordt plaats geboden in burelen voor het personeel, werden ook een tweetal verga derzalen en een drietal lesloka len gepland. Het sportieve ge deelte zal worden onderge bracht n doen. 8 september 1985: Tomooi kompetitieploegen: provincia- Op inaktief [e en landelijke. Dames en De damesploeg van Erembode- heren. Inschrijvingen voor 1 gem werd op inaktief geplaatst september bij de heer Robert „w. De Meyer, OLVrouwstraat 38, hypermoderne B'"ch' "rzoenmgskom- ,e 9370 Lebbeke. 052/21.53.83. i. missie 11.:„ u.i-ia sportzaal; speciaal ingericht om volleybal te beoefenen. Moge lijkheid wordt eveneens gescha pen om op drie afzonderlijke zoeningskommissie terreinen en met beschikbaar- vrijheidsaanvragen heid van voldoende ruimte aan volleybal te doen. Bij de orga nisatie van een groots evene- Unie Herzele organiseert op 24 Gezien er nog geen definitieve en 25 september een tornooi. data vaststaan, waarop de ver- Deelname van damesploegen. de spelend in de nationale, lande- basis lijke en provinciale kompetitie van het dekreet van de niet- en jeugdploegen en rekreatie bezoldigde sportbeoefenaar zal alsook herenploegen, rekrea- behandelen herinneren wij de tiejeugd en provinciale. ment kan er op een centraal klubs eraan dat wanneer de Aanvang 9 uur. Einde om- terrein op het balletje worden geklopt. Publieke belangstel- klubs tot een onderling ak- streeks 20 uur koord komen de volgende pro- Plaats: St. Pauluscollege ling wordt opgevangen "door cedure moet gevolgd worden: Tuinwijklaan 2 te Herzele ruime tribunes, die maximaal de afstanddoende klub trekt Voor verdere inlichtingen: Al- 1500 personen kunnen ontvan- verzet in bij aangetekende brief fons De Vuyst, Kouterstraat gen. En ook voor het natje en aan V.l.V. en aan het BLOSO 23, 9550 Herzele. het droogje van dit publiek werd gezorgd: een gezellige c de nieuwe kring stuurt een Het eerste nationale Maes pils vergunning op aan het V.l.V. 1. Dc Beker van de Rozenstreek staat open voor alle recreatieploegen, die niet aangesloten zijn bij de Belgi sche Volleybalbond, evenals recreatieploegen die ge leid worden door aangesloten ploegen. Alle betrokken ploegen uit Oost- en West-Vlaanderen komen hiervoor in aanmerking. 212. Formule 2 van de Beker van de Rozenstreek: a) De ploegen worden bij inschrijving ingedeeld in een tomooi A en een tornooi B. b) In elk afzonderlijk tomooi worden de ploegen ingedeeld in meerdere reeksen. Per reeks speelt men een halve mini-kompetitie in een door de tomooileiding aangeduide sporthal. d) Na de voorronde gaan de reckswinnaars door naar de eindronde. Enkel de reekswinnaars kunnen doorstoten naar de tweede tornooifase. e) De eindronde wordt gespeeld samen met de reeks- winnaars van de eerste formule. f) Tijdens de voorronde wordt het klassement opge maakt volgens volgende normen: de wedstrijden worden gespeeld naar twee sets en de puntentelling gaat als volgt: 2-0 winst levert drie punten op voor de winnaar en 0 punten voor de verliezer Een 1-1 setstand betekent twee punten voor de winnaar en 1 punt voor de verliezer op punten. g) De reekswinnaar wordt bepaald als volgt: De ploeg met het hoogst aantal wedstrijdpunten na de voorronde. Bij gelijkheid van wedstrijdpunten is de ploeg met het hoogste setpuntenverschil reekswinnaar. Indien nog gelijk is de ploeg met het hoogst aantal gescoorde setpunten reekswinnaar. Indien nog gelijk dan is de uitslag van de onder ling gespeelde wedstrijden bepalend. h) In elk van de vier deelnemende provincies wordt een provinciaal ééndagslornooi georganizeerd, zo wel voor het A- als voor het B-tornooi. De plaatsen van deelname zijn wel beperkt voor elke provincie, zodat een snelle inschrijving noodzakelijk is. i) De eindronde wordt gespeeld met de rcekswinnaars uit de formule 1 én die uit de formule 2+ mogelijk de tweede uit de eerste formule. Deze wordt betwist op één weekend en in principe op neutraal terrein. Echter, elk van de deelnemende ploegen krijgt dc mogelijkheid om op eigen terrein een halve finale reeks te organiseren. Met dien verstande dat indien de eigen ploeg de eindronde haalt, men ook gega randeerd op eigen terrein kan spelen j) Dc slotdag van de zevende editie na de Beker van de Rozenstreek wordt gespeeld met 12'A ploegen te Wetteren. k) De volledige structuur van het tornooi is afhankelijk van het aantal deelnemende ploegen. Deze zal op dc algemene vergadering bekend gemaakt worden. 3. Spelers en spelerslijsten: a) De ploegvcrantwoordelijke dient uiterlijk op 20 september 198ë zijn spelerslijsten in (naam, voor naam en adres). Óp dc algemene vergadering ont vangt elke ploeg zijn eigen spelerslijst. b) De spelerslijst kan niet meer aangevuld worden. c) Spelers, die niet op de spelerslijst vermeld staan, kunnen niet aan het tornooi deelnemen d) Het aantal spelers per ploeg is beperkt tot 20. e) Verenigingen die meerdere ploegen inschrijven kunnen slechts met de helft van het aantal inge schreven ploegen deelnemen volgens formule 2. f) Spelers die ingeschreven zijn bij de Belgische Vol leybalbond zijn niet tot het tornooi toegelaten. V.l.V. spelers, die aangesloten zijn bij de recreatie- ploeg en die geboren zijn in'1945 of vroeger kunnen aan het tornooi deelnemen. g) In dit tornooi speelt elke speler op eigen risico wat een eventuele V.l.V. aansluiting betreft. Indien men met een V.l.V. spelerskaart aan de wedstrijden deel neemt, betekent dit forfait voor de ploeg van de betrokken speler. h) Dames met een V.l.V. kaart mogen wel aan het tomooi deelnemen. i) Gemengde ploegen zijn eveneens toegelaten tot het tomooi. j) Een speler kan niet bij verschillende ploegen tege lijk ingeschreven zijn. Indien wel, heeft de ploeg die eerste heelft ingeschreven voorrang op de andere ploegen, behoudens een schriftelijke overeenkomst tussen de betrokken personen? k) Transfers gedurende het verloop van het tomooi worden niet toegelaten. 1) Spelers of ploegen mogen niet én in het A- én in het B-tomooi deelnemen. Wedstrijden. a) De wedstrijden in de voorronde worden gespeeld in de vorm van provinciale ééndagstomooien. De eindronde wordt gespeeld tijdens het weekeinde van 1-2 maart 1986. De finale wedstrijden zijn voorzien voor het weekeinde van 5-6 april 1986. b) Elke reeks wordt gevormd door vier ploegen. Elke ploeg speelt tegen elke andere ploeg, zijnde drie wedstrijden naar 2 stes. c) De ploegen houden zich naar de vooropgestelde datum en uurregeling van het tornooi. d) Elke ploeg dient één scheidsrechter te leveren gedurende de wedstrijdperiode. Dit mag indien nodig een speler zijn. Het leiden van een wedstrijd én het samenvallen van een wedstrijd van eigen ploeg is uitgesloten. e) Dc tomooileiding vóórziet in de wedstrijdbladen. f) Op het scheidsrechterblad mogen per wedstrijd maximaal 12 namen licentienummers) worden ingevuld. g) Voor dc aanvang van de wedstrijdserie dienen alle spelers hun identiteitskaart over te maken aan de tomooileiding en dit tot na verloop van de laatste wedstrijd in de reeks. h) Indien één of meerdere spelers zich op geen manier kunnen identificeren kunnen deze niet aan het tornooi deelnemen. i) Indien één of meerdere spelers niet op de spelerslijst vermeld staan, verliest deze ploeg de wedstrijd met 2-0 forfaitcijfers én wordt tevens uit kompetitie genomen. j) Voor de voorrondewedstrijden zijn de ploegen niet verplicht om met genummerde truitjes te spelen. Voor de eindronde- en finalewedstrijden worden speciale schikkingen getroffen, i. Diverse opmerkingen: a) De uiterste inschrijvingsdatum is 15 september 1985. De algemene vergadering en de reeksindeling wordt gehouden op vrijdag 20 september te Schelle- belle. b) Het inschrijvingsgeld bedraagt 1.000 frank per ploeg en kan betaald worden onder gesloten omslag of op rekeningnummer 290-0400768-82 te name van de Beker van de Rozenstreek en met vermelding van de naam van dc ploeg. c) Het tomooi koopt in samenwerking met het dagblad Het Volk en de Vlaamse Liga voor Jeugd-, Mini- en Rccreatievolleybal d) Dc tomooileiding is gedurende het ganse verloop van het tornooi niet verantwoordelijk voor eventue le ongevallen. e) Alle correspondentie dient gericht te worden aan Geert Bayens, Massemensesteenweg 56/4, 9200 Wetteren. W HEREN Zaterdag 7 september 1985 14.00 uur: Zaal Palaestra; Kastan jelaan Deinze Terrein 1 Hamvoc Hamme - MJA Waar schoot Waarschoot - Deinze Hamme - Deinze. Terrein 2 Deinze (+1) - Mariakerke Mariakerke - Hamme (+1) Waarschoot (+1) - Mariakerke 15.45 uur: Gemeentelijk Sportcen trum Den Boer Zomergem Terrein 1 Schcllcbellc - T. Eeklo (+1) Eeklo (+1) - Zomergem Scgellebellc - Zomergem Terrein 2 Zomergem - Kieldrecht (+1) Kieldrecht - Schellebelle Eeklo - Kieldrecht 14.30 u Stedelijke Sporthal Park laan te Ninove Terrein 1 Oudegem (+1) - Stcenhuizc Steenhuize - Ninove Oudegem - Ninove Terrein 2 Ninove - Heusden Hcusdcn - Oudegem (+1) Steenhuize - Heusden 14.00 uur: Stedelijke Sporthal Eu- rohai Zelzatc Terrein 1 Hamme (+1) - Dcndcrwindekc Denderwindcke - Wachtebeke Hamme (+1) - Wachtebeke Terrein 2 Wachtebeke - Eine (+2) Eine (+1) - Hamme Dcnderwindeke - Eine (+2) Sportschuur Sinaai 'en Terrein 1 Nilco Lebbeke - Zclzate Zelzatc (+2) - Bclsclc Lebbeke - Bclsclc Terrein 2 Belscle - Overboelare (+1) Overboelare - Nilco Lebbeke Zelzatc - Overboelare Zondag 8 september 1985 v 14.30 uur: Sporthal 't Veerleveld Scorpio Aaigem - Steenhuize K.P Triestlaan 9078 Lochristi - Steenhuizc - Grembergen Zaffelare Aaigem (+1) - Grembergen St. Laureins - Kuhne Zele (+2) Terrein 2 Adegem (+1) - Dendermondc Nicuwkerken - Adegem 13.30 uur: Sporthal Appels. Steen weg op Aalst, 9330 Dendermonde Terrein 1 Grembergen - Berlare Berlare - Aaigem (+1) Stcenhuize - Berlare. Beervelde - Zele (+2) Beervelde (+1) - St. Laureins. DAMES Zaterdag 7 september 1985 14.00 uur: Gemeentelijke Sporthal Tielrode Tielrode (Temse) Terrein 1 Madavoc Hamme (+1) - Geraards- bergen Gcraardsbergen - Temsc (+1J Hamme - Temse Terrein 2 Kontakt Temse - Gent Gent - Hamme Geraardsbcrgen - Gent (+1) 15.00 uur: Sporthal Stekene Nieuwstraat, 9090 Stekene Ertvelde - Kabaz (+1) Kcmzeke - Bazel (+1) Kemzeke - Ertvelde 14.30 uur: Gemeentelijke Sporthal ten zien. Trainer Etienne Van V.l.V. tomooi gaat door op 24, 25 en 26 september 1985 Deelname van nationale ploe gen uit Rusland, Frankrijk, Zweden en België. Inkom 250 frank voor een één- dagskaart, 650 frank voor een abbonnement van drie dagen. Voor jeugd en groepen: 180 frank voor één dag en 450 voor drie dagen. Programma 24.9: 19.00 Frankrijk - Zweden 21.00 U.S.S.R. - België in de nieuwe sporthal te Zellik 25.9: 19.00 België - Zweden 21,00 U.S.S.R. - Frankrijk Sporthal Ter Gaerde te Groot Bijgaarden 26.09: 19 u. U.S.S.R. - Zweden 21.00 u.: Frankrijk - België Gemeentelijk Sporthal te Temat. Ook zaterdag op het tomooi Warandelaan 9200 Wetteren Terrein 1 Schellebelle - Waarschoot (+1) Waarschoot - Hofstade Schellebelle - Hofstade (+1) Terrein 2 Hofstade (+1) - Evergem Evergem - Schellebelle Waarschoot (+1) - Evergem Zondag 8 september 1985 13.00 uur: Sporthal Dulpop, Beek- dam 2768 Kruibeke - Bazel Terrein 1 Dendermonde - Nieuwerkerke Nicuwkerken - Kruibeke Dendermonde - Kruibeke Terrein 2 Vitesse Kruibeke - Adegem (+1) In de eerste wedstrijd waren er Grembergen heeft Moder- 8"" Z uZZt ■en poede nartii vollev la- V,0t ëewonnen van Hamme tv-; JL cLv.- met 3-0. In deze partij konden we Karin Van Acker aan het werk zien. Karin die zich moei- Uytfang heeft de ploeg tot een geheel weten te kneden. Iets wat vorie iaar niet kon kan Ujk kan vriimaken voor de ploa riï team dat er?,! Cmól Segers iTSJredeiJ?dS |"dae wcl e" deed h" behoor- hebben ze vorig seizoen nooit J meegemaakt A e, wordt ^atelM stander en toen ging het mtn- buiten de lijnen komen nu de b 6 aanmoedieinecn dat hebben aanmoedigingen dat hebben we vroeger niet gekend, aldus Carol Segers. Het spel van de Grembergen- aard ligt Lebbeke niet dat, al hoewel groter in gestalte het Volleybal. V.C. Snuffel was nog niet optimaal in het eigen tornooi (c) Een pluspunt is nu ook wel dat f" „uc dc jongeren die in de ploeg °e' "n 3'° n,!derla»e ",ocs, werden gehaald die het sdütte- Een wcdstnjd was de volgende match tegen VC Eksaarde een ploeg die vol gend seizoen in dezelfde reeks uitkomt als Lebbeke. Hier werd het 2-1 voor Modema en dat is een uitslag waar men het meeste plezier aan beleefde bij de Lebbekenaars. Het was hier dat men enkele mooie presta ties mocht optekenen. Ann Van Steen wierp zich hier op en blonk uit in verdediging en in de aanval. Ook Katrien Stil ten was bij de zaak en Laila Steppé verzamelde punten met haar opslag. Terwijl aan het net Ann Tilley en Conny Fran- kaert knap afblokten. De laatste wedstrijd tenslotte bracht Lebbeke tegen Temse wat een spannende wedstrijd werd die uiteindelijk door Mo dema werd gewonnen in de laatste set met 14-16, van span ning gesproken. Kapitein was hier in vervanging Iris Ravijts en zij deed zoals het moet: het goede voorbeeld geven. Vol gende week wacht dan een Tomooi in Aalst georgani seerd door Kangoeroes.

De Voorpost | 1985 | | pagina 43