lelévalló MET VIJFTIEN JAAR ERVARING, NV OOK Ji.v.h.a Minister van de Vlaamse Ge meenschap Jan Lenssens trok de lijn door naar Flan ders Technology en legde de nadruk op het belang van het Philips-concern voor de te werkstelling in de streek. De heer Bob Vallé dankte nadien alle aanwezigen voor hun blijken van sympathie en nodigde vanzelfsprekend iedereen uit op de traditione le drink, waarna er nog lang en gezellig werd nagekaart. Van Bob Vallé zelf, en dan vooral van zijn echtgenote, want hij is blijkbaar een man van weinig woorden, hoor den we wat meer over de historiek van de zaak. Het begon allemaal in 1969, dus een vijftiental jaren gele den, in een eerder kleine zaak naast «Boeykens Rei- TELEVALLE gaat dus duide lijk mee met de meest mo derne evolutie en heeft voor de klanten nu natuurlijk ook verschillende homecompu ters ter beschikking met al de apparatuur die erbij kan worden aangesloten: scher men, printers, enz. Maar niet alleen de compu ter evolueert steeds meer. De tv's bijvoorbeeld krijgen nu vlakke schermen en rech te hoeken zodat het beeld groter en vollediger wordt. De FSQ (flat square tv) is dus in volle opgang. Omdat TELEVALLE nu een Philips Home electronic Center is, zijn al deze nieu wigheden voorradig. Loop er maar eens aan. de h en mevr. Vallé geven graag deskundige uitleg. Philips home electronic center Bob en Yolande Valle-Van Der Borght Speciaalzaak tv - hi-fi - video Kerkstraat 45, 9330 Dendermonde tel.: 21.72.60 Openingsuren: alle dagen, behalve zondag, van 9-12 en van 14-19 uur 6 - 20.9.1985 - De Voorpost Telé vallé, Schepen Dierick prees de ondernemingsgeest van de zaak Katuit lijkt voor de speciaalzaak in tv - hi-fi en video TELEVALLE wel een dag met een speciale aantrekkingskracht. Het is steeds op die datum dat er ingrijpende veranderingen plaats hadden in de zaak en ook deze keer was het zo gepland, maar spijtig kon de datum niet gehaald worden. Het werd dus iets later en dat kon zeker de vreugde om de verbetering niet temperen. Vijftien jaar is Bob Vallé nu al in de Kerkstraat gevestigd en gedurende die tijd heeft hij zich een dergelijke reputatie verworven dat Philips zijn zaak uitkoos om in deze streek het enige «Philips home electro nic center» te worden. De afdeling hi-fi De familie Vallé, uiteraard in feeststemming Aandachtige toehoorders tijdens de openingsceremonie Uiteraard gaat een dergelijke gebeurtenis gepaard met een officiële opening en de daarbij horende feestelijkhe den, waarvoor ook deze keer heel wat familieleden, klan ten, vrienden, leveranciers en buren kwamen opdagen en zij maakten meteen van de gelegenheid gebruik om de heer en mevrouw Vallé te feliciteren met deze nieuwe realisatie. Niet alleen is TELEVALLE nu ingescha keld in de belangrijke keten van Home electronic cen ters, er werden tevens aan de zaak zelf enkele veran deringen gedaan, zodat de binneninrichting een fris tin tje en vooral overzichtelijke rekken heeft gekregen. De stemming was natuurlijk feestelijk toen de heer Piet Heuvinck de verschillende sprekers van die avond voor stelde. De heer Van der Linden, ver- koopsdirekteur van Philips, belichtte het belang van de ze nieuwe «Philips home electronic centers». Alleen de zaken die speciaal Phi- lips-apparatuur verkopen worden hiervoor aangezocht en zij worden dan ook voort durend voorzien van de nieuwste snufjes in de elec tronics. De eigenaars van die speciaalzaken worden geregeld bijgeschoold en op de hoogte gehouden van de jongste ontwikkelingen in de branche. TELEVALLE is de achtste zaak die het em bleem van Philips home electronic center mag voeren. Schepen Dierick, die een herstellende burgemeester Cool verving, wees vooral op de moed die de middenstan ders nog aan de dag leggen om in deze moeilijke tijden te investeren. De heer Van Der Linden aan het woord Minister Lenssens kwam ook even aanlopen zen». We noteerden dat het toen Katuit was in Dender monde. Vijf jaar lang werd het daar volgehouden en op Katuit in 1975 werd een groter pand betrokken aan de overzijde, iets dichter naar het centrum toe. Opnieuw vijf jaar later werd de gevel van deze zaak gemoderniseerd en de win kelinrichting veranderd. Nu was er opnieuw een tijds spanne van vijf jaar nodig om ingrijpende veranderin gen te zien gebeuren. Vijftien jaar dus verdeelt Bob Vallé Philips en Pionier in de streek. Pioneer vervolledigt het gamma van Philips met hogere hi-fi en vormt zeker geen onaardig bestand van de aangeboden toestellen. De rasechte Dendermonde- naar Bob Vallé gaat er prat op dat vrijwel alle herstellin gen bij hem thuis kunnen gebeuren. «Dat komt omdat we die reparaties zelf uitvoe ren», vertelt hij. Dat is onze beste reklame. In meer dan 90% van de gevallen is uw kleuren-tv op dezelfde dag reeds hersteld. Dat is alleen maar mogelijk als je over een gigantische stock be schikt. Ge kunt u niet voor stellen hoeveel onderdeelt jes er in zo'n toestel zitten. Omdat ik eigenlijk maar twee merken heb en me niet bezig houd met bijvoorbeeld huis- houdapparaten kan ik die stock bijhouden. Hier wor den dus geen toestellen naar de fabriek gestuurd om te herstellen. Door een voort durende bijscholing en het volgen der jongste technie ken zijn we hier in staat om alles zelf te doen. Heel wat zelfstandigen uit de streek hebben hier trouwens hun job geleerd».

De Voorpost | 1985 | | pagina 6