OPNIEUW STADSPERSONEEL OP HET PODIUM SPORTIVO IS KAMPIOEN! TEXACO APPELS VERRAST ZWAMBERSHOF JOKER HAALT ZWAAR UIT TEGEN DE PLUIM VAN DE MOORTEL ZELE ZAL TEGEN OVERUSE UIT EEN ANDER VAATJE MOETEN TAPPEN 32 - 28.3.1986 - De Voorpost MINIVOETBAL TWEEDE MINIVOETBALTORNOOI STATIONBOYS Vorige zaterdag had het tweede minivoetbaltornooi van de Stationsboys plaats. Er waren bijwijlen hoogstaand voet bal, enige diskussies tussen spelers en scheidsrechters, een hard roepende achterban en vooral vele glazen bier. Kortom, een geslaagd tornooi. De organiserende ploeg mocht als eerste het terrein op tegen de Ropers, wat zoveel bete kent als rollend personeel. Die Ropers gaven gedurende tien minuten de indruk het te zul len halen. Na vier minuten reeds kon Van Boeckdael een verre voorZet voorbij Station- boyportier Temmerman kop pen; 0-1. Vrijders en Dierick kregen nog een scorekans, doch Timmerman -Gilberke voor de vrienden- was een aan dachtig speler. De eerste kans van de Station boys kwam er na elf minuten. Van Ceulebroeck miste ze. Ondanks licht veldoverwicht kon Stationboys voor de rust niet op gelijke hoogte komen. Kindermans, te laat op het toneel verschenen, bracht na de rust meer aanvallende im pulsen in het spel van Station boys. Na slecht uitverdedigen kon Kindermans vanop het middenveld de bal in het verla ten doel schieten: 1-1 (17e min.). Honderd sekonden la ter deed die dezelfde" Kinder mans de lat trillen, na een harde vrije trap. Maar halver wege de tweede helft kon Die- rinck op een zeldzame tegen aanval de Ropers terug op voorsprong brengen: 1-2. Na 23 minuten kwamen de organi satoren opnieuw langszij. Een goede kombinatie Coolen-Kin- dermans werd door De Mey keurig afgewerkt: 2-2. Geen minuut later voerde Van Schoor «en nummertje op, zijn voorzet wordt door Coolen binnengetikt: 3-2. Twee minu ten voor tijd besliste Kinder mans de match. Dierinck kon nog wel een strafcorner omzet ten, maar onmiddellijk daarop floot scheidsrechter Pierquet het einde. De tweede wedstrijd was tus sen Stoom en Piepers, zonder het nationaal uitkomende Jan Van Nuffel en daarin haalde Stoom, dat later de finale zou spelen, in de slotsekonden een 2-1 achterstand op. Het begon allemaal goed voor de Buggen- houtse Piepers. Na drie minu ten haalde D. Van Der Vekens uit vanop afstand. Zijn schot verdween in het dak van het doel: 0-1. Verder verliep de eerste helft gelijkopgaand, met de beste kans voor R. Van Der Vekens. Hij trapte een slecht uitverdedigen net naast het doel. In de tweede helft voerde Pie pers het kommando nog gedu rende vijf minuten. Via Ronny en Georges Van Der Vekens kwam de bal bij De Maeseneer terecht, die rustig binnentikte: 0-2. In de slotminuten kwam Stoom echter terug. Na 25 mi nuten haalde Bosteels uit met een afstandsschot en twee mi nuten voor affluiten mocht die zelfde Bosteels ongehinderd binnentrappen: 2-2. Normaal had dan de wedstrijd tussen Stadspersoneel en Brandweer moeten gespeeld worden, maar vijf minuten voor de wedstrijd startte, wer den de pompiers opgeroepen voor een brand op de stort plaats van DDS. De reglemen ten blijven echter gelden en dus verloor de Brandweer met 10-0. Ze kreeg wel de beker van de fair-play. De vierde wedstrijd was één der knapste van het tornooi. De ploegen waren Rijkswacht en Radio Delta. De ordehand havers bogen in de laatste mi nuten een 1-4 achterstand om in een zege: 5-1. Rijkswacht had de score geopend langs L. Bosteels, maar met twee schit terende doelpunten van Eeck- haudt, die trouwens zou uitge roepen worden tot beste speler van hel tomooi, kwamen de radiomensen 1-2 voor. In de aanvangsfaze van de tweede helft liep Radio Delta dan ver der uit via Defré en Leemans. Tijdens de laatste minuten zorgde Rijkswacht voor een stunt. L. Bosteels (26e), Goossens (20 sek. later), De Loo (28e) en Claeyé (op straf corner) bezorgden Radio Del ta nachtmerries. Dan stond de topper in de A- reeks op het programma. Sta tionboys en Stadspersoneel ke ken mekaar in de ogen. De eerste kans was voor Coolen. Hij besloot op de doelman. Na 7 min. was Stationboys op ach tervolgen aangewezen. Koe- ckelbergh had daarvoor ge zorgd met een laag schot: 0-1. In het verder verloop van de eerste helft kon de organise rende klub de achterstand niet meer goedmaken. Onmiddel lijk na de rust dwong Station boys zijn vierde corner af. Timmerman plaatste de bal op het hoofd van Van Ceulen- broeck die binnenkopte: 1-1. Maar dan zette Stadspersoneel zijn tegenstander in drie minu ten opzij. Op de 21e min. een strafcorner, omgezet door Kaeckelbergh. Op de 22e min. een soloren van Kaeckelbergh, afgerond met een hard schot in het dak van het doel. Op de 23e min kon Cloof goed af werken na voorbereidend werk van Rongoet. In de slot minuut kon Van Ceulebroeck, terug op strafcorner, een twee de tegendoelpunt scoren: 2-4. In de volgende wedstrijd, tus sen Stoom en Rijkswacht, was er na drie minuten reeds twee maal gescoord. Eerst had De Roo Rijkswacht op voor sprong gebracht, maar dertig sekonden later werkte M. Buydts een snelle aanval af: 1- 1Stoom zou dan in 20 sekon den een 3-1 voorsprong opbou wen. Eerst Van Gijseghem, dan Hendrickx op strafcorner, zorgden voor de treffers. Vlak voor de rust kon Claeyé de aansluitingstreffer scoren. Nadat L, Bosteels de paal had getroffen, schoot aan de over zijde R. Bosteels wél raak: 4-2. Ropers kende daarna geen probleem met de Brandweer, die tijdig terug was om van start te kunnen gaan. Langs Dierick (strafcorner), Maes, Dierinck (2 x) en Van Boeck dael kwam er 5-0 op hel score bord Radio Delta liet zich daarna geen tweede keer verrassen. Tegen Piepers bouwde het voor de rust een 1-3 voor sprong uit. Deze voorsprong zou tijdens de tweede helft behouden blij ven. R. Van Der Vekens scoorde voor Piepers, Eeck- houdt, Leemans en nogmaals Leemans deden hetzelfde voor Radio Delta. Het talentrijke Piepers was meteen uitgescha keld voor de finale. Dan begon de laatste serie wedstrijden van de voorronde. Stationboys kon zijn tweede plaats veilig stellen als het meer scoorde dan Ropers. Dat deed het ook. Brandweer werd teruggewezen met 6-6. Van Ceulebroeck en Kindermans voor de rust, De Backer, De Mey (2) en Van Ceulebreock erna, scoorden de doelpunten. De wedstrijd erna was boorde vol incidenten, de enige schoonheidsvlek op een ge slaagd tornooi. Stoom en Ra dio Delta moesten onderling uitmaken wie de finale zou spelen. Stoom nam de beste start en kwam via Bosteels op voor sprong: 1-0. Vlak voor de rust haalde Verstrepen Leemans onderuit. Scheidsrechter Van Rillaer verwees hem van het terrein. Na enige woorden ging de wedstrijd verder en kopte Hendrickx een strafcorner naast. Bij de kampwisseling was het dus 1-0. Na de rust nam Delta al aan vallend risiko's en met Bos teels in de buurt doe je dat liever niet. Een snelle counter langs De Cock tot bij Bosteels, die rustig afwerkte en 2-0. Na een handspel van de Delta goalie kon Bosteels zijn derde doelpunt scoren: 3-0, Stoom naar de finale. Ropers moest in zijn wedstrijd tegen Stadspersoneel winnen met minstens vijf doelpunten verschil om tweede te worden. Acht goals verschil waren er nodig om reekswinnaar te zijn. Dat Tukte niet. Stadspersoneel was de betere ploeg en haalde verdiend een derde zege bin nen. In de eerste helft vielen ei geen doelpunten, maar onmid dellijk na de herneming ging Kaeckelbergh alleen door en bracht Stadspersoneel op voor sprong. 0-1, Ringoet zou daar na in minder dan één minuut die voorsprong opdrijven tot 0- 3. Toen Maes daarna voor het eerst own-doelpunt van de dag zorgde was de winnaar ge kend. Langs Dierinck en Van Boeckdael milderde Ropers tot 2-4, maar verder geraakte het niet De laatste wedstrijd werd beslecht tussen Piepers en Rijkswacht. Het zag er lan ge tijd naar uit dat de be- ginscore ook de eindscore zou worden. Piepers had immers een strafcorner gemist. Vijf minuten voor tijd miste R. Van Der Vreken op een haar- MINIVOETBALKERN DENDERMONDE JEUGD ZONDER CLUB 7 SPORTIVO 12 De Dendermondse klub heeft door deze overwinning de titel op zak. Met nog één Wedstrijd te spelen is het verschil met Blauwe Duivels drie punten, een onoverbrugbare kloof dus. In de eerste periode was al duidelijk dat de Gremberge- naars de titeldromen van Spor- tivo niet konden stukbreken. Bosteels en Coeman, die bei den vijf keer tot scoren kwa men in deze wedstrijd, brach ten hun ploeg op een 0-2 voor sprong. Verrassing echter in het begin van de tweede periode. Via Baert (strafschop) en Drieghe kwam JzC op gelijke hoogte: 2-2. Coeman en Bosteels brachten Sportivo snel opnieuw twee punten voor: 2-4. Maar Baert scoorde een knappe treffer en bracht Sportivo dichterbij: 3-4. Onder leiding van Coeman, die het al welletjes vond, sloeg Sportivo een veilige kloof en kon aan de viering gaan den ken. Bosteels tweemaal, waar van éénmaal op strafcorner, en Coeman zorgden voor 3-7 bij de rust. In de derde periode maakte Sportivo er een spelletje, van. In deze volgorde: Bosteels, De Keyzer, Magerman en Coe man, scoorde de kampioen viermaal, zodat de stand op liep tot 3-11. De champagne kon bovenge haald worden. JvZ profiteerde ervan dat Sportivo aan feesten dacht en via twee doelpunten van De Brabander en twee van Baert, waarvan één op straf corner, kon het de score wat redelijker vormen geven: 7-11. Het was Coeman die de kroon op het werk zou zetten: 7-12. Proficiat Sportivo! JzC: Gerrit Van Der Veeken, Dirk De Bondt, Christiaan Fierens, Rik Drieghe, Geert De Smedt, Dirk Baert en Jan De Brabander. Sportivo: Lucien Vlaeminck, Frankie Van Beveren, Rony Bosteels, Jean De Keyser, Danny Van den Bossche, Frank Coeman, Ronny Cop- pieters en André Magerman TUITVRIENDEN 10 ORLANDO 0 Voor de mannen van Schoon- aarde zit het seizoen er al op. Op de voorlaatste speeldag konden ze niet meer over vol doende spelers beschikken. Daardoor behaalde Tuitvrien- den een gemakkelijke over winning. Volgende spelers moesten echter onverrichter- zake naar Hamme terugkeren: Dirk Permentier, Benny De Craecker, Frankie De Donder, Wim De Smet, Mare Smet, Laurens Vernimmen en Guido Smetrijns. Het aantal forfaits is dit jaar aan een rekord toe. OKA K.S.A. 8 BOBBY'S 1 Een afgetekende overwinning van de ploeg uit Schellebelle tegen Bobby's, dat de voor laatste plaats niet meer kan ontlopen. Toch wezen de bordjes na de eerste periode nog 0-0 aan. Bobby's was aan de beste kans geraakt via Kin dermans. In de tweede periode was OKA heer en meester op het terrein. Drieghe, De Wilde en tweemaal Stroobant druk ten dat uit in doelpunten: 4-0. In de derde act b(ccf OKA domineren en via De Winter en Stroobant, dreef het de sco re op tot 6-0. In de laatste periode had Braeckman voor 7-0 gezorgd, alvorens Kinder mans de nul van het bord kon werken. Braeckman zou daar na nogmaals tot scoren komen en de eindstand vastleggen op 8-1, een gemakkelijke zege dus. OKA-KSA: Filip Oste, Daniel Drieghe, Hans De Wilde, D. Braeckman, A. De Winter, E. Stroobant. Bobby's: René Leeman. Fred dy Heck, Patrick Kindermans, Dirk Bouckenooghc, Luc Van Malderen en Mare De Vijlder. LA RUELLE SPORTHUIS Minivoetbal. Sportivo is kampioen van zijn reeks in de kern Dendermonde (vh) Een spannende wedstrijd, door La Ruelle gewonnen om dat de afwerking van Sporthuis in gebreke bleef. In de eerste periode toonde La Ruelle zich sneller, maar echt doelgevaar zou dat niet opleveren. De beste kans was zelfs voor Sporthuis. Cornelis, die een onopvallende _wedstrijd speel de, benutte ze echter niet. De tweede periode was nog maar net bezig toen Sporthuis op achterstand kwam Een goede aktie van La Ruelle werd door D'Hollander binnengetrapt: 1- 0. La Ruelle kreeg nog kansen langs Van der Straeten en D'Hollander, doch de Spor- thuisdefensie gaf, soms met wat meeval, geen doelpunt meer prijs In de derde periode speelde Christiaens (Sporthuis) een opvallende rol. Hij was de or ganisator en kwam zelf tot sco ren, iets was Van Den Abbeele hem even later nadeed Aan de overzijde bewees G. Van Damme echter dat ook hij het doel weet staan: 2-2. Het beloofde een spannende laatste periode te worden; maar dat werd het eigenlijk niet. Sporthuis speelde onzui ver en daarvan profiteerde La Ruelle om via Van Der Strae ten, die twee keer kon scoren, een voorsprong op te bouwen: 4-2. In een krampachtig slotof- fensief kon Sporthuis aan deze score niets meer veranderen. La Ruelle: D. D'Hollander, M en G. Van Damme, P. Van der Straeten, W. De Lentdeckter en G. Gillis. Sporthuis: J. Cornelis, W, Cof- fé, R. Van Den Abbeele, F Van Dén Abbeele, JP Chris tiaens en R. Van Schepdael. BLAUWE DUIVELS 10 NOTTINGHAM 0 Zoals gebruikelijk op een sei zoeneinde vallen er overal for faits te noteren. Ditmaal moest Nottingham het laten afweten en de BI. Duivels mochten naar Lede terug. Een maat voor niets! Jammer. J.R. tje de bal om binnen te schui ven. Drie minuten voor het einde verdedigde Piepers slecht uit en daarvan maakte Van Der Jeught handig ge bruik om Piepers verder af te maken: 0-2. Uitslagen van de schiftingen Gorpe A. Stationboys - Ro pers 4-3, Stadspersoneel - Brandweer 10-0 (ff). Station boys - Stadspersoneel 2-4, Ro pers - Brandweer 5-0, Statio nboys - Brandweer 6-0, Ropers - Stadspersoneel 2-4. Groep B: Stoom - Piepers 2-2, Rijkswacht - Radio Delta 5-4, Stoom - Rijkswacht 4-2, Pie pers - Radio Delta 1-3, Stoom - Radio Delta 3-0, Piepers - Rijkswacht 0-2 Finales Dat betekende dat Brandweer (0) en Piepers (1) voor de zevende en achtste plaats moesten aantreden, een wed strijd die een zenuwachtige start kende omdat beide ploe gen de laatste plaats wilden ontlopen. Het eerste doelge vaar kwam er na 12 minuten. De Jongh zag zijn vluchtschot naast het doel vliegen. Drie minuten voor rusten haal de Van Der Vekens D. de bal door een kleine opening tegen de netten: 0-1. Onmiddellijk na de rust een goede Brand weer-aanval, door Philips afge werkt: 1-1., het eerste doel punt voor de spuiters in dit tornooi. En nadat Kirschens de paal had getroffen, konden Van Der Vekens M. en De Maeseneer Piepers een 1-3 voorsprong bezorgen. Brand weer kwam aan de aanslui tingstreffer via Testard, maar Oosterlinck nam alle twijfels weg met een vierde Piepers goal. De wedstrijd voor de vijfde en zesde plaats ging tussen Ro pers en Radio Delta. Het rol lend personeel kwam vroeg op voorsprong via Vrijders, maar even later werkte Moens een kombinatie tussen hem en Vergeylen af: 1-1. En alvorens de klok tien minu ten ver was gevorderd, stond Radio Delta, zonder D. Eeck- houdt, op voorsprong. Peytier bediende Leemans, die knap binnentrapte: 1-2. maar Die rinck zorgde met twee doel punten, waarvan één op straf corner, voor een ommekeer: 3- 2. Tevens de ruststand. Honderd sekonden na de rust, dwong Delta z'n vierde corner af. Goossens kopte de strafcor ner binnen: 3-3. Maar Die rinck mocht even later nog eens alleen op avontuur trek ken, en natuurlijk werkte hij af ook: 4-3, Vijf minuten voor affluiten zorgde Maes voor 5- 3, iedereen dacht dat de wed strijd gespeeld was. Maar Ra dio Delta zocht verbeten terug en Leemans lukte, met nog drie minuten te spelen, de aan sluitingstreffer. Verder ge raakten de radio-jongens ech ter niet. Ze moesten vrede ne men met een zesde plaats. Heel wat aandacht voor de wedstrijd voor het brons. De inrichtende klub moest het op nemen tegen Rijkswacht. En zonder Kindermans haalde Stationboys toch een vlotte ze ge. Willems was de opmerke lijkste figuur, hij scoorde drie maal. Een eerste maal deed hij dat na 5 min. In de 14de min speelde Jacobs Van Ceule broeck aan, die geen genade kende: 2-0. Na de rust scoorde Willems twee keer nacen, daarna leg den Van Ceulebroeck (straf corner) en De Backer de eind cijfers vast op 6-0. En dan was er de grote finale. Althans, dat had het moeten worden. Maar Stoom kon nooit een vuist maken tegen Stadspersoneel. Na twee pe- riode's, want de finale werd gespeeld naar 4 x 13 min., was de wedstrijd beslist: 6-0 wezen de bordjes op dat moment. Het eerste doelpunt kwam er al na twee minuten. Ringoet bediende Kaeckelbergh, die niet aarzelde: 0-1. Stoom had- na zeven minuten vier corners afgedwongen. Hendrickx kop te de strafcorner naast. En in de laatste minuut van de eerste periode verdubbelde Hoe- beeck de voorsprong: 0-2. Scheidsrechter Van Rillaer had de tweede periode,, net op gang gefloten, als Kaeckel bergh doorgaat en hard uit haalde: 3-0. Halverwege de tweede periode strafcorner van Stadsperso neel. Cloof lobte de bal op het hoofd van Ringoet die niet faalde: 4-0. Anderhalve mi nuut later strafschop, omgezet door Cloof: 5-0. En even later gaat Kaeckelbergh nogmaals op de solo-toer, opnieuw met sukses. Kaeckelbergh voelde dat hij topschutter kon worden, en hij ging nog feller aanvallen. Het zevende doelpunt kwam tot stand la Czerniatinsky. Kae ckelbergh wrong zich door heen de verdedigingen liet Hendrickx geen schijn van een kans. Na 32 min. kwam Stoom aan het eerreddend doelpunt. Bij een vrije trap hield de Stads- doelman z'n doel vast, iets wat niet mag. Bosteels zette de penalty om: 7-1. Hoebeeck en D'Hondt kunnen uit misverstanden achterin nog twee doelpunten scoren: 9-1. In de laatste periode kon Stadspersoneel het verschil nog uitbouwen tot 12-1, doel punten van Kaeckelbergh, Cloof en D'Hondt. Voor de tweede keer (op twee inrichtingen) gaat de wisselbe ker mee met 't Stadspersoneel. Proficiat! Scheidsrechter gedurende gans de dag waren Van Rillaer Mar cel en Pierquet Hendrik. Volgende spelers maakten het tornooi mogelijk: Stationboys: Kindermans Ri chard, Coolen Francy, Jacobs Rudy, De Backer Francois, Timmerman Gilbert, De Mey Bert, Van Ceulebroeck Mar tin, Van Schoor Roger en Wil lems Stefaan. Ro-pers: Vrijders Jozef, Maes Luc, Dierinck Hugo, Van Boeckdael Peter, Van Kerck- hove Jaak, De Saeger Chris, De Pauw Luc, Roose Jos. Rijkswacht: Saelens Alain, Bosteels Leopold, Govaert Ig- nace, Claeye Luc, De Roo Fi lip, Goossens Patrick, Van Im- pe Peter, Van Der Jeught Franky en Testard Patrick. Radio Delta: Arbijn Gerrit, De Kinder Rudy, Vergeylen Jean-Pierre, Eeckhoudt Dan ny, Leemans Hans, Peytier Jurgen, Moens Jan, Defré Yvan en Goossens Mare. Stoom: Buydts M., Segers D., Verstrepen G., Van Gijse ghem W., De Cock R., De Wit M,, Bosteels K., Hendrickx S. Piepers: Vandervekens Desi- ré, Vandervekens Mare, Van dervekens Ronny, Oosterlinck Marcel, De Boeck Marcel, De Maesseneer Geert, Vanderve kens Georges, Kirschens N.O.M.B.-KERN D.S.D. Eerste lentepunten voor Texaco dat een poging onder neemt om de rode lantaarn aan Stoom te laten. Avanti houdt Honky Tonk op afstand. De Markt countert Minishotters, die voorlopig de vierde plaats aan AVD moeten laten Vandaag in Grembergen om 20 u.: Givana-M.V.C. Bij winst voor Givana mogen Guy Legat en de zijnen de kampioenstitel reeds vieren. Als de Lebbekenaars zege vieren nemen ze een optie op de tweede plaats. In het andere geval zouden ze die eer wel eens aan Kleding Octaaf moeten laten. Uitslagen MVC Eves-Dendermotors Honky Tonk-Avanti Zwambershof-Texaco Appels Kleding Octaaf-Smossers VDB Sobofi-MVC Lebbeke A.V.D.-Stoom Minishotters-De Markt Verhofstadt-Givana Rangschikking 1. Givana 2. MVC Lebbeke 3. Kleding Octaaf 4. A.V.D. 5. Minishotters 6. MVC Eves 7. Zwambershof 8 V D B. Sobofi 9. De Markt 10. Avanti 11. Honky Tonk 12. Dendermotors 13. Verhofstadt 14. Smossers 15. FC Stoom 16. Texaco Appels 26 25 26 20 26 20 26 17 26 16 26 12 25 12 25 12 26 26 26 26 5 17 4 17 22 1 1-0 5-6 4-6 ff 10-0 2-3 5-1 2-2 3-11 258 49 50 186 95 43 166 80 42 161 74 37 180 116 37 108 120 28 95 26 92 26 93 26 108 134 2\ 127 186 2p 96 140 16 94 170 14 75 179 14 66 182 7/ 72 214 108 Michel. Brandweer: Philips M., De Jonghe JP., Testard JJ., Van Hove R De Graef B, Ley- baert H. en Van Herrewege G. Stadspersoneel: Peeters Mare, Verlaeckt Gerrit, Vanden Ab beele Erwin, Ringoet Eddy, Kaeckelbergh Frangois, D'Hondt Renaat, Cloof Roge ren Hoebeeck Luc. Nog even de eindstand vermel den: 1. Stadspersoneel, 2. Stoom, 3. Stationboys, 4. Rijkswacht, 5. Ro-pers, 6. Ra dio Delta, 7. Piepers en 8. Brandweer Tijdens het hele tornooi wer den 92 doelpunten gescoord. Kaeckelbergh (Stadsperso neel) werd topschutter met ne gen doelpunten. Eén meer dan Ro-pers Dierinck. Van Ceule broeck (Stationboys) en R. Bosteels (Stoom) lieten elk zes doelpunten aantekenen. Leemans (R. Delta) maakte vijf doelpunten. Daarmee is alles over de tweede uitgave van dit tornooi van Station boys geweten. Jacobs Rudy Zaalvoetbal, 't Zolderken uit Berlare mag reeds vlaggen. De titel in tweede provinciale is binnen. Volgend jaar een trapje hoger dus (jj) BERLAARSE MINIVOETBALKOMPETITIE Als topploegen het wagen om met vijf spelers een wedstrijd te beginnen tegen gevaarlijke tegenstanders, dan kan het ge- makkellïjk verkeerd aflopen. Dat zal De Pluim - Riviera wel onthouden want het kreeg zon der pardon een 0-9 aange smeerd van Joker Pavo Sport. Ook Mehor De Bruyne durft al eens met weinig mensen ko men opdagen en dat zal het zeker niet moeten riskeren te gen de aal vlugge Sportieven, dat deze week Minibond met 2-0 voor schut zette. De week daarvoor had Bommenwerper al ervaren wat het is om tegen Sportieven te spelen. Melior mag geen steek laten vallen. Het zou de titel kunnen kosten. Uitslagen van vorige week Baert - Gorion BAC - Rcgina Tijl - Pa Gijs Grcdi - Argcnta Boys 8-4 Bommenwerper - Spectrum 14-3 Joko - Moriaens 3-5 Sportieven - Minibond 2-0 Pompierken - Melior 2-7 De Puim - Joker 0-9 De stand na 25 speeldagen 24-2 1. Melior De Bruyne 44 2. Bommenwerper Laget 43 3. Joker Pavo Sport - 40 4. Grcdi Bauwens 38 5. BAC Raemdonck 33 6. Dc Pluim Rivicra 33 7. Baert Van de Meirsschc 33 8. Sportieven 30 9. Minibond 27 10. Tijl 24 11. Gorion 21 12. Pa Gijs Scarlet 21 13. Pompierken 17 14. Spectrum 15 15. Moriaens Baert 15 16. Joko 8 17. Argcnta Boys 7 18. Regina Spruyt 1 NOMB-MINIVOETBAL - NATIONAAL Enkel ON. Van Damme bleef als enige Zeelse ploeg aan de winst in eerste nationale. De meest opvallende uitslag viel Van de Moortel te beurt bij Zóttegem. De Zeienaars slechts met vijf spelers ter plekke werden op een hoopje gespeeld door een sublieme Yvan Terlaeken. Hij scoorde elfmaal en had een beslissende voet in de overige zeven tref fers. In het verliezende kamp deelden Ernest Van de Cauter en Dominique Pieters de scha mele buit met elk drie doel punten. Coach Rudy De grau we hoopt nu dat deze neder laag de ploeg ckstra zal moti veren voor de strijd in de halve finale om de NOMB-beker. Die wordt op vrijdag 28 maart aan huis betwist tegen Overij- se. Bij de Brabanders loopt opnieuw het gevaar Yvan Ter laeken. Hij was enkel voor de kompetitie verbonden met Zottegem. ON. Van Damme had zijn handen vol met Teral- fene. In een doelpuntenrijke eerste periode kwam ON 4-2 voor na treffers van Mark Dhollander (2) en Jo Van Eet- velde (2). Uitblinker Van Eet- velde en De Daele legden hier op de 6-3 ruststand vast. Na een scoorloze derde periode liet ON nog twee strafcorners onbenut en zorgde Hans De Graef in de slotfaze met een zevende doelpunt (7-4) voor opluchting. Een nonchalant Pimpernel liet een 6-4 voor sprong tegen Eke verloren gaan. Jan Berkers en Piet Ab- beel scoorden elk driemaal tot de bezoekers in de laatste tien minuten vijfmaal op rij raak troffen en met 6-9 zegevier den. Arsenal liet in de vierpun tenwedstrijd te Maldegem de zege liggen na een duidelijk gebrek aan apportunisme. Ronny Christiaens scoorde voor de rust (2-1) en Eddy Van Lokeren in de slotperiode via strafcorner. De 4-2 zege van Maldegem kwam echter nooit in gevaar. Omdat er drie dalers in eerste nationale zijn voor zien is de situatie voor Arsenal precair geworden. Met nog vijf wedstrijden in de Zeelse sport hal blijft er voor het team van coach Raymond Murphy on danks alles nog een sprankcltje hoop op redding. Ook De Pi eker dat best nog wat punten kon gebruiken reisde met am per vijf spelers af naar Lauwe. Het Zeelse verweer beperkte zich tot een periode waarin Tony Collewaert de 1-1 stand handhaafde Nadien stevende de Westvlamingen naar een af getekende 9-2 zege. Colle waert was ook de auteur van het tweede doelpunt (ajz)

De Voorpost | 1986 | | pagina 32