T.V. PROGRAMMA'S
van
zaterdag 18 januari tot vrijdag 24 januari
1986
Zaterdag 18 jan.
Zondag 19 jan.
Maandag 20 jan.
Dinsdag 21 jan.
Woensdag 22 jan.
Donderag 23 jan.
Vrijdag 24 jan.
De Voorpost - 17.1.1985 - 47
BRT 1
14.30 Loon naar werken? - 15,00
Wikken en wegen - 16.00 Een
aardig leventje - 17.55 Nieuws -
18.00 Tik tak - 18.05 Stad op
stelten - 19.05 Boeketje Vlaande
ren - 19.35 Trekking Lotto- en
Jokergetallen - 19.45 Nieuws -
20.20 Kwarteeuw kleinkunst -
21.20 Romance in de Orient Ex
press - 22 55 Sport op zaterdag -
23.10 Trekking Lotto en Joker -
23.15 Nieuws.
BRT 2
18.30 Tennis: Masters Toernooi.
NED 1
9.30 Nieuws - 10.05 Follow
through - 10.35 Biotechnologie -
11.05 Feduco/Rof - 13.00 Nieuws
- 15.00 Cartoons - 15.10 He-Man
and the Mastera of the Universe -
15.35 Klub Veronica cocktail -
16 00 Tineke - 17.30 Nieuws -
17 41 Buck Rogers - 18.30 Vero
nica Sport - 18.55 De Fabel
tjeskrant - 19.00 Countdown -
20.00 Nieuws - 20.28 Miami Vice
- 21.15 RUR - 22.00 The extermi
nator - 23.45 Nieuws - 0.00 Stu
dio sport: tennis.
NED 2
Paspoort - 18.30 Sesamstraat -
18.45 Jeugdjournaal - 19.00
Nieuws - 19.12 Dit is Disney -
20.05 Oh. Lori - 20.55 Murder
she wrote - 21.40 U zij de glorie -
22.30 Nieuws - 22 40 Studio
sport - 23.10 Dodge City.
RTBF 1
8.30 Nouba nouba - 9 30 Spreek
met ons mee - 10.00 Overname
RTBF 2 - 11.30 Teletekst - 11 50
Interwallonie - 13.30 Tribune
éoonomique et sociale - 14.00 La
pensée et les hommes -14.30 Trio
- 15.30 Chansons souvenirs -
16.35 Arts Magazine - 17 00 Rox
Box - 18.05 Noubanime - 18.15
Top tune - 18.45 Teletourisme -
19.21 Lotto- en Jokergetallen -
19.27 Quick et Flupke - 19.30
Nieuws - 20.00 Filmfestival van
Brussel - 20.05 Le jardin extraor
dinaire - 20.45 Tremblement de
terre - 22.40 Le mot de la fin -
23 30 Lotto- en Jokergetallen -
23 35 Nieuws.
RTL
12 00 Nieuws - 12 05 Sur RTL -
12.15 La bande grobo - 12.45
Nieuws - 13.00 I comme... - 13.30
O rand 6c ran - 14.15 Los révoltes
de Lomanach - 16.00 Mégaventu-
re - 17.00 Hit des clubs - 18.00
Atoukado - 19.00 Nieuws - 19.35
Maguy - 19.55 Tiercé, Quarté,
Quintet francais - 20.00 Les deux
font la paire - 21.00 A vous de
choisir - 22 45 Eddy Mitchell -
23.45 Weerbericht
TF 1
7.45 Régie Frangaise des espaces
- 8.00 Bonjour la Franoo - 9.00 A
votre service - 9.30 5 joura en
bourse - 9.45 A votre service -
10.30 Performances - 11.00
Hauts de gammes - 12.00 Nieuws
- 12.04 Tournez... manége - 12.30
Nieuws 12.35 Tournez... mané
ge - 13.00 Nieuws - 13.50 La
séquence du spectateur - 14.20
Matt Houston - 15.10 Astro le
petit robot - 15 40 Tiercé - 15.50
Temps X - 16.50 Marie pervenche
- 17 50 Trente millions d'amis -
18.25 La route bleue - 18.30 Auto
- moto - 18.55 D'acoord, pas d'ac-
oord - 19.OO Les trois premières
minutes - 19.40 Cocorioocoboy -
20.00 Nieuws - 20.40 L'entour-
loupe - 22.55 Droit de réponse -
0.15 Les incorruptibles.
A2
10.40 Nieuws - 11 00 Le journal
d'un siècle - 12.00 A nous deux -
12.45 Nieuws - 13.25 Coemoe
1999 -14.15 Ree ré A2 - 14.50 Les
jeux du stade - 17.40 Les carnets
de l'aventure - 18.00 L*homme de
fer - 18 50 Des chiffres et des
lettres - 19.10 D'acoord, pas d'ac
oord - 19.15 Gewestelijk nieuws -
19.40 La trappe - 20 00 Nieuws -
20.35 Champs Elysées - 21.55
Alfred Hitchcock présonte - 22.25
Los enfants du rock - 23.20
Nieuws - 23.45 Les enfants du
rook.
ARD 1
10.00 Nieuws - 10.03 Was bin
ich? - 10.50 Umschau - 11.05
Aspektc - 11.45 Persoverzicht -
11.50 Nieuws - 12.10 ARD-Sport
Extra - 14.30 Sesamstrasse -
15.00 Rivalen - 16.30 Die fünfte
Jahreszeit - 17.30 Hier und heute
unterwegs - 17 55 WWF - 18.00
Nieuws - 18.05 Sportsohau -
19 00 Markt - 19.25 Lauter
Glückspilze - 20.00 Nieuws -
20.15 Ein langes Wochenende -
21.45 Nieuws - 22.05 Telefon -
23 45 Nieuws - 23 56 Tennis:
Master Tornooi.
ZDF
10 30 Biotechnologie - 11.00
W.K. Skiën voor vrouwen - 12.00
Nachbarn in Europa - 14.00 Diese
Woche - 14.20 Damals - 14.30
Umwolt 15.00 Palos Brautfahrt-
16.20 Spielregeln - 17.05 Danke
schön en der grosse Prois - 17.25
Nieuws - 17 30 Lftnderspiegel -
18.20 Solid Gold - 19.OO Nieuws -
19,30 Die Schwarzwaldklinik -
20.15 Melodien für Millionen -
22 15 Nieuws - 22.20 Aktuelles
8port-studio - 23.35 Liebesgrüsse
aus Pistolen - 1.15 Nieuws.
BRT 1
10.00 Eucharistieviering - 11,00
Konfrontatie - 12 00 Babel -
14.30 Voor boer en tuinder -
15.00 Tijdrover: kwizien - 15.20
Fatty Finn - 16.30 Jukebox -
16.55 Een mens van goede wil -
17.55 Nieuws - 18.00 Tik tak -
18.05 Liegebeest - 18.20 Leven.,
en laten leven - 19.45 Nieuws -
20.05 Sportweekend - 20.35 Het
pleintje - 21.25 4 x Veranneman -
22.20 Nieuws.
NED 1
9.30 Nieuws - 11.00 Eucharistie
viering - 13.00 Nieuws - 15.00
Teleac - 15.30 De Freggels -15,55
De KRO mini-playbackshow -
16 45 Reder European Junior -
17.30 Nieuws - 17.35 Brandpunt
zondageditie - 18.55 De Fabel
tjeskrant - 19.00 Nieuws - 19.05
Tekenfilmfestival - 19.20 Alias
Smith and Jones - 20.10 De Ap
pelgaard - 21.15 Kwart eeuw
kleinkunst - 22.15 De ver van
mijn bed show - 23.15 Nieuws -
23.25 Studio sport: tennis.
NED 2
Feduco/Teleac: 10.00 Tema -
10.30 Klachtrecht - 10.45 Taal
van alledag - 11.00 Medelanders,
Nederlanders - 11.30 Open uni
versiteit - 12.00 Het Capitool -
12 45 Koninklijk bezoek aan In
dia - 18.00 Feduco/RVU - 18.25
Nieuws - 18.30 Sesamstraat -
18.45 Sprekerahoek - 19.00 Stu
dio sport - 19 55 Trekking van de
Lottogetallen - 20.00 Nieuws -
20.10 Gouden regen - 20.52 Spit
ting Image - 21.17 VPRO-Nieuws
- 21.33 Diogenes - 22.45 Nieuwe
golf - 0.12 Nieuws.
RTBF 1
9.30 Schooltelevisie - 10.00
P.M.E des tremplins pour l'ex-
pansion - 10.30 De socialistische
gedachte - 12.00 Faire le point -
13.00 Nieuws - 13.05 Concertissi-
mo - 14.00 Fame -14.50 Terminal
10 - 16.15 Agence to us risques -
17.05 Planète des hommee -
18.05 Les schtroumpfs - 18.30
Sportweekend - 19.27 Quick et
Flupke - 19.30 Nieuws - 20.00
Festival du film de Bruxelles -
20.05 Cinema la une - 20.10
Swing - 21.25 Calamity Jane -
23.00 Nieuws.
RTL
8 00 Chocolat Show - 12.00
Buona domemca - 13.OO Hei elei,
kuck elei - 15.00 Eddy Mitchell -
16.00 I comme... - 16 30 RTL-
vision - 17.00 Jeans Tonic - 18.55
Weerbericht - 19.00 Nieuws -
19.20 Maguy - 19.55 Tieroé,
Quarté, Quintet frangais - 20.00
1.08 louves - 21 50 Réponse -
22.20 Grand éoran.
TF 1
8.00 Bonjour la France - 9.00
Religieuze uitzendingen - 9 00 De
Islam - 9.15 A bible ouverte - 9.30
La souroe de la vie -10.00 Présen-
oe protestante - 10 30 Le jour du
Seigneur - 11.52 Votre vérité -
12.02 Tele-foot 1 - 13.00 Nieuws -
13.25 Stareky et Hutch - 14.30
Sport dimanche - 15.30 Tiercé -
15.45 Sport dimanche - 16.40
Scoop la une - 17,30 Les ani-
maux du monde - 18.00 Pour
l'amour du risque - 19.00 7/7 - le
magazine de la semaine - 20.00
Nieuws - 20.35 Deux heures
moins le quart avant Jes us-Christ
- 22.15 Nieuws - 22.30 Tennis.
A2
9.10 Gym Tonic - 9.45 Les che-
vaux du tiercé - 10 00 Récré A2
dimanche - 11.30 Dimanche Mar
tin - 11.45 Entrez les artistes -
12 45 Nieuws - 13.20 Tout le
monde le sait - 14.30 Magnum -
15.20 L'école des fans - 16.15 Le
kiosque k musique - 17.00 Les
cinq dernières minutes - 18.30
Stade 2 - 19.30 Maguy - 20 00
Nieuws - 20.35 Les enquêtes du
oommissaire Maigret - 22.05 Pro
jection privée - 22 55 Musiqwes
au ooeur - 0 05 Vidéoclipe.
ARD 1
9.30 W.K. Skiën - 10 25 Pro
gramma-overzicht - 10.45 Die
Sendung mit der Maus - 11.15
David und Sara - 12,00 Der inter
nationale Frühschoppen - 12.45
Nieuws - 13.15 Magazin der Wo
che - 13.45 W.K Skiën - 14.30
Pan Trau - 15.00 Buffalo Bill, der
wcisse Indianer - 16 30 Film Ak-
tuell - 16.45 Ihr werdet meine
Zeugen sein - 17.20 ARD-Ratge-
ber - 18.05 Nieuws - 18 40 Lin
de nst rasse - 19 10 Weltspiegel-
19.50 Sportschau - Telegramm -
20.00 Nieuws - 20.15 Der weisse
Hai - 22.10 Helgas Erfahrungen -
22 55 Hundert Meisterwerke -
23.05 Nieuws - 23.10 Föhn - 0.35
Nieuws.
ZDF
9.00 Programma-overzicht - 9 30
Katholischer Gottesdienst - 10.15
Fliegende Fischer - Die See Vögel
auf Galapagos - 11 00 Mosaik -
12.00 Das Soiuitagskonzert auf
Tournee - 12.45 Nieuws - 12.47
Sonntagsgesprach - 13.15 Ster
ben lornen - leben lernen - 13.45
Die Biene Maja - 14.10 Opa mit
I-Iund - 14.40 Nosthackchen -
15.30 So ein Tierleben - 15.55 Die
Fragglos - 16.20 Ein-Blick -
16.35 Münchener Freiheit -17.20
Nieuws - 17.22 Die Sport-Repor-
tage - 18 10 Tagebuch - 18.25 Die
Mifppetshow - 19.00 Nieuws -
19 10 Bonner Perepektiven -
19 30 Querachnitte - 20.15 Alles
im Eimer - 21.45 Nieuws - 22.00
Tennis Mastera Turnier.
BRT 1
14.00 Wereldoriëntatie - 14.30
Nederlands - 15.00 Frans - 15.30
Chemie - 17.00 Wereldoriëntatie
17.30 Engels: how to get a Scoop
17.55 Nieuws - 18.00 Tik tak
18.05 Plons, de gekke kikker
18.10 Merlina - 18.35 Korte film
18.45 Lepra hoeft niet meer
19.10 Uitzending door derden
19.40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.10 Liefde en diefstal -
21.05 Diplomatix - 21.35 Horizon
- 22.25 Nieuws.
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Tijdrover: doe-het-zelf -19.40 Me
dedelingen - 19.45 Nieuws -
20.10 Videomatch - 20.20 Extra
Time - 21.35 Blikvanger.
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14.30 Zwartje de poetduif - 14.45
Sons and Daughters - 15.30 Ros-
oo leest voor - 15.55 Bassie en
Adriaan en de diamant - 16.20
Dr. Who - 17.00 Tros sport -
17.30 Nieuws - 17.46 Tros pop
formule - 18.25 Teleac - 18.55 De
Fabeltjeskrant - 19.00 Jan, Jans
en de kinderen - 19.05 The A-
Team - 20.00 Nieuws - 20.28 De
kip en het ei - 21.00 Het geheim
van de zwarte draak - 22.00 Tros
aktua/kamerbreed - 22.40 Maan
dagavondpremière - 0.20
Nieuws.
NED 2
Schooltelevisie: 10.00 Kijk mij
nou - 10.30 Boek in beeld - 11.00
Van alles over kommunikatie -
13.00 Nieuws - 14.15 Schooltele
visie - Feduco/Teleac: 17.40 Taal
van alledag - 17.55 Klachtrecht -
18.10 Staatsloterij - 18.15
Nieuws - 18.20 Paspoort - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Jeugdjour
naal - 19.00 Nieuws - 19.12
Kwartslag - 19.27 Heelmeesters -
20.00 Magnum - 20.45 An early
Frost - 22.30 Nieuws - 22.45
Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - Schooltelevisie:
14.00 Spelen met woorden -14.30
Tunesië - 15.00 Antwerpen,
metropool van de 16de eeuw -
15.30 Mémoirc d'acier - 16.00
Teletekst - 16.50 Schooltelevisie -
17.20 Nouba Nouba - 17.50 Car-
refoure - 19.00 Ce soir - 19.27
Quick et Flupke - 19.30 Nieuws -
20.00 Filmfestival van Brussel -
20.05 Cest ma vie après tout -
23.20 Nieuws.
RTL
12.00 Nieuwsoverzicht - 12.05
Sur RTL - 12.15 La bande grobo
- 12.45 Nieuws - 13.00 Thierry la
fronde - 13.30 RTL-vision - 17.00
Nieuws - 19.25 Maguy - 19.55
Tiercé, Quarté, Quintet francais -
20.00 Dynastie - 21.00 Le rouge
est mis - 23.00 Nieuws - 23.15
TF 1
11.15 Teletekst - 11.45 La une
chez vous - 12.02 Tournez... ma
nége - 13.00 Nieuws - 13.50 Dal
las - 14.35 La maison de TFl -
15.25 Un grand patron - 17.OO La
chance aux chansons - 17.25 Bil
let doux - 18.25 Mini-Journal -
18.40 La vie des botes - 18.45
Santa Barbara - 19.10 La vie des
botes - 19.40 Cocorioocoboy -
20,00 Nieuws - 20.35 Un chien
dans un jeu de quilles - 22.10
Etoiles et toiles - 23.10 Nieuws -
23.25 C'est lire - 23.40 Régie
frangaise des espaces.
A2
6 45 Télématin - 9.30 Teletekst -
10.20 Apostrophes - 11.30 Pro
gramma-overzicht - 11.35 Itiné-
raires - 12.00 Nieuws - 12 08
L'académie des 9 - 12 45 Nieuws -
13.30 La vallée des peupliera -
14 00 Aujourd'hui la vie - 15.00
Chateauvallon - 18 00 Cest enoo-
re mieux l'aprés-midi! - 17.30
Récré A2 - 18 00 Anna et le rol -
18.30 Cost la vie nieuws -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.10 D'accord, pas d'acoord -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19,40
La trappe - 20.00 Nieuws - 20.35
Les portes de l'espoir - 22.25 Pays
d'octobre - 23.15 Nieuws - 23.40
Vidéoclipe
ARD 1
9 10 Sesamstrasse - 9 45 ARD-
Ratgeber - 10.00 Nieuws - 10.03
Die Schwarzwaldklinik - 10.50
Tonnis-Mas te ra-Torn ooi - 12.15
Weltspiegel - 12.55 Persoverzicht
- 13.00 Nieuws - 13.15 en 15.40
Videotext - 16.00 Nieuws - 16.10
Für Freundlichkeiten von Herzen
empfanglioh - 17.20 Pan Tau -
17 50 Nieuws - 18.00 Hier und
heute - 18.25 Benny Hill - 19.00
Simon Simon - 20.00 Nieuws -
20 15 Engels Consorten - 21 15
Arme Welt - reiche Welt - 22.00
Ein Mann macht klar Schiff -
22.30 Tagesthemen - 23,00 Dorf
im Wandel - der Streik - 0.40
Nieuws.
ZDF
9.45 Overname Dl - 16.00
Niouws - 16.04 Biotechnologie -
16.35 Die Maultrommel - 17.00
Nieuws - 17.15 Tele-ülustrierte -
17.50 Ein Colt für alle falie -
19 00 Nieuws - 19.30 Totschwei-
gen - 21.15 Wiso - 21.45 Heute-
Journal - 22.05 Denkmal - 23.05
Die stillen Stars - 23.35 Nieuws.
BRT 1
14.00 Wereldoriëntatie - 14.30
Aardrijkskunde - 15.00 Geschie
denis - 15.30 Techniek - 17.00
Geschiedenis - 17.30 Chemie -
17.55 Nieuws - 18.00 Tik tak -
18,05 Plons, de gekke kikker -
18.10 Prikballon - 18.25 Bassie
en Adriaan - 18.30 De smurfen -
18.55 Jukebox - 19.00 Werken
met audiovisuele middelen -
19.45 Nieuws - 20.25 I.Q. - 20.55
Labyrint: de krant - 21.45 Uitzen
ding door derden - 22.30 Nieuws.
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
.Tijdrover: doe-het-zelf - 19.45
Nieuws - 20.25 De kleine waar
heid - 21.30 Mike - 22.40 Handel
NED 1
9.30 - 13.00 Nieuws - 14.30 De
Caraons - 15.15 De smaakmakers
- 15.40 Welles nietes - NCRV-
jeugdmatinee - 16.20 Avonturen
van een muis - 16.35 Polygoon -
16.38 Mag ik wandelen met uw
hond? - 16.50 Snelbinder - 17.30
Nieuws - 17.46 Los-vast - 18.25
Teleac - 18.55 De Fabeltjeskrant -
19.00 The Cosby Show - 19.25
Weg van de snelweg - 20.00
Nieuws - 20 28 Het wassende wa
ter - 21.30 Rondom tien: medicij
nen en gedrag - 22.15 Mediatief
moment - 22.20 Hill Street Blues -
23.05 Cheers - 23.35 Nieuws.
NED 2
10.00 Schooltelevisie - 13.00
Nieuws - 14.30 Schooltelevisie -
17.00 RVU: Stiefgezinnen - 17.40
Feduco/Open universiteit - 18.15
Nieuws - 18.20 Paspoort - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Jeugdjour
naal - 19.00 Nieuws - 19.12 M.S.
«De weereld» - 19.37 Kenmerk -
20.00 Horizon - 20.25 Analyse -
20.55 Panoramiek - 21.30 De
straat - 22.30 Nieuws - 22.45 Den
Haag vandaag - 23.00 Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - Schooltelevisie:
14.00 Zoveel blikken, zoveel beel
den - 14.30 Het verhaal van een
waterdruppel - 14,45 André Del-
vaux of een kineast in België -
15.20 Waarom blijf ik op school? -
15.50 Teletekst - 16.50 Schoolte
levisie - 17.20 Nouba nouba -
17.50 Carrefoura - 19.00 Ce soir -
19.27 Quick et Flupke - 19 30
Nieuws - 20 00 Contacts - 20.OO
Festival du film de Bruxelles -
20.10 La prétentaine - 22.15 Le
Louvre - 23.10 Nieuws - 23.35
Shema Israël.
RTL
12.00 Nieuwsoverzicht - 12.05
Sur RTL - 12.15 La bande k grobo
- 12.45 Nieuws - 13.00 Thierry la
fronde - 13.30 Middagkoncert -
17.00 Tête k tête - 18.00 Huit ga
suffit - 18.55 Le coffre-fort -
19.00 Nieuws - 19,25 Maguy -
19.55 Tiercé, Quarté, Quintet
frangais - 20.00 La Baraka -
21.45 Nieuws - 21.55 Mission ul-
1,35 Cinemania.
TF 1
10.25 Régie Frangaise des espa
ces - 10.55 Le chemin des écoliera
- 11.15 Teletekst - 11.45 La une
chez vous - 12.02 Tournez ma
nége - 13.00 Nieuws - 13.50 Dal
las - 14 45 Transcontinental -
15 50 Barbie - 17.00 La chance
aux chansons -17.25 Billet doux -
18.25 Mini-Journal - 18.40 La vie
des botes - 18.45 Santa Barbara -
19.10 La vie des botes - 19.40
Cocorioocoboy - 20.00 Nieuws -
20.30 D'acoord, pas d'acoord -
20.35 Commissaire Moulin -
22.10 Voyages intérieurs - 23.05
Nieuws - 23.20 C'est lire.
A2
6.45 Télématin - 11.30 Program-
ma-overzicht - 11.35 Les carnets
de l'aventure - 12.00 Nieuws -
12.08 L'académie des 9 - 12 45
Nieuws - 13.30 La vallée des peu
pliera - 14.00 Aujourd'hui la vie -
15.00 Chateauvallon - 16.00 C'est
encore mieux l'après-midi - 17.30
Récré A2 - 18.00 Anna et le rol -
18.30 C'est la vie - 18.50 Des
chiffres et des lettres - 19 15 Ge
westelijk nieuws - 19.40 La trap
pe - 20.00 Nieuws - 20.35 L'es-
pion qui m'aimait - 22.35 Cinema-
cinemas - 23.30 Nieuws - 23.50
Vidéoclipe.
ARD 1
9.10 Sesamstrasse - 10.00
Nieuws - 10.23 Ein langes Wo-
chenendo - 11.55 Denkmal -
12.55 Persoverzicht - 13.00
Nieuws - 13.15 en 15.40 Video
text - 16.00 Nieuws - 16.10 Le-
bensakrobaten - 16.55 Spass am
Dienstag - 17.50 Nieuws - 18.00
Hier und heute - 18.25 Die Hand
im Moor - 19.00 Falcon Crest -
20.00 Nieuws - 20.15 Die Mon-
tagsmaler - 21.00 Report - 21 45
Dallas - 22.30 Tagesthemen -
23.00 Kulturweltspiegel - 23.45
Nieuws.
ZDF
9.45 Overname Dl - 16 00
Nieuws - 18.04 Pinnwand - 16.20
Pfiff - 17.00 Nieuws - 17.15 Tele-
niustriorte - 17.45 Tom Jerry -
18.20 Es muss nicht immer Mord
sein - 19.00 Nieuws - 19.30 Die
Watsons leben gefahrlich - 20 15
Du traumst ja, mein Lieber! -
21.37 Ratschlag für Kinoganger
- 21.45 Heute-Journal - 22.05
Noah Delta n - 23.45 Nieuws.
BRT 1
17.55 Nieuws - 18.00 Tik tak -
18.05 Plons, de gekke kikker -
18.10 Zeppelin - 18.35 Kapitein
Zeppos - 19.00 Gezondheid -
19.40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.10 Namen noemen -
20.55 Kijk uit! - 21.00 Wie
schrijft die blijft - 21.40 Uitzen
ding door derden - 22.30 Nieuws
- 22.50 -
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Uit je doppen - 19.42 Mededelin
gen - 19.45 Nieuws - 20.10 Video-
matoh - 20.20 De mannen - 21.45
burgeroorlog.
NED 1
9 30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14.30 Film van Ome Willem -
15.00 Pippi Langkous - 15.25
Diana - 16.15 Mr. Belvedère -
16.40 Een wereld vol paarden -
17.05 Clipparade - 17.30 Nieuws -
17.46 De smurfen - 18.00 De
snorkels - 18.25 Teleac - 18.55 De
Fabeltjeskrant - 19.00 Je ziet
maar - 19.25 Webster - 20.00
Nieuws - 20.28 Socutera - 20.35
Sterrenshow - 22.00 Aohter het
nieuws - 22.40 Konsumenten-
man - 23.35 Nieuws.
NED 2
Schooltelevisie: 9.00 Oebe de aap
9.30 Engels basisonderwijs
10.00 Ik zoek een kinderboek
10.30 Brandpunt in de school
13.00 Nieuws - 15.30 VPRO-tele-
visiemiddag - 17.40 Feduco/Tele
ac - 18.10 Staatsloterij - 18.15
Nieuws - 18.30 Sesamstraat -
18.45 Jeugdjournaal - 19.00
Nieuws - 19.12 Politieke partijen
- 19.22 Van gewest tot gewest -
20.20 Nederland C - 20.55 Op het
eerste gezicht - 21.55 Bewegings-
teater Bewth met: «Het is 't gras!»
- 22.30 Nieuws - 22.45 Den Haag
vandaag - 23.00 Studio sport -
23.30 Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - 16.15 Schoolte
levisie - 16.50 Nouba nouba -
17.50 Carrefoura - 19.00 Ce soir -
19.27 Quick et Flupke - 19.30
Nieuws - 20.00 Festival du film
de Bruxelles - 20.05 C'est k voir -
21.00 Miami Vice - 21.45 Coup de
film - 21.55 Cargo de nuit - 22.30
Nationale Loterij - 22.35 Nieuws -
23.00 Un autre regard.
RTL
12.00 Nieuws - 12.05 Sur RTL -
12.15 La bande k Grobo - 12.45
Nieuws - 13.00 Thierry la fronde
- 13.30 Hit des clubs - 14.30 Mis
sion ultra-secrète - 16.00 Hou la
la - 17.00 Tête k tête - 18.00 «V» -
18.55 Le coffre-fort - 19.00
Nieuws - 19.25 Maguy - 19.55
Tiercé. Quarté, Quintet Frangais
- 20.00 Les routes du paradis -
21.00 Le fils de Caroline Chérie -
22.55 Moteurs - 23.25 Nieuws
TF 1
7.15 Régie Frangaise des espaces
- 10.15 Teletekst - 10.45 Salut les
petits loups - 11.45 La une chez
vous 12.02 Tournez... manége -
13.00 Nieuws - 13.50 Vitamine -
15.55 La petite maison dans la
prairie - 17.00 La chance aux
chansons - 17.25 Billet doux -
18.25 Mini-Journal - 18.40 La vie
des botes - 18.45 Santa Barbara -
19.10 La vie des botes - 19.40
Coooricoooboy - 20.00 Nieuws -
20.40 La guerre du oochon -
21 40 Voetbal - 23 15 Performan
ces - 23.45 Nieuws - 0,00 C'est k
lire.
A2
6.45 Télématin - 9 00 Récré A2 -
12.00 Nieuws - 12.08 L'académie
des 9 - 12.45 Nieuws - 13.30 La
vallée des peupliera - 14.00 La
taverne de la nouvelle Orléans -
15.40 Récré A2 - 17,00 Terre des
bètee - 17.30 Super platine - 18.00
Anna et le roi - 18.30 C'est la vie -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.10 D'acoord, pas d'acoord -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19 40
La trappe - 20,00 Nieuws - 20.35
L'heure de vérité - 21.55 Le dos
sier d'Alain Decaux - 23.10
Nieuws - 23.35 Vidéoclips.
ARD 1
9.10 Sesamstrasse - 9.45 ARD-
- 10.00 Nieuws - 10.23
- 11.10 Die Mon-
tagsmaler - 11.55 Umschau -
12 10 Report - 12.55 Persover
zicht - 13.00 Nieuws - 13.15 en
15.40 Videotext - 16.00 Nieuws -
16,10 Zu alt für den Sport? -
ll6.55 Kein Tag wie jeder andere -
17.15 Links und Rechts vom
Aquator - 17.50 Nieuws - 18.00
Hier und heute - 18.25 Levin und
Gutman - 19.00 Flug in die Holle
- 20.00 Nieuws - 20 15 Cortuga -
21.45 Brennpunkt - 22.30 Tages
themen - 23.00 Roman tiker aus
1 - 0.00 Nieuws.
ZDF
9.45 Overname Dl - 16.00
Nieuws - 16.04 Opa mit Hund -
16 35 Tao tao - 17.00 Nieuws -
17.15 Tele-ülustrierte - 17.50
Trio mit vier Fausten - 18.55
Mittwochslotto - 7 aus 38 - 19.00
Nieuws - 19.30 P I T - Peter ni-
manns Treff - 20.15 ZDF-Maga-
zm - 2100 Der Denverclan -
21.45 Heute-Journal - 22 05
Theologie der Befreiung - 22.35
Aus dem Leben gegriffen - 0 10
Nieuws.
BRT 1
14.00 Wereldoriëntatie - 14.30
Nederlands - 15.00 Frans - 15.30
Chemie - 17.00 Aardrijkskunde -
17.30 Geschiedenis - 17.55
Nieuws - 18.00 Tik tak - 18.05
Plons, de gekke kikker -18.10 Er
was eens... de ruimte - 18.35
Rondomons filmbrie ven - 19.05
Tijdrover: kwizien - 19.25 Uitzen
ding door derden - 19.45 Nieuws
- 20.20 Hoger-Lager - 20.55 Pa
norama - 21.45 Dallas - 22.35
Nieuws.
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Tijdrover: doe-het-zelf - 19.45
Nieuws - 20.10 Videomatch -
20.20 De dreiging van Jupiter -
21.40 Koncert.
NED 1
9.30 Nieuws - 13 00 Nieuws -
15.30 Vrouw zijn - 16.10 Daktari
- 17.00 D'r kan nog meer bij -
17.30 Nieuws - 17.46 Tijdsein-
buitenland - 18.25 Teleac - 18.55
De Fabeltjeskrant - 19 00 De fa
milie Robinson - 19.25 Ronduit
Magazine - 20.00 Nieuws - 20.28
Het ontstaan van het kontinent -
21.25 Mijn vader is de bestuurder
- 21.30 Het ontstaan van het kris-
tendom - 22.05 Bachkoncert -
22.30 Tijdsein - 23.00 De komeet
Halley - 23.35 Nieuws.
NED 2
Schooltelevisie: 9.00 Oc zoek, ik
zoek een kinderboek - 9.30 Van
alles over kommunikatie - 10.00
Oebe de aap - 10.30 Feduco/Rof -
Schooltelevisie: 11.00 Ons li
chaam - 11.30 Hier en nu voor de
soholen - 13.00 Nieuws - 18.15
Nieuws - 18.20 Paspoort - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Jeugdjour
naal - 19.00 Nieuws - 19 12 Tus
sen kunst en kitsch - 19.50 Vin
ger aan de pols - 20.25 AVRO's
column - 20.30 Reis om de wereld
in 80 vragen - 21.35 Opsporing
verzocht - 22.15 AVRO's column -
22.30 Nieuws - 22.45 Den Haag
vandaag - 23.00 Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - 14.00 Spelen
met woorden - 14.30 Tunesië -
15.00 Geschiedenis - 15.30 Tele
tekst - 16.50 Schooltelevisie -
17.20 Nouba nouba - 17.50 Carre
foura - 19.00 Ce soir - 19.26
Quick et Flupke - 19.30 Nieuws -
20.00 Festival du film de
Bruxelles - 20.05 Autant savoir -
20.30 Pour la peau d'un flic -
22.20 Le monde du cinéma -
23.10 Nieuws.
RTL
12.00 Nieuws - 12.05 Sur RTL -
12.15 La bande grobo - 12.45
Nieuws - 13.00 Thierry la fronde
- 13.30 Middagkoncert - 17.00
Tête k tête - 18.00 Un journaliste
un peu trop voyant - 18.55 Le
ooffre-fort - 19.00 Nieuws - 19.25
Maguy - 20.00 Le petit docteur -
21.00 Le procés - 23 00 Nieuws -
23.15 Le monde k venir.
TF 1
11.15 Teletekst - 11.45 La une
chez vous - 12.02 Tournez... ma
nége - 13.00 Nieuws - 13.50 Dal
las - 14.35 Les animaux du mon
de - 15.05 A votre service - 15.25
Quarté - 15.35 A cceur ou rai-
son - 17.00 La chance aux chan
sons - 17.25 Marion - 18.25 Mini-
journal - 18.40 La vie des botes -
18.45 Santa Barbara - 19.15 La
vie des botes - 19.40 Cocoriooco
boy - 20.00 Nieuws - 20 35 Ques
tions k domicile -21.50 Columbo -
23.00 Nieuws - 23.20 Auto
rennen.
A2
6.45 Télématin - 10.30 Teletekst -
11.35 La télévision des téléspecta-
teura - 12.00 Nieuws - 12.08 L'a
cadémie des 9 - 12.45 Nieuws -
13.30 La vallée des peupliera -
14.00 Aujourd'hui la vie - 15.00
Chateauvallon - 16.00 C'est enco
re mieux l'après-midi! - 17.30
Récré A2 - 18 .00 Anna et le roi -
18.30 C'est la vie - 18.50 Des
chiffres et des lettres - 19.15 Ge
westelijk nieuws - 19 40 La trap
pe - 20.00 Nieuws - 20.35 Le
grand blond avec une ohaussure
noire - 22.15 Actions - 23.30
Nieuws - 23.55 Vidéoclips.
ARD 1
9.10 Die Sendung mit der Maus -
9.45 ZDF-Info - 10.00 Nieuws -
10 23 Cortuga - 12.00 Umschau -
12.10 ZDF-Magazin 13.00
Nieuws - 13.15 en 15.40 Video
text - 16.00 Nieuws 16.10 Ein
Tag für Afrika - ein Jahr danach -
16.55 Ein Loch in der Grefize -
17.20 Mecki und Reineke Fuohs -
17.50 Nieuws - 18.00 Hier und
heute - 18.25 Heidi - 19.00 Der
Fahnder - 20.00 Nieuws - 20.15
Ein Tropfen isf mehr als nicht^-
21.00 Der 7, Sinn - 21.03 Scheid-
enwischer - 22.00 Titel. Thesen,
Temperaments - 22.30 Tagesthe
men - 23.00 Klem Zaches, ge-
nannt Zinnober - 0.45 Nieuws
ZDF
9.45 Overname Dl - 16.00
Nieuws - 16.04 Kreta - Ursprung
Europas - 16.35 Der Stein des
Marco Polo - 17.00 Nieuws -
17 15 Tele-Illustrierte - 17 45 Der
Rosaiote Panther - 18.20 Teufels
Grossmutter - 19.00 Nieuws -
19.30 Dalli Dalli - 21.00 Frei-
spruch für Kain? - 21.45 Heute-
Journal - 22.05 Ich bekenne mich
schuldig - Lew Kopelew - 23.00
It's Country Time 0.25 Nieuws.
BRT 1
12.30 Tele vox - Schooltelevisie:
14.00 Wereldoriëntatie - 14.30
Aardrijkskunde - 15.OO Gesel
denis - 15.30 Techniek - 17.00
Milieuleer - 17.55 Nieuws - 18.00
Tik tak - 18.05 Plons, de gekke
kikker - 18.10 Prikballon - 18.25
Star trek - 19 15 Uitzending door
derden - 19.45 Nieuws - 20.10 De
weerman - 20.15 De kollaboratie -
21 40 Mezza Musica - 22.30
Nieuws.
BRT 2
19.00 1 Week sport - 19.30 Tijd
rover - 19.45 Nieuws - 20.10 De
weerman - 20.15 Videomatch -
20.25 Première - 21.15 De blauwe
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14.30 Chips die je niet kunt eten -
14 45 Het droomschip - Avro-ser
vice: 16.45 Avro's service salon -
16.25 Avro's tele-keuken - 16.35
Ik zag twee beren - 16.50 Bas
Boris bode -17.15 Ontdek je plek
je - 17.30 Nieuws -17 46 Ruud en
Leonie - 18.15 Avro kursus brid
ge - 18.26 Teleac - 18.55 Fabel
tjeskrant 19.00 Wordt vervolgd
- 19.25 Avro's toppop - 20.00
Nieuws - 20.28 Wedden dat -
22.10 Televizier - 22.40 M*A*S*H
- 23.05 Karei Van der Graaf -
23.40 Avro's sportpanorama -
0.00 Nieuws.
NED 2
Schooltelevisie: 10.30 Ons li
chaam - 11.00 Schooltv-we
journaal - 13.00 Nieuws - 17.00
RVU: vloedlijn - 18.15 Nieuws -
18.20 Paspoort - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Jeugdjournaal -
19 00 Nieuws - 19.12 Ja, natuur
lijk - 20.40 Murder she wrote -
21 30 Getyden - 22.10 Minister-
President - 22.30 Nieuws - 22.45
Daar sta ik voor - 23.28 Een
bericht van de wilde ganzen
23.30 West Side Story.
RTBF 1
11.30 Teletekst - Schooltelevisie:
14.00 Zoveel blikken, zoveel beel
den - 14.35 De geschiedenis van
een waterdruppel - 14.45 Dos
siers - 15.14 Spektakel - 15.50
Teletekst - 16.50 Biologie - 17.2
Nouba nouba -17.50 Carrefoura -
19.00 Ce soir - 19.27 Quick et
Flupke - 19.30 Nieuws - 20.00
Minute Papilion - 20.05 Festival
du film de Bruxelles - 20.10 Sho-
gun - 21.00 Un nuage entre
dents - 22.30 Nieuws.
RTL
12.00 Nieuws - 12.05 Sm- RTL -
12.15 La bande k grobo - 12.45
Nieuws - 13.00 Thierry la fronde
- 13.30 Middagkoncert - 17.00
Tête k tête - 18.00 La petite mai
son dans la prairie - 18.55 Le
coffre-fort - 19.00 Nieuws - 19.25
Maguy - 20.00 Falcon Crest
21.00 Hill street blues - 22.00
Nieuws - 22.05 L'éoole ras de bol.
TF 1
10.15 Teletekst - 10.45 La une
chez vous - 11.00 W.K skiëi
12.02 Tournez... manége - 13.00
Nieuws - 13.50 Dallas - 14.35
Temps libres - 16.00 Au nom dt
loi - 16.25 Tempe libres - 17.00
Les jours heureux - 17.25 Marion
- 18.25 Mini-Journal - 18.40 La
vie des botes - 18.45 Santa Barba
ra - 19.10 La vie des botes - 19.40
Cocorioocoboy - 20.00 Nieuws -
20.35 Le jeu de la vérité - 22.00
L'ombre des bateaux sur la ville -
23.15 Nieuws - 23.30 Ouvert la
nuit.
A2
6 45 Télématin - 10.30 Teletekst -
11.35 Terre des bètes - 12.00
Nieuws - 12.08 L'académie des 9 -
12.45 Nieuws - 13.30 La vallée
des peupliera - 14.00 Aujourd'hui
la vie - 15.00 Chateauvallon
16.00 C'est encore mieux l'après-
midi! - 17.30 Récré A2 - 18.00
Anna et le roi - 18.30 C'est la vie -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19.40
La trappe - 20.00 Nieuws - 20.35
Fort Saganne - 21.30 Apostro
phes - 22.45 Nieuws - 22.55 Rio
Bravo.
ARD 1
10.0O Nieuws - 10.23 Dalli Dalli -
11.55 Umschau - 12.10 Frei-
spruoh für Kain - 13.00 Nieuws -
13.15 Videotext - 14.10 Die Un-
verbesserlichen und ihre Sorgen -
18.00 Nieuws - 16.10 «Echt tu
Matsch» - 17.40 Nachts im Kauf-
hau8 - 17.50 Nieuws - 18.00 Hier
und heute - 18.25 WWF-Club -
20.00 Nieuws - 20.15 Zwei aus ge
kochte Gauner - 21.55 Dié" Berli
ner Dreierbande - 22.30 Tages
themen - 23.00 Die ARD-Talk-
show - 23.45 Der Fluch von Sinie-
stro - 1.15 Nieuws.
ZDF
10 00 Overname Dl - 15.OO Das
Haus am Eaton Place -16.30 Frei-
zeit - 17.00 Nieuws - 17.15 Tele-
Illustrierte - 17.45 Jack Holborn -
19.00 Nieuws - 19 30 Auslands-
journal - 20.15 Derrick - 21 15
Der Sport-Spiegel - 21.45 Heute-
Journal - 22.05 Aspekte - 22 45
Die Sport-Reportage - 23.15 Zwi-
schen Zwölf und Drei - 0.50
Nieuws.