r I THUISPLOEG OPNIEUW ZICHZELF NA SPEKTAKELBEGIN e TOCH DE BAAS NA MOEILIJK HALFUUR OPDRACHT VOLBRACHT OVERDREVEN CIJFERS SPORTIEF STEKENE SLEEPT EERSTE PUNTJE UIT DE BRAND IN SLOTSEKONDEN 1AIILT DERDE ZEGE OP RIJ LOKERSE VERDEDIGING EEN ZEEF VRASENE FEL GEHAVEND VIER OP VIER DEBUUT VAN WERNER VAN DRIESSCHE 28 - 4.10.1985 - De Voorpost VOETBAL 1* Provinciale 2°Provinciale TEMSE - EVERGEM 2-1 KSV Temse begon niet in optimale omstandigheden aan de thuiswedstrijd tegen FC Evergem Center. De lokalen dienden immers niet minder dan vier titularissen te missen. Eerst en vooral was er speler-trainer Jaak Goossens die nog steeds gegriepeerd langs de lijn diende te blijven, verder was er Martens die met een knieletsel aan de sukkeltoer lijkt begonnen. Niet te vergeten ook dat Walter Van Haver onbeschikbaar bleef met zijn hand in het gips en tot slot was er ook nog het uitvallen van Luk Volckerick, de week voordien op Ertvelde, een uitvallen waar naderhand zelfs een kuitbeenbreuk werd vastgesteld, zodat Luk liefst 3 maanden buiten stryd zal zijn. RENAULT Temse-Evergem 2-1. Hoewel Temse duidelijk gehandicapt op het terrein moest, was het zeker de beste ploeg (dw) SK AALST - BORSBEKE 3-0 SK Aalst heeft tegen de bu ren uit Borsbeke een mooie en verdiende overwinning be haald. De thuisploeg was dui delijk aan zo'n overwinning toe. In het eerste halfuur wilde het echter allemaal niet goed vlotten bij de lokalen. Borsbe ke was toen de betere ploeg en wist de Ajuinen duidelijk de rillingen op het lijf te jagen. Niettegenstaande het betere spel van de bezoekers kwam het eerste gevaar echter aan de overzijde. Op een kopbal van de boomlange Van Herrewe- ghe was doelman Van Boxtael kansloos maar de dwarsligger bracht redding. Aalst bleef echter komen en dit zou even later al sukses kennen. Waege- man opende de score. Borsbe ke was duidelijk aangeslagen en even voor rust zou dit dui delijk geïllustreerd worden. Op inzenden van de bedrijvige Patrick Van Laethem devieer- de Geeroms de bal ongelukkig in eigen doel. Aalst kon met- leen gaan rusten bij een gerust stellende 2-0 voorsprong. In de tweede helft bleef Aalst de betere ploeg. Toen al werd duidelijk dat Borsbeke uitgeteld was. De Ajuinen ble ven aanvallend voetbal produ ceren en dit resulteerde in een verdiende en geruststellende derde treffer. Het was alweer Waegeman die scoorde. Bors beke trachtte in de slotfase nog de eer te redden maar toen D'Herde toch geklopt was red de Van Herreweghe op de lijn. Aalst won dus ruim en ver diend van een matig Borsbeke. Aalst: D'Herde, Verbestel, Pi- ron. De Grijse, Van Herre weghe, De Moor, Waegeman, De Naeyer (60' De Bruyn A.), Spanooghe (80' De Bruyn Bart), Van Laethem, De Jaegher. Borsbeke: Van Boxstael, Moreels, Fonck, De Vijdt, Geeroms, De Winter, Desan- ghere. De Henau, Boelaert, Scbotte, Wijnendaele. (G.D.T.) Geen klusje dus voor de lo kalen en bovendien is Ever gem een ploeg die door velen als gevaarlijke outsider wordt getipt in het titeldebat. Het begin was alvast dender end. We waren de eerste vijf minuten nog niet rond of Van Acker kon met een listige bal doelman Bosman van de thuis ploeg het nakijken geven (0- 1). Temse stond er beduusd bij en wist eventjes niet wat aan te vangen. Toch had de thuis ploeg het geluk aan haar zijde want nog geen twee minuten later stonden de bordjes reeds in evenwicht. De aktie begon op het middenveld bij Van Spittael, na enige omzwervin gen kwam de bal bij Coppens die het leder leek kwijt te spe len aan De Puydt doch deze laatste aarzelde zolang tot Pa trick Coppens er zich tussen- wrong en de gelijkmaker aan tekende na 7 minuten. Een spektakulaire start meteen voor wat een echte propagan- dawedstrijd zou worden. Nog voor het halfuur zou Temse immers op voorsprong klimmen. Patrick Coppens ging ditmaal op zijn eentje door, omspeelde enkele be zoekende verdedigers en legde dan mooi terug tot bij de goe- dopgestelde Kenny Van Spit tael die met een loeier in de kruising van paal en lat doel man Lippens het nakijken gaf. Het entoesiasme steeg meteen nog op en rond het veld en de thuisploeg lukte zowat alle ak- ties. Vlak voor rust leek het er zelfs op dat er een nieuwe treffer in de lucht hing. Na een kollektieve aanval, opgezet door Rombaut die een één twee beweging opzette mét Van Buynder, belandde het leder aan de zijlijn opnieuw voor de voeten van Benny Van Buynder die met een verre voorzet aan de tweede staak het hoofd van Erik Raem- donck vond. Hij knikte hard in de hoek doch met een katte- sprong van grote klasse kon Lippens ditmaal wel averij voorkomen. Temse ging met een verdiende voorsprong rus ten doch mocht zich in de tweede helft aan een sterk aan vallend Evergem verwachten. Zo was het ook. De bezoe kers gooiden er van meet af aan de beuk in en kregen ook kansen langs Van Acker en De Visscher, doch doelman Bos man of een attente lokale de fensie met opnieuw de jonge Bert Brijs in een opgemerkte rol, konden de doelmond on geschonden houden. Toch ontstond er nog paniek in de rangen van de thuisploeg. Nadat Kenny Van Spittael kort na de rust een eerste keer geel had gekregen, had scheids rechter Stevens een twintigtal minuten voor het einde nog een gele kaart in petto voor de Temse-scherpschutter Van Spittael mocht zich meteen gaan omkleden en met 10 te gen 11 zou Temse nu toch wel voor een onmogelijke taak staan, dacht iedereen. Dat bleek echter niet het geval want het middenveld plooide bij zowat alle Evergemse aan vallen netjes terug terwijl vooraan Coppens en Raem- donck op de loer bleven lig gen. Het was trouwens Erik Raemdonck die nog de beste kans van de wedstrijd zou krij gen toen hij op tien minuten van het einde alleen voor de bezoekende doelmond ver scheen doch de hoek was zoda nig scherp geworden dat Raemdonck de paal trof. Niet temin bleven de lokalen over eind en met deze zege blijft ook hun plaats in de subtop gehandhaafd. "Een opmerkelijke presta tie", verklaarde voorzitter Van Der Gucht achteraf. "Met on ze noodploeg konden wij van daag bevestigen. Bovendien moeten onze spelers worden gefeliciteerd voor het aanval lend spel dat ze, vooral in de eerste helft, brachten. De meer dan 700 aanwezige toe schouwers zullen daar alleszins van genoten hebben. Hopen nu maar dat we nog een hele tijd op eigen veld ongeslagen blijven..." KLAUWAERTS KEMZEKE - APPELTERRE 1-0 Zondag zagen de totnogtoe verwende Kriekepitte-aanhan- gers een allesbehalve zelfverzekerd ellftal. Dat vond vooral zyn reden in het stugge mandekkingssysteem van de tabaksplanters en de vrees dat men voortijdig op een geplaatste counter zou stuiten. Het moet echter onmiddel lijk gezegd dat Appelterre aanvallend nooit een vuist kon maken en zich enkel in defensief opzicht volledig kon doorzetten. Bij de thuisploeg keerde Jaak Joris na een griepje in de basis terug en kon voor de rest op de sterkste opstelling gere kend worden. In de eerste helft moest de thuisploeg op tornen tegen een verduiveld goed georganiseerde tegen stander en was er buiten een schot van Danny Saman (de linksachter!), dat rakelings over de deklat zoefde, niet veel te noteren. Eventjes raak te ook Jean-Pierre Boon tot zijn eigen verwondering tot in de omgeving van het Een- drachtdoel maar hij miste. In de tweede periode stuur de trainer Samson zijn man schappen met meer aanvallen de aspiraties het veld in maar het vlotte nu eenmaal niet bij rood-zwart. De wil om de pres sie te voeren was wel aanwe zig, maar er kwam veel te weinig resultaat tot de 73ste minuut wanneer een aktie werd opgezet door Joris. Mark Van Himste liep in op de door- steekpas en bracht de bal goed voor doel waar Eddy Saman kurkdroog inknalde. De gast heren lieten zich door deze minimale voorsprong niet ver leiden tot onzinnige agressieve akties en dat was maar best want Appelterre dat eventjes uit zijn verdedigende stelling te voorschijn kwam raakte tot tweemaal toe goed door. Ge lukkig kon doelman Jan Smet een keiharde uithaal van Van der Bracht middels een sublie me parade neutraliseren en be landde het volgende schot van Torrekens rakelings naast de kruising. De Klauwaerts dron gen aan het einde nog eventjes aan maar een even score kwam er niet omdat een overigens zo goed als totaal uit de match gehouden Stremersch tot twee maal toe een corner op een tegenstrever schoot. In de Kemzeekse klubgele- deren weet men daar best dat het tegen Eendracht Appelter re allesbehalve gemakkelijk voetballen is, toch was men zondagmiddag best tevreden: "De ploeg heeft zich dan wel niet onaantastbaar kunnen doorzetten vandaag maar zi U weet kan men maar zo gd spelen als de tegenstander toelaat!" was dan ook veelgehoord excuus, dat v< al op een dergelijke wedstl zijn echtheid afdoe bewijst. Belangrijk voor rood-r was natuurlijk dat Joris 3 beschikbaar was en ook doelman Smet eigenlijk vJ het eerst dit seizoen zijn elfl overeind hield en toch well overwinning veilig stelde a een klasrijke tussenkonl Vergeet immers niet dat f weinig of niks moest pakl tot de 80ste minuut wannl hij de quasi-gelijkmaker I zijn doelvlak haalde. Het h<f natuurlijk geen herhaling bstc het vertrouwen rond de Sa sonklub weer hoog staat mi juist daardoor kijkt men ietjj wantrouwig aan tegen de eei volgende verplaatsing n Schellebelle, dat met ani drie puntjes uit vijf matei een mindere beurt maakt nj in eigen huis waar het ovi gens nog niet won dit seizta eigenlijk de beste tegenstaJ zou moeten aankunnen. V<r zitter Weyn en de zijnen van hun kant natuurlijk dek van op Kerksken nog niet geten en tekenen bij voorbi voor een gelijkspel. LEBBEKE - SCHELLEBELLE 3-0 Van de wedstrijd tegen SOS Schellebelle wilde de Leb- beekse oefenmeester Richard Van der Straeten een ere zaak maken. Dat was begrijpelijk, vermits hij er vorig seizoen bet bewind voerde. In dergelijke situaties is het altijd prettig winnaar te zyn. Van Der Straeten is in zijn opzet geslaagd, hoewel we er onmiddellijk aan toevoegen dat het geen hoogstaande partij werd, dat de overwinning wel verdiend was maar dat de cijfers overdreven zyn. FC DENDERLEEUW - STEKENE 1-1 een resultaat dat avond de hiet-aanwezigen wel licht met verstomming sloeg en daar was eigenlijk ook alle re den toe. Wit-geel maakte in de beginweken van deze kampan je inderdaad een wat zielige indruk, had meermaals pech maar kwam duidelijk wat ka rakter te kort in de ploeg. Speler-trainer Van Goethe m pepte zijn poulains in de afge lopen week dan ook ten volle op en kon zelfs tussen de lijnen de touwtjes strak houden Freddy verving inderdaad de door beroepsomstandigheden weerhouden Patrick Merckx Verder geen wijzigingen in het Sportiefteam dat vooral in de eerste speelheift alle kleu ren van de regenboog zag. De thuisspelers lieten de messen- vechters inderdaad alle hoeken van het veld zien en hoe het eigenlijk mogelijkwas dat de schade in dat tijdsbestek tot één enkel doelpunt beperkt bleef, is op dit moment nog steeds een raadsel. Aan het kwartier klom FC Dender leeuw al aan de leiding omdat Praet op een behendige wijze vooruitstormde en dan Verley- sen in ideale schietpositie kon afzonderen. Doelman Vande- wiele had geen verhaal tegen het grondscherendc schot. Volgde dan nog menige doel kans met onder andere Van- denberghe als slechte artilleur, en nadat Stekene dan toch eens tegenstoottc met een schot van Vereecken was het aan Geert 0 (da's werkelijk de naam!) om een niet te missen kans om nauwelijks twee me ter van het Stekenedoel hoog over te schieten. Nadien volg de Verleysen dit slechte voor beeld en raakte trainer*Van Goethem zelf nog eens in de notaboekjes door een laakbare overtreding. Het uitblijven van verder sukses gaf in de tweede perio de de gasten weer wat uitzicht op een puntje want nadat An- tons schot door Vandewiele met de voet werd gered, maak te Denderleeuw inderdaad een uitgebluste indruk. Sportief begon geleidelijk weer in eigen kansen te gelo ven: Erwin Declercq miste met een kopbal de goeie richting op center van De Cock. Steke ne begon nu bestendig te druk ken en de voorzetten van die zelfde Lieven De Cock kwa men tot tweemaal toe niet aan. Hiertegenover stelde de thuis ploeg nog welgeteld één tegen aanval maar Vandenberghes schot huppelde voorlangs. In de slotminuten werd Erwin Declercq op de rand van de fatale zone* gepakt en daar waar velen een penalty zagen, legde de scheidsrechter de bal juist buiten de grote backlijn. Van Goethem gaf een slim tikje tot bij Mark Vereecken en die gaf zo een ontzettende loeier dat het kleinood door heen een bos van benen tot in de linkerbenedenhoek van het lokale doel doorbotste. Een bekroning zondermeer van de niet aflatende Stekense wil om dat belangrijke eerste puntje te behalen. Natuurlijk leeft de klub van voorzitter Thuysbacrt met her nieuwde hoop toe naar de eerstvolgende thuisopdracht tegen Herleving Vrasene. In die match wil Sportief zonder meer bevestigen met een goed resultaat en dat wetende is het maar best dat mannen als Ver eecken en Saman zondag een gave prestatie weggaven en dat ook enkele jonge spelers zoals Geert Smet en Erwin Declercq bewijzen dat ze uit het goeie hout gesneden zijn. (M.N.) Lebbeke scoorde in de aan- vangsminuut. Een betere start kon Richard Van Der Straeten niet dromen. Vrijschopspecia list bij uitstek, Garry De Kin der, trapte de bal naast de opgestelde muur in de verste hoek. Wie dacht dat men na dien getuige zou worden van opwindende momenten, kwam bedrogen uit. Van uitgespeel de doelkansen was nauwelijks of geen sprake, toen plots rond de twintigste minuut een aktie langs Dirk Deferrere, Frankic Van Hecke, Eddy De Malsche en Luc Van Hauwermeiren toch een treffer opleverde, waarvan laatstgenoemde de auteur werd. Geef toe dat Lebbeke toch wel een beetje geluk had op dat ogenblik. Schellebelle daarentegen maakte zelden of nooit een vuist. Wel in de tweede helft, toen het meer in de wedstrijd kwam, maar zwak afwerkte. Wel verscheen Van Roy op een bepaald ogenblik gevaarlijk in de rechthoek, maar hij schoot naar de Ex-Lebbekespeler Frank De Grauwe kwam even later voor spervuur zorgen maar def keer kwam doelman Rudy Ja_ segers gepast tussenbeide. Ook Willy Danijs maal een vuist. Doelpunten blev# echter achterwege, hoevl Schellebelle er toch eentje hfn verdiend. Het laatste greinf bezoekende hoop werd verj verd toen in de slotminutf Luc Van Hauwermeiren een vrijschop het voorbe# van Garry De Kinder volgr en de bezoekers met een derf treffer metéén voor een 3 dongen feit plaatste. Laat d dus integraal stellen dat I beke de zege had verdierf Daarover diskutcerde n^_ mand, maar dc afstraffing t milder kunnen zijn. De K< kelgocdjongens moeten thi de lijn verder doortrekken v len ze in deze kompetitie min of meer een rol kunr spelen. (E.D.I KRUIBEKE - DENDERLEEUW 4-0 Na een eerder aarzelende start (met één op vier) heeft Kruibeke nu blijkbaar de ka- dans van tweede provinciale te pakken. Tegen Standaard Denderleeuw boekte het zijn derde zege op rij, waardoor de ploeg van Georges Foubert is genaderd tot op één punt van de leiders. "Toch kan het middenveld nog sterker voor de dag komen dan nu het geval is", meent voorzitter Foubert. "Maar Harry Liessens vervang je niet zomaar. Gelukkig blijkt de van De Klinge overgekomen Coc- Temse-Evergem 2-1. De Temsedoelman moest zijn klem- ^eyt ee" voltreffer te zijn." vastheid meer dan eens bewijzen (dw) Da' bleck °°k ™d«8- D« aartsgevaariijkc Kruibeke- spits scoorde driemaal. Een eerste maal gebeurde dat na acht minuten. Denderleeuw probeerde dan wel iets terug te doen, maar de verdediging van Kruibeke, met libero Goossens en doelman Ver- straeten als uitblinkers, hield probleemloos stand. 2-0 werd het even voor het halfuur, een doelpunt van Se gers, die het worstelen liet voor wat het was en zich op het voetbal stortte. Met meer dan gewoon sukses, zo is al ge bleken. Na de rust was het dan op nieuw de beurt aan Cockeyt, die iets voor het uur een derc en twee minuten voor het ei de een vierde doelpunt voor thuisploeg liet noteren, spitsen van dergelijk kalib kan Kruibeke de toekomst tweede provinciale met trouwen tegemoet zien, 1 wel voor aanvang van de koi petitie enige angst bestond d het te snel ging. Twee prom ties in drie jaar tijd kond inderdaad van het goede tcve zijn. Maar voorlopig Kruibeke wel even hoger n ken dan het vooropgesteld gewone behoud. E. MELDERT - LOKERSE SV 5-0 VRASENE - ROBUR 1-2 HEIKANT ZELE - KERKSKEN 1-0 Het duel met leider Kerksken is geen hoogstaande partij ge worden. De wedstrijd beperk te zich bestendig tot midden veldspel zodat weinig open doelkansen te noteren vielen. Tijdens de eerste helft waren de gasten meer in balbezit maar de Heikant-defensie schermde het doel van Van Hecke keurig af Een lokaal doelpunt van Roger De Co- ninck kort na de rust stimu leerde de bezoekers naar een zenuwachtige achtervolging. .Kerksken organiseerde de jacht naar de gelijkmaker or deloos en roekeloos wat ref Burm gretig naar de gele kaar ten deed grijpen. De thuis ploeg liet zich door dit ge vechtsvoetbal niet beïnvloeden maar beet toch enkele bange momenten door. In hoofdzaak wanneer doelman Van Hecke enkele beoordelingsfouten maakte, gelukkig zonder fatale afloop voor de thuisploeg. De 16-jarige Gert Van Cautcren invaflcr voor de afwezige Paul De Kegel speelde zijn eerste volledige kompetitiewedstrijd. Hij loste de verwachtingen in en onderscheidde zich met uit stekend storingswerk. Jammer voor deze jonge belof te werd zijn kopbaldoelpunt twintig minuten voor tijd niet gevalideerd. Voor Heikant- trainer Hervé Van Lerberghe won uiteindelijk de best voet ballende ploeg. «Wij wisten dat Kerksken zich als een vin nig en agressieve tegenstander zou aanmelden. Omdat zij steeds met lange voorzetten uitpakten gaf ik libero Paul Van Doorssclaere dc opdracht meer achteruit te spelen. Deze taktick heeft zijn vruchten af geworpen. Onze defensie kon de leiders kalm en vaardig op vangen. Door wat meer op de counter te spelen hebben wij nu 4 op 4 gehaald. Tot deze taktische aanpak werden wij enigszins gedwongen omdat wij ccn specifieke spelmaker ontberen om zelf onze wil op te dringen», (ajz) Eendracht Meldert blijft vriend en tegenstander verba zen. Nadat Lebbeke vorige week ingeblikt werd was het nu de beurt aan Lokerse dat werkelijk in een off-day ver keerde. Het moest niet alleen een forfaitnederlaag inkasseren. Het verloor ook nog twee spe lers wegens rood. De thuisploeg kwam eerder gelukkig op voorsprong. De Vos brak snel door op de flank, trok de bal staalhard voor doel, waar een bezoeken de verdediger de bal tegen de eigen netten prikte. Lokerse speelde na dit vroe ge doelpunt goed mee, maar het ontbrak de aanval aan de nodige punch. De bezoekende verdediging gaf weinig blijk van vertrouwen, wat na de kof fie duidelijk tot uiting kwam. Christiaens verdubbelde de score reeds na tien minuten en even later prikte Danny De Vos nummer drie tegen de net ten. Vervecken en Crabbe zorgden voor het voorberei dend werk. Crabbe was overi gens de beste man op het veld. De ingekomen Ronny Buyle, die Bceckman verving, maakte er 4-0 van en in de slotfaze zorgde Francois Merckx voor de forfaitscore toen hij een prachtig schot van Crabbe weggewerkt door de bezoe kende doelman suksesvol hernam. Merckx werd dan nog fou tief gestopt in de fatale zone, maar Ronny Buyle miste de toegekende strafschop. (J.V.L.) BOWLING Vrasene liet zondag duide lijk merken tot Groot-Beveren te behoren. Net als dc grote broer van SK, wordt ook de tweedeprovincialer geteisterd door massa's onbeschikbare spelers. Dat had zondag voor gevolg dat bijna meer invallers dan basisspelers op het terrein stonden tegen Robur. Een ne derlaag in die omstandigheden is dan ook niet abnormaal, zeker niet tegen zo'n sterke tegenstander. De wedstrijd was nauwelijks enkele minuten aan de gang toen De Vos de thuisploeg al voor een voldongen feit stelde. Vrasene herstelde het even wicht en kon gemakkelijk standhouden tot na de rust. Maar ook dan kreeg het snel een doelpunt te slikken, maal langs Thierens. Vrasei opteerde nu resoluut voor aanval, trof een vijftal paal of lat, maar verder dan aansluitingstreffer van de v< van Daelman kwam de thui ploeg niet meer. Een grotel nederlaag werd zelfs maar het nippertje vermeden. Toen Vrasene op het eini alles in de aanval gooit' kwam er ruimte voor gevaarl ke counters, en een ervan ht een strafschop tot gevolg. Vi Goethem redde echter schot van De Vos, zodat 1-2 bleef. Na twee thuisovi winningen, liet Herleving zol dag zijn eerste thuisnederl: van het seizoen optekenen (o.s BC ALLOO - CROSLY BBC 1 2-2 BC Alloo De Meersman speel de een eerder middelmatige wedstrijd tegen het Brusselse team Crosly BBC 1De eerste twee spelen werden verloren met amper zes en vijf kegels verschil. Gelukkig won dc thuisploeg het derde spel met 952-877 cijfers, zodat de eindscore 2578-2415 bedroeg. Doordat het totaal aantal kegels in het voordeel van BC Allo uitdraai de werd er alsnog een gelijk spel uit de brand gesleept Ben Joos, die Chris Evcraert na het tweede spel verving, had een ruim aandeel in het gelijke spel. Bruno Rossi scoorde in het derde spel 197 punten. Zijn totaalscore be droeg 580 punten. BC Alloo Christiaensen haalde het van 't Voskcn met 4-0 cijfers. De totaalscore was 2559-2415. Figuur van dc wed strijd was de debuterende Werner Van Dricssche. Hij maakte zo maar eventjes 565 punten. Marck Dc Bock met 520 punten, Wilfricd Van Del- sen met 502 punten, Iwein Ae- rens met 500 punten en Marie- Jeanne Thienpont met 472 punten waren eveneens erg verdienstelijk. Alloo-Chris- tiaensen zijn leider en moeten vrijdag hun eerste plaats ver dedigen te Gent waar het Ar- tcvclde 3 moet bekampen. Al loo De Meersman spelen tegen Castle uit Zulte. (JVL) 1° NATIONALE AFDELING V0C0 EDEGEM - BUGGENHOUT 9-16 Daar waar vorige week alles thuis verloren werd, boekten de Buggcnhoutse ploegen al len winst op verplaatsing. Uit beter dan thuis? Een feit is zeker: het bezoekende fanio- nteam speelde stukken beter dan vorige weck. Dit kwam vooral tot uiting in de tweede helft. Edcgem startte langs reus Carl Bacrt nochtans het best. ^3-1. Biiggenhout zocht naar zijn juiste vcrdedigcndeWas positie en had blijkbaar ceEÉüji lange opwarming nodig. Eenjem maal dc motor op gang, waad Voco eraan voor dc moeitelosl Het was echter 't Klaj verken dat vanuit een sterkfaj verdediging duidelijk alstanfiux nam. Eindstand: 9-16. brnj Speelden voor Buggenhoutfc Dc Vos Jcan-Paul 9, Vcrtonpini n Paul 6, De MaerschalckJ^w

De Voorpost | 1985 | | pagina 28