L OOI VAN HAMME g IN 'T ZAND DYNAMICA-A HAALDE HET i-'ATRO A HIELD KIELDRECHT IN BEDWANG PATRICK DE LANGHE: WINNEN IS EEN GEWOONTE GEWORDEN TENNISKLUB 'T SIJPKEN HIELD JAARFEEST VLAMMERS BETEN VLIERKOUTER A HAALDE HET NIET afeltennis. I Hamrne. I een nstens igd kan gratis eten ter- ouders voor een prikje Ook de kadetten waren in groten getale aanwezig op het jeugdtornooi van Patro de derde maal organiseerde tafeltennisklub Patro Hamme een jeugdtornooi dat voor alle spelers van Groot-Hamme. al dan niet aangesloten bij een klub. keer werden alle rekords verpulverd. Niet alleen lieten zich 48 spelers inschrijven, onverwachte piek is, maar ook de publieke belangstelling was zeer groot: tweehonderd kykers. organisatoren mikken na- irlijk op deze dag ook op de Jers van de kandidaten en de vele sympathisanten van ro. Het is daarom dat ze deze jongerendag ook een wafelenbak verbinden inen meedoen. Dat tornooi loopt dus steeds in een ge- isfcer. waar gezelligheid en ncraadschap overheersen, daar het geheim van het te sukses? iedereen ruim de gelegen- d te geven om te spelen. 5 q fden alle spelers in poules cdceld. zodat ze niet van de stc keer uitgeschakeld wor- Belangrijk is ook dat er ens veel niet-aangeslote- zich komen aanmelden. In poules worden ze daarna I uitgeschakeld, maar deel- len is hier belangrijker dan Ook deze mannen be an dit tornooi veel Jol ber ksk< tn Wi Lua t is duidelijk dat van zodra Imai prijzen gedeeld worden Ge*Hil de aangeslotenen naar schuiven, wat overigens ial is. In de finales waren 'steeds Patrospclcrs die het R°ior liet zeggen hadden en dat Roby, 2. Schelfhout Ivc. 3. Pcleman Bart. 4. Vermeirc Tom Poule 3: 1. Schelfhout Nico, 2. Vander Vreken Johan. 3. Hey- vaert Bart. 4. De Vos Bart. Poule 4: 1. Verschelden Erik, 2. Vermeire Roel. 2. Bocrjan Bruno. 4. Van Driessche Kelly. Poule 5: 1. De Vos Wim. 2. Vermeire Bob. 3. Walschap Dimitri, 4. De Rijcke Christel, 5. Moernout Geert. EINDSTAND: 1. Vermeire Raf (Patro). 2. Schelfhout Ni co (Patro). 3. Van Hemelrijck Roby. 4. Verschelden Erik. 5. De Vos Wim. Juniors: (9 deelnemers) Poule 1: 1. D'Hollander Mike, 2. Van Walle Patrick. 3. Flo rijn Franky, 4. De Nil Bart, 5. Barbiers Kocnraad. Poule 2: 1. Bchiels Thomas. 2. Van den Berghc Guy, 3. Boel Franky. 4. Puylacrt Chris Eindstand: I. Thomas Behiels (Patro). 2. D'Hollander Mikc (Patro), 3. Van de Walle Pa trick (Vlierkoutcr), 4. Van den Berghe Guy (Vlierkouter). is ook te begrijpen omdat ze gekneed worden door een trai ner. Vlierkouter was ook met een flinke groep vertegen woordigd en vele van die spe lers eindigden vooraan. De uitslagen Kadetten (19 deelnemers) Eindstanden: Poule 1:1. Claessens Koen. 2. Van Moeseke Luc, 3. Ruys Danny. 4. Permentier Linda. Poule 2: 1. Cornelis Reggy, 2. Van den Berghc Wim. 3. Blommaert Pascale, 4. Claye Serge. Poule 3: 1. Van Couwenber- ghe Bart. 2. Van den Bossche Michel,, 3. Walschap Hans, 4. De Man Benny. Poule 4: 1. Goossens Stcfaan, 2. Claessens Wim, 3. Heyvaert Jo, 4 Dicrick Yves. Poule 5: 1. Heirwegh Guido. 2. Schouppe Peter. 3. Wal schap Gunther. Einduitslag: 1. Goossens Ste fan (Patro). 2. Van Couwen- berghe Bart (Patro), 3. Corne lis Reggy (Vlierkouter). 4. Claessens Koen (Patro). Miniemen (21 deelnemers) Eindstanden Poule 1: 1. Vermeire Raf. 2. Willaert Jean-Pierre, 3. Raem- donck Gino, 4. Van Mocrseke Danny Poule 2: 1. Van Hemelrijck Deze week is Vlammers-Ham- mc tweemaal door de knieen gegaan, hetgeen een hele streep door hun rekening was. Deze jongens dachten immers aan de titel. Op verplaatsing naar Bobo-B uit Buggenhout heeft Vlammers-B een krappe 6-4 nederlaag moeten slikken. Aanvankelijk scheen het noch tans goed te gaan bij 1-3. maar twee matchen later was het 3- 3. Nog éénmaal kon Vlammers op voorsprong komen: 3-4. maar daarna viel iedereen stil en de thuisploeg haalde de 6-4 binnen. Hans Vermoesen was met drie overwinningen de :ste man' Francois Heymans en Jozef D'Hauwe volgen met twee overwinningen. Baasrode B hoopte van Pardaf E toch minstens één puntje mee te brengen, maar dat is niet gelukt. Eerst was het echt spannend-met 2-3 en 3-4. maar dan ging het plots niet meer: Van de drie volgende wedstrij den won Baasrode er geen en kele. De thuisploeg kreeg dan ook de volle buit met 6-4. Gunther Janssens won alles en dat gaf de doorslag bij de eind- nota. Bij Baasrode B deed vooral Jan Lijneel het goed. Zijn twee overwinningen on derstrepen zijn stijgende forme. Ons Huis B uit Baardegem heeft zwaar uitgehaald toen het BAC C mocht ontvangen. Het werd een lokale 8-2 zege. Van Lancker kon voor de Hamse ploeg de eer redden. Ook het dubbel werd door de gasten gewonnen. Patrick Robbijns en Freddy Guldolf waren de beste Baardegemsc elementen met drie overwin ningen. In de vierde reeks beet Vlammers A in het zand. Eer der onverwacht toch op ver plaatsing naar Pardaf E. Het begon evenwichtig met 2-2 en 4-4. De laatste twee wedstrij den moesten dus uitsluitsel ge ven. Langs Van Lierop en Janssens kon de plaatselijke formatie telkens het laken naar zich toehalen. Vlammers B stond meteen voor schut. Leo Rooms oogstte voor de Zogse formatie de meeste punten. Juvens Zele blijft het goed doen in deze reeks. Het wint telkens met grote cijfers. Deze week was Bobo B uit Buggen hout er op bezoek. Dat was alweer een kans om grote cij fers door te drukken. Het werd een echte forfaitscore. Aan de Bobojongens werd zelfs geen setje gegund. Baasrode B en Viktory stonden tegenover elkaar. De Viktory- jongens die nog iets moesten goedmaken, hebben het ge weldig gedaan. Zij wonnen met 0-10. Weliswaar kon Baas rode af en toe een «belle» uitlokken, maar winnen zat er niet in Vlammers A kreeg er duchtig van langs van buur Vlierkouter B met 3-7. Van bij de start liet Vlierkoutcr zijn tanden zien en vooral Van Den Bossche kon telkens weer winnen. Halfweg- wedstrijd was het al duidelijk dat Vlammers door de knieén zou gaan. Het haalde wel de dubbele binnen en Walter De Rijcke won ook nog eens: 3-5, maar dan waren de beste pijlen verschoten. Pacem heeft op eigen terrein weer grote cijfers gelukt. Het won met 10-0 tegen Juvenes-C. Datzelfde Juvenes-C deed het gans anders toen KWB-B er op bezoek kwam. Toen won het met 8-2. Alleen F. De Clercq kon twee wedstrijden winnen voor Kruibeke. Ons Huis C heeft thuis alweer een goede uitslag behaald te gen Bobo-C. Het won met 7-3. Bij de verliezers liep alleen Francois Simon in de kijker met twee overwinningen. De beste man was ongetwijfeld William De Mol. Hij won al les. Vlierkouter C liet er geen gras overgroeien om Vlam mers D met 7-3 huiswaarts te sturen. Tot 2-2 spartelde Vlammers nog wat tegen, maar dan werd het helemaal overdonderd. Tot 2-2 spartel de Vlammers nog wat tegen, maar dan werd het helemaal overdonderd. Guy Van den Berghe was met drie overwin ningen bijzonder goed en hij was de beste man uit de wed strijd. Madelon-C heeft Vlam- mers-C getrakteerd op een for se 2-8 nederlaag Vooral Raf Mertens en Frangois Vermeire waren de grote figuren in deze ontmoeting. Zij wonnen alles. In die omstandigheden was er voor Vlammers-C niet veel weggelegd. HVC In de eerste reeks was de wed strijd Triumf A tegen Vlier kouter A zeer belangrijk. Vlierkouter moest dringend punten sprokkelen om van de laatste plaats te geraken. Toch kon het geen punten oogsten, hoewel Triumf A minder sterk aantrad. Het werd op de meest geklopt met 6-4. Na een 1-3 had Vlierkouter nochtans uit zicht op de zege. Maar het werd al snel 4-3. Na 4-4 won de lokale formatie vlot te laatste twee wedstrijden. De ontgoo cheling voor Vlierkouter whs natuurlijk groot - Patro A en Patro C moesten mekaar in de ogen kijken. Toch werd het snel duidelijk dat er te veel verschil is tussen beide ploegen. De A-ploeg haalde het met een grote 10-0 zege. Patro B - BAC A was ook weinig spannend, daarvoor was de thuisploeg veel te sterk. Na een 3-1 stand werd het een mooie 8-2 overwinning. De twee tegenpunten werden ge scoord door Lieven Peeters die zowel Johan Van Hecke als Lieven De Block van de over winning hield. Punten leverde dat niet op wel enige genoeg doening voor Peeters. Pardaf A is erin geslaagd gou den punten te veroveren tegen Madeion A uit Buggenhout. dat het nochtans al goed ge daan had in deze kompetitie. Plots werd het nu door Pardaf voor schut gezet. Wellicht lag de opstelling van Flor De Boes bij Pardaf A aan de basis van deze zege. Hij won drie wed strijden, maar ook Van Mie- ghern deed zijn duit in het zakje met twee overwinnin gen. Voor Madeion A was meteen de zaak bekeken. Al leen Chris Wasteels kon twee keer winnen. Vergauwen en Guy Baeyens zorgden voor de andere punten. Patro A heeft verrassend geen forfaitscore meegebracht na het bezoek aan Dynamica A Waasmunster; Het verloor het dubbel, maar de grootste ver rassing was de nederlaag van Frans Messagie tegen Geert Gerlo. In de tweede reeks heeft Leb- beke A de eerste punten bin nengehaald. Met Pardag D op bezoek kreeg het de kans schoon op een 6-4 zege. Toch duurde het een poosje voor Lebbeke zeker was na 3-2 en 5-4. De laatste match kantelde echter in het voordeel van de jongens van John De Man. die reuzesterk speelde en alleen maar won. Ook Heyvaert deed het goed met twee zegepralen. Verwonderlijk is wel dat Van Biesen niets kon oogsten, dat zijn we van deze knaap zeker niet gewoon. Bij Pardaf D Kruibeke was het vooral Erik Van Mieghem die zich liet op merken met twee overwin ningen. BAC B werd ook al in eigen midden in de valies gezet door Madeion B uit Buggenhout Eerst scheen het niet die rich ting uit te gaan: 2-2, maar toen zakte de thuisploeg gewoon in mekaar en het werd een forse 2-8 zege. Vooral Roel Baeck ging met de eer lopen, hij won alles. Ook Vermoesen en De Haeck deden hun duit in het zakje. Voor Madeion B een deugddoende overwinning. Baasrode blijft het toch goed doen in dege afdeling. Op ver plaatsing naar Pardaf haalde het een krappe 4-6 overwin ning. In het begin vlotte het niet zo goed: 3-3 en 4-4. Een dubbeltje op zijn kant dus. maar Baasrode rondde de laat ste twee matchen in winst af. Karei Mestdagh met zijn drie overwinningen lag aan de basis van de 4-6 zege. Ook Patrick De Smet met twee Zegepralen deed het voortreffelijk. Bij de verliezers kon men vooral re kenen op Wim Buytaert Ons Huis Baardegem A schijnt mo menteel in deze reeks geen probleem te hebben. In eigen lokaal heeft het vrij snel de rekening gemaakt van Pardaf D. Het werd een vlotte 9-1 overwinning. Opmerkelijk toch dat de gasten hun eerste wedstrijd wonnen en er daarna niet meer in slaagden nog één wedstrijd in winst om te bui gen. Voor Ons Huis A is het nu afwachten wat het wordt tegen de andere kanshebbers, Hingene en de buren uit Baas rode. Pardaf C heeft in eigen zaal de mannen van Madeion B niet op een veilige afstand kunnen houden. Het verloor met toch wel grote 3-7 cijfers. Aanvan kelijk scheen het nog wel los te lopen: 2-3, maar spoedig be keek dat Madeion B het beter deed en stilaan zijn voorsprong vergrootte. Bart Vermaesen en Rombaut Keldermans wa ren als bezoekers niet te kloppen. In deze reeks was er verder nog een drawn tussen Dynami ca B en BAC B twee evenwaar dige ploegen die steeds op ge lijke hoogte bleven hangen: 3-3. BAC B scheen er smaak in te krijgen toen het uitliep tot 3-5. Maar een zesde en zege vierend punt zat er niet meer in, al hing dat vaak in de lucht. Hier was niemand met drie overwinningen, maar André Boeckmans. Joris Segers en Dirk Van den Branden haal den er wel twee. HVC TENNIS tafeltennis. Deze sport bloedt zeker niet dood, integendeel. De miniemen op het lugdtornooi van Patro-Hamme. (vh) K.V.K.T. TAFELTENNIS lint 'feitennis. De juniores die deelnamen aan het jeugdtornooi van Patro Hamme. (vh) rdi| ®:bttb tafeltennis verplaatsing naar Kiel- stond hij met 16-20 voor tegen w «cht, waar voor de Hamse De Wilde, m.aar hij verloor ijn rmatie nog maar weinig te nog met 26-24. Van Hecke zou :n pen viel, heeft Patro A een trouwens drie keer verliezen in Wd resultaat behaald en de de «belle». Het is te verwach- ensplocg lelijk in het nauw ten dat hij binnenkort zal dreven. Jet werd 8-8. Van doorbreken. Wie zal Patro A cnyyenbroeck was bij de loka- dan nog van de overwinning de grote man met vier houden? Patro B reisde naar ïrwinningen toevallig was Galmaarden en kende daar 1 Wilde thuis en dat leverde geen problemen De thuis- 10 jeldrccht nog drie punten op. ploeg werd ingepakt met 3-13. ij Patro won Pierre De Wie kan beter? Carl Goossens Jioesitcr drie keer. Mare De klopte iedereen tot moes De v cyser en Erik De Clercq na- anderen. Peter Van Cautcrcn, 5tf en twee overwinningen voor Hilaire Straetman en Guido m rekening. Johan Van Hec- De Block wonnen elk drie won één keer. Johan speelt keer. Je moet het maar weldig maar de laatste toets kunnen [breekt Op zekermoment Patro C trok naar Melsele C Dat is een zware opgave. Mel- scic speelt de laatste tijd ge weldig en staat met vier D6- spelers. In het begin scheen Patro Melsele rauw te lusten en het werd 2-6. maar dan begon het te sukkelen. Paul De Schoesitter die zijn eerste twee wedstrijden met klank won, kon niets meer oogsten, hetzelfde voor Mare Stallaert. Die won zijn eerste match maar viel nadien in slaap. Mel sele kwam steeds dichter en het werd 5-7. Patro hield ech ter het hoofd koel en haalde het net met 7-9. Dirk Stallaert 4. Paul Dc Schoesitter 2, Fran gois Van Dender 2 en Mare Stallaert I In de eerste reeks was onge twijfeld Dynamica-A uit Waas munster de ploeg van de week. Ze haalde zomaar vier punten binnen, punten van goudwaar- de die het uit dc degradatiezo ne moeten houden. Het begon al verrassend toen Triumf-A uit Lokeren op bezoek kwam. Na een 3-1 werd het 3-2, maar veel verder geraakte Triumf niet. De Waasmunsterse for matie stapelde de ene zege na de andere op, al ging het niet altijd even vlot. Op een 6-2 score viel de thuisploeg ge woon stil. Dat Triumf de twee resterende spelen won zal voor Dynamica een zorg geweest zijn, de zege was toch binnen: 6-4. Vooral Igor Van Assche was de beste speler met drie overwinningen. Geert Gerlo en Daniel Dchon wonnen tweemaal. Verrassend was dat Kurt De Cock van Triumf maar één wedstrijd won, dat is zeker zijn gewoonte niet. Pardaf C Kruibeke had ge hoopt met de komst van Patro- C uit Hamme de volle buit te kunnen meegraaicn. Het had de beste spelers opgesteld, maar het baatte niet. Het ver loor met 4-6. Patro-C begon schitterend en het werd snel 1- 4, maar dan vlotte het niet meer. Pardaf-A kwam meer in de wedstrijd en kwam bijna op gelijke hoogte tot 3-4 Patro sloeg echter toen in de volgen de matchen en het werd 4-6. Flor Dc Boes was ongetwijfeld de beste man van deze ont moeting. maar hij kreeg geen hulp van zijn kollcga's en daar door bleef Kruibeke in de kou staan. Bij de Patroploeg won iedereen tweemaal. Dynamica-A liet nog een ande re verrassende uitslag noteren. Het trok op verplaatsing naar zaal Den Bond om er BAC-A te bekampen. Vooral in het begin was het spannend: 2-2. Nadien scheen BAC-A gelan ceerd en het kwam op 4-2, maar dan bleek dat het zijn beste pijlen verschoten had. Er kwam geen punt meer bij. Dy namica-A stevende dus recht op de 4-6 zege af. Geert Gerlo' was deze keer dc beste man. In de tweede afdeling werd het een moeilijke wedstrijd voor Baasrode-A toen Ons Huis uit Baardegem er op bezoek kwam. Het was al snel 1-3. Toch was dit maar strovuur. Dc thuisploeg schoot uit haar krammen en het was al ras 5-4 Ook de allerlaatste wedstrijd was voor Baasrode: 6-4. Karei Mestdagh won weer alles en legde de basis van deze krappe thuisoverwinning. Dybamica-B was in eigen huis van geen tel toen Hingene er op bezoek kwam. Het werd verpletterd met 1-9 André Boeckmans kon de eer redden door Vertongen in de «belle» te kloppen met grote cijfers. Het ziet er naar uit dat Hinge ne een moeilijk te kloppen tegenstander zal zijn. Pardaf-C en Pardaf-B stonden ook tegenover elkaar. Het werd een wedstrijd zonder veel animo. De B-ploeg was duidelijk beter en haalde de volle pot weg met 3-7. Eerst was er evenwicht tot 2-2, maar dan ging het in één ruk tot 2-5. Rik Buytaert was zeker de beste speler met drie overwinningen, dan volgden Vaerewijck en Verbekc met twee zeges. Dynamica-B had niet de minste moeite om in de Sint-Cecilia- zaal Pardaf-C met 1-9 te ver slaan. Alleen Van Strydonck kon de plaatselijke eer redden. Voor de rest was het al Dyna- mica-B wat de klok sloeg. Ons Huis-A uit Baardegem heeft thuis evenmin last gehad van BAC-B. Het won met 9-1. Alleen Gerda Van Langenho- ve liet een steekje vallen toen ze verloor tegen Leon Ver specht Baasrode-A blijft het goed doen. Toen Madelon-B op be zoek kwam was het een koud kunstje om met 7-3 te winnen. Het werd eerst 2-2, maar dan zakte dc Buggenhoutsc ploeg in mekaar. De drie overwin ningen van Mestdagh gaven ongetwijfeld dc doorslag in de eindbalans. Ook Patrick De Smedt deed het goed met drie palmen Bij de bezoekers won iedereen één keer en dat was telkens tegen Geert Van Lan- deghem. Hingene heeft in deze afdeling weinig tegenstanders van for maat Nu Pardaf-B er op be zoek kwam. was er weer geen houden aan. Via De Clercq en Verbeke kon Kruibeke wel iets milderen, maar echt gevaar voor de thuisploeg was er niet. (HVC) Tennis, 't Sijpken uit Berlare huldigde de ladderkampioenen tijdens het eindeseizoensfeest in Appels (jj) LOKEREN HEEFT ZIJN TENNISBELOFTE Patrick De Langhe zijn we vergeten. Inderdaad de jongeman uit Lokeren was er ook bij in de eindronde van het criterium in Rebecq. Patrick kan, ondanks een vry korte loopbaan in het tenniswereldje, toch al terugblikken op een mooi en blijkbaar boordevol palmares. Hij heeft dan ook niet stilgezeten in die korte periode en dwaalde gans Vlaanderen en nu ook het Franse landsgedeelte af op zoek naar lauweren. Pas vorig jaar begon hij zijn carrière in de vrij kleine Lo- kerse klub «Jan De Vreeze». Na deze aanloop "sloot hij aan bij TC Reinaert en dat was blijkbaar een grote stimulans. De tegenstand is er feller en men leert er meer van de erva ren spelers. - Het eerste tornooi ging hij eer der beschroomd spelen in Top spin Zele, maar die schroom liet hij snel varen. Hij geraakte er al direkt in de halve finale en mocht als eerste reserve met zijn klub meedoen aan de interklubs. In die kompetitie won hij alle wedstrijden, zowel in enkel als in dubbel. Patrick kreeg de smaak te pak ken en ging zowat overal ten lande tornooien spelen. In De Jasmijn te Sint-Niklaas werd hij finalist, maar verloor. Als goed student speelde hij tij dens de examenperiode niet in juni. maar tegen het einde van het schooljaar startte hij op nieuw in Temsc en Dender- monde, waar hij respektieve- lijk de finale en de halve finale bereikte. Zijn eerste finale won hij op 28 juli in Zelzate en dat was de start van een enig mooie reeks. Gedurende 28 dagen leed hij geen enkele nederlaag en hij won acht finales na mekaar. Zijn tegenstanders en zijn klubgenoten achten hem om dat hij zo'n faire speler is en wilskracht is zijn grootste troef. Alles samen speelde hij acht tien tornooien, waarvan hij er acht won: Zelzate. Geraards- bergen. De Klinge. Wachtebe- ke. Stekene, Wanzele, Royal St. Niklaas en Oostakker Het is bijna een ronde van Vlaan- De Berlaarse tennisklub 't Sijpken hield vorige week haar jaarfeest jn de zaal Half- af in Appels. Tijdens het feest maal werd door voorzitter Freddy D'Hondt een overzicht gebracht van het voorbije sei zoen en nadien werden de fina listen van d$ ladderkompetitie gehuldigd. Bij de meisjes was Els De Nacycr onklopbaar. Bij de jongens werd de titel betwist tussen Tom Poppe en Michel Anseeuw en deze laatste be haalde de titel. Bij de heren haalde Rudy Lemmens de titel na Benny Verheyen geklopt te hebben met 7-6 en 6-1. (jj) deren! Daarbij geraakte hij nog vijf keer in finales die hij verloor, geraakte in vier halve finales en verloor één '/iö finale Hij was geweldig akticf, speel de negen tornooien van de der tien in de Beker Pattijn en werd er afgescheiden tweede in de eindstand. In het crite rium van Vlaanderen werd hij ook tweede op vier punten van de winnaar, hoewel hij gedu rende drie weken in juni niet had gespeeld. Op 5 en 6 okto ber won hij in Oostende de play-offs in de reeks heren IV Zo meldde hij zich aan in Re becq voor het criterium en daar verloor hij slechts in de finale tegen Van Capellen (Vlaams-Brabaznt) met 6/4-6/ 3. Bij de loting trof hij de besten van de Franssprekende provin cies: in kwartfinale won hij tegen Olivier, de kampioen van Henegouwen met 7/5-6/2. In de halve finale ontmoette hij Reiter. de Luikse kam pioen en schakelde hem uit met 6/3-6/2. Spijtig dat hij dc finale verloor. In elk geval heeft het Lokerse nu een tennisbelofte. die blijk baar nu eens niet bij zijn eerste stappen een racket in de hand kreeg gestopt. Een troost voor velen die menen dat zij het toch niet meer kunnen waar maken omdat zij niet van hun zes jaar erop los konden slaan. Een teken ook dat het dikwijls gaat zonder die dure en jaren lange voorbereiding. Voor Patrick komt het er nu op aan om stilaan door te sto ten naar de hogere katcgoriccn en gezien zijn uitslagen zijn we benieuwd voor volgend jaar en het klassement dat hem zal toeoekendworden. TAFELTENNIS De Voorpost - 8.11.1985 - 37 K.V.K.T. TAFELTENNIS K.V.K.T. TAFELTENNIS

De Voorpost | 1985 | | pagina 37