STADSBERICHTEN LERAARS Of LERARESSEN BIBLIOTHEEKASSISTENT(E) POLITIEAGENT(E) - 4.10.1985 - De Voorpost Blue Jazzband onder leiding van dirigent René Kiekemans. Toegang: GRATIS. Zaterdag 5 oktober: om 11.30 u. ontvangst op het stadhuis door de burgemeester en het schepencollege. Van 19 tot 23 uur: eerste Lokerse kroegentocht. Blue Jazz band verzorgt muziek ambiance en plezier in een tiental kroegen rond de Markt en oude vismijn. Zondag 6 oktober: Optreden van René Beckers Big-band in de j stadsfeestzaal van het Kultureel Centrum op het Kerkplein te Lokeren. Aanvang om 20 uur. Toegang 200 fr. (of bij voorverkoop 180 fr.) of 150 fr. voor CJP en 3pas. Tiende Sint-Annakoncerten Met medewerking van het Lokers Kamerorkest. Hamme. Opendeur brandweer. De manschappen zijn klaar voor het traditionele défilé Hamme. Knotsfeesten. De rommelmarkt kende veel belangstelling (vh) (vh) Emest (CVP) en Jan (VU) uit Oudenaarde. Hillgras speelt in De Lelie, «The Jeggpap New I a De gemeenschapsminister had er ook zijn voornaam graag bij- Orleans» uit Dendermonde in Peanuts, het trio Steps in zaal j gezjen doch of dat lukt blijft nog een vraag. Riva 6° 'n 1 Duifken «The Hot Club». Kroegentocht Morgen zaterdag beleeft Lede een Jazzkroegentocht georgani seerd door de Leedse Hovaardige Boer. Liefst acht ensembles treden er op en waar te Dendermonde de liefhebbers worden rondgereden met bussen gebeurt dit te Lede met een treintje. Voor 150 fr. kan U de acht jazzformatie meemaken. In «Den Bonten Os» speelt «Jipp's Jazzcombo», in Eden Roe 25 Jaar Blue Jazzband Lokeren «The Apple Brassband» uit Oordegem met thuishaven in «De Tijdens het weekend 4, 5 en 6 oktober viert de Lokerse Blue Appel» met o.m Jan De Backer en Paul Casteels. In zaal Jazz-band zijn vijfentwintigjarig bestaan aan de hand van een Harmonie hoort U «The Mardi Gras Jazzband» uit Grembergen knap feestprogramma: en in Brouwerij Joris de «Willy Aelvoet New Orleans Jazzband» Vrijdag 4 oktober: In de Torenzaal om 20 uur: optreden van de Eetfestijn ten voordele van Chiro-jeugd Op 13 oktober a.s., dag waarop de kiesgerechtigden onder ons hun kiesplicht moeten vervullen, organiseert Chiro-Krikojo, een eetfestijn. Vanaf 12 tot 17 u. kan het publiek dan terecht in zaal Ons Huis, waar het zich, tegen democratische prijzen, kan tegoed doen aan één van de zes menu's (kindermenu inbegre pen), die de Chiro-leiding dan serveert. Bedoeling van dit eetfestijn is de opbrengst ervan te spenderen aan het VP- en Chirocentrum De Mot, oord waar de jeugd zich zowel tijdens de vakantie als tijdens de zondagen van het schooljaar, op een verantwoorde manier kan ontspannen. De infrstructuur blijvend in stand houden kost echter geld. En dat wil de Chiro-leiding via het opzetten van dit eetmaal verdienen. Wie wil aanzitten aan dit festijn, gelieve vóór 7 oktober in te schrijven op één van de volgende adressen: secretariaat, Laurierstraat 26 (052/21.30.13), E.H. Vermeir, Leo Duboisstraat 38, Jan De Vis, Stationsstraat 32, Jozef Hiel, Meidoomstraat 8; Jan Luyten, Albert-l-straat 21Maria Walraevens, Albert l-straat 96 of op het speelplein De Mot. Postkantoor tijdens middaguren geopend Vanaf 1 oktober is het postkantoor Lebbeke I, tijdens de middag geopend voor «alle bewerkingen». De openingsuren zien eruit als volgt: van maandag tot vrijdag, doorlopend van 9 tot 17 u. op zaterdag van 10 tot 12 u. Wiezekaas Op zaterdag 5 en zondag 6 oktober gaat in zaal «Voeransrust» Schroverstraat te Wieze, een tweedaagse show door, met als centraal thema «Wiezekaas, heerlijk veelzijdig». Tijdens deze show kan het publiek kennis maken met de uitzonderlijke eigenschappen van de Wiezekaas, hem degusteren en waar deren. Kookkursus voor mannen Op zaterdag 4 oktober start in zaal Heidehof, langs de Heizijde- straat, op initiatief van KWB O.L.Vrouw een kookkursus voor mannen, een lessenreeks van acht avonden, tijdens dewelke de mannen het keukengerei leren hanteren en zij bovendien heerlijke schotels bereiden. Wie wil deelnemen moet vooraf inschrijven bij het bestuur. Volgende lesdata: 11, 18 en 25 oktober en 8, 15, 22 en 29 november. Verbroedering Op zaterdag 5 oktober verbroedert B.V.V.-Lebbeke met B.V.V.- Aalst in het Sociaal Centrum, Immerzeeldreef te Aalst? Op het programma: vieruutje en show. Feestvergadering KBG-Denderbelle organiseert op maandag 7 oktober te 15 u. in het Gildenhuis, Kapellestraat te Denderbelle, een feestvergade ring. Er wordt gezorgd voor ontspanning en voor een eetmaal. Musici vertellen met muziek Op vrijdag 4 oktober organiseert het Davidsfonds in de podium zaal van «Ons Huis» een voordracht. Raymond Van Dijck, produktieleider bij BRT-2 vertelt verhalen bij populaire klassieke muziek. Toegang voor leden: 50 fr. Niet-leden betalen 60 fr. Aanvang te 20 u. Wieze Kwls over Wieze Onder het motto «Leer uw dorp kennen» organiseert de Vlaamse Klub Wieze op vrijdag 4 oktober om 20 u. in het Gildenhuis een Wiezekwis. Aan de hand van zeer oude dia's en films zullen vragen gesteld worden over Wieze, zijn inwoners, zijn geschiedenis enz. Men kan aan de kwis deelnemen met panels van 2 personen. Inschrijven aan 200 fr. per team kan bij de bestuursleden of telefonisch op het nummer 053/21.60.83. ledereen heeft prijs. Op dit «Boeketje Wieze» zijn ook alle supporters van harte welkom! Kaasshow Op zaterdag 5 en zondag 6 oktober heeft er in de zaal Voermansrust aan de Schroverstraat te Wieze een tweedaagse show plaats met als centraal tema: «Wiezekaas heerlijk veelzij dig». Het wordt een uitzonderlijke gelegenheid om de eigen schappen van de Wiezekaas te degusteren en te waarderen. K.A.V. werking Deze vereniging organiseert een tweetal demonstraties. Op dinsdag 15 oktober «Knippen van een kledingstuk». Deelne mers gelieven naaigerief, patroon en stof mee te brengen. Op maandag 21 oktober «Lasagne en pizza». Beide demonstraties hebben plaats in de refter van de meisjesschool, telkens om 19 u. Voor meer inlichtingen wende men zich tot de bestuursleden. Lokerert Het gemengd koor Fiore Musicali uit Sint-Niklaas, met als 1 soliste Anne-Mie Moens, sopraan. Aan het orgel Jo Van Eetvelde, en Jenny Van Eetvelde-Stoop. Op zondag 6 oktober om 19 uur in de Sint-Annakerk op de Heirbrug. Koninklijke katolieke stedelijke harmonie Geeft op vrijdag 4 oktober een kunstkoncert. In de feestzaal van «Het Volk», Poststraat 2 te Lokeren. Aanvang om 20.30 uur. Toegangsprijs: 50 fr. Lokers jeugdtoneel Doet zijn heroptreden met een kleurrijk spelletje vol kinderlijke fantasie dat in de zeventiger jaren werd geschreven door Jo De Borger (pseudoniem van Georgette Baert). Het Jeugdtoneel werd destijds opgericht binnen de koninklijke toneelvereniging «Lust naar Kunst». Bewerking en regie van «Het Gulzige Varkentje» zijn alweer in handen van Eddy Picavet. Marcel Raemdonck ontwierp een leuke affiche en een kleurrijk decor. Voorstellingen op zaterdag en zondag 5 en 6 oktober telkens op 14.30 u. in het Kultureel j Centrum, Kerkplein te Lokeren. Toegangsprijs 50 fr. Jeugdatelier Kadee Jeugdatelier Kadee (ABW) is opnieuw van start gegaan. Om de veertien dagen zijn aktiviteiten voor jongeren tussen 12 en 1 15 jaar gepland in het kultureel centrum. Slaap en slapeloosheid Wie slaapmoeilijkheden heeft moet eens gaan luisteren naar de informatie-bijeenkomst van het kristelijke ziekenfonds op don- derdag 10 oktober vanaf 19.30 uur in de parochiezaal van Doorslaar. «Slapen, zo eenvoudig» is het thema. v OENDERW0^0 j DENDERMONDE 4* JAARGANG SOCIO-CULTURELE INFO-KALENDER ZATERDAG 5 OKTOBER 10.00 u Gevarieerd programma: «Klavertje vier», met muziek, inter views, socio-culturele info-kalender, dokters en apothekers met wacht dienst, wekelijkse kwis, dierenbescherming (De Blauwe Wereldketen), op Radio 't Ros. 106.5 FM. Tot 12.00 u. 10.30 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Norbert De Batselier, ingericht door C.S.C.-Vormingswerk, in zaal 't Ros Beiaard te Grembergen Tot 11 00 u. Van 11 00 u. tot 12.00 u. in café Voor Allen 11.00 u.: Sociaal dienstbetoon door Dhr Schepen Hubert Maes, ingericht door K.W.B.-Boonwijk, aan de Gasthuisstraat 106 te St.-Gillis. Tot 12.00 u. Voor afspraak, tel. 052/21.44.44. 13.00 u.: Rulldag: Verrijken van kennis over munten en penningen, ingericht door de Numismatische Kring, in zaal Nadia, Mecheisesteen- weg te Dendermonde. Tot 18.00 u. 15 00 u.: Wandelconcert door de Kon Fanfare Ons Plicht Appels, in de straten van Baasrode, t.g.v. parlementaire verkiezingen van 13 oktober, propaganda-optocht met de SP-kandidaten. 1800 u. Kaasfestijn: voor alle vrienden en sympathisanten van Teledienst in de Feestzaal van het H.-Maagdcollege te Dendermonde. Inlichtingen: Teledienst. tel. 052/21.51.35. Kostprijs: 200 fripers (kinde ren: 100 fr.). 18.00 u. Concert door de Muziekmaatschappij De Brandweer-Oude- gem, in de Kalkenstraat te Buggenhout, t g v de Kalken-straatfeesten, ingericht door de Muziekmaatschappij De Eendracht-Buggenhout. 19.00 u Cursus: Moderne dansen, ingericht door V.V.K.B.-Reynout, in het lokaal, aan de St.-Elooistraat te Grembergen. 20.00 u Vreugdeconcert door Jeugdharmonie Dynamic-Dendermon- de, in zaal Glldenhuis te St-Gillis, t.g.v. de tweedaagse Dynamlc- Filmvoorstelling «New Pulse of Life» Zaterdag 5 oktober om 10 uur brengt het Vlaamse Kruis, gewest .Aalst, in Jeugdhuis «Leeuwerik», Ommegancklaan, Lede de film «New Pulse of Life» (kunstmatige hartmassage, kunstmati- a ademhaling-reanimatie): een interessant overzicht in ver- and met EHBO, meer bepaald de dringende hulpverlening. -Eigenlijk voorkennis is niet vereist. Inkom gratis! ledereen is velkom! Deze film is ook opgenomen in het filmrepertorium van 3.L.O.S.O.) Expo Juul Keppens In kunstcentrum 't Hof te Puttens», Wichelsestraat 20-22, van 4 oktober tot 27 oktober, tentoonstelling van werken van kunstschilder Juul Keppens. Vooropening met receptie vandaag vrijdag 4 oktober te 20 uur met als inleider Joris De Smet. Pianorecital Op Allerzielen te 20 uur in «'t Hof te Puttens pianorecital met werken van Beethoven, Brahms. Mortelmans, Chopin en We ber. Plaatsreservatie noodzakelijk via 053/70.13.30. Toegang kost 100 fr. Gaile, Galle, Galle Op de kiesbrieven staat drie maal de naam «Galle». Eens «Galle» alleen op de kamerlijst. Op de senaatslijst staan echter twee Ledenaars die Galle heten en er hun voornaam bij krijgei 20.00 u Algemene vergadering: statutaire vergadering met herkiezing van het bestuur, voor K.W.B -Dendermonde-Centrum in de Mariakring te Dendermonde. 20.00 u. Nieuw programma gebracht door de Vlaamse woordkunstena res Tine Ruysschaert -Godallemachtig-, ingericht door vzw St -AWegon- de, in de St.-Aldegondekerk te Mespelare 20.00 u. Toneel bezoek door D.F Schoonaarde, in het N.T.G. te Gent, voor de opvoering van «De Tartuffe». Vertrek: op het gemeenteplein te Schoonaarde om 19.00 u. ZONDAG 6 OKTOBER 10.00 u Scheepvaartmuseum is open van 10-12 en van 14-17 u. Plaats; St.-Ursmarusstraat 137/139. 10.00 u.: Oefening: voor vendelen, trommelkorps, ingericht door V.V.K.B.-Reynout, in het lokaal, aan de St.-Elooistraat te Grembergen. 10 30 u.: PI. Eucharistieviering, opgeluisterd door Jeugdharmonie Dynamic-Dendermonde, tijdens de hoogmis, in de kerk van St.-Gillis- Dendermonde. 11.00 u Sociaal dienstbetoon door gemeenteraadslid Lutgart De Beul. ingericht door vzw 't Vestje, aan de Oude Vest 129 te Dendermonde. Tot 12.00 u. 11.00 u.: Europees Jaar van de Muziek: kioskconcert door Big Band Studie 10 Dondormondo, ingericht door do Dienst Cultuur en Toerisme, i.s.m. de Stedelijke Culturele Raad, op de Grote Markt te Dendermonde. 20.00 u Hypnose-8how, ingericht door Jeugdharmonie Dynamic, Dendermonde, ter afsluiting van de tweedaagse Dynamic-feesten, In zaal Gildenhuis te St.-Gillis-Dendermonde. MAANDAG 7 OKTOBER 11.00 u Sociaal dienstbetoon door gemeenteraadslid Lutgart De Beul. ingericht door vzw 't Vestje, aan de Oude Vest 129 te Dendermonde. Tot 12.00 u. 17.00 u Sociaal dienstbetoon door minister Jan Lenssens, in het Sociaal Centrum, Oude Vest 166 te Dendermonde. Tot 18 30 u. 19.30 u Portretfotografie: «Hoe doe je dat?», ingericht door Fotoclub Vakantiegenoegens, in zaal Trefpunt, Bogaerdstraat te Dendermonde. 19.30 u.: Voordracht en debat: «Actualisering van de huidige politieke toestand», door volksvertegenwoordiger De Batselier, ingericht door S.V.V.-Dendermonde in de Bond Moyson. Noordlaan 21 te Dender monde. 20.00 u. Voordracht: «Kruiden als geneesmiddel en in de keuken- ingericht door P V.V Vrouwenbond-Dendermonde, in zaal Casino te Dendermonde 20.00 u.: Groepsvergadering AA in het stadhuis te Dendermonde en in het oud-gemeentehuis te Baasrode, ingericht door de groep A.A. DINSDAG 8 OKTOBER 8 30 u Bezoek aan het voedingssalon, door K.A.V -St -Gillis-Centrum. Vertrek op het Kerkplein. 13.30 u.: 5 namiddagen breien naar model. Ingericht door K.A.V.- Baasrode, in Huize Cardijn te Baasrode. 14.30 u.: Maandelijkse vergadering voor de Federatie Vlaamse Gepen sioneerden, met muziek en zang, in de Mariakring te Dendermonde. 19.30 u.: Cursus E.H.B.O.: Verstikking en reanimatie door Dhr. De Bleser, ingericht door het Belgische Rode Kruis, afd. Dendermonde. in het lokaal aan de Zwarte Zusterstraat 8 te Dendermonde Inlichtingen Dhr. Frans De Potter, Donckstraat 75 te Dendermonde. 20.00 u.: Informatief programma: «Wegwijs» over stadsberichten, socio-culturele info-kalender en persberichten van Dendermondse Vere nigingen, op Radio 't Ros - 106.5 FM. 20.00 u.: Groepsvergadering A.A in het stadhuis te Dendermonde, ingericht door de groep A.A. 21.00 u. Informatief praatprogramma: «Open eter», met in de praat stoel vertegenwoordigers van Dendermondse verenigingen of van het stadsbestuur, op Radio 't Ros - 106.5 FM. 21.00 u.: Zwemcursus voor KA.V-vrouwen, ingericht door K.A.V.- Oudegem, in het H.-Maagdcollege te Dendermonde. WOENSDAG 9 OKTOBER 19.00 u. Cursus koken, ingericht door K.A.V.-Oudegem, in het Paro chiecentrum, Hofstraat 9 te Oudegem. Tot 22.00 u. Ook op donderdag 10 oktober voor de andere groep 19.45 u Cursus Prenataal: Baby's behoeften: Voeding en bezoek aan het bevalllngskwaitier en neonatale dienst, ingericht door het O.LV. van Troost Ziekenhuis, i.s.m. de Med Eenheidskring en het N.W.K., in het O.L.V. van Troost Ziekenhuis. Zwarte Zusterstraat 2-4, zaal 59 te Dendermonde. 20.00 u Toneelbezoek door het Willemsfonds-Baasrode, in het K.V.S. te Brussel, voor de opvoering van «Don Gil met de groene broek». Vertrek aan zaal Casino te Baasrode, om 19.00 u. 20.00 u.: Fotografie: Verder selecteren van de foto's voor het fotosalon en het toekennen van de prijzen, ingericht door de Fotografische Kring, aan de Kerkstraat 26. 20.00 u.: Voordracht en debat: «Stress, je leeft er toch maar mee», ingericht door C M B.V.-Oudegem, in het Parochiecentrum. Hofstraat te Oudegem. 20.00 u. Bestuursvergadering voor V V.K.B.-ReynouL in het lokaal, aan de St.-Elooistraat te Grembergen DONDERDAG 10 OKTOBER 19.30 u Cursus E.H.B.O.: Optreden bij hartstilstand, door Dhr. De Bleser, ingericht door het Belgische Rode Kruis, afd. Dendermonde, In het lokaal aan de Zwarte Zusterstraat 8 te Dendermonde. 20.00 u.: Fotografie: Affrezen van magneetstrook op oude filmen, voor de cine leden van de Fotografische Kring, aan de Kerkstraat 26 te Dendermonde 20.00 u Voordracht en debat: «Familie- en Heemkunde, hand in hand», ingericht door de Vlaamse Vereniging voor Familiekunde, in het stadhuis te Dendermonde. VRIJDAG 11 OKTOBER 19.00 u. Algemene vergadering over het thema: «Als vrouwen over grenzen kijken», ingericht door K.A.V.-Dendermonde Centrum, in de Mariakring te Dendermonde. 19.30 u. Oefenatonde voor V.V.K.B.-Reynout, in het lokaal, aan de St.- Elooistraat te Grembergen. 20.00 u Famlllekwlaavond, met denksporten, ingericht door de Den- derkantorij-Oudegemin het Parochiecentrum, Hofstraat te Oudegem. STAD DENDERMONDE De stad Dendermonde wenst over te gaan tot de aanwerving van voor volgende ambten in het onderwijs voor sociale promotie: STEDELIJKE HOGERE NIJVERHEIDSLEERGANGEN: (cursussen worden gegeven: vrijdagavond, zaterdag- en zon- i dagmorgen). 11 u. TV mechanicaconstructies THO 1 u. TV toegepaste mechanica THO. 2. 4 u. TV specialisatie schema auto-elektriciteit LSTL. 3. 2 u. TV/LSTL. 1 u. TV/HSBL materialenkennis (hoogovens, industriële kennis). 4. 2 u. TV toegepaste mechanica THO. 1 u. TV elektrische motoren THO. 1 u. TV organisatie-planning THO. 5. 1,5 u. AV/LSTL nederlands. 6. 3 u. TV/HSTL technisch tekenen. 1 u. TWTHO motoren. De volledige aanwervingsvoorwaarden (K.B. 30.07.75) worden op eenvoudig verzoek toegezonden (tel. 052/22.08.00 - Dienst Onderwijs). De kandidaturen moeten per aangetekend schrijven uiterlijk tegen 20.10.85 worden ingediend, met toevoeging van de vereiste stukken bij het College van Burgemeester en Schepe nen van Dendermonde. DEZE BETREKKINGEN WORDEN VACANT VERKLAARD INGEVOLGE DE MAATREGELEN TOT BEPERKING VAN DE CUMULATIE D.W.Z. IN HOOFDAMBT UIT TE OEFENEN. Kandidaten die aan de gestelde voorwaarden voldoen doch worden afgewezen, kunnen zich wenden tot het Ministerie van Onderwijs, bestuur van het secundair onderwijs. STAD DENDERMONDE Openverklaring van één voltijdse betrek king van De aanwervingsvoorwaarden zijn: 1Belg zijn: 2. Van onberispelijk gedrag zijn; 3. De burgerlijke en politieke rechten genieten; 4. Wat de mannelijke kandidaten betreft, aan de dienst plichtwetten voldoen; 5. Op 30 oktober 1985 (sluitingsdag voor de kandidaat stellingen) minstens 18 jaar oud zijn en de leeftijd van 50 jaar niet hebben bereikt; 6. Toepassing wordt gemaakt van de prioriteitswetten van 3 augustus 1919 en 27 mei 1947 en de bij K.B. van 21 mei 1964 gecoördineerde wetten betreffende het personeel in Afrika. 7. Medisch geschikt zijn voor het ambt, wat moet blijken uit een geneeskundig getuigschrift afgeleverd door PROGECOV. 8. Het bewijs leveren dat de vereiste studies zijn gedaan in het Nederlands. 9. Houder zijn van één diploma of studiegetuigschrift welke in aanmerking komt voor de toelating tot een betrekking van niveau 2 bij de rijksbesturen (hoger secundair onderwijs) en van de akte van bekwaam heid tot het houden van een openbare bibliotheek. 10. Slagen voor een aanwervingsexamen (bekwaam heidsexamen). Dit aanwervingsexamen zal volgende proeven om vatten: a. een schriftelijk gedeelte over de algemene vorming. b. een schriftelijk gedeelte om de vakkennis te toetsen. De kandidaten die slagen voor dit examen komen in aanmerking voor een benoeming op proef. De proeftijd duurt één jaar. De eigenhandig geschreven kandidaatstellingen, met bij voeging van de vereiste stukken moeten aangetekend gezonden worden aan het College van Burgemeester en Schepenen te Dendermonde. Ten laatste post-gedateerd op 28 oktober 1985. Volgende bescheiden moeten bij de sollicitatie gevoegd zijn. een uittreksel uit de geboorteakte; een bewijs van goed zedelijk gedrag en nationaliteit (niet ouder dan een maand); eventueel bewijzen van prioriteiten; een militiegetuigschrift voor de mannelijke kandidaten; een voor eensluidend verklaard afschrift van de dip loma's. Er wordt een wervingsreserve aangelegd geldig voor 2 jaar Aanvullende inlichtingen en een omstandige opgave van het examenprogramma kunnen bekomen worden op de personeelsdienst (administratief centrum) Franz Courtensstraat 119330 Dendermonde. STAD DENDERMONDE Openverklaring van vier betrekkingen van De aanwervingsvoorwaarden zijn: 1Belg zijn; 2. Van onberispelijk gedrag zijn; 3. De burgerlijke en politieke rechten genieten; 4. Aan de dienstplichtwetten voldoen (mannelijke kandi daten); 5. Op 30 oktober 1985 minstens 21 jaar oud zijn en de ouderdom van 35 jaar niet overschreden hebben. - Sluitingsdag voor de kandidaatstellingen - 6. Toepassing van de prioriteitswetten van 3 augustus 1919 en 27 mei 1947 en de bij K.B. van 21 mei 1964 gecoördineerde wetten betreffende het personeel in Afrika. 7. Medisch geschikt zijn voor het vervullen van het ambt wat moet blijken uit een geneeskundig getuigschrift afgeleverd door de dienst PROGECOV; 8. Houder zijn van één van de vereiste diiploma's en studiegetuigschriften, welke tenminste gelijkwaardig moeten zijn aan het gehomologeerd getuigschnft van lager secundaire studies; 9. Tenminste een gestalte hebben van 1,68 meter zonder schoeisel. 10. In het bezit zijn van een rijbewijs minstens categorie B. 11. Slagen voor een aanwervingsexamen (bekwaam heidsexamen). Dit aanwervingsexamen zal vofgende proeven om vatten: a. lichamelijke proef waarbij de lenigheid, het uithou dingsvermogen en het evenwicht van de kandi daat worden gestest. b. een schriftelijk gedeelte op het niveau van lager secundair onderwijs, en omvattende: een opstel, traditionele of moderne wiskunde naar keuze van de kandidaat en aardrijkskunde van België c. een mondelinge proef bestaande uit een gesprek van de hak op de tak. Dit om de maturiteit van de gegadigden, hun voorkomen en de manier waarop zij hun ideeën uiteenzetten, te beoordelen. De kandidaten die slagen voor dit examen komen in aanmerking voor een benoeming op proef. De duur van de stage is vastgesteld op één jaar. De duur van de stage na het behalen van voormeld getuigschrift bedraagt tenminste 90 dagen werkelijke dienst. De kandidatenlijst wordt afgesloten op 30 oktober 1985. De schriftelijke kandidaatstellingen met volgende bijho rende stukken: een uittreksel uit de geboorteakte een bewijs van goed zedelijk gedrag en nationaliteit (niet ouder dan een maand) in voorkomend geval de bewijzen van prioriteiten afschrift van de diploma's of getuigschriften voor de mannelijke kandidaten een militiegetuigschrift dienen aangetekend gezonden aan het College van Burgemeester en Schepenen van Dendermonde. Ten laatste post-gedateerd op 28 oktober 1985. Er wordt een wervingsreserve aangelegd geldig voor 2 jaar. Aanvullende inlichtingen en een omstandige opgave van het examenprogramma kunnen bekomen worden op de personeelsdienst (administratief centrum), Franz Courtensstraat 119330 Dendermonde.

De Voorpost | 1985 | | pagina 16