MEER DAN ZESHONDERD INSCHRIJVINGEN VOOR DE «STER VAN HET WAASLAND» ZWARE OVERWINNING VOOR PATRO E RESULTAAT IN DE TROFEE «DE H0LL0GNE» VLOTTE OVERWINNING VOOR BC ALL00 ONS HUIS BAARDEGEM HAALT EEN PUNTJE OP HINGENE ONS HUIS MET GOED Tafeltennis. Dynamika uit Waasmunster was ook paraat voor de Ster van het Waasl evenwicht Tafeltennisklub Patro Hamme heeft zondag met ruim sukses uitgepakt met haar jaarlijks federaal KVKT- tafeltennistornooi in sporthal «De W uiten». Vanaf 's morgens 9 uur tot 21 uur werd er doorlopend gespeeld op 25 tafels. De organisatoren waren zeer tevreden dat er voor deze editie niet minder dan 619 inschrijvingen binnenliepen. Louis Herremans, de man uit tegenstander Francois Cop van Rijkevorsel, haalde het net als Teglo Aoersel kon opschud verleden jaar. Toch duurde het den (22-20, 20-22, 15-20, 21-15 vijf sets lang voordat hij zijn en tenslotte in de laatste en Tafeltennis. Jef en Rie Van Cauwenberghe, stoere organi satoren van de Ster van het Waasland (vh) Tafeltennis. De ploeg van Ons Huis-B aardegem tijdens de Ster van het Waasland vh) beslissende set 21-19). In deze hoofdreeks had ieder met ver wachting uitgekeken naar de prestatie van de andere Patro- speler Frans Messagie die een kans had om heel dicht te ein digen. Maar deze speler botste op Bob op de Beeck die het rustig aandeed en de forceren de Messagie netjes van de overwinning hield. Toch had Patro in deze reeks nog één man bij de eerste acht: Dirk Stallaert. Eigenlijk onver wacht. Maar toch voor deze knaap een zeer goede verwe zenlijking. De beste prestatie werd gele verd door Stefan Goossens van de organiserende klub Patro. Hij kon niet minder dan drie reeksen op zijn naam plaatsen. Een prestatie die tot de ver beelding spreekt. Het is in de zesentwintigjarige duur van dit tafeltennistomooi nog niet ge lukt. Stefan Goossens won de reeks heren jeugd niet-geklas- seerd, de reeks niet-geklas- seerden en de reeks F. Om die prestatie nog te onderlijnen kunnen we zeggen dat in de reeks niet-geklasseerden niet minder dan 88 spelers aantra den en in de reeks F 114! En om dan als een bull-dozer steeds maar verder te trekken moet men zeer goed uit de voeten kunnen. Ietwat minder maar ook zeer flink uit de verf kwamen Mike D'Hollander en Bart van Cou- wenberghe. Eerstgenoemde haalde een vierde plaats in de reeks jeugd NG, een achtste plaats bij de heren NG en een zesde plaats in de F-reeks. Met een tikkeltje geluk had hij het nog verder kunnen brengen. Bart Van Couwenberghe schreef ook een paar keer zijn naam op de erelijst. Reeks jeugd (8) N.G.-reeks (5) Met deze drie bezit Patro ongetwij feld een sterk jeugd-trio dat eens in staat zal moeten zijn Patro in de nationale reeksen te loodsen. In deze reeksen was ook Ma deion Buggenhout steeds voor aan te vinden. Rombout Kel- dermansjgeraak^bijjde^^^ haalden Madeion in de aktuali- teit. We denken zo aan Frank de Hertog (8ste in de F-reeks) met 114 deelnemers. Aan Raoul Baeck die geweldig speelde maar strande op de derde plaats in de E-reeks en nog eens Keldermans met een vijfde plaats bij de jeugd niet- geklasseerden. Dynamica Waasmunster moest het vooral hebben van Marjo lein Oosterlinck die bij de da mesreeks een paar keer op het schavotje kwam. In de A-open en tweede plaats een vierde bij de dames jeugd NG en het sluitstuk van haar geweldig spelen de overwinning in de reeks dames. NG Broer Chris werd vierde in de E-reeks. Maar Geert Gerlo, die het in de kompetitie de laatste tijd goed doet, werd in de finale van de E-reeks netjes van de overwinning gehouden. Ver der vinden we nog een Igor Van Assche (7e in de reeks E) en daarmee kan Dynamica Waasmunster best gelukkig zijn. In de D-reeks kreeg men nog een Patro-speler, Paul de Schoesitter, in de finale. Ei genlijk een onverwachte man. Maar zondag deed hij het schitterend en kon ei zo na zelfs de finale nog naar zijn hand zetten. Maar kom, een tweede plaats is een geweldig resultaat. Op de keeper beschouwd mag Patro echt gelukkig zijn met dit tomooi. Het bewees nog maar eens de vitaliteit van de ze klub, die elk jaar durft uit te pakken met een tafeltennistor nooi dat in het ganse Vlaamse land al een enorme weerklank heeft gevonden. Dit bewijst niet alleen een geweldig deel nemersveld, maar ook de rui me publieke belangstelling die men opnieuw kon noteren. (HVC) Uitslagen Inschrijvingen: 619 Rekreatie (10 d): 1. Donckers Kurt (Kruibeke) 2. Lardon Dirk (Pardaf), 3. Van Ectvel- de Tom (Dynamica), 4. Ver- helst Jozef (Stabelino) Heren Jeugd niet-geklasseer den (43 d) 1. Goossens Stefan (Patro), 2. Van Ammel Wim (Rijkevorsel), 3. Dupont Luc (KBTS) 4. D'Hollander Mike (Patro) 5. Keldermans Rom bout (Madeion) 6. Van Poucke Marjolein (Dynamica), 7. Van Craen Koen (Pardaf) 8. Van d.) 1. Goossens Stefan (Patro), 2. Keldermans Rombout (Ma deion) 3. Van Eckelpoel Rei- nild (Gravenwezel) 4. Ketter Michel (Smash 75) 5. Van Couwenberghe Bart (Patro) 6. Dupont Luc (KBTS) 7. Van Mol William (Ons Huis Baar- degem) 8. D'Hollander Mike (Patro). Reeks F (114 d): 1. Goossens Stefan (Patro), 2. Moens Raf (Weerde) 3. Dockx Desire (Vlapiposch) 4. Raes Danny (Brussegem) 5. Moris Ronny (De Kring) 6. D'Hol lander Mike (Patro) 7. De Mulder Wim (Leugenberg) 8. De Hertog Frank (Madeion) Reeks E (68 d) 1Smitz Ronny (Gravenwezel), 2. Gerlo Geert (Dynamica), 3. Baeck Roel (Madeion) 4. Oosterlinck Chris (Dynamica) 5. Verwerft Jo (Teglo Zoerzel) 6. Raes Danny (Brussegem) 7. Van Assche Igor (Dynamica) 8. Van Rompay Kris (Stabelino) Reeks D (51 d.): 1 Schepens Marcel (Schoten), 2. De Schoesitter Paul (Oatro) 3. Smits Ronny ('s Gravenwezel) 4. Robijns Patrick (Ons Huis) 5. De Peuter Willem (Stavcli- no) 6. Van Rompaey Kris (Sta belino) 7. Van Rossem Steve (Stabelino) Reeks C (35 d.): 1. Lebruyn Frank (Stabelino), 2. Van Heurick Patrick (Jaroe) 3. Van Gijssel Danny (Kraaienhof) 4. Schepens Marcel (Schoten) Reeks B (20 d.) 1. Cop Fran cois (Teglo Zoerzel) 2. Bickx Werner (Teglo) 3. Spruyt Kris (Stabelino) 4. Stevens Peter (Borgerhout). Reeks A (il d.): 1. Cap Fran cis (Teglo Zoerzel) 2. Vermei- ren Bart (Flopspin) 3. Here mans Louis (Rijkevorsel) 4. Bickx Wemer (Teglo) Reeks dames jeugd niet-ge klasseerden (20 d.): 1. Van Sand Ann (Stabelino) 2 Moes kops Hilde (Bovok) 3. Baats Ann (Bovok) 4. Oosterlinck Kathleen (Dynamica) Reeks dames niet-geklasseer den (11 d.) 1. Oosterlick Kath leen (Dynamica) 2. Van der Avoort Katia (Gravenwezel) 3. Van Nieuwenhuysen Brigit te (Borsbeek) 4. Van Sand Ann (Stabelino) Reeks dames C (15 d,); 1. Willems Sabrina (Stabelino) 2. Schrauwen Ilse (Gravenwezel) 3. Delwart Eva (Schoten) 4. Gorrebeeck Carine (Stabe lino) Reeks dames B (5 d.) 1. Wil lems Sabrine (Stabelino) 2. Delwart Eva (Schoten) CröörecfeecK chrine '(Sufofcrt- no) 2. Van Poucke Marjolein (Dynamica) Reeks Heren A Open «Ster» (97 d.) 1. Heremans Louis (Rijkevorsel) 2. Cop Francis (Teglo Zoerzel) 3. Vermeire Bart (Flopspin) 4. Op de Beeck Robert (De Kring) 5. Spruyt Kris ((Stabelino) 6. Biermans Frank (Gravenwe zel) 7. Stallaert Dirk (Patro) 8. Bickx Wemer (Teglo Zoerzel) Tafeltennis. De organisatoren van de Ster van het Waasland: Patro-Hamme (vh) Tafeltennis. Pardaf-Kruibeke op de Ster van het Waasland(vh) In de derde afdeling kreeg BAC C het bezoek van Patro E. De thuisploeg heeft alles gedaan wat mogelijk was om de bezoekers een voetje te lichten. Maar ze is daarin hele maal niet geslaagd. Integen deel de bezoekers wonnen zoals ze wilden en lieten een forse 0-10 afdrukken. Een soort van eenrichtingswed- strijd. De BAC C-ploeg was duidelijk niet in staat om de bezoekers in het nauw te drijven. Patro F heeft er niet veel van terecht gebracht toen buur KWB A Kruibeke op bezoek kwamen. Van bij de start toon den de bezoekers hun inten ties: beide punten binnenha len. En ze deden dat gewillig met een 3-7 score. Stefaan van Bogaert met zijn drie overwin ningen op evenveel wedstrij den was ongetwijfeld de sterk ste man. Maar ook Jan Water schoot en Meersschaut mogen terugblikken op een flinke prestatie. Troelant A Sinaai doet het de laatste tijd minder goed dan verwacht. Nu werd het in eigen jeugdhuis versla gen met 3-7 door de bezoekers van Lokeren Triumf B. Van bij het begin was het al duide lijk dat Lombaert en vrienden het niet zouden kunnen waar maken: 1-4. Hun voorsprong zou nog verder uitgroei en tot 1-7. Later konden de jongens uit Sinaai nog iets milderen. Maar de zege was toch al niet meer mogelijk. In de vierde afdeling scheerde Juvenes A Zele hoge toppen. In eigen midden haalde het met 7-3 cijfers de zege binnen tegen Troelant B. In het begin scheen de wedstrijd echt span nend te zullen worden met een 2-2 score. Vanaf dat moment echter ging het niet meer bij Troelant B dat er maar niet in slaagde nog enig gevaar te be tekenen voor de thuisploeg. Jo Michem en Hubert De Bock waren de grote figuren van deze ontmoeting. Met drie overwinningen legden ze de basis van deze schone zege. Datzelfde Troelant B bracht het er beter van af in de thuis wedstrijd tegen Baasrode B. Toen haalde het toch een 5-5 score binnen. In het begin scheen de Baasrode-ploeg naar een vlotte overwinning te gaan (1-3). Stilaan maar zeker kwam Troelant aan bod en werd het een evenwichtig ge doe dat eindigde in een 5-5 score. Luc Vercauteren van Si naai met drie overwinningen beet op dat terrein toch de spits af. Zeer spannend was het ook in zaal Prosit in de Meerstraat. Vlammers stond er oog in oog met Bobo B Buggenhout. Na een 3-3 schoot de plaatselijke formatie plots uit haar krammen. Ze ging gezind naar de overwin ning toe: 7-3. Later kon Bobo B wat milderen, maar dat bracht de lokale zege niet meer in gevaar. Vereist en Heymans deden het goed bij Bobo. elk met twee overwinningen. Maar Degelean kon weinig in brengen. Bij de thuisploeg was Walter De Rijcke eens te meer de grote figuur met drie over winningen. Juvenes A had geen medelijden met Vlier- kouter B. Deze knapen wer den met een zware IGLO neder laag naar huis gestuurd. Aan de bezoekers werden amper twee setjes gelaten en dat is bitter weinig. Dezelfde zware 10-0 score kwam ook op het bord in de wedstrijd Dynamica C - Baasrode B. De bezoekers hadden helemaal niets in de pap te brokkelen en werden zonder pardon huiswaarts ge stuurd. 10-0 is een zwaar verdikt. In de KVKT-kompetitie wer den deze week de eerste wed strijden gespeeld voor de tro fee «De Hollogne», een beker kompetitie die elk jaar op nieuw veel belangstelling krijgt. ONS HUIS - BOBO 5-0 De bezoekers hebben het, zoals verwacht niet kunnen ha len tegen de thuisploeg, die met de beide Robijns een ge weldig duo vormde, dat zich door niemand van de wijs liet brengen. Het werd een zwaar verdikt, al is de score allicht te zwaar uitgedrukt. Moed alleen volstond niet opdat Bob de thuisploeg zou kunnen koppen. DYNAMICA - VLIERKOUTER 5-0 BC Alloo hoefde niet eens tot het uiterste te gaan om het zwak spelende Cordial Jumet tc- kloppen met 4-0 cijfers. De Walen lukten amper 2.360 ke gels, wat een vierde klassere sultaat betekent. BC Alloo skoorde 2.655 kegels. Na het eerste spel, dat op 899-773 cij fers eindigde, verdween reeds alle spankracht uit de wed strijd. Bruno Rossi toonde zich met 571 punten de beste Aal- stenaar. Na deze nieuwe overwinning klimt BC Alloo De Meersman naar de top van de klassering. BC Alloo Christiaensen won eveneens vlot van Spoor Dyna mo. Kurt De Corte met 530 punten en Wilfried Van Del- sen met 511 punten speelden een verdienstelijke wedstrijd. De 15-jarige junior Geert Cor- naerd scoorde met 511 kegels eveneens hoge punten. Vrijdagavond speelt het eerste team uit in Brussel waar het Crosby BBC 1 partij moet ge ven. De B-ploeg staat momen teel eerste geklasseerd met een totaal van 47 punten Gevolgd op één punt door 't Vosken Latem, waar BC Alloo Chris tiaensen vrijdag heen moet. Meteen een topwedstrijd van formaat. (jvl) De bezoekers werden hele maal onder de voet gelopen, geen wonder dus dat er zware cijfers op het bord kwamen. (HVC) Gerlo en Oosterlinck vormden een sterke formatie, waarmee men rekening zal moeten hou den voor de eindzege. PATRO A - PATRO C 5-0 De thuisploeg had geen moeite om de eigen klubmakkers uit te schakelen. Het werden zelfs forfaitcijfers, al is dat wel over dreven. De meeste wedstrij den werden in de belle betwist en het was telkens de A-ploeg PARDAF A - DYNAMICA A 3-2 Het werd een spannende wed strijd. Vooral Van Mieghem deed het geweldig en won al zijn wedstrijden, ook tegen Igor Van Assche, die alge meen beschouwd wordt als de beste bezoeker. Na de enkels stonden beide ploegen gelijk: 2-2. Het dubbel werd door de thuisploeg gewonnen met 2-0. BALEGEM - AVANTI 0-5 Eigenlijk was er weinig span ning in deze wedstrijd, al kon den de plaatselijken via Van Den Bossche wel enige weer stand bieden. De wedstrijd ombuigen in winst zat er echter niet in en het werd een serieu ze 0-5 nederlaag voor de thuis ploeg. PATRO B - VLIERKOUTER B 1-4 Ongetwijfeld een verrassend resultaat. Het begon nochtans goed voor Patro dat langs Stal laert op winst klom toen hij Dirk Temmerman versloeg. Naderhand kon Patro geen weerstand meer bieden aan de bezoekers die wonnen zoals ze wilden en 1-4 lieten noteren. Jan Van De Velde en zijn maats boekten hiermee een vlotte en zeker verdiende zege. Tafeltennis. KWB-Kruibeke, ook al een geziene gast op de Ster van het Waasland (vh) KVKT TAFELTENNIS UITSLAGEN 1' afdeling Madclon B - Dynamica B 7-3 Madeion A - Dynamica A 3-7 3' afdeling Pardaf A - Vlierkouter A 7-3 BACC-KWB A 0-10 BAC A-Triumf A 5-5 Patro G - Patro E 3-7 Patro D - Patro A 0-10 Patro F - Ons Huis B 2-8 Patro B - Patro C 7-3 Prado-Troelant A 10-0 2' afdeling Bobo A - Triumf B B Pardaf D - Pardaf B 2-8 4' afdeling Baasrode A - BAC B 10-0 Vlammers B - Vlammers A 3-7 Hingene - Pardaf C 7-3 Dynamica C - Bobo B 6-4 Lebbeke - Ons Huis A Baasrode B - Vlierkouter B 0-10 Troelant B - Pardaf E Juvenes A - Viktory 5' afdeling A Balcgcm - Ons Huis C Avanti - Vlammers C Bobo C - Opwijk B Vlierkouter L) - Madeion C Vlicrkoutcr C - Hobo D Opwijk A - Madeion D Vlammers D - Patro H Triumf C - Okapi A 3_7 Dynamica D - KWB B Paccm - Kemzcke Juvenes C - Juvcnens B 0_jq Okapi C - Okapi B 9-1 Jeugd 0-10 Patro B - Patro A Pardaf B - Pardaf A KWB A - Vlierkouter A 9-1 Patro C-KWB B 7-3 Vlierkouter B - Madeion 5"5 Pardaf D -Pardaf C In de KVKT-kompetitie eerste reeks heeft Vlierkouter A een goede zaak gedaan door in eigen Zouaaf-zaal een puntje mee te pikken toen Dynamica A op bezoek is gekomen (5-5). Het is een spannend duel ge worden waarin het moeilijk was een mogelijke winnaar aan te duiden. Via 2-1 ging het naar 4-3 en later naar 4-4. In de laatste twee beslissende wedstrijden werden nogmaals de punten gedeeld: 5-5. Er was niemand in deze ontmoeting die al zijn wedstrijden in winst kon afronden. Maar met twee overwinningen volgden Jan van de Velde, Mare Vermeu len, Geert Gerlo en Igor van Assche. Datzelfde Vlierkouter zat in een uitgestelde wedstrijd niet aan een feest op Patro C. Het werd daar ingemaakt met een nette 7-3 score. Deze trend was van in het begin al duide lijk toen de lokalen uitliepen tot 3-1 en 4-2. De thuisploeg haalde dan het dubbelspel bin nen en meteen zat ze op het goede spoor. Vooral Hilaire Straetman met drie overwin ningen op evenveel wedstrij den deed het goed. Dynamica A zat evenmin aan een feest bij Patro Hamme B. Het werd daar ingepakt met 7- 3. Aanvankelijk bood de ploeg uit Waasmunster toch een goe de weerstand. Halfweg wed strijd had Patro Hamme nog maar een povere 4-3 score kunnen vastleggen. In de laat ste wedstrijden echter was het de plaatselijke formatie die de finitief doorging. Johan van Hecke was hier Patro's opper- troef met drie overwinningen. Met twee volgden de andere Patro's: Van Cauteren en De Block. In de tweede afdeling ging de belangstelling uit naar de to pontmoeting tussen het onge slagen Hingene en Ons Huis A Baardegcm. Deze laatste for matie heeft eens haar tanden laten zien en de jongens uit Hingene op eigen terrein in bedwang gehouden: 5-5. De wedstrijd verliep ongemeen boeiend. In het begin scheen Baardegem het vlot te zullen waarmaken met een 1-3 voor sprong. Maar deze smolt even later als sneeuw voor de zon weg. En de voorsprong werd meteen omgezet in een 5-3 achterstand. Het werd nu echt moeilijk voor Baardegem om erin te blijven geloven. In de laatste twee wedstrijden was het telkens Ons Huis dat het haalde ook al was het verschil zeer miniem. In de belle zou b.v. Hubert Van Langenhove het maar met 21-23 halen de plaatselijke man Vertongen. In elk ge deze 5-5 score heeft zijn eerste puntje laten ren gaan. De beste m deze ontmoeting was feld Jozef De Mayer die wedstrijden in winst kon buigen. Lebbeke schijnt ei aan bovenop te komen, opnieuw aantreden van de Bruyne is daaraan niet vreemd. Marcel w< deze keer al zijn Maar ook John De Man het na en meteen was d» duitslag al gekend, haalde het met grote fers. Het was alleen J. vaert die tweemaal werd slagen. Dynamica B C hebben een wedstrijd gestreden die evenwichtig eindigde op In het begin scheen het wel te zullen vlotten Pardaf C want deze legden eerst een 2-4 score Naarmate de tijd moesten ze gas kon Dynamica B zich meer en meer in de strijd mengen met het gevolg. Kristof Saman les wat er te winnen was. Segers en Erik Vaerewijk .- nen elk twee keer. (\lV$s<

De Voorpost | 1986 | | pagina 38