STADSBERICHTEN Dendermonde De kaarters van de Berlaarse gepensioneerden vierden hun jaarkampioen Frans Berlare. De middenstandsvereniging NCMV van Overmere en Uitbergen trok de 7i Linter. Germaine Goossens bleek na afloop de beste vrouwelijke deelnemer te zijn winnende nummers van de eindejaarstombola. Men deed daarvoor een beroep op enkele .reeg ook een beker (jj). majoretten van de Verenigde Vrienden uit Overmere (jj). Berlare entoonstelling en receptie 5 en 26 januari worden in de sporthal foto's getoond over jemeente in het voorbije jaar. ledereen die hiervoor nog s ter beschikking wil stellen kan die op zaterdag 25 januari 5 u. naar de sporthal brengen. >6 januari is er te 11.30 u. een nieuwjaarsreceptie in de ^ra|hal voor alle inwoners van de gemeente, aangeboden door Cultuurkring. Daar zullen dan ook de foto's in een doos .jegeld worden tot in 2000. 3def Heemkundige Kring van Berlare houdt op andag 27 januari haar statutaire algemene aadering. Dirk Callebout zal er met dia's tonen ^5de gemeenten die aan de Schelde liggen turende de eeuwen ontstonden en evolueerden. 30 .angstellenden, ook niet-leden, moeten hiervoor 18.30 u. naar de sporthal. otentoonstelling Joko 31 januari kunnen inwoners van Groot-Berlare nog foto's tenbrengen in jeugdhuis Joko voor de fotowedstrijd over gd en muziek'. Meer inlichtingen kunnen nog in het jeugd- verkregen worden. Joko, E. Hertecantlaan 32, tel. 052/ io.35. AJ en handvaardigheid jongere zusje van de KAV, de Vrouwelijke Katolieka jiders Jeugd startte haar aktiviteiten te Berlare met een nis handvaardigheid. Nog op 6 en 27 februari kan men en 19 en 21 u. leren werken met pitriet, kaarsen en jgravuren maken. Inlichtingen bij Martine Zaman, Dorp 98 of Cnstel De Smet, Biezenstraat 19. torgj 3 2:an KBG ornjOvermeerse bejaarden kunnen op maandag 20 januari :eren naar een voordracht over 'de K van KBG - Kristen t miglaufen ^°Pl februari organizeren Vakantiegenoegens en het sportinfo- tai lylaUTUtty ill UB noye ventri i. Tot nu too zijn al r inl 100 mensen ingeschreven, er kunnen er nog steeds bij. eis en de huur van het materiaal inbegrepen zal die uitstap sveer 750 fr. kosten. Deze aktiviteit telt ook voor de Sport-is- iktie die dit jaar gehouden wordt. ita Rhei en 'De nacht van 16 januari a.av£4, 25, 31 januari en op 1 februari speelt de Overmeerse m Jelvereniging Panta Rhei 'De nacht van 16 januari', een p ijtszaak. De groep zal in de gemeentelijke jongensschool en het publiek spelen en er zullen enkele kijkers uitgekozen Jen om in de jury te zitten. trmeerse Heemkring en de Oostvlaamse reuzen de algemene vergadenng van de Overmeerse Heemkring uu^ februan in de gemeentelijke jongensschool, zal Renaat Jer Ider Linden spreken over 'De Reuzen'. Verder wordt het e letbije jaar besproken en is er een receptie. üderjG-Berlare gaat tennissen r de tennisliefhebbers richt BGJG-Berlare een reeks tennis- ën voor beginners in. Vanaf 18 januari zal men gedurende 3n,s1aterdagen van 15 tot 16 u. kunnen spelen op het tennis- t. Burg. De Lausnaystr. Inschrijven kost 1.000 fr. en kan suren bij Eddy Heirman, Warande 54 te Berlare, tel. 052/ r rklozenwerking startte EHBO-kursus i februan wordt er in het Rode Kruislokaal te Berlare, Dorp ïen EHBO-kursus gegeven, telkens op woensdag van half 2 elf 4 Hoewel dit een initiatief is van de Werklozenwerking, niet-werklozen ook welkom. De kursus wordt door R.K. sen gegeven. Er is kinderopneming voorzien. kroonvrienden 1 A(ie vierde puntenkaarting van de kaartersclub van café De iin-,e Overmere waren 36 kaarters komen opdagen. De v-|(%inning ging dit keer naar het duo Cyriel Bauwens - "taaf Van Kerckhoven; tweede werden Georges De Geest 'aenjobert van Driessche; derde Robert De Gucht en Remi Van 3n »te; vierde Ghiselle Van Steen en Theophiel Verbeken en 3e René D'Hooge en Alfons Van den Steen. Na vier i 0L%lagen is de stand als volgt: 1Cyriel Bauwens, 2. Gustaaf !n 1S'Kerckhoven, 3. Aviel Van Accoleyen; 4. Alfons Van den ji, 5. Georges De Geest, 6. Remi Van Daele, 7. Robert Van <m|eSsche, 8. Frans De Gucht, 9. André Pletinck. 10. Theo ie, Maria Van Daele en Ghiselle Van den Steen, jr in; schietingen ag 17 januari om 19.15 uur bij Donk Eendracht Sint- ïrtus en bij Ons Vermaak om 19.00 uur kermisschieting. r inrdag 18 januari om 15.00 uur bij Rodeo Overmere en bij ijsvogels Uitbergen; om 20.00 uur bij Weekendschutters e»' iffubertus Donk. Zondag 19 januari om 15.00 uur bij Voetbal n9.°taen en bij Donk Eendracht palingschieting in café Sint- 1 '"ktus Donk. Maandag 20 januari om 15.00 uur kermisschie- pij Kermisvogels Uitbergen en bij Donkhoeve Berlare Donk. hie :-Antoniuskermis in Uitbergen gedjjag jg januari viert Uitbergen naar jaarlijkse gewoonte Sint- JW'T'uskerm's- Op het dorpsplein staan er kermiskramen en maijakelijkheden zijn er in de verschillende herbergen, ins 6» lejaarstombola Overmere finnaar van de eindejaarsaktie van NCMV Overmere is nog tomen opdagen, zodat men de geldprijs van 50.000 fr. nog de heeft kunnen overhandigen. De eigenaar van het reserve- mer is al wel bekend. De hoofdprijs zal worden overhandigd jenhouwerij Fernand Buyse in de Broekstraat. Jwe paspoorten in Berlare de gemeente Berlare werden reeds een 200-tal nieuwe ;aarten aangevraagd Het allereerste nieuwe pasje, 'eerde in een grote koffer, was bestemd voor de 12- Daalr G'sn De Backer. Het gemeentebestuur was van oordeel leze overhandiging best kon gepaard gaan met enige tigheid. Glen werd dan ook uitgenodigd om zijn identiteits- te komen afhalen op dinsdag 14 januari tijdens een 'komst van het schepencollege. Glens moeder meende ist om een 9rap ging en zo kwam het dat de kleine Glen niet en P afsPraak verscheen. Er restte burgemeester Van Sande 3 n maar om snel in de auto te springen en Glèn aan huis op order®11, 2°dat de overhandiging toch kon doorgaan. Tot grote jen trtin9 van velen. Nieuwe Donk Burgemeester Van Sande denkt er ernstig over na om de; palavers rond de Nieuwe Donk voorgoed naar het verleden te wijzen. Hij heeft plannen om naar de mening van de Berlaarse bevolking te peilen door middel van een referendum. Gepensioneerden kaarten in rusthuis Kruyenberg Op verzoek van het rusthuis Kruyenberg zal KBG Berlare in het rusthuis een kaartnamiddag organizeren. Maandag 20 januari werd vooropgesteld als datum. Een twintigtal kaarters van KBG zullen naar het rusthuis gaan om er met hun leeftijdsgenoten aan de kaarttafel te gaan zitten. Beverert Fietsplatenbedeling Voor het afleveren van fietsplaten worden er zitdagen gehouden te Berlare in de raadszaal, Dorp 96 op maandag 28 en dinsdag 29 januari van 9.00 tot 12.00 uur; in Overmere in het oud gemeentehuis op woensdag 30 januari van 9.00 tot 13.00 uur en in Uitbergen iri het oud-gemeentehuis op donderdag 31 januari van 9.00 tot 11.00 uur. Koncerten Zaterdag 18 januari om 20 u. in de Verlatzaal van Cortewalle koncerteert het pianoduo Levende Kende-Heidi Hendrickx. Op Cortewalle richt de Piet Stautkring op zondag 19 januari om 16 u. een koffiekoncert in. Ruilen in Kieldrecht en Melsele Zondag 19 januari kan je in Melsele in het parochiehuis terecht van 8.30 u. tot 12 u. voor een aktiviteit van Ruilklub Melsele. Nog die zondag, van 9 tot 12 u., nieuwjaarsruildag met minitentoonstelling van akwarellen van oude prentkaarten van Sint-Niklaas door B. Laurijs in Het Centrum te Kieldrecht. De Kieldrechtse Verzamelaarsvrienden organiseren. Fotoklub Lichtkunst Maandag 20 januari om 20 u. bijeenkomst van Fotoklub Lichtkunst Melsele in Studio Sabot. Winkelen in krisistijd KAV Sint-Gillis organizeert op maandag 20 januari om 19u45 in het parochiecentrum een avond rond het tema «Winkelen in krisistijd». Hoe werkt het OCMW? Dinsdag 21 januari om 14u30 spreekt mevrouw M. Buyse, OCMW voorzitter van Dendermonde, voor de KBG afdeling Dendermpnde in de Mariakring over de werking van het OCMW en over de onderhoudsplicht die kinderen tegenover hun ouders hebben. Wandelzoektocht KBG Dendermonde organizeert donderdag 23 januari om 14u15 een wandelzoektocht doorheen Dendermonde. Men komt samen aan het stadhuis op de Grote Markt. De deelne mers moeten schrijfgerief meebrengen. Koop verstandig Koop verstandig, ze zijn handig, is de titel van de info-avond die KAV Appels organizeert op woensdag 22 januari om 19u45 in het Gildenhuis. v OENDER^0^0 j DENDERMONDE 4" JAARGANG CULTURELE VEERTIENDAAGSE 1986 «KWISTORNOOI» ZATERDAGEN: 17 MEI EN 24 MEI 1986 ROS BEIAARDZAAL - STADHUIS TE 20 UUR Onderwerp: Dendermonde (Centrum Fusiegemeenten) Cultuur, Geschiedenis, Geografie, Toerisme, Folklore.... Deelname: als vereniging aangesloten bij de S.C.R. als qelegenheidsploeg Telkens bestaande uit 5 spelers. GRATIS. Prijzen: Trofee voor Eerstgeklasseerde ploeg aangesloten bij de S.C.R. Trofee voor Eerstgesklasseerde gelegenheidsploeg. Herinneringsmedailles. Bronnen: Toeristische brochure Dendermonde. Gratis te bekomen na inschrijving. Inschrijven: Schriftelijk of telefonisch bij A. Van Den Broeck Gasthuisstraat 106 9330 Dendermonde Tel. 052-21.44.44. Uiterlijk tot 31 maart 1986. BERICHT AAN ALLE VEEHOUDERS In verband met mond- en klauwzeer, is op heden een uiterste waakzaamheid geboden, o.a. Italië wordt getrof fen door mond- en klauwzeer. Het gevaar is niet denkbeeldig dat deze ziekte, welke zeer ernstige economische gevolgen heeft, zich naar ons land kan verplaatsen. Om dit te vermijden verzoeken wij-de veehouders om hun veestapel zo vlug mogelijk te laten vaccineren. De Burgemeester, A. COOL HUISBEWAARDER ZWIJVICKE-ABDIJ Het College van Burgemeester en Schepenen deelt mee dat de woning van huisbewaarder van de Zwijvicke-abdij - Nijverheids straat 1 te 9330 Dendermonde zal worden verhuurd aan een symbolische frank. Als tegenprestatie zal de huurder van deze woning de hierna volgende taken van huisbewaarder moeten uitvoeren; taken waarvoor geen vergoeding zal worden betaald: - Onderhoud van de gebouwen: - volledig onderhoud van de eigen woning: - 1 maal per week het volledig onderhoud van de rest van de gebouwen; - Onderhoud van de tuinen; - Bewaking van de gebouwen; - Toezicht houden op en verkoop van gelegenheidsdrukwerk: - tijdens de in de toekomst te organiseren tentoonstellingen in de grote zaal boven de gaanderij, dit buiten de gewone diensturen van het museumpersoneel; dit is tijdens de ope ningsperiode van de tentoonstelling: de openingsdag (of - avond) en elke zondag; - vanaf de gehele of gedeeltelijke inrichting van de zaal boven de gaanderij als «Zwijvickemuseum», de permanente bewaking van de zaal en haar volledige inhoud tijdens de toeristische periode (begin april tot eind oktober van elk jaar), elke zondag (uren te bepalen); - tot zolang het Zwijvickemuseum niet fuktioneel en geopend is, zal door de bewoner het Begijnhofmuseum en het Museum voor Volkskunde opengesteld en permanent bewaakt worden tijdens dezelfde periode, elke zondag, op nader te bepalen uren die overeenkomen met de normale openingsuren van het museum. In verband met de hierbovenvermelde voorwaarden dient de huisbewaarder de richtlijnen van de conservator-archivaris op te volgen. Voor nadere inlichtingen kunnen belangstellenden zich wenden tot dhr. A. Stroobants, conservator-archivaris, Nijverheidsstraat 1, 9330 Dendermonde, tel. 21.30.18 of tot de Dienst Patrimo nium, Administratief Centrum, F. Courtensstraat 11, 9330 Dendermonde, tel. 22.08.00 - binnenpost 235. Belangstellenden dienen hun schriftelijke kandidatuur te richten tot het College van Burgemeester en Schepenen, F. Courtens straat 119330 Dendermonde. In opdracht: De stadssecretaris, De burgemeester, F. BECKERS M.A. COOL DE NIEUWE IDENTITEITSKAART M Er werd gestart met de aflevering van de nieuwe identiteitskaart. Deze operatie zal gespreid worden over een periode van 5 jaar. Per maand zal in principe een qeboortejaar afgewerkt worden te beginnen met het geboortejaar 1974. De inwoners die aan de beurt zijn zullen schriftelijk verwittigd worden bij middel van een oproepingsbrief, ledereen dient zich persoonlijk aan te bieden bij de dienst bevolking op het «Administratief Centrum - Franz Courtensstraat nr. 11», waar het basisdocument wordt ondertekend. Terzelfdertijd wordt ook een foto overhandigd, die aan strikte normen moet beantwoor den en op het basisdocument wordt gekleefd. De fabricatie van de nieuwe identiteitskaart zal gebeuren door de firma IDOC. De identiteitskaart kan afgehaald worden ongeveer 3 weken na de ondertekening van het basisdocument. Indien de belangheb bende zich binnen de 3 maanden niet heeft aangeboden voor ondertekening van het basisdocument dient de procedure volledig hernomen. De nieuwe identiteitskaart die niet binnen de 3 maanden na de ontvangst op het gemeentebestuur afgehaald is, zal geannuleerd worden. Welke gegevens zullen op de nieuwe Identiteitskaart wor den vermeld? Vaste gegevens: Naam, voornaam, nationaliteit, geboorteplaats en -datum, adres, nummer van de identiteitskaart en de geldigheidsduur. Naast de gegevens op de voorzijde van de identiteitskaart bestaat ook de mogelijkheid om gegevens aan te brengen op een kleefetiket dat op de achterzijde van de identiteitskaart wordt gekleefd. Hier dient onderscheid te worden gemaakt tussen verplichte en facultatieve gegevens. De verplichte gegevens zijn: verval van het recht om een voertuig te besturen naam en voornaam van de echtgeno(o)t(e) adres van de houder bij mutatie binnen de gemeente waar de identiteitskaart werd uitgereikt volgnummer van de identiteitskaart machtiging tot het dragen van een blindenstok De facultatieve gegevens zijn: naam en voornaam van de overleden of gewezen echtge- no(o)t(e) bloedgroep (mits voorlegging van een medisch attest) inschrijvingsnummer bij het rijksregister (identificatienr.) Door de gemeenteraad werd een eenvormige belasting vast gesteld van 180 fr. voor de inwoners vanaf 16 jaar. Voor de eerste aflevering van de inwoners van 12 tot en met 15 jaar slechts 50 fr. en voor alle duplicaten 200 fr. In de bedragen van 180 en 200 fr. is telkens de kostprijs van 125 fr. inbegrepen plus de verzendingskosten van de oproepings brief en eventuele herinneringen. BESTRIJDING VAN SNEEUW EN IJS De bevolking wordt dringend attent gemaakt op hoofdstuk 10 van het algemeen politiereglement. Het is verboden op een openbare plaats: A. water te laten lopen of te doen lopen bij vriesweer of dreigende vorst; B) glijbanen te maken; C) sneeuw of ijs afkomstig uit de gebouwen of aanhorig- heden ervan te werpen of neer te leggen; D) ijskegels aan de buitenkant der daken of drempels te laten hangen. Het Is geboden bij gladheid of sneeuwval, aan de hoofdbewoner, hoofdgebruiker, de bewoner van de benedenverdieping en, bij ontstentenis van deze, de eigenaar van leder gebouw of stuk grond: A. sneeuw en ijs weg te ruimen van de voetpaden en stoepen die grenzen aan zijn gebouw of het perceel grond dat hij bewoont, gebruikt of waarvan hij eigenaar is, alsook dezelfde gedeelten te bestrooien met zand, zaag sel of fijne as; B. te zorgen dat de sneeuw of het Ijs, bij het wegrui men, wordt gebracht op de uiterste rand van het voetpad of de stoep, derwijze dat er voor de voetgan gers voldoende ruimte overblijft en er tevens voldoende openingen aanwezig zijn voor het afvloeien van het dooiwater, alsmede dat de brandkranen en rioolputten vrij blijven; bij een te smal voetpad of stoep zal de sneeuw of ijs op de weg opgehoopt worden, zo dicht mogelijk bij de boordsteen van het voetpad of de stoep maar op die wijze dat de greppels en rioolmonden vrij blijven. Bij niet-naleving van dit politiereglement zal desge vallend proces-verbaal worden opgemaakt. Wij vestigen er eveneens de aandacht op dat ook de instellingen, diensten en burelen allerlei, geacht wor den dit reglement strikt na te leven. SOCIO-CULTURELE INFO-KALENDER ZATERDAG 18 JANUARI 10.00 u. Gevarieerd programma: «Klavertje vier», met muziek, inter views, socio-culturele info, dokters en apothekers met wachtdienst, wekelijkse kwis en Dierenbescherming (De Blauwe Wereldketen), op radio 't Ros -103.7 FM. Tot 12.00 u. 17.00 u Nieuwjaarsontvangst voor V.V.K.B.-Nat in salons «Kasteel Sanderting» te De Pinte, door V V K B -Reynout-Dendermonde. Inschrij vingen in het lokaal 19.00 u. Feestvergadering: optreden door K.L J.-jongens en meisjes. Volksdans en vendelzwaaien, ingericht door K.V.L V.-Grembergen, in het Parochiaal centrum. 19 00 u Cursus moderne dansen. Laatste les - herhaling van alle dansen - verrassing, ingericht door V.V.K.B.-Reynout, in het lokaal te Grembergen. 19.45 u Familiefeest, ingericht door de Landelijke Gilde Grembergen, in het Parochiaal centrum. 20.00 u 4* kaarting, ingericht door K.W.B.-Grembergen, in het Paro chiaal centrum. 20.00 u. 3* kaarting kampioenschap 1985-1986, ingericht door K.W.B.- Dendermonde-centrum in de Manakring te Dendermonde. 21.00 u Karnavalbal met radio Delta, ingericht door K.V. Schele Van Der Linden, in zaal Scaldis te Baasrode. ZONDAG 19 JANUARI 8.30 u. Wandeling (stappen), ingericht door W.T C.-De Morgenstond. Vertrek aan lokaal Herleving, St.-Gillislaan te Dendermonde. 10.00 u. Oefenstonde, met kleine vlaggen en trommelen, voor V.V.K.B.- Reynout, in zaal Kalleke-Step te Gremberaen. MAANDAG 20 JANUARI 18.00 U. Sportrubriek met alle provinciale en nationale sportuitslagen en intervieuws, op radio Delta -105.6 Mhz. Tot 20.00 u. 19.00 u. Informatievergadering: «Uit de eiermand», ingericht door K.V.L.V-Grembergen, in het Parochiaal Centrum 19.00 u Naaicursus: Maken van rok of broekrok, bloes en jasje, ingencht door K.A.V.-Dendermonde-centrum in de Mariakring. 19.00 u. Driekoningenfeest - feestvergadering voor C.M.B.V.-Grem bergen, in het Parochiaal Centrum. 19.30 u Gesprek en debat, over huishoudelijke vorming, met daarna demonstratie van «Lasagne en Pizza» ingericht door K.A V.-Oudegem, Hofstraat 9 - Parochiaal centrum te Oudegem. 19.30 u Voordracht en toepassing voor het bereiden van Lasagne en Pizza, ingericht door K.A.V,-Schoonaarde, in de meisjesschool 20 00 u. Voordracht en debat: «Winkelen in crisistijd», ingencht door K.A.V. St. Gillis-centrum in zaal Gildenhuis. 20.15 u. Foto- en diaklub: Projektie van dia's over dieren, met bespreking, ingericht door V.T.B -V.A.B. SL-Gillis, in het oud-gemeen tehuis te St.-Gillis. DINSDAG 21 JANUARI 14.30 u. Gespreksnamiddag over «Onderhoudsplicht der kinderen jegens hun ouders», door Mevr. Mariette Buyse, ingericht door K.B.G - Dendermonde-centrum in zaal Trefpunt. 18.00 u. Informatief programma over Grembergen, Appels, Oudegem en Mespelare, op radfio Delta - 105 6 Mhz Tot 19.00 u. 20.00 u. Muziek leren beluisteren: De Notenkrakersuite van Tsjaikows- ky, door J. De Beule, muziekpedagoog, voor C.M.B.V -Baasrode, in zaal Ontmoeting te Baasrode. 20.00 u. Informatief programma «Wegwijs» over stadsberichten, socio- culturele info-kalender en persberichten van Dendermondse verenigin gen, op radio 't Ros - 103.7 FM. 20.00 u Zangavond: van Nieuwjaarke-zoete tot Vastenavond, o.l.v. E.H Pastoor Walter De Beer, ingericht door het Davidsfonds, i.s.m. Davids- fonds Lebbeke en 7 koren, in het stadhuis te Dendermonde. 21.00 u Informatief programma «Open eter» met in de praatstoel vertegenwoordigers van Dendermondse verenigingen of van het stads bestuur, op radio 't Ros - 103.7 FM. WOENSDAG 22 JANUARI 19.00 u. Naaicursus: Dameskleding, ingericht door K.A.V-Oudegem, in het Parochiecentrum. Hofstraat 9 te Oudegem. 19.45 u. Klub voor belangstellenden «Koop verstandig ze zijn handig», met daarna debat, ingericht door K.A.V.-Appels, in het Parochiaal centrum te Appels. 19.45 u. Voordracht en debat «Vrouw in de derde wereld: Haar leven en haar. strijd», ingericht door K.A.V.-Grembergen, in het Parochiaal centrum. 20.00 u. Fotografie: Binnenbrengen van 1 foto voor de tweemaandelijk se wedstrijd, door de Fotografische Kring, in de Kerkstraat 26 te Dendermonde DONDERDAG 23 JANUARI 9.00 u. Ochtendseminarie (2de les), over het thema «Ons gezin: Brug tussen mens en Wereld», ingericht door K.A.V.-Grembergen, in het Parochiaal centrum. 18.00 u. Informatief programma, over St.-Gillis en Groot Lebbeke op radio Delta - 105.6 Mhz. Tot 19 uur. VRIJDAG 24 JANUARI 18.00 u. Informatief programma &ver Dendermonde-centrum en Baas rode op radio Delta - 105.6 Mhz. Tot 19 uur THUISOPVANG VOOR ZIEKE EN GEHANDICAPTE KINDEREN Een kinderverzorgster komt bij U thuiswachten wanneer Uw kind ziek is en U moet weg van huis... Gehandicapte kinderen hoeven niet noodzakelijk ziek te zijn om een thuisopvang te kunnen krijgen. De dienst richt zich tot kinderen van 0 tot 12 jaar. BEL ZO NODIG HET NUMMER 052/21.32.78.. en voor al: wacht niet tot het laatste ogenblik... THUISOPVANG VOOR ZIEKE EN GEHANDICAPTE KINDEREN: EEN DIENST WAAR U MÉÉR AAN HEEFT. Buggenhout Humor in het dagelijks leven KWB Buggenhout organizeert zaterdag 18 januari om 18u30 in de zaal Rerum Novarum een gespreksavond met als tema «Humor in ons dagelijks leven». Gastspreker is mevrouw Jeanne Dooms. Na de gespreksavond volgt de vierde manche van de kaartprijskamp. E.H.B.O.-kursus Het Rode Kruis, afdeling Buggenhout, organiseert een E.H .B.O.-kursus, die op 19 januari a.s. van stapel loopt. Iedere belangstellende die de leeftijd van zestien bereikt heeft, mag aan deze kursus deelnamen. De lessen worden gegeven, elke zondag van 9.30 u. tot 11.30 u. en elke donderdag van 19.30 u. tot 21.30 u. tot en met zondag 30 maart 1986 in het Rode Kruislokaal, Kerkhofstraat 5 te Buggenhout. De lessen zijn gratis. Inschrijven kan op de eerste lesdag en bij Firmin Vergauwen, Bovendonkstraat 114, Buggenhout. (33.48.26).

De Voorpost | 1986 | | pagina 17