STADSBERICHTEN Bevmm Dendermonde 7\ De Voorpost - 8.11.1985 - 15 'ipschietingen ijdag 8 november om 19.30 uur bij Black Gold Donkhoeve irlare Donk, zaterdag 9 november om 15 uur bij SK Klappel iermere en Ons Vermaak Uitbergen, zondag 10 november i 9.30 uur bij Voetbal Uitbergen en om 15 uur bij Blauwe jivels Sint-Hubertus en Strijwegel Uitbergen. Dinsdag 12 ivember om 14.30 uur bij Donkhoeve voor 55 plussers en insdag 13 november om 19.15 uur bij Donkhoeve Berlare onk. waa everen viert 11 november B jaarlijkse herdenkingsplechtigheid van 11 november start te u. op de Grote Markt waar verschillende groeperingen en holen samenkomen. Er wordt stoet gevormd van aan de (kenij. Om 9.10 u. bijeenkomst van de overheden aan Grote arkt nr. 2. Zij sluiten aan bij de optocht. Om 9.30 u. plechtige is in de Sint-Martinuskerk ter nagedachtenis van koning Albert de gesneuvelden en slachtoffers van beide wereldoorlogen. 110.15 u. optocht naar het gedenkteken der oorlogsslachtof- rs en bloemenhulde door het gemeentebestuur, de militaire rerheden en de verschillende vaderlandslievende verenigin- in. Het einde der plechtigheden is voorzien rond 11 u., waarna itocht met de Koninklijke Katholieke Harmonie Kunst >er< eugd oordracht bij Fotoklub Beverse Fotoklub luistert vrijdag 15 november naar een lordracht van Frans De Bruyne. Hij zal deze uiteenzetting istreren met fotomateriaal en een retrospektieve van zijn 101 irk. Aanvang te 20 u. in de Stationsstr. 2 te Beveren. ekenzorg bezigheidsklub lor het samenstellen van een wandtapijt en de bespreking van i komende aktiviteiten komt de bezigheidsklub van Ziekenzorg Densdag 13 november samen in het Gildenhuis om 14 uur. maifilmklub op bezoek onderdag 14 november gaat de Beverse Smalfilmklub op izoek naar de openbare bibliotheek van Beveren. Vooral de diovisuele afdeling krijgt de volle aandacht. Vertrek en menkomst op het kasteel Cortewalle te 19.30 u. erfstwandeling Jong-CMBV indag 10 november gaat Jong-CMBV een herfstwandeling aken rond Hingene. Samenkomst op de Grote Markt van iveren óm 14 uur. VLV over tv tv nu goed of slecht is voor een kind? Daar gaat het om dens de ledenvergadering van de jonge gezinnen van de >chi iverse KVLV. Zij debatteren hierover op vrijdag 8 november - naf 20 u. in De Schuur aan de Van Craenenbroeckstraat. andelmeedag Prosperpolder |ndag 10 november is Prosperpolder te klein. Men verwacht er •Inderden wandelaars (misschien wel duizenden). Vanaf 12 u. Imiddags kan men er op pad voor een 7 km lange «polderrou- of een 13 kilometer lange «atoomroute». Kinderen in de liggy kunnen alvast mee op een verkort trajekt. Onderweg irden allerlei attrakties ingelegd, zoals rebus, een bezoek aan I Schuurke en andere verrassingen. In het centrum van e ejosper is een feesttent opgericht. Daar is animatie voorzien gei naf 15.30 u. In de voormiddag kan je al naar de rommelmarkt zij#. In de tent is er playbackshow, life-optreden van de |aa stpaprappers en andere humoristische muzikanten. Er wordt a n fotowedstrijd en een tekenwedstrijd ingericht en te 17 u. ert mt Sinterklaas op bezoek. Baf inst Veredelt Kieldrecht op vlug nog kaarten voor «Bossemans en Coppenolle», een TOelstuk naar de aard van «Fientje Beulemans». Het wordt or de Koninklijke Toneelkring Kunst Veredelt uit Kieldrecht ✓enèspeeld in de sporthal aan de Molenstraat 58 op 9, 10, 16, 17 )8 november om 20 uur. Kaarten bij J. Thieleman in café De jrs, Dorpsstraat 38, 2790 Kieldrecht. Tel. 03/773.47.82, alle jen behalve de maandag of de dinsdag. De|eldrechtse foto- en diaklub 14 november zet de foto- en diaklub van Kieldrecht een euwe stap in de donkere kamer». Men overloopt er het (wikkelen van een fotofilm en het maken van een fotogram, menkomst om 20.15 u. in Het Centrum, Beukenlaan. Berlare. In het rusthuis «Herfstvreugde» was Sint-Maarten op bezoek met een gratis Berlare. De Berlaarse Vogelvrienden huldigen hun kampioenen (jj) snoepbedeling (jj) Info-avond Vrijdag 8 november om 20 uur heeft in de parochiaal centrum van Grembergen een info-avond plaats over het wandelweek end in Spa. Alle belangstellenden zijn welkom. Voor meer informatie: Theo Waegeman (052/21.65.55). Een organizatie van Vakantiegenoegens. Sparen en budgetteren Rond het tema «sparen en budgetteren» zet de KWB van Grembergen op vrijdag 8 november om 20 uur een gespreks- avond op. Erpe-Mere Decamusa Op vrijdag 8 november om 20 uur komt de bekende stripfiguur Sint-Elooifeest Asterix op bezoek bij Decamusa in het oud gemeentehuis van Zaterdag 23 'november heeft in de zaal Den Bond in de Mere. Hij zal vergezeld zijn van de wondermooie Egyptische Kapellestraat 1 te Hamme het Sint-Elooifeest plaats. Na een koningin Cleopatra. Het gaat hier natuurlijk om een nieuwe eucharistieviering in de Sint-Pieterskerk om 18.30 uur volgt er filmvoorstelling van Decamusa. Er is ook een gratis tombola met een feestmaal en een gezellig samenzijn. Voor inschrijvingen als prijzen Asterix-boeken. kan men terecht op het plaatselijk ACV sekretariaat. 0 denderaa° j DENDERMONDE 4" JAARGANG E SOCIO-CULTURELE INFO-KALENDER irnen te Melsele terdag 9 november neemt de selektiegroep van Gymnastica Blsele deel aan het kampioenschap van Oost-Vlaanderen ju( Of jongens en meisjes. eki12? en 24 n0vemb6r zal ook deelgenomen worden aan het e mpioenschap van de Vlaamse Tumliga. De groep Jong y aasland heeft zondag 17 november tn de sporthal van 0 Hsele een klubkampioenschap persoonlijk werk. Aanvang te "30 u. oneel Tassyns In Haasdonk ijdag 29 november, zaterdag 30 november en zaterdag 7 0jg cember speelt toneelkring Tassyns uit Haasdonk «Wij, Arme jSt itsen» van Romain De Coninck, een komisch suksesstuk. C, larten vanaf 9 november te koop bij Jozef Van Kerckhove- c,artens, Keizerstraat 14, Haasdonk, tel. 775.82.88. Het stuk ar( irdt opgevoerd in de zaal van het Parochiehuis, Pastoor Ij irwilghenplem te Haasdonk. apenstilstand in Melsele oudstrijders van NSB-NVOK herdenken op 11 november juiapenstilstand met een h. mis te 10 u. in de O.L.Vrouwkerk. 3(iarna in stoet naar het monument met bloemenhulde en lespraak door schepen Blommaert. Te 16 u. receptie en feest het Brouwershuis. Om 21 u. gezellig samenzijn met orkest. D< 'andelen in Kieldrecht indag 3 november kan je onder begeleiding van een gids van VN gaan wandelen in Kieldrecht. Afspraak om 14.30 u. aan de ug vóór het dorp. Je et Orpheus Ensemble iterdag 16 november treedt in het kader van de kasteelkon- rten van Cortewalle op het Oprheus Ensemble, met fluitist than Rycken, violist Nico Baltussen uit Sint-Niklaas, cellist ihan Van Weerst, fluitist-baritonspeler Henk Lauwers, klaveci- lerljst Erwin Van Bogaert uit Sint-Niklaas ook. Ze vertolken werk Bach, Balbaske, Purcell, Chrambault, Martinu en Ibert. Om u. ten kastele. ucy's Baby 3A-VKSJ brengt zaterdag 16 en zondag 17 november om 20 ur in de Parochiekring te Vrasene het toneelstuk «Lucy's iby» van John Patrick in regie van Gerry Doffijn. Kaarten bij Batens, Daalstraat 19 in Vrasene, tel.: 775.23.93. 1,6 itslag belotprijskamp KBG Schoonaarde amiel Ringoet werd met 2.378 punten de winnaar van de ijskaarting belotten georganizeerd door de KBG Schoonaar- Tweede werd Frans Roef met 2.348 punten. 3. Camilla ei iest 2.293 ptn; 4. Laurent Roef 2221, 5. Jozef Michiels 2.150, Albert Veerman 2.113, 7. Pastoor 2.055, 8. Clement Roef 9. Maurice Van de Velde 1.946 en 10. Frans De Smet Ö95. het Itslag whisprijskamp KBG Schoonaarde e kaartwedstrijd whisten georganizeerd door KBG Schoonaar- ,e 5 toonde Alfons De Pauw zich de sterkste voor Louis Van 3® ihoor en Marie-Louise De Graeve. Op de vierde plaats ndigden Jeanne De Donder en Yvonne Van Boven, vijfde s® erd Paula Zaman, zesde Helene Blicki en zevende Germaine liIi rttendaele. ZATERDAG 9 NOVEMBER Gastronomisch week-end Ie Rendeux, voor K.W.B.-St.-Gillis-Center, georganiseerd door Vakantiegenoegens. Terug op maandag 11 no vember. 10.00 u.: PI. Eucharistieviering t.g.v, een huwelijk, opgeluisterd door het St.-Gregoriuskoor, in de Kerk van St.-Gillis-Buiten. 10.00 u Gevarieerd programma: «Klavertje vier», met muziek, socio- culturele info-kalender, dokters en apothekers met wachtdienst, wekelijk se kwis, dierenbescherming (De Blauwe Wereldketen) op Radio 't Ros - 106.5 FM. Tot 12.00 u. 14.00 u.: Opvoering van «De Appelboom van St.-Maarten» door Kalleke-Step, t.g.v. het St.-Maartenfeest bij de Stedelijke Brandweer, te Dendermonde. 18.30 u.: PI. Eucharistieviering t.g.v. de jaarlijkse koorviering, opgeluis terd door de St.-Gregoriusgilde, in de O.-L.-Vrouwekerk te Dender monde. 19.00 u.: Cursus: Moderne dansen, les 5, ingericht door V.V.K.B.- Reynout, in het lokaal te Grembergen. Tot 20.00 u. 19.00 u.: 2* Avond van de Gevechtssporten in de sporthall te Appels, steenweg van Aalst, ingericht door YAWARA-KWAI Dendermonde. 20.00 u.. Algemene vergadering, met goedkeuring van het jaarpro gramma en met een feestmaal, voor de St.-Gregoriusgilde, in de Maria- kring te Dendermonde. 20,00 u.: Toneelvoorstelling: «De brief van de generaal», door toneel vereniging Speels Podium, In zaal De Klok, op het Keur te Dendermonde. Gepensioneerden krijgen een reductie van 20 fr. 20.00 u. Kaarting, ingericht door K.W.B.-Grembergen, in het Parochiaal Centrum te Grembergen. 20.00 u,: 7* Kwistornool, met 20 ploegen van 5 personen, ingericht door C.S.C.-Grembergen, in café Ros Beiaard, Groot Zand 86 te Grembergen. 20.00 u.: Concert door de Muziekmaatschappij De Brandweer Oude- gem, op uitnodiging van Die Fidelen Scheldelander Musikanten, t.g.v. hun St.-Ceciliafeest, in Zaal Luc, Brugstraat te Schoonaarde. ZONDAG 10 NOVEMBER 10 00 u Vendel- en trommeloefening, voor V.V.K.B.-Reynout, op de speelplaats van het Kalleke-Step theater. 13.30 u.: Gelelde wandeling in het Laerbeekbos, o.l.v. Dhr. Caudron, ingericht door A.T,B.-De Natuurvrienden. Vertrek aan het Lokaal Voor Allen te St.-Gillis. 14.00 u. Wandelconcert door de Kath. Muziekmaatschappij St.-Cecilia, t.g.v. het St.-Maartenfeest, te Appels. En te 15.00 u. wordt de Sint begeleid door de Muziekmaatschappij St.-Cecilia, vertrek op het Zand naar Zaal Half-af, er is ook poppenkast voor de kinderen, en een geschenk, ingericht door de Kath. Vrouwenbond Onder Ons, Appels, in Zaal Halt-Af. Hoofdstraat 9 18.00 u. Gezelschapsspelen voor het gezin: bakschieten, vogelpik, pingpong, kaarten, sjoelbak, e.a., met o a. een bezoek van St.-Maarten, ingericht door K.W.B.-St.-Gillis-Center, in het Parochiehuls, Otterstraat 124. 20.00 u.: Toneelbezoek door de Culturele Centrale-Appels, In Zaal De Kroon te Zele, voor de opvoering van «Een vlooi in het oor». MAANDAG 11 NOVEMBER PI. Eucharistieviering t.g.v. Wapenstilstand: 09.30 u. - Kerk St.-Gillis-Buiten, St.-Gregoriuskoor. 10 00 u. - O.-L.-Vrouwekerk, St.-Gregoriusgilde. Uitstap door de Kon. Fanfare Vreugd in Vrijheid-Appels, t.g.v. Wapenstil stand, in de voormiddag, te Appels. 09.00 u Bezoek aan de Internationale Rulldag te Tienen, door de Numismatische Kring, in de Halle te Tienen, Vertrek te 9.00 u. 10.00 u.: Uitstap door de Kon. Blauwe Fanfare, samen met N.S.B., te St.-Gillis-Dendermonde. 10.00 u.: 11-November plechtigheden, opluisteren van de optocht in de gemeente, evenals de plechtigheden aan het Oorlogsmonument, door de Kon Fanfare De Ware Belgen, te Oudegem. 10.30 u. Uitstap door de Muziekmaatschappij De Brandweer Oudegem, t.g.v. Wapenstilstand, te Oudegem. 11.00 u.: Opluisteren van de 11-November-Feesten, door de Muziekka pel van de Sted, Brandweer-Dendermonde, te Dendermonde. 15 00 u.: St.-Maartenfeest, met optreden van Kalleke-Step, voor de opvoering van «De appelboom van St.-Maarten», voor de jeugdgroepen van V.V.K.B.-Reynout. 19.30 u. Voordracht en praktische les: «Kazen», ingericht door K.V.L.V.-Lutterzele, in het St.-Lutgardiscentrum, Spoorwegstraat 200. DINSDAG 12 NOVEMBER 09,00 u. Ochtendseminarie, over het onderwerp «De waarde van het leven», ingericht door K.A.V.-Appels, in het Parochiaal Centrum te Appels. Tot 11.00 u. 14.30 u Maandelijkse Vergadering voor de Federatie Vlaamse Gepen sioneerden, met vertoning van dia's, in de Mariakring te Dendermonde. 19.30 u.: Voordracht: «Werk, leven en ideeën», door Dhr. N De Batselier, ingericht door het Frans Masereelfonds, in 't Pilaartje, Werf 1 te Dendermonde. 19.30 u.: Cursus E.H.B.O.: «Uitscheiding-spijsvertering en vergiftigin gen» door Dhr. Van den Bossche, ingericht door het Belgische Rode Kruis - Afdeling Dendermonde, in het lokaal, Zwarte Zustersstraat 8 te Dendermonde. 20.00 u Informatief programma: «Wegwijs», over stadsberichten, socio-culturele info-kalender en persberichten van Dendermondse Vere nigingen, op Radio 't Ros - 106.5 FM. 20.00 u.. Voordracht: «De vernieuwde belangstelling voor de Middel eeuwen», door Prof. Dr. Janssens, ingericht door het Davidsfond3- Dendermonde, in het stadhuis te Dendermonde. 20.00 u.: Groepsvergadering A.A., in het stadhuis te Dendermonde, ingericht door de groep A.A. 20.00 u. Koken: voor mannen, ingericht door de Landelijke Gllde- Grembergen, in het Parochiaal Centrum te Grembergen. 21.00 u.: Informatief praatprogramma: «Open eter», met in de praat stoel vertegenwoordigers van Dendermondse Verenigingen of van het stadsbestuur, op Radio 't Ros -106,5 FM. WOENSDAG 13 NOVEMBER 19.00 u. Kookavond met informatief karakter, voedingsleer, feestmenu, ingericht door C M.B.V.-Grembergen, in het Parochiaal Centrum te Grembergen. 19.00 u. Kookcursus, ingericht door K.A.V.-Oudegem, in het Parochiaal Centrum, Hofstraat 9 te Oudegem. Ook op donderdag 14 november. 19.00 u.: Naaicursus, ingericht door K.A.V.-St.-Gillis-Center, In zaal De Schuur, te St.-Gillls. 19.30 u Demonstratie: maken van een broekrok, ingericht door K.V.L.V.-Baasrode, in zaal Scaldis (Ontmoeting) te Baasrode. 20.00 u.: Fotografie: debatavond: nieuwe strekkingen in de fotografie, ingericht door de Fotografische Kring, in de Kerkstraat te Dendermonde. 20.00 u.; E.H.B.O.-lnitiatie, ingericht door de Oudervereniging van de Gemeentelijke Jongensschool-Grembergen. aan de Rootjensweg te Grembergen. Tot 22.00 u. 20 00 u Bestuursvergadering: evaluatie van de reis naar Bonn, en inrichting van Ra, ra, ra van 6 december, voor V.V.K.B.-Reynout, in het lokaal te Grembergen. DONDERDAG 14 NOVEMBER 19.30 u.: Cursus E.H.B.O.: «Benadering gekwetste», door Dhr. De Bleser, Ingericht door het Belgische Rode Kruis - afdeling Dendermonde, In het lokaal, Zwarte Zustersstraat 8 20.00 u.: Fotografie: Werkvergadering voor de cineleden, ingericht door de Fotografische Kring, Kerkstraat 26. 20.00 u.: Voordracht en debat: «Het belang van de hypotheekkantoren voor de familiegeschiedenis», ingericht door de Vlaamse Vereniging voor Familiekunde, in het stadhuis 20.00 u. Voordracht: «Het hanteren van computers: de personal computer», Ingericht door VTB-VAB - St.-Gil|ls, in het oud-gemeentehuis te St.-Gilifs. Inkom: leden: 50 fr.; niet-leden: 75 fr VRIJDAG 15 NOVEMBER 11.00 u PI. Eucharistieviering, t.g.v het feest van dè Dynastie, opgeluisterd door het Resurrexikoor, in de O.-L.-Vrouwekerk te Dender monde. 19.30 u.: Voordracht: «Tuinieren: welke sproeistoffen gebruiken», ingericht door K.W.B.-Boonwijk, in het Parochiaal Centrum «Boonwijt», 20 00 u Bijwonen van de toneelvoorstelling, door C.M.B V -Oudegem, voor de opvoering van 'De appels van Eva', door de Leeuwerckenaers, in het V.T.I te Dendermonde. 20.00u.: Spaghetti-avond met wijn en gezellig samenzijn, ingericht door de Linkse Soc. Vrouwen, in het Kon. Technisch Atheneum II, Oude Vest 192. Inkom gratis. 20.30 u Diamontage «1985»: Een jaar vol aktiviteiten, met o.a. Circus Bol, Tsjechen, barbecue, Elsassers. ingericht door V.V.K.B.-Reynout, in het Kalleke-Step theater. 1985 STAD DENDERMONDE 1985 NOVEMBER-PLECHTIGHEDEN Het Stadsbestuur van Dendermonde nodigt de bevolking uit tot de volgende plechtigheden: ZATERDAG 9 NOVEMBER Te Baasrode: te 13.30 u. - Kerkhof «Ten Briel», dodenhulde en neerlegging van bloemen aan de gedenkplaten Otto De Mayer en Jozef Vincke. MAANDAG 11 NOVEMBER Te Dendermonde-Centrum: te 10.00 u. - Solemnele H. Mis in de Dekanale O.-L.-Vrouwekerk. Na de dienst, optocht naar het Oorlogsgedenkteken «Heldenplein». Neerlegging van bloemen en défilé. Te Appels: te 8.30 u. - Samenkomst op het Zand. Optocht naar de Kerk. Te 9.30 u. Solemnele H. Mis in de Parochiekerk, daarna bezoek aan het Kerkhof. Neerlegging van bloemen. Naamafroeping der gesneuvelden en burgerlijke slachtoffers. Te Baasrode: te 10.00 u. - Solemnele H. Mis in de Parochiale Kerk ter nagedachtenis van gesneuvelden en weggevoerde slachtoffers der beide oorlogen en overleden brandweerlieden. Nadien optocht naar gedenkteken «Heldenplein» en gedenkteken makker Bieseman in de Fabriekstraat. Te Grembergen: te 9.00 u. - Bloemenhulde aan gedenkteken Martelarenlaan. Te 9.30 u.: H. Mis in de Parochiale Kerk. Nadien Bloemenhulde aan gedenkteken Kerk en gedenkteken Kerkhof. Te Oudegem: te 10.00 u. - Plechtige H. Mis ter nagedachtenis van de oorlogsslachtoffers. Optocht naar het oorlogsmonument. Bloemenhulde - défilé. Te Schoonaarde: te 9.15 u. - Optocht naar de Kerk. Te 9.30 u. - Plechtige H. Mis. Bezoek aan het Kerkhof en Bloemenhulde. Te Sint-Gillis: te 9.00 u. - Bijeenkomst aan lokaal N.S.B., St.-Gillislaan 131 - Te 9.30 u. Eucharistieviering in de Parochiale Kerk. Te 10.15 u. Overname der fakkel van de afdeling Dendermonde aan het gemeentehuis te St.-Gillis. "Te 10.30 u. Bloemenhulde aan gedenkteken der gesneuvelden. Optocht. VRIJDAG 15 NOVEMBER Te 11.00 u. Plechtig «Te Deum» in de dekanale O.-L.- Vrouwékerk bij gelegenheid van het naamfeest van Z.M, Koning Boudewijn. GROOT HUISVUIL Do 7 november: Grembergen, Do 21 november: Oudegem Mespelare. Do 28 november: Schoonaarde Appels. P.S. Het kleine vuil in zakken al dan niet van de stad. Het snoeisel samen gebonden en niet langer dan 2,30 rr GOUDEN HUWELIJKSBUBILEA OKTOBER 01.10: Prosper De Caluwe - Heyvaert Germena, Grootzand 114, Grembergen, 04.10: Jan Van Ransbeeck - De Keersmaecker Anna, Brees- traat 109/42, St. Gillis 11.10: Leon Van Damme - Sinoy Rachel, Hoeksken 41, St. Gillis 11.10: Camille Heyvaert - Van der Borght Albertina, Gast huisstraat 136, St. Gillis. 16.10: Leon Thienpont-Gillis Bertha, Van Lanqenhovestraat 193, St-Gillis. BERICHT AAN DE HOUDERS VAN VARKENS: In het Belgisch Staatsblad van 24.10.1985 verscheen het Ministerieel Besluit van 23.10,1985 houdende tijdelijke maatre gelen ter bestrijding van de klassieke varkenspest. De provincies Oost- en West-Vlaanderen maken in hun geheel deel uit van het gebied I en van de «entzone 85». In dit gebied is elke verzameling van varkens verboden en is ieder houder ervan verplicht zijn varkens af te zonderen. Tevens is in dit gebied de toegang verboden aan personen die niet tot het bedrijf behoren, behoudens voor diegenen die er geroepen worden wegens dienst- of bevoorradingsnoodwendigheden. Elk verkeer en vervoer van varkens binnen deze zone is verboden, behoudens rechtstreeks vervoer van slachtvarkens naar een slachthuis en behoudens vanaf 15.11.1985 vervoer van biggen bestemd voor één bepaald vetmestingsbedrijf onder dekking van een verklaring opgesteld volgens het model opgenomen in bijlage van het Ministerieel Besluit van 23.10.1985. Elk transportmiddel dat in overtreding met de bepalingen van dit .besluit wordt gebruikt, wordt in beslag genomen. Levende varkens die in overtreding worden bevonden met de bepalingen van dit besluit worden in beslag genomen, gedood in het dichts bijgelegen openbaar slachthuis en opgehaald door het destructiebedrijf. Deze afslachting gebeurt op bevel van de inspecteur-dierenarts. BERICHT AAN ALLE GEPENSIONEERDEN VAN GROOT-DENDERMONDE De Stedelijke Raad voor de Derde Leeftijd van Dendermonde heeft de eer en het genoegen U hierbij ter kennis te brengen, dat de «Senlorenweek» dit jaar zal plaats hebben van 17 tot 24 november en dat de nationale campagne zal gevoerd worden onder het motto: «Gezondheid». Na advies en voorstel van de speciale werkgroep, heeft onze Raad beslist de hierna vermelde aktiviteiten in te richten: 1 Feestnamiddag voör de Derde Leeftijd Op maandag 18 november 1985, in de stedelijke sporthal te Appels, vanaf 15 uur. Programma: Show met Nicole en Hugo, Rocco Granata, Lou Marcel, De Bensons en trio. De toegangsprijs bedraagt 100 fr.; vervoer heen en terug is inbegrepen. De toegangskaarten voor deze namiddag zijn in voorverkoop te verkrijgen bij uw gepensioneerdenbond of in uw rusthuis. Personen welke niet aangesloten zijn bij een bond, kunnen kaarten bekomen op het Stadssecretariaat. 2. Gespreksnamiddag Op donderdag 21 november, in het stadhuis te Dendermonde, vanaf 15 uur. Programma: Panel-gesprek betreffende de werking derde leeftijd; Gastspreker: «Mogelijkheden voor uitbetaling van het pen sioen». 3. Bezoek aan de bij de raad aangesloten rusthuizen in het kader van «Feest der Grootouders», op zondag 24 november 1985. Deze bezoeken zullen uitgevoerd worden door een afvaardiging van onze Raad, vergezeld door een paar kleinkinderen var onze leden. In ieder rusthuis zal een korte toespraak gehoude worden, gevolgd door het uitdelen van geschenken en d uitvoering van een kleine muzikale attractie. De Raad vraagt U talrijk aanwezig te willen zijn op dez aktiviteiten, teneinde de geest van samenhorigheid onder d mensen van de Derde Leeftijd te helpen bevorderen. VERKIEZING PRINS KARNAVAL 1986 GROOT DENDERMONDE De kandidaturen voor Prins Karnaval 1986 van Groot- Dendermonde worden ingewacht op het karnavalsecreta- riaat: Jozef De Paepe, Adm. Centrum, Fr. Courtensstraat 119330 Dendermonde. De kandidaten moeten het grondgebied van Groot-Den- dermonde bewonen. De verliezende kandidaten zullen, en dit voor het lopende seizoen, samen met de nieuw verkozen Prins Karnaval het karnavalgebeuren kunnen beleven In onze Stad.

De Voorpost | 1985 | | pagina 15