T.V. PROGRAMMA'S
Zaterdag 22 maart
Zondag 23 maart
Maandag 24 maart
Dinsdag 25 maart
Woensdag 26 maart
Donderdag 27 maart
Vrijdag 28 maart
Ue Voorpost - 21.3.1986 - 31
BRT 1
14.30 Sociaal huren - 15.00
Steek-er-wat-van-op-show - 16.00
Dr, Jekyll en Mr. Hyde - 17.55
Nieuws - 18.00 Tik Tak - 18.05
Plons, de gekke kikker - 18.10
Merlina - 18.35 De kleinste zwer
ver - 19.00 Jokertrekking - 19,05
Boeketje Vlaanderen - 19.35
Trekking Lottogetallen - 19,45
Nieuws - 20,20 Terloops - 21.05
De Corsikaanse broeders - 2.40
Sport op zaterdag - 22.55 Nieuws
NED 1
9.30 Nieuws - 10.35 Biotechnolo
gie - 11.05 Feduco/ROF: Telebord
- 11.25 Personal Computer -
13.00 Nieuws - 15.00 Cartoon -
15.10 He-Man and the masters of
the universe - 15.35 Het kleine
paradijs - 16.00 Tineke - 17.30
Nieuws - 17.41 Buck Rogers -
18.25 Veronica sport - 18.55 De
Fabeltjeskrant - 19.00 Count
down - 20.00 Nieuws - 20.28 Mia
mi Vice - 21.15 Verona - 21.40
Nederland Muziekland - 22.30
Nieuwslijn - 23.10 The Twiwlight
zone - 23.50 Nieuws - 23.55
Nieuws - 0.00 Studio Sport
NED 2
13.00 Nieuws - 17.45 Medelan
ders Nederlanders - 18.15
Nieuws - 18.20 Paspoort - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Jeugdjour
naal - 19.00 Nieuws - 19.12 Zeker
weten - 20.00 Murder bij death -
21.30 Films en fans - 22.30
Nieuws - 22.40 Studio Sport -
23.10 VPRO-Kinema: De twee
heiligen
RTBF 1
8.30 Nouba Nouba - 9.30 Spreek
met ons mee - 10.10 Allo? Bon
jour - 10.20 Overname RTB 2 -
11,50 Eilikoum - 12.30 Ciao Ami-
ci - 13.30 Tribune économique et
sociale - 14.00 Le cceur et l'esprït -
14.30 Namur et sa région - 15.10
Dokumentaire - 15.30 Chansons
souvenirs - 16.30 Ecritures -
17.OO Flox box -18.00 Noubanime
- 18.10 Top Time - 18.40 Trek
king Lottojoker - 18.45 Télétou-
risme - 19.21 Lottotrekking -
19.27 Quick et Flupke - 19.30
Nieuws - 20.00 Extraordinaire -
20.30 Une femme nommée Golda
- 22.00 Le mot de la fin - 22.50
Nieuws
RTL
RTL - Les titres - 12,05 Casse-Tête
- 12,l'S La bande k Grobo - Ï2.45
RTL Preinière-13,00I.comipq -
13.30 Grand écran - i'4.Ó0 Casse-
tête - 14.15 Terreur sur le Queen
Mary - 15,55 Casse-tête - 16 00
Mégaventure - 17.00 Hit des
clubs - 18.00 Atoukado - 19.00
Nieuws - 19.25 La petite maison
dans la prairie - 20.00 Les deux
font la paire - 21.00 Kane et Abel -
22.35 Chewing Rock
TF 1
7.45 Régie Frangaise
- 8.00 Bonjour la France - 9*00 A
votre service - 9.30 5 jours en
bourse - 9.45 A votre service -
10.30 Performances - 11.00
Haute de gammes - 12,00 Nieuws
- 12.02 Tournez manége - 12.35
Tournez... manége - 13,OO Ques
tions k la une - 13.50 La séquence
du spectateur - 14,25 La croissiè-
re s'amuse - 15.15 Astro le petit
robot - 15.45 Tièrcé - 15,55
Temps X - 16.50 Blanc, bleu, rou
ge - 17.45 Trente millions d'amis
- 18.25 Auto moto - 18,55 D'Ac-
cord, pas d'aocord - 19.00 Les
trois premières minutes - 19.40
Cocoricoooboy - 20.00 Nieuws -
20.35 Via Mala - 22.05 Droit de
réponse, l'esprit de contradiction
- 0.15 Ouvert la nuit - 1.05 Régie
Frangaise
A2
9.30 Eurovisiesongfestival
10.40 Nieuws - 11.00 Le journal
d'un siècle - 12.00 A nous deux -
12.45 Nieuws - 13.25 Cosmos
1999 - 14.15 Récró A2 - 14.50 Les
Jeux du Stade - 18.10 Eurovisie
songfestival - 19.10 D'Accord,
pas d'aocord - 19.15 Des chiffres
et des lettres - 19.35 Le petit
bouvard illustré - 20.00 Nieuws -
20.35 Champs-Elysees - 21,55 Al
fred Hitchoock Présente - 22.25
Eurovisiesongfestival - 22.30 Les
enfants du rock - 23.30 Nieuws -
23.45 Les enfants du rock
ARD 1
10.00 Nieuws en dagtema -10.23
Die Sport-Reportage - 11,25
Showfenster - 11,55 Umschau -
12.10 Auslandsjoumal - 13.00
Nieuws - 13.45 Der zirkus muss
spielen! - 14.30 SeBamstrasse -
15.00 Ein platz an der sonne -
16.00 W.K. Kunstschaatsen -
17.30 Hier und Heute unterwegs
- 17 55 WWF - 18.00 Nieuws
18,05 Sportsohau - 19.00 Markt -
19.25 Lauter glückspilze - 20,00
Nieuws - 20.15 In bester gesell-
schaft - 22,05 Nieuws - 22.25 Die
comancheros - 0.10 Die girls vom
friedrichstadtpalast
ZDF
11.30 Biotechnologie - 12.00 Na-
chbara in Europa - 14.00 Diese
Woche - 14.20 Damals - 14.30 Auf
den Spuren der Detektive - 15 ,00
Gefragt - Gewusat - Gewonnen! -
16,10 Peter Weck: Erfolg x 3 -
17.10 Danke schön der grosse
preis - 17.25 Nieuws - 17.30 Lan-
derspiegel - 18.20 Solid Gold -
19.00 Nieuws - 19.30 Na, sowas -
20.15 Melodien für millionen -
22.05 Nieuws - 22.10 Das aktuel-
le sport-studio - 23.25 Die spur
dos falken - 1,00 Nieuws
BRT 1
11,00 Konfrontatie - 12.00 Voor
boer en tuinder -14.30 Handel en
wandel - 15.00 Kwizien - 15,15
Toen ik klein was, was er oor
log... - 16.50 Jukebox - 16.55
Rubens, schilder en diplomaat -
17.55 Nieuws - 18.00 Tik Tak -
18.05 Liegebeest -18.20 Van Pool
tot Evenaar - 19,45 Nieuws -
20.05 Sportweekend - 20.35 Het
pleintje - 21.25 Cinemanie - 22.20
Nieuws
NED 1
9.30 Nieuws - 11.OO Eucharis
tieviering - 13.00 Nieuws - 15.00
Ni Hao - 15.00 Grafische technie
ken - 15.30 De Freggels - 15.55
De avonturen van Robin Hood -
17.25 Algemene Loterij Neder
land - 17.30 Nieuws - 17.35
Brandpunt zondageditie - 18.55
De Fabeltjeskrant - 19.00 Nieuws
- 19.05 Tekenfilmfestival - 19.20
Battlestar Galactica - 20.10' De
Soundmix-Playbackshow - 21.20
Van nu tot ooit - 23,20 Vasten-
overweging - 23.25 Nieuws
NED 2
10.00 Meer dan een hobby -10.30
Basiseducatie - 10,45 Taal van
alledag - 11.00 Medelanders Ne
derlanders - 11.30 Open universi
teit - 12.00 Het capitool - 15,00
Studio Sport - 18.00 Feduco/Tele-
ac - 18.25 Nieuws - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Sprekershoek -
19.00 Studio Sport - 19.55 Trek
king Lottogetallen - 20.00
Nieuws - 20.10 Laurel Hardy -
20.30 De gemeentelijke sociale
dienst - 21.40 Hier is... Adriaan
Van Dis - 22.36 VPRO-Nieuws -
22.51 VPRO-Kinema - 0.03
Nieuws
RTBF 1
10.00 Landbouwinformatie
10.30 La pensée socialiste - 11.00
Eucharistieviering - 12.00 Faire
le point - 12.00 Nieuws - 13.05
Concertissimo -14.25 Tekenfilms
-14.45 Le Disney-Channel -16.30
Le bon, le beau et le savant -17.10
La rue d'è. co té: Beyrouth Inchal-
lah - 18.10 Les Schtroumpfs -
18.30 Sportweekend - 19.27
Quick et Flupke - 19.30 Nieuws
en weerbericht - 20.00 Cinema k
la une - 20.05 Attachez vos cein-
tures - 21.05 Une femme nommée
Golda - 22,35 Nieuws en sport
RTL
8.00 Chocolat Show - 11,55
Buóna Domenica - 13.00 Hei elei,
kuck eléi - 15.00 Chewing Rock -
16.00 I comme. - 16.30 RTL
vision - 17,00 Gross Paris - 18.45
Inspecteur Gadget - 18.55 Weer
bericht - 19.00 Nieuws - 19.35 La
petite maison, dans la prairie -
19.55 Tièrcé, quarté, quintet
Frangais - 20.00 Kane et Abel -
21.35 RTL-Digest - 21.50 Répon
se - 22.30 Grand écran
TF 1
7.45 Régie Frangaise des espaces
- 8.00 Bonjour la France - 9.00
Religieuze programma's - 12.02
Télé-Foot 1 - 13.00 Nieuws -
13.25 Starsky et Hutch - 14.20
Les habits du dimanche - 15.05
Alice au pays des merveilles -
15.30 Tièrcé - 15.45 Sport diman
che - 18.05 Pour l'amour du ris
que - 19.00 7/7 - Le magazine de
la 8emaine - 20.00 Nieuws - 20.30
Les reivers - 22.25 Sport diman
che soir - 23.55 Nieuws - 0.10
C'est k lire
A2
9.00 Nieuws - 9 10 Gym Tonic -
9.45 Les chevaux du tièrcé -
10.00 Réoró A2 dimanche - 11,00
Internationaal wegcriterium -
11.30 Dimanohe Martin - 11,45
Entrez les artistes -12.45 Nieuws
- 13.20 Tout le monde le sait -
14.30 Magnum - 15.20 L'école
des fans -16.15 Le kioque musi-
que -17.00 Les aventures de Ken
ny Rogers - 18.30 Stade 2 - 19.30
Maguy - 20.00 Nieuws - 20.35
Les enquêtes du commissaire
Maigret - 22.10 Projection privée
- 22.50 Musiques au cceur - 23.30
Nieuws
ARD 1
10.00 Die ersten Menschen -
10.45 Die Sendung mit der Maus
- 11.15 Kaputchino - 12.00 Der
internationale Frühschoppen -
12,45 Nieuws en weekspiegel -
13.15 Magazin der Woche - 13,45
Auf und davon -14.15 Der silnden-
bock von spatzenhausen - 15.50
W.K, Kunstschaatsen - 17.20
ARD-Ratgeber - 18.05 Nieuws -
18.10 Sportschau - 18.40 Linden-
strasse - 19.50 Sportschau-Tele-
gramm - 20.00 Nieuws - 20.15
Das Totenreich - 22,10 Hundert
Meisterwerke - 22.25 Deutsches
der anderen republik - 23,10
Kampf einer bürgerin - 23.55
Nieuws
ZDF
9,30 Freiheit herrscht nicht -
10.15 Kultur - nein danke? -
11.15 Masaik - 12.00 Das Sonn-
tagskonzert - 12.45 Nieuws -
12 47 Sonntagsgespröch - 13,15
Architektur am Soheideweg -
13.45 Die Biene Maja -14.10 Bar
bara greift an - 15 35 Auf einem
langen Weg - 16.05 Ein-Blick -
16.20 Ein mann will nach oben -
•17.20 Nieuws - 17.22 Die sport-
reportage - 18.10 Tagebuch -
18.25 Muppets-Show - 19.00
Nieuws - 19.10 Bonner perspekti-
ven - 19.30 Menschenkinder! -
20,15 Alles was recht ist - 21.15
Nieuws en sport - 21.30 Don Car
los - 1.20 Nieuws
BRT 1
17,55 Nieuws - 18.00 Tik Tak -
18.05 Plons, de gekke kikker -
18.10 Kameleon - 18.30 De blau
we planeet - 19.00 Jukebox -
19.10 Uitzending door derden -
19.45 Nieuws - 20.10 Het verre
paradijs - 21.05 Ommekaar. De
Wroeter - 21.55 Villa Tempo -
22.35 Nieuws
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Oshin - 19.45 Nieuws - 20.20
Extra-Time - 21.35 Vizier
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14,30 Kreatief bezig zijn - 14,45
Sons and Daughters - 15.30 Ros-
co leest voor - 15.55 Bassie en
Adriaan en de huilende professor
- 16.35 Dr Who - 17.00 Tros
Sport -17.30 Nieuws -17.46 Tros
Pop Formule - 18.25 Teleac -
18.55 De Fabeltjeskrant - 19.00
Calimero - 19.05 The A-Team -
20.00 Nieuws - 20.28 Rondje
Ralph - 21.00 De Tros TV-Show -
22.00 Tros-Aktua - 22.30 Spet
ters! - 0.35 Nieuws tot 0.40
NED 2
13-00 Nieuws - 17.40 Taal van
alledag - 17.55 Basiseducatie -
18.15 Nieuws - 18.20 Paspoort -
18.30 Sesamstraat - 18.45 Jeugd
journaal - 19.00 Nieuws - 19.12
Kwartslag - 19.27 Lee Towers
gala of the year - 20.30 Mini en
Maxi: Het koncert - 21.20 De grij
ze plaag en de grote boze wereld -
22.30 Nieuws - 22.45 Nieuws -
22.50 Ni Hao
RTBF 1
11.30 Teletekst - 14.00 Klein
broertje, klein zusje? - 14.35 Ne
derlands - 15.00 Geschiedenis -
15.30 Informatix - 16.00 Tele
tekst - 17.20 Nouba Nouba -
17.50 Carrefours - 19.00 Ce Soir -
19.27 Quick et Flupke - 19.30
Nieuws en weerbericht - 20.00
Les predateurs - 22.55 Nieuws
RTL
12,00 Nieuwsoverzicht - 12.05
Sur FlTL -12! 15 La bande k Grobo
- 12.45 Nieuws - 13,00 Un ours
pas comme les autres - 13.30
RTL-Vision - 17.00 Tête k Tête -
18.00 LTIomme qui tombe pic -
18.55 Le coffre-fort '86 - 19.00
Nieuws en Belgische Tiercé -
19.25 La petite maison dans la
prairie - 19,55 Tiercé, Quarté,
Quintet Frangais - 20.00 Dynas
tie - 21.00 Comme un boomerang
- 22.35 Nieuws
TF 1
11.15 Teletekst - 11.45 La une
chez vous - 12.02 Tournez... ma
nége - 13.00 Nieuws - 13.50 Dal
las - 14.35 La maison de TF1 -
15.35 Le oonvoi des braves -
17.00 La chance aux chansons -
17.25 Allegra - 18.25 Mini-Jour-
nal -18,40 La vie des bótes -18.45
Santa Barbara - 19.10 La vie des
bótes - 19.40 Cocoricoooboy -
20.00 Nieuws - 20,35 A mort
l'arbitre! - 22.55 Nieuws - 23.10
C'est k lire - 23.25 Regie Frangai-
se des espaces
A2
6,45 Telematin - 9.15 Teletekst -
10.20 Apostrophes - 11.35 Itiné-
raires - 12.00 Nieuws - 12.08
L'Academie des 9 -12.45 Nieuws -
13.30 Catherine - 14.00 Ajourd'-
hui la vie - 15,00 Hótel - 15.50
C'est encore mieux l'après-midi! -
17.30 Récré A2 - 18,00 Ma sorciè-
re bien-aimée - 18.30 C'est la vie -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.10 D'Accord, pas d'aocord -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19.40
Le petit bouvard illustré - 20.00
Nieuws - 20.35 Les cinq dernières
minutes - 22.30 Nombre et lumiè-
re - 23.20 Nieuws
ARD 1
9.30 Sesamstrasse - 9.45 ARD-
Ratgeber - 10,00 Nieuws - 10.03
Ich suche dich -11.35 Na, sowas -
12.25 Alt und abgeschroben? -
12.65 Persoverzicht - 13.00
Nieuws -13,15 tot 13.30 en 15.40
Videotext für alle - 16.00 Nieuws
16.10 Zum 100, geburtstag des
automobile - 17.20 Auf und da
von! - 17.50 Nieuws - 18.00 Hier
und Heute - 18.25 Benny Hill -
19.00 Simon Simon - 20.00
Nieuws - 20.15 Liebling-Kreuz-
berg - 20.59 Ein platz an der
sonne - 21.00 Britisoh naohbarn -
21.45 Scheibnerweise - 22.30
Tagesthemen - 23.00 Tagebuoh
der provinz - 0.35 Nieuws
ZDF
9.45 Overname Dl - 16.00
Nieuws - 16.04 Biotechnologie -
16.35 Die maultrommel - 17.00
Nieuws - 17.15 Tele-ülustrierte -
17.50 Soko 5113 - 19.00 Nieuws -
19,30 Ibras Heimkehr - 21,15 Wi-
21.45 Heute-Journal - 22.05
Denkmal - Auslösung - 22,07 Li-
teratur im gespröch - 22,50 Der
sc hl af der vemunft -0.10 Nieuws
BRT 1
17.55 Nieuws - 18.00 Tik tak -
18.05 Plons, de gekke kikker -
18.10 Prikballon - 18.25 Bassie
en Adriaan - 18.30 Er was eens.
het heelal - 19.00 Korte film -
19.10 Sociaal huren - 19.40 Me
dedelingen - 19.45 Nieuws
20.10 De weerman - 20.15 Kunst
zaken - 20.25 I.Q. - 20.55 Laby
rint: de ma...gie van het beeld -
21.45 Uitzending door derden -
22.35 Nieuws.
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Oshin - 19.42 Mededelingen -
19.45 Nieuws - 20.10 De weer
man - 20.15 Videomatch - 20.25
De kleine waarheid - 21.25 Mike -
22.40
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14.30 De Carsons - 15.10 De
smaakmakers - 15.35 'n Dik uur
Dick - 16.35 NCRV-jeugdmatinee
- 17.30 Nieuws - 17.46 Popsjop-
TV - 18.25 Teleac - 18.55 De
Fabeltjeskrant - 19.00 The Cosby
Show - 19.25 De zonen van de
roze panter - 20.00 Nieuws -
20.28 Schatten en schieten -
21.20 Groeten uit Holland - 21.50
Hier en nu - 22.25 Meditatief
moment - 22.30 Hill Street Blues -
23.15 Cheers - 23.40 Mediatief
moment - 23.50 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 17.00 RVU -
17.40 Feduco/Open universiteit -
18.15 Nieuws - 18.20 Paspoort -
18.30 Sesamstraat - 18.45 Jeugd
journaal - 19.00 Nieuws - 19,12
Snuiters - 19.37 Kenmerk - 20.00
Horizon - 20.25 Analyse - 20.55
Panoramiek - 21.30 Onder elke
biels een dode - 22.30 Nieuws -
22.45 Studio Sport: ijshockey -
23.10 Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - Schooltelevisie:
14.00 Natuurlijke reserves -
14.30 De wandeling - 14.45 Fran
gais! - 15.15 Teletekst - 16.50
Schooltelevisie - 17.20 Nouba
nouba - 17.50 Carrefours - 19.00
Ce soir - 19.25 Resultaten van
Lotto en Joker - 19.27 Quick et
Flupke - 19.30 Nieuws - 20.00
Contacts - 20.05 Miam-Miam -
21.55 Le Louvre, le plus grand
musée du monde - 22,50 Nieuws -
23.00 Tribune économique et
RTL
12.00 Nieuwsoverzicht - 12.15 La
bande k grobo - 12.45 RTL-pre-
mière - 12.55 Weerbericht - 13.00
Jean Chalosse, enfant sauvage -
13.30 Middagkoncert - 17.00 Tê
te it tête - 18.00 Huit ga suffit -
18.55 Le coffre-fort - 19.00
Nieuws - 19.25 La petite maison
dans la prairie - 19.55 Tiercé,
Quarté et Quintet frangais -
20.00 Urban Cowboy - 22.35
Nieuws - 22.45 La revanohe dl-
vanhoe.
TF 1
11.15 Teletekst - 11.45 La une
chez vous - 12.02 Tournez... ma-
9 - 13.0O Nieuws - 13.50 Dal-
- 14,35 Transcontinental -
15.40 L'enjeu - 17.00 La ohance
aux chansons - 17.25 Le soleil se
léve it l'Est - 18,25 Mini-Journal -
18.40 La vie des botes - 18.45
Santa Barbara - 19.20 La vie des
botes - 19.40 Expression directe -
20.00 Nieuws - 20.30 Les mal
heurs de Malou - 22.05 Caryl
Chessman - 22.50 Nieuws - 23.05
C'est èL lire.
A2
6.45 Télématin - 11.30 Program
ma-overzicht - 11.35 Les carnets
de l'aventure - 12.00 Nieuws -
12.05 L'académie des 9 - 12,45
Nieuws - 13.30 Catherine - 14.00
AujourdTuii la vie - 15.00 Hotel -
15.50 C'est encore mieux l'après-
midi! - 17.30 Reoré A2 - 18.00 Ma
ière bien-aimée - 18.30 C'est
la vie - 18.50 Des chiffres et des
lettres -19.15 Gewestelijk nieuws
- 19.40 Le petit bouvard illustré -
20.00 Nieuws - 20.35 Vivement
dimanche! - 22.25 Mardi cinema -
23.20 Nieuws.
ARD 1
9.30 Sesamstrasse - 9.45 ZDF-
Info - 10.00 Nieuws v 10.03 Lie-
bling-Kreuzberg - 10.50 Um
schau - 11.10 Ibras Heimkehr -
12.55 Persoverzicht - 13.00
Nieuws - 13.15 en 15.40 Video
text für alle - 16.00 Nieuws -
16.10 Liebe, Schmorz und Tod -
18.55 Spass am Dienstag - 17.50
Nieuws - 18.00 Hier und heute -
18.25 Köberle kommt - 19.00 Fal
con Crest - 20.00 Nieuws - 20.15
Donnerlipchen - 21.00 Monitor -
21.45 Dallas - 22.30 Tagesthe
men - 23.00 Mies van der Rohe -
23.45 Nieuws.
ZDF
45 Overname Dl - 16.00
Nieuws - 16.04 Computer-corner
- 16.20 Schüler Express - 17.00
Nieuws - 17.15 Tele-ülustrierte -
17.45 Tom Jerry - 18.20 Rate
mal mit Rosenthal - 19.00
Nieuws - 19.30 Die Reportage -
20.15 Traume Zerrinnen wie
- 21.45 Heute-Joumal -
22,05 Transittrüume - 23.40 Zeu
gen des Jahrhunderts - 0.40
Nieuws.
BRT 1
17.55 Nieuws - 18,00 Tik Tak -
18.05 Plons, de gekke kikker -
18.10 Zeppelin - 18.35 De wolf -
18.45 Xenon - 19.10 Uitzending
door derden - 19.40 Mededelin
gen - 19.45 Nieuws - 20.10 Na
men noemen - 20.55 Kijk uit! -
21.00 Allemaal beestjes - 21.30
BiU Cosby Show - 21,55 De ver
lokking van het Oosten - 22.50
Nieuws - 23.10 Televox.
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Uit je doppen - 19.45 Nieuws -
20.10 Videomatch - 20.20 Streng
bewaakte treinen - 21.50 De
Burgeroorlog.
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14.30 Vara's filmklub - 14.53 Su
per-oma - 15,18 De chartreuse
van Parma -16.10 Mr. Belvedere -
16.35 Dieren van de zon - 17.30
Nieuws - 17.46 Sportlaan '80 -
18.25 Teleac - 18,55 De Fabeltjes
krant - 19.00 De Snorkels - 19.23
Vara's videonieuws - 20.00
Nieuws - 20.28 Socutera - 20.35
Vara's sterrenshow - 22.00 Ach
ter het nieuws - 22.35 Sonja op
woensdag - 23.40 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 15.30 Plafond
over de vloer -15.51 Blikskaters -
16.08 Max Laadvermogen - 16,22
Hoe weeg je een olifant - 16.37
Laurel Hardy - 17.06 Een ma
ma is een ei - 17.21 Jipsloop -
17.40 Feduco/Teleac - 18.15
Nieuws - 18.30 Sesamstraat -
18.45 Jeugdjournaal - 19.00
Nieuws - 19,12 Politieke partijen
- 19.22 Van gewest tot gewest -
20.10 Nederland C - 21.05 Terug
naar Maderna - 22.30 Nieuws -
22.45 Studio sport - 23.15
Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - 16.15 Schoolte
levisie - 16.50 Nouba nouba -
17.50 Carrefours - 19.00 Ce soir -
19.27 Quick et Flupke - 19.30
Nieuws - 20.00 Au nom de la loi -
21.00 Mission casse-cou - 21.45
Coup de film - 21.55 Cargo de
nuit - 22.30 Nationale Loterij -
22.35 Nieuws - 23.00 Informa
tions, réflexions, interrogations
RTL
12.00 RTL - les titres - 12.15 La
bande k grobo - 13.00 Jean Cha
losse, l'enfant sauvage -13.30 Hit
des clubs - 14.30 La revanche
d'Ivanhoe - 16.00 Hou la la -
17.00 Tête k tête - 18.00 Laredo -
18.55 Le coffre-fort '86 - 19.00
Nieuws - 19.25 La petite maison
dans la prairie - 19.55 Tiercé,
Quarté, Quintet frangais - 20.00
Les routes du paradis - 21.00
Superman Hl - 23.10 Moteurs -
23.40 Nieuws.
TF 1
7.00 Régie frangaise des espaces -
10.15 Teletekst - 10.45 Salut les
petits loups - 11.45 La une chez
vous - 12.02 Tournez... manége -
13.00 Nieuws - 13.50 Vitamine -
15.55 L'ótrange N° 44 - 17.00 La
chance aux chansons - 17.25 Le
soleil se léve k l'Est - 18.25 Mini-
joumal - 18.40 La vie des botes -
18,45 Santa Barbara - 19.10 La
vie des botes - 19 40 Cocoricooo
boy - 20.35 Arsène Lupin - 21.30
Contre enquête - 22.30 Perfor
mances - 23.00 Nieuws - 23.15
C'est k lire.
A2
6,45 Télématin - 9.00 Récré A2
matin - 12.00 Nieuws - 12.08
L'académie des 9 -12.45 Nieuws -
13.30 Catherine - 14,00 Les se
crets de la vüle d'acier - 15.30
Récré A2 -17.00 Terre des bêtes -
17.30 Super platine - 18.00 Ma
sorcière bien-aimée - 18.30 C'est
la vie - 18.50 Des chiffres et des
lettres - 19.10 D'aocord, pas d'ac-
cord - 19.15 Le petit bouvard il
lustré - 19.30 Nieuws - 19.55
Voetbal - 21.50 Le dossier d'Alain
Decaux - 23.05 Nieuws.
ARD 1
9.10 Sesamstrasse - 9.45 ARD-
Ratgeber - 10,00 Nieuws - 10.03
Wenn das Schicksal es will -
11.55 Umschau - 12.10 Monitor -
12.55 Persoverzioht - 13.00
Nieuws - 13.15 en 15.40 Video
text für alle - 16.00 Nieuws -
16.10 Mode-Karussell - 16,55
Computerzeit - 17.25 Da schau
her! - 17.50 Nieuws - 18.00 Hier
und heute - 18.25 Eigener Herd
ist goldes wert - 19.00 Resohkes
grosser Dreh - 20.00 Nieuws -
20,15 Ein Fliehendes Pferd -
21.35 Brennpunkt - 22.30 Tages
themen - 23.00 Einsatz in Man
hattan - 23.45 Nieuws,
ZDF
9.45 Overname Dl - 16.00
Nieuws - 16.04 Barbara greift an
- 16.35 Tao Tao - 17.00 Nieuws -
17.15 Tele-ülustrierte - 17.50 Ein
Heim für Tiere -18.55 Mittwochs-
lotto - 7 aus 38 - 19,00 Nieuws -
19.30 Kino-Hitparade - 20.15
Kennzeiohen D - 21.00 Der Den
ver-clan - 21.45 Heute-Journal -
22.05 1st die «Neue Heimat» noch
zu retten? - 22.45 Oscar-uitrei
king - 0.00 Nieuws.
BRT 1
16.00 60+ - 17.55 Nieuws -18.00
Tik tak - 18.05 Plons, de gekk
kikker - 18.10 De Smurfen
18.35 Rondomons: filmbrieven
19.00 Kwizien - 19.25 Uitzending
door derden - 19.40 Mededelin
gen - 19.45 Nieuws - 20.10
Kunst-zaken - 20.20 Hoger Lager
- 20.55 Panorama - 21,45 Da"
22.35 Nieuws.
BRT 2
19.00 Encyclopedie - 19.40 Mede
delingen - 19.45 Nieuws - 20.10
Videomatch - 20.20 Golgotha
21.55 Gezondheid.
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
15.30 Op de wieken - 15.55 Dak-
tari - 16.45 Kinderkrant - 17.46
Tijdsein-buitenland - 18.55 De fa
beltjeskrant - 19.00 De familie
Robinson - 19.25 Aartsvaders
20.00 Nieuws - 20.28 Stotteren te
genezen: een terapie - 21.00 Van
U wil ik zingen - 21,35 Het ont
staan van het kristendom - 22.05
Tijdsein - 22.35 De-wat-heet-ge-
luk-show - 23.28 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 18.15 Nieuws -
18.20 Paspoort - 18.30 Sesar
straat - 18.45 Jeugdjournaal
19.00 Veronica - 19.12 Veronica
film -19.55 Nederlanders overzee
- 20.45 An early Frost - 22.30
Nieuws - 22.45 Studio sport: ten
nis - 23.15 Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - Schooltelevisie:
14.00 Klein broertje of zusje? -
14.35 Geschiedenis - 15.05 Ne
derlands - 15,20 Teletekst - 17.20
Nouba nouba - 17.50 Carrefours -
19.00 Ce soir - 19,27 Quick
Flupke - 19.30 Nieuws - 20.00
Autant savoir - 20.25 Clair de
femme - 22.15 Cinescope - 23.05
Nieuws.
RTL
11.55 Programma-overzicht -
12.00 Nieuws - 12.15 La bande
grobo - 12.45 Nieuws - 13.00
Jean Chalosse, enfant sauvage -
13:30 Middagkoncert - 17.00 Tê
te k tête - 18.OO Tarzan - 18.55
Coffre-fort 19.00 Nieuws -19.25
La petite maison dans la prairie
19.55 Tiercé, Quarté, Quintet
frangais - 20.00 Dallas - 21.00 La
femme libre - 23.10 Nieuws
23.25 Le monde k venir.
TF 1
10.15 Teletekst - 10,45 Croque-
vacances -11.45 La une chez vous
-12.02 Tournez... manége -13.00
Nieuws - 13.50 Dallas - 14.35 Les
animaux du monde - 15.05 A
votre service - 15.25 Quarté -
15.35 A cceur ou raison - 16.25
Croque vacances - 17.00 La chan
ce aux chansons - 17.25 Le soleil
léve l'Est - 18.25 Mini-Jour
nal - 18.40 La vie des botes -18.45
Santa Barbara - 19.10 La vie des
botes - 19,40 Cocoricoooboy -
20.00 Nieuws - 20.35 Questions k
domicile - 21.45 L'Australienne -
22.50 Nieuws - 23.05 Prix vidéo
Jean D'Arcy - 23.35 C'est k lire.
A2
6.45 Télématin -10.30 Teletekst -
11.30 Programma-overzicht -
11.35 La télévision des téléspecta-
teurs - 12.00 Nieuws - 12.08 L'a-
mie des 9 - 12.45 Nieuws -
13,30 Catherine - 14.00 Aujourd'-
hui la vie - 15 00 Les brigades du
Tigre - 15.50 C'est encore mieux
l'après-midi- 17.30 Recró A2 -
18.00 Ma sorcière bien aimée -
18.30 C'est la vie - 18.50 Des
chiffres et des lettres - 18.15 Ge
westelijk nieuws - 19.40 Expres
sion directe - 20.00 Nieuws -
20.30 D'aocord, pas d'aocord -
20.35 Le jour oü le Christ est
mort - 22.55 Actions - 0.10
Nieuws.
ARD 1
9.10 Die Sendung mit der Maus -
10.00 Nieuws - 10.03 Die Repor
tage - 10.50 Oscars 1986 - 12.10
Kennzeiohen D - 12.55 Persover
zicht - 13,00 Nieuws -' 13.15-
13.30 en 15.25 Videotext für alle -
15.45 Nieuws - 15.55 Tom Sa
wyer und Huck Finn - 16.20 Wir
Kinder - 16.50 Cuore - 17.50
Nieuws - 18.00 Hier und heute -
18.25 Heidi -19.00 Der Fahnder -
20.00 Nieuws - 20.15 Tod in
Frankfurt - 21.00 Der 7. Sinn -
21.03 Ein Lied für Bergen - 22.30
Tagesthemen - 23.00 Mephisto -
1.20 Nieuws.
ZDF
9.45 Overname Dl - 16.00
Nieuws - 16.04 Daten-Schatten -
6.35 Der Stein des Marco Polo -
17.00 Nieuws - 17.15 Tele-ülus
trierte - 17.45 Der Rosarote Pan
ther - 18,20 Wanderjahre - 19.00
Nieuws -19.30 Günter Pfitzmann:
Lach mal wieder - 20,00 Heidi
Kabel in: «Hamburger Geschioh-
ten» - 21.00 Bleib da - 21.45 Heu
te-Joumal - 22.05 5 nach 10,
BRT 1
12.30 Televox - 17.55 Nieuws
18.00 Tik tak - 18.05 Plons, de
gekke kikker - 18.10 Prikballon -
18.25 Star trek - 19.15 Uitzen
ding door derden -19.40 Medede
lingen - 19.45 Nieuws - 20.10 De
weerman - 20.15 Als een wereld
zo groot, waar uw vlag staat ge
plant - 21.15 Goede vrienden
21.40 So what!? - 22,15 Nieuws.
BRT 2
19.00 1 Week sport - 19.36 Oshin
- 19.42 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman -
20.15 Videomatch - 20.25 Pre
mière - 21.15 De vierde wijze -
22.30 Góede Vrijdagkoncert.
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14.30 De Schwarzwald-kliniek -
15.30 Avro's service-salon -16.35
Avro's tele-keuken - 16.50 De zag
twee beren - 17.05 De Bennie
Bang show - 17.20 Ontdek je
plekje - 17.30 Nieuws - 17.40
Ruud en Leonie - 18.15 Avro's
Kursus bridge - 18.25 Teleac -
18.55 De Fabeltjeskrant - 19.00
Wordt vervolgd - 19.25 Avro's
Toppop - 20.00 Nieuws - 20.20
Kant - 21.05 In de hoofdrol -
22.20 «S»pionnen - 23.10 Televi-
zier - 23.55 Nieuws - 0.00 Studio
sport.
NED 2
13.00 Nieuws - 15.00 Het lijdens
verhaal volgens Matteus - 17.00
RVU - 17.30 Studio sport: tennis -
18.15 Nieuws - 18.20 Paspoort -
18.30 Sesamstraat - 18.45 Jeugd
journaal - 18.55 Nos-extra -19.00
Nieuws -19,05 Kro's tekenfilmfe
stival - 19.20 De toverhoed -
19.45 Of moet je moeder 't soms
voor je doen? - 20.10 An act of
love - 21.50 De dood van een
olse priester - 22.30 Nieuws -
45 Israel, volhard in Hem -
23.28 Een bericht van de wilde
ganzen - 23.30 Nieuws - 23.35
Year of the quiet sim.
RTBF 1
11.30 Teletekst - 14.00 Natuurlij
ke reserves - 14.30 De wandeling
- 14.45 Frans - 15.15 Teletekst -
16.50 Schooltelevisie - 17.20
Nouba nouba - 17.50 Carrefours -
19.00 Ce soir - 19.27 Quick et
Flupke - 19.30 Nieuws - 20.00
Minute Papiüon - 20,05 La taupe
20.55 58° cérémonie des Oscars -
22.15 Dokumentaire.
RTL
12.00 Nieuwsoverzicht - 12.15 La
bande grobo - 12.45 Nieuws -
13.00 Jean Chalosse, enfant sau
vage - 13.30 Middagkonoert -
17,00 Tête tête - 18.00 Cinq
filles k Paris - 18.55 Coffre-fort
- 19.00 Nieuws - 19.25 La
petite maison dans la prairie
19.55 Tiercé, Quarté, Quintet
frangais - 20.00 Falcon Crest
21.00 L'ami Maupassant - 22,00
Nieuws - 22.05 Pierrot le fou.
TF 1
10.15 Teletekst - 10.45 Croque-
vacances -11.45 La une chez vous
- 12.02 Tournez... manége - 13.00
Nieuws - 13.50 Dallas - 14.35
Temps libres -16,00 Au nom de la
loi - 16.25 Croque-vacances -
17.25 Le soleil se léve l'est -
18.25 Mini-Journal -18.40 La vii
otes - 18.45 Santa Barbara -
19.10 La vie des botes - 19.40
Cocoricoooboy - 20.00 Nieuws -
20.30 Aznavour de A k Z - 22.30
Couleur printemps - 23.50
Nieuws - 0,05 TSF.
A2
6.45 Télématin - 10.30 Teletekst -
11.30 Programma-overzicht -
11.35 Terre des bêtes - 12.00
Nieuws - 12.08 L'académie des 9 -
12- 45 Nieuws - 13.30 Cathérine -
14.00 Aujourd'huï la vie - 15,00
Les brigades du Tigre - 15.50
C'est encore mieux l'après-midi! -
17.30 Récré A2 - 18.00 Ma sorciè
re bien-aimée - 18.30 C'est la vie -
18,50 Des ohiffres et des lettres -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19,40
Le petit bouvard iüustré - 20.00
Nieuws - 20.35 Espionne et tais-
toi - 21.30 Apostrophes - 22.45
Nieuws - 22.55 Ciné club.
ARD 1
9,45 Nieuws - 9.50 Ostem in Er-
sten - ÏO.OO Evangelische Goede
Vrijdagdienst - 11.00 Das 1.
Evangelium Matthaus - 13.10 Jo
seph Haydn -14.30 Die Maulwurf
kommt in die Stadt - 15,00 Ein
Leben für die Medizin - 16.45 Die
Spanische Reitsohule - 18.15
Cuore - 19.16 Der Triumph des
Todes - 20.00 Nieuws - 20.15
Maria Stuart - 22.05 Jesus geht
nach Amerika - 23,05 Nieuws -
23.10 Liebe ohne Grenzen - 0.50
Nieuws.
ZDF
10.00 Programma-overzicht -
10.20 Napoleon - 14.10 Nieuws -
14.15 Ostem in den Felsenkir-
chen -14.45 Gikor und die grosse
Stadt - 16.05 Nieuws - 16.10 Hut
ab vor Mister Hallam - 17.40 Fer
dinand -18.10 Annegret Baldus -
mit 21 ins Altersheim - 19.00
Nieuws - 19,15 «Gib uns deinen
Frieden» -19.30 Auslandsjoumal
- 20.15 Erdsegen - 21.50 Nieuws
21.55 Aspekte - 22,35 Joseph
Haydn - 23.50 Stürmische Höhen
30 Nieuws.