ET DENDERMONDSE ATHENEUM DE MARATONTOER ffdmèi ir HM il»jli'| TWAALFDE BOELGROSS AV LOKEREN: «PROTEST TEGEN SCHORSING RAF VERVAET» UITSLAG ZESDE OEFENGROSS «VRANKEN LAURENT» De Voorpost - 25.10.1985 - 39 Atletiek. Raf Vervaet (polo) Enige maanden geleden was er heel wat te doen omtrent de beslissing van de Koninklijke Belgische Atletiekbond (KBAB) en de Vlaamse Atletiekliga (VAL) dat de dertig beste atleten vanaf de 800 meter niet meer mochten deelnemen aan wegwedstrijden en joggings. Een beslissing waarbij tal van klubs en atleten niet akkoord zijn. Door zijn deelname aan de Derde Durmejogging (20 km.) van Lokeren op 29.9.85 wordt de Lokerse topatleet Raf VERVAET voor één maand effektief geschorst. Hieruit blijkt nu het onzinnige van de bonds maatregel. De betere atleten mogen zelfs aan organisaties van hun eigen klub NIET meer deelne men. Kan men op deze manier de atletieksport in het algemeen en de rekreatiesport (jogging) in het biezon- der nog promoten? Gewoonweg belachelijk!!! AV Lokeren wenst onder de gegeven omstandigheden met kracht te protesteren tegen de schorsing van Raf Vervaet. AV Lokeren zal de nodige stappen ondernemen op de Algemene Vergadering van de VAL zodat de betere atleten op zijn minst aan organisaties van de eigen klub zouden mogen deelnemen.» Tot daar de persmededeling van Atletiek Vereniging Lokeren die haar atleten in alle moeilijke omstandig heden wenst te steunen. ATLETIEK Pupillen meisjes le reeks 1. Jacobs Hilde 2. Claes Nico 3. De Wandel Lieve 4. Roels Ellen 5. Samuel Inge Pupillen n 2de reeks 1Verkoelen Chantal 2. Verhulst Heidi 3. Verhulst Darina 4. Claes Natacha Pupillen jongens lste reeks 1. David Steven 2. De Roover Pedro 3. Verkoelen Pedro 4. De Wandel Wim Op 11 november 1985 in het Scheldepark te Temse. Aanvang der wedstrijden: vanaf 13.30 u. Inschrijvingen tot uiterlijk 7 november 1985. Naam, voornaam, adres en geboortejaar te sturen aan Boelcrosskomitee, Dijkstraat 6, 2690 Temse. Deelnemingsprijs: 30 fr. te vereffenen bij afhaling borstnummer. Inlichtingen: H. Celis, tel. 03/771.12.86 (na 19 u.). Pupillen jongens 2de reeks 1. De Visscher Sven 2. De Kimpe Lucien 3. Peleman Ives 4. De Bleser Werner 5. Ceuppens Cedric 6. De Wande! Chris 7. De Wandel Bart Miniemen meisjes 1. De Kimpe Rita 2. Seymons Katia 3. Van Hooymissen Griet Miniemen jongens 1. Blommaert Bart 2. Boeykens Rudy 3. Ceuppens Chris 4. De Soomer Manuel 5. Staljanssens Raf Kadetten meisjes 1. De Troetsel Lieve 2. Seymons Conny 3. Jacobs Sandy Kadetten jongens 1. Huyck Geert Scholieren dames 1. Ceuppens Carine 2. Perdaen Ilse Scholieren jongens 1. Huyck Kris 2. Boeykens Patrick 3. Verkoelen Chris 4. De Schouwer Ronny 5. Jacobs Eddy Atletiek. Juniors dames 1. Goossens Els Juniors heren 1. Verkoelen Patrick 2. De Bleser Rudy 3. Gabriels Franky 4. Bosteels Jan 5. Verkoelen Alex 6. Vloerbergen Eric Seniors dames 1. Beeckman Mireille 2. D'Hondt Hilde 3. Vloerbergen Marleen Seniors heren 1. Damian Ion Mircea 2. Van De Voorde Mare 3. Vranken Laurent 4. Buyst Willy 5. Verhulst Jhonny 6. Vranken Luc 7. De Ridder Viktor 8. De Clercq Patrick 9. Wauters Marcel 10. Blommaert Hendrik 11. Baeke Gunther 12. Roels Gerard 13. Vloerbergen Eddy 14. Debbaut Adolf 15. De Budt Rudy 16. De Soomer Roger 17. Van Haegenberg Roger 18. Jacobs Luc 19. Waegeman Wim 20. Schoonjans Ben 21: Van Der Maelen Felicien 22. Van Den Sande J.P. 23. Jacobs Gaston Veteranen dames 1. Van Den Broeck Jeannine Veteranen heen 1. Maes Karei 2. Van Geyte Alois 3. Van Den Bossche Gilbert 4. Pirijns Marcel 5. Seymons Willy 6. Delcart Juliaan 7. De Bondt Gustaaf 8. Baudery Mare 9. De Swaef Remy 10. De Smet Clement 11. Currinckx Francois 12. Annerel Gustaaf 13. Vrijders Louis 14. Vlassenroot Orly 15. Verhulst Richard 16. Pirijns John 17. Van Gijseghem Paul 18. Meersman Louis 19. Vloerbergen Jozef tiek. En fier dat ze waren, de jongelui na de cross Baasrode (foto piet hermans) De start van een der reeksen in de Baasroodse loopkoers (foto piet hermans) Lopen maar, zeggen de papa's en de mama's. De kleine deed er in Baasrode dus nog een schepje bij (foto piet Atletiek. De prefekt van het Kon. Atheneum van Dendermonde, de h. Vermorgen, geeft de start voor ongeveer 260 atleten (vh) Atletiek. Tijdens de marathon vqn het Atheneum in Dendermonde werden de eerste schiftingen gemaakt op het Sasbrugsken (vh) Atletiek. Honderden entoesiaste jongelui namen deel aan de marathon van het Kon. Atheneum. Maar ook de leraars en leraressen waren van de partij (vh) De organisatoren van de Baasroodse cross (foto piet hermans) 12. Van Kerckhove Kim Voor de start van de marathon, georganiseerd door het Kon. Atheneum van Dendermonde, werden de deelnemers uldig gebriefd. (vh) 13. Duerinck Peter 14. Tri Vole 15. Daen Peter 13 km. meisjes 16 vertrekkers 1. De Ridder Carol 2. Eeckhout Natalie 3. Stilten Katrien 4. Cooreman Annie 5. Basijn Kathleen 6. De Gust Cindy 7. Geerinck Sarah 8. De Clerck Karin 9. Heyvaert Brigitte 10. D'Hondt Saskia 11. De Saert Karine 12. Van Schoor Karine 13. De Sutter Sophie 14. De Bleser Els 15. Tjoens Carmen 15. Verheyden Nancy 13 km. jongens 45 deelnemers 1. Van De Voorde Dan 2. Reid Steven 3. Chavatte Dominique 4. Bessens Pascal 5. Van Caeckenberge Bart 6. De Backer Tom 7. VAn Landeghem Geert 8. Van Wichelen Piet 9. Stilten Rik 10. Van Boven Donald 11. Verleyen Gerd 12. Certin Steven 13. Marievoet Danny 14. Grijp Peter 15. Goossens Johan ton, waar op woensdag 16 ok tober niet minder dan 263 leer lingen en leerkrachten aan de start verschenen. Er was keuze tussen een klei nere omloop van 7 km. en een langer parcours van 13 kilo meter. Het werd een massameeting, een happening op sportief vlak met deelnemers die er een ech te snelheidswedstrijd van maakten, anderen die gewoon hun eigen tempo volgden en achteraan de rekreatieve schooljaar '85-'86 werd door de leerkrachten lichamelijke opvoeding aan het klyk Atheneum van Dendermonde in het kader geplaatst van het uithoudings- belangsteliing voor het oefenen van het uithoudingsvermogen vertrekt vanuit de vaststellingen: uithoudingsvermogen is een belangrijke gezondheidsfaktor uithoudingsvermogen dient als basis voor alle andere fysieke aktiviteiten moderne maatschappij oefent de jeugd veel te weinig het uithoudingsvermogen. n het kader van de gewo- suren in de lichamelijke ïding werden daarom in de school enkele akti- gepland die in het te- van dat uithoudings tien oktober lie- de inter- langs de Brusselse een afstand van voor de meisjes en meter voor de jongens, oogtepunt van de ganse nje was echter de mara- sporters die gewoon meeliepen om bij de hoop te zijn. Langs de boorden van Dender en Schelde, tussen de boom pjes van het scoutspleihn, langs het wegeltje van het Hof ter Bremt slingerde een bonte sliert die genoot van het mooie herfstweer. Aan de aankomst niets dan stralende gezichten en de belofte om er toeko mend jaar opnieuw bij te zijn. Uitslag 7 km. meisjes 127 vertrekkers 1. De Triest Ilde 2. De Cock Veronique 3. Boon Sandra 4. Jacobs Inge 5. Van Hamme Cristel 6. Cooreman Elsie 7. Lissens Griet 8. Hofman Hilde 9. Ge; quière Annemie 10. Guns An 11. Gijsbrechts Caroline 12. Perdaen Ilse 13. Goubert Karen 14. Cuypers Sarah 15. De Wit Inge 7 km. jongens 64 vertrekkers 1. Van Langenhove Wim 2. Van Assche Gerrit 3. Moens Peter 4. Sonjeau Stefan 5. Wauters Wauter 6. Pieters Franky 7. Bancheri Claudio 8. Callaert Steven 9. Muyshondt Alain 10. Van Den Abbeele Luc 11. Verwilghen Bart

De Voorpost | 1985 | | pagina 39