Hypermoderne offsetpers zet nieuw tijdperk in Onbijt op je eigen terras in Tenerife... op kosten van TV-EKSPRES Tachtig jaar Groep De Cuyper TV-Ekspres viert Vakantie op TEN-BEL Vlieg mee. Alles gratis iBoetereP01'"?®5, ,lz. pi°g»wmas TV.EKSPffiS'e^P®else"5,>6r^i tad10-ePtv.p^PweeMad»US „„or zevep degene» 16 - 28.3.1986 - De Voorpost Dendermonde. 80 jaar Groep De Cuyper. Niets dan blije gezichten. Mevrouw De Cuyper en Herman De Cuyper in gesprek met de chef van de drukkers (foto Piet Hermans) de gasten van TV-EKSPRES zijn in het «pakket» inbegrepen, net als het «entertainment» door Spaanse en Vlaamse orkesten en vedetten, Zou je het niet aardig vinden om bijvoorbeeld Eddie De Latte met zijn strijkje aan je tafel je geliefkoosde melodieën te laten spelen Het kan allemaal gratis, de vliegreis en het verblijf in het unieke vakantiepark Ten-Bel, met al wat erop en eraan is, als je meedoet aan de nieuwe kosteloze wedstrijd van TV-EKSPRES Een spot- gemakkelijke wedstrijd die begint in het num mer 12 van maandag 17 maart. Gevlogen wordt einde augustus en begin september. Ga je mee9 Enkele honderden bezoekers waren ingegaan op de uitnodiging om de nieuwe offsetpersen die door Groep De Cuyper in gebruik werden genomen, voor het eerst op volle toeren te zien draaien. Een machtig schouwspel, waarbij aan een duizelingwekkende snelheid liefst 25.000 kranten per uur van de persen liepen. Liefst in vierkleuren van hoogstaande kwaliteit en een perfektie die men zich nauwelijks durft in te beelden. Groep De Cuyper heeft daarmee opnieuw aangetoond te behoren tot een van de best uitgeruste drukkerijen van de provincie en van het hele land. Kwaliteit is de eerste norm die er wordt aangelegd. En niet voor niets voert men in zijn banier «een drukkerij die alles vlot aan kan». Tijdens de opendeurdagen van donderdag eji vrijdag kon men zich daarvan ook overtuigen. Het hele ma chinepark draaide op volle toeren, iedereen was aan het werk zodat het voor de bezoekers, telkens weer in kleinere groepjes opgevan gen door personeelsleden van de drukkerij, een stuk makkelijker werd om weg wijs te worden in de wereld van de drukkers. Deskun dige toelichtingen, uitleg over wat er te zien was, antwoorden op de vele vra gen werd verschaft door deze deskundigen en bo vendien waren er de druk kers zelf die gretig ingingen op het verzoek om enige toelichting te geven. Twee nieuwe persen Zoals gezegd werd het tachtigjarig bestaan van Groep De Cuyper gevierd met het in gebruik nemen van twee nieuwe eigentijd se persen. Geleverd door de Duitse fabriek Albert- Frankenthal werd geop teerd voor offsetpersen die de mogelijkheid bieden om hoog gekwalificieerd druk werk af te leveren. Er is in de eerste plaats de Albert A 200 die een eenvoudige drukeenheid heeft en 32 bladzijden in een keer afle vert. Aan een snelheid van 25.000 eksemplaren per uur. De mogelijkheden die men heeft zijn legio: op bepaalde pagina's kan men werken met vier kleuren, op ander met twee. Een pers geschikt voor het drukken van kranten en folders allerhande. Omwil le van haar heel aparte op vatting is deze offsetpers een waarborg voor hoog staande kwaliteit. De Al- bert A 200 S heeft zijn reputatie opgebouwd op de 1 drukeenheid, de basis van deze pers die een reeks van kombinaties mogelijk maakt. Een stuk gesofistikeerder is de Albert A 500. Een ju weel van een offsetpers die gewoon alles mogelijk maakt wat men zich kan inbeelden. Liefst 32 pagi na's krantenformaat in een enkele keer, vierkleuren daar waar je ze hebben wik en aan een zeer hoge snel heid wanneer ze eenmaal op volle toeren draait, spektakulair om naar te kij ken, een plezier om mee te werken, biedt deze Albert A 500 een dubbele breedte en twee gangen. De pers is in feite een aaneenschake ling van hoogstaande tech nologische snufjes die we te danken hebben aan de vooruitgang van de elektro nica. Je kan bievoorbeeld zonder enig probleem wer ken met wisselbladzijden. Een enorm voordeel na tuurlijk, vooral wanneer men weet dat het wisselen van de drukplaten maar en kele ogenblikken in beslag neemt. Natuurlijk wérd ook hier gewaakt over de kwaliteit die men als eind- produkt krijgt. En die is uitzonderlijk goed, zo werd na afloop van de opendeur dagen ook door de deskun- Dendermonde. 80 jaar Groep De Cuyper. In Zele werd in de drukkerij overgegaan tot de. officiële ingebruikname van twee nieuwe hypermoderne persen. Hier de grootste van de twee (vh) digen gezegd. Overigens, de vele genodigden uit de gespecializeerde grafische sektor waren het roerend eens over de kwaliteit van de twee nieuwe persen. Daarmee beschikt de druk kerij van Groep De Cuyper uit het allernieuwste mate riaal dat op de hedendaag se markt is. Men is dus gewapend voor de toe komst. Want naast deze twee reusachtige persen, kan men ook nog beschik ken over een Koebau Com- pacta 630 offsetpers, ge schikt voor alle vierkleu rendrukwerk. Kortom Drukkerij De Cuy per kan alle opdrachten aan. Stelt bovendien gespe- cializeerd personeel ter be schikking van zijn groot kliënteel. Wat een bijko mende troef is. Vele bekende gezichten Mevrouw De Cuyper en haar zonen Herman en Dirk De Cuyper mochten gedurende deze opendeur dagen ook heel wat voorna me gasten verwelkomen. Onder hen leden van het parlement, vertegenwoor digers van de grafische nij verheid, burgemeester, zeer vele bedrijfsleiders. Zij maakten deze open deurdagen tot een groot feest. Na een rondgang doorheen het bedrijf kon men immers gezellig napra ten bij een glaasje schuim- wijn en werden er versna peringen uitgedeeld. Elke bezoeker kreeg bij het ver laten van het bedrijf ook een geschenkje mee naar huis als een blijvende en praktische herinnering aan deze verjaardag. Dendermonde. 80 jaar Groep De Cuyper. Vol belangstelling wordt het drukwerk gekontroleerd naar zijn hoogstaande kwalitiet (foto Piet Hermans) Op Ten-Bel ontwaak je niet in een hotelkamer maar in je «eigen» studio of flat. Je bent er thuis, 's Morgens hangen er verse broodjes aan je deur klink en koffie of tee maak je zelf naar eigen smaak. De rest komt uit de bij aankomst goed ge vulde koelkast. Onze lezers-winnaars logeren bovendien in de modernste en meest luxueuze residentie van Ten- Bel de Maravilla. En daar gebruiken zij ook lunch en diner. In een viersterren-restaurant. Er is daar een ruimte gereserveerd voor de gasten van TV- EKSPRES. Om ze extra te verwennen. Van eten gesprokeneen gala-diner, een diner- spectacle, een barbecue, allemaal speciaal voor Dendermonde. 80 jaar Groep De Cuyper. Voor de gelegenheid werd een extra advertentieblad gedrukt op 500.000 eksemplaren. uitgevoerd in vierkleuren (vh) Dendermonde. 80 jaar Groep De Cuyper. Voor de ingebruikname van de twee nieuwe persen was er heel voorname belangstelling uit de grafische sektor (foto Piet Hermans)

De Voorpost | 1986 | | pagina 16