SINT-NIKLAAS WANDELT NAAR DE EINDRONDE TOCH NOG WACHTEN TOT DE LAATSTE SPEELDAG czzzzn DE KOUS IS AF VOOR VWHAMME ZWAKSTE THUISWEDSTRIJD LEDE SPEELT EINDESEIZOENWEDSTRIJD FRANCO PIRELLI OPNIEUW MET VWHAMME DE KALENDER VAN DE AKTIE "SP0RT-IS-T0F" TEMSE VOETBAL!) VOETBALKALENDER SPORT 18 - 18.4.1986 - De Voorpost VOETBAL 2' nationale TONGEREN - SINT-NIKLAAS 1-1 Met vijftien punten uit negen wedstrijden is Sint-Niklaas de derde periodekampioen geworden. Racing Jet en Winterslag waren al zeker van de bijkomende kompetitie. Racing Jet kan echter nog kampioen worden en dan speelt Berchem als tweede de eindronde. Tongeren en Eisden hebben wellicht een mirakel nodig om E. Aalst nog bij te halen, want de wit-zwarten ontvangen thuis Bergen, dat maar een theoretische kans meer heeft op het behoud. De Klaasjes kunnen het kampioenschap vergeten. Al hebben ze in Tongeren tijdens de eerste helft genoeg kansen gekregen om met drie, vier doelpunten voorsprong de rust in te gaan. Al die kansen, op één na, werden echter verkwanseld en Tongeren dat er eigenlijk maar voor spek en bonen bijliep kreeg nog een lucky goal voorbij de bezoekende keeper. Bevordering DEINZE - VW HAMME 1-0 Sint-Niklaas is naar Tonge ren getrokken om er twee pun ten te pakken. Dus met de bedoeling aan te vallen. Indien ze er tegen een counter zouden lopen was er nog de laatste speeldag om het nodige punt te behalen. Ze lieten (firekt hun offensieve bedoelingen blij ken, want ze draafden achter elke bal aan. Het middenveld was bijzonder goed gestoffeerd met Truyens, Noë, Van Wam- beke en Verbruggen. Die man nen kennen er wat van om de spitsen te voeden en Tongeren zelf liep er ongekoncentreerd bij zodat het de bal meestal naar de vijand toespeelde. Eenrichtingsvoetbal dus, met enkele schaarse kansen voor de thuisploeg. Sampermans bijvoorbeeld mikte op de 12de minuut naar doel, maar De Maeyer redde schitterend. De eerste keer dat Abbeels zich van Leroy kon ontdoen miste Leyssens. Sint-Niklaas speelde onder tussen wervelend voetbal en reeds aan de rust had het ge noeg kunnen hebben om veilig de tweede helft te beginnen. Maar het viel niet mee bij de afwerking. Keeper Lakay kreeg het eigenlijk nog niet eens zo moeÜijk, want Truyens, Verbruggen en de onfortuinlijke Cornet joegen de kansen overal behalve in het doelvlak. Toch kreeg La kay werk toen Vandenhende plots voor hem opdook. Maar de thuisdoelman sprong gepast in de voeten van de aanvaller. De lokale doelman kreeg dan eindelijk meer werk dan hem lief was. Schoten van Lacroix en Van Wambeke werden ge weerd, maar een kopbal van Leroy na een hoekschop van Truyens was er te veel aan. In de tweede helft had trai ner Corens blijkbaar zijn les geleerd. Hij bracht de aanval lende Kosten in het veld en toen leek het alsof de bezoe kers het nog lastig zouden krij gen. Ook geel-blauw begon te krasselen en te snelheid en inspiratie van voor de rust was verdwenen. Tongeren bakte er echter ook niet veel van en hoopte maar dat de bal op een of andere manier achter De Maeyer zou belanden. Dat ge beurde nog ook. Abeels, een zeer goede dribbelaar, nam een hoekschop, schilderde de bal op het hoofd van Kosten en aarzelde niet om tergend lang zaam binnen te koppen. Tongeren kreeg nieuwe hoop, maar dat vuur was snel geblust. Sint-Niklaas speelde nu sekuur in verdediging en ving de ordeloze aanvallen vlot op. Het scheelde dan niet veel of de aalvlugge Van Wambeke maakte de winning-goal na een mooie beweging doorheen de plaatselijke defensie. Keeper Lakay had het echter door zien. Tot in de laatste minuut bleef er spanning, want ook Cornet wou zijn steentje bij dragen met een geweldige loei er, het schot ging echter nipt naast. Dus toch feest voor de Klaasjes en als ze op het huidi ge peil kunnen blijven spelen dan zit de kans er dik in om volgend jaar opnieuw in eerste te spelen. Zondag komt Win terslag op bezoek in de Water- molendreef. De mijnjongens zijn al bij de zekerheden voor de eindronde. Racing Jet krijgt thuis Beringen op bezoek en het zou ons verwonderen als die er iets haalden. Alleen Aalst zou in de rangschikking nog over Sint-Niklaas kunnen wippen mits winst tegen het laatste Bergen. DeBe Eindeseizoensfeer bij VW Hamme (tegen de zin in van Wily Meersman), dat verloor bij het bedreigde SK Deinze. Binnen het kwartier werd de Durmeploeg door zijn gewe zen voetballer Fons Maes, die dubbel gemotiveerd was, op achterstand geplaatst. Hamme streefde enige tijd de gelijkma ker na maar werd na de hervat ting tot een terugtocht ver plicht. "Ik begrijp dat wanneer er niets meer te winnen valt het moeilijk is om voetballers te motiveren", zegt Willy Meers man. "Toch is het onverantwoord dat men niet tot het uiterste gaat. Ik vertrek van het princi pe dat om het even in welke omstandigheden naar een overwinning moet worden ge streefd. Sommige spelers ver loren allicht uit het oog dat er weldra met de klubleiding moet worden 'gesproken' in verband met hun verbintenis sen. Hoewel tijdens de eerste helft de verrichting door de beugel kon, dwong na de rust de thuisploeg een veldmeer- derheid af maar verkeek de kansen. De nederlaag had nog groter kunnen zijn. Wat de toekomst betreft heb ik nog geen definitieve beslis sing genomen Indien ik in Hamme blijf zal men een be paald amateurisme moeten la ten varen. Ik ben tot de bevin ding gekomen dat in de vierde klasse de meeste ploegen aan mekaar gewaagd zijn en dat alleen zij die met overtuiging van stapel lopen, kans maken op punten. Ik vond Lauwe de vaardigste ploeg, hoewel Hoogstraten de titel won. Een ploeg die inzet betoont en daarvan de vruchten plukt." Voor VW Hamme eindigt, komende zondag de kompeti tie met een thuismatch tegen het bedreigde Izegem. (e.g.) Wedstrijden van volgend weekeinde Zaterdag 19 april 1986 Rescrven: VW Hamme-SV Zottegem, 15 u. Prov. knapen: VW Hamme-AA Gent, 15u30 Prov. Miniemen VW Hamme-AA Gent, 14 u. Gew. Knapen: Excelsior-VW Hamme, 15 u. Gew. Miniemen: Sinaai-VW Hamme 14 u. VW Hamme B-Eksaarde, 10 u. Zondag 20 april 1986 Prov. Juniors VW Hamme-SK Beveren, 10 u. Prov. scholieren VW Hamme-SK Beveren, 10 u. lste ploeg: VW Hamme-Izegem, 15 u. Oefenwedstrijd 22 april 1986 lste ploeg: VW Hamme-Evergem Center, 19 u. (E.D.M.) VW Hamme is zondag aan de laatste kompetitiewed strijd toe. Het krijgt het veroordeelde FC Izegem op bezoek. Vermits geen van beide ploegen iets te winnen heeft, kan het een aantrekkelijke wedstrijd worden. Willy Meersman wil dat zijn spelers de kompetitie waardig afsluiten. Zeker omdat het voor eigen publiek is. Een grote opkomst wordt niet verwacht. Daarvoor is de konkurrentie van andere sporttakken al te groot, j Franco Pirelli wordt opnieuw titularis. Hij heeft een schorsing van zeven weken achter de rug. Vermits hij intens de trainingen bleef volgen, wordt hij daarvoor door WiUy Meersman beloond. Ook Paul Vermeir vat post in het elftal. Hij is genezen en deed dinsdagavond tijdens een oefenwedstrijd tegen Kruibeke zijn wederoptreden. Volgende week onderhandelt VW Hamme met zijn voetballers. Er zal gesproken worden over verbintenis sen die al of niet worden verlengd. Willy Meersman (indien hij blijft) heeft aangedrongen om de huidige kent in de mate van het mogelijke te behouden. Wat zo goed als vaststaat is dat de verbintenis met Ronny Lambrechts niet wordt verlengd. Hij is beneden de gestelde verwachtingen gebleven. Vandaar dat de vierdeklasser geen tweede keer aan deze voetballer wenst te spenderen. Waarschijnlijk zal Frankie Van- haecke lid blijven van VW Hamme, hoewel terzake nog niets op papier staat. Voorts lijkt het erop dat de leiding van de Durmeploeg een zuinig beleid wil voeren en terugdeinst voor financiële avonturen. De ploeg: De Wilde, Van Buyten, Verbustel, Marin, Geldof, Vermeir, Van Bogaert, Smet, Vanhaecke, Schuddinck, Pirelli (D'Haen, Van Hemelrijck). (EG.) BERINGEN - E. AALST 0-0 Er waren naar Beringen heel wat Aalsterse supporters meegereisd in de hoop dat de poulains van oefenmeester Canjels zich zouden kunnen plaatsen voor de eindronde na een zege aan de Limburgse mijnen. Wel, Van Roy en Co kwamen zondagnamiddag 11. niet verder dan een 0-0 brilscore, na een wedstrijd die niet zo denderend verliep en moest er uiteindelijk een winnaar geweest zijn, dan kwam die eer toe aan de thuisploeg, die echter deerlijk faalde wat de afwerking betreft. Canjels El Fahem op de bank en speelde vanaf het startsein Moerman uit. Deze laatste ontgoochelde echter en haalde nooit het peil dat van een spe ler in tweede nationale wordt verwacht, zodat Canjels nood gedwongen El Fahem inscha kelde om op de punt van de lans voor wat meer doelgevaar te zorgen. Maar ook de Tune siër kon het niet waarmaken Het is ons opgevallen dat in het Eendrachtteam, dat nu aan de veertiende week toe is zon der nederlaag, verschillende akteurs aan frisheid hebben in geboet. De helden zijn moe na een seizoen vol stress. Dit laat ste heeft duidelijk zijn sporen nagelaten bij sommige spelers die het vooral moeten hebben van wilskracht en karakter- voetbal. Op Beringen hield op Beringen mede door het feit dat Bassett al evenzeer uit de toon viel. De Brit wou het allemaal op zijn eentje force ren en daar is hij tenslotte geen kraan in. Als wc ons rapport van deze wedstrijd nog even doornemen, dan gaan de hoog ste punten van de 29ste speel dag naar Ennekens, Derijck, Van Roy en Hoebeeck. Zij waren in het Eendrachtteam de meest opvallende figuren. Oefenmeester Canjels, die on dertussen ook heeft vastge steld dat enkele Eendrachtspe- lers over hun beste kunnen heen zijn, zal naar verluidt vanaf deze week zijn trainings schema aanpassen om zijn leerlingen toe te laten wat rui mer te ademen en de tanks weer bij te vullen, want eenie der zal ondertussen ook al we ten dat zondagnamiddag a.s. ter gelegenheid van de over komst van Bergen de beslis sende wedstrijd om door te dringen tot de eindronde op de affiche staat. Toch nog even tot slot vermelden dat te Be ringen scouts van Waregem en AA Gent aandachtige toe schouwers waren om de esbat tementen te volgen van een paar Aalsterse spelers. Wie speciaal werd ontleed konden we achteraf niet vernemen, maar veel zullen die "onder zoekers" niet wijzer geworden zijn na een wedstrijd die zeker geen hoge toppen scheerde en waarin de spitsen zich aan bei de zijden langs hun zwakste kant toonden. (abl) De gemeentelijke sportdienst van Temse deelde de kalen der mee van de komende aktiviteiten rond de aktie "Sport-is-Tof". Ook de kalender \gn S.O.S. Temse-Velle werd meegedeeld. TEMSE Maart-juni: rekreatieve zaalvoetbalkompetitie, beker van Groot-Temse 1986. Maart-juni: rekreatieve volleybalkompetitie I juni: rekreatief volleybaltomooi 24 juni: interscolair zwemtomooi Schoolvakanties: zwemlesservice Juli-augustus: omnisportkampengespecialiseerde sport kampen September-december: tennisinitiatiekursus voor beginners (6 tot 14 j.) September-december: tennisinitiatiekursus voor beginners (+14 j.) II november: wandel-mee-dag. 15-22 november: Vlaamse Zwemweek met watervolleytor- nooi, waterhandbaltornooi, schattenduik, sportkwis en diepzeeduiken. S.O.S. TEMSE-VELLE Permanente aktiviteiten: Turn je fit: april, mei, juni Jeugdturnen: elke donderdag Damestumen: elke maandag Aerobic: donderdag Zaalvoetbal heren en jeugd rekreatief: maandag Zaalvoetbal dames: maandag Volleybal rekreatief: woensdag Jogging: woensdag Volleybal jeugd: zaterdag Cyclotoerisme: zondag (zomerperiode) Eenmalige aktiviteiten: 20 april: indoor volleybaltomooi 1 mei: damesvoetbal (tomooi) 3 mei: rekreatief zaalvoetbaltomooi 25 mei: wandelen te Herentals 29 juni: gezinsfietstocht naar Kallebeek 14 augustus: oude volkssporten 15 augustus: volksspelen cn kinderspelen Volleybaltomooi in openlucht 7 september: gezinsfietstocht 14 september: stratcnloop. Cyclotoeristische uitstap. 3' nationale EENDRACHT ZELE - ROESELARE 0-1 Tegen SK Roeselare hebben kig voor de tricolores stond er motivatie nadat hij de laatste de Zeienaars hun zwakste opnieuw een attente Van Puy- weken een meer dan behoorlij- thuiswedstnjd van het seizoen velde tussen de palen om po- ke konditie etaleerde. "Wij gespeeld. Vooral in de eerste gingen van De Meulenaere, hebben onze kansen op een helft toonden de bezoekers Pinson en Van den Eynde te vierde plaats verkwanseld", al- neutraliseren. Drie minuten dus libero Mare De Braban- voor rust week een terugspeel- der. "Wellicht speelden wij on- bal van Eugène Blomme via de benen van Plaetinck af tot bij Van den Eynde. Deze laatste liet Van Puyvelde kansloos en bracht zijn ploeg niet onver diend op voorsprong. Twee minuten later sprong Bordui zijn doelman bij op de doel lijn. Na de pauze zochten de lokalen ordeloos de gelijkma ker op. In deze periode was het de beurt aan doelman Cou- vreur om zijn kunde te tonen op pogingen van Cneudt en Plaetinck. Met John Chris- tiaens in de spits als vervanger van Blomme bleven de lokale - uuai n n 1/ p inspanningen van elk sukses Zele - Roeselare 0-1. Een weet nooit of je met in extre- Bj. de speclden de scho. Doelman Danny Van Puy- verstoken, ondanks de werk- rmis een of andere talentscout j- ATLANTIS LEBBEKE - HOEVENEN: 4-7 Atlantis Lebbeke kwam met een verjongde ploeg tussen de lijnen, maar kon het na de rust niet meer bolwerken tegen een schotvaardige bezoeker. Leb beke had nog een vijftal wed strijden voor de boeg in deze kompetitie ep gaf enkele jon geren een kans. Hoe venen, dat ook al niet zo best geplaatst was, bleek fel onderschat. Bij Lebbeke speelden Bart en Lieven Maesschalck zoals ge- John Christiaens moest tij- »°°nlijk een goede partij iets dens ie tweede helft invallen waI °°k van N""*" Van Ha"- E. Zele - Roeselare Zele - Roeselare 0-1. wermeiren en Marijke Dierick mag gezegd worden. Als jon- ze zwakste prestaUe va;, bHa,slecb,a dron. Annick De Leeiiw, Sabi- en hobbebge toestand van het Van d B[occk Annick terrein elke balkomrole onmo- ye Luc V(, MafC gelijk maakte. Over mijn hui- Hi|, cn R Van Ham konditie mag ik geenszins ODBestefd •^n Ik hph dan maar de .r'? Volgende week trekt Atlantis Eeklo. voor Blomme. (bvw) klagen. Ik heb dan maar de gelegenheid aangegrepen. Je 1' NATIONALE KV Korttijk-SC Lokeren 4-0 SK Beveren-Seraing 0-0 2' NATIONALE Beringen-E. Aalst 0-0 SK Tongeren-Sint-Niklaas 1-1 3' NATIONALE E. Zele-SK Roeselare 0-1 J. Lede-Fr. Borains 1-1 BEVORDERING SI Defco-YWlMK 14 1' PROVINCIALE Melsele-Evergem 1-1 2' PROVINCIALE Robur-Kerksken 2-0 Brakel-Schellebelle 0-0 Lokerse-Kemzeke 3-2 E. Meiden-Heikant 4-2 Kruibeke-H. Vrasene 2-0 Stekene Sp.-SK Lebbeke 1-3 3' PROVINCIALE D SK Overmere-Burst 2-0 Bambrugge-Meerbeke 4-1 Gijzegem-Erpe 3-0 Nieuwerkerken-Hofstade 2-3 Heldergem-Mere 2-1 3' PROVINCIALE E Excelsior-Bazel St. -Gillis-W. - Baasrode Oudegem -Wie ze Klinge-Opstal Kieldrecht-Kallo Haasdonk- Waasmunster KL. Vrasene-Grembergen PROVINCIALE F Woubrechtegem-Erondegem Oordegem-Edixvelde Grotenberge- Wichelen Ede-Aaigem Kwatrecht-Serskamp 4' PROVINCIALE G Opdorp-Doggen S. Moorsel-TK Meldert Iddergem-W. Moorsel Terjoden-Baardegem Welle-Appels 4" PROVINCIALE Sombeke-Boonwijk White Boys-Verrebroek SK Lokeren-Wachtebeke Rupelmonde-Hoogeinde Moerbeke-Lutterzele Sinaai-Straalje velde kreeg heelwat werk op kracht en inzet van het duo te knappen (bvw) Fllip Plaetinck en Mare De Brabander. Vooral bij deze zich de best geïnspireerde iaatste ontbrak het niet aan ploeg. Uiteindelijk bezorgden terugspeelbal van Eugeen K ^„„j, Blomme werd onderschept en daaruit werd het doelpunt gemaakt (bvw) lieren een goede wedstrijd, ze wonnen met 0-10 tegen Rapid Joost Arens Eeklo. (a) twee terugspeelballen de wed strijd een definitieve wending. In eerste instantie werd Jan Pieters evenwel zonder sukses alleen voor Couvreur afgezon- pnp derd na een terugspeelbal van JUIN Ij LjUiUKj York De Meulenaere. Geluk- FRANCS BORAINS 1-1 plaats in wacht te slepen. Scheidsrechter: Pollet. Jong Lede: Vijt, Verhelle, Lede kwam enigszins verzwakt aan de aftrap van de knalde Carlier een vrijschop Eeckhaudt (46* Van Gijse- wedstriid tegen Elouges. De Oostvlamingen dienden rond het uur tegen de staan- ghem), Bettens De Winne, !~S el De Rijck te missen „ada Ae, bestupr Tuffg" Van dei sankties had getroffen tegen beide spelers. Zodoende ^e eindelijk Sge druk kon Schucren Frans, Van der kreeg Franky Van der Schueren weer de kans om nog eens uitocfenen op de bezoekende Schueren Franky, Carlier, een wedstrijd te beginnen. Het werd alvast geen grote defensje Tien minuten voor Uyttenhove. kamp tegen bekerrevelatie Elouges. inrukken kwam dan toch de Doelpunten: 17' Jadoel (0-1) u...r i ji verdiende gelijkmaker tot en 80' Mertens (1-1). De bezoekers begonnen het bleef te zwak om doelman stand Van Tjjbi;r{, stuurde de Geel: De Winne, Moury, Ja- best aan de partij. Lede kreeg Estievenant te verontrusten w voor doe| en ^,ertens jjet dou| en Verhelle, weinig greep op de wedstrijd. Dit alles om maar te illustreren d Estievenant geen Rood: Palermo. rin U/nnltiae ninrnn trpnl hprlrp. Ars» T orln unnr Uiptntn nnnpnpm De Waaltjes waren veel bedre- dat Lede zeer weinig ondenam vener met de bal aan de voet. in die overigens zeer magere Het was dan ook niet verwon- eerste helft. Na de koffie werd derlijk dat de gasten het eerst de partij er nauwelijks beter op voorsprong klommen. In de bij. Wel traden er duideli'' 17de minuut werd hun beter enkele spelverruwingen op. schijn van kans. Lede bleef nu komen en twee minuten later was de overwinning zelfs in de -maak, doch de lobbal van Bet- op voorsprong klommen. In de bij. Wel traden er duidelijk tens vjel net over de dwarslig- 17de minuut werd hun beter enkele spelverruwingen op. Zo De puntendding was ecg. geleverd spel bekroond met de werd Palermo na een duel me «er K nocm»n na cen openingstreffer. JadoulI zette -Carlier uitgesloten. Veel geel wedslrijJd ÏM mali dveau die op zijn naam. Het duurde werd er ook getrokken door lang voor Lede echt iets kon een kordaat leidende Pollet. Voor Jong Lede wacht nu nog E. Zele - Roeselare 0-1. Phi- terugdoen. In de 32ste minuut De bezoekers waren in die enkel de wedstrijd uit bij Ger- lip Plaetinck kreeg wel een kopte Frans Van der Schueren tweede helft duidelijk aan een minal Ekeren. Alvast een laat- kans in de derde minuut van dan toch eens naar het bezoe- mindere periode bezig. Lede ste kans voor Lede om via een de eerste helft (bvw) kende doel maar de kopslag kreeg nu enkele kansen. Zo overwinning een mooie ere- KAATSSP0RT OFFICIËLE HANDSCHOENEN KAATSBR0EKEN ALLE SOORTEN SCHOENEN enz.. 1* NATIONALE SC Lokeren-FC Luik (Schoeters) KV Mechelen-SK Beveren (Piraux) 2' NATIONALE Sint-Niklaas - Winterslag (Costantin) E. Aalst-Bergen (Thirion) 3* NATIONALE Ekeren-Jong Lede (Sercu) Menen-E. Zele (Bowman) BEVORDERING VW Hamme-Izegem (Cavrenne) 1* PROVINCIALE Temse-Ertvelde (Van Zande) SK Aalst-Melsele (Lauwereys) Olsa-KAV Dendermonde (De Keyser) 2' PROVINCIALE B Kemzeke-Kerksken (Burm) Schellebelle-Appelterre (De Mesmaeker) SK Lebbeke-E. Meldert (De Wispelaere) G'bergen-Lokerse (Van den Bergh) Kruibeke-Brakel (Boone) H. Vrasene-St. Denderleeuw (Arijs) FC Denderleeuw-Robur (Devisscher) Heikant-Stekene Sp. (Kneuvels) 3' PROVINCIALE D Burst-RC Wetteren (De Bodt) Mere-Bambrugge (Van Imschoot) Gijzegem-Berlare (Boeykens) Nieuwerkerken-SK Overmere (Van den Berghe) Hofstade-Vlierzele (Moons) Erpe-E. Houtem (Verriest) 3- PROVINCIALE E Opstal-Bazel (Reyniers) Wieze-Baasrode (Van Bogaert) Grembergen-St. Pauwels (Teugels) Kieldrecht-Klinge (Van Damme) Haasdonk-Oudegem (Balthazar) Waasmunster-St-Gillis-W. (Roelandt) Kallo-Excelsior (Philips) St.-Gillis-D. - KL. Vrasene (Santon) 4' PROVINCIALE F Erondegem-Edixvelde (Dobbelaere) Kwatrecht-Wichelen (Loncke) Oordegem-Aaigem (De Meulenaere) 4' PROVINCIALE G Schoonaarde-Doggen (Coppens) TK Mcldert-Okegem (Hautman) Appels-Iddcrgem (Put) Terjoden-Buggenhout (De Smet) Erembodegem-S. Moorsel (Van de Graaf) Herdersem-Rap. Lebbeke (De Groof) Baardegem-Opdorp (Goossens) W. Moorsel-Welle (De Buysscher) 4' PROVINCIALE H Wachtebeke-Boonwijk (Vermeiren) Tielrode-Verrebroek (Vermeiren) Straatje-Eksaarde (Heerwegh) Rupeltnonde-SK Lokeren (Laureys) Moerbeke-Gerda (De Decker) Lutterzele-White Boys (Van Mieghem) Hoogeinde-Sombeke (Van der Stylen) Meerdonk-Sinaai (Weyn)

De Voorpost | 1986 | | pagina 2