DUIVENSPORT IN AALST De Voorpost - 18.4.1986 - 25 DUIVENSPORT bE MAESSCHALCK-D'HONDT, ALFONS BURMS, HENRI VAN LAERE, n I O A I KI ALBERT VAN DER VOST, ANDRE VAN PUYENBROECK, HUGO WILLAERT, LEOPOLD VAN LEMBERGEN, FREDDY DELACOURT, ILBERT DE WITTE, POPPE-RAES, MARCEL DE SORTE, FRANS PISCADOR en JAN VERHAEGEN OP WINNENDE TOER In De Reisduif te Denderbel- e was het op 6 april J. Schol liers die er knap voor de dag ■kwam met de 1ste, 5de en 9de plaats voor Jozef Boelens die Igoed was voor de 2de, 7de, 8ste en 10de plaats of vier van zijn vijf ingekorfde duiven bin- jnen de eerste tien. Verder vroege oude bij Hendrik Pots, lAmedé Vera en Etienne De Backer. Bij de jaarse was de ereprijs voor Louis Mannaert. Hij klokte er ook nog de 2de, 4de 7de prijs bij wat goed was voor de eerste serie van 2 on- aangeduid en vier prijzen van de vijf duiven. Verder vroege duifjes bij Karei Hendrickx, Etienne De Backer, J. Schol- liers, Oscar Van de Wielle, Alfred Bosteels en Jean Bae- kens. De eerste serie twee aan geduid was voor Etienne De Backer met de 5de en 16de plaats. ge oude bij Adolf Heirweg (2, 4 en 24) en de eerste serie van 3 aangeduid, Alfons Moens (3, 10, 12), De Corte en Zoon (6 en 7), Philemon Staes en Eduard De Waele (9 en 23). Bij de jaarse was de ereprijs voor Baziel Poppe van Zele die er vier van zijn zes duiven binnen de prijzen pakte. Ver der nog de 2de, 7de en 17de plaats voor Baziel en meteen ook de eerste serie van 3 aan geduid. Verder vroege duiven bij René Fierens, De Corte en Zoon (4, 10, 14 en 19) of vier prijzen van vijf duiven en de eerste serie van 2 aangeduid, Alfons Moens (5, 12, 13, 23 en 27), Hermans en Pol Van Lembergen (8, 9 en 20) goed voor de ereserie aangeduid en onaangeduid. Bij de duivinnen was het Henri Van Laere die er met zijn twee duifjes de 1ste en 2de plaats pakte voor A. Van Kerckhove, Francois De Munck (4 en 10) en Eduard De Waele. In het Samenspel Uitbergen- Mariman die hiermee de eerste serie van 2 aangeduid, onaan geduid en de ereserie pakte. Een 2de en 8ste plaats was voor Frank Roels.. Verder Al- bert Rombaut, Vercauteren- Moerenhout, Achiel De Calu- we, Gilbert De Vijlder en Mi chel Heirman. De serie van 3 aangeduid was voor Leon Smekens met de 14de, 15de en 20ste plaats. Bij de duivinnen was het G. A. De Maesschalck die er de bloemen pakten voor Luc De Maesschalck (2 en 10) en Cy- riel Van der Haegen. Verder vroege duiven bij Achiel De Caluwe (4 en 7) meteen ook de eerste serie van 2 aangeduid en onaangeduid, Leo De Schrij- der (5, 9 en eerste overduif) plus de eerste serie van 3 aan geduid en Theo Van Elsuwe- ghen (6 en 8). In De Eendracht te Moerze- ke was het bij de oude duiven Hugo Willaert die er de ere prijs pakte voor Louis Van Vossel en William Van Dries- sche die knap voor de dag kwam met de 3de, 4de en 10de of drie prijzen van vier duiven. Dit leverde hem ook nog de eerste serie aangeduid en on aangeduid van 2 en rakend op. Verder vroege prijzen bij Ar thur Wuytack (5 en 12), Thie- rens-Wilgenhof, Gustaaf Ysfc- wijn. Oscar De Schrijver, Jean-Pierre Lemmens. Bij de jaarse was de eerste prijs voor Frans Willaert voor Oscar De Schrijver (2de en 4de) en Octaaf Claessens. Ver der vroege bij Octaaf Claes sens, Norbert Thierens, Ar thur Wuytack. In de Sint-Niklase Verbroe dering was het met 285 gete kende duiven Freddy Dela- court die er de 1ste, 48ste en 52ste plaats pakte voor Alex De Wolf en Karei Claeyé en zoon. Verder vroege bij Pol- lijn-Mets, 4de en 8ste, 11de en 36stt, Henri Geerinck, Ver- eecken en zoon. Petrus De Bruyn (7, 23 en 45), en de eerste series van 2 aangeduid en rakend. Hij klokte ook acht van de twaalf ingekorfde dui ven. Luc Roggeman en Jozef Luyckx (10, 18 en 51) of drie prijzen op drie duien. Bij de jaarse waar er 267 aan de prijsvlucht deelnamen was de 1ste en 26ste plaats voor Karei Claeyé en zoon, voor Marcel Noens (2de en 11de) plus de serie van 2 onaange duid. Verder vroege bij Leon Fierens (3de en 49ste), Alois Thierens, Rudolf Adriaens- sens, Van Boxelaer en zoon, Alfons Bazijn, Louis De Rij- cke (8, 30 en 31), Peter Joos en Willy Van Broeck (10 en 13) plus de eerste serie 2 aange duid. Ook tekenden we een knappe prestatie op van Jozef Van Raemdonck (19, 22 en 24) of negen prijzen van tien inge korfde duiven. Bij de duivinnen was de eer ste prijs weer voor Karei Claeyé en zoon voor Noens Marcel die de 2de, 10de en 36ste plaats pakte en meteen ook de eerste series van 2 aan geduid, onaangeduid en ra kend. Verder vroege duiven bij Leon Fierens, Alois Thie rens, Luc Roggeman, Rudolf Adriaenssens, Alfons Bazijn, Louis De Rijcke, Willy Van Broeck (9de en 11de). voor Louis Hollanders voor Omer Segers. Verder vroege oude bij Albert Maes, Richard Van den Broeck (5de en 7de), Gaston Oellibrandt, Omer Geylen en Richard Heyn- drickx. Bij de jaarse heel wat prij zen voor Honoré Pastemoster die er de 1ste, 10de, 13de, 14de en 18de plaats pakte. Zijn naaste achtervolgers wa ren Jozef Van Osselaer, Mar cel De Sorte (3de en 12de), René Van Denbroeck, Ar- mand Van Hoorick, Gaby Van den Bossche, René Van Lie- rop, Edmond Van Nieuwenho- ve, Louis Van Raemdonck (9 en 16). In Door Eendracht Sterk te Lede was het bij de oude dui ven Frans Piscador van Lede die er de ereprijs pakte voor Emiel De Nijs en Van Lintber gen-Wery (3, 11 en 12). Ver der vroege duiven bij Paul De Croock (4, 14 en 15) plus de eerste serie van. 2 aangeduid, Willy Rogiers, Remi Govaert, Eddy Govaert, Frank Heire- man, Theo Bruylandt (9 en 10) plus de eerste serie van 2 on- Bij de jaarse kwam Emiel De Nijs knap voor de dag met de 1ste, 2de en 3de en 7de plaats of vier prijzen van vier duiven wat hem ook nog de eerste serie van 2 aangeduid en onaangeduid opleverde. Ver der vroege duiven bij Frans Tombeur (4, 11 en 12), Frans Piscador (5 en 10), Kris De Smet, Adolf Van den Abeele en Remi Govaert. In het Samenspel Wichelen- Uitbergen was het bij de oude duiven Jean Melis van Berlare die er de ereprijs pakte voor De Maerschalck-D'Hondt en Bonnaerens André. Verder vroege duiven bij Paul Chris- tiaens, Gustaaf Ongena, M. Van Steendam (6 en 7), plus de eerste serie van 2 aangeduid of twee prijzen van twee dui ven, WUly Van de Wielle, Fruithof-Deolet en Freddy Moerman (10, 12 en 13). Bij de jaarse een 1ste, 2de en 5de plaats voor Geeraerds Gebr. uit Berlare wat ook goed was voor de eerste serie van 2 aangeduid en onaange duid. Verder vroege duiven bij E. Van de Velde, Marc Van Gucht (4 en 11), Freddy Moer man, P. Van Kerckhove, An dré Bonnaerens, Cesar D'Hauwe en De Maerschalck- D'Hondt. In het Samenspel Grember- gen - Dendermonde - Appels was het bij de oude duiven Jan Verhaegen die er de bloemen pakte voor zijn naaste achter volgers André Van Damme, Gebr. De Brabander, Jan Van Doren (4 en 8), plus de aange duide serie van 2 tot 30, Gu staaf De Vos, Arthur Van Ex- tergem en Zoon (6 en 20) die er de series van twee aange duid en onaangeduid, rakend tot 50 pakten. Cammerman R. en zoon pakten met de 7de en 11de plaats ook nog een serie van 2 aangeduid en onaange duid tot 30. Verder nog een Duivensport. Leonard Mariman won een eerste prijs in Quiévrain (bvw) vermelding binnen de eerste tien voor Florent Mouton en Gustaaf Sterckx. Bij de jaarse was de ereprijs voor Jan Verhaegen voor K. D'Hooge die met de 2de en 6de plaats de serie van 2 on aangeduid en rakend tot 10 won. Verder vroege jaarse bij Jean Christiaens, Alfons Truyens, Alfons Beurms, Jan De Decker (8 en 12), die de serie onaangeduid tot 50 pak te, Alfons Cool en Jozef De Munck. Duivensport. Leon Smekens kende een zeer goede seizoen start (bvw) Wichelen was het op 6 april De Maerschalck-D'Hondt van Ze le die er bij de oude duiven de eerste en de 11de plaats klok ten voor Freddy Meersman en Jan Melis. Verder vroege dui ven iJbor Frans Schelfhout, Paul Christiaens, Maurits Vlaeminck, Frans Van Caute- ren (8, 10 en 15 en de eerste serie 2 aangeduid) en M. Van Steendam Bij de jaarse was het Freddy Moerman van Berlare die er de ereprijs pakte voor André Bonnaerens (2de en 5de) en Urbain Vermeiren. Verder vroege duiven bij Gebr. Gee- raerd (4, 7 en 10 plus de eerste serie van twee aangeduid). De Maerschalck-D'Hondt (6 en 11), Janssens P. en zoon, Paul Christiaens. In het samenspel Dender monde - Grembergen - Appels was het op 6 april Alfons Beurms die er de bloemen pakte voor Jozef De Munck en Jozef De Brabander. Verder vroege oude duiven bij Van Nieuwenhove (4 en 5 plus de eerste serie 2 onaangeduid), Albert Pieters, Petrus Verha ven, Francois Kinders (8, 18 en 20), Willy Christiaens en Richard Ydens. De eerste se rie van 2 aangeduid was voor Goevaerts-Van den Abbeele met de 17de en 19de plaats. Bij de jaarse was het Cle ment Blindeman die er de ere prijs pakte voor Alfons Beurms (2 en 5) en Francois Kinders. Verder vroege jaarse bij Theo Verwaeren, Richard Ydens, Isidoor Cuppens, Hu- go De Backer en Rudy De Waele. In De Snelle Vlucht te Ham- me-Zogge was het bij de oude duiven Henri Van Laere van Grembergen die er de 1ste en 5de plaats pakte wat meteen goed was voor de eerste serie van 2 aangeduid. Verder vroe- In het Vierverbond Sint-Gil lis - Baasrode - Moerzeke - Sint-Amands was het bij de oude duiven Albert Van der Vorst van Baasrode die er de ereprijs pakte voor Van Keer- Erpels met de 2de, 16de, 25ste en 30ste of zes prijzen van de acht duiven en goed voor de eerste serie van 2 aangeduid en onaangeduid, rakend en de bonserie. Verder vroege dui ven bij Van Landeghem-Ja- cobs, Pierre Pieters, Francois Saerens, Xaverus Jacobs, De Man-Aubroeck, Leon Pele ntan, Marc Van Keer en Do- mien Van Hoeck. De eerste serie van 3 aangeduid ging naar Van Riet-De Ridder die met hun drie ingekorfde duif jes de 21ste, 22ste en 52ste plaats behaalden. Bij.de jaarse was het Geor ges De Backer van Dender monde die er met de bloemen ging lopen. Hij klokte ook nog de 10de prijs. Verder vroege duiven bij Van Landeghem- Jacobs, Armand Rochtus, Frans Vermeir, Roger De Maeseneer (5 en 16), en goed voor de eerste serie 2 aange duid de bonserie en de raken de, De Landsheer André, Van Damme Michel (7, 17, 20 en 50) en de eerste serie 3 aange duid, Pierre Peleman en Al- bert Quisquater. Bij De Snelvliegers te Zele was het bij de oude duiven André Van Puyenbroeck die er de eerste en de derde prijs pakte, meteen pakte hij ook de eerste serie 2 aangeduid, on aangeduid en de ereserie. Ver der vroege oude voor Gustaaf Van Hespen, G. A. De Maesschalck (4 en 8), Vercau- teren-Moerenhout (5, 17 en 23) plus de serie van 3 aange duid, Schiettecat Johan, Etien ne Janssens, De Schoenmae- cker en zoon en Bob De Bra bander. Bij de jaarse was de eerste en de 9de plaats voor Leonard In Verbroedering Zele was het bij de oude duiven Pol Vaij Lembergen die er de eerste prijs klokte voor Georges Van de Wielle met de 2de en 4de prijs de eerste serie 2 aange duid en de ereserie pakte. Ook Eugeen Baert met de 3de, 15de, 23ste en 2de overduif van 4 ingekorfde oude kwam goed voor de dag en pakte de eerste serie van 3 aangeduid en 4 onaangeduid. Verder vroege duiven bij Maurits Meys, Wal ter Gobel, Hubert Temmer man, Willy De Wree, Ray mond Robberecht. De eerste serie 2 onaangeduid was voor André Van Avermaet met de 11de en 13de plaats. Bij de jaarse weer een eerste prijs voor Adolf Heirweg, hij klokte er ook nog de 17de en 29ste plaats bij. Pol Van Lembergen blijft ook goed spelen. Met de 2de, 9de, 16de en 19de plaats was hij goed voor de series van 2 aangeduid en onaangeduid. 3 aangeduid en 4 onaangeduid. Verder een 3de en 14de plaats voor Hubert Temmerman, Eugeen Baert (4de en 12de), Philemon Staes, Willy De Wree (6de en 25ste), Koen De Leenheer (7de, 28ste en 35ste), Louis Van Keer en Maurits Meys. Bij de duivinnen was de eer ste en de 18de plaats voor Willy De Wree voor Gregoire Bock landt die met de 2de, 7de en 11de prijs de eerste serie van 2 aangeduid en onaange duid pakte plus de serie van 3 aangeduid. Verder vroege bij Van Lembergen Gebr., Eug een Baert, André Bruynoghe, Robert De Kimpe, Danny Van Puyveldc, Nazarus Verbeke en- Petrus De Bruyne (10de en 17de). In De Reisduif te Denderbel le was de ereprijs voor J. Scholliers, met de 7de prijs erbij was hij goed voor de series van 2 aangeduid en on aangeduid tot 30 en rakend tot 30. Verder vroege bij Hendrik Pots, Jean Baekens, Karei Hendrickx, Jozef Boelens, Paul Aelbrecht (6de en 8ste). Bij de jaarse was het Karei Hendrickx die er de 1ste en de 9de plaats piakte voor J. Van den Bauwede met de 2de, 3de, 5de en 7de plaats. Verder vroege bij Willy Van den Broeck, Guido De Potter en J. Scholliers. In Eerlfjk Duurt Langst te Zele was de ereprijs voor Gil bert De Witte. Hij klokte zijn vier duiven binnen de prijzen en behaalde buiten de eerste plaats ook nog de 4de, 5de en 21e serie. De ereserie en de serie van 4 aangeduid kwam ook nog op zijn naam. Een tweede plaats was voor De Corte en Zoon voor Alois Bra- cke (3 en 6) en de eerste serie van 2 aangeduid en onaange duid met zijn twee ingekorfde duifjes. Verder vroege duiven bij Leon Seymortier, Cyriel Van Hecke (8 en 9) en Paul Seymortier. Bij de jaarse was het Jos D'Hollander die weer eens knap voor de dag kwam met de le, 6de, 14de en 3de overduif van vier ingekorfde jaarse. Dit betekende meteen ook de eer ste serie van 2 aangeduid en onaangeduid, de ereserie en de serie van 4 aangeduid. Een tweede plaats voor Maurits Pensaert voor Leon Seymor tier. Verder vroege duiven bij André Bruynoghe, Georges Van den Abbeele, Leon Sme kens (7de en 13de), Marcel Van Driessche (8, 17 en 18) plus de eerste serie van 3 aan geduid, Paul Seymortier, Peter Quintelier. Bij de duivinnen ging de eerste prijs naar Leon Seymor tier voor Georges Van den Abbeele. In Eerlijk moet niet Vrezen te Lokcren pakte Poppe-Raes met twee ingekorfde duiven de lste en 20ste plaats voor Hugo Impens en Gebr. Minnebo. Ook weer een knappe presta tie van Piet Mariman die acht van zijn negen ingekorfde dui ven binnen de prijzen pakte. De 4de, 6de, 9de, 10de enz... leverden hem de eerste serie van 2 aangeduid en onaange duid, de autoserie en de raken de serie op. Verder vroege duiven bij Gaston De Waele, René Van Bastelaere. De serie van 3 aangeduid was voor Charles Collewaert met de 11de, 25ste, 50ste en 53ste plaats of vier prijzen van vier duiven. Bij de jaarse was de ereprijs weer voor Poppe-Raes die er dit keer de 5de plaats bijpak ten of weer twee prijzen van twee duiven. Met de 2de en de 6de plaats pakte Eddy Conser- rière de autoserie. Verder vroege jaarse bij Herman Pae- linck, Gustaaf De Wiest (4 en 8), August Smet, Alois Burgel- man, Piet Mariman. André Poppe pakte de serie van 3 aangeduid met de 16de, 21ste en 23ste plaats. Bij de duivinnen de derde prijs dit weekend voor Pope- Raes en weer een twee op twee daar ze er de 6de plaats bijpak ten. Een tweede prijs was voor Hubert Anthuenis voor Eddy Conserrière (3 en 8). Verder vroege duiven bij Hugo Impens, Etienne De Mulder (5 en 11), Achilles Buyst (7 en 10), plus de auto serie en Edmond Caluwaert. André Poppe pakte hier weer de series van 2 aangeduid en onaangeduid met de 20ste en de 26ste plaats. Duivensport. G. en ADe Maesschalck stonden op de eerste plaats (bvw) In de Eendracht te Melsele kwam Marcel De Sorte goed voor de dag met vier prijzen van zijn vier duiven. Hij klokte de lste, 9de, 21ste en 25ste prijs. Een tweede plaats was Vlucht uit Noyon van 13 april 1986 30 jaarlingen Luyckx Maurice, Schoonaar- de, De Geyter Roger, Lede, Luyckx Maurice Schoonaarde, Van Belle Luc Aalst, Everaert Jo Hofstade, De Geyter Roger Lede, Everaert Jo, De Geuter Roger en Roels-Van Neck. 44 oude 1. De Wilde Joris, Schoonaar de; 2. De Geyter Roger, Lede; 3. Van den Steen, Herdersem, 4, 5 en 6. De Geyter Roger; 7. Van den Steen; 8. De Dijcker en zoon, Schoonaarde; 9 en 10. De Geyter Roger; 11. Van Haut Alfons, Aalst; 12. De Wilde Joris, Schoonaarde; 13. Van Exterghem, Oudegem; 14. Van Cauter Jozef, Aalst; 15. Van Goethem Paul, Hof- stade. 4 Duifkes Lede Vlucht uit Quiévrain, 13 april. 151 oude duiven 1. Van Hauwermeiren Frans, Lede; 2. Van Hauwe René, Lede; 3. Piscador Francois, Lede; 4. Daelman Frans en zoon, Lede; 5. Van den Ber- ghe, Lede; 6. De Smet Roger, Lede; 7, 8 en 9. Piscador Fran cois, Lede; 10. Van Hauwer meiren Fr., Lede; 11. De Gey ter Roger, Lede; 12. Vlae minck Maurice, Lede; 13. Pi scador Frangois, Lede; 14. Go vaert André, Lede; 15. Abde- racal Farzallah Lede; 16. Rot- tiers Benny, Lede; 17. Van Hauwe René, Lede; 18. Blon- deel Michel, Léde; 19. Hessers Cyriel, Lede. 129 jaarlingen 1. Daelman Frans en zoon, Lede; 2. Van den Berge Syl- vain, Lede; 3. Piscador Fran cois, Lede; 4. Volckaert Frans, Wichelen; 5. Macharis-Leus, Lede; 6 en 7. Piscador Fran cois, Lede; 8. Govaert André, Lede; 9. Abderazal Farzallah, Lede; 10. Slots Didier en zoon, Lede; 11. Piscador Francois, Lede; 12. Daelman Frans en zoon, Lede; 13. De Jonge Nor- bert, Lede; 14. Piscador Fran cois, Lede; 15. De Preter Fred dy, Lede; 16. Rottiers Benny, Lede; 17. Govaert André, Le de; 18. De Jonge Norbert, Le de; 19. Govaert Frans, Lede; 20. De Vos Albert, Wichelen. De Toekomst Oude Gentbaan, Aalst Vlucht uit Quiévrain, 13 april 70 jaarse duiven 1. Bosteels Paul, Herdersem; 2. De Croock André, Herder sem; 3. Bosteels Paul, Herder sem; 4. Bosteels Paul, Herder sem; 5. Bastiaens Frans, Aalst; 6. Robijn Leopold, Aalst; 7. V.D. Cruyssen Patrick, Mes- pelare; 8. Robijn Leopold, Aalst; 9. Hofman Kamiel, Aalst; 10. Schalck G. en zoon, Erpe; 11. idem; 12. Borms Paul, Aalst; 13. V.D. Cruyssen Patrick, Mespelare; 14. Roe- landt Adolf, Aalst; 15. Calle- baut en dochter, Aalst; 16. Borms Paul, Aalst; 17. Van der Cruyssen Patrick, Mespe lare; 18. Baeyens Alfons, Aalst; 19. Robijn Leopold, Aalst; 20. Baeyens Alfons, Aalst. 75 oude duiven 1. Van der Cruyssen Patrick, Mespelare; 2. De Croock An dré, Herdersem; 3. Robijn Leopold, Aalst; 4. Roeland Emiel, Aalst; 5. Van der Cruyssen Patrick, Mespelare; 6. Bosteels Paul; 7. Van der Cruyssen Patrick, Mespelare; 8. De Cock Alfons, Herder sem; 9. Bosteels Paul, Herder sem; 10. Thesin Gustaaf, Aalst; 11. Robijn Leopold, Aalst; 12. Van der Cruyssen Patrick, Mespelare; 13. Sterck G. en zoon, Aalst; 14. Hofman Kamiel, Aalst; 15. Baeyens Alfons, Aalst; 16. Raes Pierre en Zoon, Herdersem; 17. De Meyst Theo, Herdersem; 18. Roelandt Adolf, Aalst; 19. idem, 20. Uyttersprot Marcel, Mespelare. De Torenvliegers Dorp 6, Impe Vlucht uit Quiévrain, 13 april 1986 57 jaarlingen 1. Nijs Albert, Lede; 2. Nijs Albert, Lede; 3.. Nijs August, Lede; 4. Nijs Albert, Lede; 5. Janssens Paul, Lede; 6. Mazur Albert, Lede; 7. Van Hauwer meiren Fr., Lede; 8. D'Hondt Maurice, Lede; 9. Lemmens Johnny, Lede; 10. Van Huyck Joel, Lede; 11. idem; 12. Maz- in Albert, Lede; 13. D'Hondt Maurice, Lede; 14. De Meers man Roger, Lede; 15. De Cre- mer Hubert, Lede; 16. Go vaert Remy, Lede; 17. D'Hondt Maurice, Lede; 18. Nijs August, Lede; 19. Macha- ris-Lens, Lede; 20. De Cremer Hubert, Lede. 50 oude duiven 1 en 2. De Meersman Roger, Lede; 3. Vlaeminck Maurice, Lede; 4. Janssens Paul, Lede; 5. Moerenhout Kamiel, Lede; 6. Vlaeminck Maurice, Lede; 7. De Neef Jozef, Lede; 8. Matthijs Herbert, Lede; 9. Janssens Paul, Lede; 10. Cob- baut Frederik, Lede; 11 en 12. Govaert Remy, Lede; 14. •Cobbaut Frederik, Lede; 15. Malcharis-Lens, Lede; 16. Vermassen Marcel, Impe; 17. Govaert Remy, Lede; 18. Im pens Willy, Lede; 19. Van Huyck Joël, Lede; 20. Van Hauwermeiren Fr., Lede. Door Eendracht Sterk Lede Vlucht uit Quiévrain, 13 april 43 jaarse duiven 1, 2 en 3. De Nijs Emiel, Hofstade; 4. Tombeur Frans, Lede; 5. Piscador Frans, Lede; 6. De Smet Kris, Lede; 7. De Nijs Emiel, Lede; 8. Van den Abeele Adolf, Lede; 9. Go vaert Remi, Lede; 10. Piscador Frans, Lede; 11. Tombeur Frans, Lede; 12. idem; 13. Schockaert Johan, Gijzegem; 14. Govaert Remi, Lede; 15. Schockaert Johan, Gijzegem. 61 oude duiven 1. Piscador Frans, Lede; 2. De Nijs Emiel, Hofstade; 3. Van Lembergen Wery, Hofstade; 4. De Croock Paul, Hofstade; 5. Rogiers Willy, Hofstade; 6. Govaert Remi, Lede; 7. Go vaert Eddy, Gijzegem; 8. Hei- reman Frank, Aalst; 9. Bruy landt Theo, Aalst; 10. idem, 11 en 12. Van Limbergen-Wery, Hofstade; 13. Van den Broeck Frans, Lede; 14 en 15. De Croock Paul, Hofstade; 16. Van Limbergen-Wery, Hofsta de; 17. De Smet Kris, Lede; 18. De Nijs Emiel, Hofstade; 19. Heirman Frank, Aalst; 20. De Croock Paul, Hofstade. De Sportduif Dorpstraat, Erpe-Mere Prijsvlucht uit Quiévrain 13 april 1986 82 oude duiven 1. De Schutter André, Mere; 2. Van der Haegen Roger, Nieuwerkerken; 3. De Schut ter André, 4. Den Herder Al- bert, Mere; 5. De Brucker Sul- vere, Mere; 6. Coetsiers Felix, Nieuwerkerken; 7. Van de Keer Roger, Aalst; 8. De Boeck Xaveer, Erpe; 9. Van Royen Julien, Aalst; 10. De Bruecker Sylv., Mere; 11. Van Nieuwenborgh, Erpe; 12. Cop- pens Prosper, Erpe; 13. Van den Brempt Frans, Aalst; 14. De Croock Paul, Hofstade; 15. 'Van de Keere Roger, Aalst; 16. De Croock Paul, 17. Schelfhout Albert, Lede; 16. De Bruecker S., Mere; 19. Corten Frans, Aalst; 20. Cop- pens Prosper, 21. De Bruecker en zoon, 22. De Man Ray mond, Aalst; 23. Coppens Pierre, Erpe; 24. De Boeck R.J., Aalst. Prijsvlucht uit Noyon, 13 april 1986 42 jaarlingen 1. Mertens Leopold, Lede; 2. D'Haese Johnny, Erondegem; 3. Van Impe Gustaaf, Erpe; 4. Nuel Frans, Lede; 5. Van Im pe Gustaaf, 6. D'Haese John ny, 7. Schalck Gustaaf, Erpe; 8. idem; 9. idem; 10. Noél en Zoon Erondegem; 11. Van den Spiegel Constant, Aalst; 12. Peirlinck, Aalst; 13. Van Hauwe Remi, Lede; 14. Van den Spiegel Constant, Aalst. 38 oude duiven 1. De Vos Robert, Lede; 2. Mertens Leopold, Lede; 3 Roeland Frans, Aalst; 4. Eeck- hout Karei, Erpe; 5. De Vos Robert, Lede; 6. Eeckhout Karei, Erpe; 7. De Schutter- De Gh., Mere; 8. De Nijs-Van Waeye Erpe; 9. Noel en zoon, Erondegem; 10. Michiels Ro ger, Bambrugge. De Eendracht Eeckhoudtstraat, Hofstade Vlucht uit Quiévrain, 13 april 38 jaarlingen 1. Maes Roger, Schoonaarde; 2. De Winne Robert, Gijze gem; 3. Merckx Gustaaf, Hof stade; 4. De Cock-Maes- schalck, Hofstade; 5. Van den Hauwe Louis, Hofstade; 6. De Croock Emiel, Hofstade; 7. Van Gucht Remy, Gijzegem; 8. De Croock-Maesschalck, Hofstade; 9. De Croock Emiel, Hofstade; 10. Ringoot Henri, Oudegem; 1. Maes Ro ger, Schoonaarde; 12. Van Gucht Benny, Gijzegem; 13. Van Wesemael Frans, Oude gem. 47 oude duiven 1. Roels Cyriel, Hofstade; 2. Merckx Gilbert, Schoonaarde; 3. Van Gucht Remy, Gijze gem; 4. Van Wesemael Frans, Oudegem; 5. Roels Lon, Hof stade; 6. Brisard M., Hofsta de; 7. Van den Abbeele Phile mon, Gijzegem; 8. Roels Leon, Hofstade; 9. Dalshaert Kamiel, Hofstade; 10. De Croock Emiel, Hofstade; 11. Maes Roger, Schoonaarde; 12. Ringoet Frans, Oudegem; 13. Van den Abeele Philemon, Gijzegem; 14. De Croock Emiel, Hofstade. De Snelle Reizigers Hoogstraat, Hofstade Prijsvlucht uit Quiévrain, 13 april 1986 44 jaarse duiven 1. Lievens Willy, Hofstade; 2. Leghiest-Tombeur, Hofstade; 3. De Winne Robert, Gijze gem; 4. Horlez Louis, Hofsta de; 5. Muylaert Jozef, Hofsta de; 6. Horlez Louis, Hofstade; 7. Heeckhout Verleye, Hofsta de; 8. Van Hecke Pierre, Hof stade; 9. Heeckhout Verleye, Hofstade; 10. Schoof Frans, Hofstade; 11. Dalschaert Frans, Hofstade; 12. Van He cke Pierre, Hofstade; 13. De Wilde Hans, Hofstade; 14. Van de Keer Jozef, Hofstade; 15. Legiest Tombeur, Hof stade. 47 oude duiven 1. Daeleman Marcel, Hofsta de; 2. Marckx Willy, Hofstade; 3. Dalschaert Frans, Hofstade; 4. idem, 5. De Smet Maurits, Hofstade; 6. Schoof Frans, Hofstade; 7. Govaert J. en G., Hofstade; 8. Muylaert Jozef, Hofstade; 9. Everaert Henri, Hofstade; 10. Buys Patrick, Hofstade; 11. Van de Keer Jozef, Hofstade; 12. Schoof Frans, Hofstade; 13. Dal schaert Frans, Hofstade; 14. Horlez Louis, Hofstade; 15. Legiest-Tombeur, Hofstade; 16. Lievens Willy, Hofstade. Eerlijk en Vrij Binnenstraat, Aalst Vlucht uit Quiévrain, 13 april 1986 92 jaarlingen 1, 2 en 3. Van Keymeulen, 4. Van de Walle, 5. De Troch, 6. Verhulst, 7. Cooreman Gebr., 8. Podevijn Jozef, 9. De Ko- ninck, 10. De Troch, 11. Stadt- feld, 12. Van de Walle, 13. Bruylandt Theo, 14. D'Haese, 15. Van Boven Jozef, 16. Cooreman Gebr., 17. Van Keymeulen, 18. De Wolf, 19. D'Haese, 20. Ledegen Désiré. 69 oude duiven 1. Van Keymeulen G., 2. Van den Steen Gust, 3. Pauwèls Jan, 4. Van Keymeulen G., 5. Speeckaert L., 6. Van den Steen Gust, 7. Bruylandt Theo, 8. Roelands Luc, 9. Pauwels Jan, 10. De Croock André, 11. Van de Walle, 12. De Wolf, 13. Van Boven Jo zef, 14. Speeckaert L., 15. Beerens Eric, 16. idem, 17. Van Keymeulen, 18. Janssens, 19. Callebaut, 20. De Troch. De Reisduif Jan Ockeghemstraat, Okegem Vlucht uit Quiévrain, 13 april 1986 I. Ruysseveldt, 2. De Smet, 3. Chrain, 4. Van de Perre, 5 en 6. De Smet, 7. De Pree-De Braeckeleer; 8. Van den Bran- de; 9. Chrair, 10. Ruysseveldt, II. Piron, 12. Breynaert, 13. De Smet, 14. Piron, 15 en 16. Chrair. De Blauwe Dorp 19, Smetlede Vlucht uit Quiévrain, 13 april 1986 54 jaarse duiven 1. Van Leuven Maurice, Sers- kamp; 2. Clinckspoor Kamiel, Wanzele; 3. Van Leuven Mar cel, Impe; 4. Audenaert Paul, Impe; 5. Van Geert Gerard, Smetlede; 6. VanLeuven Mau rice, 7. Uyttendaele Maurice, Schellebelle; 8. Baeyens Frans^ Wanzele; 9. De Geyter Jozef, Smetlede, 10. idem, 11. Clinckspoor Kamiel, Wanzele; 12. Van de Velde K. en Zoon, Smetlede; 13. De Vuyst Etien ne, Smetlede; 14. Bogaert G. en zoon, Smetlede; 15. Quipor Marcel, Smetlede; 16. Uytten- daele-Lorie, Smetlede; 17. idem, 18. Govaert Frank, Oor- degem, 19. Van der Stuyft Ro ger, Smetlede; 20. Van Pol- laert Karei, Impe.

De Voorpost | 1986 | | pagina 9