TOPPER BESLIST IN SLOTFASE! DE STR00PER KAMPIOEN VETERANENREEKS PLAY BOYS TERUG OP JACHT? DEN BLAUWEN DUIVEL HOUDT BAYENS IN TOOM GORION WINT MET HOGE CUFERS TEGEN TIJL 32 - 21.3.1986 - De Voorpost MINIVOETBAL MINIVOETBALKOMPETITIE KERN DENDERMONDE VERZ. V.D. STRAETEN - VAN BIEZEN 1 - 3 De topper in de hoogste afde ling werd gewonnen door de ploeg van Van Biezen. En of dat verdiend mag genoemd worden, laten we over aan de aanwezige kijkers. En die wa ren er heel wat. Beide ploegen namen twee periodes op hun rekening. De Zeienaars de eerste twee. Toch bleef de sco re, na 13 minuten op de helft van Van Biezen gespeeld te hebben, op 0-0 staan. Vémim- men en Van Doorslaer, twee geduchte scoringsmachines, lieten de kansen om de score te openen, onbenut. Veiz. V.D. Straeten zou toch op voor sprong geraken in de tweede periode. Vemimmen was de afwerker: 1-0. Een tweede doelpunt kwam er niet, wel een pak hoekschoppen. De strafcomer kende echter geen sukses. In de derde periode kwam Van Biezen meer in de wedstrijd. De Cock deed de paal trillen met een geweldige knal. Door goed werk van de beide doelverdedigers bleef het bij 1-0. In de laatste perio de zou Van Biezen dan fataal uithalen. De Cock, tweemaal, en aanvoerder De Bruyn, zet ten 1-3 op het scorebord. Een laat "offensief bracht Verz. V.D.. Straeten niet dichterbij, zodat Van Biezen deze wed strijd met 1-3 cijfers afsluit. Verz. V.D. Straeten: P. Ver- nimmen, L. Van der Straeten, G. Van der Straeten, L. Van Doorslaer, M. Ediers en M. Verbeeck. Van Biezen: P. De Bruyn, E. Sanders, T. Tas, H. Van Lan- genhove, R. De Wilde, R. De Cock, D. Vermeir en E. Van Damme. J. Z. CLUB 5 BLAUWE DUIVELS 11 De Leedse ploeg en scheids rechter Pierquet zijn geen al te beste maatjes. BI. Duivels ver weet scheidsrechter Pierquet tijdens de topper BI. Duivels- Sportivo (1-2), voor de Den- dermondse club geblazen te hebben. Nu mochten de Lede naars na goed drie minuten spelen, met vier verder doen. Terecht trouwens. Zonder een bal in de onmiddellijke omge ving trapte Beelaert Drieghe hard aan. Scheidsrechter Pier quet had dit gezien en stuurde Beelaert van het terrein met de rode kaart. Dit kon niet verhinderen dat BI. Duivels, ondanks de num- merieke minderheid, een ge makkelijke zege behaalde en daarmee op drie punten van Sportivo blijft staan. Met nog twee wedstrijden te spelen, lijkt het dus onwaarschijnlijk dat Sportivo de titel nog zal afstaan aan BI. Duivels. In de eerste periode namen de Ledenaars een 0-2 voorsprong via Van Hauwermeiren L. en J. De Breucker. Met een prachtig doelpunt van Drieghe bekomt J.Z. Club de aanslui tingstreffer. BI. Duivels, kalm voetballend, vergroot z'n voorsprong in de tweede periode tot drie doel punten. Verhofstadt en op nieuw De Breucker waren de doelpuntenmakers: 1-4. Na de grote rust ging J.Z. Club op zoek naar het doel van M. Van Hauwermeiren. Het kwam tot scoren via Baert. Maar daarmee was voor de Grembergenaars het liedje ge daan in de derde periode. De gebroeders Van Hauwermei ren, Eddy twee en Luc één maal, en Meert beslisten de wedstrijd: 2-8. BI. Duivels, conditioneel zeer sterk, bleef aandringen in de laatste perio de. Met vier spelers op het terrein dubbelde cijfers halen, het gebeurd niet vaak. Maar bij de Ledenaars lukte dat. E. Van Hauwermeiren, De Breu cker en L. Van Hauwermeiren zorgden voor elf doelpunten. Daarna liet BI. Duivels stoom af, de zaak was bekeken en via Baert (2) en Vander Vreken kon J.Z. Club de eindstand vastleggen op 5-11. J.z. Club: Ch. Fierens, G. V.D. Vreken, D. Baert, R. Drieghe, J. De Brabander en G. De Smedt. BI. Duivels: Eddy Van Hau wermeiren, Marc en Luc; Y. De Breucker, E. Verhofstadt, G. Meert en E. Beelaert. MVC MOUTON 2 MIKENO 4 Gelijkopgaande wedstrijd, in de slotperiode beslist in het voordeel van Mikeno. Dat Mi- keno nam de beste start en het kon dan ook niemand verwon deren dat Roggeman z'n club op voorsprong bracht: 0-1. Buts, al weken de gevaarlijkste speler van z'n ploeg, kwam dicht bij de gelijkmaker, doch faalde. Tweede periode dan. Nadat Govaert een niet te missen kans gemist had, kon Buts aan de overzijde voor de gelijkma ker zorgen. En even later scoorde zelfde Buts een twee de Moutondoelpunt: 2-1. Stand waarmee ook gedraaid werd. In de derde periode leek het even of Mare Mouton z'n tegenstander naar de keel zou grijpen. Doch het stuitte op een goed spelende Mikeno- doelverdediger. Bij één van de snelle tegenaanvallen kon Mi- chiels voor de gelijkmaker zor gen 2-2. Het beloofde dus een spannende laatste periode te worden. In die laatste periode zette aanvoerder Govaert z'n ploeg aan de leiding (2-3) en Mouton moest nu komen. Iets wat het ook deed. Buts en Mouton waren echter te vlug om af te werken. Aan de overzijde kon Michiels de overwinning veilig stellen met een vierde Mikeno- doelpunt 2-4. In de slotfase hield Mikeno stand, zodat aan de score niets meer veranderde. MVC Mouton: Van Boterdael J., Mouton L., Mouton D,, Buts A., Huylebroeck B., Brasseur G. Mikeno: De Schrijver A., Mi chiels R., Van Malderen G., Govaert A., Roggeman R. en Geerinck D. B. BUYTAERT 0 PICADILLYI 10 Scheidsrechter Pierquet en de Piccadilly-spelers Roels, Rin- goet, Van de Steen, Van Dun- gen, Reed en Putteman heb ben tevergeefs gewacht op de tegenpartij, B. Buytaert. Toen na tien minuten wachten niemand was opgedaagd. Vul de scheidsrechter Pierquet het scheidsrechtersblad in: 0-10 ff. YOUNG BOYS MUNDO SPORT Verrassende en hard aanko mende nederlaag voor Young Boys, dat volop in de strijd is met Kawédé, in verband met de tweede plaats, die recht geeft op promovering naar de hoogste reeks. Het begon allemaal goed voor Young Boys, want na vier mi nuten klom het op winst via Verhelst: 1-0. Robberecht en Peelman lieten nog een moge lijkheid tot scoren liggen. Zo dat niemand in een slechte af trap geloofde. Maar in de tweede periode zagen we een onmondig Young Boys. Mundo Sport maakte daar handig gebruik van om via Lelie (2) en Van Uytvanck (2) het verschil te maken: 1-4. In de derde periode bracht H. Peelman Young Boys even dichterbij (2-4), maar Van Uytvanck scoorde daarna z'n derde doelpunt: 2-5. vice-leiders moesten in de laat ste periode alles op de aanval zetten en dat leek succes te gaan kennen. Robberecht en L. Peelman brachten het ver schil terug tot één doelpunt, maar dan viel het plots stü. Zo behaalde Mundo Sport een prachtige overwinning. Young Boys: Colman Jo, Col man Erik, Robberecht Geert, Peelman Leo, Peelman Eduard, Peelman Henri, Vijt Dirk en Verhelst Jan. Mundo Sport: Van Ranst Emiel, Ysewijn Benny, Yse- wijn Patrick, Lelie Herman, Van Uytvanck Geert en Van Cauwenberg Dirk. LA RUELLE 4 CLUB 83 4 (0-10) Deze wedstrijd eindigde op een gelijkspel, maar toch mag Minivoetbal. De Platte Ploeg werd in de Kern Dendermonde gehuldigd als kampioen (bv) Club 83 beide punten bijschrij ven op z'n actief. G. Van Damme (La Ruelle) was ge schorst, doch speelde mee. Daardoor wordt de uitslag 0-10 in het voordeel van Club 83. Toch maar een wedstrijdover zicht. In de eerste periode leid de Club 83 met 1-2, Gillis voor La Ruelle, Burssens en Col man voor Club 83 scoorden de doelpunten. In de tweede periode keerde het tij in het voordeel van La Ruelle. Gillis kwam twee keer tot scoren, zodat de stand op 3- 2 gebracht werd. Na drie kwartier stond de eind stand dan op het bord. De geschorste Van Damme was tot scoren gekomen voor La Ruelle, Burssens en Geerinckx hadden dat gedaan voor Club 83: 4-4. In de laatste periode gebeurde niets opzienbarend meer, zodat het bij die 4-4 bleef. La Ruelle: D'Hollander Dirk, Gillis Erik, Van Damme Mare, Van Damme Gaby, Vander- straeten Peter. Club 83: Scholiers Gerry, Van Damme Herwig, Burssens Mare, Geerinckx Rudy, Col man Mare, Roels Eriken Van Muylder Hugo. Minivoetballers opgelet! Volgende week een uitvoerig verslag van het Minivoetbal- tomooi van Stationboys, dat op zaterdag 22 maart a.s. plaats vindt in de sporthal van Appels. De toegang is gratis. Volgende ploegen hebben hun deelname verzekerd. Stationboys, organiserende club. Stoom, Roepers, Stads- personeel, Brandweer, Rijks wacht, Radio Delta en uit Bug- genhout komen de Piepers. De eerste wedstrijd vangt aan om 9 uur, de finale wordt ge speeld omstreeks 18.45 u. Rudv Jacobs MINIVOETBAL LOKEREN Gemeentepersoneel 3 Den Draver 7 Een in vorm verkerende be- bij de veteranen vier speelda gen voor het einde. Het is de derde opeenvolgende titel na Door een administratieve vergissing kunnen we de lezers noch de uitslagen, noch de verslagen brengen van de kompetitiewedstrijden die vorige week gespeeld werden in de minivoetbalkern te Lokeren. Om die reden beperken we ons tot de matchen die vorige maandag in de stedelijke sporthal plaats vonden. 5-10 ZEELSE MINIVOETBALKOMPETITIE DeStube 16 sche 4, Luc Tilburgh 5, Leo- De wedstrijd van Freddy Heir- pold Van Elsuwege 4 en André man wiens aandeel in de zege Van Driessche 1. negen doelpunten betrof. Overige doelpunten van Ro- Express Travel 5 bert De Nutte 4, Richard De Klodde 6 Wilde 1, Freddy Van Wese- Ondanks een vroeg doelpunt mael 3, E. Goossens 1, Gilbert van de lokalen bewerkte Wod- Verhoeven 1 en Peter Verheir- de een 2-3 rustscore. In de straeten 1. derde periode kwam Express Travel even langszij. Net niet genoeg om Klodde van de zege zoekende ploeg won verdiend een sportief kampioenschap van de lokalen. Johan Spitaels waari.n het meesterschap van had met zijn drie doelpunten de. n'euwe kampioenen over een groot aandeel in deze duidelijk is geweest. Kerareeks: Uitslagen reeks A Topspin-Arsenal Een wedstrijd die zich lang zaam op gang trok met Arse nal 0-1 voor na de eerste perio de. Toen kwamen de bezoe kers voorgoed los en haalden de zege binnen via 1-4, 2-8 en 5-10 tussenscores. Doelpunten: Piet Abbeel 3, Peter Van Driessche 3, Mark Van de Velde 1, Geert Van Kerckhove 2, Guy Van der Straeten 2, André Maes 2 en André Van der Poorten 1. Van Cau teren 7 De Bisschop 6 Spannend duel waarin Van Cauteren weerwraak kon ne men op de nederlaag uit de heenronde. De thuisploeg liep uit tot 6-3. Dirk Van Uytfang bracht De Bisschop bijna teru» tot Van Cauteren het zevende en beslissende doelpunt lukte. Van Uytfang 3, Michel Dauwe 3, Bart De Kegel 3, Kris Van Cauteren 2, Robert Van Dorp 2 en Rudy Vercauteren 1 wa ren de afwerkers. On. Bontinck 5 Colman 3 Een vlugge start van Bontinck leverde vlug een 3-0 voor sprong op. Colman liet niet betijen en etaleerde een kranig verweer zodat de score in de hand werd gehouden. Doel punten: Patrick Burms 2, Pa trick Van de Velde 2, Karei Poppe 1, Walter Colman 2 en Roger De Coninck 1. overwinning samen met Ca- miel De Meyer 2, Theo Hof man 1 en Femand Buysse 1. Bij de thuisploeg scoorden Raymond Van Driessche 1, John 1 en Rudi Christiaens 1 Klassement: 1. De Strooper 18-34; 2. Den Draver 19-24; 3. Telelec 19-24; 4. Pimpernel 18-23; 5. De Bus 19-22; 6. Gemeentepersoneel 18-21; 7. On. Bosman 20-21; 8. Callaert 19-20; 9. De Fontein 18-15; 10. De Stube 20-10; 11. De Strooper Bosman 5 Patrick Shop 18-6; 12. De Dank zij deze zege kroonde Raedt 18-4. De Strooper zich tot kampioen (ajz) 'A ïr,<k,n ,D'vpune,': f-uc BERLAARSE MINIVOETBALKOMPETITIE De Mets 4, Luc Van Doorslaer 2, Patrick De Maesschalck 1, Hans Van de Velde 1 en Jan Van Acker 1. Neyt 5 Verheyden 2 De thuisploeg had het niet on- Gorion, dat vroeger onder de 52, Danny Fiers en Luc Lie- Stand KLJ-Vriendenkring vens 51, Jan Van Huffel 45, meedraaide en het vorig jaar Peter De Meyer 44, Wim Hou- r„.ezeer goed deed, heeft getoond braecken 43, Chris Van De der de markt met Verheyden dat het no8 niets van zijn elan Meirssche 41, Paul De Kegel en stond aan de rust zelfs in het verloren is en klopte Tijl met 37, Dirk van Beveren en Mare verhes met 1-2. Na de pauze 12-4 Bommenwerper Laget Van Hauwermeiren 36. vlotte het niet meer bij de kree8 het deze keer niet zo bezoekers zodat Neyt naar de gemakkelijk om te scoren, al zege stevende. Doelpunten: won het 9-4 tegen een Wti^n Tom De Paepe 2, Patrick Her- B?nk meedraaiend Sportieven. ArgtnUDePluïm rebaut 1, Luk De Maesschalck me de weg naar hun doel met Tijl-Gorion 1, Marc Vercammen 1, Luk brio versperden. Melior - Regina .n-. Vanhecke 1 en Geert Verstrin- In de stand der goalgetters BAC Raemdonck - Spectrum 10-4 15 Moriaens Baert 1. Melior De Bruyne 2. Bommenwerper Laget 3. Joker Pavo Sport 4. Gredi Bauwens 5. De Pluim Riviera 6 Baert VDM 7. BA C Raemdonck 8. Sportieven 9. Minibond 2-6 10. Tijl 9-4 11. Gorion 6-8 12. Pa &Gijs Scarlet 4-12 13. Pompierken 11-0 14. r ge 1. staat Piet Abbeel met 112 Gredi - Moriaens doelpunten eenzaam aan de Baert VDM - Pa Gijs leiding. Peter Baeyens heeft er Joko Mimbond ZAALVOETBAL Shamrock 1 De Pik/De Kroon 7 De lokalen hepen een nieuwe nederlaag op en slaagden er slechts eenmaal in te scoren LOKERSE LIGA ZAALVOETBAL langs Hans Murphy. Voor De Pik waren de afwerkers Danny De Vleeschouwer 4, Van der Haegen 2 en P. Pauwels 1 10-3 16. Joko 9-1 17. Argenta Boys 4-4 18. Regina Spruyt 1. Neyt 24-26; 2. De Pik/De Kroon 24-21; 3. Klodde 24-21; REEKS A 4. Shamrock 24-19; 5. Express Travel 24-17; 6. Fl. Hofman SPORTHAL VDV 24-17; 7. De Hoppe 24-8; 8. Verheyden 24-6; 9. Juvenes De Pieker 2 Albo/Poppe 5 Goede start van De Pieker dat knap counterde en een 2-0 voorsprong verwierf via Eric 24-6; 1*0. Tr. Hofman 24-4. en Danny Kint. Alhoewel Veteranenreeks: doelman Fihp Van Doorsse- uitslagen- laere deze stand lang vrijwaar- De fontein de sloeg Albo terug om nog Telelec VAN RUYSKENSVELDE 2 STANY BUYLE 3 STAAKTE Niets het vermoeden Staakte de punten Schalckens (2), Johnny Ver- tonghen en Franki Schepens (3). Valentino - Satraco: 6-3 De leiders en ongetwijfeld ook de toekomstige kampioenen van de A-reeks hebben het niet moeilijk gehad tegen Sa traco. Deze laatstvermelde ploeg die hoofdzakelijk be staat uit mannen die in het dagelijks leven kontroleren of wel precies de publieke wetten gerespekteerd worden, heeft eervol alle eer aan de Valenti no's moeten overlaten. Het is bekend dat de thuisploeg er van jn het begin van een wed strijd er een strak tempo in houdt. Dat was ook nu weer het geval en na de eerste spel- periode was de stand 2-0 dank zij doelpunten van Filip Van Laere en Patrick Cassier. In het volgende kwartuur werd de wedstrijd meer evenwich tig. Satraco het zich nu zo vlug niet meer verrassen en kombi- neerde voor wat het waard was. Hacene Daoudi skoorde voor Valentino terwijl blonde Mare Cardon de stand milder de voor de bezoekers. In de derde periode kregen we bijna een identiek spelbeeld als in het begin van de wed strijd. De thuisploeg ging vol uit en benutte de kansen. Niet te verwonderen dat opnieuw Filip Van Laere en Patrick •Cassier de auteurs van de doel punten waren zodat de stand 5- 1 werd en Satraco het mocht vergeten. In het laatste kwar tuur nam Valentino wat gas terug en dat gaf de mogelijk heid aan opnieuw Mare Car don tot tweemaal toe te sko- ren. Om toch met een gerust gemoed de overwinning te be halen bracht Alain Govaert de eindstand op 6-3. Den Bien - Ludwigs Disco: 9-5 Het was vooral Floris Ver- straeten die een beslissende stempel heeft gedrukt op deze wedstrijd. Zowel in de eerste als de tweede periode skoorde hij een doelpunt en in het laatste kwartuur mochten zelfs drie streepjes naast zijn naam gezet worden. Om die reden mag deze waardevolle speler van Den Bien uitgeroepen worden tot de vedette van de match. Lokerse SV zou meer plezier beleven indien Floris dezelfde produktiviteit aan de ■dag kon leggen in het veldvoet- bal. Het was nochtans Wilfried Jochmans die in de eerste pe riode twee doelpunten aante kende voor de thuisploeg ter- Wijl Leo Buydens voor de be zoekers troost bracht wat bete kende dat de stand na 15 minu ten 3-1 werd. In de tweede spelperiode zag het er even naar uit dat Lud wigs Disco langszij zou komen via Erik Tolmer en Peter De Velder maar Etienne Schatte- man was bij de pinken om er 5- 3 van te maken. Het volgende kwartuur gaf éen evenwichtig beeld met doelpunten voor beide ploegen, t.t.z. opnieuw Wilfried Jochmans voor Den Bien en Marcus Beuseling voor de bezoekers. Zoals gezegd kwam in de laat ste periode Floris Verstraeten volop uit zijn sloffen terwijl Erik Tolmer kon milderen. Laatstgenoemde kreeg wel een gele kaart voor onsportief ge drag. Van hetzelfde laken een broek was bestemd voor witte Arnold Van Puyenbroeck die vorige zondag ook al werkloos was op Lokerse SV. We weten niet waarop Arnold verliefd is. Castelain of geel? Elan - Temmerman: 4-4 Gezien het gebrekkig invullen van het scheidsrechtersblad is het ons onmogelijk een dege lijk verslag van de wedstrijd te brengen. Voor Elan zou Roger Van Slycken in de eerste perio de en Mark Van Rumst in de tweede periode geskoord heb ben. Theo Hofman zou de au teur geweest zijn van twee doelpunten voor Temmerman in de tweede periode. Zelfs met een vergrootglas is er ver der niets te bespeuren. Of was de uitslag toch 2-2? Volgende keer beter mannen. We zijn tenslotte ook maar mensen. Fulham - Play-Boys: 4-10 De bezoekers die onlangs for fait moesten geven waren vori ge maandag met niet minder dan acht spelers present. Van bij de aanvang wérd definitief afstand genomen van Fulham. Dankzij snel en efficiënt kom- binatiespel skoorden Franky Hillaert, Ivan Claeys en Eric Veldeman zodat de stand na de eerste spelperiode 0-3 was. In het volgende kwartuur na men de Play-Boys het wat rus tiger op. Dat gaf de gelegen heid aan Cris AJbrecht van Fulham om even de neus aan het venster te steken en een doelpunt aan te tekenen. Aan de overzijde was er echter op nieuw Eric Veldeman die de juiste opening vond om de thuisploeg op afstand te hou den. Laatstgenoemde skoorde voor Play-Boys in de derde periode twee doelpunten en zijn ploegmaat Dirk Van Kerc- khoven bracht de bezoekers een stap dichter bij de over winning hoewel André Van Moeseke voor Fulham kon milderen. Tussenstand 2-7. In het laatste kwartuur gingen de Play-Boys op hun elan ver der. Franky Hillaert, Dirk Van Kerckhoven en opnieuw Eric Veldeman, terwijl ook Cris Al- brecht twee doelpunten aante kende voor de thuisploeg. Zoals uit de einduitslag over duidelijk blijkt werd het een gemakkelijke en een overver- diende overwinning voor de bezoekers. (Polo) Een evenwichtige eerste helft ttui |tt daar het met beide doelmannen in een 1 1 -7 ui aan de rust met 1-3 voorstond. glansrol Zo bleven de bordjes d(. lwe<,d<, hdft de KARREWIEL 5 tot aan de rust ongewijzigd. Na u„, f - -de kampwisseling verging het |ni..n naar _;_u K»uaai De thuisploeg heeft wel een afgetekend te zegevieren. Telelec was te sterk voor een de thuisploeg beter en in één dcn een vcrdicndc z 8oedc wedstrijd gespeeld, Naast de uitblinkers Patnk moetjige thuisploeg waarbij minuut tijd werd het 2-0. Dan y scoorden Rudi maar moest toch Karréwiel begonnen de bezoekers beter Pauwcls> Herman RIanc. haar „meerdere erkennen. winning van maken. De beide treffers van Saturn werden ge scoord door Jean-Pierre Ver- meersch, terwijl Vapo mocht rekenen op Mario Van Brussel (3), Jorge Paz, Danny Michiels (3) en G. Paz. Vemimmen en Jan Bogaert Van BevcrJn (2) scoorden Luk Poppe 3 en Hans Paul Umfap voor de d„jpun. De Graef 2 voor de bezoekers. Klassement: Voor FC Kooks werden de ten zorgden. Bij Telelec waren sluitingstreffer. De mensen y R' H d H doelpunten gescoord door Eric de schutters Romain Van van de sporthal lieten niet be- own-coal bovenon Voor Vc,deman (2) en Felix Van 1 Albo/Poppe 24-44; 2. Arse- Driessche 3, Guido Poppe 3, gaan en maakten er 3-1 van. Staakte JLrde Rudi Raeie de Brussel; voor Karrewiel waren nel 24-43; 3. Van Cauteren 25- Alfons Van Acker 1 en Jules De bezoekers konden opnieuw dat Kurt Cousens, Rony Goe- 42; 4. De Koning 24-38; 5. De Poppe 1. dichterbij komen, maar verder thals en Eddy Goethals (3). c geraakten zij niet wegens de SNOOKERHAL 5 Callaert 8 uitstekende lokale doelman en LUCONTAINER 6 het doelhout. BLAUWEN DUIVEL DW BAEYENS Bisschop 25-34; 6. On. Bon tinck 25-34; 7. De Pieker 25- 30; 8. Topspin 24-25 9. Tele- Patrick Shop DONKERE WOLK ZVC PETROL Beide ploegen speelde een voortreffelijke wedstrijd. De rust werd bereikt met een 1-1 stand. In de tweede helft kreeg men eenzelfde spelbeeld en el ke ploeg maakte nog één doel punt. Didier Lebrun en Mare Bauwens scoorden voor Den Blauwen Duivel en DW Baeyens kreeg treffers van Pa trick Baeyens en André De Beule te noteren. Rangschikking Reeks A 1. Lucontainer 2. Staakte 3. Sporthal VDV 4. Tik Tak 5. Snookerhal 6. Hamboerke 7. Huisa/dDurme 8. StanyBuyle 9. Van Damme 10. Cambrinus 11. Van Ruyslcensv. 12. Van Winckel Reeks B 1. DWBreyens 2. FC Vapo 3. Donkere Wolk 4. Karrewiel 5. FC Kooks 6. Blauwen Duivel 7. ZVC Petrol 8. Ilwa Keukens 9. E5-Mode 10. Topsport 11. FC Saturn 12. Steneshotters 13. De Vismijn 17 15 18 12 17 6 19 35 20 33 20 28 19 22 20 20 19 19 19 17 18 17 19 17 18 13 20 13 19 11 20 5 lec 24-25; 10. De Balans 24-25; Een snel gestart Callaert 5-0 Scoorden voor Sporthal VDV: Aan de rust stond Lucontainer heeft zijn tegenstrever geen Van Puyenbroeck Patrick, Er- 1-3 voor. In de twetde helft win Temmerman en Luc scoorde Snookerhal direkt de D°n*cre ^olk T, D'Hollander. aansluitingstreffer, maar Lu- hVn *J^JK Voor Van Ruyskensvelde trof- container liet niet begaan en *„u'. £,1? fen Geert Vercauteren en Dirk maakte er 2-4 van. Dan voerde ^e^n8 het de thuisploeg iets 11. Colman 24-23 Reeks B De Hoppe Fl. Hofman 23 kracht bij Patrick Shop. Doel- De thuisploeg slechts met vier punten: Ronny Feusels 3, Luk kans tot een mogelijke terug keer gegund ondanks de wils- spelers ter plekke werd over- De Cock 1, Jos. Mertens 1, Kelem raak. rompeld door Hofman. Via 0- Leopold Van Elsuwege 2, Luk 3, 0-9, 0-15 en 0-23 boekten de Van Cauteren 2 en René Pop- bezoekers een merkwaardige pe 1. zege. Doelpunten: Patrick Van Buynder 8, Peter Poppe 4, Pa- trik Vermeulen 4, Dirk Ver- Pimpernel De Bus trol waren dat Piet Van Aver- maet en Wim Huyghe (2). -ebeter en zo kon ze nog een 6-3 ktam seuSc M Me^neS" ze«e behalcn' De S°alge"<=" VAN DAMME 1 eidge medewet- D W' waren Va" de CAMBRINUS 5 king van de fheisdoetoan J!'»? Van Damme, dat in de Loker- bracht Lucontainer de stand 2"" se Beker sterk naar voren op 4-6. komt, kan het in de kompetitie Snookerhal mocht een straf- maar niet waarmaken. Ook nu schop nemen, maar die werd SATURN 2 Bus met Oswald Lambrecht als moest het verdiend de beide door Geert Meert pardoes op yp yapo 9 topscorer goed voor drie tref- punten aan Cambrinus laten de keeper geschoten. De stand dat daardoor de klassering in bleef ongewijzigd tot één mi- De thuisploeg die het zonder de onderste regionen wat kan nuut voor het einde. De thuis- haar topscorer moest stellen, verbeteren. Hans De Vuyst ploeg kon dan nog scoren en heeft het tegen Vapo niet kun- spelers tussen de lijnen hielden Roger Vermeir (1). Voor Pim- redde de eer van Van Damme zo werd het 5-6. Benny Ro- nen waarmaken al was de en voor Cambrinus waren het giers (2), Chris Schelckens (1) ruststand een arsenalscore: 0- Rudi Noppe, Willy Van De en Alex Achten (2).scoorden 1In de tweede helft sukkelde Velde en Patrick Van Brussel voor Snookerhal, Lucontainer Saturn nog meer en zo kon (3) die scoorden. mocht rekenen op Roger Vapo er nog een ruime over- meulen 3, A. Dauwe 3 en Paul Een nieuwe uitschieter van De Kerre 1. Tr. Hofman 10 Juvenes 14 Beide ploegen met elk vier het bij een doelpuntenfestival. De produktieve akteurs waren Carlos Van Acker 6, Tom D'hooge 4, Wim Van Dries- fers. Hij werd keurig staan door Eddy Benaerens (2), Marcel Verbeeck (2) en pemel scoorden Pierre De Sit ter 1 en André De Waele 1 INQOIERMJU De Raedt Zaalvoetbal. De ploeg Snookerhall De Roos» speelt in de Lokerse Zaalvoetballiga (polo)

De Voorpost | 1986 | | pagina 32