VIDEOKLÜB KRISALE EN MVC MOUTON PAKKEN FORS UIT NOG ZES MET HET MAXIMUM ARSENAL EN PIMPERNEL BOEKEN EERSTE OVERWINNING NIEUWKOMER "DE MARKT" NOG STEEDS MET MAXIMUM OPNIEUW TWEESTRIJD GIVANA - KLEDING OCTAAF MINIVOETBALLEN INDE GREMBERGSE GEMEENTESCHOOL 50 - 27.9.1985 - De Voorpost MINIVOETBAL iM.O.M.B. MINIVOETBALKERN DENDERMONDE Verz. Van Der Straeten 3 - 8 Een gemakkelijke overwin ning van de Zeelse formatie tegen Filosoof, waarin Alain Verstraeten de opgemerkte fi guur was. Deze ex-speler van Sint-Niklaas en KAVD kon evenwel niet verhinderen dat VDS ruim zegevierde. De Zeelse klub verdeelde goed de doelpunten: twee in elke periode. In de eerste periode slaagden Van Doorslaer en Van der Strickt erin om hun ploeg 0-2 voor te brengén. In de tweede periode bracht Ver- nimmen uit strafschop 0-3 op het bord. waarna Vereert- brugghen kon tegen scoren: 1- Rusten werd geblazen op een 1-4 stand via Van Der Strickt, een logische tussenstand. In de derde periode kreeg Verz, V.D. S. ruim een half dozijn kansen voor de voeten gescho ven, twee keer kon het beslui ten via Coppieters en Vèrnim- men. Ook Van Doorselaer mocht zijn tweede doelpunt aantekenen. Hij zorgde in de laatste periode voor 1-7. Ver- eertbrugghen en Verstraeten, jawel, konden nog tegenscoren voor Filosoof, waarna Luc Van der Straeten de eindstand be paalde op 3-8. Filosoof: H. Van den Berghe, P. Peeters, M. Vereertbrug- ghen 2, W. Moens, P. Cool, W. Muys, A. Verstraeten 1 en P. Limpens. Verz. V.D.S.: M. Verbeeck, M. Coppieters 1, L. Van Doorselaer 2, P. Vernimmen 2, M. Ediers, D. Van der Strickt 2 en L. Van der Strae ten 1 Tuitvrienden - Vlietboys 7 - 10 Een prachtige wedstrijd tussen twee goed-spelende ploegen, door de Baasrodenaren ver diend gewonnen. Met doel punten van Goossens en De Vroe in het begin van de wed strijd keek Tuitvrienden tegen een 0-2 achterstand op. Door een hardwerkende De Donder geraakten de Hammenaars- nog in de eerste periode aan de aansluitingstreffer: 1-2. In de beginfaze van de tweede periode kon Tuit de wedstrijd in handen houden. De gelijk maker kon niet uitblijven en Vernimmen zorgde daarvoor 2-2. Alles was te herbeginnen. Dan kwam één speler op de proppen: Dirk Goossens. De naamgenoot van de bekende Beerschotspeler scoorde drie maal op rij en liet dan ook Daman scoren: 2-6. De wed strijd leek op dat ogenblik ge speeld, doch Tuitvrienden kwam weer opzetten. Moens en Vernimmen hun klub in géén tijd terug tot 4-6. In een gelijkopgaande derde periode bracht De Valck Vlet- boys drie doelpunten voor, maar Permentier, de Hamse aanvoerder, scoorde onmid dellijk tegen. Nadat Jo Daman zijn ploeg op 5-8 had gebracht scoorde Moens een prachtig tegendoelpunt. In de laatste periode nam Goossens dan alle twijfels weg door een negende Vlietgoal te. scoren, op aangeven van Goossens. Voor Tuitvrienden kon De Donder nog eens scoren; maar gelukkig zullen ze daar in Hamme niet geweest zijn. Tuitvrienden: Permentier 1, De Craecker, De Donder 2, Vernimmen 2, Moens 2 en Smetrijns. Vlietboys: Van Gaever, Goossens 5, P. en F. De Smet, De Valck 1, Daman 2 en De Vroe 2. Minisparta II - Platte Ploeg 6-6 De helft van de twaalf doel punten werden reeds in de openingsperiode gescoord. Nadien werd de wedstrijd hard, zelfs een tikkeltje bru taal. Daarom kregen Van Cau- wenberghe en Vereecken, bei den Minispartanen van scheidsrechter Pierquet een gele kaart. Zes doelpunten dus in de eer ste periode. Na dertien minu ten stond MS immers met 2-4 in het krijgt. Verlaeckt, Gorus en tweemaal Casteur voor PP, twee keer Mannaert voor MS, waren de auteurs van de doel punten. In de tweede periode ging MS op zoek naar doelpunten. Toch was beste kans voor Cas teur die in de counter telkens voor gevaar zorgde. Minispar ta zou terugkomen tot 3-4, al weer via Mannaert. De «oud jes» deden het dus goed die avond. In de derde periode bewees Van Cauwenberghe dat hij naast protesteren en fouten maken, ook kan voet ballen, Hij scoorde tweemaal voor MS, maar omdat ook Van De Voorde en Gorus scoorden stond MS bij het ingaan van de laatste periode nog steeds achter. In die laatste periode ging Mi nisparta II met man en macht ZEELSE MINIVOETBALKOMPETITIE Kernreeks Shamrock-Albo Fl. Hofman-Klodde Arsenal-V. Cauteren De Picker-Expr. Travel Colman-De Koning 3alans-ON Bontinck De Pik-Juvenes De Hoppe-De Bisschop Tr. Hofman-Topspin Verheyden-Telelec Klassement Arsenal Albo Topspin De Bisschop ON Bontinck De Koning V. Cauteren De Pieker Telelec De Pik Fl. Hofman De Balans Colman Expr. Travel Klodde Shamrock Neyt De Hoppe Verheyden -,enes Tr. Hofman Veteranenreeks De Strooper-Telelec De Raedt-De Bus Callaert-ON Bosm. Gemeentep.-Patr. Sh. Fontein-Stube Klassement De Strooper Callaert Gemeentepersoneel r.ri pernel ON Bosman De Bus De Fontein Telelec De Raedt Den Draver DeStube Patrick Shop Shamrock MV Albo Mark Van der Haegen 6, Luk 3-14 Van Doorselaere 3, Patrick 13- 3 Van Buynder 2 en Peter Poppe 8- 5 ook 2 maal. 6- 2 0- 8 Arsenal 8 3- 5 Pat. V. Cauteren 5 12- 3 Deze topper, de kampioen 3- 8 van het voorbije jaar tegen de 2-13 favoriet voor dit jaar is zoals 2-6 verwacht tot het einde toe spannend geweest. De thuis- 3 ploeg na drie perioden een 3 geruststellende voorsprong 3 g van 5-2, maar de laatste lood- 3 jes wegen het zwaarst en het 3 6 werd zelfs 6-5!!! Maar een An- 3 g dré Maes in zijn dagje is niet te 3 houden, en uiteindelijk werd 3 4 het een mooie 8-5 overwin- 3 4 ning. Nu eens niet Piet Abbeel 3 4 3, maar André Maes met 4 3 3 doelen en Geert Van Kerck- 3 2 hove met 1 zorgden voor deze 2 2 ze8e Bij de verliezers Rudy 2 1 2 0 2 0 2 0 Vercauteren 3, Robert Van Dorp en Toon Van Cauteren 1. Drankencentrale De Pickers 6 Express Travel 2 Overwinning die nooit in ge vaar kwam maar waarin de thuisspelers zich gevaarlijker aanstelden. Albert Van Hecke 3, Danny Kint 2, en D. Van 6- 0 der Strickt 1. Bij de bezoekers 7- 3 Van Doorselaer en Robbrecht 5-2 1. 3 0 3 0 3 0 7- 3 4-11 Colman 0 Pat. De Koning 8 Geen verdere -uitleg nodig, tegenover de familie Chris- tiaens was niets aan te vangen. Guido 3, Freddy 2, Armand 2 1 2 en Gilbert 1 zorgden voor de 2 j doelen. 2 0 2 4 2 4 2 3 2 2 1 0 2 0 De Balans 3 O&N Bontinck 5 Zeker geen meepakkertje voor de bezoekers, de thuis- 3 ploeg bewees al het goede dat 14 wij van hun laatste wedstrijd Het begon beloftevol voor aëcn- Stonden zelfs na één de jonge thuisploeg die een 0-2 periode met 1-0 voor en gingen achterstand wist te overbrug- de laatslc rechte lijn in met 2-3 gen tot 2-2. In de tweede pe- achterstand, maar Hans Van riode was alles nog mogelijk Wiele met 2 doelen zorgde maar Johan Van Eetvelde was voor de samen met Karei in de derde periode met 4 P°PPe> André Steeman en Pa doelen onhoudbaar, Luc Pop- trick Burms ieder één doel- pe eveneens 4, Jan Boeaert 3, m v Hans De Graaf, Mare Aper en I* Kroon 12 Danny Everaert elk 1. Bij de ™-T. Juvenes 3 thuisploeg Geert De Kegel, De thuisploeg welke zich ge- Frank Van Dorp en Benny voclig versterkte schijnen een Van Lokeren elk 1goed seizoen tegemoet te gaan. Het werd een afgctcken- Florist Hofman 13 de zege met D. De Vleeschou- Kiodde 3 wer 5, Patrick Van Avermaet Verrassende winnaar en af- 3, F. Oostcrlinck en P. Bau- getekende eindscore, maar wens ieder 2. Lambrccht, tegenover een tegenstander 'P Hooghe en Coppieters elk die maar met 4 spelers aan- trad. Niettemin de doelen moeten toch gemaakt worden V, en dat waren er al 6 na de Gpt. De Bisschop 8 eerste periode en het was de bezoekers doen ver- slechts op het laatste dat de pil der in de g°edc zin. Weliswaar wat verzacht werd langs Luk mankeerde een Jan van Nuffel öe Mets 2 en Frits Raemdonck bi) de thuisploeg maar halfweg 1. Voor de winnaars scoorden was het toch reeds 0-4. De doelfabrikanten waren J.C. Verschueren, Werner Uytter- sprot en Freddy Van Langen- hove 1 doel elk. Peter Boey- kens en Dirk Van Uytfanghe elk 3, en Leo Van Cauwen berghe en Michel Dauwe 1. Transport Hofman 2 Topspin 13 Eenrichtingsvoetbal met een regelmatig doelende bezoe kende ploeg. De scoorders wa ren E, Van Damme en G. Goossens 4, Peter Van Dries- sche en Luk Van Damme elk 2 en Van de Velde 1. Luc Til- burgh en Philippe Geerinck konden elk met één goal de nul van het scorebord houden. Fiat Verheyden 2 MVZ Telelec 6 Een moedige thuisploeg heeft niet kunnen beletten dat ook deze maal werd verloren. Halfweg was het 0-3 en even zag het er naar uit met 2-4 dat er nog iets inzat, maar alle kruit was verschoten. Chris De Waele met 4 goals en Meirs- man en Hofman ieder met 1 zorgden voor de 2 punten. Luk Maes en Hans Hermans elk 1 Veteranen Callaert doet een goede zaak!!! SL De Strooper 7 SV Telelec 3 Tot en met de derde periode ging het nog redelijk gelijk op maar in de laatste dertien mi nuten kon Telelec niet meer scoren wat hen dan ook de overwinning kostte. André Bosmans, 3, Prosper Seymor- tier 2, Mark Goossens en René Vermoesen elk één doel. Bij de verliezers Guido Poppe, Etiennc De Block en Julien Poppe elk één goal. Bouwbedrijf De Raedt 4 Supra De Bus 11 Aangename wedstrijd om volgen maar bij de overwin naars stond een Herman Ver- donck die ongrijpbaar was en die dan nog goed geholpen werd door medespelers. Bij het draaien was het al 1-5 en de thuisploeg had niet meer de nodige kracht om terug te ko men. Herman Verdonck 7, Os wald Lambrecht en Marcel Verbeeck elk 2 doelen. Etien nc Goossens, Theo De Paepe, Willy Landuyt en André De Raedt elk 1 goal, Callaert 6 ON Bosman Esso 0 Zeer verdiende zege maar met verrassende cijfers, wat meteen de overwinnaar in een zeer voordelige stand plaatst. Luk De Beule was wel de boe man voor de bezoekers want met zijn 4 goals was hij match- winnaar, samen met Ronny Feussels en Jozef Mertens elk één doel. Mitsubishi 7 in de aanval, maar de gesloten Platte Ploeg-defensie begaf niet. Tot 12 sekonden, je leest goed, voor het einde. Dan kon J.C. Mannaert de verdiende gelijkmaker tegen de netten tikken. Scheidsrechter Pier quet leidde volgende ploegen: Minisparta II: P. Mannaert 3, J.C. Mannaert 1, M. Man naert, D. Steeman, Van Cau wenberghe 2, M. Vereecken, W. Cool en J. Van Hoorde. Platte Ploeg: G. Verlaeckt 1; Van den Abbeele C., M. Van de Voorde 1, P. De Troch, F. Casteur 2, P. Gorus 2, P. Van Hende en R. Van Paepeghem. MVC Mouton - Sporthuis 12-2 Sporthuis begon met vier spe lers aan deze wedstrijd. Na enkele minuten kwam ook Van Biesen opdagen Sporthuis, opnieuw zonder Cornelis die moet trainen met Lokerse SV, kon zijn tegen stander niet bijhouden. Na de eerste periode stond het al 3-0. Rawoens, Van Boterdael en L. Mouton waren de goalgetters. In de tweede periode werd die voorsprong nog uitgediept. Van Damme, Buts en twee maal Van Boterdael zorgden voor 7-1 rustcijfers. Tussen door had Pieters immers ge scoord voor Sporthuis, dat fair bleef mee voetballen. Het kreeg in de derde periode nog twee doelpunten binnen. Van Damme en Van Boterdael wa ren de afwerkers. Tijdens de laatste periode begon Sport huis zowaar te drukken. Coffé kon een tweede tegendoelpunt scoren, maar daarna nam MVC Mouton opnieuw over en via Van Boterdael, alweer een tweemaal Buts werd het 12-2. MVC Mouton: P. Van Damme 2, L. Rawoens 1, T, Van Han- denhove, J. Van Boterdael 5, A Buts 3, D. Mouton, B. Huylebroeck en L. Mouton 1 Sporthuis: R. Van Schepdael, N. Boerewaert, A. Pieters, W. Coffé en E. Van Biesen. The Bobbies Aalst - Video- klub Krisala 1-11 De manschappen Van Alain De Backer hebben zich op schitterende wijze herpakt na de verrassende nederlaag te gen Nottingham. De Aalsterse ploeg was geen partij voor Vi- deoklub, die dan ook de dub bele cijfers haalde. Het begon allemaal met E. De Haeck die in de eerste periode voor een zuivere hattrick zorgde. Het derde doelpunt kwam er na strafschop. Jacobs had Ismaël aangespeeld en deze drukte in één tijd af. Leeman, de Bob bydoelman, stopte met de hand. In de tweede periode kwam V.C. Krisala 0-4 voor. Jacobs onderschepte een bal en ging alleen door. De Man liet de opening groot genoeg voor Ja cobs om binnen te trappen in de rechterbovenhoek. Bij één van de schaarse tegen aanvallen schoot Kindermans op doel. Krisaladoelman Van Dooren verkeek zich op deze bal: 1-4. Maar dertig sekonden later dnikte De Man aan de overzijde af, zijn bal belandde in de verster hoek: 1-5. In de derde periode bleef V.C. Kris- la de aanvallende kaart trek ken. Nadat Verhulst en Ismael geen geluk kenden bij een schot, kon De Haeck toch voor 1-6 zorgen. Even later werd een driehoek ineengeknutseld door Jacobs - De Haeck en Ismael, door eerstgenoemde simpel door de benen van de Aalsterse doelman geduwd: 1- 7. Nog in de derde periode kompt Van Wiele een strafcor- ner, gelobd door Jacobs, nipt naast. De laatste periode dan. Bij Krisala werd doelman Van Dooren vervangen door Fred Stallaert, met de bedoeling te zien wie Frydo kon vervangen bij afwezigheid. Freddy deed het meer dan behoorlijk. Hij stopte tweemaal een doorge broken Kindermans. Ismael ging nog eens de solotoer op. Ditmaal ronnde hij die aktie suksesvol af: 1-8. Diezelfde Is mael speelde een minuut later Jacobs aan. Deze draaide zich vrij en schoot kalm binnen: 1- 9 In de slotfaze ging ook Van Wiele op zoek naar zijn goal- tje. Hij kreeg dat aangeboden door De Haeck. Ismael zou twee minuten voor tijd de eindcijfers vastleggen: 1-11. Bobbies: R. Leeman, F. Heek, P. Kindermans 1, M. De Vijl- der, M. Heck, D. Boucke- nooghe. Videoklub Krisala: De Man 1; F, Van Dooren, R. Jacobs 3, E. De Haeck 4, L. Verhulst, H. Islael 2 en P. Van Wiele 1. Kampioen Pimpernel heeft na een 2-8 zege in Zwevegem op nieuw met de overwinning aangeknoopt. De al te voor zichtige Westvlamingen wer den vlug achteruit geslagen met treffers van Abbeel, Ber- kers, Van Dorp en De Kegel. Een 0-4 rustscore bracht Zwe vegem niet onmiddellijk tot andere gedachten. Na een sco- reloze derde periode ging de thuisploeg uiteindelijk tijdens de laatste herneming de for- cing voeren waarvan Abbeel (2) en Berkers (1) gretig ge bruik maakten. Zelfs doelman Rudi Bruggeman rukte na een merkwaardige solo naar doel op en bracht de stand op 0-8. In de slotfaze kwamen de Westvlamingen tot 2-8 terug. Na een zege in het Zeelse derby met De Pieker blijft Van de Moortel ongeslagen mee op kop van de rangschikking. De wedstrijd kreeg zijn definitieve ontknoping in de laatste perio de. De Pieker miste aan een 4- 2 stand een strafcorner waarop Van de Moortel via Guy Goossens (2) tot 6-2 uitliep. Dominique Pieters (3), Fons Vercauteren (2) en Geert Van Kerckhove scoorden de overi ge doelpunten voor Van de Moortel. Bij De Pieker waren de afwerkers Danny Everaert, Tony Collewaert en Geert De Kegel. ON. Van Damme boekte een krappe zege tegen een sterk verzwakt Zottegem. Een slecht geïnspireerde scheidsrechter kruidde de ner vositeit tussen de lijnen. Ge lukkig hielp Jo Van Eetvelde met twee treffers zijn ploeg aan een 2-1 tussenstand. Mare Dhollander miste in de laatste periode nog een strafcorner zodat de spankracht in de wed strijd bleef. Zottegem dat recht had op een puntendeling werd in de slotminuut nog een strafcorner onthouden. Een beslissing waarmee de bezoe kers zich niet bijster gelukkig voelden. Een snel gestart Ar senal (0-3) haalde bij Teralfe- ne zijn eerste overwinning bin nen. De thuisploeg kwam evenwel sterk terug (3-3) maar Uyttersprot begeleidde de Ze ienaars naar een 4-6 winst score. (ai*) Minivoetbal. In de tweede afdeling van het nationale minivoetbal werd Lantaarn Zele door R. Gent met 0-10 verpletterd, (bvw) KERN D.S.D. MINIVOETBAL UITSLAGEN FC Stoom-De Markt Avanti-Sobofi AVD-Dendermotors MVC Lebbeke-Honky Tonk Eves-Smossers Texaco Appels-Kleding Octaaf Givana-Minishotters Verhofstadt-Zwamberhof RANGSCHIKKING 1. Givana 2. De Markt 3. Kleding Octaaf 4. MVC Lebbeke 5. Minishotters 6. FC Stoom 7. Eves 8. VDB Sobofi 9. Smossers 10. AVD 11. Zwamberhof 12. Avanti 13. Verhofstadt 14. Dendermotors 15. Texaco Appels 16. HonkyTonk 3 3 0 0 37 6 6 3 3 0 0 22 6 6 3 3 0 0 15 3 6 3 2 0 1 30 10 5 3 2 1 0 23 20 4 3 2 1 0 15 14 4 3 1 1 1 11 14 3 3 1 1 1 16 6 3 3 1 1 1 13 25 3 3 1 2 0 13 15 2 3 110 9 10 2 3 0 1 2 8 17 2 3 0 2 1 8 11 1 3 0 2 1 8 19 1 3 0 3 0 8 26 0 3 0 3 0 7 41 0 Minivoetbal. LVH Zele-R. Gent 0-10. De Zeelse aanvaller Van Praet heeft zich wel vrijgemaakt, maar tot scoren komt hij niet. (bvw) N.O.M.B. MINIVOETBALKERN D.S.D. Ter gelegenheid van de officie le openstelling van de Grem bergse gemeentelijke jongens school waren er allerhande ak tiviteiten georganiseerd, zo on der meer een minivoetbaltor nooi waaraan niet alleen ver schillende Grembergse ploe gen, maar ook de leraars van de school deelnamen. Mundo Sport was blijkbaar voor de gelegenheid versterkt met spelers van RC Juliette en die mannen moesten het opne men tegen Sportvriend voor de openingsmatch rond 14 uur. Sportvriend bleek sterker en won met 2-4. Calimero trad in het veld tegen de leerkrachten en deze match eindigde op een gelijkspel. Het Patrick Shop 3 De bezoekers hebben de kans laten liggen om een over winning te behalen. Immers, na één periode stonden zij voor met 0-2. De tweede pe riode nog altijd op voorsprong met 1-2 en na drie perioden 3- 3. De laatste dertien minuten was voor de thuisploeg. De doelers: Rudy Christiaens, Raymond Van Driessche en John Christiaens elk 2 en An- toine Van der Burgt 1. Bij de bezoekers waren het Van Elsu- kon zelfs niet gelijker want beide ploegen kregen ook twee strafcorners. De ploeg van Mouton (Fon tein) verloor dan op haar beurt tegen het versterkte Mundo met 1-3, waarna Sportvriend Calimero met 6-2 in de pan hakte. Toen de eigen leer krachten wonnen met 6-1 te gen de jongens van Mouton was het duidelijk dat Sport vriend de finale zou spelen tegen de leerkrachten. Die spannende finale eindigde op 2-3, zodat de leerkrachten de trofee in de school hielden. Rangschikking: 1. Leerkrach ten, 2. Sportvriend, 3. RC Ju liette - Mundo, 4. Calimero, 5. Mouton. wege met 2 en De Smet met 1 goal. CS De Fontein 5 De Stube 2 Verdeeld opgaande wed strijd tot halfweg met een stand van 2-2. Toen viel de scoremachine stil bij de bezoe kers wat hen meteen de neder laag bezorgde. Doelers waren Albert Van Bcveren en Marcel Landuyt elk 2 en Paul Landuyt 1. Robert De Nutte en Jaak Fierens ook elk één doeltje. Texaco - KL Octaaf 1-10 Een vlotte overwinning van Octaaf, dat vooral in de twee de periode bij schot was. In de eerste periode liepen Goossens en De Wilde tegen een doel punt aan, doch zij faalden in de afwerking. Texaco hield de stand dus dubbel blank tot in de 16' min. Dan speelde het gevat de tegenaanval en via Van Gijseghem kwam het ver rassend op voorsprong: 1-0. Lang duurde die vreugde niet want KI. Octaaf scoorde daar na drie keer in anderhalve mi nuut. Nog in de tweede perio de scoorde Octaaf drie nieuwe doelpunten zodat met 1-6 van kamp werd gewisseld Doel puntenmakers voor de vice- kampioenen waren Goossens (2), Heirman, De Leeuw, De Wilde en Mannaert. In de derde periode probeerde Texaco iets aan de score te veranderen, doch het viel vooraan te licht uit. Guido De Leeuw kon bij een snelle aan val de stand opdrijven tot 1-7. Ook in de laatste periode slaagde een rustig opbouwend Octaaf erin om driemaal te scoren: Heirman, De Wilde en Mannaert waren de schutters. Een ruime zege dus voor Kle ding Octaaf. Texaco: J. Jacobs, H. Van Den Abbeele, H. Van Gijse ghem (1), P. De Ridder en R. Den Roover. KI. Octaaf: J. Caudron, M. Goossens, F. Heirman, G. De Leeuw, R. De Wilde, C. Van Den Meersche en L. Mannaert (behalve Caudron en Van den Meersche, die niet scoorden, lieten alle anderen twee doel punten aantekenen). Givana - Minschotters 11-1 Wat als dé topper van de derde speeldag aangezien werd, is een flop geworden. Nooit heeft Minishotters de titelhou der in moeilijkheden gebracht, ook niet toen Cleemput de aansluitingstreffer lukte. Giva na blijft dus ongeslagen aan de leiding, samen met rivaal Oc taaf, terwijl de ploeg van Ro land D'Hondt een eerste .ne derlaag opliep. De hoofdrol in deze wedstrijd was ongetwijfeld voor Etienne Aerts. Hij scoorde de eerste vijf doelpunten van Givan en maakte daarmee de weg vrij naar een ruime overwinning. In de eerste periode bracht Etienne zijn ploeg op 2-0. Het tweede doelpunt kwam er uit een licht toegekende straf schop. Net voor affluiten kon Cleemput de aansluitingstref fer lukken, maar in de tweede periode stond er geen maat meer op Etienne Aerts. Hij scoorde nog driemaal, zijn der de goal opnieuw uit strafschop. De Bleeckerc en Verberck- moes namen elk één treffer voor hun rekening. 7-1 na 39 minuten, de wedstrijd was ge speeld. Givana voelde toen dat het beter kon dan Octaaf de match voordien en ging tijdens de laatste periode op zoek naar méér dan tien doelpunten. Het slaagde er nog in ook. De Bleeckere, Verbcrckmocs en Rudy Aerts (2), zetten de 11-1 eindcijfers op het bord. Givana: J. Mcysman, E. Aerts (5), JP Buyle, L. Vertongen, O. De Bleeckere (2), E. Ver bcrckmocs P. Dicussaert en R. Aerts (2). Minishotters: E. Cleemput (1), R. D'Hondt, E. Van de Von del, A. De Landsheer, L. Van Nuffel en W. Callebaut. Verhofstadt - Zwamberhof Verhofstadt heeft opnieuw met een klein verschil de dui men moeten leggen, deze keer tegen Zwambershof. De goede prestatie tegen Avanti op de openingsdag kon nog niet be vestigd worden. Toch is het onbegrijpelijk dat Verhofstadt een 2-0 voorsprong in het laat ste kwartier prijsgeeft. Alweer is gebleken dat aanvallen de beste verdediging is. Eddy Van Geel was de auteur van beide Verhofstadt-goals. Eén in de eerste periode, de tweede hal verwege de derde periode. Maar op het einde van die derde periode kwam Zwam bershof tot 2-1 terug langs Coetsiers, die trouwens in de laatste periode de killer was van Verhofstadt. Met drie prachtige doelpunten voltrok hij het vonnis: 2-4. Een gelijk spel ware hier allicht een billij ke uitslag geweest. Verhofstadt: L. Barth. C. De Decker, M. De Jagher, L. Pien, E. Van Geel, P. Emma nuel, G. Verwilghen en A. Walraevcns. Zwambershof: N. Goossens, K. De Brouwer, W. D'Haesc, M. Waeytens, M. Joos en D. Coetsiers. (JR) TOLLEMBEEK BRAINE IN WIEZE Ter gelegenheid van Wicze - kermis hebben er volgende kaatswedstrijden plaats. Zaterdag 28 september 1985 -. Driehoekstornooi tussen, Wiezc Sportief - Moorsel Heren en Denderbelle. Aanvane om 14u30. Zondag 29 september - Grote propagandawedstrijd tus sen, Tollcmbcek (kampioen 1985) en Braine (met verze kerde deelname van Brandsma). Aanvang om 14u30. Dit alles op de prachtige ballodroom aan de Oktoberhallen te Wiezc. Kaatsliefhcbbers. mis deze laatste wedstrijden van het seizoen niet.

De Voorpost | 1985 | | pagina 50