M Ni JU? ■en adressenH eranda's tl terrasdecor De Voorpost - 22.11.1985 - 15 Hoe solliciteren? Aalst j Een kursus «Hoe solliciteren?» wordt op donderdag 28 novem ber in het Gildenhuis aan de Ciamberlanidreef georganiseerd, door KAJ, VKAJ en ACV-jongeren. U kunt die dag terecht van 9 tot 17 u. Inschrijven bij het ACV-serkretariaat. Vrijstelling van stempelkontrole is voorzien. Bond van Grote en Jonge Gezinnen ..„non OQ nAMomhar ,n ,ooi r,i uQrrT,ar, nnm °P 26 november om 20 u. in het gemeentehuis van Melsele n "tef21 u iaarlifks Dorosbal aeoraaniseer'd door de plaatselijke biJeenkomst over «Boeken en jeugdlektuur». Wie een beroep nP8™ V. u-jaarlijks Doipsbal georganiseerd door de plaatsel^ke wj| doen Qp de kinder0ppasdjens, van de BGJG belt naar nr. 775.10.32 van mevrouw Kerschot-Van Wijnsberghe in de Mar- gen 30 november of 7 december, ofwel ook nog op zondag 1 december. Kaarten aan 80 fr. kunnen besteld worden bij de spelers en de bestuursleden ofwel telefonisch bij J. Stalpaert (053/21.26.35). Dorpsbal CVP-afdeling. De Faluintjeskapel speelt ten dans o.l.v café Muylaert' 'nkom s'ecb,s 50 fr. Ambiance verzekerd. Parochiecentrum Ontvangen u dit weekend Anny en Alfons De Maght - Aelbrecht. naajvolgend weekend Mia en Frans Daeleman. 4 u. scho Moorsel K.A.V. Algemene vergadering op zondag 24 november te 14.30 uur in het Parochiehuis: Kijken over de grenzen heen naar de Derde Wereld. Reis naar Affligem KBG Berlare organizeert een halve dagreis naar Affligem. De reis heeft plaats op maandag 25 november met vertrek om 13.30 uur aan de kerk, om 13.35 uur aan het Sint-Annaplein en om 13.40 uur aan de Brugstraat. De abdij van Affligem bestaat 800 jaar. Feest der senioren Woensdag 27 november viert KBG Overmere het feest der senioren met een eucharistieviering om 11.30 uur en een optreden van de kabaretgroep Lou en An in de feestzaal van de jongensschool om 16 uur. Mosselfeest Supportersclub Miguel Rasschaert De supportersclub van nieuweling Miguel Rasschaert organi zeert op zaterdag 23 november in de feestzaal De Eekhoorn aan de Van Tieghemstraat een mosselfeest. Ere-voorzitter Gustaaf Van Der Snickt zal aan de nieuweling een nieuwe fiets overhandigen. Play-back wedstrijd In Taverne De Hoppe aan de Heidekasteeldreef te Berlare werd een play-backwedstrijd georganizeerd. Bij de individuelen won Natasha Peeters. Tweede werd Vanessa Van den Bossche, derde Nathalie Hebbelinck. Bij de groepen wonnen Isabel Brijs en Franky Piscador voor Cindy Van der Schueren met Danny De Vriendt en derde waren Tania Tackaert en Arianne en Marianne De Wael. Zij kregen ook de prijs van het publiek. Wandeling Zondag 1 december organizeert de Berlaarse Culturele Centra le een geleide wandeling. Men vertrekt aan de zaal Vooruit in de Frankrijkstraat om 14.30 uur. Men wandelt naar Uitbergen waar even wordt gerust om dan via het Donkmeer opnieuw naar Berlare te keren. Speenvarken in zaal Vooruit In de zaal Vooruit in de Frankrijkstraat wordt op zaterdag 7 december een speenvarken aangesneden. Wie wil deelnemen aan het eetfestijn, betaalt 250 fr. Op voorhand inschrijven is noodzakelijk. Dat kan in genoemde zaal tot 1 december. Sinterklaas komt Naar jaarlijkse gewoonte zal ook nu Sinterklaas een bezoek brengen aan Uitbergen. Hij komt aan, jawel, per stoomboot op zaterdag 23 november aan de oude Scheldebrug. Daar wordt hij verwelkomd door een afvaardiging van het gemeentebestuur cm vervolgens begeleid door het muziek van Uitbergen zijn ondgang door de gemeente te maken. Wipschietingen Vrijdag 22 november om 19.30 uur bij Black Gold in de Donkhoeve. Zaterdag 23 november om 15.00 uur Kalkoen- schieting bij de Blauwe Duivels en bij Strijpwegel Uitbergen. Zondag 24 november om 9.30 uur vleesschieting bij Weekend- schutters, café Sint-Hubertus en om 15.00 uur bij Ons Vermaak Uitbergen en SK Klappel Overmere. Maandag 25 november om 15.00 uur bij Vrijschutters Uitbergen. Wandelen in Kieldrecht Zondag 24 november om 14.30 u. bijeenkomst aan de kerk van Kieldrecht voor een wandeling van Vakantiegenoegens naar het Krekengebied, de Kapelletjesberg en Hulsterlo. Info via tel. 773.49.65 van Miel Burm Koncert Amici Musicae Zaterdag 23 november om 20 u vangt in de Verlatzaal van het Kasteel Cortewalle een koncert aan met de laureaten van de regeringsmedailles der jongste vier promoties van de gemeen telijke muziekschool. Treden op: An Ryckaert (Melsele) met voordracht, Diane Mermans uit Beveren met pianorecital, Freddy Poeck van Kallo met voordracht en Robby De Schepper uit Beveren met klarinet. Het gemeentebestuur nodigt alle aanwezigen na afloop uit op een receptie. nixstraat 10 te Melsele. Fotoklub Lichtkunst Op donderdagen 28 november en 5 december gaat fotoklub Lichtkunst uit Melsele om 20 u. verder met het klasseren van het archief van e.h. Sabot. Voordracht over landschapszorg Vrijdagavond te 20 uur wordt in de hoeve van het Hof Ter Saksen te Beveren een voordracht ingericht door Arboretum Waasland vzw over enkele facetten van landschapszorg in Vlaanderen. Paul Van den Bremt en Arthur De Haeck zullen hun uiteenzetting dokumenteren met dia- en videomateriaal. De wetgeving en de beschermingsproblematiek komen alvast aan bod. Oefenavond Dansklub De Beverse Dansklub oefent vrijdag onder de leiding van Eddy 1 Arbijn, dansleraar. Aanvang te 20 u in de zaal Olympia. Lidkaart is vereist. Nieuwe leden worden aanvaard. Inkom 80 fr. Fotoklub-lessenreeks In de reeks lessen klankdia's maken wordt vrijdag 22 november les 5 gehouden met als thema: «de eindafwerking van een montage». Om 20 u in het lokaal Stationsstraat 2. Vormingsavond KWB Bij KWB-Onze Lieve Vrouw wordt vrijdagavond 22 november een avond gehouden rond «Sparen en budgetteren» in de Katholieke kring te 20 uur. Harmonie Kunst Vreugd Het zijn zaterdag 23 november opnieuw Sint-Ceciliafeesten. De Beverse Katholieke Koninklijke Harmonie Kunst en Vreugd zal te dezer gelegenheid een mis opluisteren in de dekanale Sint- Martinuskerk om 17 u. Daarna volgt een muzikale uitstap met rond 19 u. een feestmaal in de salons Verstraeten aan de Kloosterstraat. Kwis bij Landelijke Gilde Zaterdag 23 november organiseert de Landelijke Gilde een kwisavond voor haar leden in De Schuur aan de Van Craenen- broekstraat. Begin om 19.30 u. KAV-Sint-Lutgardis Bij de jongevrouwenwerking van KAV-Sint-Lutgardis wordt maandag 25 november te 20 u. een voordracht gehouden over «Vrouwen en geweld». Mv. Ghyssaert-Vanderkerken heeft de leiding. Plaats van deze vergadering: Sint-Jan, Gavertandwijk te Beveren. Bij KAV O.L.Vrouw Dinsdag 26 november treedt kabaretgroep Blau op, ter gelegen heid van het ontspanningsgedeelte van de algemene vergade ring die te 20 u. van start gaat in de Katholieke Kring. Bij KVLV In de leskeuken van de Kloosterstraat wordt een kookles ingelegd met op het menu «soezendeeg». Smalfilmklub projekteert Donderdag 28 november staat bij de Beverse Smalfilmklub een projektie-avond op het programma met als onderwerp «Unica». Bijeenkomst in het kasteel Cortewalle te 19.30 u. (projektie- zaaltje). Mill Mountain Filmklub Zondag 24 november wordt in de lokalen van het jeugdhuis Sint-Martinus de film «La Boum» vertoond. Aanvang te 19 uur. Alle jeugdigen zijn welkom. Je kan er ook reeds inschrijven voor het reuzepingpongtornooi van volgend weekend 29, 30 novem ber en 1 december. Bewegingsleer te Melsele Toneelkring Reynaert richt deze dagen een kursus bewegings leer in voor amateurtoneelspelers. Alle weken, op vrijdag te 20 u. wordt deze kursus gegeven in het Reynaertlokaal door een deskundige van het NVKT. Inschrijving 100 fr per persoon voor het totaal lessenpakket. Gespreksavond bij KAV Woensdag 27 november vindt in het parochiehuis van Melsele een gespreksavond plaats over «Medische encyclopedie van de jonge vrouw». Een organisatie van Jong-KAV. Cecilia te Haasdonk De koninklijke fanfare Sint-Cecilia van Haasdonk doet zaterdag 23 november een uitstap door het dorp. Om 13 u. zit men aan aan een feestmaal in de zaal Bauwmans. Te 20 u. gezellig samenzijn. Toneel te Kallo De Const leveraers, de toneelkring van Kallo, speelt op 22, 29, 23 en 30 november het stuk «Kaviaar of Spaghetti» van Guilio Scarnacci en Renzeo Tarabusi, in een regie van Freddy Poeck. Deuren te 19.30 u. Aanvang te 20 uur in de parochiezaal, Hoog- Kallostraat 25. Kaarten te verkrijgen aan de ingang van de zaal. Teerfeest Fanfare Vrasene Zaterdag 23 november (Cecilia) houdt fanfare De Eendracht van Vrasene een muzikale optocht door de voornaamste straten van het dorp. 's Ochtends wordt een mis opgeluisterd en te 19.30 u. zitten de muzikanten en hun familie aan voor een feestmaal. Info-avond SVV De Socialistische Vooruitziende Vrouwen leggen een informa tie-avond in rond het thema «krematie», op donderdag 28 november. Aanvang te 19.30 u in het lokaal Rozenboom. Info-avond over bibliotheek In de kleine zaal van Rerum Novarum wordt op zaterdag 23 november om 18.30 uur een gespreks- en info-avond georgani seerd over de Buggenhoutse bibliotheek. Spreker is Guido Van de Velde, bibliothekaris. Na de gespreksavond volgt de tweede ronde van de kaart- en bakschietwedstrijd Hamme Buggenhout. Isabel Brijs en Franky Piscador uit Lede werden achtste (c). Langlaufen Vakantiegenoegens afdeling Baasrode organizeert in Les Hat tes Fagnes van vrijdag 7 tot zondag 9 februari van volgend jaa een langlaufweekend. De prijzen werden net als vorige keer aai de lage kant gehouden. Voor meer inlichtingen en inschrijvinger kan men tot 1 december terecht bij Kamiel Van Belle, Broekkou- ter 51 te Dendermonde-Baasrode (052/21.73.53). KAV middengroep Op maandag 25 november om 19.30 u. komt de KAV midden groep in Huize Cardijn in vergadering bijeen. Men heeft het dit keer over het tema «belangstelling». Maandag 2 december om 19.45 u. heeft in de zaal Scaldis een bijeenkomst plaats rond het tema «ontmoeting». KAV aktiviteiten in Grembergen De KAV van Grembergen organiseert dinsdag 26 november om 19.45 uur in het parochiaal centrum een avond met voordracht en debat rond het thema «behoeftigen schenkt bij overvloed». Op woensdag wordt er telkens van 20 tot 22 uur in de sporthal van de gemeentelijke jongensschool volleybal gespeeld en iedere vrijdag is er van 19 tot 20 uur in het Heilige Maagdcollege zwemgelegenheid. In en uit KWB Grembergen organizeert op vrijdag 29 november een uitstap naar Mechelen. Om 19 uur vertrekt men op het kerkplein voor een avondje toneel in het MMT waar «In en u uit» wordt opgevoerd. Erpe»Mere Davidsfonds Mere wandelt In het kader van het winterprogramma organizeert het Davids fonds Mere een late herfstwandeling naar het Zoniënwoud op zondag 24 november a.s. Onder leiding van twee deskundigen zal men een paar uur in het bos in de streek van Groendaal kunnen doorbrengen. Na een gezonde wandeling is er natuurlijk gelegenheid om te verpozen en te genieten van de streekdran- ken en dito gerechten. Het venroer geschiedt met eigen wagen en men vertrekt om 13.30 u. aan het hof ten Dale. Geschenkenbeurs Sinds enkele jaren organizeert Gudrun, werkgroep van de VZW-Vlaams Centrum, een geschenkenbeurs. Thans gebeurt dit in samenwerking met de VTB-VAB, afdeling Mere. Dit jaar heeft men de zaak helemaal anders aangepakt en beperkt men zich niet tot een paar verkopers. Thans heeft men beroep gedaan op een tiental middenstanders uit de gemeente zelf, die elk met een specialiteit op deze geschenkenbeurs zullen tentoonstellen en eventueel hun waar verkopen. Voor dit gebeuren kan men terecht in het Hof ten Dale op 30 november van 15 tot 21 uur en op 1 december van 11 tot 21 uur. Toneel De toneelgroep de Merelaar uit Mere start zijn 24ste speelsei zoen met een frisse komedie: In het vrolijke weerhaantje. Het is een blijspel in drie bedrijven van Fr. Schaurer en het geheel staat onder de regie van Jef De Jaegher. De rollen worden vertolkt door Annie Sienaert, Lut De Ridder, Frieda Van Impe, Sab. Lievens, Lie. Neerinckx, D. Citters, Joh. Den Herder en Luc Neckebroeck. Wie een van de opvoeringen van deze gerenommeerde toneel groep wil bijwonen, komt naar het Klooster te Mere op zaterda- Bezinningsnamiddag KAV en KWB organiseren zondag 24 november om 14 uur in het retraitehuis te Moerzeke een namiddag rond het tema «de kleinen recht verschaffen». Gastspreker is Jan Vermeire van Poverello. Rond 16 uur is er een eucharistieviering en daarna eën koffietafel. Vrijdag 22 november 19 u.: The Old Chap gaat op bezoek naar Jeugdhuis Juventus te Zele. 19.30 u.: Kon. Toneelvereniging «Trouw aan Kunst»; opvoering van «Beau Rivage». Zaal De Vrijheid. 20 u.: 't Klokhuis: infoavond kankerpreventie met Dr. Stuer, in samenwerking met Vrouwengroep. Volleybalwedstrijd Londerzeel - Old Chap Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. Vier Gekroonden Jeugdwerking H. Hartparochie: volksdansavond. Zouaaf. Vrouwengroep: «Drie facetten van kanker», door Dr. Stuer. Klokhuis. Zaterdag 23 november 14 u.: Kon. Toneelvereniging «Voor God en de evenmens» Sinterklaasfeest voor de kinderen van de leden. Zaal De Ring. 15 u.: Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. Den Bond. Voetbal: V.K. Hamme III - Klein Zand. Terrein Moerheide. 17 u.: Oudercomité Zogge: Grote speel- en boekenbeurs. Parochiezaal te Zogge. 19.30 u.: Kon. Toneelvereniging «Trouw aan Kunst»: opvoeriny van Beau Rivage. Zaal De Vrijheid. 20 u.: Darts-wedstrijd Beker van Hamme: Flamingo tegen V.P. Zwivoba V.P. Darts-wedstrijd beker van Hamme: Vlierkouter tegen Sportief. V.P. Wuitenskomitee: Eerste kontaktvergadering met Hamse groe pen die willen deelnemen aan de kavalkade 1986 Raadzaal Gemeentehuis. 't Klokhuis: Luc Philips: theater: 3 Krapp's laatste band en «Katastrofe». Zaal De Ring. The Old Chap neemt deel aan het kwistornooi te Dendermonde in 't Pilaartje. Darts-wedstrijd Beker van Hamme: Sporarena B tegen Sport- arena A. V.P. Zondag 24 november 9 u.: Wandelclub 't Hoeksken: Oostham. Torenvrienden Herfst- tocht afstand 7-12-20 km. Vertrek aan lokaal met bus. 10 u.: Filatelieclub Ruilbeurs: ruilen van postzegels sigarenban- den prentkaarten, munten, enz. Zaal Tivoli. Oudercomité Zogge: Grote speelgoed- en boekenbeurs. Parochiezaal. 13 u.: Vlaamse interclubkampioenschappen Judo. Sporthal De Wuiten. 14 u.: Jeugdwerking H. Hartparochie: kursus moderne en klassieke dansen. Zouaaf. K.A.V.. Moerzeke: bezinningsnamiddag «de kleinen recht ver schaffen» door Jan Vermeire. Retraitenhuis. 14.30 u.: Voetbal: V.K. Hamme 1 - Zandbergen. Terrein Moerheide 15 u.: Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. Ons ver maak. De Ring. 19.30 u.: Kon. Toneelvereniging «Trouw aan Kunst» opvoering van «Beu Rivage» zaal De Vrijheid. Maandag 25 november 15 u.: K.V.L.V. Moerzeke: Praktische les. Raiffeisenkas. 19.30 u.: Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. 't Eiland, Kleinbroekstraat. Kon. Toneelvereniging «Trouw aan Kunst»: opvoering van «Beau Rivage». Zaal De Vrijheid. K.A.V. H. Familie «God op het spoor». Parochiehuis. 20 u.: 't Klokhuis: inleidende avond over kursus yoga. Dinsdag 26 november 13.30 u.: K.A.y. Center: Praktische les: Betty en Louise leren ons breien (ook voor beginners). Den Bond. 14 u.: K.B.G.. Rust na Arbeid H. Hart Anton Van Wilderode, leven en werk. Trefpunt te Dendermonde. 14.30 u.: K.B.G. Centrum, Seniorenakademie «Vrije tijd in een christelijke visie», door Piet Van Couwenberghe. Trefpunt Dendermonde. 19.30 u.: K.V.L.V. Zogge: Gezinsaktie: «üchaam en Liefde bij grotere kinderen», door de h. Geeroms. Parochiezaal. 20.30 u.: Vrouwengroep: Kursus Primitief dansen. Sporthal Meulenbroek. HEB STEEDS BIJ DE HAND uw nwvv AN TELEFOONNUMMERS Berlare. De ll.ll.ll.-aktie bracht 200.051 fr. op tegen 197.067 fr. vorig jaar (jj). Hamme. De Kon. Harmonie Sinte Cecilia werd kampioen poseerden trots met de prachtige trofee (vh). België. PEECKMAN 053-70.02.93 De specialist in maatwerk De laagste prijzen der matrassen. I Schuimrubber. Latex Staalveren. Super-Bultex Bergemeersenstraat 18. AALST 33 0321 ENDERMONDSE RIJSCHOOL 052-21.37.94 Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde personen. De Dendermondse Rijschool... op slechts adres: Veldstraat 47„Slnt-Gillis-Dendermonde. O-SPORT 052-21.17.59 Alles maar dan ook alles van sportartikelen alsook sportkiedii en camping Statiestraat 21 Lebbeke Kroc-stri|ke Gezinszegels 30 026C oio's Hofman Dienst na verkoop TBI. 053/70.33.95 Schoolstraat 48 Aalst Gekend vóór de laagste pri|zen Gespecialiseerd in de beste merken Alle benodigdheden en kleding 6 ""3 IEUWLANDT 053-70.28.61 Woonverbouwmg van de kelder tot het dak ook cmderhoud ?n herstellen Langestraat 116.9300 AALST 30 0354 UBLICITEIT een groot woord dat door Groep De Cuyper in een k eenvoudig begrip wordt omgezet Raadpleeg haar specia- 052-21.40.60 Hamme. Hel moederhuis van Hamme wordt naar alle waarschijnlijkheid gesloten. Hel Hamme. De deelnemers en laureaten aan de tekenwedstrijd van hel Heilig Harlinstituut ...1.1 hnrelim.en daalde er dr innasle tiid hieronder drastisch tvhl,.„„,1-. mooi, nrii.rn hednrh, tvht WUANDO 053-21.40.60 om de reeks moeili|ke Lati|nse woordies volledig te maken, quis. quid, quo quando. quomodo enz wie wat waar wanneer en hoe' Het antwoord op de vragen in veiband met Vuw advertenties wo-o: U gegeven ow Groen De Cuyper Lie betere veranda's - ook op maat. 053/70 OQ BQ X Gratis prijsbestek. Roger De Wolf.' Schoolstraat 25, Wieze ,36/189-AS y n 052-21.40.60 een toverformule' Neen een vergelijking Uw inbreng en onze vaklui geven samen een ti|n resultaat aan uw reklame problemen Bel even naar Grofep De Cuyper 30 0491 A

De Voorpost | 1985 | | pagina 15