FC UILEN NOG STEEDS ONGESLAGEN WETTE RS LIEFHEBBERSVOETBAL VLAAMS SPORTVERBOND Afdeling Waasland UW WOORD ERROERTETWATIN HET LIEFHEBBERSVOETBAL INTERTRANSPORT SCHENKT AAN FC KOEKOEK EEN FRAAIE VOETBALUITRUSTING SV HEIZIJDE BEKERT VERDER 44 - 13.12.1985 - De Voorpost Erotica sf tanser doel lollan uit. V ils bij n Var spei :h in Ipunt Bou LIEFHEBBERSVOETBALTORNOOI STAD LOKEREN 1 70- 1 83- 0 71- 4 48- 1 63- 1 60- 7 26- 2 44- 2 41- 2 35- 3 32- 1 16- 0 38- q èa- 1 16- De vorige zaterdag gespeelde wedstrijden in het kader van het liefhebberstornooi van de Stad Lokeren brachten geen verrassende uitslagen. Dit betekent dat de leiders in beide afdelingen wonnen en de hekkensluiters verloren. Opmerkelijk in dat verband is eveneens dat FC Uilen in tweede afdeling nog steeds ongeslagen aan de leiding staan. Met de hakken over de sloot wonnen ze wel de wedstrijd tegen King's Erotica. In negatieve zin was er het verloop van de match tussen FC Unispar/Atlanta tegen FC Smet. Eerste afdeling Standaard 5 Oude Schuur 0 In deze wedstrijd werd de aan valslust van de bezoekers aller minst beloond. Van bij het begin immers trok Oude Schuur onmiddellijk ten aan val maar kon de geboden kan sen niet omzetten in doelpun ten. Tegen het halfuur was het Christiaan Bayens die de thuis ploeg op voorsprong bracht. Twee minuten later was het Marc Famaey die de stand op 2-0 bracht. De bezoekers gin gen op de ingeslagen weg ver der maar de thuisdoelman ver keerde in een opperbeste dag en wist met alles raad. De verdediging van Oude Schuur blunderde en het was opnieuw Mare Famaey die een slechte terugspeelbal onderschepte en enkele minuten voor de rust wezen de bordjes reeds 3-0. Na de koffie trokken de bezoe kers opnieuw ten aanval maar overhaasting was de oorzaak dat niet geskoord werd. Dit deed integendeel de thuisploeg wel. Op de 73' bracht Eddy Laureys de stand op 4-0 en nog geen tienminuten later werd het via Eddy De Pauw zelfs 5- 0. Deze forfaitcijfers geven ze ker niet het spelbeeld weer. Oude Schuur had echt wel be ter verdiend. Atlanta Unispar 0 Smet 3 Bovenstaande uitslag is slechts een tussenstand. Daarover verder meer. De wedstrijd startte veelbelovend met goed aanvalsspel van beide ploegen Reeds op de 3' kwamen de bezoekers op voorsprong via een kopdoelpunt van Eric Smet. Atlanta was wat aange slagen en moest zo wat de wet van de meerdere ondergaan. Dit uitte zich in nogal ruw spel. Ook Smet liet zich hier ook niet onbetuigd. De thuisploeg kon wel wat evenwicht in het spel brengen. Sven Van Vler ken miste dé kans om de ge lijkmaker te skoren. Meer ge luk was er onmiddellijk nadien voor Joseph Dupont die op de 16' met een schitterend af- standchot de stand op 0-2 bracht. De gemoederen be daarden echter niet wat op de 18' resulteerde in een straf schop voor de bezoekers. Deze werd omgezet door dezelfde Joseph Dupont zodat de stand 0-3 werd. Van spel werd het nu meer en meer voetbaloorkog en er werden talrijke overtre dingen begaan zodat het spel veelvuldig stil lag. Beide ploe gen lieten zich van hun slecht ste zijde zien. Op de 25 min. begon voor goed de heibel. Mare Verscheuren van Atlanta werd fors aangepakt en nadat de fout in zijn voordeel door scheidsrechter Luc Temmer man werd gefloten revancheer de hij zich en gaf zijn tegen strever een slag. De scheids rechter kon niets anders doen dan Mare Verscheuren de rode kaart te tonen. Hij weigerde echter het terrein te verlaten en gaf de spelleider een elle boogstoot. Rust kwam er niet. Integendeel en de wedstrijd werd geschorst. In feite had den beide ploegen niet de in tentie om voetbal te spelen. En zeggen dat het liefhebbers zijn. Donkere Wolk 0 Prior 4 De jongens van Nolle Kint moesten ook deze week in het zand bijten. De oorzaak ligt vooral in de verdediging. On danks een schitterende presta tie van doelman Vermeirsch van Donkere Wolk werd het toch een vlotte 0-4 overwin ning voor de bezoekers. In de eerste helft kwam Prior op de 20ste minuut op voorsprong dank zij een strafschop die werd omgezet door Van Boxe- laer. Vijf minuten voor de rust was het 0-2, een doelount van D'Hondt. De tweede helft werd aller eerst gekenmerkt door de aan valslust van de thuisploeg. Kansen werden afgedwongen maar tot skoren kwam het niet. In het laatste kwartuur was Donkere Wolk op het ein de van hun latijn. De bezoe kers kombineerden vootreffe- lijk en Eli Krijcermans kon op de 80ste en de 83ste de eind stand op 0-4 brengen van deze sportieve wedstrijd. TWEEDE AFDELING Sporthal VDV 8 KWB Kring 6 Het was vooral in de tweede helft dat de bezoekers zich konden beloond zien voor hun vlot aanvalsspel. Deze wed strijd is ook deze geworden van Daniël Seghers die niet minder dan vier doelpunten skoorde waarvan drie op rij in de tweede helft. Sporthal VDV speelde in de eerste helft zeer goed mee in een gelijk opgaande partij. Nadat Daniel Seghers reeds vroeg in de wed strijd had geskoord werd het 1- 1 via Pablo Lehembre. Even voor rust werd het 1-2 dank zij een afstandsschot van Ronny Nimmegeers. Reeds vlug in de tweede helft werd het 1-3 langs Claude Troch. De wedstrijd was gespeeld maar Sporthal VDV deed wel moedig verder. De thuisploeg werd echter de das omgedaan door het doel- puntenfestival van Daniël Seg hers. Pablo Lehembre kon de stand nog enigszins milderen. Den Duvel 2 De Jos 2 De thuisploeg had de Sint en Piet uitgenodigd voor de af trap. De gebrekkige organisa tie was er echter de oorzaak van dat de wedstrijd ruim een kwartuur te laat van start kon gaan. De thuisploeg had het met Sinterklaas niet al te goed begrepen. Immers, reeds aan de 6de minuut mochten de be zoekers juichen dank zij een own-doelpunt van Den Duvel. Deze laatste kon nog wel op voorspropng komen via twee Liefhebbersvoetbal in Lokeren. FC Uilen, leider in de tweede afdeling, verloor enkele wedstrijd (polo) dopelpunten van Peter Simil- lian Aan de rust was er vanuit De Jos nogal wat kritiek op de scheidsrechter. De bezoekers moesten wachten tot de 70ste minuut vooraleer de gelijkma ker op het bord kwam. De Jos konden misschien aanspraak maken op de overwinning. Bij na was het zo ver maar Freddy Verhulst slaagde erin om een strafschop keihard over de dwarslat te keilen. King's Erotica 2 FC Uilen 3 De leiders van de tweede afde ling hebben het bepaald niet gemakkelijk gehad. De over winning mag als zeer gevleid bestempeld worden hoewel de bezoekers enkele kansen lieten liggen en een strafschop in de tweede helft onbenut liet. King's Erotica kwam na het hij afgevoerd worde len liet de moed niet kwam nog voor d< gelijke hoogte. Patt^ Erdeghem en Patrick le waren de auteurs. v Het spelbeeld in d K helft gaf een weerga* halluur op voorsprong dank zij ^waardige ploegen do( .nL„,h™ z°«k«s k°nden >oel twee vlijmscherpe tegenaan vallen. Óp de 12de minuut skoorde Van den Abele Koen en op de 27ste minuut werd het 2-0 via Marc Van Acker. Bij dit laatste doelpunt werd de doelwachter van de bezoekers aan de knie gekwetst en moest overwinning in de v pen. De Prijcker vi a Erotica deed een v< wijken en meteen wa man verslagen. De verdiende zeker een vooral ter belonmj inzet. PROGRAMMA Zaterdag 1 VK Audi-Moderne (Buytaert Alfons) Moerstraat-Sportief Steendorp (D'Hollander Herwig) VK 3M Zwijndrecht-Vriendenkring (Buytaert Jozef) Shell Boys-SV Meteoor (Van Daele Werner) FC Laar-Luitentuit (De Hert André) Den Buiten-Klein Sinaai (Roosenboom Willy) Wembley-'t Hoekske (Windey E Roland) VK Club '66 (vrij) Zaterdag 2-A Welvaart-AFC Woodstock (Cool Omer) Pylonen De Kerf-KWB Kruibeke (Smet Guido) Celtic-De Pekton (Dingene Emiel) Vlierkouter-VK Frema (Peersman Achiel) Golden Eagles-RBS Hoger Op (Van Der Put Pierre) (op terrein De Snyrs) Sportief Kruibeke-Eendracht Sport (Van Bo- gaert Freddy) Onder Ons-VK Boomkwk. De Wolf (Vercau- teren Ronald) Soulfinger-Isparta Spor (Bruggeman Jean-Pier re) Zaterdag 2-B Dekpriem-De Nieuwe Sportvriend (Brugge man Walter) Akai Boys-Cascor (Cousin Armand) Zeemeermin-VC Welkom (Meersman Roger) Vlaams Huis-Altodie (Uytdenhouwen Michel) Vatan Spor-SK Elversele (Walschaerts Fran cois) Tip Top - VK Veile (Van Bossche Willy) SK Moerheide VH-Sport (Lardon Jozef) Scoutshuis-Real Witte Pen (Peersman André) Zondagvoormiddag 1 KWB Kruibeke-Kommersanten (De Hert André) Real Witte Pen A-VK Gaverland (Smet Guido) Jong Bijlken-VK Frema (Baeke Hilaire) Van De Voorde-SK Glazenleeuw (Verstrepen Julien) Spaans Kwartier-Los Amigo's (Windey Roland) Van Hoecke-VK Nopri Temse Zele (Van Doorselaere Omer) Moerstraat (vrij) Zondagvoormiddag 2-A Hoop en Vreugd-Zillebeek (Van Bossche Willy) Jong KWB Elversele-Blue Boys (Boenne Antoine) Pompstraat-Scoutshuis (De Loose Georges) Shell Boys-Den IJzer (Van Bogaert Freddy) VK 't Vlietje - VK Veile (Herremans Franky) Luitentuit en Koekoek (vrij) Zondagvoormiddag 2-B Zeemeermin-Real Witte Pen B (Van Uytvange Georges) Sportief Waasmunster-SK Belsele (Roosen boom Willy) Favo-'t Klokhuis (Debbaut Jaak) Rompu Zaffelare-Belseelse SV (Van Vlier- berghe Johan) Sporting St. Anna-Oud KWB Elversele (Van Boxelaer Julien) SK Moerheide VH en KWB St. Anne (vrij) Zondagnamiddag 1 Fina Boys-AFC Cocktail (Van Daele Werner) Hamse Bouwcentrale-De Bever (Peersman Achiel) 't Fort-VK Club '66 (Windey Roland) Thor Veldeken-De Zon (Van Uytvange Georges) Dry Boeren en Uil Temse (vrij) Zondagnamiddag 2 RC Raap-Rupelboys (Vermeire Richard) Gülspor-Den Appel (De Loose Georges) Statievrienden-Wijkagenten (Van Doorselaere Omer) Terlocht-VK Herleving (Cool Omer) Hoop en Vreugd - VK Frema (Bruggeman Walter) Hudino Boys (vrij) UITSLAGEN Zaterdag 1 VK 3M Zwijndrecht-Sportief Steendorp uitg. Shell Boys-Moderne 1-3 Vriendenkring-Moerstraat 3-3 SV Meteoor-VK Audi 2-1 Wembley-Luitentuit 't Hoekske-FC Laar Den Buiten (vrij) Zaterdag 2-A Celtic-KWB Kruibeke Vlierkouter-AFC Woodstock Pylonen De Kerf-De Pekton 11-0 VK Frema-Welvaart 4-0 Sportief Kruibeke-Soulfinger 5-2 Onder Ons-RBS Hoger Op 2-2 VK Boomkw. De Wolf-Golden Eagles 1-6 Eendracht Sport-Isparla Spor 11-1 Zaterdag 2-B Zeemeermin-Cascor 5-1 Vlaams Huis-De Nieuwe Sportvriend 0-4 VC Welkom-Akai Boys 0-8 Altodie-Dekpriem 5-0 SK Moerheide VH-VK Veile 6-2 Scoutshuis-SK Elversele 6-2 Sport-TIP Top 2-3 Real Witte Pen-Vatan Spor 17-2 Zondagvoormiddag 1 KWB Kruibeke-Real Witte Pen A 2-3 VK Nopri Temse-VK Frema 0-2 Los Amigo's-SK Glazenleeuw 4-2 Moerstraat-Van De Voorde 5-2 Spaans Kwartier-Jong Bijlken 1 -2 Van Hoecke-VK Gaverland 4-2 Kommersanten (vrij) Zondagvoormiddag 2-A Hoop en Vreugd-Blue Boys 2-0 VK Velle-Scoutshuis 4-3 Den IJzer-Luitentuit uitg. Shell Boys-Pompstraat ff 5-0 VK 't Vlietje-Jong KWB Elversele 2-0 Zillebeek en Koekoek (vrij) Zondagvoormiddag 2-B Real Witte Pen B-SK Belsele 6-1 Oud KWB Elversele-'t Klokhuis 1 -0 Belseelse SV-KWB St. Anna 1-1 Rompu Zaffelare-Favo 2-5 Sporting St. Anna-Sportief Waasmunster 1-3 Zeemeermin-SK Moerheide VH 2-3 Zondagnamiddag 2 Wijkagenten-Gülspor 0-3 RANGSCHIKKING Zaterdag 1 Moerstraat 't Hoekske FC Laar Sportief Steendorp Vriendenkring Moderne VK 3M Zwijndrecht SV Meteoor Luitentuit Klein Sinaai Shell Boys Wembley VK Audi VK Club '66 Den Buiten Jagershof - Bonanza 6-2 Na twintig minuten bracht Leon Van Herreweghe Bonan za tegen de gang van zaken in op een 0-1 winst. Op slag van rusten stelde Alois Winckels verdiend gelijk. Na de rust begonnen de lokalen een non- stopoffensief dat mooi naar 6-1 leidde. De doelpunten van Winckels, Dirk Bogaert (2) en Danny Fack. In de slotminuut kon Rudy Baecke nog mil deren. Club 72-Wiels 2-2 De bezoekers faalden in de eerste helft inzake de afwer king. Na de rust opende Guy Wettinck dan toch voor de gas ten, maar Luc Berckmoes stel de 1-1 gelijk. Toen Antoon Nevejans Wiels andermaal op voorsprong bracht, was er Wil liam Van Herreweghe die de lokalen een gevleide punten- deling bezorgde. Riva- De Vriendschap 2-3 Wim Baeyens bracht in een gelijkopgaaride eerste helft Ri va wel aan de leiding op de 13e minuut, maar nog geen minuut later stonden door toedoen van Ludo Reinders de ploegen weer gelijk. Dirk Van Hau- wermeiren zorgde in de 19e min. voor een nieuwe thuis- voorsprong, maar nu was er J P Van Looy om er voor te zorgen dat de ploegen onge scheiden de rust ingingen. De wedstrijd bleef spannend met wederzijdse kansen, al moest men tot de slotminuut wach ten, vooraleer Rudy De Wan del met het hoofd kon af ronden. C ris tal - Half maantje 3-4 Met doelpunten van Dirk Van den Steen (15e min.) en Frank Goossens (25e min.) stond de thuisploeg aan de rust ver diend aan de leiding. Dirk De- lannoy had intussen de ploe gen wel een tijdje naast me kaar gebracht, maar echt im poneren konden de bezoekers niet. Dat veranderde evenwel na de pauze. Diezelfde Delan- noy bracht in amper een kwar tier de stand van 2-2 op 2-3 en nog geen vijf minuten later sloeg Yvan Moens de definitie ve kloof. Vijf minuten voor tijd legde Eddy Moreels de eindstand vast Sportief - Spelende vrienden 0-4 Peter De Rijcker gaf de bezoe kers nog voor de rust een ver diende voorsprong. Na de kampwisseling dreef dezelfde speler de stand op tot 0-2. De bezoekers bleven de toon aan geven en zetten dat via Dissen- bergen en Baeyens op de sco replank. Breughel-Tuf tuf 5-2 De bezoekers waren geenszins geïmponeerd door de faam van hun tegenstanders en namen van bij het begin resoluut het initiatief Dat bracht hen op voorsprong toen na 17 minuten Paul Peeters uit vrije trap de openingsgoal puurde. Breu ghel zag de wolk hangen en trok in het offensief. Luc De Vriese en Johan De Vriendt bogen nog voor rusten de 0-1 achterstand om in een 2-1 voorsprong. In de tweede helft ging Tuf Tuf alweer snel van start en Johan Erauw stelde gelijk. Ei zo na namen de be zoekers zelfs voorsprong, maar die droom spatte uiteen op de dwarsligger. De bal werd weg gewerkt en Philip Breydcls scoorde aan de overzijde: 3-2. Tuf tuf liet nu de armen zak ken en via een own-goal en Marc Van Heckc kwam Breu ghel nog aan een riante zege. Van de algemene Setokvoorzitter, de Heer Van Goethem, kregen we een schrijven dat we hieronder graag afdruk ken in extenso. Toch willen we er even op wyzen dat niet alleen de brief van AZ '77 de aanleiding was tot het schrijven van het artikel, ook de kommentaar van de voorzitter van FC Bartan (MTSA) was belangrijk. Met de nodige aandacht nam ik kennis in het weekblad 'De Voorpost' dd. 06.12.85 van het persartikel 'AZTJ verlaat Se tok', van de hand van uw vaste medewerker-sportjoernalist 'DEBE'. Uw visie geeft alléén een schrij ven weer van de zogezegde Vriendenkring AZ/77, u ont houdt zich van enig nefast kommentaar waarvoor mijn dank als voelbalkenner sinds veertig jaar. Nu zou ik toch evenwel enige puntjes op de i's willen plaatsen! Inderdaad, het is onduldbaar dat een ondervoorzitter die te vens bestuurslid is van AZI77 de strafraad manipuleert l.o.v. een andere titelkandidaat om voor dezelfde feiten «duw aan de spelleideréén jaar te eisen, terwijl hij voor eigen sterspeler de minimumstraf, zijnde 3 we ken 'automatische schorsing' zou willen toegepast zien. Dat gaat niet op, als men mag stel len dal bij Setok sportmensen aan het roer staan die sinds jaren in alle sereniteit met eer bied voor de sportrechten van de voetbalbeoefenaar de ruimst mogelijke kans geven zich te verdedigen in de strafraad zoals het in géén enkel verbond kan of.mag gebeuren. Voeg daar bij dat AZI77 zich in beroep mocht voorzien maar het blijk baar om duistere redenen ver tikte hier gevolg aan te geven, tevens geef ik ter overweging als ter vij strafraadvoorzit void leek in de voetbalspot 'an d( geweten overtuigd spelleider wel degelijl toegebracht werd, toch in voetbalstrafni (10) speeldagen scho te zware strafuitspra mééste voetbalverbo keert men hiervoor maanden straf. Voeg daarbij de nfcestrt hoogmoedige toon de beste klub van het bond zou zijn gewee op zijn zachtst gezegt heid geweld aandoen al rijtje kunnen we in gorde plaatsen, de ab 1 F. C. Moerstraat De de, 2. E. Welle, 3. Bit het huidige Tyl Snas Anna, 5. Kova Kroon Welle en op komt dan uiteindei maar AZ/77. Besluit ik maar met Quo Vadis AZ/77, komt ge niet van de k de biezen terecht. Algemeen Setokv R. VAN GO Zaterdag 2-A Celtic Onder Ons Eendracht Sport RBS Hoger Op KWB Kruibeke Vlierkouter VK Boomkw. De Wolf AFC Woodstock Sportief Kruibeke De Pekton Pylonen De Kerf VK Frema Golden Eagles Welvaart Soulfinger Zaterdag 2-B 11 8 12 8 10 7 9 6 11 6 11 4 9 4 11 4 11 4 11 4 11 4 11 3 10 3 12 2 10 2 11 8 11 8 11 7 12 6 11 6 11 6 5 11 6 5 11 4 4 11 4 4 11 4 5 11 3 5 11 3 6 12 3 8 11 2 7 12 1 10 Tip Top 12 11 0 Real Witte Pen 12 10 1 Scoutshuis 12 10 2 SK Moerheide VH 12 7 1 Sport 12 8 3 Zeemeermin 12 7 4 Altodie 12 3 2 VK Veile 12 5 5 SK Elversele 12 5 5 De Nieuwe Sportvriend 12 5 5 Akai Boys 12 4 5 VC Welkom 12 2 9 Vlaams Huis 12 2 10 Cascor èq Vatan Spor 12 1 10 1 43-20 17 1 30-14 17 1 36-11 15 2 25- 9 14 1 20-19 13 3 13-25 11 2 21-19 10 2 20-31 10 1 25-27 9 0 28-30 8 0 26-35 8 i 2 27-35 8 i 1 15-24 7 3 21-39 7 i 2 14-26 6 1 44-13 17 1 41-27 17 3 38-19 17 3 34-29 15 1 34 21 13 0 23-19 12 0 23-26 12 3 33-32 11 3 24-27 11 I 2 34-27 10 i 3 35-20 9 2 18-24 8 1 28-45 7 2 21-38 6 1 20-61 3 8 23 16 21 13 20 23 18 17 17 30 15 18 13 37 12 22 12 22 12 38 11 88 5 52 4 Liefhebbersvoetbal in Lokeren. King's Uilen maar verloor toch met 2-3 (polo) een voortreffelijke partij tt n de BEKER VAN HAMME Op zondag 24 november 1985 speelde FC Koekoek een vriendenwedstrijd tegen Bel seelse SV. In de aanwezigheid van hun nieuwe sponsor Guido Van Himst die voor het eerst terreinafgevaardigdc was, nam de thuisploeg een veelbeloven de start. De eerste aanval met Luc Pauwels en Dirk Thielcns in de hoofdrol leverde al on middellijk een doelpunt op. Halfweg de eerste helft werd het dan toch ernstig toen een blijkbalar onschuldig Belseels offensief in een doelkans resul teerde. Een schitterende red ding van gelegenheidskeeper Gerrit Van de Velde was broodnodig. Tegen het einde van de eerste periode werd de steeds aanvallende thuisploeg dan toch beloond na een reeks mooie pogingen van o.a. Fran cois De Smet, Johan De Clercq, Dirk Thielens, Bruno Denies en Luc Pauwels. Deze laatste kon met een prachtig afstandsschot de stand op 2-0 brengen. Kort voor rust was het Belseelse nog die voor enig gevaar zorgde maar men miste vanuit het middenveld duide lijk de goede richting. Stanfl bij de rust 2-0. In de beginfase van de twee de helft bracht een sterker ge motiveerd Belseelse enkele prachtige kombinaties. Een at- lette echter elk gevaar. In min der dan vier minuten gaven Luc Pauwels en Dirk Thielens de wedstrijd een beslissende wending. Óp een voorzet van Luc Pauwels scoorde Dirk Thielens vanuit een ideale po sitie (3-0). Kort nadien was het Dirk Hoffmann die na een prachtige kopstoot de 4-0 cij fers op het scorebord bracht. Belseelse kon nog uitpakken met enkele mooie kombina ties, maar de verdediging met o.a. Martin Pauwels, Guy Wauman, Robert en Benny Van De Putte was onfeilbaar. De bezoekers hadden nog even geluk toen Francois De Smet een strafschop miste. Een steeds zwakker spelend Belseelse werd nog bestookt door een hard werkende Be nny Van de Putte maar tever geefs. Voor het eindsignaal werd het dan toch nog 5-0. Een kombinatie aangegeven door Erwin Puylaert en een vinnige Bruno Denies zorgden ervoor dat Luc Pauwels van dichtbij kon besluiten. Na een zeer sportief duel, floot de scheids rechter de wedstrijd naar het verleden. Guido Van Himst, voor het eerst terreinafgevaar digde en tevens sponsor van FC Koekoek was zeer tevre den over zijn team. Dirk H. Afgelopen zaterdag speelde SV Heizijde de bekerwedstrijd tegen het Dendermondse Oka pi. Veertien dagen voordien al had SV al een gunstige 0-2 uitgangspositie verworven. In de beginfase konden de jon gens van Miel Cleemput wel enige weerstand bieden. Maar een fysisch sterkere thuisploeg stond aan de rust al 3-1 voor. na twee goals van Luc Van Herrewegcn en de wederop- tredende Guy De Cock. Na de pauze bleef thuisdoel man André Meyers gekwetst achter in de kleedkamer en werd zelf voortrefelijk vervan gen door spits Patrick Van Ovcrberghe. Maar het bezoe kende Okapi was echter te zwak om de Lebbekenaren te bedreigen GuyDe Doek en André Oreel maakten de vijf goals rond. Voor dit weekend zijn er geen wedstrijden, zowel zaterdag als zondag niet. ZWARE NEDERLAAG OP TITELKANDIDAAT LEMBEKE Zondag ging men in het Meetjensland zwaar onderuit met 6-1 cijfers op het veld van Lembeke. Een fel gehandicapt SV Heizijde was niet opgewas sen tegen een ste: ploeg. Vermelden wel dat bij de Lebbig Patrick Verbeeck een wederoptreden deed zijn twee jaar lange s Hopelijk komt er voo de week een einde 'L lange lijst van de g spelers, zodat spcl< tc'r Van Boven op al z schappen een berc doen, voor de match tegen Dakn: spraak dus op zond aan de IJzerenweg fat Lebbeke.

De Voorpost | 1985 | | pagina 44