QUIEVRAIN HALVE FOND De Voorpost - 30.5.1986 - 23 De Brabanter B., 15. V.D. Brande Wemer, 16. V.D. Borght-Schelfout, 17. V. Lier- de Guillaum, 18. V.d. Brande Frans, 19. Cobbaut Adolf, 20. V.D. Borght Emiel. Jaarduiven: 105 (T/G) 1. V. Droogenbroeck-Bor.2. Veirman Henri, 3. V.D. Borre Rufin, 4. Vercammen Patrick, 5. De Neef Comeel, 6. V.D. Brande Werner, 7. Hutse Ka- miel, 8. De Schrijver Con stant, 9. De Neef Comeel, 10. Mollekens André, 11. V. Droogenbroeck-Bor., 12. Ver cammen Patrick, 13. V. Droogenbroeck Theo, 14. De Backer Kamiel (F), 15. Van Nieuwenhove, 16. Sonck Re- mi, 17. De Backer Kam. (M), 18. De Brabanter Phil., 19. V.D. Borght-Schelfout, 20. De Backer Denise. Oude: 264 I. V. Schuerbeeck, 2. De Cos- ter Jan, 3. De Coster Petrus, 4. V. Daele Jozef, 5. Hendrikx Rem. W., 6. Verleysen Wim, 7. Verleysen Wim, 8. V. Daele Jozef, 9. Verleysen Wim, 10. De Coster Petrus, II. V.D. Borre Rufin, 12. Ber- lo Frans, 13. Veirman Henri, 14. Plas Willy, 15. Vercammen Patrick, 16. Willems Theo, 17. De Wolf Jozef, 18. Stichel- mans, 19. De Coster Petrus, 20. V.D. Bossche Willy. Jaarduiven: 201 1. De Coster Petrus, 2. De Wolf Albert, 3. V. Droogen broeck-Bor., 4. Berlo Frans, 5. Veirman Henri, 6. De Coster Petrus, 7. V.D. Borre Rufin, Vercammen Patrick, 9. Dooms-Vermeiren, 10. De Coster Petrus, 11. De Neef Corneel, 12. V.D. Brande Wemer, 13. V.D. Bossche Willy, 14. Hertse Kamiel, 15. Verleysen Wim, 16. De Schrij ver Cons., 17. De Greef Frans, 18. De Neef Comeel, 19. De Coster Petrus, 20. Berlo Frans. Duivinnen: 105 I. De Dier Luc, 2. V. Droo genbroeck A., 3. Baeten Re- naat, 4. Haemeryckx zn., 5. Fiom Patrick, 6. V. Cutsem Freddy, 7. De Neve Remi, 8. Haemeryckx zn., 9. Fiom Patrick, 10. De Wolf Albert, II. De Neef Caneel, 12. De ^eef Caneel, 13. Haemeryckx zn., 14. Fiom Patrick, 15. loc Haemeryckx, 16. De Neve Re- larmi, 17. Verhavert Pascal, 18. Va Brabanter Johan, 19. De Dier Lti Luc, 20. Haemeryckx zn. ,9 rjLand van Aalst Vierzon, 24.5.86 Oude: 343 1. De Sloover Gilbert, 2. De Meerleer Paul, 3. De Geyter Roger, 4. De Meerleer Paul, 5. Muylaert Denis, 6. Beirens Mare, 7. Slots Daisy (hok), 8. De Geyter Roger, 9. Van Der Putten Gilbert, 10. Van Den Bossche Jean, 11. De Meerleer Paul, 12. Slots Daisy (hok), 13. Van Der Snickt Desiré, 14. Slots Daisy (hok), 15. Éeck- hout Albert, 16. Matthijs Au gust, 17. De Vuyst Alfons, 18. De Geyter Roger, 19. De Bmyn Octaaf, 20. Muylaert Denis. Jaarse: 47 1. De Corte A. en zn., 2. Bellon Albert, 3. De Corte A. en zn., 4. Van De Sijpe L. en zn., 5. Tackaert Jan, 6. De Corte A. en zn., 7. Bellon Albert, 8. De Vuyst Alfons, 9. Luyckx Maurice, 10. V.D. Sij pe L. en zn., 11. Veldeman Jean, 12. De Vadder J. en M., 13. Bellon Albert, 14. De Vuyst Alfons, 15. Slots Daisy (hok), 16. Van Nuffel Con stant. Fonddub der Denderstreek Vierzon, 24.5.86 Oude: 884 1. Van Opdenbosch A. en B., 2. De Sloover Gilbert, 3. Props Honoré, 4. De Geest Luc, 5. Langbeen gebr., 6. De Meer leer Paul, 7. Van De Voorde Jos, 8. Meereman Adolf, 9. De Geyter Roger, 10. De Meer leer Paul, 11. Muylaert Denis, 12. Beirens Mare, 13. Slots Daisy (hok), 14. Meereman Adolf, 15. Van Kerckhove Henri, 16. Van Der Putten Gilbert, 17. Props Honoré, 18. Van Den Bossche Jean, 19. D'Haene Segers, 20. De Gey ter Roger. Jaarse: 107 1. De Corte A. en zn., 2. Roels Frankie, 3. De Gèest Luc, 4. Bellon Albert, 5. Roels Fran kie, 6. De Dobbeleir Albert, 7. De Corte A. en zn., 8. V.D. Sijpe L. en zn., 9. De Corte Leon en zn., 10. Willaert Re- né, 11. De Corte Leon en zn., 12. Christiaens Cesar, 13. Ver- vaet Germain en zn., 14. Tackaert Jan, 15. Vervaet Germain en zn., 16. Vervaet Germain en zn., 17. De Corte A. en zn., 18. Bellon Albert, 19. De Corte A. en zn., 20. De Vuyst Alfons. Verbond Wanzele-Smetlede Noyon, 25.5.86 Oude: 55 1. Uyttendaele Maurice', 2. Heirraan gebr., 3. Uyttenhove Albert, 4. Coopman Albert, 5. V.D. Velde Maurice, 6. De Baere Cesar, 7. De Pauw Ed- mond, 8. Coopman Albert, 9. Uyttendaele Maurice, 10. Uyt tendaele Maurice, 11. Heir- man gebr., 12. Van Malderen Luc, 13. D'Haeseleer Roeer. 14. Dierinck Alfons, 15. Van Leuven Maurice, 16. Van Leu ven Maurice, 17. Dierinck Al fons, 18. Boone William, 19. Dierinck Alfons, 20. Dierinck Alfons. Jaarlingen: 74 1. Van Steendam Maurice, 2. Heirman gebr., 3. Dierinck Alfons, 4. Coopman Albert, 5. De Bmycker Georges, 6. De Cuyper Oscar, 7. Van Nuffel René, 8. Uyttendaele Mauri ce, 9. Van Steendam, 10. Heir man gebr., 11. Coopman Al- bert, 12. De Bmycker Geor ges, 13. Veldeman K. en zn., 14. Van Leuven Maurice, 15. Coopman Albert, 16. Velde man K. en zn., 17. Baeyens Filip, 18. Uyttendaele Mauri ce, 19. De Keyzer Maurice, 20. Van Steendam Maurice. Vierverbond van de Denderstreek Noyon, 25.5.86 Oude: 373 1. Van den Berghe Alfons, 2. De Wachter Henri, 3. De Vriendt August, 4. Van Den Berghe Felix, 5. De Duffeleer Louis, 6. De Mol Frans, 7. Timmermans Robert, 8. Gry- seels Paul, 9. Timmermans Gaston, 10. Van Lysebettens- Lievens, 11. Schepens Albert, 12. Temmerman Omer, 13. Lambrecht Willy zoon, 14. Timmermans Winny, 15. Cooreman gebr., 16. Barbe Dominique en zoon, 17. De Vriendt Jozef, 18. Praet Paul, 19. De Schuyteneer Georges, 20. Temmerman Omer. Jaarse: 493 1. Evenepoel Henri, 2. De Brabanter Willy, 3. Temmer man Omer, 4. V. Den Berghe Alfons, 5. Van Impe Madelei ne, 6. Cooreman gebr., 7. De Vriendt Jozef, 8. Timmermans Winny, 9. Ancaer-Van Der Poorten, 10. V.D. Berghe Wil ly, 11. Van Den Bergh Gerard, 12. Dufour gebr., 13. Gryseels Paul, 14. Van Den Berghe Al fons, 15. Demol Frans, 16. Gryseels Philemon, 17. Bert August en Mare, 18. Matthijs Hector, 19. Ancaer-Van Der Poorten, 20. De Cooman Petrus. (D.A.) In de St.-Niklase Verbroede ring stond er dit weekend de prijsvlucht uit Etampes op het programma. Bij de oude dui ven was het Willy De Potter die er op het hoogste schavotje klom voor Alfons Van Re- moortel en Dewit-Van Bunde ren. Verder vroege vermeldin gen uit Etampes vóór J. Hels- kens, Karei De Potter, Jozef De Coster (5® en 9®) plus de serie van 2 onaangeduid, Omer Bogaert, Raes en zn. en René Van Gaver. Bij de jaarse was de ereprijs voor Berghracht en zn. voor Ghislain Nicque en Jozef Ver schuren (3C en 5') plus de serie van 2 onaangeduid en de spe ciale serie. Verder vroege jaar se bij Jo en Guy Van Puym- broeck, A. Jaspers, Lucien De Block, Jo Van Goethem, Gebr. Mels en Simon Van Gijsel. Bij de duivinnen drie prijzen binnen de eerste tien voor Al fons Van Remoortel. Met de le, 2' en 10® plaats pakte hij ook nog de serie van 2 onaan geduid plus de grote en kleine rakende. Verder vroege dui vinnen bij P. Hoogewijs, Ghis lain Nicque, Jozef Verschuren, Eduard Van de Vijver, Gebr. Mels, Van Vlierberghe-Pla- quet en Urbain De Maere. In het Twee verbond Zele Ber- lare was het bij de oude duiven Cyriel Van Hecke die er de eerste prijs uit Dourdan klokte voor Hector Vercauteren en Julien Raemdonck die knap uitpakte met de 3®, 6®, 9® en 10® plaats. Verder vermeldingen binnen de eerste tien voor Van Winckel-Van Herreweghe, Gilbert Van Miegroet, Lau rent De Maesschalck, Jean Stockman. Bij de jaarse uit Dourdan een eerste en 10® plaats voor Al fons Ediers voor Jan Schatte- man en Rudolf Goossens. Ver der vroege duiven bij Alfons Verlee, Cyriel Van Hecke, Van Winckel-Van Herrewe ghe, Jozef Vercauteren, Quin- telier en zn. en Basiei Wante. In het Twee ver bond Lede Den- dermonde was het de Zeienaar Georges Roels die er op Dour dan bij de oude de 1' en 8® plaats klokte voor André Van Hecke die er goed was voor drie prijzen binnen de eerste tien (2®, 5® en 9®) plus de serie van 2 aangeduid en rakend. Verder vroege duiven bij Ro ger Merckx, Noël Rasschaert (4® en 6®) plus de serie van 2 onaangeduid, Frans Buyst en zn. en E. Van Hauwermeiren. Bij de jaarse ging de ereprijs naar Gebr. Michiels van Den- dermonde voor een weer goed presterende André Van Hecke die ook bij de jaarse sterk voor de dag kwam met de 2®, 7', 11®, 20® en 34® plaats wat hem de series van 2 aangeduid, onaan geduid en rakend opleverde. Verder vroege duiven bij Alois Geldof, David Arbein, Emiel Pletinck, Frans Buyst en zn., Gerard Roels, Dirk Willockx,' Jean Stockman. In de Fonddub der Dender streek was het op Vierzon A. en B. Van Opdenbosch uit Ninove die er de eerste prijs klokten voor Gilbert De Sloover en Honoré Props. Verder vroege vermeldingen voor Luc De Geest, Gebr. Langbeen, Raphael De Meer leer, Jos Van De Voorde, Adolf Meereman, Roger De Geyter en Paul De Meerleer. Bij de jaarse was de eerste prijs voor De Corte en zn., die we verderop nog vonden met de 7® prijs. Een 2® en 5' plaats was voor Frankie Roels voor Luc De Geest. Verder vroege duiven bij Albert Bellon, Al- bert De Dobbelaer, Van De Sijpe en zn., Leon en zn. De Corte en René Willaert. In De Reisduif te Dendermonde was het bij de oude duiven Gebr. Langbeen uit Wetteren die er bij de oude duiven de eerste prijs uit Vierzon klokten voor Jozef Van De Voorde en Henri Van Kerkhove. De 4® en 5® plaats was voor de tandem D'Haene-Segers die er ook de serie van 2 onaangeduid bij pakten. Verder vroege duiven bij Roger De Meyer, Hok Etienne Bovijn, Germain en zn. Vervaet, De Corte Leon en zn., Honoré Props. Met de 14® en 17° plaats pakte Paul Poppe de series van 2 aangeduid, ra kend en de autoserie. Bij de jaarse was de 1' en 2® plaats voor Frankie Roels voor De Corte Leon en zn. (3® en 5'). Verder vroege jaarse uit Vierzon voor René Willaert, Cesar Christiaens en Germain en zn. Vervaet (7®, 8® en 9®). De tiende plaats was voor Ju lien Raemdonck. BENO J°MAURITS MARCKX, ARMAND VAN DER KELEN, RENE COOREMAN, DANIEL VAN DEN BRANDEN, JULIEN DE ROOVER, ALFONS EN ZOON jiPANOGHE, BOB DE BRABANDER, LEOPOLD MESKENS, VAN LAERE EN iOON, FRANS PISCADOR EN WILLY DE WREE In Rap of Niets te Schoonaarde was het bij de oude duiven Coen F. - Gaston die er de eerste prijs pakte voor Cyriel Oloot en Jan Van Doren (3® en 7®). Met de 4® en 14' plaats pakte Louis Van de Wielle de series van twee aangeduid, on aangeduid en rakend. Met de 5' en 9* plaats was er ook een serie van 2 onaangeduid voor Dierick Em. Jef. Verder vroege duiven bij Gebr. Go- vaert, Raoul Heirman en Frans Duym. Bij de jaarse was het weer Coen F.-Gaston die er de eer ste plaats wegkaapten voor René Poppe en Adolf De Wael. Verder vroege duiven voor Armand Janssens, Mau- rits Van Eetvelde, Louis Van Extergem (6® en 12*) wat met een goed was voor de eerste serie van 2 aangeduid en on aangeduid, Gilbert Van Keer, Laurent Galle (8® en 13') plus de serie van 2 rakend, Alfred Wierinck en Jan Luyckx. Met de piepers was de ereprijs voor Maurits Marckx die er met de 39® en 44' plaats ook nog de serie van 2 aangeduid en rakend op zijn naam bracht. Met de 2® en 5* plaats was de serie van 2 onaangeduid voor Georges De Mey en Zn. Ver der vroege jonge duiven bij Maurits Poppe (3® en 6®), Ed- mond Van Keer, Laurent Gal le (7®, 9® en 11°), Jean Van den Broeck (8® en 10°). In De Eendracht te Moerzeke het Henri Delcart die er bij de oude duiven de bloemen pakte voor Gilbert Willaert die er de 2® en 3' plaats op zijn naam schreef en meteen de serie van 2 aangeduid en ra kend tot 30 pakte. Met de 4® en 9" plaats ook een goede presta- van Gustaaf Ysewijn die de series van 2 aangeduid, onaan geduid en rakend tot 50 pakte Verder vroege duiven bij Louis Van Vossel, Hubert Ost, Hugo Willaert, Jozef Jacob (8® en 13°) en William Van Dries- sche. j de jaarse kwam de ereprijs loe aan Frederik Peelman voor Norbert Thierens (2* en 10°) wat hem meteen de serie van 2 onaangeduid tot 30 opbracht. Met een 3' en 12® plaats pakte André Thierens de series van 2 aangeduid, onaangeduid en ra kend tot 50. Verder vroege duiven voor Godfried Wil laert, André Van Geyte, Pe trus Van den Broeck, Jozef Jacob (7® en 11°), Octaaf Claes- sens en Remy Verhelst. Bij de jonge duiven was het Armand Van der Kelen die drie duifjes binnen de eerste tien pakte. Met de 1°, 3® en 4' plaats was hij meteen goed voor de series van 2 aangeduid en onaangeduid plus rakend. De 2' en 9* plaats ging naar Oscar De Schrijver. Verder vinden we Gebr, Peelman, Bernard Huylebroeck (6®, 11', 13® en 14®) plus de serie van 3 aangeduid, Jean-Pierre Lem- mens (8® en 10®) en Hector Geerinck binnen de eerste tien. In De Snelle Vlucht te Hamme- Zogge klokte Eduard De Wae- le de 1', 7' en IJ® plaats wat hem meteen de series van 2 aangeduid en onaangeduid plus de serie van 3 onaange duid opbracht. Op de tweede plaats vonden we Hector De Rechter voor Adolf Hcirweg (3* en 8®). Verder vroege oude voor Jef Ronsmans, Albert Coekelkoren (5°, 14®, 23', 24', 25' en 28*) plus de serie van 3 aangeduid, Carlos De Schep per, Jef Vercammen (9* en 11') en Oscar Symoens. Bij de jaarse tekenden we weer een knappe prestatie van Pol Van Lembergen op. Hij klokte er de 1', 4® en 32° plaats wat meteen goed was voor de series van 2 aangeduid en on aangeduid plus 3 aangeduid. Op de tweede plaats vinden we Hector De Rechter voor Eduard De Waele. Verder vroege duiven voor G. Raem donck, J. Colman, C. De Landsheer (7° en 12°), G. De Brabander (8® en 10°), A. Van den Broeck (9®, 17® en 20°) plus de serie van 3 onaangeduid. Bij de duivinnen was het Henri Van Laere die op het hoogste schavotje klom. Met de 1°, 9® en 11* plaats was hij goed voor de tweede series van 2 aange duid en onaangeduid. Ook een knappe prestatie van Fr. De Munck met de 2°, 5®, 6°, 10° plaats plus de eerste series van 2 aangeduid en onaangeduid. Verder vinden we ook Hof- man-Drieghe, Frans Hermans, Hector De Rechter bij de eer ste tien. Bij de jonge duifjes ging de eerste plaats naar de Zeienaar René Cooreman. Hij klokte er ook nog de 15° en 18® plaats bij wat goed was voor de serie van 3 onaangeduid. Op de tweede plaats kwam G. Steeman voor W. Boon (3* en 4°) plus de serie van 2 onaangeduid. Ver der vroege jonge bij H. Aude- nacrt, Albert Coeckelkoren, Alfons Moens (7®, 20®, 23', 27°, 30°) plus de serie van 5 onaan geduid, D'Hauwe Dom. (8®, 24' en 52°) plus de serie van 3 aangeduid, Hugo Van Over loop (9®, 19® en 26°) plus de serie van 2 aangeduid en Wil liam Say. Paul Van Acker be gon met de 13' plaats en aan de 106* plaats had hij acht duiven thuis wat hem de serie van 8 onaangeduid opleverde. In Eerlijk duurt Langst te Zele klokte Paul Seymortier de eer ste plaats; met de 9® prijs erbij leverde hem dat de serie van 2 aangeduid op. Met de 2® en 3* plaats pakte Raymond Goossens de serie van 2 onaan geduid. Luc Van den Abbeele was met de 4' en 14' plaats goed voor de ereserie. Verder vroege oude bij Kamiel Heir man (5® en 6'), Jos D'Hollan- der, Marcel Wouters en Jos Vercauteren. Bij de jaarse was het Raymond Goossens die er de eerste prijs klokte voor Paul Seymortier en Van Laere R. Zn. De 4' en 7' plaats was voor G. De Witte. Verder vroege duiven voor Petrus Steeman, Maurits D'Hondt, Louis D'Hondt (8®, 11', 15' en 18°) wat hem met een de serie van 2 onaange duid, de ereserie en de serie van 3 aangeduid opleverde. Met de 9® en 17* plaats kwam de serie van 2 aangeduid op naam van William Verlackt. Ook Kamiel Heirman klokte nog een duifje binnen de eer ste tien. Bij de jonge duiven klokte Dan. Van den Branden vier duiven binnen de eerste tien. Met de 1®, 5°, 6' en 8' plaats zette hij de serie van 3 aangeduid achter zijn naam. Op de tweede plaats vonden we Gilbert Roosenboom voor Gilbert De Witte (3°, 4', 7° enz.) wat meteen de serie van 2 onaangeduid plus de ereserie en de serie van 5 onaangeduid opleverde. Verder ook nog Francois De Brandt en Kamiel Heirman binnen de eerste tien. Met de 11' en 38* plaats kwam de serie van 2 aangeduid op naam van Emiel Haentjes. In De Reisduif te Denderbelle was het bij de oude duiven Van Ighem Clement die er de eerste plaats op zijn naam zet te. Op de tweede plaats von den we André Schelkens voor Albert Van Huffel (3* en 8') plus de serie aangeduid en ra kend van 2. Met de 4' en 5° plaats was de serie van 2 on aangeduid voor Jozef Deb- baut. Verder vroege duiven voor Amede Vera, Gebr. Van Weyenbergen, Arthur Hof man en Francois Robberecht. Bij de jaarse was de ereprijs voor Willy Van den Broeck voor Karei Heyndrickx en Boon-Van Goethem. Verder vroege jaarse bij Jean Van Den Bouwede, Cleemput- -Verhelst, Louis Van Beveren (6® en 7°) plus de serie van 2 aangeduid en onaangeduid tot 30, Philemon Heuvinck, Al fred Bosteels en Govaerts-Van den Abbeele. Bij de jonge duiven ging de overwinning naar Frans Deb- baut. Hij klokte vier duifjes binnen de eerste tien, met de 1®, 4', 5° en 6* plaats kwam ook de serie van 2 onaangeduid tot 20 op zijn naam. Met de 2®, 7® en 10* prijs kwam de serie van 2 aangeduid op naam van Jean Van den Bouwede. Verder vroege jonge voor JSqholliers (3® en 8'), Sylvain Coen. In Lebbeke Dorp was het bij de oude duiven Adolf Aeyels die er de 1° en de 14' plaats pakte wat hem ook de serie van 2 aangeduid en rakend op bracht. Op de 2' en 9® plaats vinden we Paul Van Nieuwen hove. Verder vroege duiven bij Louis Aeyels, Pierre Ver- meir, J. Zn. De Nul (5° en 7°) plus de serie van 2 onaange duid, Roger Lowies, Frans Aeyels en Frangois Boeykens. Bij de jaarse was de ereprijs voor Frans Van Langenhove voor Damiaan Pissens en Adolf Aeyels. Verder vroege duiven voor Eduard Moens, Marcel Aelbrecht (5° en 6°) plus de series van 2 aangeduid, onaangeduid en rakend, Emiel Meirte, Mannaert en Zn. en J. Zn. De Nul (9° en 10®). In De Eendracht te Melsele was het Armand Van Hoorick die knap voor de dag kwam met drie vermeldingen binnen de eerste tien. Met de 1°, 2' en 9® plaats pakte hij meteen de se ries van 2 onaangeduid én ra kend. Op de derde plaats vin den we Freddy Lysen voor Danssaert en Zn. (4* en 12°). Verder vroege duiven bij 'René Van Lierop, Gaby Van den Bossche, Richard Heyndrickx (7® en 11°) plus de serie van 2 aangeduid, Oscar De Ben en Gerard Vercauteren. Bij de jaarse deed Armand Van Hoorick zijn prestatie van bij de oude eer aan en klokte ook bij de jaarse de eerste plaats. Op de tweede plaats vinden we Franky De Schep per voor René Van den Broeck. Verder vroege ver meldingen voor Fideel Hollan ders (4® en 5°) plus de series van 2 aangeduid en onaange duid, René Smet, René Van Lierop, Omer Segers, Leonard Franssens en Gustaaf Van Os- selaer. Bij de piepers ging de ereprijs naar Julien De Roover. Met de 32' plaats erbij was hij ook nog goed voor de serie van 2 aan geduid. Met de 2® en 3® plaats was de serie van 2 onaange duid voor Frans Santon. Ver der René Van der Aa, Bulck- mans-Van Campen, Armand Van Hoorick (6®, 16' en 35'), plus de serie rakend, Franky Quintelier, Marcel De Sorte, Leopold Van Goethem en Re né Van Lierop. Bij De Luchtklievers te Oude- gem was het bij de jaarse dui ven Julien Cool die met de 1' en 7* plaats de serie van 2 onaangeduid op zijn naam bracht. Op de tweede plaats vinden we Robert Ringoot voor Jan Zn. Verhelst en Van Goethem Reginald. Flo- rent Dierick pakte met de 5' en 17' plaats de serie van 2 aange duid. Verder vroege vermel dingen voor Antoine Vereec- ken (6® en 10®), Alfons De Landtsheer en Albert Van Hauwe. Bij de oude duiven klom Al fred Wierinck op het hoogste schavotje voor Cyriel Abbe- loos en Alfons De Landtsheer. Verder vroege oude bij Van Laere-Vereecken, Emiel en Jozef Dierickx (4° en 15°), waarmee hij de series van 2 aangeduid, onaangeduid en ra kend op zijn naam schreef, Marcel Vermeiren, André Van Acker, Marcel Cool, Maurice Vereecken, Adolf De Beule. Bij de jonge duiven ging de 1', 2' en 7® plaats naar Spanoghe A. en Zn. wat hen de serie van 2 onaangeduid opleverde, de 3' en 9® plaats was voor André De Swaef. Verder vroege pie pers bij Cyriel Abbeloos, Doms-De Grauwe (5® en 11*), Carlos Geerinck, Maurice Vereecken en Alfons Van den Abbeele. In duivenlokaal De Bie in Ap pels klokte Van Extergem A. en Zn. er de 1' en 2° prijs wat hen meteen de serie van 2 onaangeduid opbracht. De 3° en 7® plaats was voor Alfons Cool. Verder vroege duiven bij D'Hondt Clement (4° en ov) plus de serie van 2 aange duid en rakend, Etienne Ver- waeren, Jan Verhaegen, Jozef Dierickx en Vinck en Zn. Bij de jaarse tekenden we een 1' en 8' plaats op voor Alfons Cool. Etienne Verwaeren klokte er drie duifjes binnen de eerste tien en met de 2®, 3® en 5® plaats was hij goed voor de series van 2 aangeduid, on aangeduid en rakend. Verder vroege jaarse bij Frans Muyse- winkel, Albert Cool, Victor De Paepe en Alfons Beurms (9® en 10®). Bij de jonge duiven was het R. Cammermans die er de eerste, 2° en 6® plaats klokte wat met- Duivensport. De 1 meitrofee, Hauwermeiren (bvw). een de series van 2 aangeduid en onaangeduid opbracht. Verder vroege prijzen bij Pa trick Hillaert (3® en 7*), Van Extergem Zn. (4* en 8') plus de serie rakend, J. De Feyter, R. Cammerman Zn., M. Beurms en David Moens. In de Verbroedering te Zele was het bij de oude duiven Maurits Meys die er de eerste prijs klokte voor Van De Cau- ter-Praet en Jozef Van Bo gaert. Verder vroege oude bij De Corte en Zn., Danny Van Puyvelde, Temmerman Alois. Met de 7', 13°, 19® en 58' prijs pakte Adolf Heirweg de series van 2 aangeduid en onaange duid, de ereserie de serie van 3 aangeduid en de serie van 4 aangeduid. Ook nog vermel dingen binnen de eerste tien voor Marcel Van den Berghe, Hubert Temmerman en Frans De Kinder. Bij de jaarse was de 1' en 11' plaats voor Gregoire Bockj- landt die meteen de serie van 2 aangeduid op zijn naam zette. Verder vroege duiven bij Gee- rinck-Van Malderen, Haentjes Albert en De Corte en Zn. Met de 5', 13', 23', 35* plaats waren de series van 2 onaange duid en de ereserie, de serie van 3 en 4 aangeduid voor Pol Van Lembergen. Verder ver meldingen binnen de eerste tien beste voor Frans Van de Putte, Leonard Christiaens, Hubert Temmerman, Flori- mond Berckmoes, Hoger De Kimpe. Bij de duivinnen was het weer eens Danny Van Puyvelde die knap uitpakte met de 1°, 7®, 13' prijs wat de serie van 2 onaan geduid opbracht. Met de 2® en 3® prijs pakte Gregoire Bock- landt de serie van 2 aangeduid. Verder vroege duiven bij Georges Van de Wielle (4® en 5*), Pauwels en Zn., Frans De Kinder, D'Heer Gilbert en Na- zarus Verbeke. Bij de jonge duiven was de ereplaats voor Bob De Bra bander. Een prachtige presta tie tekenden we op voor Hu- bert Temmerman die de 2', 6°, 11°, 14* enz. klokte wat hem de series van 2 aangeduid en on aangeduid, 3' en 4® onaange duid opbracht. De 3' plaats was voor Van De Cauter - Praet. Met de 4', 10®, 20® en 24® plaats tekenden we ook een goede prestatie op van Jef Roels en Zn. die de series van 4 en 5 aangeduid klokten. Ver der vroege duiven bij Gilbert Temmerman, Philemond Staes, Van Winckel-Van Her reweghe, Danny Van Puy velde. In het Vierverbond St.-Gillis - Baasrode - Moerzeke - St.- Amands was het bij de oude duiven Jozef Debbaut die er de 1', 5° en 7' plaats klokte wat hem meteen de serie van 2 onaangeduid opbracht. Met dc 2' en 10® plaats pakte André Van Haute de serie van 2 ra kend. Verder vroege duiven bij Michel Van Damme, Geor ges De Backer (4®, 9* en 20°) plus de serie van 2 aangeduid, Leopold De Ridder, Frans Jacob. Bij de jaarse was het André Van Haute die de 1' en de 7® plaats klokte voor Petrus Peel man en Michel Van Damme (3* en 8') plus de serie van 2 onaangeduid. Verder vroege duiven bij Lucien De Bleser (4® en 9®) plus de series van 2 aangeduid en rakend, Pierre Quisquater (5® en 12°), Van Keer-Erpels, Lucien De Bleser en Oscar Braem. Bij de jonge duiven tekenden we een knappe prestatie op van Leopold Meskens die er de 1°, 4® en 25' plaats pakte wat hem de series van 2 aangeduid en onaangeduid opleverde. Op de 2® plaats vinden we Blom- maert-Currinckx voor Louis Van Keer (3° en 12°). Verder vroege duiven bij Florent De Feyter, Pierre Pieters (6* en 23') plus de serie van 2 rakend, Henri De Keersmaecker, Ar mand Rochtus, Achiel De Kin der en Van Landeghem-De Proft. Bij De Snelvliegers te Zele was het bij de oude Louis D'Hondt die er de 1' en 5' plaats klokte voor Marcel Van den Berghe en Cyriel Van der Haegen. Verder vroege duiven bij Jules Christiaens, Gustaaf Van Hes pen (6® en 10°) plus de serie van 2 onaangeduid, A. Van Puyen- broeck, Luc De Maesschalck, G. A. De Maesschalck (9®, 11® en ov) plus de series van 3 aangeduid en de ereserie. Met de 13® prijs en overduif was de serie van 2 aangeduid voor geschonken door SP-Berlare, werd gewonnen door Eric Van Theo Van Elsuweghen. Bij de oude duiven klokte Marcel Van den Berge de 1' en 10® plaats en pakte daarmee de serie van 2 aangeduid. Met de 2', 6' en 14* plaats was Jules Christiaens goed voor de serie van 2 onaangeduid en de serie van 3 aangeduid. Verder vroe ge duiven voor Cyriel Van der Haegen, Achiel De Caluwé, Adolf Baetens, De Maes- schalck-D'Hondt, Etienne Janssens, G. A. De Maes schalck (9® en 12') plus de ere serie. Bij de duivinnen was G. A. De Maesschalck die met de 1' en 5® plaats de series van 2 aangeduid, onaangeduid en ra kend, de ereserie en 3 aange duid op hun naam schreven. Op de tweede plaats kwam Maurits De Maesschalck voor Cyriel Van der Haegen (3® en 8®). Verder vroege duiven bij August Van Mieghem, Achiel de Caluwé (6® en 7') en Theo Van Elsuweghen. Bij de jonge duiven was de ereprijs voor Van Laere en Zn. Hier tekenden we een knappe prestatie op van de tandem Dierickx-Vissers die vijf prijzen binnen de eerste tien klokten. Met de 2', 4®, 7', 8' en 10® prijs pakten ze de series van 2 aangeduid en on aangeduid, de ereserie plus 5 onaangeduid. Verder vroege duiven voor Christiaens-De Koning (5* en 9®), Freddy Droeshout. In De Eendracht te St.-Anna was het bij de oude duiven Aimé Van Eetvelde die er de eerste en 5' plaats klokte wat meteen de series van 2 aange duid en onaangeduid oplever de. Op de tweede plaats von den we Lucien Lauwaert voor Willy Van Uytfanghe. Verder vroege duiven bij Peelman-De Brauwer (4®, 15* en 24') plus de serie van 3 aangeduid, Jozef Quintelier, Lyssens en Zn., Marcel Van Uytfanghe, Roger De Poorter en Achiel Kockel- koren. Bij de jaarse was het vader Marcel Van Uytfanghe die het met de 1' en 5* plaats plus de serie van 2 aangeduid haalde voor zoon Willy Van Uytfang he die tevreden moest zijn met de 2°, 3* en 15' plaats wat nog goed was voor de serie van 2 onaangeduid. Verder vroege duiven bij Hugo Van Over loop, Frans Thierens, Jozef Quintelier, Adolf Thierens en Alfons Van Langenhove. In Door Eendracht Sterk te Lede was het bij de oude dui ven Albert Lievens die er met de 1° en 7' plaats de series van 2 aangeduid, onaangeduid, ra kend en de bonserie pakte. Op de 2® plaats vonden we Emiel De Nijs voor F. Van Extergem Zn. (3° en 8®). Verder vroe ge duiven voor Paul De Cra cker (4® en 12°), Frans Pisca- dor, Gerard Beerens, Aimé Van Peteghem en Willy Rogiers. Bij de jaarse was de ereprijs voor Frans Piscador voor E. J. Dierickx en Remie Govaert. Met de 4' prijs en overduif waren de series van 2 aange duid en rakend voor Emiel De Nijs voor Octaaf Boelaert (5* en 6®) plus de serie van 2 onaangeduid. Verder vroege vermeldingen voor Frans Van der Straeten, Frans Tombeur en Jozef De Neef. Met de jonge duiven was het weer Frans Piscador die er de 1° en de 7' plaats klokte. Mau rits en Zn. De Dijcker kwa men hier goed voor de dag met de 2', 4', 6', 10°, 11° en 12° plaats plus de serie van 2 on aangeduid. Verder vroege dui ven voor Gebr. Ringoir, Willy Rogiers, Frans Schelfhout, André Govaert. In Lebbeke Dorp was het bij de oude duiven Oscar Van Biesen die er de eerste prijs klokte voor Frans Van Lierop en Pe trus Tilley. Met de 4' en 6* plaats was de serie van 2 aan geduid voor Pierre Cooreman. Verder vroege duiven voor J. Zn. De Nul, Paul Van Nieu wenhove, Pierre Vermeir, J. Zn. Callaert (9°, 13' en 20®) plus de serie rakend en J. Zn. Van de Vondel (10® en 12®) plus de serie van 2 onaange duid. Bij de jaarse waren de bloemen voor Roger Lowies die de eerste prijs pakte»voor Jan De Nul en J. Zn. Van de Vondel. Verder vroege duiven bij Adolf Aeyels (4® en 13°), Frans De Wit, Marcel Ael brecht, Damiaan Pissens (7®, 8®, 18' en 20*) plus de series van 2 aangeduid, onaangeduid en rakend. J. Zn. De Nul, Emiel Meirte. Bij de jonge duiven was de ereprijs voor M. Zn. Man naert voor Petrus Goose ns (2® en 9®.) en Mare Vereecken. Verder vroege jonge bij Da miaan Piessens, Frangois Boeykens, Roger Lowies, Re né Van Lierop, Frans Coore man en Frangois Van Stichel. In de Eendracht te Melsele was het bij de oude duiven Lucien Proost die op het hoogste scha votje klom voor Remy Eecke- laert (2® en 13') en Armand Van Hoorick. Verder vroege duiven bij Gerard Vercaute ren, Albert en Zn. Dansaert (5® en 9*) plus de series aange duid, onaangeduid en rakend, Richard Heyndrickx, Marcel De Sorte, Gaby Van den Bos sche en Albert Maes. Bij de jaarse was het René Van Lierop die de 1® en 13* plaats klokte en meteen de serie van 2 aangeduid pakte. Verder vroege duiven bij Mar cel De Sorte, Albert Maes, Fideel Hollanders, Gustaaf Martens, Leopold Van Goe them, Omer Geleyn, Jozef De Clercq, Jerome De Bauw en René Van Den Broeck (10° en 12*) plus de serie van 2 onaan geduid en rakend. Bij de jonge duiven was de ereplaats op het hoogste scha votje voor Julien De Roover voor Luc Van Bergen en An dré Van Goethem. Met de 4* en 6' plaats was de serie van 2 onaangeduid voor Armand Van Hoorick. Verder vroege piepers bij Leopold Van Goe them, Jozef De Clercq, Jozef Van Osselaer, De Block en Zn. en Petrus Smet. In De St.-Niklase Verbroede ring was het bij de oude duiven Pierre Van Hove die er de eerste prijs klokte voor Leon De Kraey (2® en 5') wat meteen onaangeduid en aangeduid van 2 opleverde plus de grote en de kleine rakende en de junior en de spoetnikserie. Verder vroe ge duiven bij René Maes, Lu cien De Dobbelaer (4® en 10°), Jozef Luyckx, Heuvinck-Ver- donck, Emiel Verberckmoes en Guido Rottier. Bij de jaarse was er een knap pe prestatie van Lucien De Dobbelaer met de 1°, 5' en 6' plaats wat hem meteen alle eerste series opleverde. On aangeduid, aangeduid, ra kend, de grote en de kleine, de junior en de spoetnik. Verder vroege duiven bij Jozef Van Raemdonck, Guido Rottier, Joost Van der Have, Van Puy- velde-Van Goethem, Noens André en Zn. en Gaston Lies- sens. Bij de duivinnen waren de bloemen voor Guido Rottier voor Joost Van Der Have en Ruddy Felix. Verder vroege duiven voor Gebr. Fierens, Van Boxelaer en Zn., De Kraey Leon, De Rouck Willy, Cyriel Van Daele, De Maere- -Blondeel en Roger Van Steenlandt. Bij de jonge duiven was de ereprijs voor Willy De Wree voor Jozef Van Raemdonck en Van Puyembroeck - Van Acker. Verder vroege duiven voor Bernard Cleenwerck, Willy Van Goethem, Guido Cleyman, Alois D'Haen, Mau rits Meuleman en Alois Ver eecken. In De Reisduif te Denderbelle was het bij de oude duiven Jozef Boelens die er de eerste prijs klokte voor Jozef Deb baut (2° en 10°) plus de serie van 2 onaangeduid. Verder vroege duiven voor Frangois Robberecht, Frangois Marien, Pieters-De Braeckeleer, J. De Baerdemaecker, Louis De Landtsheer, Philemond Heu vinck en Amedé Vera. Bij de jaarse klokte Louis Mannaert de eerste prijs voor Marc Costers (2* en 5') plus de serie van 2 onaangeduid en Robert De Cock. Verder vroe ge duiven voor Alfred Bos teels, Petrus Pieters, Arthur Hofman, Cleemput-Verhelst, J. De Baerdemaecker en Go vaerts-Van den Abbeele. Bij de jonge duiven ging de 1' en 2' plaats naar Karei Heyndrickx voor Albert Van Huffel (3® en 6') plus de serie van 2 aange duid en rakend tot 30. Met de 4' en 9® plaats pakte J. Van den Bouwede de series aangeduid, onaangeduid en rakend tot 30. Verder vroege jonge duiven bij Frans Debbaut, Sylvain Coens, Jean Baekens en Ro bert De Cock. BENO

De Voorpost | 1986 | | pagina 23