Buggenhouts schepencollege ontmoette de pers De Parafonen zijn niet uitsluitend goed bij stem Kursus verzorging en onderhoud hoogstamboomgaard Jaarfeest van de Sint-Salvatorconfrerie te Wieze VTI-leerlingen redden vrouw van verdrinkingsdood Derde Buggenhoutse avondschoolkwis: opnieuw meevaller t Gembel-Buggenhout aan de klaagmuur bil de provinciegouverneur Sneeuw op komst 28 - 14.2.1986 - De Voorpost Buggenhout. Focus staat soms op onscherp (c. breckx) Zevende Buggenhouts kwistornooi Eigenlijk weinig verandering aan de top van de rangschikking, na de tweede avond van het Zevende Kwistornooi, georganiseerd door de Vrije Openbare Biblioteek uit Buggen hout. Hoewel de VIPS (Maggy Maes en Co), die vorige week nog de lijst aanvoerden, tijdens de tweede avond niet zo best scoorden en moesten toezien hoe het team van het Kon. Gemegd Parafonenkoor (Daniël De Vroe) acht punten meer vergaarde. Laatstgenoemd team nam dan ook de leiding in de (voorlopige) rangschikking. Buggenhout. Wielewaal 's Heerenbosch bijt kranig van zich af (c. breckx) Collegeklap Het college besloot de glascontainer langs de Putweg te verplaatsen naar de Meir, op een weinig hinderlijke plaats, uit de buurt van de woqingen aldaar. Dergelijke kontainers, aldus burgemeester De Lapdtsheer, zijn inderdaad te groot van omvang en storen de omgeving. Ook in de schoot van de interkommunale DDS werd dat probleem reeds besproken. De kontainers meteen laten verdwijnen is onmogelijk, vermits daartoe investeringen gebeurd zijn. Toch werd aangedrongen in de toekomst kleinere, milieuvriendelijker containers te plaatsen. En de plaatsing selektiever uit te voeren. Aan de weet kwam de pers bovendien dat de kontainers voor olie en batterijen minder gebruikt worden. Met het doel de extra-beweging die het uitreiken van de nieuwe identiteitskaarten met zich zal brengen, op te vangen, heeft de gemeente via een BTK-projekt, een bediende in dienst genomen. Op 4 maart worden de eerste nieuwe pasjes ten gemeentehuize verwacht. De jeugd krijgt haar nieuwe identiteitskaart gratis, de volwassenen moeten 130 fr de prijs die de gemeente zelf moet betalen afdokken. Het college is niet van plan een gemeentelijk reglement ter bescherming van de privacy aan de gemeenteraad voor te leggen. We hoeden ons voor overreglementering, aldus de burger. Met het doel het «Kultureel Weekend 1986», dat in de komende septembermaand den Opstal op z'n kop zal zetten, voor te bereiden, werd enige tijd geleden een eerste vergadering belegd. Tijdens deze samenkomst, bijgewoond door 47 afgevaardigden van diverse kulturele verenigingen, werd o.a. beslist dat Erik Van Riet en Willy Janssens de algemene koördinatie van het komende «Weekend» zullen verzorgen. Als groepskoördinatoren werden aangeduid: Guido Durinck en Pieter Vanneste (tentoonstellingen), Philemon Van Ransbeeck (muziek en zang, geassisteerd door Stefaan Keppens), Herman Maes (jeugd- en kinderaktiviteiten), Johan Peetere (materiaal) en Willy Janssens (omlijsting). Het voorstel de «Prijs van Buggenhout» voor te behouden aan het bloemschikken, zei kuituurschepen Jan De Ridder, werd niet weerhouden. Het niveau en de bekendheid van de prijs laat dat niet toe. Wel wordt overwogen een bijkomende prijs bloemschikken ter beschikking te stellen. De «Prijs van Buggenhout» 1986 wordt voorbehouden aan de keramiek. Het samenstellen van een kulturele jaarkalender vond kultuurechepen De Ridder weimg opportuun. Het blijkt voor de verenigingen immers zeer moeilijk maanden van te voren hun manifestaties definitief te plannen. Een paar schepenen hadden het ook over de wijze van toekennen van de gemeentelijke subsidies, verdeling die door de oppositie tijdens de jongste gemeenteraadszitting op de korrel was genomen. Wij hebben, zette schepen De Ridder uiteen, in den beginnen bepaalde kriteria, o.a. gesuggereerd door de Lod. De Raedtstichting, toegepast. Dat systeem liep echter falikant af. Wie over een goeie sekretaris beschikte kwam toen immers (te) ruim aan bod. Daarom ook zijn we daarvan afgestapt en baseren we ons voor de toekenning op de jaarverslagen, gekombineerd weliswaar met een forfaitair bedrag. Schepen Marc Heymans van zijn kant benadrukte dat vorig jaar, ingevolge wijzigingen in de infrastruktuur, de sporttoelagen ingrijpend aangepast werden. Bij de verenigingen wen een rondvraag georganiseerd en rekening wordt gehouden met zowel de jeugdwerking als met de infrastruktuur. Om de twee jaar, aldus nog de sportschepen, zal de toestand geëvalueerd worden. De jeugdraad, zei schepen Pierre Stallaert, heeft een eigen puntensysteem uitgedokterd, dat bij de verdeling van de subsidies toegepast wordt en makkelijk te kontroleren valt. In de Eikendreef worden de bewoners met «waterafvoerproblemen» gekonfronteerd. We zijn ons van die problemen terdege bewust, aldus schepen van openbare werken Paul Van Malderen. Ze zijn hoofdzakelijk het gevolg van het feit dat de Eikendreef lager ligt dan de afvoerpijp bij de spoorweg, zodat makkelijk aanslibbing ontstaat. Ook de vaststelling dat in deze verkaveling uit de zestiger jaren vaak afvoerbuizen van verschillende diameter gebruikt werden, ligt mede aan de grondslag van de problemen. De enige oplossing, aldus schepen Van Malderen, lijkt ons over een afstand van zowat honderd meter buizen met een gepaste diameter en volgens de juiste hellingsgraad te installeren. Dat werk hebben we trouwens gepland voor de komende maanden. Burgemeester De Landtsheer reageerde ook op de motivatie van de klacht bij de provinciegouverneur, geformuleerd door de Gembel-fraktie. Gezien de kompleksiteit van de funktie, aldus de burger, zijn we gewoon voorstander van het in dienst nemen van één full-time kracht, i.p.v. twee half-time krachten. Daarom ook zullen we een nieuw voorstel formuleren en uiteraard opnieuw de procedure openen. De bewering dat van de vier in het eksamen geslaagde kandidaten niemand aan «onze kant» zou staan en daar de oorzaak van ons besluit ligt, is gewoon larie. We hebben trouwens nog nooit aan een kandidaat gevraagd «tot wie of wat» hij of zij behoort. Tijdens de volgende gemeenteraad zal de zaak opnieuw te berde komen. Pierre Van Rossem Tweede avond Opvallend in de tweede ronde was het puik presteren van VAL-Buggenhout. Het team van Georges Eraly moest slechts met één schamel puntje de duimen leggen voor de Pa rafonen. In het oog springend waren ook de prestaties van Biblio teek Opstal (Dirk Van der Jeught), VTB-VAB (Marie- Louise Verest), Atoom (Gus- taaf Schelckens), Last Genera tion (Gerda Walraevens), Sporthopedic, Oud-Leiding, Chiro Hemo Opstal (Liliane Annaert), Moeders Mooisten (Dirk Coppens) en The Gang of Five (Guy Buyens), alle ploegen die na de eerste avond verwezen waren naar de serie van de minder sterke teams, maar nu in de eerste helft van de rangschikking kwamen postvatten. «Quetzacotl» van zijn kant bracht het opnieuw voor me kaar 55e, dus allerlaatste te ein digen. Wellicht hebben Inge Heymans en Co te veel energie gestopt in het zoeken naar een originele naam voor hun team. Op vrijdag 14 februari valt de beslissing. De ploegen gerang schikt van de 29e t.e.m. de 55e plaats, spelen de eerste reeks die start te 19.30 u stipt. De ploegen van 1 t.e.m. 28 spelen de tweede reeks, die van stapel loopt omstreeks de klok van half tien. Spanning en sfeer gegaran deerd, ook op vrijdag 14 fe bruari in zaal Ter Roest, langs de Kameretraat te Buggenhout. Rangschikking na de tweede ronde 1. Kon. Gemengd Parafo- 26. Biblioteek Opstal 27. Bobo 28. Sporthopedic 29. VTB-VAB 30. VP-Spelemee nenkoor 2. Vips 3. TheMuppets 4. VAL-Buggenhout 5. Revapsy 6. Kwistet 7. Oudercomité RoVKsj 8. Leerkrachten BLO 9. De Speelvogels 10. KWB-Opdorp 11. Splitting Image 12. The Thinking Heads 13. Iverto 14. Rolumanie 15. Focus 16. De Genadelozen 17. Long Long 18. Marodali 19. BGJG-Centrum 20. Revanok 21. Wielewaal 's bosch 22. De contra's 23. Dekookmannen 24. Atoom 25. 't Zal wel 31. De Bende van Jan de Lichte 59 32. The Gang of Five 59 33. Last Generation 58 34. Oud-leiding Chiro Hemo Opstal 58 35. KVG 58 36. Oudercomité KSA-Bug- genhout 58 37. Chiro Hemo Opstal Meis jes 57 38. Geburencomité Zithan 57 39. CSC 56 40. De Cari's 54 41. Moeders Mooisten 69 69 66 66 65 Heeren- 64 64 63 62 62 42. Chiro Opstal aspiranten 52 43. Kweetnie 52 44. De Huifkartrekkers 51 45. Last but not Least 51 46. Hepakuja 49 47. Je weet maar nooit 48 48. KSA-Buggenhout 46 49. VKSJ Ro-Buggenhout 45 50. Chiro Opstal leiding 45 51. Plastiek chocopot 44 52. KWB-Centrum 44 53. Volleybal BGJG-Op- dorp 44 54. De Bostrappers 36 55. uetzalcotl 29 Dendarmonde Op vrijdag 31 januari werden de leerlingen van het tweede jaar mechanica van het Vrij Technisch Instituut, Emiel Van Winckellaan te Dendermonde, met een niet alledaagse toestand gekonfronteerd. Toen zij tijdens de les lichamelijke opvoeding een duurloop maakten langs de dijken van de Oude Dender, zagen de jongens een vrouw van middelbare leeftijd naar het water staren. Enkele achterop gebleven leerlingen bemerkten hoe de vrouw het water insprong. In paniek liepen de jongens naar de plaats van het gebeuren en hielpen de vrouw weer op het droge. De vrouw, die zich vrij eigenaardig gedroeg, vroeg de jongens haar met rust te laten. De jongens brachten echter hun sportleraar op de hoogte, die prompt de rijkswacht waar schuwde. De vrouw werd enige tijd later, verkleumd van de kou, teruggevonden en naar het ziekenhuis overgebracht. De rijkswacht stelde een onderzoek in. (pvr) Het wordt te Buggenhout inderdaad stilaan een traditie. vJ!rTp'n8 t^lriik^or Wielewaal 's Heerenbosch organiseert In vele delen van ons land vormen de boomgaarden een karakteristiek en waardevol onderdeel van het landschap. Het verdwijnen ervan moet dan ook, vanuit het oogpunt van landschapsbehoud, als een groot verlies beschouwd wor den. En wel om verschillende redenen. Landschappelijke betekenis Vooreerst zijn zij een sterke landschapsdeterminerende faktor. Met hun vermogen om zeer hoge leeftijden te halen honderd jaar is geen uitzonde ring bepalen zij decennia lang met hun kontoeren het profiel van het landschap. In de dorpen was het de boomgaard die traditiegetrouw zorgde voor een prachtige om hulling van de hoeven. Maar ook vaak minder sierlijke bij gebouwen werden er door ver doezeld en tegelijk was hij een spaarpot waarvan de opbrengst vaak als pachtgeld fungeerde. Vermits deze boomgaarden ge groepeerd rond woningen, voor het overgrote deel werden begraasd, bezorgden zij iedere dorpskern een weldoende be slotenheid en een verzachtend mikroklimaat, zowel 's zomers als 's winters. Ze zorgden voor een betrekkelijk kleinschalig, steeds weer verrassend land schap. Waarde van de hoogs tam Door zijn kweekmethode is de hoogstam de fruitboomsoort die het meest bij de natuurlijke groeiwijze (het bos) aanleunt. Naar aloud model vertrekt men hierbij immers van een gezaai de wildeling, welke als onder stam het wortelstel levert. Hier op wordt dan, wanneer men een appelvariëteit wil vormen, de Keiüeman als oersterke tus- senstam geplaatst. Bovenop de ze Keulemanstam, op een hoogte van 2m25, wordt uitein delijk 'de gewenste variëteit geënt. Het resultaat van deze werkwij ze is dan ook een krachtige fruitboom met een taaiheid ei gen aan de grote groeikracht, welke belagers een minieme kans laat. Zeer goed in staat ziekten zelfstandig af te weren, verhoogt deze boom zodoende nog konstant zijn weerstands vermogen. Betekenis voor plant en dier Naast de schaarse bossen, die het Vlaamse land nog rijk is, vormen de hoogstamboom- gaarden een apart biotoop voor zeer vele van onze insektene- tende vogels. Hier vinden ze vaak nog een laatste beschutte leefruimte in het kalende of reeds naakte landschap, tussen de kruinen, in nog resterende boomholten of hagen en hout wallen. Bewijs hiervan is de koncentra- tie van vogels en nestelplaat sen, in de resterende boomgaarden vastgesteld. In de voorbije jaren zijn door P1 ornithologen, in Haspengouw r werkzaam, merkwaardige vast- in stellingen gedaan bij populatie- Jij tellingen in boomgaarden. Er 1 werd een variatie en een aantal vogels, alsmede nestgelegenhe- lY den genoteerd, die geenszins II voor het bos moeten onder- J™ doen. Kursus verzorging en onder- houd hoogstamfruitbomen Ni In Buggenhout, Malderen en su andere gemeenten zijn heel wat Lje mensen die opnieuw hoogstam en halfhoogstambomen heb- ben aangeplant; vooral de jongste drie vier jaar. Voor ff1 hen natuurlijk het probleem j"e van de snoei, het onderhoud, pi< de behandeling van ziekten der jjj( eerste jaren enz... kj£ De aanplanting van hoog- en |tei halfhoogstambomen is een be- wuste keuze. Samen met vele natuurliefhebbers kiezen zij voor heel wat meer waarde dan een sterke fruitopbrengst in korte tijd. Daarom organiseren Wielewaal 's Heerenbosch en Leefmilieu Malderen een kur sus drie sessies over de verzorging en het onderhoud van die bomen. Is de kursus vooral gericht op het technisch onderhoud, toch staat hij ook open voor elke geïnteresseerde. De kursus vangt aan op vrijdag 14 februari in het Gildenhuis, Kloosterstraat te Malderen. Van 20 tot 22 u krijgen de kureisten een theoretische uit eenzetting. Op zondag 16 fe bruari doet men van 10 tot 12 u, in de Eikendreef 99 te Buggen hout aan praktijk (de snoei van de jonge aanplant). Op zondag 23 februari wordt de kursus besloten in de Tuinbouw school, Molenbaan te Peize- gem. Van 10 tot 12 u worden de kureisten vertrouwd gemaakt met de praktijk van de snoei en het onderhoud van de oudere aanplanten. De lessen worden t gegeven door Gaspard Grain-. I dorge, leraar fruitsnoei en le raar aan de tuinbouwschool. Zich inschrijven kan bij Mark Aerts, Eikendreef 99 te Bug genhout (tel. 052-33.02.42) en bij Jef Van den Eynde, Blok- straat 30 te Malderen. De deel name in de onkosten bedraagt 180 fr. Pierre Van Rossem In een schrijven van 13 januari 1986 formuleerden de Buggenhoutse Gembel-raadsleden Freddy De Bisschop en Marcel Catry, klacht tegen een gemeenteraadsbeslissing d.d. 26 december 1985, waarbty besloten werd niet over te gaan tot de aanstelling van twee halfrijdse opstellers. En tegen het eventueel opnieuw openen van de aanwervings procedure. Reeds voor de derde keer richtten de leerlingen van het Voor een talrijk opgekomen Pierre Van Rossem Het is al van lange traditie dat de confreristen van St. Salvator ieder jaar, twee dagen voor het ingaan van de 40-daagse vasten, hun teerfeest houden. Naar loffelijke gewoonte werd deze dag weer ingezet met een eucharistieviering ter intentie van de afgestorven gildebroeders, vooral voor deze die in het voorbije jaar ter ziele gingen nl. Frans Heyvaert en Jozef Beirnaert. Voor die gelegenheid prijkte het nieuw beeldje van de Allerheiligste Salvator, een fraai werk van de kunstenaar Pieter Van Espe uit Buggenhout, op het hoofdaltaar. In een korte homilie belichtte pastoor Paelinck de rol die de flambouwdragers vervullen bij verschillende kerkelijke plech tigheden zoals Witte Donder dag, de sakramentsprocessie en de bedevaartmis van ker- misdinsdag met de optocht naar het St. Salvatorkapelleken. Hij dankte de leden voor hun inzet en de moed om spijts gods dienstige teloorgang in een neerhalende en vermateriali- seerde wereld stand te houden en het licht van kristus verder uit te dragen. In het Oud-Gemeentehuis werd nadien even bijgetankt en de nodige reserve warmte op geslagen. Want in het Gilden huis moesten nog een paar li chamelijke werken van barm hartigheid beoefend worden: t.t.z. de hongerigen spijzigen en de dorstigen laven. Eens deze beide karweien opge knapt was het de hoogste tijd voor de wedstrijden in kaarten en bakschieten. Uitslagen Na afloop kwamen volgende resultaten op de bierviltjes. Beloften 1, Lambrecht .Marcel (Den- dercub) 3322 punten, 2. Staes Emiel 3220; 3. Pieters Frans 3078, 4. Rubbens Jozef 2945, 5. Heyvaert Gaston 2706, 6. Vermeiren Theofiel, 7. De Wael Leon, 8. Baert Philemon, 9. Vlaeminck Adolf, 10. Van Landuyt Jozef, 11. Baert Gas ton, 12. De Smedt Oscar (de eersten zullen de laatsten zijn...) Bieden Hierbij wonnen Marcel Moeyersoons en Frans Cop pens het van Willy Coppens en Benoit De Mol. Bakschieten Het aantal schutters was dit jaar opvallend sterk. Volgend kam pioenen-achttal Roger Cami, Karei Heunvinck, Paul Calle- baut, Frans Moortgat, Gilbert De Wolf, Adolf Moens, Roger Macharis en Remi Van der Jeught versloegen de Dender- schuivere Julien Van Houdt, Adolf Moortgat, John Muy- laert, Gerard Van Haver, Louis Lambrecht (Bontegem), Remi Saeys, Marcel Troch en Marcel De Ridder. Zoals in het verleden werden de diverse prestaties bekroond met een prijzenregen en een tombola. En wie nog niet moegeschoten of suf gekaart was had dicht bij de toog nog ruimschoots gele genheid om zijn speelwoede bot te vieren! J. Van Landuyt D publiek werd onderstaande uit- laatste jaar Economisch Hoger Onderwas van de Buggen- Jj geproklameerd. houtse Gemeentelijke Avondleergangen de ruime sportzaal j Leute 111, 2. FGK IA 107, van de Jongensschool gezellig In, om er een kwls te 3. Franc Borains 103, 4. Los organiseren, waaraan hun kollega's uit de verschillende Burros en 2 PK Turbo 102, 6. afdelingen en leerjaren, aangevoerd door hun leraressen Avanti en Los Vitivincultores en leraars, konden aanzetten. ^9\ 8- Eer®tcja" ™^P98, 9' Dnjtoren 95, 10. 1 PKF en 1 PKF H VI's 91, 12. New Chel- Dit jaar kwamen niet minder gelost bleef. Wat er wel op wijst langere 90, 13. Anciens 88, 14. dan 20 ploegen van elk vier dat er van een gepaste dosering .en leden opdagen. De derde jaar sprake was. Wel was er slechts jaar. [a vS°r" EHO'ers hadden trouwens tijd één ploeg die in economie het 18- s iy noch moeite gespaard om het monopsomie wist thuis te bren- der Naam 2d- fclem, rrans 4». gebeuren vlot te laten verlopen gen en slechts twee teams wa- en hadden bovendien voor een ren ervan op de hoogte dat een /_vr\ prachtige prijzentafel gezorgd, ombrometer gebruikt wordt om Luc Van Geert presteerde bo vendien puik als kwismaster en had bovendien voor honderd gedoseerde vragen gezorgd. De globovragen, waarbij klank en dia's de hoofdtoon voerden, zorgden voor een gepaste af wisseling. Direkteur Eraly had als voorr zitter van de jury geen enkele moeite met de spelleiding. Halfweg lag de ploeg van Frans gevorderde kennis le jaar A, o.l.v. Nadine De Don der, met 57 punten komfortabel aan de leiding. De grote favo rieten, Duits Praktische Kennis 1, aangevoerd door professio neel kwisser Ronny Callaert, hadden op dat ogenblik slechts 53 punten verzameld, maar zouden weldra bewijzen dat de prijzen slechts aan de meet uit gereikt worden. Zij rukten im mers kordaat naar de leiding op en zouden tenslotte met 111 op een maximum van 140 pun ten de overwinning op zak ste ken. F GK 1 werd verdienste lijk tweede met 107 punten. Opvallend was dat geen enkele van de hele reeks vragen onop- Onze weersverwachting Het blijft voorlopig nog koud. Een hogedrukgebied bïj Zuid-Noorwegen houdt een oostelijke luchtstroming in stand waarmee koude, uit de Sovjetunie afkomstige, lucht wordt aangevoerd. Langs de andere kant dringt zachtere lucht vanuit Biskaje via Frankrijk naar het noordoosten op. Het ziet er naar uit dat de voorste begrenzing hiervan, met name een sneeuwzone in de loop van zondag ons land kan bereiken. Volgens computerberekeningen zou de zachte lucht zelf niet verder doordringen dan de omgeving van Parijs. Op grond hiervan volgende verwachting. Zowel vandaag vrijdag als zaterdag vrij zonnig met enkele wolkenvelden. In de nacht en ochtend matige vorst, wat wil zeggen tussen -5 en -10°. Overdag schommelt het kwik om het vriespunt. Daarbij waait een zeer onaangename oostenwind die de koude doordringender zal maken. Vanaf zondag tot en met dinsdag veel bewolking en af en toe sneeuw. De temperatuur in de nacht enkele graden onder nul en overdag errond of iets erboven (met grote problemen op de wegen tot gevolg). In de tweede helft van volgende week ziet het er naar uit dat de zachtere lucht dan toch tot onze omgeving zal doordringen, wat het einde van de huidige koudegolf kan betekenen. Dit echter nog onder het grootste voorbehoud. (EG) Wat is de kern van deze zaak? Gembel: Via een beslissing ge nomen op 4 april van vorig jaar werd besloten twee halftijdse opstellers aan te werven. Het met dat doel ingerichte eksa men geschiedde naar onze overtuiging op uiterst objektie- ve wijze. Resultaat van het eksamen was, dat slechts vier kandidaten slaagden en bijge volg in aanmerking kwamen voor een aanstelling. Tijdens de gemeentraadszitting van 26 december 1985 werd meerderheid tegen minderheid echter beslist om niet over te gaan tot aanstelling. De enig mogelijke verklaring voor deze honderd procent willekeurige beslissing is dat wellicht, om niet te zeggen zeker, de door de meerderheid getipte en ge prefereerde kandidaten niet ge slaagd waren in het eksamen. Zoveel is duidelijk, aldus Gembel. Wanneer beslist wordt om twee halftijdse opstel Iers aan te werven, daartoe een eksamen ingericht wordt dat voldoende geslaagde kandida ten oplevert en de bestuurs- meerderheid dan gewoonweg de resultaten van dat eksamen opzij schuift en later beslist om de aanwervingsprocedure op nieuw te openen, zulks een aanfluiting van alle regels van goed bestuur inhoudt. Vandaar ons protest tegen deze beslis sing van de CVP-bestuurs- meerderheid. De beide Gemelbel-raadsle- den besluiten hun 'schrijven met de veronderstelling dat de provinciegourvemeur hun klacht met de nodige aandacht zal onderzoeken, Pierre Van Rosseml LI Kaartkamploenschap Zaterdag 15 februari om 19.30 uur begint in het Gildenhuis d«. voorlaatste proef van het kampioenschap kaarten. Het ACWji' zorgt weer voor prachtige prijzen. Karnavalviering Maandag 17 februari om 19.30 uur organizeren de KAV Jongflj Vrouwen van Zele Kouter een karnavalviering. Inschrijven bij dr kernleden is noodzakelijk. Negende famlllekwis Voor de negende maal organizeert het ACW een familiekwis dij j: plaats heeft op vrijdag 21 en zaterdag 22 februari telkens oiffi 1 19.15 uur in het Gildenhuis. Er is een gastoptreden voorzien van Leef en van het Geluid. Er zijn 300.000 fr aan prijzen weg t« geven.

De Voorpost | 1986 | | pagina 28