STREEKNIEUWS De Voorpost - 31.1.1986 - 43 Aalst Aalst. De Prinsencaemere was ook te gast op de ACV-CM avond in de Sint-Annazaal (a) Aalst. Leerlingenauditie in de stadsfeestzaal verzorgd door de Akademie voor muziek, ballet en toneel (a) 't Apostelken: vrijdag 14 februari van 9 tot 12 uur. Kring 't Spieken: vrijdag 14 februari van 14 uur tot 15u30. Erembodegem: maandag 3 februari van 9 tot 11u30 en van 13u30 tot 15u30. dinsdag 4 februari van 9 tot 11u30. Baardegem: woensdag 5 februari van 9 tot 11U30. Moorsel: woensdag 5 februari van 13u30 tot 15u30 en woens dag 12 februari van 13u30 tot 15u30. Gijzegem: donderdag 6 februari van 9 tot 11u30 en van 13u30 tot 15u30. Meldert: vrijdag 7 februari van 9 tot 11 u30. Terjoden: café Elckerlyc (tegenover de kerk) op vrijdag 21 februari van 13u30 tot 15u30. De stadsbelasting op de fiets- en bromfietsplaten (35 en 60 fr.) is sinds 1 januari 1986 afgeschaft. Er moet wel nog provinciale belasting betaald worden: voor fietsplaten 50 fr., voor bromfiet splaten: 75 fr. Kursussen werklozenwerking Alle kursussen starten om 8u45 en duren tot 11u45 en verder van 13 tot 16 u. Gratis toegankelijk behalve de sportinitiatie waar 25 fr. moet betaald worden voor gebruik van de akkomo- daties van sporthallen en voor de verzekering. Nodige info bij Werklozenwerking, Kapellestraat 17, 053/ 77.11.11, toestel 318. Maandagvoormdidag: Engels beginners, Frans beginners, Frans 2de jaars, Haarkappen, Koken, Frans gevorderden, Dactylo beginners en Yoga. Maandagnamiddag: Schilderen, Machinebreien, Haarkappen, Boekhouden en Spaans. Dinsdagvoormiddag: Mode gevorderden, Handwerk, Dactylo, Ned. voor Franstaligen, Engels gevorderden, Automechanica theorie, Koken, Handwerk theorie, Handig in Huis (Herdersem), Aerobic. Dinsdagnamiddag: Mode beginners, Siertekenen, Machineb reien. Woensdagvoormiddag: Automechanica, Dactylo beginners, En gels beginners, Haarkappen, Rechten, Elektriciteit, Zwemmen. Woensdagnamiddag: Engels 2de jaars, Machinebreien, Haar kappen, Ned. v. Engelstaligen, Wiskunde en Judo. Donderdagvoormiddag: Automechanica, Dactylo gevorderden, Engels gevorderden, Handwerk, Koken, Mode gevorderden, Ned. v. Franstaligen. Handwerk theorie. Donderdagnamiddag: Frans gevorderden, Schilderen, Mode beginners, Machinebreien. Werkloosheidsreglementering Zopas verscheen bij het ABW een gloednieuwe brochure met als titel "Wegwijs in de werkloosheidsreglementering". In deze overzichtelijke brochure word je uitgelegd hoe je het recht op werkloosheidsuitkering verwerft, op hoeveel dopgeld je recht hebt, wanneer je de 10% belasting moet laten afhouden, de eventuele sankties, welke werkjes je als werkloze nog mag doen, je kontakten met de RVA enz... Deze brochure kan je gratis bestellen bij de ABW-werklozen- werking. Hopmarkt 45 te Aalst, op de derde verdieping. Tel.: 053/78.32.71. Kinderopvang verhuist Vanaf 3 februari zal de dienstverlening "Kinderopvang voor beperkte duur" verhuizen naar haar definitief lokaal in de Nieuwbeekstraat 3 (Academie). Dat projekt richt zich tot u, ouder die: - dringend naar de dokter moet - administratieve verplichtingen dient na te komen - dringende boodschappen moet doen - een dringend bezoek wenst te brengen aan een familielid in het ziekenhuiz enz... Uw kind van 3 maand tot 6 jaar wordt er voor U opgevangen door een ervaren kinderverzorgster. De bijdrage is 30 fr. per uur en 15 fr. per lopend half uur. Nuttig om te weten: - Dat initiatief betreft kortstondige kinderopvang (max. 4 uur) - Er worden geen zieke kinderen opgenomen, - Luiers en voeding dienen zelf meegebracht te worden. Wij verwachten U in de Nieuwbeekstraat 3 te 9300 Aalst. Openingsuren: ma, di, wo en do: van 9 tot 12 en van 14 tot 17u30; vrijdag van 9 tot 12 en van 14 tot 18u30; zaterdag van 9 tot 13 u. E.H.B.O. kursus Het Vlaamse Kruis Maandag 3 februari: van 19.30 uur tot 21.45 uur, in zaal «Kring» Dr. De Moorstraat. Les: De breuk: algemeenheden en technolo gie spalkmateriaal. Dinsdag 4 februari: Les: Specifieke breuken ontwrichting - verstuiking en spalken. Volgende lessen: 17 en 18 februari. Op de V.V.F. Aalst agenda Genealogische tentoonstelling en snuffelavond, woensdag 5 februari om 20 uur in 't Apostelken (vlakbij de kerk van Mijlbeek) te Aalst. Toegang kosteloos. Karnavalbal In zaal Sint-Anna, Roklijf, op zaterdag 1 februari vanaf 20 u. karnavalbal met Ludwigs Discotheek die zorgt voor karna- valschlagers. Kaarten in voorverkoop aan 80 fr. te bekomen bij Hubert Van den Abeele, Kortenhoekstraat 32B te Hofstade. Tel. 053/68.75.70. KWB Bezinningsavond op donderdag 27 februari in samenwerking met KAV Sint-Martinus in het parochiecentrum over «God op het spoor». Inleiding en begeleiding door E.H. Juul Ghyselen. Sprookjes De Aalsterse Weekgroep «Sprookjes» brengt voor de kinderen vanaf 6 jaar een vertelnamiddag op woensdag 5 februari van 14.30 tot 16 u. Dit in het sprookjeshuis aan de Overhammedreef 22 a te Aalst. Info hieromtrent Putbosstraat 14, tel. 053/78.93.14 of 20.08.50. Carnaval in «De Gele Limonade» Zondag 9 febr. tot en met dinsdag 11 febr. telkens vanaf 16 uur. Sfeervolle karnavalviering, verse soep en koffie 's namiddags In de Gele Limonade, De Ridderstr. 68, Aalst. Gratis toegang. T.v.v. Filmclub Antrakt en Radio Katanga 101.5 Mgh. Inrichters: Radio Katanga, Postbus 100 Aalst. Dirk Martensprijs Voorzitter Piet Thomas, F.J. Verdoodt, Limel Delilo, F. Verhulst en Marcel Wauters kenden de literaire Dirk Martensprijs toe aan Marita van Poemel voor haar roman «De vermaledijde vaders». De prijs wordt uitgereikt op zondag 2 maart te 10.30 u. in Kasteel Terlinden, Square Jacques Geerinckx. Kaas- en wijnavond De C.V.P. Jongeren organiseren een kaas- en wijnavond op vrijdag 7 februari te 20 u. in 't Groen Kruis, Sint Joristraat 26. Toegang 250 fr. Kaas naar believen en twee roemers wijn. Opendeurdag Zaterdag 1 februari a.s. vanaf 14 uur houden wij open-deur-dag in de werkhalle, Weggevoerdestraat te Aalst. U kunt dan getuige zijn, hoe de kamavalisten de laatste hand leggen aan hun karnavalwagen. De gezamelijke doop zal dan gehouden worden van hun pronkstukken, waarmede zij op 9 februari door de straten van Oilsjt zullen trekken om tesamen de mooiste karnavalstoet van België te presenteren. CMBV Centrum naar tentoonstelling Het CMBV Aalst-Centrum gaat op woensdag 12 februari naar Brussel voor een bezoek aan de prachtige tentoonstelling «De vrouw in het rijk van de farao's». Men kan voor deze manifesta tie inschrijven aan de prijs van 420 fr. bij mevrouw Hellebaut, Korte Zoutstraat 45 te Aalst, uiterlijk tot 7 februari. Het vertrek is op 12 februari voorzien om 13.15 uur aan het kerkhof te Aalst. Wekelijkse rustdag Ter gelegenheid van karnaval heeft het College van Burge meester en Schepenen beslist een algemene afwijking voor het hele grondgebied van de stad toe te staan wat betreft de toepassing van de geldende beschikkingen inzake wekelijkse rustdag. Die afwijking geldt voor de periode van 7 tot en met 12 februari 1986. De handelaars en ambachtslieden, die in toepassing van het K.B. dd. 28 juni 1960 een wekelijkse rustdag gekozen hebben, zullen tijdens bovengenoemde periode hun winkel mogen openhouden. Verkeersregeling met karnaval Aan de inwoners wordt gevraagd extra aandacht te schenken aan de wegens de karnavalaktiviteiten tijdelijk gewijzigde ver keerssituaties. Tijdens karnaval is alle verkeer van motorvoer tuigen en ook het stationeren van voertuigen verboden in de volgende straten: Grote Markt, Kerkstraat, Boterstraat, Korte Nieuwstraat, Nieuwstraat (vanaf Grote Markt tot De Keyser- straat), Hopmarkt, Molenstraat, (tussen Grote Markt en Kapelle straat), Sint-Jorisstraat, Kattestraat, (tussen Grote Markt en de Ridderstraat) en de Lange Zoutstraat Het verkeer in de Meuleschettestraat wordt omgekeerd van de Koolstraat in de richting van de Sint-Annalaan en in de Veldstraat wordt dubbelrichtingsverkeer toegelaten. Ophaling huisvuil: wijziging De gewone huisvuilophaling in Aalst-Centrum van dinsdag 11 februari 1986 (karnavaldinsdag) wordt verschoven naar woens dag 12 februari 1986. De gewone huisvuilophaling in de deelgemeente Nieuwerker ken van dinsdag 11 februari wordt NIET gewijzigd. Zwemmen Zwembad Sint-Jozefscollege, Stoofstraat, Aalst. Donderdag 6 februari van 18 tot 19.30 u. Zwemmen. Degressieve abonnementstarieven. Zwemles mogelijk. Inlich tingen Arseen Saeys, tel.: 21.68.15. Organisatie: VTB/VAB- Aalst. Powertraining en vendelzwaaien Sportcomplex VTI Aalst, ingang via groot parkeerterrein Asse rendries. Elke woensdagavond van 19 tot 21u30. Powertraining en vendelzwaaien voor jongens vanaf 14 jaar. Inl.: Achiel De Moor, Abeelstraat 17, Aalst. Tel.: 77.93.67. Organisatie: Expressiegroep Vredon. Bal Keizershallen, Keizerlijk Plein te Aalst, zaterdag 15 februari om 20u30: Keizer- en Kamillekesbal. Toegang 100 fr., voorverkoop 60 fr.. Speciale reduktie voor karnaval- en sportverenigingen. Défilé voor alle verkleden. Inschrijven in de zaal. Organisatie; Kamillekes, met medewerking van het stadsbe stuur en het stedelijk feestkomitee. Jebron, Begijnhof 1, Aalst Zaterdag 1 februari: deelname aan de dag van het religieuze boek in Leuven. Om 18u30: Begijnhofkerk, viering rond de vlakterede, daarna open huis en kans tot ontmoeting en gesprek. zondag 2 februari: van 10 tot 19 uur: zeewandeling vrijdag 7 februari: om 20 uur: inhoudelijke voorbereidingsavond voor de liturgie van april: "Geloven en partnerschap". Petanqueclub Apollo-Terlinden Kasteel Terlinden aan de Boudewijnlaan. Er wordt in de maand januari, februari en maart gespeeld, iedere woensdag, donderdag en zaterdag van 14u30 tot 18u30. Op donderdag 13 februari vanaf 14u30 groot verkleed karnaval- tornooi. Koud buffet, versnaperingen, attrakties. Wij verwachten alle leden. Film Feestpaleis, Vlaanderenstraat, Aalst. Donderdag 6 februari om 20u30 "Le Beau Mirage" (F. Rohmer/ Fr./"82). Prijs per vertoning: 150 fr., abonnementen voor 4 voorstellin gen: 500 fr. Door na de vertoning een bezoek te brengen aan café In de Gele Limonade, De Ridderstraat 68, steunt u de filklub. Organisatie: Antrakt. Koncert Zaal "Kring", Dr. De Moorstraat 104 te Aalst. Maandag 3 februari om 20 uur variété-koncert door het symfo nisch orkest, uitgebreid met de Aalsterse Big Band. 60 uitvoer ders. Algemene leiding: Octaaf Boone. Zang: Frangois Steenhaut. Organisatie: Kon. Symfonische Kring Aalst "Door Eendracht Groot". Spreekbeurt Jezuïeten, Pontstraat, Aalst zaterdag 15 februari: "Geloof en rechtvaardigheid" door Jef van Gerven S.J. 't Apostelken, Apostelstraat 1 (O.L.V.-Plein) Aalst-Mijlbeek Woensdag 12 februari: "Leven onder één dak" door Herman Geeroms. Inlichtingen: Mevr. A. Van Hecke-Leroy, tel.: 053/70.40.44. Organisatie: Alleenstaanden groot-Aalst C.M.B.V. Sprookjes Sprookjeshuis, Overhammedreef 22A (bos), Aalst Woensdag 5 februari tussen 14.30 u en 16 u. Vertellen van sprookjes aan kinderen vanaf 6 jaar. Inlichtingen: Putbotstraat 14, Aalst. Organisatie: Sprookjeswerkgroep. Preskl- en conditlegymnastiek Sportzaal Sint-Jozefscollege, Stoofstraat, Aalst, op maandag 3 februari van 20 tot 21 uur. Degressieve abonnementstarieven. Inlichtingen: Ingrid Van Cleemput-D'Haese. Tel.: 053/78.51.28. Organisatie: VTB/VAB, afdeling Aalst. Kulturele avond Zaal Sociaal Centrum, Rerum Novarumstraat, (zijstraat Immer- zeeldreef) Aalst. Zaterdag 15 maart om 19u30. Kulturele avond georganiseerd door het onpartijdig aktiekomité "Steun in Nood" ten bate van de bewoners van de tuinwijk Hof Somergem (Immerzeel), als slachtoffers omgekomen bij de moordaanslag in het warenhuis Delhaize. Programma: Een prachtig gevarieerd programma met aangepaste muzikale omlijsting naar ieders smaak. Zelfs iets speciaals is voorzien voor de toneelliefhebbers. Verzekerde kosteloze medewerking van: - Kon. Symfonische Kring "Door Eendracht Groot" onder leiding van Octaaf Boone. - Select Club mini-musette orkest - Walter De Troyer, organist - Ensemble Amabile Consortium Immerzeel - Luc De Mot, zanger bas-bariton - Jan De Wilde, Vlaamse kleinkunstzanger bij uitstek. - Herman Baeyens, zanger - Cantate Domino onder leiding van e.h. Ghijs - Nelly De Ro, zangeres-sopraan. Theo Van Gyseghem: presentator en animator, heel bekende figuur van TV-feuilleton als pastoor van Aagem. Toneel Sketch: "Verloren voorwerpen", een kreatie van P.G. Wodehouse, wereldpremière, onder regie van Jo Corthals. Beschermers: - Stadsbestuur van Aalst - Generale Bankmaatschappij Aalst - Firma Delhaize - Orgelmelodie Van de Moer, Moorselbaan Aalst. - Kwaliteitsbeenhouwerij Willy te Aalst. - Elektronica Piet Meert te Erembodegem. Toegangsprijs: 200 fr. De organisatie staat onder toezicht van een deurwaarder. Fiets- en bromfietsplaten De ontvanger der belastingen te Aalst 1e en 2de kantoor, Vlaanderenstraat 1, 9300 Aalst brengen ter kennis dat de verkoop van fiets- en bromfietsplaten zal aanvangen op maan dag 3 februari 1986. - Voor de inwoners van Groot-Aalst van wie de naam begint met een van de letters A tot en met P; iedere werkdag van 9 tot 12.30 uur aan de loketten van het 1 ste kantoor op de beneden verdieping. - Voor de inwoners van groot Aalst van wie de naam begint met een van de letters Q tot en met Z: iedere werkdag van 9 uur tot 12.30 uur aan de loketten van het 2de kantoor eveneens op de benedenverdieping. De aangiften inzake provinciale belastingen, waarmee de fietspalten afgehaald worden, dient volledig ingevuld en onder tekend door het gezinshoofd, zowel wat het luik A als B betreft. Beide delen zijn bij de afhaling in zijn geheel voor te leggen. Er worden eveneens zitdagen gehouden voor alle inwoners van de deelgemeenten in de dienstcentra (vroegere gemeen tehuizen). Herdersem: maandag 3 februari van 9 tot 12 uur en van 14 tot 15u30. Hofstade: dinsdag 4 februari en woensdag 5 februari van 9 tot 12 uur en van 14 tot 15u30. Nieuwerkerken: donderdag 6 februari en vrijdag 7 februari van 9 tot 12 uur en van 14 tot 15u30. Aalst: Kring Sint-Anna: donderdag 13 februari van 9 tot 12 en van 14 tot 15u30. Kring H. Hart: donderdag 13 februari van 9 tot 12 uur. Kring Immerzeel: donderdag 13 februari van 14 tot 15u30. Dinsdag 4 februari K.A.V. hobbywerking: van 13.30 uur tot 16 uur in «De Volkskring» Kaai Al Anon: vergadering te 20 uur in het Parochiehuis (wachtzaal). Woensdag 5 februari A.A. groep «Om Mekaar: vergadering te 20 uur in het Parochiehuis (bovenzaal). Zaterdag 8 februari Kinderkarnaval Dekenij Dorp: samenkomst op het kerkplein om 14.15 uur. Daarna rondgang door het dorp, met een vrolijke fanfare op kop. Vanaf 15 uur in het Parochiehuis: kinderkarna- valnamiddag met Nonkel Wally en Tante Lieve. Meedoen!!! Herdersem Etentje uit Op zaterdag 1 februari in de gemeenteschool etentje uit vanaf 17 u. en op zondag 2 vanaf 11.30 u. Op het menu: mosselen, tomate-crevettes, tong of varkensgebraad met frieten. Prijs: 220 fr. Kinderen 100 fr. ledereen welkom. Bloemen voor de missie Kinderen v.d. catechese brengen potjes bloemen aan huis ten voordele van de werken van de plaatselijke missionarissen. Pater Denijs in Zaïre en Zuster Lutgart op de Philippijnen. Voetbal thuis Zaterdag: S.K. prae-miniemen - Schellebelle, 10 u. S.K. miniemen - W. Moorsel, 14 u. S.K. knapen - W. Moorsel, 15.30 u. Zondag S.K. II - Hofstade, 10 u. Patro I - Sneppen, 15 u. Baardegem Gepensioneerden De Gemeentelijke Bond van Gepensioneerden brengt op dins dag 4 februari een koffietafel te 15 u. in de parochiezaal. Wie wenst afgehaald te worden dient te verwittigen1. Vredeseilanden De aktie van de kinderen van de katechese bracht 11.175 fr. op. Oproep Op zondag 15 juli 1956 gjng hier een historische stoet uit ter gelegenheid van de 300* verjaardag van de overbren ging van de relikwie van de H. Margareta naar de Baarde- gemse parochiekerk. Personen die eventueel een foto hierpmtrent zou bezitten worden vriendelijk vèrzocht dit aan de pastoor te willen melden. Meldert Ophaling papier: wijziging De papierophaling van dinsdag 11 februari 1986 (karnavaldins dag) wordt NIET gewijzigd. Er is dus papierophaling in Meldert en Baardegem. Fiets- en bromfietsplaten Op vrijdag 7 februari van 9 tot 11.30 u. afhalen van platen in het oud-gemeentehuis. Bloedafname In zaal «bij Herman» bloedinzameling op dinsdag 4 februari tussen 19.30 en 21.30 u. ACV-CM-avond Op zaterdag 8 februari bij Herman, Dorp 1ACV-CM-avond. Na de mis in de parochiekerk te 19 u. voor afgestorven leden te 20 u. etentje, toespraak door verbondssekretaris Piet Van Tittel boom, tombola en gezellig samenzijn bij disco-bar. Deelname kost 250 fr. Kaas- en wijnavond Gezellige kaas- en wijnavond georganiseerd door de B.G.J.G. op zaterdag 15 februari vanaf 19 u. in zaal «Fanfare St. Cecilia» (vroeger Constant Van den Broeck) aan gezinsvriendelijke prijzen. Parochiecentrum Hilde en Daniel Crabbe - De Block nodigen u uit op zaterdag 1 februari voor de kaartavond vanaf 19 u. of op zondag 2 van 10 tot 13 u. en verder vanaf 19 u. met lichtmispannekoeken Post gesloten Wegens dringende werken zal het postkantoor Meldert, Dorp straat 68, 9392 Aalst, gesloten zijn op maandag 10 en dinsdag 11 februari e.k. De Regie der Posterijen biedt haar verontschuldigingen aan voor de moeilijkheden die deze maatregel voor sommige van haar kliënteel kan teweegbrengen. Voor loketverrichtingen kan men desgewenst terecht op volgen de postkantoren in de omgeving: Moorsel, Statiestraat 24, 9390 Aalst, van 9 tot 12.30 u. en van 14 tot 16 uur. Baardegem, Molenstraat 47, 9391 Aalst, van 9 tot 12 u., Hekelgem, Brusselbaan 249, 1790 Hekelgem van 9 u tot 12.30 u. en van 14 tot 16 uur. Aarzel ook niet een beroep te doen op uw postman. U kan steeds bij hem terecht voor de meeste postverrichtingen. Bond zonder naam De verkoop van kalenders en kaarten bracht 36.195 fr. op. Kinderfeest in vrije school Grote, karnavalfeestnamiddag op zaterdag 8 februari te 14.30 u. in de vrije school met Nonkel Bob en zijn gezelschap: spel, zang, dans, spektakel, poppenkast. Kinderen liefst in karnava- lesk kostuum alhoewel geen wedstrijd voorzien is. Ook ouders, grootouders en sympatisanten zijn welkom bij een tasje koffie of een drankje. KVLV Op woensdag 5 februari te 19 u. in het parochiecentrum demonstratie «uit de eiermand». De kookles «belegde brood jes» van 9 april wordt verschoven naar 16 april. NCMV Feestvergadering NCMV morgen zaterdag 1 februari met avondmis te 19 u. waarna feestmaal in de cantine van Thor Kokerij. Moorsel ACV-Eretekens Wie op 8 maart tijdens de jaarlijkse ACV-CM-avond een ereteken wil ontvangen als 25, 35 of 45 jaar trouw lid moet zo spoedig mogelijk het sekretariaat verwittigen zodat bronzen, zilveren of gouden eretekens kunnen worden aangevraagd. Wandelen A.s. zondag 2 februari komt KWB-Nieuwerkerken wandelen te Moorsel in natuurgebied De Faluintjes. Te 14 u. wordt te Nieuwerkerken aan de Kerk gestart met eigen wagen. Afstand van de wandeling naar wens 6 of 9 km. Niet-leden betalen 30 fr. voor deelname en verzekering. Leden gratis. Erembodegem Zondag 2 februari K.S.A.: speurtocht en hoger/lager voor leeuwkes en jong knapen; muziekkwis voor knapen, te 14 uur in het K.S.A.-Heem Bredestraat. V.K.S.J.: samenkomst van alle leden, te 14 uur, in het lokaal, Gaston De Schepperstraat. Grote driemaandelijkse bloedinzameling: van 9 tot 12 uur, in de Crypte (onder de O.L.Vr. Hemelvaartkerk, dorp) Organisa tie: Nationaal Verbond der Vrije Bloedtransfusiediensten van België en de plaatselijke Vriendenkring (Centrum Louis Steens) Jeugdatelier Toeter: elke zondagnamiddag van 1.30 tot 17 uur, voor meisjes en jongens van 5 tot 16 jaar, in Jeugdhuis Eureka Keppestraat 52, Erembodegem. Maandag 3 februari Fietsplaten - uitreiking Erembodegem: van 9.15 u. tot 11.30 u. en van 13.30 u. tot 15.30 u., ook dinsdag 4 februari van 9.15 u. tot 11.30 u. in het Dienstcentrum Erembodegem (vroegere gemeentehuis) N.W.K.: raadpleging te 14 uur in de Crypte K.A.V.-turnen op muziek: de K.A.V. turngroep werd gesplitst. De lessen blijven doorgaan in de bovenzaal van «De Volkskring» maar voortaan wel in 2 groepen: maandag van 13.30 u. tot 1*4.30 u. eerste reeks en van 14.30 u. tot 15.30 u tweede reeks. Nieuwe turnsters steeds welkom: je kunt inschrij ven ter plaatse! Aankondigingen: Daal 23,- Tel. 052/42.34.00 Foto's: Turfputstraat 94 - Tel. 052/42.25.92. Kursussen Verschillende kursussen lopen nog in februari door, of begin nen. Op 3, 10, 17 en 24 februari kan men nog leren wat makrobiotisch koken inhoudt in bakkerij 't Schuitjen, o.l.v. Frans Coppens. De Berlaarse werklozenwerking en het Rode Kruis beëindigen de EHBO-kursus op 5 februari. VKAJ-Berlare gaat nog op 6 en 27 februari door met kreatieve handvaardigheid en KWB-Berlare wil de leden op 7 en 14 februari uitleggen hoe men zijn geld kan sparen en beleggen. De Overmeerse Heemkring vroeg R. Van der Linden een voordracht te houden over 'De Reuzen', op 7 februari in de gemeentelijke jongensschool Week van de soldaat Van 2 tot 9 februari wordt de traditionele Week van de Soldaat gehouden. De verschillende Milac-verenigingen zullen op ver schillende wijzen de aandacht op de problemen van het soldaat zijn vestigen. In de Berlaarse sporthal is er een mini-voetbaltor- nooi voor de lagere scholen van de gemeente.

De Voorpost | 1986 | | pagina 43