LUC VAN CLAPDORP TERUG MET TWEEDE PLAATS STEKENAARS «SANT IN EIGEN LAND» DYNAMICA-A LAAT PUNTJE LOS ff B.L.B.-MOTORCROSS IN WACHTEBEKE-OVERSLAG KVKT-OOST-VLAANDEREN TAFELTENNISUITSLAGEN De Voorpost - 21.3.1986 - 29 MOTORCROSS Het zal de organisatoren van kenen maar nu komt hij steeds genstaande hij na half wed- ker de te kloppen man en hij de B.L.B.-wedstrijd van vori- meer in strijd voor de ereplaat- strijd wel op zijn tellen moest kon in de eerste reeks al direkt ge zondag te Melsen zeker sen en kent hij een veel sterke- passen want een opvallende het bewijs leveren. Nadat hij goed gedaan hebben toen ze re vechtlust. In beide reeksen Luc Van Clapdorp kwam ge- als zesde was gestart kon hij het aantal toeschouwers zagen moest hij van rond een twaalf- weldig opzetten en volgde Van regelmatig terrein winnen en binnenstromen. Er viel werke- de plaats komen en kon zowel Puyvelde op de voet. Met een uiteindelijk als reekswinnaar hjk een grote aanwezigheid te in de eerste als in de tweede tiental meter verschil bereik- over de eindmeet komen. In noteren. Bij de juniors 125cc reeks op een zesde plaats ein- ten ze de eindmeet. In de de herneming kwam hij pas als gmg de overwinning terug naar digen. Hij werd vierde in de' tweede reeks kwam Leslie op- negende uit de start, werd na Leslie van Puyvelde, die beide eindstand. Wanneer zijn kon- nieuw als snelste uit de start- een viertal ronden vijfde maar reeksen op zijn naam schreef ditie nog wat beter op peil blokken, werd in de eerste werd dan terug door een val maar toch meer tegenstand te komt, moet hij zeker in staat ronden nog gevolgd door An- naar een twaalfde plaats ver verwerken kreeg, zeker in de zijn om op het podium te ko- dy Wibo maar bouwde verder eerste reeks, van Luc van men misschien wel een over- een ruime voorsprong op en Clapdorp. winning naar Stekene te bren- kon onbedreigd naar zijn twee- Gino de Jonghe werd winnaar gen. Patrick Van Vlierberghe de eindzege toerijden. Luc bij de nationalen 250cc on- kunnen we in dezelfde moge- Van Clapdorp kwam nu als danks een val en bij de inters lijkheden plaatsen, van bij de vijfde uit de start, nam half 250cc was Lieven De Vylder oefenwedstrijd te Axel, waar wedstrijd de tweede plaats in terug goed voor een derde hij trouwens een podiumplaats en werd ook tweede in de plaats. Peter Dhanis zorgde te- behaalde, was Patrick al in een eindstand? De juniores 250cc rug voor een spannende strijd betere konditie te zien en moet kwamen weer met een ruim samen met Hugo Dhaemers bij voor dit seizoen toch de dichte- aantal deelnemers aan de start, de 'iters 500cc. In de B.M.B. re plaatsen kunnen bereiken, niet minder dan 52 piloten wedstrijd te Wuustwezel ein- Te Melsen behaalde hij on- werden genoteerd waarbij Pe- digde Brik Schelfaut op een danks een val van zevende en ter Hemelaer in de eerste tweede plaats en kon Pascal een achtste plaats en werd ook reeks als tiende uit de eerste Bal winnaar worden van de achtste in de eindstand. Bij de ronde kwam en ondanks een tweede reeks juniores 125cc. juniores 125cc kwam Leslie hapering naar een zevende Bij de nieuwelingen 125cc kon- van Puyvelde terug als snelste plaats terugkwam. In de her den we Ingmar Smet vorig sei- uit de start en bleef van begin neming werd hij in de start wat zoen nog bij de meelopers re- tot einde aan de leiding, niette- ingesloten en moest van ruim een twintigste plaats remonte- ren om nog elfde te worden en achtste in de eindstand. Luc wezen. Na een sterke remonte in de laatste ronde wist hij nog vierde te worden en hiermee werd hij nog eindwinnaar bij de 250cc-ers. Ronny Volcke- rick was na de start veertiende, moest in de laatste ronden door een val nog een drietal plaatsen vrijgeven maar toch eindigde hij op een tiende plaats. In de herneming eindig de hij op een negende plaats en was als 250cc-er zesde en vijfde met ook een zesde plaats in de eindstand. Gian Franckaert nog wat op zoek naar de goede konditie, moest in de eerste reeks ook vanuit een achttiende plaats komen en mede door een val half-wedstrijd, eindigde hij op een dertiende plaats als achtste 250cc-er. In de herneming was Hemelaer werd na de start der hij wat beter uit de start geko- eerste reeks als twintigste ge- men maar door een hapering zien, wist na enkele ronden een zestal plaatsen dichter te rijden maar door enkele tegen slagen moest hij uiteindelijk vrede nemen met een 22® plaats. In de tweede reeks werd hij zeventiende of een achttiende plaats in de eind stand. Geert Bruggeman nam in deze eerste reeks ook geen te beste start en kwam bij de na de eerste ronde werd hij naar een 23° plaats verwezen, maar wist uiteindelijk nog twaalfde te worden als zesde 250cc-er met een zevende plaats in de eindstand. Frank Deckers, hier uitko mend bij de 500cc-ers, moest in de eerste reeks ook vanuit de middengroep remonteren en eindigde op een negende zelfs niemand in staat om hem plaats venvezen maar finishten naar deze twee piloten ging. een veertigste plaats. In de een overwinning af te snoepen, uiteindelijk als vierde en wer- Peter was vanuit een vijfde tweede reeks ging hij als vierde Lieven De Vylder is momen- den ook vierde in de eind- plaats naar de leiding gekomen de eerste bocht in, kwam even teel nog wat op zoek naar het stand. met in zijn wiel terug Hugo verder aan de leiding en bleef goede tempo maar zondag Petrus De Cock en Luc Lan- Dhaemers maar enkele ronden leider tot de eindmeet, voor eigen volk te Wachtebeke duyt hadden het in deze wed- voor het einde moest Peter Tony Hofman had bij de natio- - Overslag zou daarin wel eens strijd niet zo best, in de eerste door een val zijn leidersplaats nale 250cc in de trainingen een verandering kunnen komen, reeks werden ze pas elfde bij afstaan en had direkt een tien- achtste tijd maar in de reeksen Te Melsen was hij in de eerste de eindmeet en in de tweede tal sekonden achterstand, had Tony af te rekenen met reeks wel op kop vertrokken serie toen ze geruime tijd op Dhaemers kon op dat moment een slecht werkende vering en maar moest eerst in Van Poel- een vierde plaats bleven, wer- safe rijden maar toch ging hij hij moest tweemaal vrede ne- voorde en later in teamgenoot den ze in de laatste ronden in de laatste ronde eveneens men met een elfde plaats en Scheele zijn meerdere zien. De door moeilijkheden getroffen van de machine zodat Peter werd tiende in de eindstand, tweede reeks behaalde hij een en zakten af naar een negen- Dhanis toch nog deze reeks Brik Schelfaut wist bij de na- vierde plaats waarmee hij toch tiende plaats of veertiende in won maar voor de eindzege tionalen 250cc een beste wed- derde werd in de eindstand. de eindstand. twee sekonden te kort kwam strijd te rijden. In de eerste Franky Van Clapdorp, op een Omer Van Vlierberghe en Ed- en vrede nam met een tweede reeks werd hij van bij de start zestiende plaats gestart in de dy Huybrechtsen waren in de plaats. Derde werd De Winne in een valpartij betrokken en eerste reeks kwam halfweg eerste reeks het dichtste Wase voor Schroyen en De Meyer. kon van een laatste plaats naar reeds op een negende plaats stel met een zevende plaats. In Peter Dhauwe koos inmiddels een achtste rang terugkomen maar door een fout verloor hij de tweede reeks hadden ze een ook terug de kant van de en in de herneming verraste hij een viertal plaatsen en finishte goede start en namen een vijf- B.L.B.kwam in de eerste iedereen door van een derde tenslotte als elfde. In de twee- de plaats in, werden enkele reeks rond een twaalfde plaats plaats uit de start onmiddellijk de reeks kwam hij ook in de ronden later reeds derde maar uit de start en kon kalm naar aan de leiding te komen om middengroep uit de start, werd moesten uiteindelijk toch te- een negende plaats opkomen met ruime voorsprong de reeks waarbij het in de tweede reeks te winnen en tweede te worden zelfs nog beter ging. Nadat hij in de eindstand, als achtste uit de start kwam, Lieven Vercruysse moest reed hij nog naar een zesde eveneens de wedstrijden rijden plaats, maar in de slotronden met een wat haperende motor, werd hij door Van de Geuchte In de trainingen der nationalen nog naar een zevende plaats 500cc kreeg hij een defekte verwezen en werd achtste in de versnellingsbak maar kon toch eindstand. Ronny Vercauteren een negende tijd rijden. Ook kwam na de start der eerste in de reeksen moest hij ge- reeks ten val en moest van de dwongen met dit defekt aan de laatste plaats terug achtervol- start komen maar kon telkens gen maar kon hier toch nog zesde worden met een vijfde naar een dertiende plaats ko- plaats in de eindstand. Deze men. In de tweede reeks had wedstrijd werd de eerste tel- hij aanvankelijk een twaalfde lende voor het nationaal kam plaats maar wist in de 25 minu- pioenschap. in Wes, ook in de eindstand op een Rozebeke eindmeet op een vijftiende plaats. In de tweede serie had plaats. In de herneming kreeg hij een betere start maar in de Motorcross. Peter Dhanis, de te kloppen man momen teel bij de inters 500 cc in de B.L.B. (dh) hij een nog moeilijker taak te vervullen. Na een val in de eerste ronde moest hij van een 53' plaats hernemen en werd jj bij de eindmeet nog 22® met een zeventiende plaats in de eindstand. Gino De Jonghe was op deze naderige omloop te Melsen ze- laatste ronden kwam de ver moeidheid parten spelen? Hij finishte op een zevende plaats als vierde 500cc-er en was ook vierde in de eindstand. Het tempo bij de inters 250cc ligt met kopman Patrick van Poelvoorde bijzonder hoog en in de voorbije wedstrijden was ZO SCHIETEN DE WAASLANDSE BRANDWEERMANNEN... Vorige zaterdag stonden de brandweerwagens buiten te Stekene en de mooie brandweer- omgetoverd tn een sehuttershal. Inderdaad, het Stekcnse brandweerkorps w i h organiseerde reeds voor de zesde keer hel «Kampioenschap S?a^ hVOO!i r?-bra"(lwel!r™n|Kn». Aan dit Waaslandsc kampioen- schap mogen Alle brandweerlui deelnemen die overweg kunnen met pijl en boog op de Xits" i, 14Trst-,,Md%WaaSlaldSe waren 73 SZdc pompiers» uit 14 verschillende korpsen komen opdagen: Izegcm, Aalter, Lendelcde Tom S1?'8' H0°8S'ra'e°' Eckl°' Ieper' Zuiddorpe, Sint-Gillis,' Aelzate, Tongeren en natuurlek Stekene. Stekene boven Stekenaar Roels die het haal- burgemeester, Guido Roels Vooraleer aan de gebruikelij- de: hij werd dus vice-kam- die van Kommandant Mathijs ke beschrijfschieting te be- P'oen. Inderdaad Stekene bo- de Wit en Johnny Janssens ginnen werd het eigenlijke ven dus! Kruibekenaar Johnny deze van Jef Schelfhout, ere- kampioenschap betwist over 5 Janssens diende zich met de voorzitter van de BNFLW en ronden naar een volle wip. Dc eervolle derde plaats tevreden het Europees Schuttersver- brandweerman-schutter die te stellen, terwijl Antwer- bond. Ook Alfons de Beul uit het meeste punten lukt elke penaar Patrick Selis, Tongere- Sint-Niklaas viel ook nog in de vogel is één punt wordt dus naar Albert Bylloos en Ize- prijzen: hij ontving de schotel kampioen. Dit Waaslands gemnaar Luc van der Heren op van het Stekense schepenkol- kampioenschap werd een kom- een gedeelde 4de plaats ein- lege omdat hij de winnaar pleet lokaal sukses. Inderdaad, digden. wercl van de «vliegende vogel» over de vijf ronden staagde er tijdens de beschrijfschieting. slechts één schutter in om 3 D,enst voor a,les Dit is een speciale, van de maal raak te treffen: Stekenaar En plots werden we wakker andere duidelijk te onderken- Robert van Goethem. Hij is geschud: net voor de plechtige nen vogel die telkens hij dus voor het lopende jaar de prijsuitreiking in aanwezigheid wordt afgeschoten door de Waaslandse kampioen brand- van dienstdoend burgemeester schutter van plaats wordt ge- weerman-schutter. Verder wa- Boeykens zou beginnen, ging wisseld. Hij die de meeste ke- In de eerste reeks van de bezoekers hadden een fors ver- rPn *r sch'etende pompiers het alarm: de Stekense brand- ren deze «vliegende vogel» van KVKT-tafeltenniskompetitie trek. Na vijf wedstrijden was enkele ronden later negende rug naar een vijfde plaats maar door een hapering moest werden ook vijfde in de eind- hij uiteindelijk vrede nemen stand. met die negende plaats bij de Eric en Luc Brems namen in eindmeet en werd achtste in de beide reeksen een twaalfde eindklassering. Luc Verbraec- plaats voor hun rekening en in ken nam in de eerste reeks een de eindklassering werden ze goede start en reed enkele ron- elfde. den op een achtste plaats maar André Van Den Bossche met door een val was hij eraan voor Luc Fruytier werden in de eer- alle moeite en eindigde twin- ste reeks 21® en in de herne- tigste. In de herneming kwam ming hadden ze een zeventien hij van achteraan terug naar de plaats, dit van de 26 ver een zestiende plaats en werd trekkers en werden ook zeven zeventiende in de eindstand, tiende in de eindstand. Tom Van De Walle kon zowel Van Osselaer werd in de eerste in de eerste als in de tweede reeks door een val uitgescha- reeks een goede start nemen keld en in de herneming kon en reed in de eerste ronden den ze toch aanspraak maken rond een tiende plaats maar op een zestiende plaats. werd telkens door moeilijkhe- Bij de inters 500cc zorgde Pe- tiende plaats. Ronny De Cos- Franky Apers nam vorige den getroffen en moest uitein- ter Dhanis terug voor een ter wist in de eerste reeks na de dag, na een zestal maanden delijk vrede nemen met een spannende wedstrijd. In de strijdende kopmannen Dhae- out wegens kwetsuur, opnieuw 21'en een achttiende plaats en eerste reeks nam hij onmiddel- mers en Dhanis te eindigen op de start. Hij vertrok in de werd in de eindstand negen- lijk een goede start, kwam in een derde plaats maar in de eerste reeks direct aan de lei dende. Werner Lauwers en de tweede ronde reeds op een herneming kwam hij niet meer ding, kon dit drie ronden vol- Dominique Maerten moesten tweede plaats waarbij het dan in de wedstrijd, waarschijnlijk houden om dan door in de eerste reeks der zij- ook tot een felle strijd kwam door mechanische problemen, vermoeidheid wat te moeten spannen vrede nemen met een samen met Hugo Dhaemers. afzwakken en in de voorlaatste achtste plaats, maar in de her- Half wedstrijd wist Peter terug Pascal Bal reeks- ronde, toen hij nog als vierde neming konden ze toch als der- tweede te worden en bleef op winnaar te Wuustwezel reed, werd hij door een val de uit de start komen. Na een die plaats. In de herneming Een prachtige zandomloop naar een achtste Plaats verwe- viertal ronden werden ze door werd het een nog spannender een mimg belangstelling en zen' In de herneming eindigde een hapenng naar een vijfde vertoon waarbij alle aandacht spannende wedstrijden, dat hij' °P een twaalfde plaats en was de B.M.B. wedstrijd te werd hiermee zevende in de Wuustwezel waar Pascal Bal in euidstand. de ochtendtrainingen door een volgende wedstrijden losgekomen stuur slechts een J zestiende trainingstijd had. Na ^°or_ nu. zondag komen de de start der eerste reeks werd B.L.B.-piloten aan de start in hij in een valpartij betrokken, Wachtebeke-Overslag. De kwam hierna nog terug naar B.M.B. heeft haar wedstrijd te een achttiende plaats maar in Hoeselt en de M.C.B. federa- de voorlaatste ronde werd hij tie. heeft haar organisatie in terug het slachtoffer van een Wingene. val en moest vrede nemen met BOOGSCHIETEN Boogschieten. De koningsschieting van V.O.W. Sint-Niklaas werd gewonnen door Walter Cornet van Les Gens sans peur», voor Julien Lyssens Willem Tell-Temse) en Maurice Van Hiel (Elversele) (dw) TAFELTENNIS d'e, vogeltjes naar beneden weer werd opgeroepen voor de wip schiet krijgt dus deze heeft Dynamica-A Waasmun- de strijd bijna gestreden, want Dra stond het vhnr>r«iti»f»nhranrt in Hp speciale prijs. ster het thuis niet verder kun- de bezoekers hadden toen al terstand. Want" het was bij t op een 1-4 ach- hadden gehaald én dus dien- een schoorsteenbrand in de den te kampen over 3 ronden Kemzeekse Nationalestraat. Tot slot ontvingen alle deelne- nen brengen dan een 5-5 stand een 1-4 voorsprong opge- Pardaf-C alleen Kristnf Saman oreplaatsen. Uit deze 3 Dat is nu eenmaal het leven mende brandweerkorpsen nog toen Vlierkouter A er op be- bouwd. Rond deze periode die voor de punten moest zor- mpt «n i" 1 ?mupers van een hoogsehutter-brand- een aandenken en alle schut- zoek is gekomen. Aanvanke- schoot de thuisformatie dan gen Zijn ploegmaten brachten met één vogel, nl. Johnny weerman... Maar de pnjsuit- ters-brandweermannen kijken lijk zat er in de wedstrijd meer toch uit haar krammen en ging er niets van terecht Rii He Janssens uit Kruibeke en Gui- reiking gmg even later tóch alweer uit naar een volgende in voor de bezoekers die op in de tegenaanval. Ze kon wel Hamse BAC-B-formatie won do Roels uit Stekene. Dit duo door. konfrontatie, in Kruibeke deze zeker moment met 1-3 op nog een paar keer milderen, Keentweekee™ De fop Goe- keer... voorsprong waren geraakt, maar ze sneuvelden nno vioV a t>f diende dus verder te kampen, Kampioen Robert ronde per ronde. En... het was them kreeg de schotel van de G.M. voorsprong waren geraakt, maar ze sneuvelden nog vlak wedstrijd tussen Baasrode A én °P d® me®l_ met de kleinst Hingene eindigde onbeslist: 5- Even later schenen ze op weg mogelijke cijfers 4-6. Opnieuw 5. Na een 1-3 score kwam de naar de overwinning met een was Gerlo bij de bezoekers de thuisploeg er door en meteen 3-5. Ioen echter vielen ze vol- beste man met drie overwin- werden de bezoekers op een ledig stil en was het de lokale ningen. Met twee overwinnin- achterstand geplaatst' 4-3 In fonnatie die uit haar krammen gen volgden Igor Van Assche de laatste wedstrijden werden schoot en nog een draw kon en Francois Van Dender. Pa- de punten nog eens gedeeld, vastleggen. Bij de thuisploeg tro C heeft het verrassend kun- was hM vooral Geen Gerto die u=n halen van de bezoeken Karei Mestdagh met drie over hel deed. Met zijn dne over- Triumf A Lokeren. Het is „inningen „al begrijpelijk de „inningen legde hij meteen de vooral m de start van de wed- beste man. Verrassend heeft basis van dit gelijkspel. Bij stnjd een spannend duel ge- Lebbeke A de nederlaag gele- ylierkouter waren het vooral worden: 2-2 en 3-3 en op zeker den toen het op bezoek was bij Jan Van de Velde en Frans ogenblik kwam de bezoeker BAC-C Het is een boeiend Hermans die het deden. Lei- zelfs op winst: 3-4 Maar op dit spel geworden waarin er in het kvibe geen enkel moment kwam de Patro-C- begin al een kleine lokale afte probleem toen Vlierkouter A ploeg onder stoom en de laat- kernng kwam: 4-2. Deze kleine er kwam neergestreken. De ste wedstrijden werden alle- voorsprong heeft de BAC-C- thuisploeg won met 9-1. Hel maid afgerond m winst voor de ploeg tot het einde kunnen was Jan Van de Velde die voor lokale formatie die meteen een behouden. Want bij de ion- het enige tegenpunt zorgde bi, hakken over de slootzege bin- gens uit Lebbeke was het ai de bezoekers door verrassend nenhaalde: 6-4. Bij de Patro's leen Mareel de Bruyne die Mare De Keyset in de belle te won ,edereen twee keer. Bij de door drie overwinningen er in verslaan. Voor de rest was het Lokerense formatie was het slaaede enie teeenwicht te vnr al Patro „at de klok sloeg, alleen Daniel Dehon die zorg- men voorT lokZ Vm voor de twee overwin- medespelers kreeg hij weinig n Meer stnjcTwas er op Patro D ningen. 2. .J s oogscnieten. In Stekene werd het «Kampioenschap van het Waasland» voor brandweerlui dat Dynamica A Waasmunster - boogschutters georganiseerd. We zien de winnaars, samen met de burgemeester en de moest in de ogen kijken. De In de tweede afdeling was Hin- brandweerkommandant (GW) gene op Pardaf-B. Het scheen i het begin geen problemen te ZONDAG VANAF 11.00 UUR: Nu zondag 23 maart organiseert M.C. Samen Sterk - Staelens - Vervaet Castor haar eerste wedstrijd van het seizoen op een totaal nieuwe omloop in de Palingstraat te Wachtebeke-Overslag. Het is een wat hoger gelegen zanderige omloop die wellicht droog zal blijven. De technische aanleg wordt gedaan doorRetté Dhanis en dat biedt meteen de beste waarborg. Deze eerste wedstrijd van M.C. Samen Sterk wordt de Ereprijs Staelens-Vervaet genoemd naar de sportieve sponsor. De plaatselijke piloten zullen zeker voor de nodige spanning zorgen in de respektievelijke reeksen. Zij hebben trouwens in de eerste drie wedstrijden van het seizoen hun kunnen bewezen. Peter Dhanis en Leslie Van Puyvelde namen elk twee overwinningen voor hun rekening, terwijl Lieven De Vylder, Johan Scheele en Frank Deckers ook al goed waren voor podiumplaatsen bij de inters 250 cc en de nationalen 500 cc. Naast het sterk rijdend lokaal team zullen we er alle Wase piloten aan de start krijgen, met als belangrijkste streekpiloten Ingmar Smet, Patrick Van Vlierberghe of Kenny Vertenten bij de nieuwelingen 125 cc, Luc Van Clapdorp bij de juniores 125 cc, de gebroeders Hemelaer en Geert Bruggeman bij de juniores 250 cc, Gino De Jonghe, Ronny Volckerick en Gian Franc kaert bij de nationalen, naast de klubpiloten bij de inters 250 cc zoals een Franky Van Clapdorp, Luc Verbraecken of Tom Van De Walle. In de zijspankate- gorie figureren Petrus De Cock, Van Vlierberghe en Lauwers en bij de inters 500 cc zijn er naast koploper Peter Dhanis een Ronny De Coster, Peter Dhauwe of Ronny Vercauteren. De omloop is gemakkelijk te bereiken langs de express- weg Antwerpen-Zelzate, afrit Wachtebeke-Overslag en de inschrijving heeft plaats op een driehonderd meter van de omloop in café Vrij en Vlug, Dorp Overslag. Op de omloop is er een verwarmde feesttent aanwezig. De trainingen beginnen om 9.00 uur en de eerste start wordt om 11.00 u. stipt gegeven. D.H. Boogschieten. In Nieuwkerken werd geschoten voor de titel van Koning der koningen. Armand Delagey (Den Engel) v voor Mare Vermeulen (Sint-Joris) (dw) geven voor de bezoekers want ze lieten dra winst afdrukken: 1-3. Rond deze periode kwam Pardaf-B er beter door en kon gelijkstellen: 3-3. Het bleef nu echt spannend en in de laatste wedstrijden kon de ploeg uit Hingene nog een kleine 4-6 laten afdrukken. De beste man was ongetwijfeld Eric Joos die alles won wat er te winnen was. Bij de thuisploeg was het vooral Wim Buytaert en Wal- schaerts die elk met twee over winningen het leeuwenaandeel van de overwinningen konden boeken. Pardaf C kreeg weinig kansen toegemeten toen BAC- B er op bezoek is gekomen. steun. Bij de BAC-ploeg won iedereen twee keer. Hingene A liep deze week nog op een gasbek bij Madclon-B Buggen- hout-Opstal. Laten we er on middellijk aan toevoegen dat Hingene wel gehandikapt ach ter de tafels verscheen. Maar Madelon-B heeft desondanks toch een mooie 7-3 overwin ning vastgelegd. Vooral Roel Baeck legde de basis voor deze onverwachte overwinning. Hij won trouwens al zijn wedstrij den en meteen legde hij de basis van deze overwinning. Eddy Vanden Broeck en Bart Vermoessen met twee over winningen deden het ook ge weldig. 1* afdeling: Patro D-Pardaf A Patro B-Triumf A B AC A-Patro C Dynamica A-Vlierkouter A Madeion A-Patro A 2® afdeling Pardaf C-B AC B Baasrode A-Hingene Lebbeke-Dynamica B Ons Huis A-Pardaf B Madeion B-Pardaf D 3' afdeling Troelant A-Patro G Ons Huis B-Triumf B Bobo A-Patro F Patro E-KWB A BAC C-Prado 4' afdeling Baasrode B-Troelant B Pardaf E-Vlierkouter B Victory-Bobo B Vlamraers A-Juvenes A Dynamica C-Vlammers D 5® afdeling A 7- 3 Ons Huis C-Madelon C 6- 4 Vlammers V-Opxijk B 0-10 Vlierkouter D-Balegem 5- 5 Avanti-Bobo C 3" 7 5® afdeling B Opwijk A-Vlammers D 3- 7 Triumf C-Vlierkouter C 5- 5 Bobo D-Madelon D 8- 2 Patro H-Okapi A J®" 5® afdeling C 3 KWB B-Kemzeke Juvenes B-Okapi B 0-10 Pacem-OkapiC 8- 2 Juvenes 6- 4 mica D uitg. Jeugd 5- 5 1' afdeling Patro A-Vlierkouter A Patro B-Pardaf B 8-2 Pardaf A-KWB A 2® afdeling KWB B-Madelon 7 Pardaf C-Vlierkouter B Patro C-PardafD 8-2 10-0 C-Dyna 10-0 10-0 uitg.

De Voorpost | 1986 | | pagina 29