r I I KARINE VERHULST VEDETTE OP TORNOOI VAN DRIVE SINT-GILLIS OVERAL GROTE UITSLAGEN MADELON A ZWAAR GEKLOPT LEBBEKE, SINAAI EN TEMSE BLIJVEN AAN DE WINST OPWIJK BLUFT HET DOEN PRADO ZAKT VERDER AF De Voorpost - 31.1.1986 - 29 TAFELTENNIS In de KVKT-tafeltenniskom- petitie heeft in de tweede afde ling Madeion B Buggenhout het weer geweldig gedaan op verplaatsing bij Pardaf B Krui- beke. Na een 1-1 score was er geen houden meer aan de be zoeker die zonder haperen uit liep naar een 2-8 stand. Nicon De Haeck was de grote bewer ker van deze overwinning. Met zijn drie overwinningen op evenveel wedstrijden legde hij de basis daarvan. Hij kreeg ook steun van zijn medemaats die elk twee wedstrijden met winst afronden. Deze beiden verloren tegen Eddie Saman de beste man bij de bezoekers. Pardaf B was ook bij de zaak toen ze bij hun D-ploeg op bezoek waren getogen. Ze haalden er een 2-8 overwin ning. Wim Buytaert en Wal- schaerts waren te sterk voor hun D-ploeg. Want ze wonnen alles wat er te winnen was. Dynamica B Waasmunster had gehoopt op Madeion B Bug genhout toch een drawn te kunnen vastpinnen. Maar zo ver zijn ze niet geraakt. Ze hadden wel een fors begin en de lokalen werden van de wijs gebracht toen de gasten met een 2-2 standhielden. Naarma te echter de wedstrijd ver streek was het duidelijk dat de thuisploeg sterker was. E. Van den Broeck met zijn drie over winningen liet niemand op rust komen. Ook Raoul Baeck en Bart Vermoesen met elk twee zeges deden hun duit in het zakje. Tegen deze overmacht was de ploeg uit Waasmunster zeker niet opgewassen en ze moesten de zege van 3-7 aan de gastheren laten. In deze reeks blijft Hingene de eerste viool spelen. Deze week had den ze een thuiswedstrijd te gen Pardaf C. Het was een kolfje naar hun hand om een 7- 3 vast te leggen. Eric Joos won alles en legde meteen de grondslag voor deze overwin ning. Maar ook Gert Pauwels en Verthongen deden het goed. In het derby tussen Pardaf C en Pardaf D was er weinig spanning. De eerstge noemde formatie was echt te sterk om in de greep te gera ken van hun tegenstrevers. 8- 2. Stefan Leclercq zorgde voor de twee punten voor Pardaf D die daarmee de forfaitscore konden ontlopen. En met deze score was ook de D-ploeg best tevreden. Ons Huis Baarde- gem een van de betere forma ties liet er deze week opnieuw geen gras over groeien om in eigen midden de bezoekers Madeion B te trakteren op een forse 7-3 nederlaag. Aanvan kelijk scheen het niet zulke vaart te zullen lopen. Tot 2-2 bleef alles gelijklopend. Het was maar na deze inloopperio de dat de thuisploeg uit hun sloefen schoot en naar een af getekende overwinning ging. De Maeyer en Van Langenho- ve waren eens te meer de beste elementen bij de overwin naars. Ze wonnen elk drie keer. Hingene pakte even zwaar uit op verplaatsing bij BAC B met een 0-10 score. De thuisploeg kreeg weinig ruimte om iets binnen te brengen. Ze haalden amper één setje bin nen en dat was echt niet veel. Patro G heeft Prado hun laat ste illussies, tot zover deze ze nog hadden, ontnomen. Ze werden getrakteerd op een for se 7-3 nederlaag. Aanvankelijk scheen het voor Pyado wel in de goede richting te zullen uit gaan. Ze hielden stand tot 2-2. Daarna echter brachten ze er niets meer van terecht. Ze ver loren keer op keer. Vooral Patrick De Clercq was bij de Patro G-ploeg niet te stuiten. Hij won alles. Bij Prado ging het heel wat minder vlot. Vooral Permentier, alhoewel niet slecht spelend, kon het tot geen overwinning brengen. Dat bij Prado de ontgooche ling groot was kan men begrij pen. In het derby -Patro E- Patro F waren het de eerstge- noemden die zich als de sterk ste formatie ontwikkelden. Ze haalden met 8-2 hun slag thuis. Thomas Behiels met drie over winningen was de joker in de wedstrijd. Tenslotte was er nog de spannende wedstrijd Ons Huis B-KWB A. Nadat de KWB-jongens een fikse voor sprong hadden genomen 1-4, verminderde de vaart en moes ten ze toezien dat de lokalen flink terugkwamen. Toch bleef KWB A nog nipt overeind 4-6. BADMINTON Iedereen zal het er mee eens zijn dat de vedette van het derde nationaal B, Cl en C2 kwalifikatietornooi van de Drive badmintonkiub uit Sint-Gillis-Dendermonde de 16- jarige Karine Verhulst werd van Poona'81 uit Sint- Amands. De linkshandige Karine had vorig jaar al eens deelgenomen aan een tornooi maar verder niet. Dit jaar was ze meegekomen met haar klubgenoten maar had zeker niet verwacht de fmale te bereiken. Een finale trouwens die zo een merkwaardig verloop kende dat menig toeschouwer ze zich nog zal herinneren. Marie-Jeanne Schoups van Mechtem kwam in de eerste set 1-10 voor maar slaagde er niet in het beslissende punt te maken. Karine herstelde haar fout en kwam tot 10-10 terug om uiteindelijk nog te winnen met 12-10. In de tweede set behield Verhulst steeds een voorsprong maar moest toch al haar vechtlust bovenhalen om een sterk terugkerende Schoups een halt toe te roe pen. Verder dan 8-7 kwam Schoups niet en redde even later met een over het net tollende drop een matchpunt maar kon niet vermijden dat Verhulst uiteindelijk met 11-7 won. Karine Verhulst zal nu zeker als Cl meer tomooien moeten spelen om haar gebrek aan ervaring in te winnen. Een even mooie finale was het heren enkel C2 tussen de bijna 39-jarige André Vitrier van Heme en de twintig jaar jongere Thierry Charon van Gentse. Charon die afgelopen weekend naar eigen zeggen in een uitzonderlijke vorm ver keerde had een niet zo zwaar tomooi achter de mg maar begon toch vermoeid aan de finale tegen een uiterlijk frisse re André Vitrier. Nochtans had Vitrier in de halve finale met veel moeite Piet Geraerts van Merchtem in twee sets met verlenging uitgeschakeld. De eerste set verliep vlot voor Vitrier, die na zijn finale plaats vorig weekend te Ham- me nu zeker Cl was, maar bij aanvang van de tweede set had Charon eindelijk begrepen dat zijn tegenstander linkshandig is. Dat veranderde veel want Charon won de tweede set met 15-9 en de derde met 15-7. In het heren dubbel stond er geen maat op het duo Jespers- Bergmans van Drop Merch tem. Ze wonnen probleemloos van De Rijcke-Van der Aa met 15-5 en 15-7. Maar dat was Badminton. Een gedeelte van de winnaars en de finalisten na het tornooi van Drive Sint-Gillis-Dendermonde (c) nog niet alles voor Merchtem, want even later wonnen Van de Voorde-Schoups ook het dubbel dames met 15-9, 17-18 en 15-8 van Beeckman-Van Boven van de organiserende klub. Maar daarmee was er nog geen einde gekomen aan sukses van Drop Merchtem. Op Van de Voorde-Bergmans stond er geen maat in het dub bel gemengd. Ze bereikten zonder noemenswaardige tegenstand de finale en won nen die met 15-13 en 15-9 van De Kezel-Van den Bulcke van Lovendegem. Herman Van Roey ufr Scho ten leek niet te stuiten en ste vende zo op de overwinning af in het heren enkel Cl. In finale ontmoette, hij Kurt De Rijck In de KVKT-tafeltenniskom- petitie eerste reeks had het thuisspelend Triumf A Loke ren niet veel moeite om Patro- D een lesje te geven met 9-1. De bezoekers haalden in de eerste wedstrijd de zege bin nen: 0-1. Van Dender versloeg de lokale man De Cock. Het is bij deze eerste en enige over winning gebleven. Want de be zoekers haalden niets meer binnen. Weliswaar konden ze nog de lokalen verplichten een belle toe te staan. Maar deze afronden in winst was er echt niet bij. In het derby tussen Patro-A en Patro-B waren het de eerstgenoemden die grote 8-2 cijfers lieten afdrukken. Bij de B's was er alleen Johan Van Hecke die ervoor zorgde dat zijn formatie de forfaitsco re kon ontlopen. Hij won zo wel van De Keyser als van De Schoesitter. Tegen Messagie deed hij het geweldig, maar kwam toch altijd een drietal punten te kort om te kunnen toeslaan. Madeion-A had ge hoopt m de Familia-zaal het thuisspelend Patro-C te kun nen kloppen. Maar daar is he lemaal niets van in huisgeko- men. De lokalen speelden reu- zesterk. Vooral Dirk Stallaert was niet te houden en klopte iedereen, zelfs Wasteels moest er aan geloven. Maar ook H. Straetman en Patrick D'Hos- sche deden hun duit in het zakje. Elk met twee overwin ningen hebben ze in ruime ma te bijgedragen tot deze grote overwinning. Bij de Madelon- ploeg was het Wasteels en Ver- gauwen die de eer konden red den. Het duel tussen de twee laatstgeklasseerden was echt weinig spannend. Vlierkouter A - versloeg zonder moeite BAC-A met 8-2 cijfers. Het was alleen Lieven Peeters die bij BAC-A kon zorgen dat de BAC-formatie toch de eer kon redden. Weliswaar is de 8-2 zege zeker overdreven voor de lokale Vlierkouterploeg. Want meer dan de helft van de wed strijden werd beslist in de der de set. Meestal waren het de lokalen die met de winst weg waren. Mare Vermeulen was bij Vlierkouter de grote speler. Hij won alles. In een uitgestel de ontmoeting haalde BAC-A onverwacht een 5-5 draw op eigen terrein toen Triumf-A er op bezoek is gekomen. Alhoe wel de Lokerense formatie vol ledig optrad vlotte het niet zo best. Alleen Kurt De Cock won zijn drie wedstrijden. Da niël Dehon die verleden jaar een schitterend seizoen kende doet het dit jaar heel wat min der. Zijn twee overwinningen in deze wedstrijd onderlijnen dit. Maar Peter Smet bracht er nog minder van terecht. Hij won niets. Het zwaartepunt bij de BAC-A-ploeg lag hem eens te meer weer bij Lieven Pee tere met zijn twee overwinnin gen. Verrassend was ook de overwinning van Dynamica-A Waasmunster op verplaatsing bij Madelon-A. Dat het een bezoekende overwinning ging worden stond halfweg wed strijd al vast. Want toen was de score al 2-5. Het was alleen Chris Wasteels die erin slaagde voor enig verweer te zorgen bij de lokalen. Hij won al zijn wedstrijden. Zijn ploegmaten kwamen er minder bij te pas. Voor Dynamica A zijn dit in elk geval gouden punten. Ten slotte was er in deze afdeling nog de ontmoeting Pardaf A- Vlierkouter A. De thuisploeg pakte uit met haar sterkste opstelling en meteen was de bezoeker er aan voor hun moeite. Pardaf hield met 7-3 de zege in eigen huis. In het begin scheen de wedstrijd wel een andere wending te zullen nemen want Vlierkouter-A was al uitgelopen tot 1-3. Toen echter brak alle weerstand en kon de bezoeker aan geen en kele overwinning meer gera ken. Van De Velde won voor de verliezers de meeste wed strijden: twee. HVC) I van Scaldis en vond daar zijn meester. In een prachtige fina lepartij won De Rijck met 15-9 en 15-11. De Rijck is inmiddels reeds B2 geworden! Een sprankelende Martine Tyteca van Bacss-Schoten ver baasde iedereen. Zo versloeg ze in halve finale eerste reeks- hoofd Sandra Funk die onder tussen B2 is geworden met 12- 10 en 11-3 en kwam in finale tegen tweede reekshoofd Ei- leen Delmaret van Gentse. Martine won die finale gran dioos met 11-7 en 11-65 en maakt nu ook aanspraak op een B-titel. Twee gerenommeerde duo's in de finale heren dubbel. Florin- Verhellen van de Flying Shutt les en Claeyé-Martens van Danlie-Hamme en Merchtem. Een gelijkopgaande wedstrijd die in drie sets met 15-5, 14-18 en 15-12 werd gewonnen door Claeyé-Martens. Ook een Zaf- felaars duo in de finale dames dubbel. Van Eenaeme-Funk wonnen met 13-15, 15-4 en 15- 8 van Uyttendaele-Tack van de Min tons. Daarmee zijn we be gonnen aan een lange reeks overwinningen van de klub uit St.-Niklaas. Na Uyttendaele- Tack kwam ook Luyckx- Claeyé van de Mintons Danlie in finale tegen, maar verloren die in drie sets van Funk-Cop- pens van de Flying-Shuttles. Omdat dit tomooi gold als kwalifikatietornooi voor de B- reeks moesten de enkelspelen in BI en B2 apart worden beslist. Het heren enkel BI werd een ontmoeting tussen Franky n Rudy Weyn van Je Mintons. Rudy die de laatste tijd meestal won, verloor nu met 15-10 en 15-7. Bij de da mes verliep de eerste set ge- lijkopgaand tot Marina Cools van Amateurs 6-8 voorsprong nam. Dat was blijkbaar het signaal tot de aanval voor Ma ria Driesen van bacss die met een gelijk kwam, maar Cools liet niet begaan en kwam op setpunt. Weer kwam Driesen gelijk en won uiteindelijk met 12-10. Cools startte weer sterk in tweede set en stond on nauwkeurig te spelen en ver loor de set en de wedstrijd met 11-3. Een ietwat eigenaardige fi nale enkel B2 tussen Guido Geraerts van Merchtem en Ed dy Peereman van Olbad. Ge raerts die de eerste set totaal leek te controleren zag zijn 12- 3 voorsprong plots ombuigen tot een 12-15 verlies. Even leek de tweede set een copie te worden van de eerste maar Geraerts liet zich niet meer overdonderen en won zowel de tweede als de derde set met 15- 6 en 15-4. Een dominerende Ann Christiaens van de Min tons gaf in de eerste set van de finale dames enkel B2 haar tegenstander geen enkele kans. In de tweede set leek het of Christiaens recht op de overwinning afstevende maar op 8-8 ging Annick De Wilde meedogenloos op een 11-9 winst af. In de beslissende set nam De Wilde met 6-0 voor sprong het keerpunt maar moest een met veel pech kam pende Christiaens tot 9-5 laten terugkomen. De Wilde maakte dan matchpunt maar tot drie maal toe pakte Christiaens dit af en kwam dreigend tot 10-8 terug om tenslotte met 11-8 te verliezen. Verhellen-De Wilde •van de Flying Shuttles wonnen dan nog het dames dubbel van Christiaens-Gyselinck van de Mintons en Weyn-Van Bruysel het heren dubbel van klubge noten Peter en Franky Weyn van de Mintons. Tot slot van dit geslaagd tor nooi wonnen Franky Weyn en Marina Cools het gemengd dubbel met 15-6 en 15-6 van Guy Van Hoorde van weer de Mintons en Annick De Wilde van de Flying Shuttles. De data voor de vierde uit gave van het Drive B, C1-C2 .tornooi werden na afloop door de verantwoordelijken op 24 en 25 januari 1987 vastgelegd! (L.C.) KORFBAL Badminton. Enkele winnaars na het tomooi van Drive B.C. In de vijfde reeks KVKT-tafel- tennis is Opwijk A aan het verwezenlijken wat iedereen zich had vooropgesteld. Het kampioenschap voltrekken zonder een nederlaag. j-jeze week waren er geen proble men met Opwijk dat in eigen midden Madeion B Buggen hout te bekampen kreeg. Ei genlijk een koud kunstje want de lokalen haalden de buit bin nen met 7-3 cijfers. Frank De Hertog was de verrassing van de dag bij Madeion D want hij won niet minder dan twee wedstrijden. Patro H heeft nog maar eens een puntje laten optekenen toen ze op verplaat sing bij Vlammere D daar een onverwachte draw lieten opte kenen. Aanvankelijk scheen er geen maat te staan op de loka le Vlammereploeg die op zeker moment met een 4-2 score op winst waren gekomen. De be zoekers kwamen echter terug en een 5-3 stand werd nog in laatste instantie omgebogen tot een 5-5 stand. Paul Schei- fout deed het weer bij de be zoekers met zijn drie overwin ningen. Bij Vlammere D lie pen vooral Sonja Raemdonck en Luc Van de Walle in de kijker. Avanti Grembergen beleefde een rustige avond toen Vlammere C er op bezoek is gekomen. Met 8-2 werd het een vlotte overwinning. Voor al Robin Verlaeckt was niet te houden bij Grembergen. Ter wijl Jurgen Bertin het met twee overwinningen het best deed bij de Vlammere C. Het zelfde wellicht voor Ons Huis C Baardegem dat een verre verplaatsing moest afhaspelen naar Balegem. Ze zijn vandaar ook weer gekeerd met een 0-10 overwinning. Hetgeen wel on derlijnd hoe-zwak de lokalen wel speelden. Die zelfde 0-10 score kon Okapi A Kallo laten optekenen op Triumf C. Hier ook kwam de thuisploeg Triumf C er weinig aan te pas. Amper twee setjes konden ze laten optekenen. Opwijk A en Patro H was natuurlijk geen spannende wedstrijd. Alhoe wel de jongens van Opwijk niet met hun sterkste samen stelling achter de tafels kwa men werden ze de overwinnaar met 3-7 cijfers. Meeste tegen stand kregen ze nog van de lokale Marc Vermeire die twee keer kon winnen. Als Luc Ver meire voor Hamme nog een wedstrijd won was de wed strijd gedaan. Opwijk deed de rest en J. Verepecht met zijn drie overwinningen het zich opmerken. Madeion D Bug genhout had minder last dan verwacht werd van Triumf C Lokeren dat met 8-2 werd in gepakt. José Baeyens kon voor Triumf C twee overwinningen lukken en meteen was de for faitscore van het bord ge veegd. Frank De Hertog was de enige in deze ontmoeting die al zijn wedstrijden in winst kon ombuigen. Balegem heeft verrassend op Madeion C een punt meegenomen 5-5. Aan vankelijk scheen Balegem wel de meeste kansen te hebben 3- 4. Maar als de thuisploeg dan een 5-4 kon afdrukken heeft Balegem nog hard op de tan den moeten bijten om nog in de rapte een drawn te verwe zenlijken. Eric Van Thienen was de beste lokale man met drie overwinningen. Ons Huis C deed het ook met grote 9-1 cijfers tegen Vlierkouter D. De bezoekers kwamen op geen enkel moment in de wedstrijd. H.V.L. Op deze achtste kompetitiedag van de zaalkompetitie hebben drie ploegen uit het «Voorpostgebied» de volle buit veroverd. Alleen Appels verloor op Spartacus. Lebbeke moest op bezoek bij Aalst en haalde daar buiten de verwachtingen vrij grote cijfers. Aalst werd ingeblikt met 2-8. Vos Reinaert Sinaai ging er met de grove borstel door in de wedstrijd tegen Loenhout. De bezoekers die er niet aan te pas kwamen kregen een 16-1 afstraffing. Temse won in de vijfde klasse A zijn tweede wedstrijd van het seizoen. Nu kreeg Vorselaar een 9-7 nederlaag aangesmeerd. In dc derde reeks mag Prado ai een kruisje maken over hun titelambities. Nu verloren ze op verplaatsing bij Patro G. Eigenlijk een onverwachte ne derlaag want de Patro G-ploeg staat niet zo hoog geklasseerd. In het begin scheen het een spannend duel te worden 2-2. Na deze score echter viel Pra do stil. Ze wonnen amper nog één wedstrijd en dat was de allerlaatste. Het werd dus voor Patro G een grote 7-3 overwin ning. De beste speler was on getwijfeld Patrick De Clercq die al zijn wedstrijd tot een goed einde bracht. Een speler die de laatste tijd forse vorder ingen piaakte. Bij de verliezers was Robby Segere met twee overwinningen de sterkste man. Maar met deze nederlaag heeft Prado definitief hun kan sen op de titel al verspeeld. Met zeven punten achterstand zullen ze minstens nog een jaar moeten wachten om naar een hogere reeks te kunnen stap pen. Patro E en Patro F heb ben tesamen hun jaarlijkse derby gespeeld. Het is een 8-2 overwinning geworden voor Patro E. Vooral Thomas Be hiels was niet te houden en won alles. Iets dat hem door niemand kon nagedaan wor den. Ook Glas en Leo De Schoesitter met elk twee over winningen waren sterk. Aan vankelijk scheen het niet zulke vaart te zullen lopen. Want tot 2-2 bleef alles evenwichtig. Het was maar daarna dat de Patro F-ploeg door de knieën ging en geen enkele wedstrijd nog kon ombuigen in winst. Ons Huis B werd onverwacht in eigen midden door KWB A Kruibeke tot knielen gedwon gen 4-6. Na vijf wedstrijden had KWB A al een 1-4 voor sprong verworven. In die pe riode was het alleen Patrik Ro- bijns die met een overwinning op Guy Meerechaut het laken naar zich toe kon trekken. Maar ons Huis B zou nog eens sterk terugkomen. Na het dub bel dat door Ons Huis B werd gewonnen waren de plaatselij ken al genaderd tot 3-4. Maar deze trend konden ze niet blij ven bestendigen. Ons Huis speelde daarna zeer sterk en kon nipt met 4-6 overeind blij ven. Het was alleen Patrick Robijns die bij de lokalen op de barrikade stond. Hij won al zijn wedstrijden. Bij de KWB A Kruibeke won iedereen twee keer. Datzelfde KWB A heeft naderhand het rustiger kunnen aandoen op bezoek in zaal Den Bond waar ze BAC C hebben ontmoet. Ze hebben daar een forse 0-10 overwin ning weggehaald. Weliswaar is deze overwinning wel te zwaar uitgedrukt want de BAC C- jongen* konden vaak de be zoekers tot een belle dwingen. Maar hoe dan ook geen enkele keer kon de thuisploeg deze in winst ombuigen. Telkens kwa men ze een paar puntjes tekort om KWB A te verelaan. De Patro F formatie kon in eigen midden Ons Huis B niet van de overwinning houden. Met 2-8 moesten ze de overwinning aan de bezoekers laten. Zoe kend naar de beste prestatie komen we terecht bij Patrick Robijns die eens temeer gans zijn wedstrijd omboog tot een overwinning. Hij kreeg deze keer flinke hulp van zijn ploeg- makkers en daarmee werden grote cijfers gelukt. Bij de Pa tro F-ploeg was het alleen Jan Waterschoot die het moest doen. Hij won twee keer. Maar niemand van zijn mede spelers kon de score aan dikken. (H.V.L.) AGO AALST 2 ATLANTIS LEBBEKE 8 Een wedstrijd die pro bleemloos door Lebbeke werd gewonnen maar dan toch in de tweede helft van de partij in vaste vorm gegoten werd. Bij de rust was het nog niet zo denderend, het ging van 1-3 naar 2-3, maar dan .was het voldoende voor Lebbeke dat iets harder doorduwde en een ruime voorsprong opbouwde. Hoe Aalst ook trachtte aan te klampen, een goed bij schot zijnde Atlantis hield de Ajui nen van zich af. Hubert Van Hauwermeiren lukte in dit treffen drie korven en Rudy Van Den Broeck scoorde tweemaal terwijl Lie ven Maesschalck een korf luk te. Bij de dames mochten we twee korven noteren van Els Verstappen wat meteen het to taal op acht bracht. Voor Aalst waren het Mare De Witte die voor de rust en Rik Daelman die na de koffie scoorden. Het werd in alle opzichten en faire wedstrijd waarvan de leiding in handen was van een klaarkij- kende ref. De Waele. RESERVEN AGO AALST 4 ATLANTIS LEBBEKE 7 Aalst kwam in deze reserven- wedstrijd met 3-1 op voor sprong maar eens de stand ge lijk was/het Lebbeke dat met enkele rake worpen uitpakte en de stand klom naar 4-7. Verdiende zege van de Leb- beekse reserven. Prima Jeugd: De Lebbeekse kadetten cn scholieren te gast in Gent waar zij in de zaal van het BLOSO speelden wonnen beiden hun wedstrijd. De kadetten wonnen met 12-2 tegen Rapid Gent en de scho lieren haaldén het met 7-4 VOS REINAERT SINAAI LOENHOUT Zonder zich erg in te spannen heeft de korfbalklub van Si- naai deze wedstrijd gewonnen. 16 De bezoekers die al geen sterk team vormen moesten nu ook enkele spelers missen om ver schillende redenen zodat het nu helemaal niet meer draaide. Vos Reinaert kon dan ook heel vlot naar een grote score klimmen. Bij de uitblinkers van deze partij vernoemen we in de eer ste plaats Serge Van Hove die met zes korven boven de ande re uittorende. Alex wist een maal de goede richting te vin den. Verder stonden Ann De Witte met twee korven, Véro- mque Van Haver drie korven, Lutgard Van Asbroeck één. Dirk Audenaert twee en Pat- riek Hessels ook één korf op de lijst der schuttere. Volgende week wacht een moeilijke wedstrijd want dan moet Vos Reinaert op bezoek bij Initia Hasselt. Jeugdwedstrijd. De scholieren van Vos Reinaert die ook reeds meermaals voor opmer kelijke resultaten hebben ge zorgd wonnen deze week hun wedstrijd met 6-0 tegen Neer- landia. TEMSE 9 VORSELAER 7 Temse heeft weer met de zege aangeknoopt tegen Vorselaar. Een wedstrijd die met 9-7 werd gewonnen. Zoals de%stand dui delijk laat zien was het verschil niet zo denderend maar de komst van Nina Cloostermans in de ploeg was wel een ver sterking Daarbij komt ook dat de andere dame Denise Mail- lard de korf goed weet hangen, want zij scoorde tweemaal. De meeste tegenstand boden de bezoekers in de eerste helft. Nadien kon de thuisploeg meer en meer haar wil opdrin gen. Trees Van Der Bist, Mare Comelis, Rudy Smet en Wal ter Van Schaeverbeeck mogen op een beste wedstrijd terug blikken. De reserven wonnen hun wedstrijd met 7-3 zodat het een feest werd voor het ganse team van Temse. Vol gende week staat de wedstrijd Joki - Temse op het program ma alvast een moeilijke wed strijd voor Temse, die een in zet zoals tegen Vorselaer 2eker kan gewonnen worden. SPARTACUS 11 APPELS 7 In de eerste helft kon Appels gelijke stand houden tegen Spartacus, wat ook de rust stand bewijst 4-4. Maar na de koffie vlotte het niet meer bij de bezoekers. Er werd enorm balverlies geleden en de thuis ploeg kon de geboden kansen benutten. Appels miste bij de afwerking en moest dan ook de zege laten aan een beter Spar tacus. Appels krijgt de kans om te bewijzen dat het toeval lig een slechte wedstrijd was. Zondag kan rechtgezet worden in de wedstrijd tegen Neer- landia. Korven: Dirk Duym (2), Ann Schuddinck - Dirk Van Royen (2), Frankie Vermeir, Edwin' Borms. RESERVEN: SPARTACUS 6 APPELS 5 Nipte nederlaag voor de reser ven die bij de rust op gelijke hoogte stonden met de thuis ploeg (3-3). Nadien kon Spar tacus een lichte zege bewerken dit met de steun van de ref. Een lichtpunt in deze partij was zeker Dominique De Pae- pe die veel vooruitgang heeft gemaakt. Beste wedstrijd ook van Damien De Rouck, Noël Veretraeten en Luc Duym. JUNIOREN DEURNE 7 APPELS 4 De Appelse junioren speelden een slechte wedstrijd waarin alle samenhang zoek was. De geboden kansen konden, niet benut worden om enkele kor ven meer te scoren. Enkel Ed dy Scholliere en Wim Tonne- lier konden voor de vier kor ven zorgen. GEWESTELIJKE GENTSE 5 APPELS 10 Met nog een wedstrijd te spe len in deze kompetitie is de Appelse C ploeg kampioen. Net zoals de vorige wedstrij den waren de tegenstanders veel te zwak voor dit Appelse team. Geert Baetens, Christi ne Van Cauter, Guido De Pel seneer, Guy Scholliere en Cle ment D'Hondt maakten de korven.

De Voorpost | 1986 | | pagina 29