GEEN VERRASSINGEN VOOR HET SINT-NIKLASE COLLEGE SS JJjT JJlJj-Jkr -I NA EEN GOED SEIZOEN VERLIEST KANGOEROES LAATSTE WEDSTRIJD DE DAMES VAN KANGOEROES DEDEN HET «EVENGOED» ALS HUN MANNELIJKE COLLEGA'S VEERTIENDE FALOSKOMPETITIE SMASH-INFO JEUGDUITSLAGEN SMASH-INFO ZEVENDE WIJKEN- EN LIEFHEBBERSTORNOOI VAN VOLLE YB ALKLUB KEMZEKE JAN EN FILIP VAN HUFFEL BIJ REMBERT TORHOUT De Voorpost - 9.5.1986 - 27 VOLLEYBAL INTERNATIONAAL VOLLEYBALTORNOOI SECUNDAIR ONDERWIJS IN LIECHTENSTEIN Voor de derde opeenvolgende keer vertegenwoordigde het Sint-Jozef-Klein-Seminarie van Sint-Niklaas, België op het tweejaarlijkse I.S.F.-tornooi (Internationale School sport Federatie) volleybal. Liechtenstein zorgde, ondanks het gure weer, voor een warm en vorstelijk onthaal van de achttien verschillende naties. De verantwoordelijken van alle teams waren te gast op het kasteel in Vaduz, bij erfvorst Hans Adam. Liechtenstein, 26.000 inwo ners, telt 7 sporthallen en 3 overdekte zwembaden - dit al les gebouwd in de onmiddellij ke nabijheid van de scholen. Dat men in Liechtenstein geen staatsschulden heeft wijt men vooral aan het feit dat geen autostrades werden gebouwd en dat er geen krijgsmacht moet worden onderhouden. De laatste soldaat is vredig gestorven in 1939. Langs de Rijn hebben ze de laatste dece- nia een gigantisch ultra mo dem industriepark uitge bouwd. Wie de éne hoofdweg verlaat vindt onmiddellijk de schoonheid en de rust terug van de natuur. In dit kader lieten de Wase collegejongens hun Vlaams volleybalgeweld los. Op inter nationaal vlak bleek dit echter nog niet het sterkste te zijn. Zij behaalden een 12® plaats op de 16 deelnemende landen. Coach Alain Thielen en co- trainer Roger Van Huffel vin den de prestaties van hun boys heel behoorlijk. «Wij werden nooit van het terrein geveegd door onze tegenstrevers, in tegendeel, Spanje bv. dat 4e werd in de eindrangschikking kreeg het behoorlijk warm. In de tweede set moest het tot 19 volleyballen om de set te win nen. En Frankrijk mag een kaars branden dat het met 2-1 kon winnen nadat het in elke set flink op achterstand speelde». Uitslagen België - Griekenland (12-15, 7-15) België - Luxemburg (15-9, 15-9) België - Spanje (8-15, 17-19) België - Zwitserland (15-1, België - Frankrijk (9-15, 15-13, 6-15) België - Cyprus (15-4, 10-15, 6-15) 2-0 15-3) Rangschikking 1. China 2. Israël 3. Italië 4. Spanje 5. Turkije 6. Finland 7. Griekenland 8. Engeland 9. Frankrijk 10. Oostenrijk 11. Cyprus 12. België 13. Nederland 14. Denemarken 15. Luxemburg 16. Zwitserland De Chinese ploeg uit de Noordchinese stad Dasing (no teer 4 miljoen inwoners) won de finale van het Israëlische team uit Kiryat-ata bij Haïfa met 3-0 (15-13, 15-13 en 15-8). De Israëlische coach vertelde ons dat zijn team 4 jaar samen was en een nieuw schoolexpe- riment hem toeliet 12 uur per week te trainen. De Chinese jongelui hadden de laatste drie maanden een speciaal school- regime gekregen om zich opti maal voor te bereiden voor dit tomooi. De Waaslandse colle gejongens wisten 1 maand op voorhand dat ze aan het tor nooi konden deelnemen. Punt. Toch was het ruim de moeite waard. N.S.V.O.-eindronden Woensdagmorgen 24 april keerde het scholierenteam met internationale ervaring terug uit Liechtenstein en moest de zelfde namiddag opnieuw aan treden voor de kwart- en de halve finale van het N.S.V.O. Van organisatie gesproken! De Waaslanders bleken echter toch uit taai hout gesneden. In de kwartfinale kwamen ze moeilijk op gang tegen Sint- Jozef Turnhout. De eerste set werd met moeite gewonnen 16-14. De tweede set was nog slechts een formaliteit 15-6. De 17-, 18-jarigen halve finalisten uit Roeselare leken wel reuze- grote Noorse houthakkers. De wedstrijd werd echter op het taktische bord gespeeld en de goochelaars van gelegenheids- coach Roger Van Huffel bleek veel dieper te zijn dan die van z'n Westvlaamse collega. Zijn spelers zorgden daarbij voor een feiUoze uitvoering en met 2-1 (14-16, 15-2, 15-13) staat S.J.K.S. voor de zoveelste keer in de finale voor de Beker van het Katholiek Onderwijs. Ook de miniemen van het Sint- Niklase College deden in de zelfde kompetitie van zich spreken. De provinciale titel werd moeiteloos veroverd en in de kwartfinale van het N.S.V.O. kreeg het Sint-Jo zefscollege van Turnhout zoals bij de scholieren, geen kans (15-11, 15-11). Ook voor hen was het Klein Seminarie van Roeselare, de halve finalist. Zoals hun grotere broers, de scholieren, en met dezelfde koelbloedigheid, gedirigeerd door coach Luc Pierssens, ver overden de miniemen een fina leplaats in de Beker van het Katholiek Onderwijs 2-1 (11- 15, 15-4, 15-13). Het zal wellicht niemand ver wonderen dat ook het kadet- tenteam van het Wase CoUege zich plaatste voor de eindron den. Als eerstejaarskadetten hielden ze zich wel nog boven water in de kwart-finale maar ondanks hun volleybaltalent kwamen ze in de halve finales tegen het Sint-PieterscoUege van Leuven nooit in de wed strijd. Ze werden met straffe cijfers huiswaarts gestuurd (15- 3, 15-6). De toekomst ziet er voor het nieuwe team van coach Julien Van de Vijver echter toch rooskleurig uit. Wie houdt hen volgend jaar van de nationale titel? DERDE PROVINCIALE B 2 de vierde set duurde het tot de 3 achtste opslag bij Kangoeroes Kangoeroes Aalst Ename vooraleer 1 eerste punt ge- (15-12,13-15,15-11,12-15,10- c 15) scoord werd. Ename kon zich De heren van Kangoeroes wa- 3"8' l?aa:„dan ren verwittigd dat Ename ging ("ffu' .'V* T*' 5"'° vechten voor de overwinning, JJet kon zelfs tweemaal want het hing ervan af of Ent- een setbal ,an de bezoekers me zich handhaafde of daalde, '«"ISf maar dit belette Aalst liet zich natuurlijk niet m" dat,^n™'! de ™rde sel zomaar doen, dus een span- WOD cijfers, nende wedstrijd was het ge- De laatste set moest uitsluitsel volg. Het begon zeer goed brengen. Het was Aalst dat de voor de thuisploeg, winst bij acht punten het eerst scoorde de eerste set, weliswaar met voor de kampwisseling: 8-7. 15-12. Weinig verschil, maar Dan bleef de stand op 8-8 toch winst. De tweede set was hangen (wel vijf opslagbeurten er een voor de bezoekers. Na van elke ploeg lang) dit om aan een lange maar spannende te tonen dat er sterk gespeeld strijd verloor Kangoeroes toch en verdedigd werd. Kangoe- nog met 13-15. Dan kwam op- roes bleef dan op zijn tien nieuw Aalst en het won de punten hangen, wat aan Ena- derde set met 15-11. Tijdens me de gelegenheid gaf om én de vijfde set én de match bin nen te halen met 10-15. Door de winst van Herzele op Over- boelare was de ploeg van Ena me zeker van het behoud. Voor de plaats van Kangoe roes Aalst in de algemene rangschikking speelde de uit slag van deze laatste ontmoe ting geen rol meer. Het eindig de vierde. Volgend seizoen dingt het ze ker mee naar de eerste plaat sen, zoveel is wel zeker. Het klubbestuur is ervan overtuigd dat met het huidige potentieel van spelers plus enkele die er nog kunnen bijkomen er zeker iets zal inzitten voor het vol gend seizoen. De reserveploeg won de wed strijd met 2-1. De setstanden waren 15-8, 8-15, 15-8. Kangoeroes Aalst Uitslagen van reeds gespeelde wedstrijden: Wedstrijden van 23 maart 1986: Reeks I: Denderbelle B - Pletsers Baasrode 2-3 Overmere - Schellebelle A 3-0 Keur A - Zele Center 1-3 Molen Grembergen - Opwijk 3-2 Reeks II: Nijverseel - Hamme Center: uitgesteld tot 4 Dendermonde B - Zele Kouter Moerzeke - Keur B St.-Gillis - Overmere C Reeks III: Kalken B - Baasrode D Boon wijk - Hamme-Zogge Denderbelle A - Overmere B Schellebelle B - Oudegem Wetteren Smash - Grembergen B Grembergen A - Massemen Wedstrijden van 13 april 1986: Reeks I: Pletsers Baasrode - Overmere A Schellebelle A - Keur A Molen Grembergen - Baasrode C Denderbelle B - Zele Center Reeks II: Dendermonde B - Hamme Center Keur B - Zele Kouter Kalken A - St.-Gillis Reeks m. Grembergen B - Kalken B Hamme Zogge - Massemen Oudegem - Smash Wetteren Wedstrijden van 20 april 1986: Reeks III: Kalken B - Oudegem 1-3 Grembergen B heeft algemeen forfait gegeven. Klassement van de Faloskompetitie: Reeks I: 1. Pletsers Baasr. 2 2 0 6 2 6 2. Molen Gremb. 2 2 0 6 3 6 3. Denderbelle B 2 115 2 5 4. Keur A 2 114 3 4 5. Zele Center 2 114 4 4 6. Overmere A 2 113 3 3 7. Opwijk 10 12 3 2 8. Baasrode C 10 113 1 9. Schellebelle A 2 0 2 0 6 0 Reeks II: 1. Zele Kouter 2 2 0 6 2 6 2. St.-Gillis 2 115 5 5 3. Dendermonde B 2 1 14 3 4 4. Moerzeke 1 1 0 3 0 3 5. Overmere C 1 1 0 3 2 3 6. Kalken A 10 12 3 2 7. Keur B 2 0 2 1 6 1 8. Hamme center 10 10 3 0 9. Nijverseel Reeks III 1. Oudegem 2. Wet. Smash 3. Hamme-Zogge 4. Kalken B 5. Boonwijk 6. Overmere B 7. Massemen 8. Denderbelle A 9. Grembergen A 10. Baasrode D 11. Schellebelle FALOS VOLLEYB ALKOMPETUTE Recks 1 11.5 10.00: Zele Center - Schellebelle A Denderbelle B - Keur A Opwijk - Baasrode C Molen Grembergen - Pletsers Baasrode Overmere A vrij. Reeks D 11.5 10.00: Zele Kouter - Moerzeke Nijverseel - Keur B Kalken A - Overmere C St.-Gillis-Dendermonde - Hamme Center Dendermonde B vrij. Reeks m: 11.5 10.00: Baasrode D - Oudegem Smash Wetteren - Hamme-Zogge Denderbelle A - Massemen Kalken B - Grembergen A Grembergen B - Overmere B Landelijke eindronden 1986: Op zaterdag 10 mei heeft in de sporthal te Tielt (West-Vl.) de eindronde plaats voor de eventuele stijgers. 2 3 Voor de dames van Kangoe roes Aalst mocht het weeral niet zijn. Nochtans werd er zeer goed en regelmatig ge speeld. Kangoeroes won de eerste set met het kleinste ver schil: 15-13. Dezelfde, omge keerde, uitslag voor de tweede set: 13-15. Erwetegem ging dan door op zijn elan en het won ook de derde set met 6-15 cijfers, een zeer duidelijk ver schil. Maar Kangoeroes gaf zich niet zo gemakkelijk ge wonnen. De vierde set was voor Aalst: 15-11. Dus kwam hier ook, zoals bij de mannelij ke collega's, een vijfde en be slissende set. Erwetegem trok onmiddellijk van start en er werd bij een 3-8 stand gedraaid. Kangoeroes kwam nog terug naar 12-13, maar het kon niet beletten dat Erwetegem dan onmiddellijk kon uitmaken met 12-15. Spij tig voor de eva's van Kangoe roes Aalst, maar ze kunnen zich troosten met de gedachte dat de uitslag van generlei waarde was voor hun klasse ring. Kangoeroes Aalst speelt het volgend seizoen in de der de provinciale afdeling. De en kele nieuwelingen die reeds meeoefenen, zullen zeker hun «mannetje staan» in het nieu we seizoen. De reservewedstrijd werd ge wonnen door Aalst met 2-1. De setstanden waren: 11-15, 15-4, 15-1. 12. Grembergen B 2 0 2 3 2 17 4 7 2 2 0 6 16 2 115 3 5 2 114 4 4 110 3 2 3 110 3 2 3 2 113 5 3 10 12 3 2 10 12 3 2 10 113 1 10 10 3 0 algem. forf. r •o Trodo Trudo QUINTEL Trudo QUINTELlEi HAMME QUlNTElIt v> Trudo IU1NTEUE HAMME trudn V.K. Aalst De jongens van V.K. Aalst, die in vierde provinciale uitkomen, zijn kampioen evenals hun vrouwelijke collega's, eveneens in vierde provinciale. De heren van vierde provincia le danken hun titel aan de 1-3 zege op Leeuwerik Lede. De landelijk spelende ploeg van V.K. heeft de slotwedstrijd op Oltisj Bazel eveneens zegevie rend afgesloten. Met deze zege legt ze beslag op de derde plaats. Door het feit dat Krui kenburg en Temse verdwijnen uit de nationale reeksen en Schellebelle uit de landelijke af deling en daar het de ronde doet dat er nog een paar klubs zouden stoppen met hun aktivi- teilen, kan er mogelijk een ek- stra stijger meegaan naar twee de landelijke. Alles hangt voor V.K. af van de eindrondewed strijden, die op 11 mei op neu traal terrein worden betwist met de twee andere kandidaten. Voor Guido De Schrijver, ge geerd door Zellik (kampioen van derde landelijke), zou het klubbestuur ingeval de promo tie wordt afgedwongen, een ernstige inspanning doen om hem in de ajuinenslad te houden. Vitesse Kruibeke Neo-ereklasser Vitesse Kruibe ke heeft van Rembert Torhout de Pool Konrad Majewski overgenomen. Deze Oosteuro peaan had bij Rembert een op hefmakend seizoenbegin, maar deemsterde nadien min of meer weg. Tegen 1 juni wordt hij verwacht in Kruibeke. Eddy Stoelen Herentals reeds verleden seizoen bena derd voor een overgang naar Vitesse, komt nu toch naar Kruibeke, nadat hij eerder een akkoord had bereikt met Tor hout. Zit de overgang van de gebroeders Van Huffel en Rousseau (Kruikenburg) naar de Westvlaamse klub er voor iets tussen dat Eddy Stoelen zijn bakens heeft verzet? Jacques Verhaeghe (Packo Ze- delgem) heeft eveneens zijn aansluitingskaart ondertekend voor Vitesse. Emiel Coeck, een 18-jarige en beloftevolle speler van Brabo Keukens komt even eens naar de Waaslandse klub. Vitesse Kruibeke gaat de semi- professionele toer op. Hoe ver klaart men anders dat de klub volgend seizoen overschakelt naar vier avondtrainingen, met daarbij een training woensdag namiddag. Jongens junioren Rapid St.-Niklaas - Denderwindeke 3-1 Oltisj Bazel - White Star St-Amandsberg 2-3 Juvenes Zele-Rapid St.-Niklaas 3-1 Hemelveerdegem - Oltisj Bazel 3-2 Jongens scholieren Reeks B V.K. Aalst - Hemelveerdegem 2-3 Filoes Oudegem - Meerbeke 0-3 Juvenes Zele - Denderwindeke 1-3 Filoes Oudegem - V.K. Aalst 2-3 Jongens Kadetten Ajax Aaigem - Steenhuize 0-3 Meisjes juniore reeks B Sinda St.-Niklaas - V. Appelterre 3-0 Gimlick Oudegem - Madavoc Hamme 3-0 Denderwindeke - Madavoc Hamme 3-0 Borsbeke - Juvenes Zele 0-3 Appelterre - Gimlick Oudegem Nidak Nieuwkerken - Sinda St.-Niklaas Meisjes scholieren reeks A Iris Burst - A. Aalter A. Aalter - Iris Burst Meisjes scholieren reeks B Sinda St.-Niklaas - Sigivok St.-Gillis-Waas Oostakker - Spectrum Moerbeke Waas Zelzate - Delta Eksaarde Sigivok St.-Gillis-Waas - Oostakker Delta Eksaarde - Sinda St.-Niklaas Zelzate - Spectrum Moerbeke-Waas Meisjes Kadetten A. Aalter B - Iris Burst Iris Burst - A. Aalter A Zulte - Scorpio Aaigem 2-3 0-3 3-0 3-1 3-2 3-1 3-0 3-2 1-3 3-0 0-3 1-3 3-0 Seniores beker Aangezien er voor de finale van de Beker van Oost-Vlaanderen geen aanbestedingen binnen kwamen organiseert het Pro vinciaal Komitee (in samenwer king met Juvenes Zele) deze wedstrijd. De finale van de Be ker van Oost-Vlaanderen heeft plaats op 24 mei 1986 in sport hal *De Zeven», Koevliet te Zele. Voor de dames gaat de wedstrijd omstreeks 17.00 uur van start en voor de herenploe- gen om 19.30 u. Eindronden jeugd en Volleybal. Madavoc Hamme hield opendeurdag. Volgend jaar speelt deze je ugdploeg ook in de kompetitie. Zo te zien gaat het de Hamse klubs voor de wind vh) Voor de zevende maal reeds KI. Kemzeke, Stationsstraat te organiseert Volleybalklub Kemzeke. Kemzeke een wijkenvolleybal- Enkele praktische richtlijnen, tornooi. Het is de bedoeling Het inschrijvingsgeld bedraagt van het klubbestuur dat elke 500 fr. (verzekering inbegre- wijk en/of straat, één of meer- pen). Een vrije scheidsrechter dere heren- en damesploegen dient geleverd en indien aan vormt, die dan op zaterdag 24 deze voorwaarde wordt vol- mei 1986 kampen om de wis- daan zal 100 fr. terugbetaald selbeker die uitgereikt wordt, worden aan de betrokken Voor de eerste maal wordt dit ploeg. Er mogen maximaal tornooi uitgebreid naar de ge- twee aangesloten spelers aan meenten om en rond Kemze- dit tornooi deelnemen. In- ke, met vooral het oog gericht schrijvingen kunnen gestuurd op Stekene, maar uiteraard worden aan Marc Janssens, N. hopen ze ook ploegen van Bohijnstraat 21 te 9090 Steke- overal te kunnen ontmoeten ne (Kemzeke). Inlichtingen op hun liefhebberstornooi. In telefoon 03/779.72.62 en door een afzonderlijke kompetitie overschrijving van het inschrij- zullen deze ploegen strijden vingsgeld van 500 fr. op reke- voor de ter beschikking gestel- ning 293-0200588-08 met de de trofeeën. vermelding van de naam en het De reglementering van dit lief- adres van de klub. In de loop hebberstornooi is lichtelijk an- van de maand mei ontvangt ders dan dit van het wijkentor- elke ingeschrevene ploeg de nooi. Het wijkentornooi gaat informatiebrochure over dit van start op zaterdag 24 mei tornooi. 1986 en het eerste liefhebbers- Voor verdere informatie staan tornooi heeft plaats op 24 mei de klubleden graag ter be- 1986, met aanvang om 9.45 u. schikking, stipt op het voetbalterrein van ALAIN DARDENNE (VC ZONHOVEN) NAAR JUVENES ZELE Aangezien er ook voor deze organisatie geen aanbestedin gen ontvangen werden, organi seert het Provinciaal Komitee deze ontmoetingen zelf. Om kosten te besparen zullen de eindronden van de jeugd, gepland op 1 mei, op dezelfde dag van de seniores gespeeld worden. Voorziene data: Op 10 mei: eindronden jon- gens-jeugd en dames-seniores. Plaats en uur zullen nog wor den medegedeeld. Op 11 mei: eindronden meisjes- jeugd en heren-seniores. Deze wedstrijden worden ge speeld in de sporthal van Lan- degem Nevele, gelegen Sta tionsstraat. De organisatie ge beurt in samenwerking met Vosselare. De juiste uren wor den nog medegedeeld. Deelnemers eindronden senioren Op deze eindronden worden zeker uitgenodigd: Dames: Tweede provinciale: kampioen - de tweede geplaatste. Derde Provinciale: de kam pioenen - de derde geplaatste - de vierde geplaatste. Vierde Provinciale: de kam pioenen - de derde geplaatsten. Heren: Tweede Provinciale: de kam pioenen - de tweede geplaat sten. Derde provinciale: de kam pioenen - de tweede geplaatsten - de achtste geplaatsten. Vierde provinciale: de kam pioenen - de tweede geplaat sten. Afhangende van de evolutie in de landelijke kompetitie is het mogelijk dat ook de derde ge plaatsten uit tweede provinciale dames en vierde uit vierde pro vinciale dames uitgenodigd zul len worden. Tornooinieuws Smash Wetteren organiseert het derde Groot Volleybaltomooi voor rekreatieploegen. De wed strijden hebben plaats op zater dag 17 mei vanaf 9.30 uur. Inlichtingen kunnen bekomen worden bij Eddy Moreels, Hekkerstraat 179, 9200 Wette ren. Tel. 091/69.81.40 of bij Daniel Van Der Schueren, Brusselse steenweg 359, 9201 Wetteren, tel. 091169 75.76. Volleykampioenschap van Vlaanderen De organisatie van het volley kampioenschap van Vlaande ren berust dit jaar bij VC Oude gem. De rekreatieploegen tre den op 2 en 3 augustus aan in dit kampioenschap. Terreinen zijn gelegen aan de Gemeen telijke Sporthal te Oudegem. Inlichtingen bij Van Driessche Patrick, Lambroeckstraat 43, 9320 Oudegem. Men kan hem telefonisch bereiken op het nummer 052121.94.64. Gehomologeerde ballen De lijst van goedgekeurde bal len verschijnt om de veertien dagen in het V.I.V. tijdschrift en deze ballen moeten geen stempel dragen. Wie ontwerpt een sticker? Wedstrijd voor het ontwerpen van een model van een sticker «jeugdvolleybal». De Landelijke Jeugdkommissie organiseert een wedstrijd voor het tekenen van een model. Per provincie zullen de twee beste modellen bekroond worden met interessante prijzen. Voor meer inlichtingen kunt U te recht bij de provinciale jeugd- verantwoordelijken van de ver scheidene provincies. Leeft (jdskategorieën Juniores: jaren '68-'69 (minder dan 18 in het jaar waarin het seizoen start). Scholieren: jaren '70-71 (min der dan 16 in het jaar waarin het seizoen start). Kadetten: jaren '72-73 (minder dan 14 in het jaar waarin het seizoen start). Miniemen: jaren '74-75 (min der dan 12 in het jaar waarin het seizoen start). Preminiemen: jaren '76-77 (minder dan 10 in het jaar waarin het seizoen start). Volleybal. Madavoc uit Hamme hield opendeur. Een gelegenheid om de eerste ploeg op papier te zetten, samen met de trainers (vh) Juvenes Zele dat nog een test wedstrijd wacht met Molen- beersel voor de promotie naar eerste nationale heeft zich al vast versterkt voor volgend sei zoen. Het bereikte een defini tieve overeenkomst met de 27- Filip Van Huffel verhuist naar Rembert en uiteindelijk niet naar Knack Roeselare, de klub waarmee hij reeds een paar malen had getraind. De jong ste, van het broederpaar uit Kemzeke koos ook in laatste instantie voor Torhout. Zijn broer Jan had zulks al enkele dagen geleden gedaan, nadat Kruikenburg verzaakte verder uit te komen in ere- jarige Alain Dardenne van VC Zonhoven. Deze ereklasser-speler en set- upper was eerder aktief bij RS Leuven en Ruisbroek. (ajz) beke van Moderna Lebbeke P Sto?,e" (met wie reeds we" (a) ken geleden een overeenkomst i Filip Van Huffel werd door Volleybal. Karin Van Rans- Rembert benaderd, nadat Ed- v*as bereikt, maar die zijn plaats in de ploeg in gevaar zag door de komst van de Kruiken- burgspelers) plots te kennen gaf niet langer voor de West vlaamse ploeg geïnteresseerd te zijn en zou aansluiten bij Vi tesse Kruibeke. Nadat met Filip Van Huffel een akkoord was bereikt, be schouwt Rembert de transfer- aktiviteiten als beëindigd. Jan en Filip spelen met Acar, Claerman, Bogar, Rousseaux, Grözer, Bogemans en de ju- nioresinternationaal Myhi.

De Voorpost | 1986 | | pagina 27