LIEFHEBBERSVOETBAL Gebrekkige afwerking bij Kalfort Sportif WEER DOELTJESKERMIS BIJ VAN BENEDEN WILLEBROEK VERLIEST NU OOK TEGEN HEKKESLUITER! Hatrick Van Giel! INHAALWEDSTRIJDEN BESLISSEN OVER PROMOTIE ERE-SEKRETARIS VAN K.S.A.H. AUGUST BOLLAERTS OVERLEDEN BEKER VAN HAMME ONDANKS MOEIZAME ZEGE VERSTEVIGT BRIEL HAAR POSITIE! K.W.B. Voetbalploeg-uit Puurs in 't nieuw 44 - 14.3.1986 - De Voorpost KATOL1EK SPORTVERBOND Uitslagen en standen Eerste afdeling Don Bosco-Rciniicrt Ik Dicn-P. A via Oive-Simikos VI. Vooruit-Kalfort 1 Olve 2. Rac. Kiel 3. Ik Dien 4. Simikos 6. Vaso 7. Reinaert 8. Polderster 9 Kalfort 10. Vlug Vooruit 11. DonBosco 12. Pulhof 1 Tweede afd. A Olse-Jolika KI. Brabant-Nieuw Merksem V remde-Brasschaa t 1. Brasschaat 1 2. Sava 1 3. Olvac 4 Bodenheidc 5. Klein-Brabant 6. Jolika 1 7. Olse 1 8. Bacwaldc 9. Post 10. Romain Boys 11. Vremde 1 12. Nieuw Merksem Derde afd. A Lambrecht-Mechlinea 1Adler 1 2 Lambrecht 3. Laar 4 Daghet 5. Duffel 6. Arenden 7. Goor 8. Ruisbroek 9. Cordial 10. Apollo 11. Mechlinea Vijfde afd. B The Stones-Stormers De Molen-Wiliebroek 1. Boterwaag 2. Willebroek 3 Leeuwkens 4. Stormers 5 Amer Puurs 6. De Molen 7. Xaverianen 8. Aloysius 18 31 17 28 18 28 17 17 18 17 17 14 18 13 24 19 14 19 16 15 13 13 15 12 16 11 15 9 13 9 9. Sternar 10. The Stones Will. 11. Dor Veteranen-afd. C Sel. Ruisbroek-Helder Res. 6' afd. A The Stoncs-Jolika Sel Ruisbroek-Mcchlinea Res. Reeks B Kalfort-Valaarhof JEUGDKOMPETITIE Miniemen C Goor-Kalfort Kadetten D Goor-Kalfort Scholieren D Ik Dicn-Stabclino LDB United-Kalfort I. Goor 2 Groencnhoek 3 Stabelino 4. Kalfort 5 Olse 6. LDB United 7. Laar 8. Uilenspiegel 9. DonBosco 10. Ik Dien 11. Pulle VKS-Volley - Heren 1' afd. Kadee-KWB Kokaz 3' afd. B Ruisbroek-Kinesco 4' afd. B Breendonk-V itesse Res. Reeks A Kadee-KWB Kokaz Res. Reeks B Oxaco 3-Ruisbroek 2 2* afd. Lint-Erika Puurs 3* afd. B Sloep-Ruisbroek Kadee-Punt 4' afd. B Rac. Kiel-M. Siks uitg. uitg. 13 22 14 22 15 21 13 20 12 9 14 8 13 7 14 4 Het was duidelijk te zien wie er nog baat kon halen uit de wedstrijd bij Vlug Vooruit. Kalfort, zonder Chris De Cat en Alex Van De Velde, speelde als een ploeg die nog weinig te winnen of te verhezen had. Na een lange studieronde, waarin de thuisploeg toch wat agressiever optrad, kreeg zij dan ook terecht de eerste kansen. Op de 19e min. moest G. Peleman ge past in de voeten van de midvoor duikelen en drie minuten later kwam de rechtsbuiten alleen schuin voor het Kalfort-doel maar hij besloot deze unieke kans over. De eerste mooie aanval van Kalfort noteerden we op de 24ste min. D. Van Stappen bereikte na kombinatie met L. De Cat de opgerukte Van Barel Maar zijn voorzet was echter iets te scherp. Kalfort kreeg voor de rust nog twee mooie kansen. Op de 32ste min, bereikte D. Fabri met een sublieme doorsteekpas De Ron maar die schoot juist naast. Op de 38e min. zette De Ron van- op links voor naarde goed- gevolgde Spapens die alleen voor de doelman kwam. Spapens schoot op de val lende doelman en een veT- dediger kon ontzetten. In de tweede helft ging Sportif ondanks de afwe zigheid van L. Aerts die vervangen was door Schaerlaeken, toch beter kombineren. Dat resulteer de in de 49ste min. In een schot van R. Peeters dat in hoekschop werd verwerkt. Nu het de verdediging een paar steken vallen. Op de 65e min. aarzelde L. De Cat voor een interceptie en het werd 1-0. Twee minuten la ter speelde Reyntiens te kort terug en de rechtsbui ten skoorde: 2-0. Kalfort probeerde er met kick-and- rush voetbal nog wat aan te doen maar het was de thuis ploeg die Peleman nog het meest het vuur aan de sche nen legde. Wel trof Fabri nog de paal m^ar even later moest G. Peleman zich al weer rekken om een laag schot te weren. Het bleef bij niet onverdiende 2-0. De wedstrijd van Kalfort 2 werd uitgesteld wegens on bespeelbaarheid van het terrein. Kalfort 3 viel te zwak uit tegen titelkandidaat Van laarhof. Na een ruststand van 0-1 werd het nog 0-4. De Miniemen en Kadetten zagen hun wedstrijd ook uitgesteld. De Scholieren speelden een zeer goede wedstrijd en wonnen met 1-2 tegen L.D.B. United. Frank De- wachter (4 x), Stefaan Wil- lemans (3), Tom Marijnis sen (2 x), Wim Palmaerts en Ludo Brasspenninx zorgden voor de doel punten. Kalfort naar Vaso Ekeren Na de ontgoochelende pres tatie van vorige week tegen Vlug Vooruit gaat Sportif opnieuw naar het Antwerp se. De thuisploeg stond lan ge tijd in de degradatiezone maar speelde een sterke tweede ronde en komt nog in aanmerking voor de vier de plaats. Bij Sportif zijn Chris Decat en A. Van De Velde opnieuw van de partij zodat volgende spelers het moeten waarmaken: G.Pe leman, Chr. Decat, J. Van Overloop, L. Aerts, L. Reyntiens, L. Decat, D. Van Stappen, J. Van Barel, R. Peters, M. De Ron, K. Spa pens, D. Fabri, A. Van De Velde. (al) VAN BENEDEN - TOL VV 6-0 Gans de ploeg speelde weer een uitstekende wedstrijd en Tol werd het kind van de rekening. Met 6 doelpunten. Doelman De Leeuw hield zijn netten weer ongeschonden. Op 16 wedstrijden moest Mark zich nog mn»r 9 m&ni omdraaien om de bal uit zijn doel te halen en zijn medemaats scoorden reeds 54 maal! Voor hun eerste jaar in het K.S.A.H. (tweede afdeling) staan ze momenteel 3 punten vóór op Gen. Biscuit met nog 6 wedstrijden voor de boeg. We wensen de ploeg van praeses Wilfried Huy- ghe de titel! V.VM. LENTETORNOOI DE STATIE BLAASVELD BLIJFT OP GOEDE PAD Nadat vorige week, RWB-St.-Martinus, onverrichterzake de terugreis had moeten aanvangen, werd nu ook Draf, het volgende slachtoffer van de Blaasveldse zegedrift. Liepen, na de overwinning op St.-Martinus, velen, niet hoog op met de overwinning tegen een zwak broertje! - na wat ze tegen Draf te zien kregen, zullen diezelfde, hun mening wel moeten herzien. Hopelijk kan de huidige konditie nog enige weken aanhouden. Battel-Rosetteboys Mechelen-Front Page KWB St.-Martinus-Jong berg Relax-GIash Mahieu De Statie-Draf 1 Rosetteboys 2. Mechclen 3 Relax 4. Jong Vosberg ARBEIDERSVOETBALBOND Welk vuiltje er aan de lucht is, weten we niet, maar het is toch wel onlogisch dat Willebroek na de thuisnederlaag tegen De urne nu ook tegen hekkesluiter Germinal ver liest. Uiteraard spelen hier weer vele faktoren mee. De Soclo-ploeg heeft nog een kansje voor het behoud, terwijl Willebroek waarschijnlijk inspiratieloos gestart niets meer te verliezen heeft en na de nederlaag tegen De urne ook geen ambities meer om een promotieticket te bemach tigen. De kloof is inderdaad te groot geworden. Vitesse daarentegen blijft ambitieus en won zeer vlot de vierpuntenwedstrijd tegen 't Hoefijzer na een hattrick van Ronny Buelens, één treffer (op strafschop) voor rust, de twee andere rond het uur. Zowel in de tweede als in de mers in augustus als de kandi- derde afdeling is het een zeer daat-kampioen getipt. De lei- spannende wedstrijd geworden ders wonnen bij Luchtbalsport voor het behoud Sedert de maar Willebroek klimt helaas hervatting van het kampioen- niet over deze laatste heen zo- schap beginnen de staartploe- dat de kans op de derde plaats gen punten te sprokkelen zo- vorige zondag verkeken werd. dat in beide reeksen respektie- Door de vlotte winst van velijk 4 en 5 ploegen in aan- Wommelgemse tegen Casa merking komen om een klasse staan de zaken er voor eerstge- te dalen In de tweede afdeling noemde duidelijk beter voor is zelfs de nr. 6 Knalpot nog dan een paar weken terug, onzeker en kan wiskundig ge- zien nog degraderen. Zo'n 2* afdeling: loopje zal het wel niet nemen Haven-Tuinwijk 1-0 maar in ieder geval deed Ber- Mixerboys-Brcughelboys 7-1 chemboys de beste zaak. Lei- Knalpot-Ekercn 2-4 der Teugels won wel nipt en Vitesse-'t Hoefijzer 3-0 gaat een titel tegemoet die wel Martanne-Teugcls 2-3 eens mei een mix. aan punten Berchemboys-toa.an 3-2 bereikt kan worden. In derde afdeling moet de ontgooche- Stand ling der Willebroekse suppor- 1 Teugels Vriendschappelijk. SCHONENBERG - F.C. UPJOHN PUURS 1-5 De Puursenaars genoten van de lentestralen om meteen ook een frisse verrichting op de grasmat neer te leggen. Schonenberg werd het slachtoffer van de speelse Puurse naars die echt zin kregen in voetballen en ook na lange tijd nog eens in type-opstelling konden spelen. Dat hield evenveel in dat de spitsen Van Giel-De Vuyst geregeld aangespeeld konden worden door een voortreffelijk draai end middenveld waarin Eric Aerts de opportuniteit vond om een doelpunt te komen scoren. Het was na 30 minuten in de tweede helft dat de thuisploeg een eerreddend doelpunt voorbij de Upjohndoelman kreeg als verdediger Jozef Van Assche zwak terugspeelde en de thuisaanvaller op de loer lag het leder te onderscheppen. Voor de rest domineerde Upjohn de ganse partij en men kon zich aan vroege doelpunten optrekken om nog eens uit het oude vaatje te tappen. Prijsschutter Walter Van Giel joeg er al na 2 minuten een doelpunt binnen en Eric Aerts legde nummer twee tegen de netten na amper tien minuten spel. Evenveel minuten later was het Jean-Paul De Vuyst die geen genade kende en aan de 25e minuut zette Van Giel de 0-4 op het bord; mocht men zich aan een afslachting verwachten en legde de Puurse elf het tempo iets lager en kon Scjionenberg gelijke tred houden. Na 18 minuten vond Van Giel het welletjes, oordeelde dat zijn hatrick er deze keer moest komen en zo gezegd zo gedaan met 0-5 cijfers en de derde voor Van Giel zag de Puurse aanval het wel voor bekeken De tevredenheid was er en men liet stoom af. Op het halfuur dan de tegentreffer mits de hulp van Jozef Van Assche. Zelfs tegen Pasen aan lopen er nog Sinter klaasjes rond. (pjrre) 0-5 5. Front Page 22 2-0 6. De Statie 20 Vos- 7. Draf 18 0-5 8. Glash. Mahieu 17 0-2 9, Battel 13 7-0 10. Ons Huis 8 18 31 29 11. K WB-St-Martinus 5 12. Galler 0 24 J.M. 23 ters groot geweest zijn. Ston den de Vaartjongens al dan niet kompleet, het verlies komt toch zwaar aan. Vooral nu ook De Voorzorg de volle lading kreeg van een schijn- 8 Tuinwijk baar herboren Deurne dat na 9. Caravan een zeer zwakke seizoenstart 10- Marianne nog iets zal redden van de. Berchemboys vergane glorie. Ze werden im- Ekeren Mixerboys Vitesse 't Hoefijzer Knalpot Haven 12. Brcughelboys 20 38 20 29 20 28 19 24 20 19 20 17 20 17 19 16 20 14 20 12 20 12 20 12 WALIVO Heden zaterdag wordt de slotdag afgewerkt van het kampioenschap «85-'86. In principe maar een «officieus» slot van het konfpetitiespel in de Walivorangen want er komen nog een aantal inhaalwedstrijden op de agenda en dat geeft toch wel een vertekend beeld aan deze kompeti tie, temeer omdat de resultaten enorm belangrijk zijn en zelfs invloedrijk betreffende de promotie. A.C. Doregem zal pas zekerheid hebben de tweede plaats te veroveren indien het al haar nog te spelen wedstrijden wint. Heden zaterdag komt de zwaarste brok met de uitwedstrijd naar Wijnveld, in den beginne lang mee vooraan maar dan stelselmatig wegdeinend en net achter de kopgroep die de strijd leveren richting eerste klasse. Dc voorbije speeldag bracht weinig of geen wijzigingen aan de stand teweeg. Rekende men misschien nog op een stunt van Vivak dat buitenhuis een 2-2 had afgedwongen te gen Milano, dan kwamen de kampioenen mooi revanche nemen. Ook Hemelaer en Puyvelde bleven aan de winst, en Nieuw Marokko zag nog maar eens een partijtje voetbal afgelast. Rodeo-Wijnveld is een wedstrijd die wel belang stelling genoot vanwege AC Doregem dat tegen beide ploe- gen nog te kampen heeft. Hemelaer-Bristol Stand 1. Milano 2. Hemelaer 3. AC Doregem 4. Puyvelde 5. Nieuw Marokko 6. Wijnveld 7. Siera 8. Rodeo 9. Club 69 10. Vivak 11. Herten Aas 12. Bristol 13. Motoreco 14. Roma 24 41 23 33 24 33 24 33 23 29 24 27 23 26 21 24 23 22' 23 21 24 19 25 17 23 6 25 0 De wedstrijd was nog maar 9' aan de gang als Van Beneden reeds op voorsprong kwam. Kerckhof weg langs de lijn zet voor en een toestormende Joos kopt krachtig binnen: 1-0. De Proft onderschept een Tol- aanval, zet naar Caluwaerts die doorgaat en dan naar de vrijstaande Iilegems zet die hoog in de touwen schiet: 2-0. 20' een persoonlijke door braak van Iilegems en met een grondscherend schot vanop 30 m schiet Pierre binnen: 3-0 Met deze stand gaat de rust ook in. Met de rust blijft Jos Van Ba rel in de kleedkamers en komt Walter Smets in het elftal, die reeds na 10' spel de stand op 4- 0 schiet met een hard schot na voorbereidend werk van Van Hoorenbeeck. 14' Rudy De Smedt rukt mee naar voor, zet naar Caluwaerts en deze in één tijd naar Kerkhofs. Freddy scoort het vijfde doelpunt voor de ploeg: 5-0. Met nog een drietal minuten te spelen geeft Moens naar Van Asche, die Van Hoorenbeeck wegstuurd en deze zet voor doel waar een goed gevolgde Smets krachtig kan inschieten: 6-0 dus. Voor FC Van Beneden speel den: M. De Leeuw, A. Joos, P. Iilegems, M. De Proft, R. De Smedt, W. Moens, F. Van Assche, E Van Hoorenbeeck, J. Van Barel, F. Kerckhofs en G. Caluwaerts. Wegens het uitstellen van ver schillende wedstrijden heeft Van Beneden nog volgend programma af te werken: 15 maart BP-Van Beneden, 22 maart Sas FC-Van Beneden. 5 april Van Beneden-Polysar PK, 12 april JOhn Martin-Van Beneden, 19 april K. Solo-Van Beneden, 26 april Van Be- neden-KSKBBL. Op 1 mei speelt Van Beneden op de Kaardijk voor de beker tegen K. Ami/CMB, een ploeg uit eerste afdeling. J.B. Op dinsdag 25 februari is Gust Bollaerts plotseling overle den. Zo stond het in het overlijdensbericht dat op het sekretariaat toekwam en dat het ganse bestuur met verbijstering sloeg. Vele oud-bestuursleden zullen zich «de Gust» nog herinneren als de sekretaris van de voetbalfederatie, taak die hij 13 jaar waarnam. Hij was de man bij wie eenieder terecht kon om inlichtin gen nopens het KSAH-voetbal te bekomen. Met raad en daad heeft hij de clubsekretarissen bijgestaan in hun soms moeilijke taak Geen enkele inspanning was voor hem te veel om zijn clubs te helpen. Steeds even vriendelijk en behulpzaam met zijn spontane, gulle lach, bracht hij ieder die het wenste op de hoogte van de te vervullen taak. Hij was een in-goed mens en voor ieder een trouwe kameraad. Gust kwam in het bestuur van de voetbalfederatie in het jaar 1947. In 1963 werd hij sekretaris van deze federatie, taak die hij tot ieders voldoening uitoefende tot in 1976, toen hij ontslag nam uit het comité, om, nu hij- op pensioengerechtigde leeftijd gekomen was, wat meer aandacht te kunnen besteden aan zijn gezin. Om zijn enorme verdiensten heeft de federatie hem toen de titel van ere-sekretaris aangebo den, titel die hij met vreugde heeft aangenomen. Op 28 april 1984, het was een mooie lentedag, kon het bestuur Gust en zijn dame, begroeten op de testwedstrijd voor het kampioenschap, tussen BMT SC en K. Stadhuis op het terrein van K. Ami/CMB. Het deed allen genoegen om elkaar terug te zien, met de stellige belofte van Gust dat hij als ere-gast de komende jaarlijkse algemene vergade ring zou bijwonen in juni. Familie-omstandigheden oordeelden er anders over en Gust belde af met de vaste belofte er volgend jaar zeker te zullen bijzijn, als men hem tijdig de datum zou melden. De datum is 20 juni, Gust... gij zult er niet zijn, enkel in hun gedachtenZe zullen U missen... Rust in vrede! J.B. WALIVO VERVANGINGEN DOORSLAGGEVEND A.C. DORB3EM - HERTEN AAS 4-0 (rust 0-0) De Brecvenploeg heeft het pas in de tweede helft gemakkelijk gehad om afstand te nemen van de bezoekers. De Waaslanders trokken zich voor rust op aan de 0-0 score die alsmaar tergend qp het scorebord bleef hangen, terwijl AC de volle buit vandoen heeft om de promotie te verzekeren naar eerste klasse. Maar het was door de vervangingen tijdens de ruSt ^aat 'de thuisploeg zijn stempel kon drukken en zodoende nog een vlotte zege kon afdwingen, In de eerste periode was er zelfs een licht overwicht voor Herten Aas omdat het middenveld van Doregem onbestaande leek. De thuisploeg opteerde voor een opstelling waar ook He invallers aan bod kwamen maar het ontbrak hen wel aan de nodige stootkracht en-samenspel zodat Herten Aas de paarswitten eerder gemakkelijk kon opvangen en zelfs alle gevaar weerden door de buitenspelval herhaaldelijk én met sukses open te stellen. Na de kampwissêliiig verlryk AC Doregem dan met Jan Ysewijn, Patrick De Cauwer (topschutter) en Michael Dunckerley aan de tweede periode van 45 minuten en daarvan waren nauwelijks 35 minuten genoeg om nog viermaal te skoren. Na 4' kende AC reeds sukses als Patrick De Cauwer de buitenspelval omzeilde en alleen voor de H.A.-poortier komt die geen schijn van kans heeft. Aan de 8' 2-0 als Dunckerley een hoekschop rechtstreeks indraait aan de eerste paal en de bezoekende doelman de bal nog wel kan aanraken maar niet uit zijn kooi halen. Het werd nu enkel nog het resultaat verdedigen en op een eerder rustige wijze werd het einde gehaald. Met nog tien minuten voor de boeg wordt het 3-0 met een knappe afstandsloeier van Gino Pauwels en aan de 40' zelfs nog overdreven 4-0 cijfers na een enig mooi staaltje van samenspel met Jan Coeck die de laatste voorzet aan Fil Steenssens geeft die afwerkt. Konden de cijfers nog wel hoger geweest zijn, dan is het verdikt wel iets te zwaar voor de moeidge bezoekers. Hopelijk speelt AC de slot en inhaalwedstrijd met de 'sterkste elf binnen de lijnen en wordt nu enkel nog het resultaat nagestreeft: promotie. (Plrre) Derde afdeling A FC Willebroek-Sodo Germinal 1-2 Dcsp. Portuguais-Oxdonk 2-3 Wommelgemse-Casa 7-2 Luchtbalsp.-Marok. sp. Unie 3-4 Kiclsport-Stevens 0-1 De Voorzorg-Deurne 0-3 De uitslagen: 2e afdeling: 25e speeldag: AC Doregem Herten Aas Rodeo-Wijnveld Vivak-Milano Motoreco-Puyvelde Club69-N Marokko Roma-Siera ff 0-5 afgel. ff 0-5 Wedstrijden voor heden zaterdag: N. Marokko-Motorcco (ff.5-0), Puyveldc-Vivak, Wijnveld-AC Do regem, Herten Aas-Roma (ff.5-0). Club 69-Hcmelaer en Sicra-Bris- tol). AC. Doregem heeft vervol gens nog een inhaalwedstrijd bij Rodeo en thuis tegen Vivak. Een haalbare kaart dus om 6 op 6 te halen. Wij duimen ervoor! (Plrre) Stand 1. Marok. Sp. Unie 2. Oxdonk 3. Deurne 4. De Voorzorg 5. Luchtbalsport 6. FC Willebroek 7 Kielsport 8. Dcsp. Portuguais 9. Stevens 10. Casa 11 Wommelgemse 12. Socio Germinal 20 33 20 29 20 26 20 25 20 24 20 23 19 15 20 14, 20 14 20 12 20 12 19 11 Alhoewel de lente zich reeds aankondigde tijdens het voorbije weekend, was het toch erg modderig op de meeste voetbalterreinen. Niets kon echter de mannen van de K.W.B. 2 voetbalploeg uit Puurs afschrikken om zondagvoormiddag in spiksplinternieuwe uitrusting een glansprestatie ten beste te geven op het terrein langsheen de Eikelvietbaan. Piet Amelinckx zorgde voor een nieuwe uitrusting en dat de peter van de ploeg de heer Adolf De Cock himself aanwezig was bijde voorstelling van de ploeg En OKB was uiteraard van de partij om dit gebeuren op de gevoelige plaat vast te leggen. Graag de namen van de K.W.B 2 voetbalploeg uit Puurs: Koen Van Den Heuvel, Patrick Brijs, F. Genijn, Gebroeders Leroy, J. Grisé, B. Van Buiten, L. Smet, H. en L. Hofmans, K. Van Segbroeck, F. Busschops en R. De Roy. (al) Met nog drie effektieve kompetitiespeeldagen voor de boeg, en daarbij nog enkele inhaalwedstrijden ziet F.C. Briel haar kansen op een derde plaats in de eindstand FC Willebroek scheidsrechter gevoelig stijgen. De oorzaak lag in het verlies van Vlas in degradatiestrijd! bloem op eigen veld in de topper tegen Hansevelde, dat als De kanaal jongens hebben nog 2 eigenlijk wel buiten bereik ligt van FC Briel en dat twee belangrijke wedstrijden samen met Meerstraat naar de titel mikt. Datzelfde Meer- voor de boeg. Niet zozeer voor straat was te St. Amands te gast om De Leeuwkens voor de eigen klassering, maar wel eigen publiek te kloppen. Briel geraakte maar moeizaam voor de rechtstreekse tegen- voorbij het zwak aangeschreven Snuffel strevers. De resterende twee De grootste verrassing van de De Leeuwkens in eerste, dan wedstrijden zijn de inhaal- speeldag deed zich echter in wordt de nieuwe tegenstrever speeldagen van 12 januari en 2 reeks 2 voor waar leider Hei- (twee ploegen) tussen het ver maart die nog afgewerkt moe- zijde (ook nog in de beker!) bij melde trio genoemd, ten worden. De mannen van Tripoli verloor waardoor de In reeks 1 blijft het spel van lokaal Den Dave zullen aan voormalige nr. 3 Kloddezak kat en muis tussen Meerstraat het Meerhof Casa ontvangen plots een optie neemt op de en Hansevelde en theoretisch en reizen ook nog naar Worn- titel en waar Avo (nr. 2 en ook is de kloof tot een minimum (1 melgemsc. Wordt het 4 op 4 of nog in de beker!) plots nr. 3 punt) te herleiden. Hansevelde helemaal niets meer? wordt, ondanks forfaitwinst te- won het toptreffen bij Vlas- (Plrre) gen Juliette. Blijven Briel en bloem maar ook Spiegelken toonde zich weer sterk tegen de komende bekertegenstrevcr van Briel. De twee ploegen die veroordeeld zijn om naar reeks 2 te dalen deelden de inzet. RUPELVERBOND OLYMPIA WINTAM GENADELOOS VOOR MEKANIEK WILLEBROEK Stille Vrienden Dat de Wintammers het nog kunnen, dat ondervond stand Mekaniek Willebroek aan den lijve. Het zag zich door een 'groots' Win tam genadeloos geveld. Gloriedag voor De Tijgers die dankbaar profiteren van het verlies van Emirdag, om enig leider te worden. In tweede liet Golvers Tisselt de kans liggen om 't Kliekske bij te benen en Turt^cgucu op de hielen te komen zitten. 14. Hoekboys 21 9 Reeks 2: De uitslagen Reeks 1 17e speeldag Dc Leeuwkens-Mcerstraat Snuffcl-FC Briel Vlasblocm-Hansevelde Spiegelken-Klcin Zand VK Hammc-TrapTivoli vnj! Uitslagen en standen: Reeks 1: Flamboys - Kristalhof Emirdagh - De Tygers Far West - Hoekboys Stocmpershoek - Trianon De Wip - Buffalo Olympia - Mekaniek 1. Dc Tygers 2. Emirdag 3 Kristalhof 4. Trianon 5. De Wip 6. Stoempershock 7. Calypso 8. Mekaniek 9 Olympia 10. Buffalo 11 Flamboys 12. Far West 13. Klungel j .3 Sportvriend - Starboys 5.1 Katastroof - Molenboys 3_j Golvers-Athos j.q Prawiel - Stereo Bristol - Espcranza Krea Sport - Belle Vue Turcgucu-'t Kliekske 21 31 20 29 21 28 1Turcgucu 2. 't Kliekske 3. Golvers 23 4. Esperanza 20 21 5. Sportvriend 21 6. Molenboys 21 20 7. Krea sport 18 8. Stereo 12 9. Athos 12 10. Belle Vue 20 10 U Prawiel 19 9 12. Starboys Meerstraat 1 Hansevelde FC Briel Vlasbloem Spiegelken Klein Zand 7. Stille Vrienden 21 9 8. De Leeuwkens 9. Snuffel 10. VKHammc 5-0 11. TrapTivoli Reeks 2 l_2 Juliette-Avo Grembcrgcn-Okapi 3_l Dubbelspcl-Sicra (v0 Tripoli-Heizijde Meerstraat 2-Kloddezak 20 32 Stand 21 31 1 Kloddezak 30 2. Heizijdc 26 3. Avo 21 4 Okapi 20 20 5. Tripoli 21 20 6. Siera 19 7, Grembergen 20 18 8 Meerstraat 2 16 9. Dubbelspel 15 10 Osmanli 21 10 11. Juliette 17 30 16 27 17 22 16 19 18 18 17 16 16 15 17 14 14 15 16 5 17 3 ff 0-5 16 27 17 26 15 23 15 22 16 21 15 16 15 14 12 10 15 9 16 3

De Voorpost | 1986 | | pagina 44