T.V. PROGRAMMA'S
van zaterdag 29 maart tot vrijdag 4 april 1986
Zaterdag 29 maart
Zondag 30 maart
Maandag 31 maart
Dinsdag 1 april
Woensdag 2 april
BRT 1
Donderdag 3 april
Vrijdag 4 april
14 - 28.3.1986 - De Voorpost
BRT 1
16.00 Voor een prikje - 17.05
Internationaal knapenkoorfesti
val uit Wenen - 17.55 Nieuws -
18.00 Tik tak - 18.05 Stad op
stelten - 19.00 Jokertrekking -
19.05 Boeketje Vlaanderen -
19.35 Lottotrekking - 19.45
Nieuws - 20.10 Kunst-zaken -
20 Rigoletto - 21.00 Kane en
Abel - 23.15 Sport op zaterdag -
23 30 Nieuws
NED 1
9.30 Nieuws - 10.35 Teleac -
13.00 Nieuws - 15.00 Cartoons -
15.10 She-Ra, princess of power -
15.35 De grote verwarring -
18.00 Tineke - 17.41 Buck Ro
gers -18.25 De heilige koe -18.55
De Fabeltjeskrant - 19.00 Count
down - 20.00 Nieuws - 20.28 Mia
mi Vice - 21.15 Rut - 22.00 Sol
dier Blue - 23.55 Nieuws - 0.00
Paaswake.
NED 2
13.00 Studio sport - 17.15 Mede
landers Nederlanders - 18.15
Nieuws - 18.20 Paspoort - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Jeugdjour
naal - 19.00 Nieuws - 19.12 Dit is
Disney - 20 05 Oh. Lori! - 20.55
Cheers - 21.20 U zij de glorie -
21.55 Profiel - 22.30 Nieuws -
22.40 Studio sport - 23.10
Nieuws - 23.15 Die knotsgekke
kerels in htm vliegende kratten.
RTBF 1
8.30 Nouba nouba - 9.30 Overna
me RTBF 2 - 11.30 Teletekst in-
terwallonie - 11,50 Hasret-Nos-
talgie - 12.30 Ciao Amici - 13.30
Tribune économique et sociale -
14 00 La pensée et les hommes -
14.30 Li veye, c'est-on radjou -
15.30 Dokumentaire - 16.30 Arts
Magazine -17 00 Rox box - 18.00
Noubanime - 18.10 Top time -
18.40 Trekking Lotto-Joker -
18.45 Télétourisme - 19.21 Lotto-
trekking - 19.27 Quick et Flupke
- 19.30 Nieuws - 20.00 Le jardin
extraordinaire - 20.30 Rio Lobo -
22.20 Le mot de la fin - 23.10
Nieuws.
RTL
12.00 RTL - les titres - 12.05
Casse-tête - 12.15 La bande k gro-
bo - 12 45 RTL-première - 12.55
Weerbericht - 13 00 I co mme -
13.30 Grand écran - 14.00 Casse-
tête - 14.15 L'indomptable Wu-
dang - 15.55 Casse-tête - 18.00
Megaventure - 17.00 Hit des
clubs - 18.00 Atoukado - 18.55
Weerbericht - 19.00 Nieuws -
19.25 La petite maison dans la
prairie - 19.55 Tieroé, Quarté,
Quintet francais - 20.00 Les deux
font la paire - 21,00 Kane et Abel -
22.35 RTL en têtes.
TF 1
7 45 Régie frangaise des espaces -
8.00 Bonjour la France - 9.00 A
votre service - 9.30 5 jours en
bourse - 9.45 A votre service -
10.30 Performances - 11.00
Haute de gam mes - 12.00 Nieuws
-12.04 Tournez. manége - 12.30
Nieuws - 12.35 Tournez... mané
ge - 13.00 Questions k la une -
13.50 La séquenoe du spectateur -
14.25 Ia croisière n'amuse -
15.15 Astro le petit robot - 15.45
Tekenfilmpje - 15.55 Temps X -
16.50 La dictée - 17 50 Trente
millions d'amis - 18.30 Auto-Mo
to - 18.55 D'accord, pas d'aocord -
19.05 Les trois premières minu
tes - 19.40 Cocoricocoboy - 20.00
Nieuws - 20.35 Le salon du prêt-
è-seigner - 22.10 Droit de réponse
- 0.00 Nieuws - 0.15 Les incor-
ruptibles.
A2
10.40 Nieuws - 11.00 Le journal
d'un siècle - 12.00 A nous deux -
12.45 Nieuws - 13.25 Cosmos
1999- 14.15 Récré A2 - 14.50 Les
jeux du stade - 17.00 Les carnets
de l'aventure - 18.00 Capitol -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.10 D'accord. pas d'accord -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19.40
Le petit Bouvard ïllustré - 20. OO
Nieuws - 20.35 Champs-Elysées -
21 55 Alfred Hitchcock présente -
22.25 Les enfants du rock - 23.30
Nieuws - 23.45 Les enfants du
rock.
ARD 1
10.00 Nieuws - 10.03
11.40 Die schleichende Gefahr
12.15 Aspekte - 12.55 Persover
zicht - 13.00 Nieuws - 13.15 Pro
gramma-overzicht - 13.45 Vom
Auf und Ab durch Dick und Dünn -
14.30 Sesamstrasse - 15.00 Von
der Seele geschrieben - 15 30
Vom Webetuhl zur Weltmacht -
16.30 Cuore - 17.30 Hier und
heute unterwegs - 17.55 WWF -
18.00 Nieuws - 18.05 Sportschau
- 19.00 Markt - 19.26 Lauter
Glückspilze - 20.00 Nieuws - 20.15
Zum Blauen Block - 21.45
Nieuws - 22.05 Hünchén in Essig -
23.50 Der Hauptmann von Kasti-
lien - 2.05 Nieuws.
ZDF
11.00 Programma-overzicht -
11.30 Biotechnologie - 12 00
Nachbarn in Europa - 14.00 Diese
Woche - 14.20 Damals - 14 30
Bloss kein Paloma - 15,00 Das
Madchen vom Pfarrhof - 16.30
Querschnitte -17,17 Danke schön
en der Grosse Preis - 17 25
Nieuws - 17 30 L&nderspiegel -
18.20 Solid Gold - 19.00 Nieuws -
19.30 Die Pyramide - 20 15 Didi,
der Doppelganger - 2150 Nieuws -
21.55 Aktuelles sport-studio -
23 10 Tödliche Ehen - 0.30
Nieuws.
BRT 1
10.00 Protestantse dienst - 11.00
Eucharistieviering voor Pasen -
12.00 Urbi et Orbi - 15.00 Kwi-
zien - 15.20 Camera op Rozema
rijn - 16.40 Comedy Capers -
17.00 Rubens, schilder en diplo
maat - 17.55 Nieuws - 18.00 Tik
tak - 18.05 Liegebeest - 18.20
Leven... en laten leven - 19.40
Mededelingen - 19 45 Nieuws -
20 05 Sportweekend - 20.35 Het
pleintje - 21.20 Première-magazi
ne - 22.00 De steek-er-wat-van-
op-show - 23.00 Nieuws
NED 1
9.30 Nieuws - 10.25 1
Rome - 13.00 Nieuws -13.05 Stu
dio sport -15.00 Teleac -15.30 De
Freggels - 15.55 Klassewerk -
17.30 Nieuws - 17.35 Brandpunt
zondageditie - 18.00 Brandpunt
in de markt - 18.55 De Fabeltjes
krant - 19.00 Nieuws - 19.05 Te
kenfilmfestival - 19 .20 Battleetar
Galactica - 20.10 De Soundmix-
Playbackshow - 21.20 Er is meer
tussen hemel en aarde - 22.05 In
't holst van de nacht - 22.55 Bal
letgala 1985 - 23.35 Nieuws.
NED 2
FeduooTeleac: 10.00 Tema -
10.30 Basiseducatie - 10 45 Taal
van alledag - 11.00 Medelanders
Nederlanders - 11.30 Open uni
versiteit - 12.00 Het capitool -
12.45 Internationaal koncert van
jonge solisten - 17.00 Paasdienst
- 17.58 Een bericht van de wilde
ganzen - 18.00 Feduco/Teleac -
18.25 Nieuws - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Sprekershoek -
19.00 Alban - 19.25 De schilde
rijententoonstelling - 20.00
Nieuws - 20.10 Laurel Hardy -
20.30 Jonge helden - 21.07 De
gemeentelijke sociale dienst -
22.18 VPRO-nieuws - 22.34 Blin
deman - 0.04 Poet 's-Gravenhage
- 0.30 Nieuws.
RTBF 1
10.00 Protestantse Paasdienst -
11.00 Eucharistieviering voor
Pasen - 12.00 Urbi et Orbi - 13.05
Concertissimo - 14 .00 Le Disney
Channel - 15.35 Fame - 16.25 Le
bon, le beau et le savant -17.10 La
Californie 18.05 Les
schtroumpf8 - 18.30 Sportweek
end - 19 27 Quick et Flupke -
19.30 Nieuws - 20.00 Cinéma k la
une - 20.05 Domino - 21.15 Le
boulanger de Suresne - 22.55
Nieuws.
RTL
8.00 Chocolat Show - 11.55
Buona domenica - 13.00 Hei elei,
kuck elei - 15.00 RTL en têtes -
16.00 I comme... - 16.30 RTL
vision - 17 00 Le train de 16h50 -
18.30 Inspecteur Gadget - 18.55
Weerbericht - 19.00 Nieuws -
19.25 La petite maison dans la
prairie - 19.55 Tieroé, Quarté.
Quintet francais - 20.00 Kane et
Abel - 21.00 Le renard - 22.00
Nieuwe - 22.15 Réponse - 22.55
Grand écran.
TF 1
8.00 Bonjour la France - 9.00
Godsdienstige uitzendingen
12 00 Pauselijke zegen - 12 40
Abbayes de France - 13 00
Nieuws - 13.25 Starsky et Hutch -
14.20 Les habits du dimanche -
15.05 Alioe au pays des merveil-
les - 15.30 Tiercé - 15,45 Sport
dimanche - 16.45 Scoop k la une -
17.35 Les animaux du monde -
18.05 Pour l'amour du risque -
19.00 7/7 - le magazine de la
semaine - 20.00 Nieuws - 20 30
Les trois mousquetaires - 22.15
Sport dimanche soir - 23.15
Nieuws - 23.30 eest k lire.
A2
9.00 Nieuws weerbericht - 9.10
Gym tonic - 9.45 Les chevaux du
Tieroé -10 00 Ree ré A2 dimanche
- 11.30 Entrez les artistes - 12.45
Nieuws - 13.20 Tout le monde le
sait - 14 30 Magnum - 15.20 L'é-
oole des fans - 16.15 Le kioeque k
musique - 17 00 Les aventures de
Kenny Rogers - 18.35 Stade 2 -
19.30 Maguy - 20.00 Nieuws -
20.35 Les enquêtes du commis-
saire Maigret - 22 05 Projection
privée - 23.10 Nieuws.
ARD 1
9.55 Programma-overzicht
10.25 Ostern in Rom - 12 35
Nieuws - 12.40 Zwischenspiele -
13.30 Das Gnomenwirtshaus -
13 50 Das letzte Einhorn - 15.20
Endstation - 16 40 Regenbogen -
17.10 Pleiten, Pech und Pannen -
17.40 Cuore - 18 40 Lindenstras
se - 19 10 An Hellen Tagen a us
Ostwe8tfalen - 20.00 Nieuws -
20.15 Man lebt nur zweimal -
22.10 Rund um Big Ben - 22.55
San Antonio - 23.55 Quincy -
1.05 Nieuws.
ZDF
8.45 Programma-overzicht - 9.15
Das Leben ist una geschenkt -
10 10 Ich heisse Kristin - 11 15
Moeaik - 12.00 Das Sonntagskon-
zert - 12.45 Nieuws - 12.47 Sonn-
tagsgesprach - 13.15 Architektur
am Scheideweg - 13.45 Die Biene
Maja - 14.10 Schutzgeld - 14 45
Die Puppenfee - 15.40 Erzahl mir
von Ostern - 18.05 Einblick -
16.20 Ein Mann wil nach oben -
17.20 Tagebuch - 17.35 Nieuws -
17.37 Die Sport-Reportage -
19.00 Nieuws - 19.10 Bonner Per-
spektiven - 19 30 Bilder aus Ame
rika - 20 15 Lieder. die von Her
zen kommen - 21.45 Nieuws -
22.00 Spates erröten - 23 50 Töd
liche Ehen - 1.10 Nieuws.
BRT 1
13.30 Lente in Wenen - 15.00 De
verrijzenis van ons Heer - 16 10
De heer der vliegen - 17.55
Nieuws - 18.00 Tik tak - 18.05
Merlina - 18.30 De blauwe pla
neet - 19.00 Toerisme '86 - 19.40
Mededelingen - 19.45 Nieuws -
20.10 Het verre paradijs - 21,05
Villa tempo: special - 21.45 Het
vrije woord - 22.25 Nieuws.
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Oshin - 19.40 Mededelingen -
19.45 Nieuws - 20.10 Videomatch
- 20.20 Extra-time - 21.35 Funda
menten: het denken van Carl
Gustav Jung.
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14.30 Kreatief bezig zijn - 14,45
Lente- en zomermode 1986 -
15.28 Calimero - 15.40 Bassie en
Adriaan en de huilende professor
- 15.57 De tros blufshow - 17,00
Tros sport -17.30 Nieuws -17,41
Tros pop formule - 18.25 Met
André Van Duin in de dierentuin
- 18.55 De Fabeltjeskrant - 19.00
Studio 8port - 19.46 Trekking
van de Lottogetallen - 20.00
Nieuws - 20.18 De Tros TV-show
extra voor 40 jaar wegenwacht -
21.20 Maalstroom - 22.55 Oscar
uitreiking - 0.35 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - Feduco/Teleac;
17.40 Taal van alledag - 17.55
Basiseducatie - 18.15 Nieuws -
18 20 Paspoort - 18.30 Sesam
straat - 19.00 Nieuws - 19.12
Kwartslag - 19.27 Heelmeesters -
20,15 Magnum - 21.00 Temapro-
gramma superwings - 22.30
Nieuws - 22.40 Nieuws - 22.45
Teleac.
RTBF 1
11.00 Lente in Wenen - 14.15
Contre-espionnage k Gibraltar -
15.50 Ecran des vacanoes - 17.15
Au Monastère de la rue - 18.00
Nouba nouba - 19.00 Ce soir -
19.27 Quick et Flupke - 19.30
Nieuws - 20.00 Les dix oomman-
dements - 23.50 Nieuws.
RTL
12.00 Nieuwsoverzicht - 12.05
RTL: les titres - 12.15 La bande
Grobo - 12.45 Nieuws - 13.00
Jean Chalosse, enfant sauvage -
13.30 RTL-vision - 17.00 Tête k
té te - 18.00 LTiomme qui tombe k
pic - 18.55 Le ooffre-fort '86 -
19.00 Nieuws - 19.25 La petite
maison dans la prairie - 19.55
Tieroé, Quarté, Quintet frangais -
20.00 Dynastie - 21.00 La guerre
des polices - 22,45 Nieuws.
TF 1
10.15 Teletekst - 10.45 Croque
vacances -11.45 La une chez vous
-12.02 Tournez.. manége -13.00
Nieuws - 13 50 Dallas - 14 40
Mission périlleuse - 15.55 Tiercé -
16.05 Croque vacanoes - 17 25 Le
soleil se léve l"Est - 18.25 Mini-
Journal - 18.40 La vie des Botes -
18.45 Santa Barbara - 19.10 La
vie des botes - 19.40 Cocoricoco
boy - 20.00 Nieuws - 20.30 Les
trois mousquetaires - 22.05 Etoi-
le8 et toile8 - 23.05 Nieuws - 23.20
C'est a lire - 23.35 Régie frangaise
des espaces.
A2
6.45 Télématin - 9.30 Teletekst -
10.20 Apostrophes - 11 30 Pro
gramma-overzicht - 11.35 Itiné-
raires - 12.00 Nieuws - 12.08
L'académie des 9 -12.45 Nieuws -
13.30 Cathérine -14.00 Aujourd'-
hui la vie - 15.00 Les brigades du
tigre - 15.50 Récré A2 - 18.00 Ma
8orcière bien-aimée - 18.30 C'est
la vie Sc nieuws - 18.50 Des chif
fres et des lettres - 19 10 D'ac
cord. pas d'accord - 19.15 Bugs
Bunny - 19.40 Le petit bouvard
illustré - 20.00 Nieuws - 20.35
Les cinq dernières minutes -
22,25 Les clins d'osil de l'esprit
saint - 23.45 Nieuws.
ARD 1
9.30 Die Sendung mit der Maus -
10.00 Wahrhaft auferstanden -
11.00 Frühling in Wien - 12.35
Der internationale Fruhschoppen
- 13 20 Nieuws - 13.50 Die Explo
sion erfolgt um Fünf - 15.05 Mr
Hobbs macht Ferien - 16.55
Tauchflug ins kal te Herz der Alb
- 18.00 Cuore - 18.55 Sportschau
- 20.00 Nieuws - 20.15 Tatort -
21.49 Ein Platz an der Sonne -
21.50 Operagala am Gasteig -
23.20 Nieuws - 23.25 Petulia -
1.10 Nieuws.
ZDF
10.00 Programma-overzicht -
10.05 La Cenerentola - 12.40
Nieuws 12 45 Frcizeit 13.15
Peanuts - 13.40 Moritz in der
Liftassaüle - 15.05 Erzöhl mir
von Ostern - 15.30 Circus - 17.00
Nieuws - 17 05 Dansen - 18,10
Ausserste Anspannung - 19 00
Nieuws - 19.15 Der grosse kleine
Bruder - 19.30 Eisstation Zebra -
21.50 Oft passiert es unverhofft -
22.30 Nieuws - 22.35 10 Jahre
Liederzirkus - 0.05 Brief aus der
Provinz - 0.10 Nieuws.
BRT 1
17 55 Nieuws - 18.00 Tik tak -
18.05 Plons, de gekke kikker -
18.10 Carolientje en kapitein
Snorrebaard - 18.30 Er was
eens.het heelal -18.55 Kijk uit -
19.00 Werken met audiovisuele
middelen - 19.40 Mededelingen -
19.45 Nieuws - 20.10 De weer
man - 2015 Kunst-zaken - 20.25
I Q. - 20.55 Labyrint: mens sana
in corpore sano? - 21.45 Uitzen
ding door derden - 22.25 Nieuws.
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Oshin - 19.42 Mededelingen -
19.45 Nieuws - 20.10 De weer
man - 20.15 Videomatch - 20.25
De kleine waarheid - 21.30 Argus
- 22.30 Orgeltrip.
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14 30 De Careons - 15.15 Wijzer -
15.40 Wellee-nietes - 16.20
Jeugdmatinee - 17.30 Nieuws -
17.46 Los-vast-TV -18.25 Teleac -
18.55 De Fabeltjeskrant - 19.00
De Cosby-show - 19.25 De zonen
van de roze panter - 20.00 Nieuws
- 20.28 Zeskamp Cup '86 - 21.30
Hier en nu - 22.05 Ander nieuws -
22.30 Hill Street Blues - 23.15
Cheers - 23.45 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 17.00 RVU -
17.40 Feduoo/Open universiteit -
18.15 Nieuws - 18.20 Paspoort -
18.30 Sesamstraat - 18.45 Jeugd
journaal - 19.00 Nieuws - 19.12
Snuiters - 19.27 Kenmerk - 20.00
Nationaal songfestival 1986 -
21.30 Als toerist in eigen verle
den - 22.30 Nieuws - 22.45
Nieuws
RTBF 1
11.30 Teletekst écran dee vacan
oes - 15.50 Dare-dare motus -
16.55 Klimbo - 16.10 Comme les
six doigts de la main - 16.20
Légendes du monde - 16.45 De
Smurfen - 17.10 Les contes du
folklore Hongrois - 17.20 Nouba
nouba - 17.50 Carrefours - 19.00
Ce soir - 19.25 Resultaten van
Lotto en''Joker - 19.27 Quick et
Flupke - 19.30 Nieuws - 20.00
Contacts - 20.05 Billet de faveur -
21.30 Les jardins suspendus -
22.10 Le Louvre, le plus grand
musóe du monde - 23,05 Nieuws -
23.30 Shema Israël.
RTL
12.00 Nieuwsoverzicht -12.15 La
bande Grobo - 12.45 RTL-pre-
mière - 12.55 Weerbericht - 13.00
Jean Chaloese, enfant sauvage -
13.30 Middagkoncert - 17.00 Tê
te k tête - 18.00 Huit ga suffit -
18.55 Le coffre-fort - 19.00
Nieuws - 19.25 La petite maison
dans la prairie - 19.55 Tieroé,
Quarté, Quintet frangais - 20.00
Le Sherif est en Prison - 21.50
Nieuws - 22.00 Maciste contre le
Cyclope.
TF 1
10.15 Teletekst - 10.45 Croque
vacancee -1145 La »np chez vous
- 12.02 Tournez manége - 13.00
Nieuws - 13 50 Dallas - 14.35
Transcontinental - 16.05 Le ren
dezvous des champions - 16.25
Croque vacanoes - 17.25 Le soleil
se léve l'Est - 18.25 Mini-Jour
nal - 18 40 La vie des Botes -
18 45 Santa Barbara - 19.10 La
vie dee Botes - 19.40 Expression
directe - 20.00 Nieuws - 20.25
D'accord, pas d'accord - 20 30
Emmenez-moi au Ritz - 22.05 De
la saintéte - 23.05 Nieuws - 23.20
Cest lire.
A2
6.45 Télématin - 11.30 Program-
ma-overzioht - 11.35 Les carnets
de l'aventure - 12.00 Nieuws -
12.08 L'académie des 9 - 12.45
Nieuws - 13 30 Cathérine - 14.00
Aujourd"hui la vie - 15 00 Les
brigades du tigre - 15.55 C'est
encore mieux raprès-midi!
17.30 Récré A2 - 18 00 Ma sorciè-
re bien-aimée - 18.30 Cest la vie -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19.40
Le petit Bouvard illustré - 20.00
Nieuws - 20.35 La flambeuse -
23.15 Nieuws.
ARD 1
9.30 Se8amstrasse - 9.45 ZDF-
Info - 10.00 Nieuws - 10.03 Lie
der, die von Herzen kommen -
11 35 Rund um Big Ben - 12.25
Regenbogen - 12.55 Persover
zicht - 13.00 Nieuws - 13.15 en
15.30 Videotext - 15.50 Nieuws -
16.00 Spaas am Dienstag - 17 00
Cuore -17.45 Nieuws -17.55 Hier
und heute -18.25 Köberle kommt -
19 00 Falcon Crest - 20.00
Nieuws - 20.15 Nur für Busse -
21.OO Report - 21.45 Dallas -
22.30 Tagesthemen - 23.00 Kul-
turwelt - 0.10 Nieuws.
ZDF
9.45 Overname Dl - 16 00
Nieuws - 16.04 Pinnwand - 16.20
Pfiff - 17.00 Nieuws - 17 15 Tele-
ülustrierte - 17.45 Tom Jerry -
18.20 Mit dem Kopf durch die
Wand - 19 00 Nieuws - 19.30 Die
Reportage - 20.15 1st ja irre -
lauter Liebenswerte Lehrer -
21 38 Ratachlag für Kinog&nger -
21.45 Heute-Jouraal - 22.05 8o
long, Cowboy - 23.00 Fast ver-
wehte Spuren - 23.45 Nieuws
17.55 Nieuws - 18.00 Tik tak -
18.05 Plons, de gekke kikker -
18 10 Zeppelin - 18.35 Xenon -
19.10 Uitzending door derden -
19.40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.10 Namen noemen -
20.55 Kijk uitl - 21.00 Onze
merkwaardige wereld - 21.25 Bill
Cosby show - 21.50 Het geruoht -
22.40 Nationale Loterij - 22.45
Nieuws - 23.05 Televox
BRT 2
19.00 Zonen en doohters - 19.25
Uit je doppen - 19.42 Mededelin
gen -19.45 Nieuws - 20.10 Video
match - 20.20 De admiraal was
een dame.
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14.30 Vara's filmklub -14.55 Zeg
'ns AAA - 15.18 Super-oma -
15.43 De chartreuse van Parma -
16.35 Mr. Belvedere - 17.00 Een
wereld vol paarden - 17.30
Nieuws - 17.46 De smurfen -
18.00 Clipparade - 18.25 Teleac -
18.55 De Fabeltjeskrant - 19.00
De Snorkels -19.23 Je ziet maar -
20.00 Nieuws - 20.28 Socutera -
20.36 Zeg 'ns AAA - 21.00 De
konsumentenman - 21.50 Achter
het nieuws - 22.25 De speurder -
23.20 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 15.30 Plafond
over de vloer - 15.51 Achterwerk
in de kast - 16.08 Max Laadver
mogen - 16.12 De roverprins -
16.41 Laurel Hardy -17.01 Een
mama is een ei - 17.16 De grote
dikke beer vertelt -17.40 Feduco/
Teleac - 18.15 Nieuws - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Jeugdjour
naal - 19.00 Nieuws 19.12 Poli
tieke partijen - 19.22 Van gewest
tot gewest - 20.10 Nederland C -
20.55 Philip Glass: het ontstaan
van een opera - 22 30 Nieuws -
22.45 Studio sport - 2315
Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst écran dee vacan
ces - 15.50 Dare-dare motus -
15.55 Klimbo - 16.10 Comme les
six doigts de la main - 16.20
Légendes du monde - 16 45 Con
tes du folklore Hongrois - 16.50
Nouba nouba -17 .50 Carrefours -
19 00 Ce soir - 19.26 Quick et
Flupke - 19.30 Nieuws - 20.00 La
crise oommenoe demain - 21.00
Mission casse-cou - 21.50 Coup de
film - 22.00 Cargo de nuit spécial
- 23.00 Nieuws - 23.25 Le cceur et
l'esprit.
RTL
12.00 RTL - les titres - 12.15 La
bande k grobo - 13.00 Jean Cha
loese, l'enfant sauvage -13.30 Hit
des clubs -14 30 Maciste contre le
cyclope - 16.00 Hou la la - 17.00
Tête k tête - 18.00 Laredo - 18.55
Le ooffre-fort '86 - 19.00 Nieuws -
19.25 La petite maison dans la
prairie - 19.55 Tieroé, Quarté,
Quintet frangais - 20.00 Les rou
tes du paradis - 21.00 La dérapa-
de - 22.35 Moteurs - 23.05
Nieuws
TF 1
10.15 Teletekst - 10 45 Salut les
petits loups - 11.45 La une chez
vous - 12 02 Tournez. manége -
13.00 Nieuws - 13.50 Vitamine -
16.00 Jeunes et naifs guerriers -
17.25 Le mutant - 18.25 Mini-
Journal - 18.40 La vie des botes -
18.45 Santa Barbara - 19.10 La
vie dee botes - 19.40 Cocoricoco
boy - 20 00 Nieuws - 20 35 Araè-
ne Lupin - 21.35 Opération Kaiko
- 22.35 Performances - 23.05
Nieuws - 23.20 Ceet k lire.
A2
6.45 Télématin - 9.00 Récré A2
matin - 12.00 Nieuws - 12.08
L'académie des 9 - 12.45 Nieuws -
13.30 Cathérine - 14 00 Mathieu
l'astucieux - 15 30 Récré A2 -
17.00 Terre des bétes - 17.30 Su
per platine - 18.00 Ma sorcière
bien-aimée - 18.30 Cest la vie -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.10 D'aooord, pas d'aocord -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19 40
Le petit bouvard illustré - 20.00
Nieuws - 20.35 L'heure de vérité -
21.50 Moi... je - 22.55 Histoires
courtes - 23.25 Nieuws
ARD 1
9.10 Sesamstrasse - 9 45 ARD-
Ratgeber - 10.00 Nieuws - 10.23
Die Reportage - 11 10 Oft pas-
siert es unverhofft - 11.55 Um-
schau -12.10 Report -12.55 Pers
overzicht - 13.00 Nieuws - 13,15
en 15.30 Videotext für alle -15 50
Nieuws - 16.00 Fruuengeschich-
ten - 16.45 Die Spielbude - 17 45
Nieuws - 17.55 Hier und heute -
18.25 Eigener Herd ist goldes
wert - 19.00 Schlossherren -
20.00 Nieuws - 20.15 Die Grün-
stein-Variante - 22.00 Brenn-
punkt - 22.30 Tagesthemen -
23.00 Susi.- 23.45 Nieuws.
ZDF
BRT 1
17.55 Nieuws - 18.00 Tik tak -
18.05 Plons, de gekke kikker -
18.10 De Smurfen - 18.35 Rond
omons - 19 00 Jukebox - 19.05
Kwizien - 19.25 Uitzending door
derden - 19.40 Mededelingen -
19.45 Nieuws - 20.10 Kun8t-za-
ken - 20.20 Hoger-Lager - 21.00
Panorama - 21.50 Dallas - 22.35
Nieuws.
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Oshin - 19.42 Mededelingen -
19.45 Nieuws - 20 10 Videomatch
- 20.20 Basketball - 21.50 5» Int.
Sibelius-viool-wedstrijd in Hel
sinki,
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
15.30 Vrouw zijn - 18.10 Daktari
- 17.00 D"r kan nog meer by -
17.30 Nieuws - 17.46 Tydsein-
buitenland - 18.25 Teleac - 18 55
De Fabeltjeskrant -19.00 Familie
Robinson - 19.25 Ronduit-Maga-
zine - 20.00 Nieuws - 20.28 Bill:
op weg naar zelfstandigheid -
22.00 God verandert mensen -
23.10 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 18.15 Nieuws -
18.20 Paspoort - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Jeugdjournaal -
19.00 Nieuws 19 12 Muziek uit
eigen land in de polderpopparade
- 20.00 Tros kieskeurig op wielen
- 20,25 Maalstroom - 21.57 Met
de Plancius naar dé Ornioooo-
Delta - 22.30 Nieuws - 22.45
Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst: écran des vacan
oes - 15.50 Dare-dare motus -
15 55 Klimbo - 16.10 Comme les
six doigts de la main - 16.20
Légendes du monde - 16.45 De
Smurfen -17.05 Contes du folklo
re Hongrois - 17.10 Tekenfilm -
17.20 Nouba nouba -17.50 Carre
fours - 19.00 Ce soir - 19.27
Quick et Flupke - 19.30 Nieuws -
20.00 Autant savoir - 20.25 La
Boum 2 - 22.10 Le monde du
cinema - 23.00 Nieuws - 23.25
Préeenoe protestante.
RTL
se, l'enfant sauvage - 13.30 Mid
dagkoncert - 17.00 Tête k tête -
18 00 Tarzan - 18.55 Coffre-fort -
19.00 Nieuws - 19.25 La petite
maison dans la prairie - 19.55
Tieroé, Quarté, Quintet frangais -
20.00 Dallas - 21.00 L'inevitable
Catastrophe - 22.55 Nieuws -
23.10 Le monde k venir.
TF 1
10.15 Teletekst - 10.45 Croque
vacances - 11.45 La une chez vous
- 12.02 Tournez... manége - 13 00
Nieuws - 13 50 Dallas - 14.35 Lee
animaux du monde - 15.05 A
votre servioe - 15.25 Quarté -
15 35 A cceur OU k raison - 16.25
Croque vacanoes - 17.25 Le mu
tant - 18.25 Mini-jouraal - 18 40
La vie des botes - 18.45 Santa
Barbara - 19.10 La vie des botes -
19.40 Cocoricocoboy - 20.00
Nieuws - 20.30 Infovision - 21.45
L'Australienne - 22.50 Nieuws -
23.05 Videóprijs Jean d'Arcy -
23 35 Ceet k Ure.
A2
6.45 Télématin - 10.30 Teletekst -
11.30 Programma-overzicht -
11.35 La télévision des téléspeota-
teurs - 12.00 Nieuws - 12 08 L'a
cadémie des 9 - 12.45 Nieuws -
13.30 Cathérine - 14 00 Aujourd'-
hui la vie - 15 00 Les brigades du
tigre - 15.50 C'est encore mieux
raprès-midi! - 17 30 Récré A2 -
18.00 Capitol - 18.30 C'est la vie -
18.50 Des chiffres et des lettres -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19.40
Expression directe - 20.00
Nieuws - 20.30 Le téléphone rose
- 22.15 Planète foot - 23.15
Nieuws.
ARD 1
9 45 Overname Dl - 16.00
Nieuws - 16.04 Sohutzgeld -
16.35 Tao Tao - 17.00 Nieuws -
17.15 Tele-niustrierte - 17 50 Ein
Heim für Tiere - 18 55 Mittwochs-
lotto - 7 aus 38 - 19.00 Nieuws -
19.30 Direkt - 20.15 ZDF-Maga-
zin - 21.00 Der Denverclan -
21.45 Heute-Jouraal - 22.05
Nach der Lehre arbeitsloe? -
22.35 Voetbal - 0.05 Nieuws.
9.10 Die Sendung mit der Maus -
9 45 ZDF-Info - 10 00 Nieuws -
10.23 Europabeker Voetbal -
11.55 Umschau - 12.10 ZDF-Ma-
gazin - 12.55 Persoverzicht -
13.00 Nieuws - 13.15 en 15.30
Videotext - 15.50 Nieuws - 16.00
Zirkus von Morgen - 16.45 Tom
Sawyer und Huck Finn - 17.10
Fussballschule - 17.45 Nieuws -
17.55 Hier und heute - 18.25
Heidi - 19.00 Der Fahnder - 20.00
Nieuws - 20.15 Marco Polos erben
- 21.00 Der 7 Sinn - 21.03 Die
Krimistunde - 20.00 Titel, The
sen. Temperamen te - 22.30 Ta
gesthemen - 23.00 Tatort - 0.35
Nieuws.
ZDF
9 45 Overname Dl - 18.00
Nieuws - 16.04 Daten-Schatten -
16.35 Der Stein des Marco Polo -
17.00 Nieuws - 17.15 Tele-Ulus-
trierte - 17 45 Der Rosarote Pan
ther - 18.20 Wanderjahre - 19.00
Niouws - 19.30 Daüi DalU - 21.00
fiftanriHhBitjimagrayin Praxis
2145 Heute-Jouraal - 22.05 Töch-
ter des Nils - 22 .50 Die Handlanger
- 0.20 Nieuws.
BRT 1
12.30 Televox - 17.55 Nieuws -
18.00 Tik tak - 18.05 Plons,
gekke kikker -18.10 Prikballon -
18.25 Star Trek - 19.15 Uitzt
ding door derden -19 .40 Medei
lingen - 19.45 Nieuws - 20.10 De
weerman - 20,15 Als een wereld
zo groot, waar uw vlag staat ge
plant - 21.15 Goede vrienden -
21.45 So what? - 22.25 Nieuws.
BRT 2
19.00 Zonen en dochters - 19.25
Oshin - 19.42 Mededelingen -
19.45 Nieuws - 20.10 De weer
man - 20.15 Videomatoh - 20.25
Première extra - 21.25 Tom Horn.
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
14 30 De Schwarzwald-kliniek -
AVRO-Service: 15.15 Avro's ser
vioe salon - 18.20 Avro's Tele-
keuken - 16.45 De zag twee beren
- 17.00 De Bennie Bang show -
17.15 Ontdek je plekje - 17.30
Nieuws - 17.46 Ruud en Leonie -
18.15 Avro Kursus Bridge
18.25 Teleac - 18.55 De Fabeltjes
krant - 19.00 Wordt vervolgd -
19.25 Avro's Toppop - 20.00
Nieuws - 20.28 De sterkste man
van de wereld - 21.30 «S»pionnen
"20 Avro's televizier - 22.50
M'A'S'H - 23.15 Karei v.d. Graaf
23.50 Avro's sport panorama -
0.10 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 17.00 RVU -
18.15 Nieuws - 18.20 Paspoort -
18.30 Sesamstraat - 18.45 Jeugd
journaal - 19.00 Nieuws - 19 12
Ja, natuuriyk - 20.40 Murder she
wrote - 21.30 Cheers - 21.55 Or
gelwerken - 22.10 Minister-presi
dent - 22.30 Nieuws - 22.45 De
hamer en het kruis - 23 28 Een
bericht van de wilde ganzen
i.30 Nieuws - 23.35 Liefde is
niet voldoende.
RTBF 1
10 Teletekst - Ecran des v
can ces - 15.50 Dare-dare motus -
15 55 Klimbo - 16.10 Comme les
six doigts de la main - 16.20
Casse-noisettes - 16.40 Foo-Foo -
16.50 De Smurfen - 17.05 Contes
du folklore Hongrois - 17.20
Nouba nouba - 17.50 Carrefours -
19.00 Ce soir - 19.27 Quick et
Flupke - 19,30 Nieuws - 20.00
Minute Papilion - 20.05 La taupe -
20.55 Préparez vos mouchoirs -
22.40 Nieuws
RTL
12.00 Nieuwsoverzicht - 12.15 La
bande k grobo - 12.45 Nieuws -
12.55 Weerbericht - 13.00 L'es
prit de familie - 13.30 Middag-
konoert - 17.00 Tête k tête - 18.00
Destination rivière dorée - 18.55
Coffre-fort '86 - 19.00 Nieuws -
19.25 La petite maison dans la
prairie - 19.55 Tiercé, Quarté,
Quintet frangais - 20.00 Falcon
Crest - 21.00 L'ami Maupassant -
22.00 Nieuws - 22.05 Le main de
l'épouvante.
TF 1
10.15 Teletekst - 10 45 Croque-
vacance8 - 11.45 La une chez vous
-12.02 Tournez... manége -13.00
Nieuws - 13.50 Dallas - 14.35
Temps libres -18.00 Au nom de la
loi - 16.25 Croque-Vac an ces
17.25 Le mutant - 18.25 Mini-
Journal - 18 40 La vie des botes -
18.45 Santa Barbara - 19.10 La
vie des botes - 19.40 Cocoricoco
boy - 20.00 Nieuws - 20.30 Le jeu
de la vérité - 22.00 W K. Kunst
schaatsen - 23.15 Nieuws - 23.30
Télévision sans frontières.
A2
6.45 Télématin - 10.30 Teletekst -
11.30 Programma-overzicht
11.35 Terre des bétes - 12 00
Nieuws - 12.08 L'académie des 9 -
12.45 Nieuws - 13.30 Cathérine -
14.00 AujourdTiui la vie - 15.00
Les brigades du tigre -15 50 C'est
encore mieux raprès-midi! -
17.30 Récré A2 - 18.00 Capitol -
18.30 C'est la vie - 18.50 Des
chiffres et des lettres - 19.15 Ge
westelijk nieuws - 20.00 Nieuws -
20.35 Espionne et tais-toi - 21.30
Apostrophes - 22.45 Nieuws -
22.55 Hallelujah.
ARD 1
10.00 Nieuws - 10.23 Dalli Dalli -
11 55 Uinschau - 12.10 Gesund-
heitsmagazin Praxis -12.55 Pers
overzicht - 13.00 Nieuws - 13.15
en 14.25 Videotext - 14.55 Loui
siana - 15.50 Nieuws - 16.00 Tom
Jerry - 16.20 Die Besucher -
17 45 Nieuws - 17.55 Hier und
heute - 18.25 WWF-Club - 20.00
Nieuws - 20.15 Die letzten Tage
von Pompeji - 21.50 Gott und die
Welt - 22.30 Tagesthemen - 23.00
Die ARD-Talkshow - 23.45 Das
Höllentor - 1.10 Nieuws.
ZDF
10.00 Overname Dl - 15.00 Das
Haus am Eaton Place -16.30 Frei-
zeit - 17.00 Nieuws - 17.15 Tele-
Illustrierte - 17.45 Die Roten Ele-
fanten - 19.00 Niouws - 19.30
Auslandsjournal - 20.15 Derrick
- 21 15 Der Sport-Spiegel - 21 45
Heute-Jouraal - 22.05 Aspekte -
22.45 Die 8port-reportage - 23.15
lm Netz der Gewalt - 0.50
Nieuws.