STREEKNIEUWS De Voorpost - 7.3.1986 - 19 Aalst. In de Veerstraat had de brandweer meer dan de handen vol om een paar schouwen Aalst. Ondanks de felle koude namen de Toerebijoekes en Vriet toch deel aan de te herstellen of ze althans in een dergelijke toestand te brengen dat ze geen gevaar vormden karnavalstoet in het Westvlaamse Tielt. (a) voor de voorbijkomende wandelaars en het verkeer, (a) Aalst Video- en gespreksavond C.G.S.O., Cumontstraat 3 Aalst. Woensdag 12 maart om 20 uur. «Vrouwenemancipatie». Inlichtingen op bovenstaand adres of via de vrouwentelefoon 21.75.13 (maandag en woensdag van 20 tot 22 uur en alle werkdagen van 9 tot 12 en van 14 tot 17 uur) Organisatie: Vrouwenwerking C.G.S.O. Opendeurdag Teledienst, Withuisstraat 4 Aalst Woensdag 5 maart van 15 tot 19 uur. Opendeurdag voor al wie actief is als vrijwilliger of interesse heeft voor het vrijwilligerswerk. Voor 50 fr. bieden wij U pannekoeken aan en een geurige kop koffie. Die opendeurdag heeft plaats naar aanleiding van het 5- jarig bestaan van Teledienst en de week van het vrijwilligers werk (3 tot 9 maart). Organisatie: Teledienst Aalst. Prenatale raadpleging «Moeder- en kinderzorg» Vanaf 1 maart heeft de raadpleging plaats op de volgende uren: elke dinfedag van 18 tot 19 uur eike woensdag van 18 tot 19 uur in de lokalen van het Sint- Elisabethziekenhuis, Gasthuisstraat 40, Aalst. Topdag 3 mei 1986 - Gastland Op initiatief van de Stedelijke Middenstandsraad en in samen werking met de economische dienst van de stad en de dekenijen van Aalst en de deelgemeenten wordt van maandag 28 april tot en met zondag 4 mei een Topweek georganiseerd met als hoogtepunt de TOPDAG op zaterdag 3 mei. Deze Top-ver- koopsweek staat in het kader van het gastland Oostenrijk. Op de verenigingen en ook partikuliere personen van heel Groot-Aalst wordt een beroep gedaan daaraan mee te werken. Ideeën en suggesties kunnen kenbaar gemaakt worden op de Ekonomische Dienst van de stad Aalst, Keizerlijk Plein 219300 Aalst. Tel. 77.11.11 toestel 220 en 221. Tentoonstellingen Belfortzaal, Grote Markt Aalst Van vrijdag 14 maart tot zondag 30 maart Wilhelm Mechnig. Openingsuren: werkdagen van 15 tot 19 uur, zondagen van 11 tot 12 u. en van 15 tot 19 uur. Vernissage: vrijdag 14 maart om 20.30 uur, inleiding door Marcel Wauters, letterkundige muziek en poëzie door Patrick Kiekens en Sibylla Mechnig Kaas- en wijnavond Sint-Annazaal, Roklijfstraat Aalst. Zaterdag 15 maart van 18 tot 22 uur Kaas- en Wijnavond, ledereen welkom! Organisatie: K.V.G. (Katolieke Vereniging voor Gehandicapten) afdeling Aalst. Spreekbeurt Zaaltje achter Sint-Annakring. Maandag 17 maart om 14 uur. «Erfenisrechten» door Meester Mia Willems. Organisatie: K.B.G. Sint-Anna Film en fototentoonstelling Mikisclub, Nieuwbeekstraat 35 Aalst. Zaterdag 15 maart van 14 tot 22 uur «Veldslagen Russisch Front». Uitreiking eretekens van de U.S.S.R. aan weerstanders en politieke gevangenen uit de Denderstreek. Daarna Film «Keerpunt 2* Wereldoorlog». Organisatie: onafhankelijkheidsfront, Partizanenleger, Patriotti sche Milities in samenwerking met Onze Solidariteit, het Archief en Documentatiecentrum Nationaal Museum van de weerstand en de Mikisclub. Wandelen Vertrek Houtmarkt om 13.30 uur of aan de kerk in Wolvertem om 14 uur. Zondag 9 maart. In en rond Meise (11 km). Op de Houtmarkt komen de wagens die bereid zijn een medewande laar mee te nemen en de wandelaars die niet over een eigen wagen beschikken. Inlichtingen: Paul Talloen, tel.: 054/56.76.35. Organisatie: V.T.B.-V.A.B., afdeling Aalst. Bonsal-kursus 't Apostelken, Apostelstraat 1 (O.L.V.-Plein) Aalst-Mijlbeek. Zon dag 9 maart van 10 tot 12 uur of dinsdag 11 maart van 19 tot 21 uur. Aanvang bonsai-kursus in vijf lessen. Zelf kweken en onderhouden van Oosterse dwergboompjes. Prijs: 1400 fr. (V.T.B.-V.A.B.-leden) en 1500 fr. (lesgeld, handleiding, twee pre-bonsai en 5 konsumpties inbegrepen). Inlichtingen: Geert Van Cleemput, tel.: 053/21.58.59. Organisatie: V.T.B.-V.A.B., afdeling Aalst Kondltiegymnastiek Sportzaal Sint-Jozefscollege, Stoofstraat, Aalst maandag 10 maart van 20 tot 21 uur Muziekgymnastiek. Abonnementstarie ven: 60 fr. (V.T.B.-V.A.B.-leden) en 70 fr. per beurt. Gebruik van douches inbegrepen. Inlichtingen: Ingrid Van Cleemput-D'Hae- se, tel.: 053/78.51.28. Organisatie: V.T.B.-V.A.B., afdeling Aalst. Brouwkursu8 Café «'t Landhuis», Grote Markt, Aalst woensdag 12 maart van 19.30 uur tot 21.30 uur. Zelf bier, wijn, porto en likeur maken in vier lessen. Tweede les. Inlichtingen Ivo Van Cleemput, tel.: 053/78.51.28. Organisatie: V.T.B.-V.A.B., afdeling Aalst. Toneel Netwerk, De Ridderstraat 28, Aalst vrijdag 7 maart om 20 uur «Tubutsch», regie: Lucas Vandervorst. Toegang: 200 fr., reduc ties: 160 fr. Organisatie: Netwerk i.s.m. Masreelfonds, met steun van Volksontwikkeling. Streekbeurt 't Apostelken, Apostelstraat 1 (O.L.V.-Plein) Aalst-Mijlbeek, maandag 10 maart om 14 uur «Wooncultuur: beter zien is beter teven» door Mevr. Ruysevelt. Organisatie: Alleenstaanden. Zaal Madeion, Grote Markt Aalst, dinsdag 11 maart om 20 uur «Gezondheidszorg nu». Organisatie: C.S.C. De Rank. Zwemmen Zwembad Sint-Jozefscollege, Stoofstraat Aalst donderdag 13 maart van 18 tot 19.30 uur. Abonnementstarieven. Zwemles mogelijk. 50 fr. (V.T.B.-V.A.B.-leden), 60 fr. per beurt. Inlichtin gen: Arseen Saeys, tel.: 053/21.68.15. Organisatie: V.T.B.- V.A.B., afdeling Aalst. Verkeersveiligheid Leslokaal van de V.A.B.-rijschool, Pontstraat 66, Aalst, zaterdag 15 maart van 15 tot 17 uur. Vergadering van de Werkgroep verkeersveiligheid, ledereen die aan de problematiek van de verkeersveiligheid in onze stad enige tijd en inzet wil spenderen, is van harte welkom. Inlichtingen: Ariël Van den Bossche, Houtenkruisstraat 6, Moorsel. Organisatie: V.T.B.-V.A.B., afde ling Aalst. Sprookjes Sprookjeshuis, Overhammedreef 22A (bos) Aalst, woensdag 12 maart tussen 14.30 en 16 uur Vertellen van sprookjes aan kinderen vanaf 6 jaar. Inlichtingen: Putbosstraat 14, Aalst, tel.: 78.93.14 of 70.08.50. Organisatie: Sprookjeswerkgroep. Poppenteater Netwerk, De Ridderstraat 28, Aalst zaterdag 8 maart om 15 uur «Smukkel» door poppenteater Froe Froe. Voor kinderen van 5 tot 12 jaar. Toegang: 80 fr., 60 fr. (reducties), 50 fr. (groepen). Organisatie: Netwerk. Petanque Club «Apollo-Terlinden» (Kasteel Terlinden) aan de Boudewijnlaan. Alle gepensioneerde Petanquers zijn welkom ietere woensdag, donderdag en zater dag van 14.30 tot 18.30 uur. Geen studies, alleen ontspanning. Op maandag 10 maart gaan we met de senioren naar de B33rd6QBni Keizershallen ter gelegenheid van de namiddag van de senio ren. Komt U ook mee? Allen welkom! Biologisch tuinieren Vormingsavond van de KWB Sint-Anna op vrijdag 21 maart te 20 u. in de Sint-Annakring over biologisch tuinieren o.l.v. Velt- voorzitter Herman De Waele. Deze aktiviteit zal plaatshebben in de zalen van het Koninklijk Lyceum, Pontstraat 51, Aalst. Ingang langs de Hoogstraat. E.H.B.O.-kursus Het Vlaamse Kruis 10 maart: Anatomie - fysiologie - verwondingen uro-genitaal stelsel en zwachtelverbanden I. 11 maart: spoedbevallingen en vervoer-transport gewonden. Telkens in zaal «Kring», Dr. De Moorstraat te Aalst, van 19.30 tot 21.45 u. Tentoonstellingen Belfortzaal: Tuur De Rijbel met het landschap tussen het Dendermondse en Klein-Brabant. Tot zondag 9 maart. Op zaterdag en zondag van 10 tot 12 uur en van 15 tot 18 uur; op werkdagen van 17 tot 20 uur. Belfortkrypte: Monique Cordier, Raymonde De Bolle, Sylvia Ramirez en Marie-Claire Wodo met pastels, olieverven, beeldhouwwerken en akwarellen, van 8 tot 23 maart, elke dag van 14 tot 18 uur. Opening: 7 maart om 18 uur. Ghandi In het kader van Broederlijk Delen wordt te Baardegem in de parochiezaal op dinsdag 18 maart de film «Ghandi» gedraaid te 20 u. Opbrengst uiteraard voor Madurantakam. Erfrecht Op maandag 17 maart te 14 u. in een zaaltje achter de Sint- Annakring, Roklijfstraat, voordracht door Meester Mia Willems over erfrecht van de langstlevende echtgenoot. Mogelijkheid tot het stellen van vragen. Toegang gratis. Gezondheidszorg nu Minister van Staat Willy Claes spreekt voor CSC De Rank op dinsdag 11 maart te 20 u. in zaal Nieuwe Madeion, Grote Markt. Levensvreugde De Aalsterse afdeling van «The Lionsclub» organiseert samen met jeugdclub Lede een ophaling van kledingstukken en aller hande textielwaren op zaterdag 19 april. De ophaling gebeurt door de leden zelf en het centraal verzamelpunt is aan de Haring. Men komt vanaf 9 u. Alles wordt op grote trailers geladen door jongens van Levensvreugde zelf. De aktie spreidt zich over Groot-Aalst, Haaltert, Kerksken, Erpe, Mere, Erondegem, Wieze en de deelgemeente Lede zelf. Gelede bussen op lijn Aalst-Brussel Op de buslijn Aalst-Brussel worden gelede bussen ingelegd. Tijdens de piekuren kan het aantal reizigers ter bestemming worden gebracht zonder dat bijkomende bussen moeten worden ingelegd en tijdens de daguren wordt het aanbod zitplaatsen merkelijk verhoogd. Het inleggen van deze nieuwe bussen zal uiteraard gepaard gaan met herschikkingen in de dienstregeling. G.O.C. doet het weer Gespreks- en Onthaalcentrum vzw doet het weer. U kan terug elke dag tijdens de kantooruren schriftelijk en telefonisch kontakt nemen. Maar wat is nu eigenlijk het G.O.C.? Zoals u zich herinnert staat het G.O.C. voor homo- en lesbienne centrum, maar elkeen is welkom. Welkom in onze café-ontmoetingsruimte, waar ontspanning en eventuele kontakten gevonden kunnen worden. Verder is er een informatie- en consultatiebureau voor opvang en begeleiding in een anonieme sfeer. Onze ontmoetingsruimte is geopend woensdag van 20.00 u. tot 24.00 u., vrijdag en zaterdag van 20.00 u. tot 02.00 u. en zondag van 16.00 u. tot 24.00 u. Vermelden wij er nog bij dat wij bereid zijn mede te werken aan beurzen en dergelijke in de vorm van info-stands of info- avonden. Wenst u meer informatie, dan kunt u deze vernemen in onze «Touchekrant» of via onze Postbus 75, 9300 Aalst. Tel. 053/ 77.12.46. Omdat elkeen het recht heeft anders te zijn. Jeugdhuis Terlinden Vrijdag 14 maart te 20.00 u.: Een info-avond over E.H.B.O. Het E.G.-rijbewijs, een dokument naar Europees model. Het verhaal doet een tijd de ronde. Eén van de noodzakelijke onderwerpen die in het Europese pakket zal verweven zitten, zo fluistert men, zal het goochelen met E.H.B.O. zijn. Jeugdhuis Terlinden, een avond over «Eerste Hulp, duidelijk meer dan nodig». E.H.B.O., i.s.m. Het Rode Kruis. U bent welkom! Familiekwis Op zaterdag 8 maart te 18 u. in "t Capucientje, Capucienenlaan, familiekwis met volgend programma: 18 u.: Welkom. Wat heb ik aan de «Bond»? door de heer E. De Pooter. Voorronde van de familiekwis met Herman Van Molle. Elke familie doet als gezin mee. Drie of vier alleenstaanden kunnen zich verenigen tot één groep. De vragen richten zich tot groot en klein en zijn gericht naar een groot publiek. Pauze - Elk lid van het gezin ontvangt 2 belegde broodjes. Verkoop van tombolaloten. Tweede ronde met 2 leden van de 3 best geklasseerde families. Eindronde en prijsuitreiking. 3* prijs waardebon van 1.000 fr. 2° prijs handdoeken pakket ter waarde 1.500 fr. 1* prijs klokradio ter waarde 2.000 fr. Tombola en begin van het gezellig samenzijn met muziek en dans. Expresslegroep Vredon Jongens vanaf 14 jaar kunnen elke woensdagavond van 19 tot 21.30 u. terecht in het sportcomplex VTI met ingang via de grote poort aan de Asserendries. Meer info bij Achiel De Moor, Abeelstraat 17, tel. 053/77.93.67. Italiaanse nacht In Lyceum Op zaterdag 15 maart e.k. organiseert de Vriendenkring in samenwerking met de Oudervereniging en de Oudleerlingen een avondvullend programma van Italiaanse muziek en folkloristische dansen. Dit wordt verzorgd door «I Campagnoli». Naast een rijke keuze aan Italiaanse wijnen en dranken, wordt er ook gezorgd voor een aantal Italiaanse gerechten. De algemene toegangsprijs is 100 fr. Toegangskaarten kunnen besteld worden op het sekretariaat van de school. Poppentheater Optreden op zondag 16 maart te 14.30 u. in de gemeenteschool, Dorpstraat 30 met «Kamavalmuseum en de flauwe plezante». Verloofdenontmoeti ng Op maandag 10 maart te 20 u. (tot 22.30 u.) in de parochiezaal verloofdenontmoeting met getuigenissen van drie echtparen over hun ervaringen bij hun huwelijksleven. Plechtige Kommunle Kruisoplegging in de hoogmis op 9 maart. Bezinningsweekend te Weelde op 12-13 april. Vormsel door Mgr. Van Peteghem op donderdag na de plechtige kommunie. Geen lering tijdens het paasverlof. Lentekoncert O.l.v. Pierrot De Block brengt de Kon. Harmonie Sint-Cecilia een lentekoncert op zaterdag 19 april te 20 u. in de parochiezaal. Toegangsprijs 50 fr. Erembodegem Vrijdag 7 maart Ouderavond tweede jaar catechese: te 20 uur in het Parochie huis. Zaterdag 8 maart Kursus dactylografie: te 9 uur in de Crypte. Zondag 9 maart K.W.B.-K.A.V.-bezlnnlngsdag: in St.-Kwintens-Lennik, Kroon- straat 42. Vertrek met eigen wagen aan de O.L.Vr.-Hemelvaartkerk te 9u.05 en aan de Pater Rasschaertlaan te 9u.15. Kostprijs: 200 fr./100 fr. (kinderen - 12 jaar). Postzegelkring Dendrla: klubvergadering (met alle normale aktiviteiten en veiling) van 9.30 u. tot 12 uur in het Parochiehuis. Jeugdatelier Toeter: van 13.30 u. tot 17 u. in Jeugdhuis Eureka, Keppestraat 52. ACV-CM-Famlllefeest: op 22 maart te 19.30 u. in de Alfons Van de Maelezaal. Volkskring, Kaai 1. Deelname 150 fr. Laatste dag van inschrijving 9 maart! Maandag 10 maart Toneelherhaling «Onder de Toren»: op 10,12,17,19... maart repeteert het Erembodegemse toneelgezelschap «Onder de Toren» het populaire toneelwerk «Slisse en Cesar» van Jeroom Vesten en Jos Gevers, onder leiding van Philemon Eeckhaut en Jan Van den Heuvel in het Parochiehuis. De opvoeringen hebben plaats op 4, 5, 11 en 12 april, telkens te 19.30 u. in het Parochiehuis. Kaarten: 80 fr. N.W.K.: raadpleging te 14 uur in de Crypte. Dinsdag 11 maart K.V.L.V. +60: Ontmoetingsnamiddag voor +60-ers, te 14 uur in de Crypte. Tema: «Nieuwe perspektieven in de huishouding». Woensdag 12 maart Paplerophallng in Erembodegem! A.A.-groep «Om Mekaar»: vergadering te 20 uur in de boven zaal van het Parochiehuis. Donderdag 13 maart A Capellakoor Termuren: koorherhaling te 19.30 u. in de winterkapel van de O.L.Vr.-Hemelvaartkerk. Nieuwe koorleden steeds welkom! Goed om weten Derde Parochiefeesten: op 19 en 20 april a.s. Voorverkoop Postzegelreeks «Belgische Honderassen»: op 24 en 25 mei in het Parochiehuis van Erembodegem. Organiza- tie: Postzegelkring Dendria Erembodegem. Betreft: Groenendaalse herdershond, Vlaamse koehond, Tervu- rense herdershond en Mechelse herdershond. Herdersem De Harmonie In de kavalkade Alle muzikanten hadden het lastig in de karnavalstoet te Aalst. 'Pistons' vroren vast en tampons van saxo's en klarinetten hadden het niet onder de markt. Voor velen was het een lijdenstocht, waarbij de Grote Markt als laatste hindernis en de Molenstraat/Werf als de bevrijding werd ervaren. We hebben tientallen muzikanten alles zien proberen om hun instrument speelbaar te houden. Zelfs werden spelende leden tijdens de stoet onpasselijk. Maar het Inrichtend komitee had geen oog voor al deze moeilijkheden. Feestleider Bert Comand zal volgend jaar zélf de effektieve deelnemers tellen. Belotting Op zaterdag 8 maart in het Parochiecentrum georganiseerd door de Centrumvrienden. Schaken Vandaag vrijdag 7 maart schaakavond voor «De Toren» te 20 u. in café St.-Antonius. Brasil Voor wie in kontakt wenst te blijven met de naar Brazilië vertrokken dorpsgenoten Mia en Jos Vanrespaille met Patricia en Elise voor 2 jaar terug in een ontwikkelingsprojekt hierbij hun adres: Cas Paroquial, 48.300 Conde (Bahia) Brasil. Spitstechnologie en Vlaamse emancipatie Het Davidsfonds Herdersem nodigt U allen uit tot het bijwonen van de voordracht: «Mikt Vlaanderen naar de sterren» op vrijdag 7 maart 1986 te 20.00 u. in het Parochiaal Centrum, Grote Baan te Herdersem. In welke mate is de glamour en glitter van Flanders' Technology meer dan klatergoud? Waar staat Vlaanderen in de beslissende wedren naar een Nieuwe Internationale Ekonomische Orde? De markt voor vele van onze «traditionele» produkten wordt steeds meer afgeroomd door de lage-loonlanden. In welke mate kan ons bedrijfsleven dit welvaartsveriies compenseren door het scheppen van nieuwe, technologische hoogwaardige produk ten? Is België met zijn immobilisme, zijn bureaukratie, zijn economie met 2 snelheden daarbij een blok aan ons been? Vlaamse spitstechnologische wereldprimeurs: een utopie? Kun nen onze bedrijven méér dan soms gedacht wordt? Hoeveel 'mensen weten bijvoorbeeld dat een aantal Vlaamse bedrijven vitale onderdelen leveren voor het Amerikaanse ruimtevaartpro gramma? Betekent iets dergelijks meer dan een reklamestunt? Wat is de impakt van de spitstechnologie op de tewerkstelling? Moeten wij niet alleen onze Vlaamse minderwaardigheidscom plexen afleggen, maar ook resoluut opeisen dat wij onze eigen weg kunnen uitstippelen? De Vlaamse Beweging op een ander terrein: spitstechnologie en Vlaamse emancipatie. Een verken ningstocht langsheen een 30-tal Vlaamse bedrijven. Met soms- onthullend diamateriaal. Spreker is Jempi Opsomer. Hij is stichter-voorzitter van de V.Z.W. Flanders Airminded, die Vlamingen wil sensibiliseren voor het economisch belang van lucht- en ruimtevaart. Hij is ook de winnaar van de wedstrijd «De meest beloftevolle jonge Vlaming» - 1984. De avond wordt verzorgd door de plaatselijke Davidsfondsafde- ling in samenwerking met de Generale Bankmaatschappij. Plechtige Kommunie Deze heeft plaats op 27 april te 10 u. Mgr. Van Peteghem komt vormen op 1 mei te 16.30 u. Nu starten de «zeven weken». Broederlijk Delen Verleden jaar werd in totaal 245.852 fr. samengebracht in de kerk, in de scholen, op de ziekendag, bij het paasfeest van gepensioneerden, bij akties in het rustoord en via speciale giften. Eerste ophaling in de kerk nu op 8 en 9 maart. U kan ook storten op 001-1455641-38 van D.W.M.O. Valerius De Saedeleerstraat 24 (Herman Blendeman). Formulieren lig gen klaar in de kerk. Giften vanaf 1.000 fr. kunnen worden afgetrokken van uw belastbaar inkomen. Voetbal thuis Zondag: SK II - Westrem te 10 u. Patro II - Rooien, 15 u. Meldert Paplerophallng Op dinsdag 11 maart in Meldert en Baardegem Café-chantant Morgen zaterdag 8 maart vanaf 20 u. in het Parochiecentrum café-chantant georganiseerd door de Culturele Kring en de Parochiecentrumraad. Muzikale begeleiding. Ambiance verze kerd. Toegang gratis. Opendeurdag Op zaterdag 8 maart opendeurdag van 15 tot 16.30 u. waarna te 16.30 u. optreden van Paul Severs gevolgd door gezellig samenzijn met Radio Dender (Harry Van Helder en Marnic De Graaf). Ondertussen wafel- en pannekoekenslag: twee wafels of pannekoeken plus koffie aan 60 fr. Verloofdenontmoeting Luc en Hilde Vandenberghe-Cammu organiseerden verleden zaterdag in het Parochiecentrum een verioofdenontmoeting met als thema «Kennismaking». Tentoonstellingen In het Affligems kultureel centrum exposeren Freddy Baeten (kunstschilder) en Jozef Loquet (beeldhouwer) in «zalen A» tot en met 16 maart. In «zalen B» tentoonstelling door leden van de Wemmelse Laermanskring eveneens tot 16 maart. Open op zaterdag van 14.30 tot 20 u. en op zondag van 11 tot 13 en van 14.30 tot 20 u. Elly en Rikkert Vandaag vrijdag 7 maart optreden van Elly en Rikkert in de abdijkerk te 20 u. Een paar dat Jezus ontdekte en hun enthousiasme uitzingt over heel Nederland en Vlaanderen. Toegang kost 120 fr. Moorsel Open-bank-dag Ter gelegenheid van de officiële opening van een BAC-kantoor te Moorsel open-bank-dag op zaterdag 15 maart van 14 tot 20 u. in de Stationsstraat 10. Tevens prachtige foto's te bekijken van alpinist D. Saeys. Davidsfonds Vandaag vrijdag te 20 u. in het KU-Heem voordracht door Mare Boone over de schoonheid van de natuur. Een organisatie van het Davidsfonds. ledereen welkom. Poppentheater Optreden van het stadspoppentheater met «Carnavalmuseum en de flauwe plezante» in de gemeenteschool aan de Kaalberg op zaterdag 8 maart te 14.30 u. Verloofden Op 17 dezer in het Parochiehuis, Statiestraat 1, verioofdenont moeting over «Leven als gehuwden en als christengezin» door diaken Maurits Timmerman en E.H. Derouck. Nadere info: Patrick en An Dierickx-Van Der Borght, Kapittel straat 11. Tel. 053/21.71.91 of bij Diaken Rik. KAV Op zondag 16 maart bezinningsdag in het parochiehuis in gezinsverband. Er wordt gezorgd voor kinderopvang. Einde rond 17.30 u. Thema: «Aap behoeftigen schenkt hij overvloed». Chirokabaret Op zaterdag 15 maart in de Katholieke Kring kabaret door Chiro Eglantier en Chiro Sint-Stefaan. Begin te 19.30 u. «Chiro in kleuren». Nieuwerkerken K.W.B.-kursus vrije begeleiding Leren auto rijden hoeft niet duur te zijn. K.W.B.-Nieuwerkerken organizeert een kursus vrije begelei ding. Deze kursus, gespreid over 4 avonden, bereidt voor op het teoretisch rij-eksamen, maar ook, via dia's, op de praktische proef. Dinsdag 11 maart: algemene informatie over rijschool - vrije begeleiding. Dinsdag 18 maart: ken ik de wegcode? Dinsdag 25 maart: teoretisch eksamen met diamontage. Dinsdag 1 april: praktisch eksamen met diamontage. Telkens in het Parochiaal Centrum, Dorp 7, van 20 tot 22 uur. De deelname in de onkosten bedraagt 150 fr. voor gans de kursus.

De Voorpost | 1986 | | pagina 19