Nieuw te Lebbeke MINI SHOP: EEN MINI MET EEN MAXI AANBOD Sfi^ Dendermondse Steenweg 66 LEBBEKE Kwaliteit tegen zeer lage prijzen Elke dag open vanaf 9.30 u. tot 19 uur Zaterdags tot 17 uur Zondags open vanaf 9.30 u. tot 17 u. I Verbazend eigenlijk watje zoal in de «Mini Shop» langs de Dendermondsesteenweg 66 te Lebbeke op de kop kan tikken. Niet alleen de omvang en de enorme variatie in het aanbod zijn opvallend, ook de prijzen slaan alle rekords. De NV Mini Shop zegt het overigens klaar en duidelijk: Wij willen de goedkoppste zaak in de regio zijn wat betreft geschenk artikelen, huishoudartikelen, elektro-appa- raten, gereedschappen enz. Zo kan je er niet alleen terecht omje een dweil, een emmer of een verzameling wasspelden aan te schaffen - ben je je handtas vergeten om die spullen weg te bergen, geen nood, Mini Shop verkoopt ook hand tassen - maar je kan midderwijl ook met een strijkplank de deur uit, of met een fiets, een uurwerk, stripalbums, dekbedden, een stofzuiger enz. Kortom, alles wat je maar denken of dromen kan wat niet tot de voedingssektor behoort, vind je in de Mini Shop. Kwaliteit tegen zeer lage prijzen Hoe de NV Mini Shop erin slaagt dergelijk groot assortiment artikelen tegen gewoon weg zeer lage prijzen aan te bieden? Elke week krijgt Mini Shop nieuwe partijen artikelen binnen uit falingen en overstocks. De NV beschikt langs de Dendermondses teenweg te Lebbeke overigens over een ruim magazijn. Daarnaast doet Mini Shop aan groot- en kleinhandel. Tussenpersonen worden al dus uitgeschakeld. De klant vaart er van zelfsprekend wel bij. Met het doel de prijzen extra te drukken, werd doelbewust geopteerd voor een sobere prestatie. Geen oogverblindende luxe rekken dus, wel een ruime verkoophal waar de waren ordelijk en overzichtelijk ter beschikking van de klanten staan en rekken al bij al dienen waartoe ze ontworpen zijn: artike len op een duidelijke en toegankelijke manier aan het koperspubliek etaleren. Let wel, Mini Shop is geen «Stock Ameri- cain». Hij spreekt immers de mensen aan die direkt wat nodig hebben - een hamer, een bijl, een zaag bvb. - maar verkoopt geen grote stukken voorzien van een of ander serienummer. Jan en alleman Wie kan nu in Mini Shop zijn gading vinden? Jan en alleman. Is je spons zoek of versleten? Je vindt er een in de Mini Shop. Laat je stofzuiger het echter afwe ten? Evenmin paniek. Mini Shop biedt ook elektrische apparaten aan. Overigens van gekende merken, die borg staan voor kwaliteit. Wil je iemand uit je familie- of vrien denkring bij een verjaardag extra verwen nen? In Mini Shop vind je zonder twijfel je gading: van een ijsemmer over een ther- miskan, tot een kompleet eetservies, een peper- en zoutstel of een pracht van een «postuurken». Ook mensen die aktief zijn in het vereni gingsleven en hun klubkas via een tombo la willen spijzen, hoeven geenszins te aarzelen Mini Shop binnen te stappen. Ze kunnen er immers interessante prijzen pakketten samenstellen, gevarieerd kwa samenstelling, interessant kwa prijs. Aan organisatoren en voortverkopers biedt Mi ni Shop bovendien speciale voorwaarden aan. Dus?! Toegankelijk ook op zondag Niettegenstaande momenteel langs de Dendermondsesteenweg kollektorenwer- ken uitgevoerd worden, toch blijft Mini Shop nog makkelijk bereikbaar. Langs de Lindenlaan en de Omleidingsweg - wie moeilijkheden heeft zich te oriënteren: Mi ni Shop is gevestigd pal over het kapelletje - is overigens parkeerruimte zat ter be schikking. En ben je van plan een flinke voorraad in te slaan, kan je met je perso nen- of bestelwagen gewoon de poort binnenrijden. Het personeel staat je ter beschikking. Vermits ook op zondag flink wat mensen hun aankopen willen verrichten - het hoeft niet altijd voetbal te zijn, nietwaar me vrouw - stelt Mini Shop zijn deuren ook op zondag open. Van 9.30 u. tot 17 u. kan je er dan terecht. Van maandag tot vrijdag is Mini Shop trouwens ook al lekker lang geopend: van 9.30 u. tot 19 u. 's Zaterdags worden de deuren echter om 17 u. ge sloten. Wie wat nodig heeft, krijgt dus ruim de kans zijn aankopen te verrichten. Wip even binnen. Niet alleen het aanbod zal je( overdonderen, je zal ook versteld staan van de lage prijzen! Tekst: Pierre Van Rossem Foto's: Piet Hermans

De Voorpost | 1986 | | pagina 5