DE BULGAARSE WERELDKAMPIOENEN TEGENSLAG VOOR VULCAIN EN TEMSE IN DE LIGA! GESLAAGDE ZWEMONTMOETING IN DENDERM0NDE LOKERSE WATERPOLO MOET FORS INLEVEREN W.Z.K. SINT-NIKLAAS EN DE STUNT VAN DE WEEK.. 30 - 28.3.1986 - De Voorpost TURNEN WATERPOLO HET ZESDE INTERNATIONAAL TURNGALA VAN RUST ROEST TE SINT-NIKLAAS In de stedelijke sporthal van Sint-Niklaas werd vorige zater dag het zesde internationaal turngala van Rust-Roest ge presenteerd. In verband met de voorbereiding van het pro gramma werden destijds be langrijke inspanningen gele verd. Het resultaat daarvan werd de aanwerving van een aantal Franse en Bulgaarse topgymnasten. Voor de vele Wase turnsympathisanten een enige gelegenheid trouwens om het allemaal live in eigen midden te bekijken. Turnen op topniveau met de medewer king van Franse en Bulgaarse wereldkampioenen wordt niet alle dagen aangeboden. Dat heeft men in het Waasland best begreper. en de publieke belangstelling bij het zesde in ternationaal turngala van Rust-Roest in de sporthal te Sint-Niklaas kon dan ook als opvallend worden beschouwd. Bijna alle beschikbare plaatsen werden er ingenomen en op dit niveau werd het voor de dyna mische inrichters alvast een sukses. Op het rijtje der geno digden meerdere Wase promi nenten: de volksvertegenwoor digers Freddy Willockx en Lie ven Lenaerts, de sportschepen van Sint-Niklaas André Bae- tens, Gerard Bontinck en Jo- han Heirbaut van de Sint-Ni- klase sportraad en nadien ook nog de burgemeester van Sint- Gillis, Omer De Mey, met een aantal schepenen. Een onvol ledig lijstje trouwens en uitge nodigd door de turnkring Rust Roest, werden ook een aantal mindervaliden. Een lofwaardig initiatief dat vorig jaar ook al werd gerealiseerd en door de begunstigden nu ook bijzonder werd gewaardeerd. De ver wachtingen stonden daar hoog gespannen in de sporthal te Sint-Niklaas en het zesde inter nationale turngala van Rust- Roest werd op de gebruikelij ke wijze aangesneden. Een verzorgd algemeen op treden met knappe turnpakken en de voorstelling van de bui tenlandse gasten met een vier tal eigen klubkampioenen. Traditioneel gevolgd door het welkomstwoord van kring voorzitter Jacques Van Dam me welke eerst met een onwil lige mikro duelleerde. Door Peggy De Bruyne en haar aspi rant-meisjes werd dan een bij zonder gevarieerd programma gestart. Het werd een vlot nummertje en Jump, werd meteen goed voor een ver diend applaus. Dat zou Flying High ook veroveren en op de mini-trampoline lieten de zes jongens en één meisje al een vleugje akrobatie bekijken. Nadien werden voor het eerst de gastvedetten en de selektie- groep van Rust-Roest voorge steld. Toen werd het al duide lijk dat vooral de Bulgaarse turnsters tot de wereldtop be hoorden. De amper 12-jarige Julia Bajtcheva en de 13-jarige Anastasia Charenkova werden toen al de lievelinen van het publiek. Onder de leiding van Fanny D'Hooghe en Marie- Paule Thiébaut werd dan ver volgd met een waaier ritmische oefeningen en I Can Do Any thing Better door een 14-tal meisjes leerlingen, werd ten slotte nog een pittig nummer tje. De jazzafdeling van Rust- Roest bracht dan met de mu ziek Dance To The Rythm en de vokale stem van Grace Jo nes enkele dansbewegingen onder de schijnwerpers en hu moristisch, werd het met Gym 1930. Een 20-tal jonge knapen met een aangepast snorretje en dito kledij voerde ons even naar de vroegere turntijden en vooral de amper 3-jarige Lo renzo Weyn stal hierbij de show. Het eerste gedeelte van het programma werd afgeslo ten met de gastvedetten en de keurgroep van Rust-Roest. Het werd voor verschillende gymnasten niet altijd de juiste timing en alleen de Bulgaarse turnsters bleven daarvan ge spaard. Bij ieder optreden werden dat trouwens de bli kvangers van het programma alhoewel de Franse kampioe nen Christophe Kacmarek, Stephane Cauterman, Fréderic Longuepee en Patrick Douilly ook meermaals bewezen over een rijke turnbagage te be schikken. Na de pauze een twaalftal meisjes met stijlvolle en gra cieuze ritmische oefeningen in Be An Original en tot voldoe ning van het publiek, werd dan het derde optreden van de bui tenlanders en de eigen selek- tiegroep aangekondigd. In drukwekkend alleszins met Bert Janssens van Sint-Gillis in een goede beurt en ook de anderen hebben zich enigszins aan het peil van de gastvedet ten opgetrokken. Klein maar dapper waren alleszins een 40-tal gymnasten tussen 6 en 12 jaar onder de leiding van Kristel De Cock, Fanny D'Hooghe en Carina Moens. Meteen tijd voor het laatste optreden van de Franse en Bulgaarse turnkampioenen met de geselekteerden van Rut-Roest en Julia Bajtcheva met Anastasia Charenkova, oogsten toen wéér het meeste bijval. Sierlijke lenigheid en een rustige elegantie waar borgden telkens het optreden van de Bulgaarse meisjes bij de sportieve ritmische gymna stiek. Zowel met het lint, de koord, de bal of de knotsen werden deze op geen enkel missertje betrapt en dat werd ook door een entoesiast pu bliek gewaardeerd. De ap- plausmeter bereikte toen tel kens een hoog gemiddelde voor de lieftallige turnsters uit Bulgarije en dat veroverden de Franse kampioenen eveneens bij de wervelende tumbling na dien. Daar werd trouwens spontaan aan deelgenomen en door Sabine Thijs met de plaatselijke selektiegroep, werd een bijzonder verzorgde apotheose gebracht. Het alge meen aftreden werd zoals ge woonlijk de slotceremonie met bloemen en gelegenheidsge schenken voor de buitenlandse gasten en de diverse trainers. In een bijkomende hulde werd Armand Van Wauwe om een 40-jarig lidmaatschap ook be trokken en toen was het zesde internationaal turngala van Rust-Roest Sint-Niklaas hele maal bekeken. Niet voor de genodigden op de gebruikelij ke en gezellige receptie, waar op de plannen voor de viering van het 100-jarig bestaan van Rust-Roest reeds werden ge smeed... Roger Van Laere Turnen. Het gala van Rust Roest werd een groot sukses (dw) BADMINTON Nog nooit hebben onze oost-vlaamse ploegen in de liga kompetitie zoveel met pech af te rekenen gehad als dit seizoen. Inderdaad in de ligakompetitie want na de provinciale reeksen is er in badminton nog een landelijke ligakompetitie met daar bovenop twee nationale reeksen. Maar zo ver heeft geen enkele Oostvlaamse ploeg het gebracht. Pech voor o.a. Vulcain 1 dat in ke had geweldig met pech af te tweede liga B uitkomt te sa- rekenen. Zo moesten bij aan- men met de Mintons 1 uit Sint- vang van de kompetitie twee Niklaas en Temse 1Maar wedstrijden met forfait worden vooral Vulcain 1 uit Manaker- beslecht door enerzijds een ZWEMMEN DZO staat wijd en zijd bekend voor de prima-organisatie van zijn wedstrijden. De ontmoe ting van zondag voor het kruim van de Oostvlaamse klubs liep vlot en gesmeerd, zodat de laatste wedstrijd kort na 17 uur afgevlagd werd. Een pluim dus voor het wakkere bestuur van de Dendermondse zwemvere niging. Voor de officiële wed strijden gaf de plaatselijke klub de gelegenheid aan enke le jonge zwemmers en zwem sters uit de zwemschool om kennis te maken hiet de sfeer van de kompetitie in koersen over 50 meter schoolslag en crawl en de verantwoordelijke Zwemmen. Heidi De Clercq van DZO, terug na ziekte v) van de DZO-jeugd, Chris De Rop, moest ijverig namen no teren van beloften zoals Ka- trien, Sven, Isabelle, Els, Tim, enz... En dan de kompetitie met als uitschieters voor Dendermon- de: Nathalie Van Hauwe met goud en zilver, Veerle Parijs met tweemaal goud, Domini que Chavatte met een eerste plaats maar geen A-zwemmer, Nancy Van Hauwe met een eerste plaats en tijdsverbete- ring over 100 meter dolfijn, Steve Claessens en Ann Ver- nimmen met tweemaal zilver. De mooiste prestatie werd ge leverd door Sabrina Van Ex- tergem. Het meisje uit Oude- gem met de verlegen lach en aangeslagen bril vlinderde krachtig naar een tweede plaats in een schitterende tijd van 1.24.9, wat meteen goed was voor het ticket van A- zwemmer. Voor Ann Vergeylen werd het een dag vol emoties met eerst een uitsluiting en daarna een zeer flinke tijdsverbetering, zodat ze ook als B-zwemster mag ingeschreven worden. Voldoening ook voor Mirel Huau, Vicky Peelman en Yves Verstrepen. Zij moeten op ter mijn en mits regelmatige trai ning nog veel sneller kunnen. De jongens loieten zich ook niet onbetuigd en zowel Lie ven Vercauteren, Thierry Janssens als Philippe Bisschop deden een fantastische sprong vooruit met daarbij nog de gelukwensen van de trainer misverstand met de kalender sjer de laatste ontmoeting van en anderzijds omdat A2 Bart dit seizoen tegen Amamteurs 1 Boven ziek was. dan zit er nog een verrassende In de heenronde kwam Vul- derde plaats in. cain 1 niet verder dan vier iets beter verliep de ligakom- punten zodat even degradatie- petitie voor de Mintons 1 uit gevaar dreigde. Wat nog werd Sint-Niklaas die bij aanvang bevestigt door het forfait in de zelfs even de leiderspositie be- terugronde van rode lantaarn zetten. Dit was mogelijk om- Temse 1. Ondertussen speelde dat Torhout pas begin decem- Vulcain voor de vierde keer beraktief werd. Tot A 2 Claire gelijk en staat nu op de voor- Godts gekwetst raakte en tot laatste plaats. Winnen Hof- januari '86 niet kón worden lack. Boven. Vervaet en Bos- öpgesteld. Ondertussen is Claire trouwens herstellende van een appendixoperatie. Door de afwezigheid van hun topdame pakten de Mintons uit met een wispelturige B 1 Hilde Velders en een bijzon der suksesvolle B 2 Ann Chris- tiaens. Tegen Willebroek slaagde Christiaens er zelfs in te winnen in drie sets van een minder aktieve A 2 Lies Ver linden. Maar dat de dames de zwakke schakel waren in de kernploeg werd duidelijk be wezen tijdens de wase derby tegen Temse 1 Daar verloren de St.-Niklase dames zowel het dubbel als de beide enkel par tijen van De Boeck en Depauw. Dat Temse 1 startte trouwens totaal verzwakt aan de kompe titie. B 1 Kurt Van Bruysscl muteerde omwille van zijn job die hem tijdens de week naar de kust brengt naar de Min tons. Ann Christiaens volgde in zijn spoor en de zusjes Van Eetvelde begonnen aan de kompetitie in eerste provincia le bij Danlie. En of het nog niet genoeg was bleek B 1 Mare Aerts maar om de twee weken beschikbaar te zijn! De enige kompetitiepunten die Temse 1 vergaarde zijn een geschenk van Vulcain 1 dat forfait gaf voor de verplaatsing naar het Waasland. Met zes punten achter voor- laatsten Vulcain 1 en met nog één te spelen wedstrijd voor de boeg is Temse 1 zeker van de degradatie naar derde liga D. De stand in tweede liga B is formeel. Torhout 1 is kam pioen met 15 punten, gevolgd door Willebroek 1 met 11, Amateurs 1 en de Mintons 1 met 9, Vulcain 1 met 8 en als laatste Temse 1 met 2 punten. In derde liga D zal Temse 1 volgend seizoen uitpakken te gen o.a, de Mintons 2 en Dan lie 1. Niet tegen Vulcain 2 voor hun mooie stijl. Dié stijl in crawl is juist het zwakke punt van Cindy Phi lips, die weinig aandacht heeft voor dit onderdeel van de trai ning, maar toch vertrekt alles van een goede, vloeiende tech niek. In schoolslag deed ze het veel beter, zodat de wedstrijd geen volledige ontgoocheling werd. Voor Mario en Regina Van Hecke was het een kompetitie- doop met de bijkomende geva ren van uitsluitingen, maar de inzet was er en de stijl was verzorgd, zodat er bij volgende gelegenheden nog beter zal ge zwommen worden. Els Boon verbeterde goed in schoolslag en Conny Van Eycken verbe terde zowel in crawl als schoolslag. Bij de jongens tijdsverbete-ringen voor Bart Van Damme in streek en Mar- nic De Paepe, Geert Van Bie- sen en Bruno Van Damme over 200 meter crawlBart De Clercq duikelde voor de eerste maal onder de 1.10 in vrije slag. Voor Heidi De Clercq, die de laatste weken niet naar believen had kunnen trainen wegens ziekte, werd het nog een fraaie tijd dichtbij de beste prestatie. In de laatste wedstrijd bewees Stefaan Verbruggen dat door zetting op training steeds vruchten afwerpt. De aflossin gen 4x100 wissel werden zowel bij de meisjes als de jongens gewonnen door DZO, wat een mooi eindpunt betekende van de ontmoeting. WATERPOLO OF RUGBY? L.Z.V. - AZC I: 4-23 De Lokerse waterpolo heeft vorige zaterdag forse klappen gekregen van leider Antwerpen. Dit is waarschijnlijk de zwaarste nederlaag sinds het bestaan van L.Z.V. Hoe is zoiets mogelijk? Sekretaris Peter Bleyaert vertelt daar over: «Voor éénmaal werden de re glementen en systemen in de lade geborgen en de sterkste ploeg trok in het water. Loke ren wou het Antwerpen eens flink moeilijk maken. Het be langrijkste middel daartoe was de bezoekers zenuwachtig ma ken. Van winnen was natuur lijk geen sprake. In de eerste twee perioden verliep het vrij vlot, al maakten we rare mo menten mee. In de derde en vierde periode kregen we rake klappen te inkasseren. De scheidsrechter faalde ook al over de ganse lijn en hield de wedstrijd niet meer in handen. In het ondiepe werd tijdens de derde periode een echte rugby- match gespeeld. Er werd ge duwd, getrokken en gestampt dat het bijna leek alsof de scheidsrechter er plezier in schepte. Penalties, uitsluitin gen voor zware fouten of ge wone fouten werden er hele maal niet gefloten. Op een bepaald ogenblik ging de bal zelfs buiten het spel en botste er via de muur opnieuw in. De ref besloot gewoon verder te spelen en kende zelfs doelpun ten toe di er geen waren. Dan kwam in het Lokerse kamp de kat op de koord en men sprak erover om voor het ingaan van de laatste periode op te stap pen. Toch werd er verder ge speeld om schorsingen en boe tes te voorkomen. Beide teams gingen opnieuw op avontuur en alweer waren er afgrijselij ke taferelen te zien. Uiteinde lijk zijn we er na deze veldslag nog goed uitgekomen. Schade aan het zwembad of eventuele kwetsuren van de scheidsrech ter, zijn onze verantwoorde lijkheid», aldus sekretaris Bleyaert. In de eerste periode draaide Lokeren j£ed mee en Antwer pen voelde reeds ondanks drie geschenkdoelpunten dat het niet gemakkelijk zou worden. Later in de wedstrijd zou de spanning en de sfeer er vlug uit zijn. Kapitein Mare Verton- ghen opende de score na drie minuten. Antwerpen sloeg on middellijk terug, maar de kapi tein zette een mooie aanval op en het werd 2-5. In de tweede periode probeer de Lokeren er nog iets van te maken. Ondanks de flaters van de ref kon het echter niet be letten dat de bezoekers de sco re op 2-10 brachten. Yves Wauters was ondertussen naar het bankje verwezen. In de derde periode probeerde. Lokeren iets te forceren, maar van waterpolo was er geen sprake meer. Yves Wauters kon nog eens scoren en het werd 3-20. In de laatste periode besefte de thuisploeg dat het al boter aan de galg was. De scheidsrechter verdwaalde ondertussen ver der in zijn rugbywedstrijd. Guido Maes maakte Lokeren op een onortodoxe manier nog een puntje rijker, maar Ant werpen bereikte de 4-23, ook omdat Yves Wauters en Peter Waterpolo. LZV Lokeren verloor vorige zaterdag met 4-27 tegen AZC Antwerpen, leider in de kompetitie (polo) Bleyaert voor 45 sekonden uit het water moesten. Het werd dus een zware klap. Nu volgen er nog twee inhaal wedstrijden, waaruit Lokeren vier punten wil puren om op een deftig plaatsje te eindigen. Op zaterdag 12 april wordt in het Durmebad de derby Loke ren - Wetteren gespeeld om 19.45 u. en op zaterdag 18 april om 19.45 u. wordt opnieuw in het Durmebad de slotwedstrijd Lokeren-Tielt betwist. De supporters worden ge vraagd om op post te zijn. Lokeren zal extra-steun zeker kunnen gebruiken. De ploeg: Jean-Pierre Vernest, Yves Wauters (1), Geert Hul- laert, Rudy Van Puymbroeck, Guido Maes. Alex Vanhove, Peter Bleyaert, Mare Verton- ghen (2), Michael Geert en Danny Van Puymbroeck. Klassement: 1. Antwerpen 24, 2. Oostende 19, 3. Tielt 14, 4. Eeklo 11, 5. Wetteren 10, 6. Menen 10, 7. LMokeren 6, 8. Dendermonde 4. Waterpolo. Tegen AZC Antwerpen had LZV-Lokeren weinig verhaal, (polo) want ook dat had af te rekenen met pech. Praktisch van bij aanvang van de kompetitie raakte B 2 Bob Boemans ge kwetst en kon niet meer wor den opgesteld. Een volledig gedesoriënteerd Vulcain 2 vroeg regelmatig om wedstrij den uit te stellen in de hoop Boemans weer te kunnen op stellen. Zo moeten recente verplaatsingen naar Loppen en Izegem nog worden gespeeld. Na het gelijkspel tegen Oos tende 3 en Izba 1 in de heen ronde verloor Vulcain 2 alle wedstrijden met 2-6 en 1-7 maar nooit werd forfait gegeven. De Mintons 2 doen het heel wat beter dan de ploeg uit Gent maar hebben dan ook meer keuze uit geklasseerde spelers. Zo werd onlangs tegen Oostende 3 B 1 René De Langhe te samen met B 2 Jac ques Van Daele opgesteld maar de dames presteerden niet opperbest en de ontmoe ting eindigde onbeslist. Met nog twee wedstrijden voor de boeg staan de Mintons 2 nu op de derde plaats. Tegen rode lantaarn Vulcain 2 en tegen voorlaatsten Izba 1 moeten zeker nog 4 punten kunnen worden bekomen, zo dat een dreigende vinger wordt uitgestoken naar Oostende 31 Vulcain 2 speelt volgend sei zoen provinciaal en de Min tons 2 krijgen gezelschap van Temse 1 en Danlie 1. In derde liga D is B 76 1 met 15 punten kampioen, gevolgd door Oostende 3 met 11, de Mintons 2 en Gullegem 1 met 7, Izba 1 met 6 en als laatsten Vulcain 2 met 2 punten. (L.C.) De matchen in eerste natio nale van het waterpolo hebben tijdens het vorige weekend, enkele merkwaardige verras singen ingehouden. De uit schieter daarbij werd de eerste nederlaag van reeksleider G.S.C. bij het eerder beschei den W.Z.K. uit Sint-Niklaas. Voor deze laatste ploeg werd dat trouwens een onverhoopte stunt welke niet eens tot de eigen verwachtingen behoor de. Echter geen kopzorgen voor de Waaslanders die nu ook de kansen op het behoud in die reeks zien stijgen. Toch is het nog altijd opletten gebla zen want enkele van de overige kandidaten voor de degradatie lieten zich ook in de gunstigste zin opmerken. Het weekend der verrassingen trouwens met de drawn van D.M. tegen C.N.T. en een gelijkspel even eens voor M.Z.V. bij S.C.M. Daardoor wordt het punten- aantal van enkele bedreigde ploegen ook opgedreven en al leen de overwinningen van A.Z.C. en G.Z.V, tegen on- derscheidelijk Z.S.A. en B.Z.K. kunnen nog enigszins als normaal worden be schouwd. Door de totaal on verwachte nederlaag van leider G.S.C. wordt de toestand vooraan nu ook méér boeiend met A.Z.C. en C.N.T. thans als voornaamste konkurrenten voor de titel. De match tussen de Sint-Niklase W.Z.K. en reeksleider G.S.C. werd in alle geval spannend en bijzonder attraktief. Tijdens de eerste periode bleken de beide ploe gen fel aan elkaar gewaagd. Vooral dan in de cijfertaal en bij de eerste onderbreking, stond het scorebord op 2-2. Nadien namen de Gentenaars enige afstand maar de lokalen sloegen gevat terug (3-4). Toen kon de wedstrijd ook nog alle kanten uit en op een bepaald moment met een 4-7 stand schenen de gasten duide lijk op weg naar een nieuwe zege. Samen met de aanmoedi gingen van een entoesiast pu bliek reageerde een bijzonder wilskrachtig W.Z.K. nogal doelmatig. Bij het einde van de derde periode stonden de beide ploegen terug gelijk (7- 7). In hel stedelijk zwembad te Sint-Niklaas zou de spanning nadien nog méér toenemen. Vooral omdat de Waaslanders een 9-7 voorsprong veroverden en tegen de ongeslagen reeks- leiders was dat eigenlijk al een onverhoopte situatie. Deze laatsten welke misschien niet altijd hun gewone spelniveau zouden bereiken, beseften echter het gevaar en op een bepaald ogenblik, was de stand 10-10. Toen werden de inspan ningen bij de lokalen verdub beld en die skoorden driemaal na elkaar (13-10). Een duide lijke optie voor een verrassen de en sensationele overwin ning trouwens en de Gente naars konden nadien deze nog amper bedreigen (14-11). Doelden voor de W.Z.K.: Franky Lyssens en Nest De Maesschalck elk viermaal, Ste faan Thiébaut (3), Filip De Meulenaer, Luk Van Lande- ghem en Jan Foubert elk één maal. Tegen de doublures van datzelfde G.S.C. hebben de reservisten van de W.Z.K. niet kunnen bevestigen. Het werd de zoveelste nederlaag alhoe wel in de eerste periode, het allemaal nogal evenwichtig verliep (2-2). Daarna waren de Gentenaars duidelijk schot- vaardiger en de mannen van de W.Z.K. konden dan slechts weinig aan verhelpen (4-7). Nadien een betere organisatie bij de lokalen en op het einde van de derde periode was er trouwens nog niets verloren (7- 9). Toen waren de mogelijkhe den op een gunstig resultaat nog altijd reëel bij de W.Z.K. Niet voor lang echter, want bij het laatste fluitsignaal van dc match, werd de 9-12 nederlaag voor de Waaslanders een feit. Skoorden voor de W.Z.K.: Gert Vercauteren (3), Bert Schietekat (2), Hervé Schelf hout, Rudy Van Mieghem, Lieven Maris en Piet De Maes schalck, elk één. Tijdens datzelfde weekend werd het ook voor de dames van W.Z.K. de eerste neder laag van het seizoen. Verant woordelijken hiervoor werden de meisjes van de G.S.C. wel ke na een bijzonder spannende match een nipte 9-10 overwin ning lieten optekenen.. Resultaten van het weekend: Eerste nationale W.Z.K./G.S.C. 14-11 D.M.-C.N.T. 14-14 B.Z.K.-G.Z.V. 11-12 A.Z.C.-Z.S.A. 17- 7 S.C.M.-M.Z.V. 8- 8 Rangschikking 1. G.S.C. 22 2. A.Z.C. 20 3. C.N.T. 18 4. S.C.M. 17 5. G.Z.V. 11 6. M.Z.V. 11 7. W.Z.K. 10 8. D.M. 10 9. Z.S.A. 9 10. B.Z.K. 2 Uitslagen van de W.Z.K.: Heren-G.S.C. 14-11 Dames-G.S.C. 9-10 Res.-G.S.C. 9-12 Roger Van Laere Voor de achtste maal wordt door het Komitee van Druiven en Wijnfestival een internatio nale jazz-wedstrijd georgani- zeerd voor jongeren orkesten. Het festival heeft plaats tijdens het derde weekend van sep tember. Geïnteresseerde or kesten kunnen kontakt opne men met het komitee op het adres Albert Michiels, Jezus- Eiksesteenweg 25 te 1990 Hoeilaart (02/657.09.76). Veldlopen. De jaarlijkse volksveldloop in De Klinge kende weer veel sukses. We zien hier it start van de meisjes, (dw)

De Voorpost | 1986 | | pagina 30