Aalsterse Jeugdbeurs „eren lezen en schrijven kan T ralsters Sociaal Overleg ^nderzoekt jeugdig dynamisme Aalsterse dienst Verkeersveiligheid Gevarieerd sportinitiatie-aanbod van Aalsterse sportdienst op Jeugdbeurs De bib op de Jeugdbeurs Fietstrim «Grenzen van Groot-Aalst» Vredeshuis te Aalst Vlaamse Kruis in de kijker A.s. dinsdag gemeenteraad te Aalst «lendeurdag bij ^Isterse dansclub «Kalliope» laureaten Fotowedstrijd Beltort Aalst De Voorpost - 27.9.1985 - 3 Dansclub Kalliopein aktie (Ih) Prof. H. Cammaer (K.U. Leu ven) over de pedagogische en filosofische benadering 's Namiddags tcoretische en praktische wenken naar hulp verlening en begeleiding toe door dr. d'AIcantara (U.C.L.) en gedragstcrapeutc Huguettc Damiaens, Dienst Geestelijke Gezondheidszorg Aalst. Einde rond 17 u. Deelname: 250 fr., ASO-le- den, 200 fr. Speciale prijs voor groepen in klasverband. Nadere informatie bij ASO, Dirk Martensstraat 13 te 9300 Aalst. Tel. 053/78.30.52. LH. U0Ê meeste mensen zijn ver- maximum 6 kursisten per be- wanneer ze te horen geleider. De lesbijccnkomsten ófijgen dat er in Vlaanderen gaan meestal 's avonds door en I n 200.000 mensen niet of dit gedurende twee uren één- Bvoldocnde kunnen lezen en/ maal per week (gratis!), ij'schrijven. Zij die niet kun- Vandaar onze oproep: Ken der" 'czcn cn/of schrijven stop- jc mensen met lees- en schrijf- n dit vaak weg als gevolg van moeilijkheden? ït onbegrip waarop ze Geef hen ons telefoon- aaUltcn- nummer of verwijs hen op een <k In heel Vlaanderen zijn er a"derc raan'er door °ns icttn 45-tal alfabetiseringspro- adfCf; «kien die volwassen neder- *''abe,,f ^ak' ■ndslallge (seml-anallabelen) Hopmarkt 119300 Aalst bbren lezen en schrijven °ns telefoonnummer 053/ Et wordt gewerkt in kleine 77-08-83 ijrocpjes van minimum 2 en Met naar Aalsterse normen straat) en niet in het minst ganisatie van de Jaarbeurs, de «slechts» 71 punten aan de punten over de herwaardering vestiging «Rcndapart» op het agenda waarvan 38 in de open- van de rechteroever met o.m. Wijngaardveld, het misbrui- bare zitting wordt wellicht de het oprichten van een polyva- ken van voetpaden als fictsen- komende gemeenteraadszit- lent lokaal in de Hoveniers- stalling en deponeren van huis- ting op maandag 30 september straat. vuil, de mogelijkheid voor het géén maratongcval. Van de stadspersoneel om hun kie- traditionele dinsdag wordt af- Werken aan lift, elektriciteit, splicht te vervullen en het ge- geweken voor het konccrt op 1 verwarming en vcntilatiewand bruiken van stadsbcrichtcn oktober in het kader van het op het dak van het Kulturccl voor «partijpolitieke doelein- Fcstival van Vlaanderen. Centrum staan eveneens op de den». Baita Dolores intcrpcl- dagordc. leert over de mogelijke sluitin- Aan de agenda naast de ge- gen van een kippenbedrijf en bruikclijkc items o.m. de Tevens werken aan stadsge- een autoherstelwcrkplaats. goedkeuring van drie verkoch- bouwen waaronder ex-ge- tc percelen in de sociale woon- meentehuizen, het Oud-Hos- Maar wellicht - zo is het toch wijk «Hof ter Leeuwergem», pitaal en de Kcizcrshallen. meestal - komen er in extre- de voorwaarden tot verhuring Tenslotte zijn er 5 intcrpclla- mis nog interpellaties bij --kplaa,^™ taA* L„ Aals, Wekel^ Gazcllen brandw„rka2eme. Voor fo,0 ko„ we, (School- en Weggevoerden- middenstandsraad over de or- een rustPauze aJ- (a) De prijswinnaars van de fotowedstrijd die in het Belfort werd gehouden a na Aalsters Sociaal Overleg, organiseert op dinsdag 15 lober e.k. in de feestzaal van het stadhuis van 8.45 tot u. een studiedag over welzijnszorg. Dit onder het motto :ugd Dynamisme, Wereld Pessimisme». van het ASO moesten sic, vluchtreakties, zelfmoord, istateren dat de jeugd met andere levensvoorwaarden en hen omgevende wereld -normen, negatieve uitspraken ik in tegenstelling, in bot- enz. (jg komt. De jeugd koestert c «I wat dromen, verwachtin- De opvoeder-hulpverlener n die ze echter maar moei- krijgt het dan ook steeds moei- am of zelfs helemaal niet in lijker om nog een opbouwen- «vulling ziet gaan in een we- de, positieve houvast te kun- ld van werkloosheid, ekono- nen aanbieden, pche en waardenkrisis en vol ffdcr pessimistische toe- Programma ""Vmstpcrspektieven. 8-45 u.: verwelkoming en -mgcrcn, ouders, leerkrach- koffie, fln en welzijnswerkers zien het Prof. E. Verhellen (R.U.G.) in ook vaak niet meer zitten, over «Werken met kinderen Er?ms wordt er daarbij zwaar vanuit een kindcrrechtcn- jjireagccrd: agressie, depres- visie». In het kader van het Internationaal Jaar van de Jeugd wordt in de Keizershallen van zondag 20 tot en met maandag 28 oktober een jaarbeurs georganiseerd met volgend goed gestoffeerd programma. Zondag 20 oktober: opening jeugdbeurs met Vre- don, vendelen op het Keizer lijk Plein. Openingsreceptie gevolgd door volksdans met Uien- spiegel. 19 uur: Film: «De Witte» van Robbe De Hert. 20.30 uur: Willem Verman- dere. Maandag 21 oktober: dag van de senioren 14 uur: muziekshop met 't Kliekse 14 uur: praatnamiddag jeugd 19 uur: optreden van de pop groep «Clean Eggs» 19 uur: film «Ik ben Maria» 20.30 uur: optreden van de groep 't Kliekske. Dinsdag 22 oktober: dag van de veiligheid 14 en 15 uur: diamontage «Ele gie» over veiligheid in het ver keer, telkens gevolgd door debat. 20.30 uur: optreden Mong en zijn vieze gasten. Woensdag 23 oktober: dag van de vrede 15 uur: openingswoord i.v.m. vredesdag 19 uur: film: «Toen ik kind was, was er oorlog» 20.30 uur: optreden van Leen Persijn. Donderdag 24 oktober: dag van de ontwikkelingssa menwerking 15 uur, 16 uur, 17 uur: film over van het dagelijks leven en de problemen van kinderen en jongeren in de Derde Wereld «Remember me». Namiddag: werken met minia tuurwerktuigen uit de 3C wereld. 19 uur: film: «Soleil des Hyenes» 20 en 21 uur: Break Dance 20.30 uur: verteller met «Zwarte vertelsels» 22 uur: muziek, dans en folklo re uit de 3e wereld. Vrijdag 25 oktober: dag van het onderwijs 19 uur: film: «Strawberry Sta tement» 19.30 uur: finale jeugdquiz met Michel Follet en geanimeerd met optreden van de groep «Paris» omstreeks 10.30 uur. Zaterdag 26 oktober: dag van de werkzoekenden 14 uur: Sint-Maartenfeest 16-17 uur: film: «The spirit lives on» Van 14.30 tot 17.30 uur: vrij podium 19 uur: film: «Norma Rae» 21 uur: optreden van de groep «Nacht und Nebel» gevolgd door knalfuif. Zondag 27 oktober: dag van de migranten 15-16.30 uur: toneelvereniging Taal en Vrijheid brengt het toneelstuk: «Pop van Amedé» 16-17 uur: film: «The spirit lives on» 18.30 uur: No Romance in China 19 uur: film «Alambrista» 20 uur: optreden door kunst groep Alkuone Maandag 28 oktober: dag van de participatie 19 uur: film: «zondagouders» 21 uur: optreden van Hans De Booy De jeugdbeurs is van zondag 20 oktober tot maandag 28 oktober elke dag toegankelijk van 14 tot 21 uur. De spekta kelzaal blijft toegankelijk tot jeugdpas en CJP. Groepen en scholen genieten vermindering van 50% Een toegangskaart met avond optreden inbegrepen kost 75 het einde van het avondop- fr en 60 fr. met jeugdpas treden. De toegangsprijs tot de beurs bedraagt 40 fr., en 30 fr. met OP. De dienst verkeersveiligheid neemt deel aan de Jeugd beurs te Aalst (week van 20 oktober 1985 tot en met 28 oktober 1985). De dienst zal er te vinden zijn in stand nummer 62. De volgende aktiviteiten wor den voorzien: - informatie over alkoholge- bruik en verkeersveiligheid - informatie over fietsenkon- troles en klaarovers - stand met bromfiets die vol doet aan de normen voor 1.1.986 - nuttige tips voor bromfiet sen en fietsers - een stand van Via Secura met verschillende gegevens over het verkeer. wordt op de jeugdbeurs de namiddag van de verkeersvei ligheid georganiseerd, waar voor de volgende aktiviteiten gepland zijn: - demonstratie ademtest - behandigheidsproeven voor bromfietsers - demonstratie curvometer met de nodige uitleg - mogelijkheid tot het bekij ken van politiedienstvoertuig; interieur, zwaailichten enz. - fietsenkontrole met uitrei king fietskaart - filmvoorstelling «ELEGIE» of een reflektie op de dood door een verkeersongeluk, ge volgd door een debat o.l.v. de dienst verkeersveiligheid St.- Niklaas.. De sportdienst van de Stad Aalst organiseert tijdens het laatste kwartaal 1985 twaalf lessenreeksen van 10 lesuren in verschillende sporttakken: gym 40+, fitness-dance, pré-ski gym, conditiegym, pré-ballet voor kinderen, ten nis B, tennis A, in sporthal Denderdal te Erembodegem en kleuterzwemmen A en B en zwemmen volwassenen in het Stedelijk Zwembad te Aalst. Voor sportievelingen die ken nis willen maken met een be paalde sporttak volgend pro gramma overzicht: - Gym 40+ is speciaal inge legd voor 40 plussers, waarin elke week gedurende 1 uurtje aangepaste bewegingsoefenin gen worden aangeleerd. Ideaal om fit en lenig te blijven. Deze initiatiekursus is voor zien voor 15 dames vanaf 40 jaar, gedurende de periode 14 oktober - 23 december (11/11 niet) iedere maandag van 20.30 u. tot 22 uur, in Dender dal - Erembodegem. De deel nameprijs bedraagt 850 F. - Fitness-dance biedt 20 da mes vanaf 16 jaar de gelegen heid op een aangename wijze soepel en ontspannnen te be wegen op muziek, 10 maanda gen van 20.30 u. tot 22 u. in Denderdal - Erembodegem. Prijs: 850 F. - Pré-ski gym is een interes sante voorbereiding op de eer ste ski-lessen, waarbij men kennis maakt met basis-bewe gingen en algemene tech nieken. Deze kursus kan gevolgd wor den door 15 deelnemers (ge mengd) vanaf 16 jaar geduren de 10 dinsdagen, van 19 tot 20 uur, van 15 oktober tot 17 december, eveneens in Den derdal. Prijs 700 F. - Konditiegym met aangepas te oefeningen en een lichte lichamelijke inspanning zal de konditie van 20 dames vanaf 16 jaar zeker op peil houden. De ze kursus loopt over de perio de 16/10 - 18/12, lOx woensdag van 20 tot 21 uur in Denderdal. Prijs 650 F. - Pré-ballet voor kinderen is een ideale voorbereiding voor diegenen die ballet willen vol gen. Aan deze cursus kunnen 12 meisjes deelnemen van 4 tot 7 jaar. Periode: van 12/10 tot 21/12 (2/11 niet!), telkens op zaterdag van 11 tot 12 uur in sporthal Denderdal. Prijs: 650 F. - Twee tennisreeksen voor ge vorderden zijn gericht aan deelnemers die minstens een cursus A gevolgd hebben of reeds de beginselen van deze sport hebben aangeleerd: één kursus is gemengd vanaf 13 jaar, telt 6 deelnemers en wordt in Denderdal gegeven van 14/10 tot 18/11 (11/11 niet), gedurende vijf maanda gen van 18 tot 20 uur. Prijs: 1.600 F, de tweede cursus is eveneens gemengd vanaf 13 jaar, telt ook 6 deelnemers en kan in Denderdal gevolgd wor den van 25/11 tot 23/12, 5x maandag van 18 tot 20 uur. Deelnameprijs: eveneens 1.600 F. - Met twee tennisreeksen A voor beginnelingen worden telkens 10 deelnemers, ge mengd vanaf 13 jaar, ver trouwd gemaakt met de basis technieken van de tennissport. Periodes: van 15/10 tot 12/11, iedere dinsdag van 18 tot 20 uur of van 19/11 tot 17/12, iedere dinsdag van 18 tot 20 uur in Denderdal-Erembode- gem. Prijs: 1.100F. - Tijdens de kursus kleuter- zwemmen A voor beginnelin gen in het Stedelijk Zwembad van Aalst, worden van 12/10 tot 21/12 (2/11 niet), iedere zaterdag van 9 tot 9.50 u., 12 deelnemers, gemengd van 3 tot 6 jaar, op een speelse wijze vertrouwd gemaakt met het water. Prijs: 750 F. - Initiatielessen kleuterzwem men B zijn de basis tot het aanleren van de eerste zwem bewegingen voor maximum 12 deelnemers (gemengd) van 3 tot 6 jaar. Deze lessen worden gegeven van 12/10 tot 21/12 (2/ 12 niet), elke zaterdag van 9.50 u. tot 10.40 u. in het stedelijk zwembad. Prijs: eveneens 750 F. - Zweminitiatie volwassenen omvat watergewenning, leren drijven, aanleren van de be langrijkste zwembewegingen, en is voorzien voor 16 deelne mers (gemengd) vanaf 13 jaar gedurende de periode 16/10 - 18/12, iedere woensdag van 18.30 u. tot 19.30 u. in het Stedelijk Zwembad Aalst. Prijs: 1.000 F. Alle inschrijvingen worden uit sluitend schriftelijk aanvaard door middel van een inschrij- vingskaart. Deze kaarten en alle verdere inlichtingen zijn steeds verkrijgbaar op de Dienst Sport - Stad Aalst, Gro te Markt 3, Aalst, tel. 053/ 77.11.11 toestel 282. DB. Ter gelegenheid van de jeugd beurs trekt ook de stedelijke openbare bibliotheek een stand (14 x 4,5 m) op in de Keizershallen. De stand is, zoals trouwens de hele beurs, dagelijks open van 14 tot 21 uur. Tijdens die dagen zal een algemene informatie-folder, en keuze- en aanwinstenlijsten worden uitgedeeld. Het is ook de bedoeling elke dag boeken van één welbepaald tema cen traal te stellen: 21/10: senio ren, 22/10 veiligheid, 23/10: vrede, 24/10: ontwikkelingssa menwerking, 25/10: onderwijs, 26/10: werkloosheid, 27/10: migranten, 28/10: participatie. Toegangsprijzen: 40 fr.; 30 fr. met jeugdpas. Dit initiatief kadert in de «Week van de Openbare Bi bliotheek», waarvan de aktivi teiten gespreid zijn over een langere periode. Zo zal op 30 november 1985 de bekende jeugdauteur Thea Beekman in de stedelijke openbare biblio theek te gast zijn. In dc feestzaal van het stadhuis zal ze over haar werk vertel len. Ook het initiatief «Zin in een verhaal?», vertelnamidda- gen, kadert hierin (zie verder in de persmap). De bedoeling hiervan is o.a. de promotie van het betere jeugd boek, het vermeerderen van het leesplezier in boeken, het stimuleren van de leeslust en het aanzetten tot bibliotheek bezoek. LH Op zondagmorgen 29 septem ber organiseert de dienst Vrije tijd andermaal de fietstocht «Grenzen van Aalsl«. Een trip van zowat 55 km. die start te 9 u. en eindigt te Aalst op zon dag 29 september op de Grote Markt aiover achtereenvol gens, Hofstade, Gijzegem, Herdersem, Moorsel, Baarde- gem, Meldert, Aalst, Erembo degem, Nieuwerkerken en Aalst. Zoveel mogelijk in een gesloten peloton aan een snel heid van 20 22 km. per uur. Onder geen enkel voorwendsel mag een deelnemer de baanka- pitein die op kop rijdt voorbij steken. Wie om een of andere reden het peloton moet verlaten kan gerust op eigen middelen met behulp van het stratenplan het parkoers afleggen. Eenmaal de laatste ziekenwagen voorbij rijdt u dan wel op eigen risico. Twee ziekenwagens doen de omloop mede en langsheen het parkoers zijn Rode Kruishel- pers opgesteld. Wie af te reke nen heeft met defekt, kan ge bruik maken van de bezemwa gens die onmiddellijk achter de materiaalwagens rijden. Oplettendheid blijft steeds geboden. Altyd zijn er mensen geweest die zich voor VREDE ingezet hebben, die niet konden aanvaarden dat wij gedoemd waren mekaar te blijven bevechten en uit te moorden. Geleidelijk is deze drang naar vrede toegenomen. Zoals we nu bezig zijn, kan het niet meer verder. Een tot de tanden bewapende wereld, die elke dag nog meer wapens vraagt, leidt onvermijdelijk naar de afgrond. Er moet een uitweg zijn. Er is een uitweg, als voldoende mensen ijveren voor vrede, roepen om vrede, de beleidsmensen verplichten tot ernstige besprekingen, tot duidelijke internationale af spraken. tot samenwerking in plaats van strijd. Er is zoveel positiefs te doen in onze we reld, nu vooral, nu we beschik ken over dc technische midde len om overal te helpen waar nood is. Velen hebben dit begrepen. Allerlei organizaties werden opgericht, vredesgroepen en verenigingen die dc vreedzame samenwerking tussen de lan den, in het bijzonder tussen rijke en arme landen willen bevorderen. Om de verenigingen in onze streek meer kansen te bieden tot samenwerking, om hun plaats te geven die hen toe komst en hun uitstralingsmo- gelijkhedcn te bevorderen, werd een vereniging «Vredes huis» opgericht. Deze wil een gebouw, een VREDESHUIS beschikbaar stellen als ont moetingsplaats voor alle men sen die zich wensen in te zetten voor vrede. Iedereen, on geacht zijn ideologische, poli tieke of religieuze overtuiging is er welkom. Voorwaarde is alleen het prioritair stellen van het vredesstreven, van vrede en samenwerking tussen Oost en West, Zuid en Noord. Deze tekst schreef Chris Van der Steen, K V. d. Woestijne straat 18, Aalst, in nr. 1 (juli, augustus, september 1985) van «Vredeshuis Aalst v.z.w.», driemaandelijks tijdschrift eerste jaargang. Misschien wil je ook je steent je bijbrengen voor het Vredes huis? Je kan steunen: - door lid te worden van de v.z.w „Vredeshuis Aalst» - minimum-bijdrage 200 fr. per jaar. - door steunend lid te worden: 100 fr. per maand in doorlo pende opdracht - door deel te nemen aan de aktiviteiten - door het aankopen van een kunstwerk. Enkele kunste naars - Hcrwig, Monteyne, Debbaere, Schelfhout, Ju- liaan, Van den Abeele, Mech- nig, Van Canegem-De Winne. Berner. stelden een aantal zeefdrukken, steendrukken. li no's en etsen ter beschikking. De prijs gaat van 1200 tot 3000 fr. Je kan ze bezichtigen in de Karei Van de Woestijnestraat 18 te Aalst. Graag eerst een telefoontje! (053/21.33.00). Daar ben je eveneens welkom voor meer nuttige 'informatie. (D.B.) Vanaf 22 september '85 tot en met zondag 6 oktober wordt de jaarlijkse veertiendaagse van «Het Vlaamse Kruis» georganizeerd. Het «Vlaamse Kruis» is evenals zijn oudere broer «Het Rode Kruis» een huipvereniging. Zij richt zich eerder tot het Vlaamse landsgedeelte waar er gewerkt wordt in een aantal (38) afdelingen, die op hun beurt onderverdeeld zijn in kernen. Eén van deze afdelingen is het «Gewest Aalst». Als afsluiting van «de veertien- kunstmatige ademhaling - rea- daagse van Het Vlaamse nimatie). Iemand kan maar Kruis» nodigt de Aalsterse af- doelmatig geholpen worden deling alle geïnteresseerden uit binnen de eerste minuten na- op een zeer interessante film- dat hij een ademhalingsstil- voorstelling, met passende in- stand doet), leiding en nabespreking, met Deze film is ook opgenomen in als onderwerp een overzicht het filmrepertorium van i.v.m. E.H.B.O., meer be- B.L.O.S.O. paald de dringende hulpverle- Nabespreking: film en reani- ning, op zaterdag 5 oktober matieschema. 1985, te 10 uur, in het Jeugd- Mogelijkheid tot persoonlijke huis «Leeuwerik». Omme- kennismaking en inoefening gancklaan te Lede ter plaatse. Deze aktiviteit is vooral ge- Iedereen is welkom en... in richt op jongeren en jong-vol- kom gratis! wassenen. Voor nadere informatie over Even een blik op het volledige de werking van het Gewest programma: Aalst van het Vlaamse Kruis Inleiding: hulpverlening: door kan men steeds terecht op het wie? Overzicht van organisa- sekretariaat: Rozendreef 165, ties. bus 30, Aalst. Tel. 053- Film: «New Pulse of Life» 78.34.19. (kunstmatige hartmassage, d.B. ^vrijdag 13 september hield de Aalsterse dansvereni- ,r <t>f Kalliope haar jaarlijkse opendeurdag. lokaal in dc St.-Jorisstraat 26 te Aalst was voor die ;enheid met een speciale verlichting uitgerust om de 'lillende optredens beter in de verf te kunnen zetten. van bij dc aanvang deze eeuw. de ruimte te klein om de Ook de veie nieuwkomers en ;e geïnteresseerden een bezoekers werden aktief bij te bezorgen het gebeuren betrokken. Een :t welkomstwoord van de eerste les cha-cha door de le- itter die de opgang van raars bracht vele aanwezigen lub in het Aalsterse club- voor de eerste keer in contact ontspanningsleven be- met de danssport. :ef kwam als eerste optre- Zo groeide de avond stilaan n 651 dc Ka"'°Pc Sportgroep naar zijn hoogtepunt, een de- lt ete'e ^eurI met 6r°eps- of monstratie door een Kalliope ."lence-dansen: een moder- danspaar van een «Ballroom- _jha-cha en een charmante cocktail» en de hele jeugd die 1 wals uit het begin van met haar «Kalliope Disco» ge tuigenis aflegde van haar dan- senthousiasme en de pret die ze aan het dansen beleeft. Voor het seizoen 1985-86 zijn weer een uitgebreide serie danskursussen voorzien. Op donderdag 26 augustus om 19.15 u. was er een eerste les voor eerstejaars en om 20.45 u. een eerste les voor de twee de jaars. De derde- en vierdejaars wa ren reeds op dinsdag 24 sep tember aan de slag respektie- velijk om 19.15 u. en 20.45 u. De lessen vinden elke week plaats en er kan tot de derde les ingeschreven worden. Op vrijdagavond is er telkens oefenavond om 21 u. LH kategorie beneden de 18 Rozenlaan 16, 9470 Dender- 9° prijs: Philips Danny, Beu- 3 kwam er slechts één foto. leeuw. kenlaan 16, 9440 Erembo- deze van boven de 54 drie, 3C prijs: Raes Jan, Koekelberg degem. r bij de middenmotors wa- 12, 9480 Denderhoutem. 10* prijs: Loeman Gigi, Tulpe- "er liefst 22. 4e prijs: Coppens Pierre, Me- straat 19, 9300 Aalst. »bij de rangschikking. relputstraat 17, 9420 Erpe-Mc- 1T prijs: Stragier Jos, Naar- jegorie A - 1 inzending (tot re. stigheidstraat 66, 9300 Aalst jaar) 5* prijs: Christiaan De Geyter, Kategorie C - 3 inzendingen lek Dirk, Egemstraat 18, Esplanadeplein 9, 9300 Aalst (boven de 54 jaar) 1 Bambrugge Vooraan- en Marc Van Schuylenbergh, 1' prijs: Verhulst Philemon, it van het Belfort met Dirk Zonnestraat 28, 9300 Aalst. Fonteinstraat 12, 9450 Haal- ftens. 6' prijs: Breynaert A., Steen- tert. (egone B - 22 inzendingen weg op Aalst 7, 9308 Hofstade. 2' prijs: Germaine Van der t 54 jaar) 7C prijs: Blanckaert André, Schueren, Karenlaan 22, 9300 -ijs: André Schollaert, Gcraardsbergsestraat 169 b7, Aalst, fert 43 b, 9430 Nieuwer- 9300 Aalst. 3' prijs: Frans De Nil, Wijn len. 8' prijs: Rimbaut Roland, Ten gaardstraat 22, 9300 Aalst, prijs: Jacques De Kegel. Berg 95, 9300 Aalst.

De Voorpost | 1985 | | pagina 3