PIS MADELON A - BUGGENHOUT VERLOOR EEN PUNTJE fT RODANIA KAMPIOEN VLIERKOUTER NIET VERDER DAN EEN DRAW DERDE JEUGDTORNOOI TAFELTENNIS IN HAMME PRESTATIES OP BESTELLING 1VE! OOI DURMEMOTORS EGI ONTFUTSELT SPURS EERSTE PUNTJE L. 36 - 25.10.1985 - De Voorpost TAFELTENNIS In de eerste reeks van de KVKT-tafeltenniskompetitie heeft Madeion A Buggenhout onverwachts een puntje in de brand gelaten op verplaatsing bij BAC A Hamme. Het was van bij de start al duidelijk dat het een moeilijke opgave ging worden voor Buggenhout die zich moeilijk konden losgooien 2-2 en halfweg zelfs op een achterstand geraakten 4-3. In laatste instantie heeft Madeion A toch nog een draw kunnen lukken. Wasteels Chris was ongetwijfeld het beste element bij de bezoekers. Hij won al zijn wedstrijden. Met twee overwinningen volgden Pee tere Lieven en Paul Muylaert. Het is dit jaar voor het Kaatsverbond eerder een rotsei- zoen geweest. Het uitstellen en het niet vrij zijn van verschillende terreinen zorgde vaak voor een warboel van uitgestelde en verplaatste wedstrijden dat aan de kompeti tie zeker geen goed heeft gedaan. Uiteindelijk werd de kampioenschap opgeschort omdat het terrein van het Tweebruggenplein niet vrij was en omdat het seizoen te laat gevorderd was. Maar toen alles afgesloten was kwam men tot het besluit dat Rodania nog geen kampioen was en dat ze nog drie punten te weinig hadden om officieel kampioen te zijn. Dat bracht mede dat de sleutelwedstrijd Van Malderen/Sneeuwwitje tegen Rodania/De Keeremacker nog moest gespeeld zijn. Het was precies die wedstrijd die in het voorbije seizoen gezorgd had voor heel wat herrie. Maar beide ploegen hebben sportief hun kansen gegaan en de wedstrijd gespeeld. Uiteindelijk was het Rodania die het haalde met 11-12. Rodania werd hiermede dan toch officieel kampioen. Proficiat aan deze flinke formatie. Heden vrijdag worden de verschillende laureaten ontvan gen ten gemeentehuize. Dat zijn Rodania/De Keeremac ker als beker- en kompetitiewinnaar, de sportiefste ploeg KWB/Vandebo, de sportiefste speler Theo De Decker ('t Visserehof) en de beste speler Robby Segere (Roda nia). Tenslotte is er nog de tweede reeks waar Corner niet alleen de beker, maar ook de kompetitie won. Klassementen: 1* reeks: 1. Rodania 14 13 1 81 159 2. Brielvrienden 14 9 5 43 150 3. VanMalderen 12 7 5 93 126 4. Toyota 12 7 5 113 119 5. Tegels Rik 12 5 7 118 112 6. 't Visserehof 12 8 4 114 110 7. KWB/Vadebo 14 4 10 146 98 8. Ons Vermaak 13 0 13 156 41 2* reeks: 1. Corner 10 8 2 78 114 2. Wembley 10 7 3 78 114 3. Gima 10 5 5 79 102 4. Geemzicht 10 5 5 95 101 5. Van Gaeveren 10 2 88 83 6. Boemerang 10 9 117 45 Patro B heeft omzeggens geen moeite moeten doen om het bezoekend Pardaf A Kruibeke met een grote 9-1 nederlaag huiswaarts te zenden. Het was alleen Van Mieghem die er in slaagde een overwinning te la ten afdrukken tegen Peter Van Cauteren. Voor de rest was het al Patro B dat de klok sloeg. De Pardaf A jongens konden wel eens een paar keer een belle uitlokken. Maar afron den tot winst zat er niet in voor de bezoeker. Patro C en Patro D moesten elkander in de ogen kijken. Twee formaties die el kander op een prikje kenden. Dat zulks aanleiding gaf voor spannende wedstrijden lag voor de hand. Na een 2-2 score scheen de C-ploeg het vlot te zullen halen 4-2. Maar de D- pioeg sloeg nog eens terug. Maar niet hard genoeg om de C-ploeg nog te bedreigen. De C-jongens wonnen uiteindelijk met een zeer kleine 6-4 score. Carl Goossens ontpopte zich tot de beste man uit de ont moeting. Hij was trouwens de enigste speler die al zijn wed strijden kon afronden tot een overwinning. Bij Patro C won elk twee keer zodat ze elkan der niets te verwijten hebben. Dynamica A Waasmunster werd in eigen midden met klmeine 4-6 cijfers de volle buit ontnomen toen Madeion A Buggenhout op bezoek kwam. Aanvankelijk scheen de thuisploeg een kans te heb ben 2-1 en 3-3. Maar toen Waasmunster het dubbel ver loren zaten ze duidelijk op een verkeerd spoor. Toch zou de bezoeker moeten wachten tot de allerlaatste wedstrijd om hun overwinning duidelijk te stellen. Geen enkele speler kon in deze wedstrijd al zijn wedstrijd tot een goed einde brengen. Maar met twee over winningen volgden: Geert Gerlo, Chris Oosterlinck, Chris Wasteels en Guy Buyens. In de tweede reeks was het Hingene A dat vooral in de kijker liep met hun overgrote 9-1 overwinning op Lebbeke A 9-1. De thuisploeg deed het geweldig en het aan de ploeg uit Lebbeke echt weinig ruim te Vooral in hei begin werden alle wedstrijden met een forse 2-0 winst afgesloten. Nader hand ging het iets minder vlot en kon Lebbeke wel een paar derde sets afdwingen. Maar af ronden in een overwinning was er voor de bezoeker niet bij. Lebbeke kon tenslotte toch nog de eer redden doordat De Man John in een produktieve bui het haalde van Werner Van Praet. Madeion B Bug genhout is niet verder geraakt dan een 5-5 score tegen het bezoekende Pardaf C Kruibe ke. Aanvankelijk scheen Par daf C naar een eerder vlotte overwinning te zullen gaan 1-3 en 2-5. Naderhand waren hun beste pijlen verschoten voor de bezoeker. Want Madeion B Buggenhout kon de drie res terende wedstrijden steeds weer opnieuw in winst ombui gen. Niemand kon hier al zijn wedstrijden in winst afronden. Maar met twee overwinningen waren er Baeck Raoul, Van den Broeck Eddy, Saman Kris- tof en Vaerenwijck Erik. Baas rode A heeft weer zwaar uitge haald en een sterke 8-2 over winning vastgelegd tegen Dy namica B. De bezoekers, Dy namica B Waasmunster begon nen nochtans goed. Ze konden de eerste wedstrijd al in winst ombuigen. Maar naderhand was de school uit. Ze hebben moeten wachten tot na het dubbel om nog eens een over winning te laten optekenen. Segere en Van Poucke konden al dus voor de bezoekers toch nog een 8-2 verlies vastleggen. Mestdagh en De Smedt Patrick met drie overwinningen waren ongetwijfeld de besten uit deze ontmoeting. In de derde afdeling heeft Pra- do ongetwijfeld een reuze zaak gedaan door het bezoe kend Bobo A Buggenhout met 6-4 te verelaan. De bezoekers die het al geweldig hadden ge daan in dit seizoen moesten nu hun eerste nederlaag slikken. Aanvankeliijk scheen het echt spannend te worden 2-2. Toen echter schoot Prado uit hun krammen en gingen ze regel recht naar een vlotte overwin ning 5-2. Maar voordat Prado dat zesde en laatste spel heb ben kunnen laten optekenen zouden ze moeten wachten bij na tot het einde van de ont moeting. Toen klopte Robby Segere, Meuris en daarmee had Prado een zesde overwin ning kunnen boeken en was de wedstrijd gespeeld. Voor Pra do die daarmee helemaal voor aan in het klassement komen is dit een goede zaak. Ook span ning in BAC C Hamme waar Troelant A Sinaai te gast is geweest. Aanvankelijk scheen er voor BAC C geen vuiltje aan de lucht want ze liepen ZCSdér veel moeite uit tot 3-0 en even later was het zelfs 5-1. Het scheen dan wel dat hun beste pijlen verschoten waren. Ze brachten er helemaal niets meer van terecht. Terwijl de bezoekers stilaan maar zeker naderden. Uiteindelijk zou Hugo Ruys de boeken toeslaan doordat hij het haalde van Rei- nold Lombaert. Eindstand 6-4. Patro G had niet de minste moeite om hun bezoekende medeclub Patro F van de over winning te houden. Na een 1-1 was er geen houden meer aan de G-ploeg die zonder haperen naar een 8-2 overwinning toeging. Voor de derde maal organi seert tafeltennisklub Patro Hamme hun jeugdtornooi dat voorbehouden is aan spelers of speelstere wonend in groot- Hamme, al dan niet aangeslo ten bij een tafeltennisklub. Zo wel gevorderden, beginnelin gen als rekreatiespelere komen hier zeker aan hun trekken. De volgende reeksen zijn voorzien: Miniemen: geen 13 jaar op 1 juli 1985. Kadetten: geen 15 jaar op 1 juli 1985. Juniors: geen 17 jaar op 1 juli 1985. Er wordt gespeeld op zes ta fels. De spe(e)l(st)ere worden ingedeeld in poules zodat iedereen minstens drie wed strijden kan spelen. Het inschrijvingsgeld bedraagt 20 fr. Maar hiervoor krijgen de deelnemers gratis warme wafels aangeboden. Dit tornooi gaat door op vrij dag 1 november vanaf 14 uur in zaal Familia, Pieter Van der Jeugdlaan. Inschrijvingen kun nen op voorhand gebeuren. Tel. 052/47.98.53 bij J. Van Couwenberghe, Spinnerstraat 24, te Hamme. Dit tornooi wil ook een «open deurdag zijn voor de oudere, sympatizanten en alle vrienden van de tafeltennissport. Ieder een is dan van harte welkom. Tijdens dit tornooi zijn er voor iedereen warme wafels ver krijgbaar. Patro Hamme heet U hartelijk welkom. In de KVKT-tafeltenniskom- petitie heeft Vlierkouter B een kostelijk puntje verloren in ei gen lokaal tegen Bobo B. Aan vankelijk scheen er geen vuil tje aan de lucht te zijn voor de thuisploeg die netjes afgeschei den naar een 4-2 stand ging. Toen maar kwam Bobo Bug genhout B onder doom. Het ging evenwichtig naar het ein de toe 5-5. Juvenes A maakte er geen problemen van toen Pardaf E Kruibeke er neerge streken kwam. Na een 3-1 ging het verder even vlot en uitein delijk werd het een grote 9-1 overwinning. Het was Gunther Janssens die voor de Pardaf F- jongens de eer redde door Da vid De Beule van de overwin ning te houden Vlammers A schijnt het deze keer ook goed te doen. Toen Baasrode B er op bezoek is gekomen werd het een forse 9-1 overwinning. Alleen in de allerlaatste wed strijd kon Baasrode de eer red den. Het was Jan Lijnneel die er Leo Rooms klopte. Dyna mica C Waasmunster kreeg van in het begin al tegenwind en na vier wedstrijden stonden ze al met 1-4 in het krijt. Ze kwamen nog even dichter 3-4. Toen echter brak de veer en ging de Vlammereploeg naar een afgetekende overwinning 3-7. Leo Rooms was ongetwij feld het beste element. Hij won alles. OGG Baasrode kreeg thuis in eigen midden ook de volle lading van Bobo B Buggenhout 3-7. Na een 1-1 stand was er aan Bobo B niets te doen. Ze gingen naar een vlotte overwinning. Vooral Hans Vermoessen was niet te houden in deze ontmoeting. Terwijl bij de verliezers de beste speler ongetwijfeld Wim Pardaen was met twee over winningen. In de vijfde reeks valt dadelijk de 0-10 overwinning op van Pacem A dat KWB Kruibeke B in eigen lokaal zo zwaar kwam verslaan. De thuisploeg kreeg weinig kansen want de bezoekers sloten alle wedstrij den af met zware 0-2 cijfers. Bobo C Buggenhout heeft in eigen Rerum Novarumzaal het goed gedaan tegen Vlammers C uit Hamme-Zogge. Een 8-2 overwinning is niet niks. Be halve het dubbel konden de Vlammers hun overwinning aandikken met een zege van Bertin Jurgen op Dirk Van Praet. Bobo D van zijn kant had eigenlijk niets in de pap te brokkelen toen Vlierkouter C er op bezoek is gekomen. Het werd een zwaar verdikt 1-9. Van Drogenbroeck alleen kon de eer redden. Opwijk A schijnt uit het goede hout te zijn gesneden. Deze week he ten ze weer niemand twijfelen aan hun kwaliteiten. Ze haal den een forse 9-1 overwinning tegen het eerste spel op 0-1. Maar daarna werden ze tel kens weer geklopt. Er kwam dus een forse 9-1 overwinning op het bord voor Opwijk A Vlierkouter D en Bobo C was een 3-7 overwinning voor laatstgenoemde formatie. De Buggenhoutse jongens kregen alleen tegenwind van Mare Permentier. Een knaap die nu tegen iedereen kon winnen en dat ook gretig deed. De rest van Vlierkouter D kwam er echt niet bij te pas. Patro H waren zeer gelukkig toen ze in eigen midden toch weer een puntje konden oprapen tegen Triumf C Lokeren 5-5. Aan vankelijk scheen Patro H wei nig kansen te krijgen 1-3. Stil aan maar zeker ging het vlotter en werd het een evenwichtige wedstrijd. Met een 4-4 score was alles nog mogelijk. Maar in deze twee laatste wedstrij den werden de punten ge deeld. Bij de Lokerense for matie was Jose Baeyens met zijn drie overwinningen onge twijfeld het beste element. Vlammers C Hamme-Zogge hebben het thuis niet kunnen waarmaken tegen Balegem A. De bezoekers hadden een ge weldig vlugge start en liepen uit tot 1-4. Toen echter kwa men de lokalen terug 3-4. Maar op gelijke hoogte komen stak er niet in. Vooral omdat ze het dubbel niet tot een goed einde konden brengen. De thuisploeg zou tenslotte de vol le buit nog moeten afstaan aan Balegem. Triumf C Lokeren was thuis niet zo sterk om Madeion D Buggenhout van de overwin ning te houden. De bezoekers hadden een goede start dat de thuisploeg verraste. En de op gelopen achterstand hebben ze nooit kunnen ophalen. Eind stand 3-7. Erik Peetere was de joker in deze wedstrijd. Hij won alles. Avanti Kallo be wees deze week weer hun kwa liteiten. Ze kregen het bezoek van Opwijk B. Voor de thuis ploeg was het een koud kunst je om hier grote cijfers te laten afdrukken 9-1. Alleen in het dubbel moest Kallo Opwijk als zijn meerdere herkennen. Voor de rest was er aan Avanti geenhanden aan te steken. Balegem kreeg thuis de volle lading van Madeion 0-10. Aan de thuisploeg werd amper één setje gelaten en dat is bitter weinig. Maar Madeion speelde nog ook zo sterk dat er geen kruid tegen hun gewassen was. Tenslotte was er nog Vlierkou ter C dat tegen Okapi A een flinke 9-1 overwinning liet op tekenen. Om het in voetbalter men te zeggen: het was een éénrichtingswedstrijd. Alleen Luc De Rechter slaagde er in voor Okapi de eer te redden toen deze Andre De Malsche versloeg. KVKT-TAFELTENNIS Patro A-Patro C 10-0 6-4 Patro F-Prado 3-7 Vlierkouter B-Dynamica C 8-7. Vlierkouter A-Patro D Ultg. BAC B-Madclon B 2-8 Patro G-BACC 8-2 Vlammers B-Troelant B 10-0 Patro B-BAC A 8-2 Pardaf C-PardafB 3-7 Troelant A-Ons Huis B 1-9 Juvenes A-Bobo B 10-0 Dynamics A-Triumf A 6-4 Lebbeke-Pardaf D 6-4 Patro C-Triumf B Ultg. Baasrode B-Viktory (MO Madeion A-Pardaf A Dynamica B-Hingene 1-9 Bobo A-KWB A 3-7 Pardaf E-Vlammers A 6-4 Boogschieten. Jean-Pierre Vercauteren wordt volgend jaar sire genoemd in de Puiveldse schuttersmaatschappij (dw) ZESTIENDE SPORTAKONGRES Op zaterdag 23 november 1985 organiseert Sporta v.z.w. zijn zestiende kongres in het Kasteel van Ham te Steenokkerzeel. Het kongresthema is "Prestaties op bestelling". De bedoeling van dit thema is de evolutie van de sport door te lichten, speciaal onder het aspekt van de huidige en toekomstige mogelijke manipulaties van sportlieden. Het kongres begint om 10 u. Na het openingsreferaat van voorzitter prof. dr. H. Van Pelt, volgen tijdens de voormiddagzitting drie spreekbeurten. Dr. A. Dirix, specialist terzake, zal handelen over de chemische, biologische en genetische manipulaties van sportlieden. Prof. dr. E. Vanden Eynde zal de psychologische manipulaties analyseren. Lie. H. Geerts, directeur Dienst Topsport (BLOSO) zal een inventaris opmaken van de instituten voor de opleiding van de jonge topsporters en van de bodybuildingcentra in Vlaanderen. Na de lunch zal dr. A.R. Vandewalle o.p. een sportief mensbeeld voorstellen van waaruit prof. dr. U. Claeys besluiten zal trekken en aanbevelingen zal formuleren voor de sanering van de sport op kortere of langere termijn. Een korte samenvatting van de referaten zal aan de deelnemers overhandigd worden. Het volledig kongresverslag zal in de loop van 1986 als Sportaca- hier nr. 16 gepubliceerd worden. De deelname in de kosten bedraagt 100 fr., de lunch (fakultatief) kost met inbegrip van aperitief en wijn 250 fr. Het kongresverslag kan via voorinschrijving besteld worden tegen de prijs van 300 fr. Gelieve de nodige som te storten op postgiro nr. 000-0139370-78 van Sporta v.z.w., Th. Roucourtstraat 1-3, 2600 Berchem (Antwerpen) met vermelding "Sportakongres 1985". ALle verdere informatie is te verkrijgen op hetzelfde adres, tel.: 031230.55.52 of 031230.45.80. HAMSE ZAALVOETBALLIGA C. Blac grip in tuwens gbytean I seizoe REEKS 1 ndard Durmemotore is goed op weg cei dc grootste bcia er en Vafl Wasserij Welkom te worden. Dat zou trouwens i 'P6 resl de eerste keer zijn. Het bleef ook tegen de verrassen ikeken. leiders van Spurs overeind en behaalde een verdit gelijkspel na een spannende wedstrijd. Wasserij Welki wees zelf de Goalgettere terug. Deze laatsten vinden m .nai niet de goeie vorm en zakken nu zelfs naar de staart van IJEjDI klassering. Aan die staart werd een rechtstreeks di uitgevochten tussen Desmecht en Sombeke en dit draa Jcljl] nipt uit in het voordeel van de Tielrodenaars. Opbeur van zijn kant blijft puntenioos na een nieuwe nederli Up"] tegen Verz. De Clippeleir en dit na een spannend duel REEKS 2 Hier blijft nieuwkomer Gima I de scepter zwaaien het ook zonder veel overschot kon winnen tegen Mulder. Deze kampen al enkele weken met een keej probleem en moesten aldus al menig puntje laten schiett Verrassend kan ook de nipte overwinning van Zeepaai tegen Tivoli genoemd worden, maar deze laatsten kamj met hetzelfde probleem als De Mulder Rush doet het hi goed in deze kompetitie en won nu ook met een lage en het kleinste verschil tegen Pat. Antoine. In het di voor de tweede plaats bleef Snuffel ook met één doelpt tje verschil de baas over Patsyboys terwijl de Kernkopi weinig problemen hadden met Den Trap. REEKS 3A Hier wordt duidelijk een kopgroep van vier en ei staartgroep eveneens van vier ploegen gevormd, aanvoerders zijn Crescendo en 't Brugsken die trouwens de openingswedstrijd een gelijkspel kregen in een ondt ling duel. Deze week wonnen beide klubs met het kleins verschil respektievelijk tegen Jumbo D'Holda en For Ev( I. VK Post pakte uit met een eerste zege terwijl Donalds aangenaam blijven verrassen en nu duidelijl winst tegen Verbeke lieten optekenen. REEKS 3B Door het forfait van Onder den Toren voor de rest val het seizoen is er geen enkel probleem om Den Artiest hiel als achtste klub te laten bijspringen. Voorlopig blijven d Ware Vrienden en Brussel D 71 hier ongeslagen en hel ziet ernaar uit dat zij onderling de titel zullen betwistenl misschien met Atletico als scheidsrechter. Wat Den Ail tiest waard is zal in de komende weken duidelijk wordenj Uitslagen, standen en wedstrijden voor de volgende wevkfl Reeks 1 Verz. De Clippeleir - Opbeuring Durmemotore - Spurs Desmecht-Sombeke Wasserij Welkom - Goalgettere Stijve Laars - MGB De stand 1. Spurs 2. Wasserij Welkom 3. Durmemotore 4. Stijve Laars 5. M.G.B. 6. Rest. 't Moleken 7. Verz. De Clippeleir 8. Goalgettere 9. Desmecht 10. Sombeke 4 11. Opbeuring 4 Maandag 21.10 om 19 u. Desmecht-Durmemotore om 20 u M.G.B.-Goalgettere dinsdag 22.10 om 21 u. Rest. Moleken-De Clippeleir vrijdag 25.10 om 20 u. Stijve Laars - Spurs om 22 u. Sombeke - Wasserij Welkom. Stand 1. Gima 1 4 2. Snuffel 4 3. Patsyboys 4 4. Rush 4 5. Pat. Antoine 3 6. Kernkoppen 3 7. Zeepaardje 3 8. Tivoli 4 9. Ketty Groenten 3 10. De Mulder 4 11. Den Trap 4 Maandag 21.10 om 19 u. De Snuffel-Pat. Antoine om 21 u. Ketty Groenten-Gima I Woensdag 23.10 om 21 u. Zeepaardje - Trap Vrijdag 25.10 om 18u30: Patsyboys-Kernkoppen om 19 u. Tivoli-Rush Reeks 3A Kleinzand-VK Post 4 Donalds-Verbeke 8- Crescendo-Jumo D'Holda 2- Brugsken-For Ever 1 3- Stand 1Crescendo 4 2. Brugsken 4 3. Donalds 4 4. Jumo D'Holda 4 5. For Ever I 4 6. Klein Zand 4 7. VK Post 4 8. Verbeke 4 Donderdag 24.10 om 20 u. Donalds - Brugsken om 19 u. Crescendo-Kleinzand Reeks B Brussel D71-Vossenhoek 5- Mundo Sport-For Ever II 6 Gima II-Atletico 1 Stand 1. Ware Vrienden 4 2. Brussel D 71 4 3. Atletico 4 4. Vossenhoek 4 5. Gima II 4 6. Mundo Sport 4 7. For Ever II 4 8. Den Artiest 0 Woensdag 23.10 Den Artiest-Mundo Sport om 21u30 Donderdag 24.10 Gima II-Brussel D71 om 21 u. (R.V Vóór a Dende aangel Sponst Drank overhi in de j I Zowel eenvo, binnei benad kunnt tweed overlt De ht appla 'LDh uend pij vaai bad

De Voorpost | 1985 | | pagina 36